Wszystko o Avonie - cz. 5 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-16, 19:44   #91
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Roksana S. Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny
mam pytanie - ile kosztuje na dzień dzisiejszy zapisanie się do Avonu i czy sa jakieś prezenty powitalne dla nowych konsultantów ?
Nic nie kosztuje. Są prezenty, ale za spełnienie określonych warunków, sprzedaż na jakąś kwotę itp.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 19:45   #92
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Roksana S. Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny
mam pytanie - ile kosztuje na dzień dzisiejszy zapisanie się do Avonu i czy sa jakieś prezenty powitalne dla nowych konsultantów ?
nic nie kosztuje, a prezenty są za za zamówienia na określoną kwotę przez 6 pierwszych katalogów

Cytat:
Napisane przez patryk1305 Pokaż wiadomość
Witam
Czy może ktos podac mi link do katalogu rosyjskiego 2/2009 bo tamte linki mi nie działaja
BARDZO PROSZE
http://www.speedyshare.com/319582148.html
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 19:50   #93
Roksana S.
Raczkowanie
 
Avatar Roksana S.
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasto powiatowe
Wiadomości: 185
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za błyskawiczne odpowiedzi. Pozdrawiam. Zapisuję się do Avonu.
Roksana S. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 21:27   #94
Chiquita 150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 222
GG do Chiquita 150
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Dziewczyny, orientujecie sie jaki jest upust w k17 na te zestawy ze str 16-19??
10% czy wypracowany?
Chiquita 150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 21:32   #95
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

wypracowany
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 22:00   #96
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

a ja mam takie pytanko. Po raz pierwszy zapomniało mi się wpłacić pieniążków na czas. Wpłaciłam następnego dnia dopiero. Czy to bedzie teraz miało jakiś wpłw na następne zamówienie?
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 22:03   #97
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Roksana S. Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za błyskawiczne odpowiedzi. Pozdrawiam. Zapisuję się do Avonu.
powodzenia
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 22:32   #98
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanko. Po raz pierwszy zapomniało mi się wpłacić pieniążków na czas. Wpłaciłam następnego dnia dopiero. Czy to bedzie teraz miało jakiś wpłw na następne zamówienie?
raczej nie powinno, jeśli dotrze do nich przed składaniem zamówienia to nie masz się co martwić a poza tym zawsze trzeba brać margines 1-2 dni bo jeśli wpłacisz w ostatnim dniu to i tak pieniążki do nich od razu nie wpłyną.. kilka razy właśnie tak płaciłam dzień czy dwa po terminie i nic się nie działo także spokojnie
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 06:29   #99
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

aha, no to bardzo dobrze ja zazwyczaj wpłacam ze dwa dni przed terminem... jednak teraz mialam remont i całkowiciemi to z głowy wypadło dziekuje za odpowiedz
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 06:32   #100
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
chłodną zgodzę się ale różową(jak tam nie ma nic różowego), może znowu zdajesz relacje ze starych kuleczek rozświetlających?
Stare miałam, nowe "testowałam" kilka razy i na mojej skórze dają taki sam efekt jak te poprzednie, czyli chłodne, jasno różowe rozświetlenie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 06:51   #101
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
chłodną zgodzę się ale różową(jak tam nie ma nic różowego), może znowu zdajesz relacje ze starych kuleczek rozświetlających?
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Stare miałam, nowe "testowałam" kilka razy i na mojej skórze dają taki sam efekt jak te poprzednie, czyli chłodne, jasno różowe rozświetlenie

Zapewne efekt jest zależny od tego ile się nałoży i jak rozprowadzi kulki, czy inny kosmetyk. Jeśli nałożysz mniej żeby tylko lekko rozświetlić czy zbrązowic kości policzkowe to tak bedzie, ale jesli nałoży sie za dużo kosmetyku, to będą widoczne różowe lub brązowe placki (w zależności czego użyjemy )

Ja stoswałam zarówno rozświetlające jak i brązujące perełki, mozajki, i w umiarkowanych ilościach dawały bardzo fajny naturalny efekt, ale przy nieumiejetnym i pośpiesznym nakładaniu, mozna sprawić sobie "krzywdę"
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 07:08   #102
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Zapewne efekt jest zależny od tego ile się nałoży i jak rozprowadzi kulki, czy inny kosmetyk. Jeśli nałożysz mniej żeby tylko lekko rozświetlić czy zbrązowic kości policzkowe to tak bedzie, ale jesli nałoży sie za dużo kosmetyku, to będą widoczne różowe lub brązowe placki (w zależności czego użyjemy )

Ja stoswałam zarówno rozświetlające jak i brązujące perełki, mozajki, i w umiarkowanych ilościach dawały bardzo fajny naturalny efekt, ale przy nieumiejetnym i pośpiesznym nakładaniu, mozna sprawić sobie "krzywdę"
Zawsze używałam/używam tak samo - delikatnie nakładam pędzlem, placków zadnych nie widzę o jasno różowe rozświetlenie :rolleye:

Tak jak pisałam - zależy od karnacji, podobnie jest z różami - np. w watku o Bourjois co jakiś czas odbywaja sie "sprzeczki" () o kolor różu L'une Dor: wg jednych dziewczyn jest to ciepła brzoskwinia (choć w opakowaniu nic z brzoskwini nie ma), a według innych chłodny jasny róż Podobnie z podkładami (są osoby którym skóra nawet z najbardziej żółtych podkładów wybija różowy odcień ), o cieniach, szminkach, błyszczykach już nie wspominając.
Efekt kosmetyków kolorowych jest sprawą indywidualną (tak jak zresztą pielęgnacją i zapachami) więc ciezko cokolwiek poradzić a juz wogóle "bezsensem" jest próba przekonania kogoś że "on NAPAWDĘ jest taki-a-taki" skoro ta druga psoba widzi ewidentnie inny efekt
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 07:29   #103
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

myślę że najlepiej jak radzimy byłoby mówienie jaki kolor jest w opakowaniu w takim razie - kuleczki są beżowe - już dana osoba w takim razie sama powinna wiedzieć jaki efekt uzyska na twarzy
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 07:39   #104
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
myślę że najlepiej jak radzimy byłoby mówienie jaki kolor jest w opakowaniu w takim razie - kuleczki są beżowe - już dana osoba w takim razie sama powinna wiedzieć jaki efekt uzyska na twarzy
no ale to tez nie zawsze tak jest - przykład: w poprzednim poscie pisałam o różu Bourjois, który w opakowaniu nie jest brzoskwinią, a u części osób daje taki efekt na twarzy. Czy choćby te kuleczki, które "niby" sa beżowe a u mnie dają delikatny różowy odcień ..

I właśnie to mnie denerwuje strasznie, bo można się nieźle "przejechać". Zastanawiam sie nieraz, czemu kolor na twarzy nie może być taki sam jak w opakowaniu i u każdego taki sam Życie kobiet byłoby łatwiejsze
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2008-11-17 o 07:40
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 08:47   #105
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Mam wielką ochotę na te różane płatki do kąpieli ale poczekam na opinie wizażanek , które je nabyły i użyły.Zastanawiam się czy taki 1 płatek spienia rzeczywiście wodę w wannie czy ją tylko zmętnia a to dla mnie ma znaczenie.Czekam na opinię i z góry dziękuję.
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 09:06   #106
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
no ale to tez nie zawsze tak jest - przykład: w poprzednim poscie pisałam o różu Bourjois, który w opakowaniu nie jest brzoskwinią, a u części osób daje taki efekt na twarzy. Czy choćby te kuleczki, które "niby" sa beżowe a u mnie dają delikatny różowy odcień ..

I właśnie to mnie denerwuje strasznie, bo można się nieźle "przejechać". Zastanawiam sie nieraz, czemu kolor na twarzy nie może być taki sam jak w opakowaniu i u każdego taki sam Życie kobiet byłoby łatwiejsze
no właśnie mówię by pisac jaki kolor jest w opakowaniu (bo chyba dla każdemgo taki sam powinien być) - a jaki na twarzy to już inna bajka - każdy powinien wiedzieć jaki efekt uzyska danym kolorem
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 09:54   #107
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Świąteczne odliczanie!

Dzisiaj:
Elegancki srebrny portfel
Kod produktu: 93591 cena 19,90 zł

Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie jednorazowego zamówienia na kwotę, co najmniej 100zł.
Oferta podlega wielokrotności. Za każde wydane 100zł możesz zamówić jeden produkt. Wartość tego produktu nie wlicza się do wymaganej kwoty 100 złotych. Produkty z tej oferty wliczają się do bazy opustu, ale nie podlegają opustowi. Oferta do wyczerpania zapasów.
Aby skorzystać z oferty wpisz numer produktu do elektronicznego formularza zamówień.
Do wartości zamówienia nie wliczają się: wartość produktów z różową wstążeczką, wyprzedaży internetowej, kącika wspomnień, Gorącej piątki w COK, produkty za AVONki, produkty otrzymane w prezencie za doładowania myAVON, opłaty za kursy kosmetyczne, transportowe i małe zamówienie, a także produkty zamówione w poprzednich zamówieniach, a dostarczone wraz z zamówieniem bieżącym.

Oferta ważna również w Centrum Obsługi Konsultantek.

P.S. We wrocławskim COK widziałam dzisiaj, że zamiast tego srebrnego, oferują ten w motyle, który był dodawany do In Love

Edytowane przez MaT
Czas edycji: 2008-11-17 o 18:42
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 10:04   #108
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Portfelik fajny, tylko mało mieści drobniaków.Ja go mam za darmo i wtedy się opłacał.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 10:16   #109
esztonek
Raczkowanie
 
Avatar esztonek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
GG do esztonek Send a message via Skype™ to esztonek
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Witam! Ja mam takie pytanie-odnośnie sprzedaży kosmetyków, koleżanka konsultantka zastanawia się nas odsprzedażą kosmetyków- poprostu chce otworzyć małe stoisko, zakupić kosmetyki i przypadkowym przechodniom klientkom sprzedawać je po cenach katalogowych.Widziałśmy już ze na placahc coś takiego jest. np u mnie na osiedlu w przychodni jest Pani ktora sprzedaje te kosmetyki. Właśnie niemam za bardzo czasu iśc tam do niej dlatego proszę was o swoje opinie na ten temat. Mam pytanie czy w takiej sytuacji jest potrzebne jakies zezwolenie, albo trzeba otworzyć działalność, lub/i jakie kryteria trzeba jeszcze spełniać by mogło coś takiego funkcjonować, bez żadnych komplikacji.
Jeżeli się coś orientujecie proszę o pomoc!!
__________________
" Uzależniona od AVONU "

Jedno Niebo, Jeden Świat A Dwa Serca, Bija Zawsze Mocno Razem Rytmem Swym KC!!!!





Edytowane przez esztonek
Czas edycji: 2008-11-17 o 10:18
esztonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 10:33   #110
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez esztonek Pokaż wiadomość
Witam! Ja mam takie pytanie-odnośnie sprzedaży kosmetyków, koleżanka konsultantka zastanawia się nas odsprzedażą kosmetyków- poprostu chce otworzyć małe stoisko, zakupić kosmetyki i przypadkowym przechodniom klientkom sprzedawać je po cenach katalogowych.Widziałśmy już ze na placahc coś takiego jest. np u mnie na osiedlu w przychodni jest Pani ktora sprzedaje te kosmetyki. Właśnie niemam za bardzo czasu iśc tam do niej dlatego proszę was o swoje opinie na ten temat. Mam pytanie czy w takiej sytuacji jest potrzebne jakies zezwolenie, albo trzeba otworzyć działalność, lub/i jakie kryteria trzeba jeszcze spełniać by mogło coś takiego funkcjonować, bez żadnych komplikacji.
Jeżeli się coś orientujecie proszę o pomoc!!
Zgodnie ze statutem sprzedaży bezpośredniej ( do niej należy Avon) nie wolno sprzedawać tych kosmetyków na stoiskach, w sklepach, na bazarach itd. Jeśli ktoś tak robi to łamie prawo sprzedaży bezpośredniej.Swoją drogą nikt tego łamania prawa nie respektuje, ale należy być tego świadomym.Jakie represje mogą być za coś takiego nie wiem.(Urzad skarbowy za niepłacenie podatków jak ktoś zyczliwy doniesie, mandat za handel bez zezwolenia?).
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 10:36   #111
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez esztonek Pokaż wiadomość
Witam! Ja mam takie pytanie-odnośnie sprzedaży kosmetyków, koleżanka konsultantka zastanawia się nas odsprzedażą kosmetyków- poprostu chce otworzyć małe stoisko, zakupić kosmetyki i przypadkowym przechodniom klientkom sprzedawać je po cenach katalogowych.Widziałśmy już ze na placahc coś takiego jest. np u mnie na osiedlu w przychodni jest Pani ktora sprzedaje te kosmetyki. Właśnie niemam za bardzo czasu iśc tam do niej dlatego proszę was o swoje opinie na ten temat. Mam pytanie czy w takiej sytuacji jest potrzebne jakies zezwolenie, albo trzeba otworzyć działalność, lub/i jakie kryteria trzeba jeszcze spełniać by mogło coś takiego funkcjonować, bez żadnych komplikacji.
Jeżeli się coś orientujecie proszę o pomoc!!
Bez żadnych komplikacji to Ci podpowiem że Avon jest firmą sprzedaży bezpośredniej więc oficjalnie taka działalność bazarowa nie powinna mieć miejsca. Jak to w rzeczywistości wygląda to wszystkie wiemy więc nie będę się rozpisywać
Aby prowadzić działalność taką jak opisałaś należy zarejestrować działalność gospodarczą i wszystkie formalności z nią związane, odprowadzać podatki i zus i tyle w zasadzie.
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 10:47   #112
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Czy ktoś może coś powiedzieć o kadzidełkach zapachowych? Czy nadają się na skromny prezent i czy faktycznie pachną? Szukałam opinii, lecz nie znalazlam, a może żle szukalam?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 10:53   #113
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Zgodnie ze statutem sprzedaży bezpośredniej ( do niej należy Avon) nie wolno sprzedawać tych kosmetyków na stoiskach, w sklepach, na bazarach itd. Jeśli ktoś tak robi to łamie prawo sprzedaży bezpośredniej.Swoją drogą nikt tego łamania prawa nie respektuje, ale należy być tego świadomym.Jakie represje mogą być za coś takiego nie wiem.(Urzad skarbowy za niepłacenie podatków jak ktoś zyczliwy doniesie, mandat za handel bez zezwolenia?).
Byłaś szybsza
Tylko dodam, by autorka pytania nie miała wątpliwości: Za łamanie zasad sprzedaży bezpośredniej można podpaść tylko Avonowi.
Jeśli esztonek zarejstruje działalność i będzie płaciła podatki i inne należne opłaty to nikt poza firmą Avon nie będzie się do niej mógł przyczepić.
Acha, i jeśli stoisko miało by mieć charakter że tak powiem "stolikowy" to może jakieś zezwolenie w gminie na handel obwoźny czy coś w tym stylu należy by uzyskać?
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 10:57   #114
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez tangerynka Pokaż wiadomość
Byłaś szybsza
Tylko dodam, by autorka pytania nie miała wątpliwości: Za łamanie zasad sprzedaży bezpośredniej można podpaść tylko Avonowi.
Jeśli esztonek zarejstruje działalność i będzie płaciła podatki i inne należne opłaty to nikt poza firmą Avon nie będzie się do niej mógł przyczepić.
Acha, i jeśli stoisko miało by mieć charakter że tak powiem "stolikowy" to może jakieś zezwolenie w gminie na handel obwoźny czy coś w tym stylu należy by uzyskać?
Tak oczywiście masz rację, ale gdyby chciała sprzedawać bez stosownych zezwoleń, to wtedy może ( ale też nie musi) być narażona na te kary i restrykcje.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 10:59   #115
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

A ja mam pytanie trochę z innej beczki. Miała może któraś z was te kremowo-pudrowe trio cieni do powiek (str 74) chodzi mi konkretnie o Antique Bronze. Czy faktycznie da się nimi zrobić taki makijaż, jak na załączonym zdjęciu ?? Bo te kolory pokazane obok tej fotki jakoś mi nie pasują. I przy okazji jakieś opinie tych cieni ? Fajne są ?
Z góry dzięki za odpowiedź
malbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 11:44   #116
esztonek
Raczkowanie
 
Avatar esztonek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
GG do esztonek Send a message via Skype™ to esztonek
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez tangerynka Pokaż wiadomość
Byłaś szybsza
Tylko dodam, by autorka pytania nie miała wątpliwości: Za łamanie zasad sprzedaży bezpośredniej można podpaść tylko Avonowi.
Jeśli esztonek zarejstruje działalność i będzie płaciła podatki i inne należne opłaty to nikt poza firmą Avon nie będzie się do niej mógł przyczepić.
Acha, i jeśli stoisko miało by mieć charakter że tak powiem "stolikowy" to może jakieś zezwolenie w gminie na handel obwoźny czy coś w tym stylu należy by uzyskać?
Dzieki wielkie za dośc wyczerpujące odpowiedzi, ale mam pytanie jeszcze jakie są koszty otworzenia działalności i przy tym własnie nietrzeba zadnego zezwolenia oprocz np tego z gminy?? A jakie moga być konsekwencje gdy Avon się doczepi??
__________________
" Uzależniona od AVONU "

Jedno Niebo, Jeden Świat A Dwa Serca, Bija Zawsze Mocno Razem Rytmem Swym KC!!!!





Edytowane przez esztonek
Czas edycji: 2008-11-17 o 11:50
esztonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:55   #117
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez malbar Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie trochę z innej beczki. Miała może któraś z was te kremowo-pudrowe trio cieni do powiek (str 74) chodzi mi konkretnie o Antique Bronze. Czy faktycznie da się nimi zrobić taki makijaż, jak na załączonym zdjęciu ?? Bo te kolory pokazane obok tej fotki jakoś mi nie pasują. I przy okazji jakieś opinie tych cieni ? Fajne są ?
Z góry dzięki za odpowiedź
JA bede miala w tym tygodniu cienie ice shimmer.
Sa na KWC opisane.
Dosc slabe komentarze ale mnie te kolorki skusily,przetestuje to Ci napisze o nich.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 13:33   #118
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Jest nowa oferta internetowa, jak dla mnie nic ciekawego.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 13:56   #119
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Jest nowa oferta internetowa, jak dla mnie nic ciekawego.
"nowa" oferta jest już od 1,5 tygodnia
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 14:50   #120
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

z tą ofertą "świąteczne odliczanie" to się przeliczyłam.Do południa był jeszcze żel anew więc sądziłam że jak złoże zamówienie wieczorem to go zamówię a potrzebowałam 2 sztuki a tu teraz patrze i jest nowy produkt.No i wypada mi teraz zadzwonić i przeprosić klientkę ,że jednak żeli juz nie mam a jest portfel (a ona taki już ma) wątpie by chciała.
tak w ogóle to wolałabym wiedzieć :jak długo jest produkt w ofercie , jakie będą inne produkty w czasie trwania kampanii i ich czas dostępności.Wtedy można coś zaplanować , zaproponować klientom , wybrać najodpowiedniejszy termin złożenia zamówienia itp.Chyba napiszę do nich w tej sprawie .
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.