wasze imionka: lubicie je czy nie?? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-28, 20:08   #91
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Bardzo lubie -monika- i w zyciu nie chcialabym innego kiedys jak bylam mala to pAmietam ze ryczalam bo chcialam miec na imie Beata co mnie wzielo na Beate to nie wiem
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 20:09   #92
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Ja dostalam imie Elzbieta, ponieważ tata byl zakochany w Elce z 2+1 No i cale dziecinstwo rozpaczalam, ze nazywam sie jak jakas babcia, a najgorzej sie czulam jak ktos powiedzial do mnie Elka... czulam sie taka...ponizona Od liceum raczej nikt mojego imienia nie uzywa, tylko rodzina (zawsze w formie Ela), lubie tez forme Elzbieta, ale i tak od lat wszyscy znajomi mowia do mnie Im albo Impek, ewentualnie Imper Takze jak slysze Ela za soba, to czasem wogole nie dochodzi do mnie, ze ktos moze mnie wolac w ten sposob
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 20:09   #93
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Joanna - Joasia :| zdecydowanie wole jak mowia Asia ;p poprostuu he ogolnie mi sie podoba hee !
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 20:28   #94
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

moje imie - Ewa. ewunia, ewka, ewcia. kiedys slyszalam jak moj kolega mowil, ze mam fajne imie, bo krotkie. nie lubie jak ktos do mnie mowi "ewek", co ja jestem facet? albo: ewka-konewka-marchewka itp. wszystkie Ewy sa fajne i wyjątkowe, kazde imie jest inne, ma wady i zalety, ale ja bym zostala przy swoim
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 20:36   #95
n_o_b_o_d_y
Wtajemniczenie
 
Avatar n_o_b_o_d_y
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 186
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Cytat:
Napisane przez kasienka.b
Klania sie Kasienka, Kasiunia, Katka albo po prostu Kasia. Te 4 wersje zdrobnien akceptuje (nawet w wykonaniu moich nauczycieli) no i do tego Kasienko, kochanie tak slodko brzmi Ale Katarzyny, Katarzynki nie trawie Jak ktos sie zwraca do mnie pelnym imieniem to mam ochote go Pozatym zagranica nikt nie umie Katarzyna wymowc do porzadku Wychodzi im cos w rodzaju "Kataryzna" w najlepszym wypadku Szkoda, ze w papierach mam durna Katarzyne a nie Kasie Na 2 mam Urszula a na 3 Anna. Kasia to jednak zbyt popularne imie jak na mnie Zbyt wiele Kaś na tym swiecie Z popularnych imion zawsze podobala mi sie Anna (mam tak na 3) albo Agnieszka
I mi dali Kasia na imie Rowniez nieznosze jak mowia do mnie Katarzyna Kiedys nie przepadalam za moim imieniem ale po jakims czasie sie to zmienilo i teraz nawet mi sie podoba Tylko wlasnie szkoda, ze jest tak oklepane Pozdrawiam wszystkie Kasie
__________________
Just like heaven...
n_o_b_o_d_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 21:22   #96
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Anna, Ania, Anka, Anula, Anulek, Andzia (), Anuleniek, Anulczyk , i 1001 różnych zdrobnien Ale za niektóre potrafię Toleruję tylko te trzy pierwsze, no i piąte jako nick
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 22:44   #97
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Cytat:
Napisane przez agness86
No u mnie też się zgadza Też jestem Agnieszka i też baaardzo lubię swoje imię
O! Ja też jestem Agnieszka. Kiedyś nie lubiłam, teraz bardzo lubię. Ładne jest, takie z klasą

Moja serdeczna cioteczka (teraz już ś.p.), jak się urodziła, to jej tatuś z radości się upił pierwszy raz w życiu, bo z kolegami świętował, a potem miał iść do USC zgłosić córkę, czy coś (to przed wojną było). Miała być Urszula, a on bidny nie pamiętał z tej alkoholowej szczęśliwości i pyta się tej pani tam w urzędzie, czyje są dziś imieniny, a ona na to, że Korduli. To tatuś powiedział: miała być Kordula, będzie Kordula.
Jego żona się potem przez tydzień do niego nie odzywała, a moja kochana cioteczka nogdy swojego imienia nie znosiła, wszyscy mówili do niej: Ula, tylko w papierach jej zostało Kordula.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-28, 22:53   #98
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Cytat:
Napisane przez Taverney
O! Ja też jestem Agnieszka. Kiedyś nie lubiłam, teraz bardzo lubię. Ładne jest, takie z klasą

Moja serdeczna cioteczka (teraz już ś.p.), jak się urodziła, to jej tatuś z radości się upił pierwszy raz w życiu, bo z kolegami świętował, a potem miał iść do USC zgłosić córkę, czy coś (to przed wojną było). Miała być Urszula, a on bidny nie pamiętał z tej alkoholowej szczęśliwości i pyta się tej pani tam w urzędzie, czyje są dziś imieniny, a ona na to, że Korduli. To tatuś powiedział: miała być Kordula, będzie Kordula.
Jego żona się potem przez tydzień do niego nie odzywała, a moja kochana cioteczka nogdy swojego imienia nie znosiła, wszyscy mówili do niej: Ula, tylko w papierach jej zostało Kordula.
Przypomniałas mi historie mojej sąsiadki, która miała mieć na imię Maria. Urodziła się, ojciec poszedł ją zapisać w USC i jak doszedł do Urzędu, to zapisał jej imię Zdzisława Przyczyn nie znam tej decyzji, ale jedno jest pewne - on sam miał na imię Zdzisław, więc i córkę obwianował tym imieniem.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 23:42   #99
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

A mnie Sylwia na imię i szczerze się przyznam, że kiedyś coś mi w tym imieniu nie pasowało.
Chyba mi przesło, bo mogę powiedzieć, że teraz nawet mi sie podoba
Sylwii dużo nie znam (jedną - poza mną ), wiec i to można uznać za autut.
Nieznoszę jednak zrobnienia: Sylwunia - dym mi wtedy idzie uszami.
Jednak Sylwuś czy Sylwik mi w ogóle nie przeszkadza.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 08:45   #100
Ulka17
Raczkowanie
 
Avatar Ulka17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 279
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Cytat:
Napisane przez paula007
Ja jestem Paulina. A czy lubię to imię? Średnio. Może być, ale nie żeby mi się jakoś bardzo podobało. Chciałabym się nazywać Hanna, śliczne imię
a mi sie bardzo bardzo bardzo podoba imię Paula znałam 3 Paule i wszystkie były super. Paulina kojarzy mi sie z dziewczyna na poziomie, ładną i mądrą, pewnie dlatego ze te które znalam własnie takie byly :P
__________________
Wszyscy chcą kochać, choć nie przyznają się. Tak pięknie jak w kinie, jak we śnie...
Ulka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 08:48   #101
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Ja mam na imie Paulina i powiem że mi sie podoba
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-29, 08:58   #102
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Eliza

Podoba mi sie, ale wolalabym sie nazywac Bianka
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 09:25   #103
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Marysia

Jak byłam w podstawówce to mi się bardzo nie podobało bo dzieci mnie przezywały Sierotka Marysia i Marysia Ma Rysia . Wtedy myślałam, czemu nie mogę mieć normalnego imienia np. Kasia czy Agnieszka

Na szczęście potem zmądrzałam . I obecnie uważam nieskromnie, że mam jedno z najładniejszych imion jakie istnieją . No i doceniam to, że znam bardzo mało osób o tym imieniu
aisne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 09:28   #104
allen15
Rozeznanie
 
Avatar allen15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z zachodu Polski :)
Wiadomości: 587
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Ja mam na imię Alicja Nie lubie tego imienia. Alicja- brzmi zbyt powaznie, Ala ( tak się zazwyczaj zwracają do mnie znajomi )- trochę za krótko. Za to nie lubie gdy ktos mowi do mnie Alka Rzadko się zdarza, ale lubię jak ktos mowi do mnie " Alu " hehe
Chciałabym mieć dłuższe imię np. Karolina, Paulina albo Wioleta
Ale teraz nic nie poradzę, mam takie imię jakie mam i widocznie tylko takie do mnie pasuje
pozdrawiam
__________________
Augustow
Wracam za 10 dni juz tesknie
buziaki *
allen15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 10:01   #105
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Cytat:
Napisane przez Vivienne
Moje imię same w sobie jest ładne, ale jest tak popularne (najbardziej na świecie ), że mnie strasznie to irytuje.

Anna- Ania, Anka, Aneczka, Aniulka, Andzia....

Nienawidzę formy Andzia i nie lubie jak ktoś mówi do mnie Ania- nie pasuje to do mnie. Najlepiej Anka i już. A zdrobnienia przyjmuję tylko od najbliższych...

A jak bym chciała mieć na imię? jakoś oryginalnie (wyłaczając wszelkie Esmeradly, Conchity i takie tam ), np. Lena, Brygida, Irma, Aldona

No, albo of kors Vivienne
Witam w klubie Ań
Ja Anię toleruję, za Andzię jestem gotowa udusić
Ale znajmi mowią mi najczęściej Anka, a niektórzy Ania Przyzwyczaiłam sią
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 10:11   #106
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Cool Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Hej;
mam takie mało typowe imie - Wiesława, kiedyś bardzo mi się nie podobało - wiecie samo jego brzmienie kojarzy się z strauszką babcią, ale kilka lat temu zaczełam je doceniać. Wiecie w młodym pokoleniu jestem jedyną z znanych mi osób Wiesią, Isią, Wisienką i to jest fajne, stałam się jakością samą w sobie. Cieszy mnie, ze moje imie nie jest zbyt oklepane i nigdy nie musliałam sie porównywać z setką innych dziewczątnoszących moje imie.

PS. jest tylko jeden problem - kiedyś w supermarkecie usłyszałam że ktoś woła Wiesie i chodź wiedziałam, ze niechodzi o mnie czułam się jakbym miała rozdwoijenie jaźni. Zdarzyło się wam kiedyś coś podobnego????

pozdrawiam Wisienki
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 10:17   #107
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Cytat:
Napisane przez Ulka17
a mi sie bardzo bardzo bardzo podoba imię Paula znałam 3 Paule i wszystkie były super. Paulina kojarzy mi sie z dziewczyna na poziomie, ładną i mądrą, pewnie dlatego ze te które znalam własnie takie byly :P
No to szkoda, że jestem Paulina a nie Paula, bo może wtedy byłabym taka jak mówisz
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 12:56   #108
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

wiolka - bardzo lubie moje imie
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 13:09   #109
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Ja swoje imie bardzo lubie Maja chociaz czase mozna troche posluchac glupich podtekstow, ale nie przejmuje sie tym
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-29, 13:26   #110
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Cytat:
Napisane przez side85
ja teszzzzz kocham swoje imie, a szczególnie forme Olcia Wiem, to narcyzm, ale jest śliczniaste jak ktoś mówi: Olcia...
A co do Aleksandra, to był okres że mieszkałam w Stanach i że tam jest mnnóstwo ludzi, którzy mówią po hiszpańsku to miałam problem bo dla nich samo "Ola" było zwykłym "cześć" więc nikt mi nie wierzył że mogę mieć tak na imię i przerzuciłam się na Aleksandra, które strasznie tam pokochałam. To brzmi tak dostojnie, tak...mhhhmmmm...jak takie carskie rosyjskie...aż czuję się jak księżniczka
ciumki dla wszystkich Olci
Dziekuje za ciumki ja tez jestem Ola.. a wlasciwiwe Aleksandra faktycznie imie brzmi jakos dumnie Kazdy mowi jak mu sie podoba.. Rodizce Olcia.. znajomi Olka, Ola a czasem nawet Aleksandra Wszystkie formy sa fajne zalezy jeszcze kto je wypowiada.. tylko jakos za "Olka" nie przepadam nie wiem czemu A imie o tyle fajne ze Aleksandra brzmi powazniej a jak ktos powie Ola.. to zawsze czuje sie mlodo mysle ze jak bede miala okolo trzydziestki i ktos powie Olcia to znow poczuje sie jak dziecko Pozdrawiam
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 13:35   #111
netiaa
Raczkowanie
 
Avatar netiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: -
Wiadomości: 449
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

No to ja mam na imie Ines.... i nienawidze tego imienia, wolałabym bardziej pospolite... Mówią na mnie Inka, Ina, Nusia, Nes
__________________
'Dłużej nie trzeba bać się słów i lęk przysypać garścią gwiazd'
netiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 13:45   #112
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Taa taki wątek już chyba był

Ja jestem w sumie Natalia (ale pisze się Natalie)
W przedszkolu byłam jednyną Natalką w grupie, w każdej kolejnej szkole równiez. Wqrzałam sie jak dzieci dziwiły się co ta za imię, miały problemy z zapamiętaniem i wołały Ratarka bądz LatarkaTeraz nawet lubie, aczkolwiek wszyscy, których dłużej znam mówią mi Natalka, NatalkoAhh no taaak to narcyzm! Czuję się czasem dziwnie jak ktoś mówi Natalia Nie lubie zdrobienia Nati, ktorego nadużywa mój szef
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 14:23   #113
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Już się chyba tu wypowiadałam-ale co tam
Jestem sobie Marcelina
Mówią do mnie Marcysia,Marcelka,Marceli nka.
Bardzo lubie swoje imię i nie chciałabym być kolejna Asią,Basią,Olą czy Anią(bez urazy).
Windy-Marceli szpak
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 14:28   #114
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Moje imię jest zwyczajne: Joanna, ale podoba mi się i nie mam z nim problemów A jesli już miałabym się do czegoś przyczepić - choć na prawdę nie jest to dla mnie wielką tragedią - nie lubię zdrobnienia Joasia.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 15:09   #115
goga1001
Zadomowienie
 
Avatar goga1001
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 1 091
GG do goga1001
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Ja mam na imie Gosia. Zawsze lubiłam swoje imie. Nigdy mi nie przeszkadzało. Chyba nie chciałabym miec innego.
Mówia na mnie Gosia, Gośka, Małgosia, Małgorzata, Małgośka, Gosik.
Nienawidze jak sie mówi na mnie Gośka.
__________________
Okna funkcjonują w obie strony, lustra tylko w jedną .






goga1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 15:49   #116
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Cytat:
Napisane przez Taverney
Moja serdeczna cioteczka (teraz już ś.p.), jak się urodziła, to jej tatuś z radości się upił pierwszy raz w życiu, bo z kolegami świętował, a potem miał iść do USC zgłosić córkę, czy coś (to przed wojną było). Miała być Urszula, a on bidny nie pamiętał z tej alkoholowej szczęśliwości i pyta się tej pani tam w urzędzie, czyje są dziś imieniny, a ona na to, że Korduli. To tatuś powiedział: miała być Kordula, będzie Kordula.
Jego żona się potem przez tydzień do niego nie odzywała, a moja kochana cioteczka nogdy swojego imienia nie znosiła, wszyscy mówili do niej: Ula, tylko w papierach jej zostało Kordula.

Mi też przypomniałaś historię, ale mojego brata ;D Mój tata taki szczęśliwy miał iść do USC zgłosić synka no i z tego wszystkiego zapomniał jak miał się nazywać (A miał być Bartosz) Tak, więc nazwał Bartka Maćkiem, a że nie przychodziło mu do głowy żadne sensowne drugie imię to dał mu na drugie Szczepan (które mi sie podoba :P).

A co do mnie, to jestem Marta i mi sie tak szczerze to niepodoba Ale mówią, że jestem typową Martą, więc pewnie do mnie pasuje

A mówią do mnie: Marta, Martuś, Martek, Marcia ^^ Nie lubie zdrobnień, ale co zrobić ;P
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 15:58   #117
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Ja mam na imię SANDRA bardzo podoba mi się moje imię...nie narzekam jednym słowem heha tak zwane ksywy itp to...u hu hu...czego to ludzie nie wymyślą
buźka
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 16:50   #118
śpiąca_królewna
Raczkowanie
 
Avatar śpiąca_królewna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: trudne miejsce, z nieakceptujacymi ludzmi
Wiadomości: 200
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

.
__________________
Czemu nie mówisz przy niej nic?
Ona wciąż czeka, uwierz mi.
Przestań się skradać i poddaj się.
Na pewno wlaśnie tego chce.
Jeżeli kocha, to na zawsze,
Dla niej czas nie liczy się,
Więc na co czekasz, podejdź bliżej.
Zanim znowu zniknie gdzieś ...

Edytowane przez śpiąca_królewna
Czas edycji: 2007-05-11 o 18:14 Powód: rezygnuję :P
śpiąca_królewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 17:06   #119
siss
Rozeznanie
 
Avatar siss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: LandsHut :P
Wiadomości: 649
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Ja mam na imię Sylwia... i kiedyś nienawidziłam tego imienia!!
Bo było takie inne, niepopularne, nienowoczesne... ble ble ble Podobało mi się, że sąsiadka nazwała swoją corkę Amanda...
Ale potem zaczęłam się zastanawiać, po co się znęcać nad sobą z powodu imienia. Niby można je sobie zmienić urzędowo, ale zaczęłam też czytać o znaczeniu imion i stwierdziłam, że to akurat do mnie bardzo pasuje.

A zwą mnie rożnie - przeważnie zwyczajnie, Sylwia, ale moja młodsza siostrzyczka mowi do mnie Sylwuś, i co poniektorzy koledzy/koleżanki też. Procz tego Sylwek, Sylwunia, Sylwi.

Pokochałam swoje imię. Z mojego rocznika jest bardzo niewiele osob o tym imieniu. Zresztą, czy z francuskiego nie brzmi pięknie?: Sylvie...
__________________
Cytat:
The truth is I've never fooled anyone. I let people fool themselves. They didn't bother to find out who and what I was...
Marilyn Monroe

DORÓB SOBIE! http://pl.☠☠☠☠☠☠☠☠☠2surf.com/?ref=93594

siss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 17:08   #120
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: wasze imionka: lubicie je czy nie??

Ja jestem Basia i bardzo lubie to imie Nie wyobrazam sobie ze moglabym nazywac sie inaczej. Kiedys rozpaczalam ze nie nazywam sie Natalia. Ale teraz, jak sie nad tym zastanawiam, dochodze do wniosku ze Natalia wcale by do mnie nie pasowala
Mówią na mnie Basia, Baśka, Basiulka.
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.