Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-22, 18:20   #481
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Pomyśl, jakby zaczepił Cię facet i jasno walnął prosto z mostu, że chce z Tobą związku i seksu i będzie robił co się da, żeby Cię zdobyć, to co robisz, jeśli Ty tego nie chcesz i wolisz pozostać wierna mężowi:
A) definitywnie i stanowczo go spławiasz, żeby nie mącić mu w głowie i sobie nie robić smrodu
B) wesoło się zapoznajecie, wymieniacie komunikatorami i sobie piszecie w najlepsze zapoznając się z każdym dniem coraz bardziej.



Jesteś naiwna, że aż boli. Po co on wchodził z nią w taką długą interakcję i rozwijał relację, jeśli nie chciał jej dać tego czego od początku oczekiwała?



To jest ta koleżanka, do której chciał sobie jeździć za Twoim pozwoleniem?
Podobno wchodził z nią w relację, bo chciał jej coś dać, żeby nie została z niczym, bylo mu przykro - chciał jej dawać rady dotyczące facetów, związków, itp. .. a ja oczywiście bym spławiła faceta, ale mąż twierdzi że jestem strasznie sztywna i drętwa, a sama przyjaźń to nic złego
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 18:21   #482
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Ale ja jestem z mężem 14 lat, mamy szmat życia za sobą trochę go znam , nie zrobiłby tak... poza tym on nie jest typem faceta, któremu zależy tylko na seksie, ale prędzej na relacji z dziewczyną, bliskości, itp.
i jakim cudem to jest lepsze? xD jakby ktoś miał mnie zdradzać, to wolałabym, żeby to był jednorazowy seks niż jakieś nawiązywanie relacji i bliskość z drugą kobietą.
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 18:22   #483
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 18:22   #484
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Pomyśl, jakby zaczepił Cię facet i jasno walnął prosto z mostu, że chce z Tobą związku i seksu i będzie robił co się da, żeby Cię zdobyć, to co robisz, jeśli Ty tego nie chcesz i wolisz pozostać wierna mężowi:
A) definitywnie i stanowczo go spławiasz, żeby nie mącić mu w głowie i sobie nie robić smrodu
B) wesoło się zapoznajecie, wymieniacie komunikatorami i sobie piszecie w najlepsze zapoznając się z każdym dniem coraz bardziej.



Jesteś naiwna, że aż boli. Po co on wchodził z nią w taką długą interakcję i rozwijał relację, jeśli nie chciał jej dać tego czego od początku oczekiwała?



To jest ta koleżanka, do której chciał sobie jeździć za Twoim pozwoleniem?
ona nie chciała relacji, chciała przede wszystkim związku i bliskości, a mąż od razu powiedział żeby sobie nie robiła nadziei bo ma żonę, na której mu zalezy
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 18:32   #485
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Ale ja jestem z mężem 14 lat, mamy szmat życia za sobą trochę go znam , nie zrobiłby tak... poza tym on nie jest typem faceta, któremu zależy tylko na seksie, ale prędzej na relacji z dziewczyną, bliskości, itp.
Twój poprzedni wątek zdecydowanie temu przeczy, ale spoko.

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Podobno wchodził z nią w relację, bo chciał jej coś dać, żeby nie została z niczym, bylo mu przykro - chciał jej dawać rady dotyczące facetów, związków, itp. .. a ja oczywiście bym spławiła faceta, ale mąż twierdzi że jestem strasznie sztywna i drętwa, a sama przyjaźń to nic złego
Taa. Sztywna i dretwa powiadasz. Twój mąż musi Cię faktycznie bardzo kochać
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 18:36   #486
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Twój poprzedni wątek zdecydowanie temu przeczy, ale spoko.



Taa. Sztywna i dretwa powiadasz. Twój mąż musi Cię faktycznie bardzo kochać
Chodziło mu o relację z koleżanką, według niego to podejście jest sztywne że facet nawet nie mógłby mieć koleżanki do rozmów ,takiej relacji przyjacielskiej jak kolega z kolegą..
Przepraszam ja mam taki mętlik w głowie teraz, że już nie wiem w co wierzyć, cały czas mu ufam, miłość jest ślepa

Edytowane przez Anonimka1988
Czas edycji: 2021-10-22 o 18:37
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 18:39   #487
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
ona nie chciała relacji, chciała przede wszystkim związku i bliskości, a mąż od razu powiedział żeby sobie nie robiła nadziei bo ma żonę, na której mu zalezy
No tak, powiedział jej, że ma żonę i ma sobie nie robić nadziei, więc już na spokojnie mógł się dalej z nią zapoznawać i raźno zacieśniać więzy. Z osobą, która mu powiedziała, że chce go mieć. Sytuacja czysta jak złoto. Twój mąż jest aniołem. Zakładam oczywiście, że jakby podbił do niego homoseksualny mężczyzna po pięćdziesiątce, z brzuchem piwnym i wyrwą w zębach to też by z nim pisał na messku, żeby mu przykro nie było. Jakby co druga osoba do niego w pracy zarywała to tak samo od każdej jednej by brał kontakt i pocieszał smutne serduszka. Jeju, jaki to cudowny człowiek jak tak sobię myślę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Nimve
Czas edycji: 2021-10-22 o 18:42
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-22, 18:40   #488
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Chodziło mu o relację z koleżanką, według niego to podejście jest sztywne że facet nawet nie mógłby mieć koleżanki do rozmów ,takiej relacji przyjacielskiej jak kolega z kolegą..
Przepraszam ja mam taki mętlik w głowie teraz, że już nie wiem w co wierzyć, cały czas mu ufam, miłość jest ślepa
Przecież on Co już wcześniej mówił że to koleżanka od flirtów a nie przyjaźni

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 18:41   #489
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Dziewczyny Anonimka wierzy w co chce i teraz chce przekonac cały wizaz zeby poczuc sie lepiej. Pozwolcie jej na to, bo ona tylko traci zdrowie i nic wiecej.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 18:42   #490
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Chodziło mu o relację z koleżanką, według niego to podejście jest sztywne że facet nawet nie mógłby mieć koleżanki do rozmów ,takiej relacji przyjacielskiej jak kolega z kolegą..
Przepraszam ja mam taki mętlik w głowie teraz, że już nie wiem w co wierzyć, cały czas mu ufam, miłość jest ślepa

Ale skąd Ty tą koleżankę wzięłaś? Przyjacielska relacja jak kolega z kolegą chyba nie rozpoczyna się od zaproszenia do łóżka i jasnej chęci wejścia w związek, czy czegoś nie wiem?
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 18:44   #491
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam zaktualizować wątek, bo sprawa przybrała trochę (nieoczekiwany) obrót: mąż wyznał, że 4,5 miesięcy temu była pewna dziewczyna, której rzekomo on się bardzo spodobał - nikogo nie szukał, nic nie robił, ale po prostu ta dziewczyna spotkała go w pracy, gapiła się na niego, uśmiechała się, machała mu, aż w końcu podeszła do niego. Podobno powiedziała, że on bardzo jej się spodobał i chciałaby się z nim spotykać - ale mąż od razu powiedział, że ma żonę, kocha ją , nie zostawi jej i dziewczyna może liczyć co najwyżej na przyjaźń (ma 17,5 lat podobno wygląda na dwudziestokilkuletnią), a mąż ma 36 lat). Ona jednak powiedziała, że nie odpuszcza - liczyła na związek oraz seks - podrywała go i chciała się z nim przespać, ale mąż tylko z nią rozmawiał i utrzymywał kontakt czysto koleżeński. Po miesiącu ona przestała do niego pisać, bo źle czuła się z faktem, że on jest żonaty i chciała coś poza przyjaźnią, a on mógł jej tylko to zaoferować, bo mnie kocha... Jednak pisali ze sobą, ale tylko w formie koleżeńskiej - jak kolega z koleżanką.. jak myślicie mąż zachował się w porządku czy nie, jeśli nic nie robił i trzymał ją na dystans jak koleżankę? Nie da się ukryć , że ta informacja nieźle zryła mi i tak nadwątloną psychikę - nie wiem szczerze co o tym wszystkim myśleć, bo mąż nic nie zrobił , ale ja strasznie to przeżywam, bardzo mnie to zraniło
W którym miejscu ten obrót jest nieoczekiwany?


Jakby był serio lojalny to by zerwal z nia od razu kontakt. I tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-22, 18:47   #492
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
No tak, powiedział jej, że ma żonę i ma sobie nie robić nadziei, więc już na spokojnie mógł się dalej z nią zapoznawać i raźno zacieśniać więzy. Z osobą, która mu powiedziała, że chce go mieć. Sytuacja czysta jak złoto. Twój mąż jest aniołem. Zakładam oczywiście, że jakby podbił do niego homoseksualny mężczyzna po pięćdziesiątce, z brzuchem piwnym i wyrwą w zębach to też by z nim pisał na messku, żeby mu przykro nie było. Jakby co druga osoba do niego w pracy zarywała to tak samo od każdej jednej by brał kontakt i pocieszał smutne serduszka. Jeju, jaki to cudowny człowiek jak tak sobię myślę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale nic z nią nie zrobił - od razu postawił sprawę jasno, że ma żonę i żeby sobie nie robiła nadziei... to była jedynie przyjaźń

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez lubiekielbase Pokaż wiadomość
W którym miejscu ten obrót jest nieoczekiwany?


Jakby był serio lojalny to by zerwal z nia od razu kontakt. I tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Według niego, nic złego nie zrobił i mam docenić, że się z nią nie przespał choć mógł . od razu mówił, że kocha żonę i aby sobie nie robiła nadziei
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 18:47   #493
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Ale nic z nią nie zrobił - od razu postawił sprawę jasno, że ma żonę i żeby sobie nie robiła nadziei... to była jedynie przyjaźń

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------



Według niego, nic złego nie zrobił i mam docenić, że się z nią nie przespał choć mógł . od razu mówił, że kocha żonę i aby sobie nie robiła nadziei
Przyjaźń z 17 latka? Czy ty sie słyszysz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 18:49   #494
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Ale nic z nią nie zrobił - od razu postawił sprawę jasno, że ma żonę i żeby sobie nie robiła nadziei... to była jedynie przyjaźń

Ale zrobił, podtrzymywał znajomość wiedząc, że laska się w nim buja. Jakby tuż przed seksem z nią, nakładając gumkę powiedział, żeby sobie nie robiła nadziei, bo ma żonę i ją kocha też byłoby wszystko ok? To jakieś zdanie magiczne czy co wg Ciebie?



Pomijając fakt, że nie wiesz, czy serio jej tak mówił, czy tylko Tobie wciska kit, no ale to już jest najmniej ważne i tak.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 18:49   #495
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez lubiekielbase Pokaż wiadomość
Przyjaźń z 17 latka? Czy ty sie słyszysz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mówił, że wyglądała na 20 kilka lat i była bardzo dojrzała jak na swój wiek - emocjonalnie i życiowo
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 18:49   #496
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość

Według niego, nic złego nie zrobił i mam docenić, że się z nią nie przespał choć mógł . od razu mówił, że kocha żonę i aby sobie nie robiła nadziei
Jeszcze mu podziękuj xD

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 18:51   #497
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Ale zrobił, podtrzymywał znajomość wiedząc, że laska się w nim buja. Jakby tuż przed seksem z nią, nakładając gumkę powiedział, żeby sobie nie robiła nadziei, bo ma żonę i ją kocha też byłoby wszystko ok? To jakieś zdanie magiczne czy co wg Ciebie?



Pomijając fakt, że nie wiesz, czy serio jej tak mówił, czy tylko Tobie wciska kit, no ale to już jest najmniej ważne i tak.
Ale to była tylko przyjaźń, nic złego nie zrobił

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;88960358]Jeszcze mu podziękuj xD

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk[/QUOTE]

Ale mówił, że nic złego nie zrobił - nie było przecież seksu tylko przyjaźń, jestem tak załamana jak nigdy w życiu... z każdym dniem kolejna trauma, mam juz dosyć
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 18:52   #498
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Ale to była tylko przyjaźń, nic złego nie zrobił

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------



A co mam zrobić, jestem tak załamana jak nigdy w życiu... z każdym dniem kolejna trauma, mam juz dosyć

To jesteś załamana czy go bronisz? O co Ci teraz chodzi? Sama się na niego wkurzyłaś za tą sytuację, więc czemu go tak usilnie bronisz na forum, skoro odbieramy jego zachowanie wszyscy tak samo?
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 18:53   #499
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Ale to była tylko przyjaźń, nic złego nie zrobił

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------



Ale mówił, że nic złego nie zrobił - nie było przecież seksu tylko przyjaźń, jestem tak załamana jak nigdy w życiu... z każdym dniem kolejna trauma, mam juz dosyć
Masz te traumy na własne życzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-22, 18:54   #500
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
To jesteś załamana czy go bronisz? O co Ci teraz chodzi? Sama się na niego wkurzyłaś za tą sytuację, więc czemu go tak usilnie bronisz na forum, skoro odbieramy jego zachowanie wszyscy tak samo?
Jedno i drugie.. ja go po prostu kocham i on mnie też, mowi że nic złego nie zrobił i żebym nie przesadzała, bo on z ta dziewczyną tylko rozmawiał jak z koleżanką...
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 18:54   #501
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Ale nic z nią nie zrobił - od razu postawił sprawę jasno, że ma żonę i żeby sobie nie robiła nadziei... to była jedynie przyjaźń

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------



Według niego, nic złego nie zrobił i mam docenić, że się z nią nie przespał choć mógł . od razu mówił, że kocha żonę i aby sobie nie robiła nadziei
Tak jest!
i dlatego skasowal Przyjazn z Google Chrome.

doceniłaś ? :
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 18:56   #502
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Yhy, od razu wątek Biedronki przychodzi na myśl. Facet się przyznał tam jedynie do całowania a koniec końcem okazało się że kilkukrotne rypanko było. A przyznał się tylko dlatego że kochanka mu groziła
Tak i Biedronce napisałam właśnie to samo.

Kolegowanie się dorosłych facetów z nastolatkami. Jasne. Nawet jeżeli, to i tak byłoby to śliskie, dziwne, NIESTOSOWNE. Ty serio, Autorko, nie masz w otoczeniu kogoś normalnego, kto wbije Ci laciem do głowy, że takie zachowania normalne nie są? I że nie należy ich tolerować.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-10-22 o 19:00
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 18:56   #503
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
To jesteś załamana czy go bronisz? O co Ci teraz chodzi? Sama się na niego wkurzyłaś za tą sytuację, więc czemu go tak usilnie bronisz na forum, skoro odbieramy jego zachowanie wszyscy tak samo?
ona sama nie wie.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 18:57   #504
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Właśnie przeczytałam, że facet wychwalał w rozmowie z Tobą nastolatki za to, że posiadają ciasne pochwy, a Ty jesteś beznadziejna, bo jesteś luźna. Weź połącz kropki dziewczyno, bo to aż żal czytać.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 18:57   #505
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 18:59   #506
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
ona sama nie wie.
Ja go po prostu kocham i on mnie też, mowi że nic złego nie zrobił i żebym nie przesadzała, bo on z ta dziewczyną tylko rozmawiał jak z koleżanką...myślicie, że facet jest w porządku, ja dramatyzuję czy moje uczucia są uzasadnione?

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Właśnie przeczytałam, że facet wychwalał w rozmowie z Tobą nastolatki za to, że posiadają ciasne pochwy, a Ty jesteś beznadziejna, bo jesteś luźna. Weź połącz kropki dziewczyno, bo to aż żal czytać.
Nie mówił, że nastolatki tylko kobiety przed porodem.. ale ten wątek tak już nie ma znaczenia
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 19:00   #507
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Podobno wchodził z nią w relację, bo chciał jej coś dać, żeby nie została z niczym, bylo mu przykro - chciał jej dawać rady dotyczące facetów, związków, itp. .. a ja oczywiście bym spławiła faceta, ale mąż twierdzi że jestem strasznie sztywna i drętwa, a sama przyjaźń to nic złego
[Złe słowo]. przyjaźń z gówniarą, serio?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg


Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-10-22 o 19:01 Powód: Słownictwo.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 19:00   #508
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zadzwonię, ale mąż wczoraj powiedział mi o tej sytuacji, mówił , że nie zrobił nic złego a ja czuję inaczej, chciałam wiedzieć czy moje odczucia są uzasadnione czy faktycznie on zrobił coś złego jeśli nie było seksu
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 19:00   #509
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Mówił, że wyglądała na 20 kilka lat i była bardzo dojrzała jak na swój wiek - emocjonalnie i życiowo
A on wygląda na 20 i jest bardzo niedojrzały emocjonalnie i życiowo. Pasują do siebie jak ulał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 19:01   #510
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
{Złe słowo]. przyjaźń z gówniarą, serio?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
On nie wiedział ile ona ma lat, wyglądała na dwadzieścia kilka

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-10-22 o 19:02 Powód: Słownictwo w cytacie.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-22 22:41:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.