Orbitrek cz. II - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-16, 21:18   #1351
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
Ha a ja na palcach ćwiczę, tak mi najwygodniej było i tak zostało... muszę nad tym popracować:-(
Nie mogę sobie wyobrazić tych " zgietych kolan na Małysza" :-D
Dziewczyny jesteście wielkie, przy okazji bardzo dziękuję za szybki odzew:róża:
A no widzisz, stąd te łydki. Musisz spróbować ćwiczyć ze stopami jakby przyklejonymi do stopek. Na początku może być ciężko, ale z czasem będzie łatwiej. A co do "pozycji na Małysza" to po prostu musisz ćwiczyć z lekko ugiętymi nogami, jakbyś chciała przysiad zrobić Nieźle daje w tyłek
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 10:09   #1352
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez malbar Pokaż wiadomość
A no widzisz, stąd te łydki. Musisz spróbować ćwiczyć ze stopami jakby przyklejonymi do stopek. Na początku może być ciężko, ale z czasem będzie łatwiej. A co do "pozycji na Małysza" to po prostu musisz ćwiczyć z lekko ugiętymi nogami, jakbyś chciała przysiad zrobić Nieźle daje w tyłek
Aaaa. Teraz już wiem
Dzięki
Muszę się dostosować do waszych rad. Chodzę też na aerobik dwa razy w tygodniu, to orbitrek będę przeplatać w dniu bez aerobiku
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 12:29   #1353
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Orbitrek cz. II

Melduję, że wczoraj i dziś po 45 minut zaliczone
A wy jak dziewczyny, ćwiczycie?
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 12:36   #1354
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Orbitrek cz. II

Dołączam do orbitrekomaniaczek

Ja staram się 2 razy w tygodniu jeździć - środa i sobota
Mam Yorka x202 i jestem bardzo zadowolona z niego

Powiedzcie robicie interwały czy jedno tempo ? Chcę trochę kg zgubić
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 21:06   #1355
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 389
Dot.: Orbitrek cz. II

Melduję się również Wczoraj nic, a dziś 72 min ;] Oby jutro mnie energia nie opuściła. Motywuję się czytając ten wątek. W końcu lato niedługo
Dagunia, biegam jak chcę, ale nie schodzę poniżej 22km/h (wg mojego sprzętu). Staram się odwrócić uwagę na muzykę lub seriale.
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 23:36   #1356
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Dołączam do orbitrekomaniaczek

Ja staram się 2 razy w tygodniu jeździć - środa i sobota
Mam Yorka x202 i jestem bardzo zadowolona z niego

Powiedzcie robicie interwały czy jedno tempo ? Chcę trochę kg zgubić
Jeżeli ćwiczysz tylko dwa dni w tygodniu (zależy jeszcze jak długo - czas ćwiczeń) i nie stosujesz żadnej diety, to ze zgubieniem kg może być ciężko, aczkolwiek zawsze lepsze te dwa dni na orbitku, niż na kanapie z paczką chipsów. Ja staram się jeździć jednym tempem. Na orbitreku ustawiam program, który zmienia mi obciążenia, i na każdym obciążeniu staram się utrzymać jednakowe tempo. Chcę kupić sobie jeszcze pulsometr i ćwiczyć z odpowiednim tętnem. Ponoć najłatwiej wtedy traci się kg i nie zajeżdża się. Niby mam wbudowane czujniki w orbim, ale coś z nimi nie tak. Zobaczymy...
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 06:11   #1357
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Melduję się również Wczoraj nic, a dziś 72 min ;] Oby jutro mnie energia nie opuściła. Motywuję się czytając ten wątek. W końcu lato niedługo
Dagunia, biegam jak chcę, ale nie schodzę poniżej 22km/h (wg mojego sprzętu). Staram się odwrócić uwagę na muzykę lub seriale.
22 km/h to ładny wynik ! Też próbuję z serialami ale nie ma aktualnie nic co by mnie wciągnęło Chyba że polecisz coś ?
Cytat:
Napisane przez malbar Pokaż wiadomość
Jeżeli ćwiczysz tylko dwa dni w tygodniu (zależy jeszcze jak długo - czas ćwiczeń) i nie stosujesz żadnej diety, to ze zgubieniem kg może być ciężko, aczkolwiek zawsze lepsze te dwa dni na orbitku, niż na kanapie z paczką chipsów. Ja staram się jeździć jednym tempem. Na orbitreku ustawiam program, który zmienia mi obciążenia, i na każdym obciążeniu staram się utrzymać jednakowe tempo. Chcę kupić sobie jeszcze pulsometr i ćwiczyć z odpowiednim tętnem. Ponoć najłatwiej wtedy traci się kg i nie zajeżdża się. Niby mam wbudowane czujniki w orbim, ale coś z nimi nie tak. Zobaczymy...
Niezbyt dokładnie się wyraziłam - wybacz
Dietę mam rozpisaną przez trenera i stosuję ją od ok. miesiąca
Poniedziałek i czwartek mam treningi na siłowni z trenerem personalnym, wtorek i piątek fitness a środa i sobota orbitrek właśnie Pisałam że chcę schudnąć dzięki jeżdżeniu w sensie że tracić kg a nie "robić mięśnie" bo tym się zajmuję na siłowni a nie orbim Myślałam że może są inne sposoby jeżdżenia/obciążenia
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 13:16   #1358
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
22 km/h to ładny wynik ! Też próbuję z serialami ale nie ma aktualnie nic co by mnie wciągnęło Chyba że polecisz coś ?

Niezbyt dokładnie się wyraziłam - wybacz
Dietę mam rozpisaną przez trenera i stosuję ją od ok. miesiąca
Poniedziałek i czwartek mam treningi na siłowni z trenerem personalnym, wtorek i piątek fitness a środa i sobota orbitrek właśnie Pisałam że chcę schudnąć dzięki jeżdżeniu w sensie że tracić kg a nie "robić mięśnie" bo tym się zajmuję na siłowni a nie orbim Myślałam że może są inne sposoby jeżdżenia/obciążenia
Nie mam Ci czego wybaczać Przy takim "rozkładzie jazdy " nie ma szans, żeby ci kg nie uciekały a orbitrek to takie typowe urządzenie kardio, więc naprawdę ciężko na nim robić mięśnie. Więc jak pisałam, trenuj na najniższym (albo jednym z niższych) obciążeniu, możesz też spróbować interwały, zależy co ci bardziej podejdzie. Zresztą możesz zapytać o to trenera, jestem ciekawa, jakie on ma zdanie na ten temat. Może powie ci coś nowego (ciekawego) i nam przekażesz

Ja na razie nadal staram się systematycznie 45 min. Jedynie wczoraj miałam odstępstwo, ale szłam do znajomej sprzątać. Umyłam 3 wielkie okna, ścieranie kurzy, wieszanie firanek, zamiatanie, mycie podłóg. Niby nic wielkiego, a spędziłam tam 4 godz i po powrocie nie było już czasu na orbitka. W domu zrobiłam obiad i wzięłam się za sprzątanie kuchni. Wymyłam wszystkie szafki . Wieczorem byłam padnięta, więc się trochę usprawiedliwiam. Dziś już orbi zaliczony.
A i po tygodniu następne 0,5 kg mniej, więc jestem zadowolona.
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.

Edytowane przez malbar
Czas edycji: 2016-03-22 o 13:23
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 14:28   #1359
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Orbitrek cz. II

Cześć dziewczyny

Widzę, że ładnie Wam idzie ćwiczenie Myślałam, że mało kto tutaj pisze, aż tu weszłam i patrzę, że wątek tętni życiem.

Ja też dzielnie macham na orbitreku, minimum 3 razy w tygodniu. W tamtym tygodniu ćwiczyłam 5 razy. Wkręciłam się na dobre
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 21:25   #1360
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Widzę, że ładnie Wam idzie ćwiczenie Myślałam, że mało kto tutaj pisze, aż tu weszłam i patrzę, że wątek tętni życiem.

Ja też dzielnie macham na orbitreku, minimum 3 razy w tygodniu. W tamtym tygodniu ćwiczyłam 5 razy. Wkręciłam się na dobre
Witaj Andziusiaech, fajnie że dołączyłaś. Im nas więcej tym raźniej
I masz rację, orbi potrafi wciągnąć. Mam czasami dni, że naprawdę nie chce mi się zejść i poćwiczyć, ale się zbiorę a później stwierdzam, że nawet było fajnie Aż się ma później chęci do innej roboty.
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 12:06   #1361
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Orbitrek cz. II

Ja tak miałam wczoraj- głowa mnie bolała, brak chęci na cokolwiek.
Wzięłam tabsa, głowa przestała trochę boleć i stwierdziłam, że "poorbitrekuję" i wpadło 30 min.

Ile minut miesięcznie tak średnio Wam wychodzi z orbitreka?
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 14:18   #1362
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Orbitrek cz. II

Kurczę miesięcznie? Trza by było to policzyć. 45 minut dziennie przez 6 dni w tygodniu to 270 minut razy 4 tygodnie to 1080 plus ze dwa dni jeszcze czyli 90 min czyli razem 1170 minut co daje 19,5 godziny

Słuchajcie, kupiłam sobie ten pulsometr i wychodzi na to, że popylałam na orbitku jak wyczynowiec, z tętnem ok 160 i jak dzisiaj ćwiczyłam z tętnem jakie powinno być przy spalaniu tłuszczyku, czyli ok 125 to się okazało, że mam spacer z takim tempem to chyba zacznę godzinkę ćwiczyć Nawet specjalnie się nie spociłam
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 16:16   #1363
_independent
Raczkowanie
 
Avatar _independent
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 127
Dot.: Orbitrek cz. II

Cześć

Z orbitrekiem mam styczność od niedawna, ale bardzo spodobało mi się to urządzonko. Możecie polecić jakiś dobry, a tani? I najlepiej również miejsce, gdzie polecacie zakup - mam na myśli jakieś strony, serwisy aukcyjne o których ja nie mam pojęcia, a pewnie istnieją
_independent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 20:53   #1364
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez _independent Pokaż wiadomość
Cześć

Z orbitrekiem mam styczność od niedawna, ale bardzo spodobało mi się to urządzonko. Możecie polecić jakiś dobry, a tani? I najlepiej również miejsce, gdzie polecacie zakup - mam na myśli jakieś strony, serwisy aukcyjne o których ja nie mam pojęcia, a pewnie istnieją
Witaj.
Wiesz, tak sobie myślę, że najlepiej by było, gdybyś wrzuciła tu jakieś modele, które cię zainteresowały i wtedy może coś doradzimy, bo na rynku jest tego tyle, że trudno byłoby wskazać konkretny model. Co jednym będzie wystarczające, innym nie koniecznie. Zależy też jakimi pieniążkami dysponujesz. Jedną z ważniejszych rzeczy jest ciężar koła zamachowego. Najlepiej jakby miało od 7-8 kg w górę, ale pewnie znajdą się i tacy, co ci powiedzą, że i 5 wystarczy. Najlepiej jakby był magnetyczny lub elektromagnetyczny (wtedy jest sterowanie z komputerka, ale to w sumie taki bajer - niekonieczny), wtedy sprzęt jest cichy i wydaje mi się, że te są bardziej trwałe. Dobrze też by było, żebyś mogła sobie zobaczyć sprzęt na żywo. Wejść, spróbować czy dobrze ci się ćwiczy (długość kroku) Jak nie masz za dużo funduszy na sprzęt jak było ze mną, to może popatrz za jakimś używanym. Czasami można dostać fajny sprzęt za niewielkie pieniądze. Za mój dałam 450 zł, a jest elektromagnetyczny, duży z 18 kg kołem. Jeszcze gościu za darmo przywiózł mi go do domu.. Pooglądaj na allegro, czy olx, zobacz co by cię zainteresowało i podaj tu linki albo nazwy modeli, wtedy coś doradzimy
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 06:02   #1365
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez _independent Pokaż wiadomość
Cześć

Z orbitrekiem mam styczność od niedawna, ale bardzo spodobało mi się to urządzonko. Możecie polecić jakiś dobry, a tani? I najlepiej również miejsce, gdzie polecacie zakup - mam na myśli jakieś strony, serwisy aukcyjne o których ja nie mam pojęcia, a pewnie istnieją
York x202 - przyjemny i polecany przez większość
Sama mam i jak dla mnie jest rewelacyjny.
Ogólnie polecam firmy York i Kettler.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 08:29   #1366
LORD4SPORT_Warszawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 28
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez _independent Pokaż wiadomość
Cześć

Z orbitrekiem mam styczność od niedawna, ale bardzo spodobało mi się to urządzonko. Możecie polecić jakiś dobry, a tani? I najlepiej również miejsce, gdzie polecacie zakup - mam na myśli jakieś strony, serwisy aukcyjne o których ja nie mam pojęcia, a pewnie istnieją
Chętnie pomożemy z doborem odpowiedniego sprzętu, doradzimy co się sprawdza, a co nie jeśli chodzi o użytkowanie. Pamiętajcie, że jedną z podstawowych spraw, jest dobór orbitreka do wzrostu i wagi osób ćwiczących.
LORD4SPORT_Warszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 09:18   #1367
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez malbar Pokaż wiadomość
Kurczę miesięcznie? Trza by było to policzyć. 45 minut dziennie przez 6 dni w tygodniu to 270 minut razy 4 tygodnie to 1080 plus ze dwa dni jeszcze czyli 90 min czyli razem 1170 minut co daje 19,5 godziny

Słuchajcie, kupiłam sobie ten pulsometr i wychodzi na to, że popylałam na orbitku jak wyczynowiec, z tętnem ok 160 i jak dzisiaj ćwiczyłam z tętnem jakie powinno być przy spalaniu tłuszczyku, czyli ok 125 to się okazało, że mam spacer z takim tempem to chyba zacznę godzinkę ćwiczyć Nawet specjalnie się nie spociłam
superza super aktywność. Mega ja zliczę na koniec miesiąca ile mam minut. Dużo cm Ci zleciało?
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 21:48   #1368
_independent
Raczkowanie
 
Avatar _independent
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 127
Dot.: Orbitrek cz. II

Dziękuję Kochane za pomoc. Gdy nieco ogarnę swoje życie, zajmę się tym i poszperam w Internecie nt. modelu York x202, a jak spodoba mi się coś - natychmiast wrzucę do oceny ekspertkom!
_independent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 11:16   #1369
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
York x202 - przyjemny i polecany przez większość
Sama mam i jak dla mnie jest rewelacyjny.
Ogólnie polecam firmy York i Kettler.
Fakt, Yorki i Kettlery są polecane, ale nie są niestety tanie, a dziewczyna o takie pytała.

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
superza super aktywność. Mega ja zliczę na koniec miesiąca ile mam minut. Dużo cm Ci zleciało?
Wiesz, jeszcze się nie mierzyłam, to znaczy, mierzyłam się na początku, czyli właśnie miesiąc temu. Po tygodniu mierzyłam się znowu, ale za bardzo spadków w cm nie odnotowałam, jedynie w udzie 1 cm, więc stwierdziłam, że zmierzę się tak po miesiącu, żeby coś było widać. Póki co na wadze 2,5 kg mniej, a zmierzę się po świętach, ale po spodniach czuję, że coś chyba poleciało
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 12:25   #1370
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez malbar Pokaż wiadomość
Fakt, Yorki i Kettlery są polecane, ale nie są niestety tanie, a dziewczyna o takie pytała.


Wiesz, jeszcze się nie mierzyłam, to znaczy, mierzyłam się na początku, czyli właśnie miesiąc temu. Po tygodniu mierzyłam się znowu, ale za bardzo spadków w cm nie odnotowałam, jedynie w udzie 1 cm, więc stwierdziłam, że zmierzę się tak po miesiącu, żeby coś było widać. Póki co na wadze 2,5 kg mniej, a zmierzę się po świętach, ale po spodniach czuję, że coś chyba poleciało
Można trafić używane w bdb stanie Te mają porównywalne ceny z nowymi fiirmy no name
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 18:45   #1371
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Można trafić używane w bdb stanie Te mają porównywalne ceny z nowymi fiirmy no name
A tak, to racja. Warto szukać okazji
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 14:26   #1372
AguchaG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: Orbitrek cz. II

Dziewczyny a jak orbitrek działa na biust? Posiadam orbiego w domu i zastanawiam się czy oprócz modelowania uda mi się podbić trochę biust w górę ponieważ schudłam 15 kg i chyba idzie mi biust pomału w dół..
AguchaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 20:51   #1373
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 389
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez AguchaG Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak orbitrek działa na biust? Posiadam orbiego w domu i zastanawiam się czy oprócz modelowania uda mi się podbić trochę biust w górę ponieważ schudłam 15 kg i chyba idzie mi biust pomału w dół..
Ja mam bardzo mały biust, więc nie ma za bardzo się co podnosić lub opadać Jeśli zaczniesz pracować bardziej rękami/rękoma (mój mózg już odpoczywa), to automatycznie ćwiczysz też klatkę piersiową. Wszystko zależy od pozycji, na orbim można przestudiować całą kamasutrę
Gratuluję utraty wagi
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 10:48   #1374
KamilusZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
Dot.: Orbitrek cz. II

Witam, jestem na etapie wyboru orbitreka, czy mogłby mi ktoś podpowiedzieć czy dobry wybrałam, nie mam dużego budżetu, bo góra 600 zł. Co powiecie na ten mogel:
http://allegro.pl/markowy-orbitrek-g...242700470.html ?
czy może inny model proponujecie?
dziękuję bardzo za pomoc
KamilusZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 10:59   #1375
LORD4SPORT_Warszawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 28
Dot.: Orbitrek cz. II

Na jaki wzrost i wagę potrzebujesz orbitrek? Taka informacja jest podstawowym punktem wyjścia
LORD4SPORT_Warszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 07:58   #1376
KamilusZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
Dot.: Orbitrek cz. II

Witam, mam wzrostu 174 cm i wagę 80 kg. Dziękuję z góry za pomoc w wyborze orbitreka. Pozdrawiam
KamilusZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 09:24   #1377
LORD4SPORT_Warszawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 28
Dot.: Orbitrek cz. II

Jeśli chcesz zrzucić kg, czyli trenować intensywnie to odpuść sobie wynalazki (zabawki) z allegro. Są dwa wyjścia, dozbierać pieniądze na normalny sprzęt do ćwiczeń, który nie będzie trzeszczał piszczał i nie rozleci się po kilku miesiącach, a jeśli nie odpuść zakup orbitreka, ponieważ kupując zabawkę za 600 zł wyrzucisz pieniądze w błoto, a potem ani sprzętu ani pieniędzy. Jeśli masz jedynie 600 zł to większym pożytkiem będzie wydanie pieniędzy na karnet do siłowni na pół roku.

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2016-08-19 o 21:11 Powód: Reklama
LORD4SPORT_Warszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 08:24   #1378
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 389
Dot.: Orbitrek cz. II

KamilusZ, poczytaj wątek na kilka stron wstecz. Jest wiele rozmów o wyborze orbitreka. Link z allegro wydaje się być ok, koło 10 kg będzie wystarczające, chociaż za taką cenę można kupić nowy sprzęt z kołem 12kg. Nie sugeruj się opinią LORD4SPORT_Warszawa - mam sprzęt za 500 zł kupiony 2 lata temu i do tej pory śmiga jak nowy, nigdy nic się nie zepsuło. Oczywiście sprzęty za 1000zł+ wydają się być kuszące, jednak moim zdaniem nie ma sensu wydawać więcej na domowy sprzęt, tym bardziej, że jest ograniczony budżet. Podobna dyskusja jest na ostatnich stronach, gdzie omawiamy tańsze sprzęty, a LORD4SPORT_Warszawa zawsze proponuje swoje usługi. Jak kogoś stać, to sam napisze, że szuka czegoś droższego...
Podawanie tutaj kontaktu @ i numeru telefonu do siebie mija się z celem. Nie ten wątek.
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 09:08   #1379
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Orbitrek cz. II

Hej, jest tutaj ktoś?

Od końca czerwca trochę odpuściłam z ćwiczeniami na orbitreku i w ogóle z innymi tak samo.

Wracam.
wtorek-30 min., środa-40 min., czwartek-30 min.

Od przyszłego tygodnia będę wydłużała trening.

Z osób które nadal ćwiczą, pochwalcie się efektami tak dla motywacji mojej.
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 10:10   #1380
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Hej, jest tutaj ktoś?

Od końca czerwca trochę odpuściłam z ćwiczeniami na orbitreku i w ogóle z innymi tak samo.

Wracam.
wtorek-30 min., środa-40 min., czwartek-30 min.

Od przyszłego tygodnia będę wydłużała trening.

Z osób które nadal ćwiczą, pochwalcie się efektami tak dla motywacji mojej.
Ja też odpuściłam, ale od 27.07 wróciłam
Tylko, że ja robię na km. Min 20.
I nie codziennie, bo oprócz orbi chodzę na siłownię
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 21:15:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.