Mikołaj czy gwiazdka? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-02, 17:52   #31
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Mikołaj czy gwiazdka?

Cytat:
Napisane przez elly2
dla mnie grudzien to miesiac pelen niespodzianek i prezentow prezenty dostaje 6 grudnia na mikolaja 12 grudnia na urodziny i 24 grudnia na gwiazdke
To tak jak ja, tyle że urodziny mam dzień po Tobie
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:03   #32
AP_niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 224
Dot.: Mikołaj czy gwiazdka?

Kiedy byłam małą dziewczynką na Mikołaja dostawałam słodycze zawsze je znajdowałam w bucie A na gwiadke były juz porządne prezenty, które Mikołaj zostawiał pod drzwiami
__________________
Ania
AP_niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:03   #33
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Mikołaj czy gwiazdka?

Cytat:
Napisane przez eesia
U mnie jest tak, że na Mikołajajest jakiś drobiażdżek (czyt. słodycze), natomiast na Gwiazdkę prezenty dajemy sobie po kolacji w Wigilię
U mnie jest tak samo, tylko teraz to już tak nie czekam jak kiedyś...
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:14   #34
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: Mikołaj czy gwiazdka?

do mnie mikolaj przychodzil jak bylam mala- teraz dajemy sobie jakis maly drobiazdzek-tak by umilic sobie dzionek np.czekoladowe malutkie mikolajki. na Gwiazdke natomiast "troszke" wieksze prezenty
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:34   #35
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Mikołaj czy gwiazdka?

Ja dostaję na Mikołaja i na Gwiazdkę. Rodziców obdarowuję prezentami na Gwiazdkę i wtedy daję im już coś porządnego Przyjaciołom także tylko na gwiazdkę, na Mikołajki ustalilismy że nie są obowiązkowe. Natomiast Chłopakowi obowiązkowo na Mikołaja i na Gwiadkę
beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:35   #36
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: Mikołaj czy gwiazdka?

u ,mnie na mikołajki jakoś tak się przyjęło że prezenty raczej symbolicznie dopiero na Wigilię i pierwszy dzień świąt prezenty większe
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 19:35   #37
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Mikołaj czy gwiazdka?

U mnie w domu i na Mikołaja i na Gwizadkę dajemy sobie prezenty. Na Mikołaja dostaję ja - najmłodsza A pod choinkę już raczej wszyscy wszystkim coś kupujemy A z moim lubym to jak się umówimy - tak kupujemy, albo na Mikołaja, albo na Gwiazdkę
Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-04, 10:46   #38
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Mikołaj czy gwiazdka?

Faktycznie, czytając ten wątek robi się tak magicznie, świątecznie. Boże Narodzenie i te całe przygotowania to mój ulubiony czas. Ale do rzeczy...
U mnie w domu obchodzi się i Mikołajki i Boże Narodzenie. I tak na Mikołajki już 5 grudnia wieczorem obowiązkowe czyszczenie butów, po to by Mikołaj wypełnił je w nocy drobnymi upominkami. A na Gwiazdkę prezenty leżą pod choinką już podczas kolacji wigilijnej, po której rozpakowujemy paczki .

Przypomniało mi się jeszcze, jak to było gdy z siostrą miałyśmy po lat kilka. w Wigilię, kiedy na dworze zapadał zmierzch, tata zabierał nas do innego pokoju [czyt. nie tego, w którym była choinka] abyśmy wypatrywały pierwszej gwiazdki, Mikołaja w saniach zaprzężonych w stado renów itd... My oczywiście z nosami przyklejonymi do szyby, wytrzeszczając oczy byłyśmy tym tak zaabsorbowane, że mama [Mikołaj] szybciutko zdążyła podłożyć prezenty pod choinkę, po czym zadzwonić świątecznym dzwonkiem. I jak co roku, okazywało się, że mimo usilnych starań ujrzenia Św. Mikołaja nic z tego nie wyszło, bo z pewnością wszedł innym, tajnym wejściem. Padało zawsze zdanie: Może w przyszłym roku...
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 18:38   #39
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Mikołaj czy gwiazdka?

Ja za bardzo od reszty nie odstaję Mikołajki - drobny prezent typu świecznik, czekolada itp Za to w Wigilię... Tu się zaczyna... Dziadkowie x 2, prababci, chrzestni, dwie ciotki, trzech wujków... No i rodzice...

Poza tym uwielbiam atmosferę Świąt w tym roku chyba zacznę wyjątkowo wcześnie robić ozdoby i prezenty...
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 22:00   #40
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Mikołaj czy gwiazdka?

na Mikołajki dostaję mały prezent, słodycze i jakiś drobiazg, a pod choinką znajduję coś większego
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 22:53   #41
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Mikołaj czy gwiazdka?

Jak bylam mala, to Mikolaj (wczesnie odkrylam, ze to tata ) przychodzil w nocy. Wstawalysmy z siostra juz ok. 5:00, zeby poogladac prezenty Zawsze dostawalysmy mnostwo slodyczy i jeszcze inne rzeczy. Tata dostawal tez dla nas paczki (slodycze) z zakladu pracy. Do teraz pamietam ten specyficzny, reklamowkowy zapach Uwielbialam go. Nawet teraz przywoluje bardzo mile wspomnienia beztroskiego dziecinstwa... Gwiazdka tez byla, przed kolacja wigilijna kladla prezenty pod choinke Dopiero po zjedzeniu mozna bylo je otworzyc. Nie bylo roznicy w "wielkosci" prezentow, na mikolaja i na gwiazdke mniej wiecej takie same.
Teraz na mikolajki zwykle daje/dostaje jakies drobiazgi, a na gwiazdke jakies wieksze prezenty.
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.