Galerie artystyczne w internecie - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-05, 16:20   #4291
Larril
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 50
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

[quote=Vesnaa;8896950]Spełnianie zawodowe zostawmy na boku, bo to agumenty pokroju - " Taka zołza, bo dawno chłopa nie miała". Czyli poniżej jakiegokolwiek poziomu.

A co to znaczy - "To dlaczego żaden student w ostatnich latach nie dorównał poziomem absolwentom przykładowo z florenckiej akademii sztuk pięknych,bądź jeden z przodujących w Nowym Jorku?" ?
Rozumiem, że to wniosek wyciągnięty na podstawie Twego własnego rankingu tak?

Coś mi tu nie gra - uzurpujesz sobie prawo do wydawania takich ocen (polscy artyści fuj, zagraniczni cacy) - toteż można wnioskować, że jesteś specjalistą w tej dziedzinie, prawda?
To jak to możliwe - że z taką wiedzą o sztuce - nie potrafisz wycenić własnych prac?


uote]


Potrafię,tylko nie chcę przypadkowo zaniżyć. Nie wiem,mam to napisać jeszcze 50 razy,żebyś zrozumiała? Idź sobie na nasze rodzime asp i zobacz,jakie gówno tam wisi (zazwyczaj bohomazy,domki, , kółeczka i dorobiona sterta ideologii),a potem otwórz sobie galerie przodujących zagranicznych uczelni,wtedy możesz mieć jakieś pojęcie w temacie. Żeby malować nowocześnie nie trzeba mieć żadnej wiedzy,żeby robić klasycznie,trzeba się na tym znać.


___Dominika___

Masz akurat rację. Tyle,ze ja nikogo nie obrażam,może to czyjaś niska samoocena. Ale fakt,żegnam.

Edytowane przez Larril
Czas edycji: 2008-09-05 o 16:22 Powód: błąd
Larril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 16:24   #4292
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Larril, mialam sie nie wypowiadac, ale...

Z calym szacunkiem - rozumiem ze potrzebna Ci pomoc, wpisujesz cos w wyszukiwarke... Ale nie zauwazasz, ze trafiasz na forum tylko i wylacznie o bizuterii (chyba tylko watek plotkowy jest o wszystkim). Gdy ktos probuje Ci pokazac, ze nie trafiles tak gdzie chciales, zaczynasz sie wsciekac i ublizac ilus osobom ktore zwracaja Ci uwage. Nie dziw sie, ze dziewczyny sie wkurzaja.

Chcesz by lepiej okreslac temat. Wiesz, skoro forum ma odpowiednia specyfike i tematyke to nie ma takiej potrzeby - dla nas jest wystarczajaco czytelny i jednoznaczny.

Jak to ktos napisal:

Cytat:
Napisane przez Larril Pokaż wiadomość
Myślenie nie boli. Polecam.
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 16:24   #4293
___Dominika___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 385
GG do ___Dominika___
juz nerwów nie mam nie rozumiesz ze nas malarstwo nie interesuje?

powatrzamw cześniejsze pytanie strone dalej bo pewnei sie gdzieś w tym przegadywaniu straciło: bo wysyłam maile do pakamery i nic zero odp nawet jak pytam czy dochodzą do nich moje wiadomości nic nie odp

Edytowane przez joanna_k
Czas edycji: 2008-09-06 o 14:53 Powód: połączenie sąsiednich postów
___Dominika___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 16:36   #4294
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Nie Ty jedna. Rzadko odpisują. Prawie wcale.
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 16:38   #4295
pati7624
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 619
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

mi też nie odpisują
pati7624 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 16:41   #4296
___Dominika___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 385
GG do ___Dominika___
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

oj dziewne tj bo ja nawet ze stronki poprzez kontakt wysyłałam wiadomość do nich i nic .ok to juz nie bede pytać czy dochodzą wiadomości do nich bo widze zze to nie jednak moja poczta nawala dziekuje za odp
___Dominika___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 16:53   #4297
Darkling
Wtajemniczenie
 
Avatar Darkling
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń/Vienna
Wiadomości: 2 323
GG do Darkling
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

moj boze nie moge. padam ze smiechu po raz dugi dzisiaj.
__________________
Uważaj czego sobie życzysz, bo przy odrobinie pecha może się spełnić...
Moja biżu

FORZA FERRARI!
Darkling jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 17:23   #4298
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Dominika, mi też nie odpisali
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 17:57   #4299
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez ___Dominika___ Pokaż wiadomość
powatrzamw cześniejsze pytanie strone dalej bo pewnei sie gdzieś w tym przegadywaniu straciło: bo wysyłam maile do pakamery i nic zero odp nawet jak pytam czy dochodzą do nich moje wiadomości nic nie odp
Dominisu - jak już mi odpisali ( za 4 razem ) to nawet sobie pomeilowałam z Olą z paki (tak się przynajmniej ta Pani podpisywała)......


Drogi PANIE ARTYSTO - tak, dowalam się z zasady jak się komuś coś kilka razy tłumaczy i nie dociera to bywam tak zołzowata,że sobie użyję! A co.

Widzi PAN mu to tylko panny nadziewające koraliki przecież do tego nie trzeba mieć ani talentu,żadnych umiejętności. Każdy może to robić. A już nazwać to "małym dziełem sztuki" to bluźnierstwo! A jeśli są wyjątki według PANA ARTYSTY - to z chęcią je poznam. Bo zrozumiałam,że handmade nie może być sztuką i wszystko co sprzedaje się w galeriach typu Trendymania czy Pakamera to nic co załugiwało by na uwagę ARTYSTY?
Ale my kochamy nasz "badziew"..... I jeśli posiedział by PAN kilka godzin przy jednym projekcie to może inaczej by PAN mówił. PANIE ARTYSTO.

Nie wnikam, czy robienie biżuterii jest szuką czy też nie..... i nie powiem,że na ASP też są kierunki typu projektowanie biżuterii..... Każdy na to patrzy jak chce - rzemosło, sztuka czy coś jeszcze. Ale jeśli nie ma się zielonego pojęcia o czymś - w tym wypadku wykonywaniu biżuterii - to proszę się nie wypowiadać w taki sposób o tym rzemiośle, sztuce, rękodziele czy jak tam wolisz.
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 19:39   #4300
lenaart
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 505
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez Larril Pokaż wiadomość
Chyba wyraźnie napisałem,że POMYLIŁEM działy? Jakieś kłopoty z odbiorem tego zdania? (nie wiedziałem,że są poddziały w różnych kategoriach i byłem przekonany,że to temat ogólny).

maghia

Nie nazwałbym robienia biżuterii talentem (raczej doborem odpowiedniej techniki) więc nie wiem,czy na pewno wiesz,czym jest sztuka? Ale rozumiem,że jak nie ma się żadnego konkretnego rzemiosła,to najlepiej drzeć ryja.

Senanque

Spławiać to możesz swojego chłoptasia,jak Ci na to pozwoli. I doprawdy,nie musisz mnie tytułować. A frustracje radzę wylewać u psychoanalityka.

M0N1K4

Masz ogólnie jakiś problem,czy przywalasz się tak dla zasady? Powiedziałem,że obrazy to co INNEGO niż robienie biżuterii i inaczej się to wartościuje.

Anula1410

Żal tyłek ściska? To sobie kogoś znajdź,może nie będziesz mieć wtedy w sobie tyle jadu.

Tak w ogóle,to po cholerę wy się nakręcacie?

Przepraszam,ale mam taką ogólnie przyjętą zasadę,że z osobami,które nie wyszły poza umiejętności jednoczesnego żucia gumy i chodzenia nie wchodzę w konwersację. Racja,mój błąd.
troche sie spoznilam ale moze ten pseldo artysta tu wpadnie i to przeczyta

Od dziecka malowalam i rysowalam i zawsze twierdzilam ze rysunku mona sie nauczyc.....nie jest to trudne i jak ktos chce to potrafi a przy dobrym nauczycielu z nieuka mozna zrobic kujona Larril chyba twierdzi ze tylko jego dziedzina uwazana jest za sztuke i zarzuca nam ze nie znamy sie na jego dziedzinie hehhehe w takim badz razie on jesli krytykuje nas i to co robimy powinien zaglebic sie w to bardziej i wiedzial by ze tworzenie bizuterii jest sztuka i moim zdaniem jest to bardziej twórcze aniżeli rysowanie i malowanie.

Facet wyraznie nie zna sie na sztuce której nie tylko podlega malarstwo i rysunek ale i wiele róznych technik wykonywania wlasnorecznie ozdób dodatkow itp. A tak ogólem to co to za artysta który krytykuje twórczosc innych?? normalnie osoby które twierdza ze sa artystami doceniaja prace innych i nawet jesli ogolna praca im sie niue podoba próbuja wyszukac w niej cos wartego uwagi.Pprostu szkoda gadac

Sorki ze odkopalam ten post ale musialm

Edit: zapomnialam skoro ten gosc twierdzi ze jeste lepszy od nas to dlaczego nie zaprezentowal nam chocby jednaj swojej pracy skoro i tak nie robi mu róznicy czy jest to watek z bizu czy z czyms innym?? moze tez mialybysmy cos do powiedzenia na temat jego "dziel"
lenaart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 13:59   #4301
gosiolek90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 93
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

'Nie nazwałbym robienia biżuterii talentem (raczej doborem odpowiedniej techniki) więc nie wiem,czy na pewno wiesz,czym jest sztuka? Ale rozumiem,że jak nie ma się żadnego konkretnego rzemiosła,to najlepiej drzeć ryja.'


to niech się nauczy i pokaże co potrafi. a malowenie wcale nie jest bardziej wartościowe, oj wcale nie.nad obrazem [dużym ] się spędza popołudnie, ewentualnie dzień[ mi to tyle zajmuje-i to wtedy gdy się barrrrdzo staram- ale nie prededentuję na artyskę malarza więc może się na tym nie znam hihi] a zrobienie JEDNEJ PARY KOLCZYKÓW MOŻE ZAJĄĆ TYGODNIE!!! prawda dziewczyny? mowię o wrappach, o kutym stebrze, ażurach, masie art clay......no ale zrozummy ARTYSTĘ!! o jakiż on musi być niedoceniony aby za granicę na studia wyjeżdżać.... i ten sarkazm....ojej, współczójmy ARTYŚCIE!!!!

ps.to że przelewamy naszą pasję akurat w biżuterię która dla nas jest swoistym rodzajem sztuki [choć użytkowej] nie znaczy że jesteśmy gorsze od MALARZA-ARTYSTY - który może wcale artystą nie jest, mimo wyuczonego kunsztu. wiele z nas tworzy też w innych technikach: też maluje, rysuje, szyje, haftuje, robi papaterię, rzeźbi itp.. uzdolnione osoby tworzą w wielu technikach i niestety nasz ARTYSTA zapomniał o tym i nawet nie jest tolerancyjny dla innych rzemiosł.......szkoda
gosiolek90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 14:06   #4302
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

hmmm. jak ARTYSTA MALARZ jest taki utalentowany i och ach, to czemu chce wyjechać na studia ? Pzrecież już wszystko umie...
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 14:42   #4303
Senanque
Raczkowanie
 
Avatar Senanque
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 373
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Dzisiaj miałam ciężki dzień, ale Pan Artysta Larril poprawił mi humor. Cudowny, wręcz klasyczny przypadek potężnego rozmiękczenia mózgu, prawdopodobnie z powodu nadmiernego mniemania o sobie. Jaka szkoda, ze już zbanowany, może jeszcze jakimiś klejnotami swych przemyśleń by nas uraczył.

Dziewczyny! I Wy tak zupełnie poważnie wdałyście się z nim w dyskusję?
Senanque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:16   #4304
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez Senanque Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam ciężki dzień, ale Pan Artysta Larril poprawił mi humor. Cudowny, wręcz klasyczny przypadek potężnego rozmiękczenia mózgu, prawdopodobnie z powodu nadmiernego mniemania o sobie. Jaka szkoda, ze już zbanowany, może jeszcze jakimiś klejnotami swych przemyśleń by nas uraczył.

Dziewczyny! I Wy tak zupełnie poważnie wdałyście się z nim w dyskusję?
A w którym momencie to było poważne
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:23   #4305
Senanque
Raczkowanie
 
Avatar Senanque
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 373
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Żeby daleko nie szukać - o, pierwsza Sub się nawinęła. Więcej cytować mi się nie chce.

"Larril, mialam sie nie wypowiadac, ale...
Z calym szacunkiem - rozumiem ze potrzebna Ci pomoc, wpisujesz cos w wyszukiwarke... Ale nie zauwazasz, ze trafiasz na forum tylko i wylacznie o bizuterii (chyba tylko watek plotkowy jest o wszystkim). Gdy ktos probuje Ci pokazac, ze nie trafiles tak gdzie chciales, zaczynasz sie wsciekac i ublizac ilus osobom ktore zwracaja Ci uwage. Nie dziw sie, ze dziewczyny sie wkurzaja.
Chcesz by lepiej okreslac temat. Wiesz, skoro forum ma odpowiednia specyfike i tematyke to nie ma takiej potrzeby - dla nas jest wystarczajaco czytelny i jednoznaczny.
Jak to ktos napisal:
Cytat:
Napisane przez Larril
Myślenie nie boli. Polecam."



A z kretynem nie warto dyskutować, bo, jak to mówią "ściągnie cię na swój poziom i tam pokona doświadczeniem"
Senanque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:42   #4306
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

No dzieki, ze sie nawinelam :P
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:47   #4307
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez Senanque Pokaż wiadomość
Żeby daleko nie szukać - o, pierwsza Sub się nawinęła. Więcej cytować mi się nie chce.

"Larril, mialam sie nie wypowiadac, ale...
Z calym szacunkiem - rozumiem ze potrzebna Ci pomoc, wpisujesz cos w wyszukiwarke... Ale nie zauwazasz, ze trafiasz na forum tylko i wylacznie o bizuterii (chyba tylko watek plotkowy jest o wszystkim). Gdy ktos probuje Ci pokazac, ze nie trafiles tak gdzie chciales, zaczynasz sie wsciekac i ublizac ilus osobom ktore zwracaja Ci uwage. Nie dziw sie, ze dziewczyny sie wkurzaja.
Chcesz by lepiej okreslac temat. Wiesz, skoro forum ma odpowiednia specyfike i tematyke to nie ma takiej potrzeby - dla nas jest wystarczajaco czytelny i jednoznaczny.
Jak to ktos napisal:
Cytat:
Napisane przez Larril
Myślenie nie boli. Polecam."



A z kretynem nie warto dyskutować, bo, jak to mówią "ściągnie cię na swój poziom i tam pokona doświadczeniem"
Hehe, nie no spoko W sumie to mnie Zakichany Pan Artysta swoimi wywodami z lekka zirytował Nie wiem na ile ta dyskusja była poważna, na ile nie... każdy wiedział swoje i żadna ze stron raczej nie miała zamiaru dać się przekonać Ale można było sobie użyć/ ulżyć

Na poważnie w sumie mogę rozmawiać z kimś do kogo dociera to co piszę, a do pana artysty - raczej nic nie docierało Tak w sumie... no raczej...
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:47   #4308
Senanque
Raczkowanie
 
Avatar Senanque
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 373
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Sub, po prostu byłaś najbliżej, jeśli chodzi o te "poważnie i kulturalnie dyskutujące z tymi, z którymi dyskutować nie warto"

Z mojej strony koniec OT, bo już się za dużo tego zrobiło.
Senanque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 11:23   #4309
ASTA_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Dostałam się do wylęgarni! I w związku z tym mam pytanie do dziewczyn, które sprzedają już w wylęgarni: jak długo czeka sie na zaakceptowanie paczki/ekspozycji??? Troche zaczynam sie martwic, że już ze mnie zrezygnowali
ASTA_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 13:46   #4310
laszka14
Wtajemniczenie
 
Avatar laszka14
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 566
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

przegrzebałam ostatnie kilkanaście stron wątku, ale nie znalazłam odpowiedzi...

jak mam paczke kolczykow wystawionych w Wylegarni np 10 sztuk i chce dodac nowosci do nich to mam utworzyc nowa paczke? o tym samym banerze i ikonce ekspozycji zeby podlaczyli mi do tamtych kolczykow?
__________________
Ubrania rozm. M, buty rozm. 41
laszka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 14:13   #4311
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Za każdym razem jak dodajesz coś nowego to dodajesz paczkę przedmiotów. Ta paczka dodawana jest do konkretnej ekspozycji. Na przykład masz trzy ekspozycje: kolczyki ze szkłem, kolczyki srebrne i kolczyki wire wrapping. Dajesz dodaj paczkę, pojawia Ci się rozwijane okienko z nazwami Twoich ekspozycj, wybierasz jedną i później dodajesz baner i ikonę, które wcale nie muszą być takie same jak poprzednio - to nazwa ekspozycji rozróżnia je a nie baner czy ikona.
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki



ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 14:41   #4312
laszka14
Wtajemniczenie
 
Avatar laszka14
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 566
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

dziękuję
__________________
Ubrania rozm. M, buty rozm. 41
laszka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 15:02   #4313
gosiolek90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 93
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez Larril Pokaż wiadomość
Chyba wyraźnie napisałem,że POMYLIŁEM działy? Jakieś kłopoty z odbiorem tego zdania? (nie wiedziałem,że są poddziały w różnych kategoriach i byłem przekonany,że to temat ogólny).

maghia

Nie nazwałbym robienia biżuterii talentem (raczej doborem odpowiedniej techniki) więc nie wiem,czy na pewno wiesz,czym jest sztuka? Ale rozumiem,że jak nie ma się żadnego konkretnego rzemiosła,to najlepiej drzeć ryja.

Senanque

Spławiać to możesz swojego chłoptasia,jak Ci na to pozwoli. I doprawdy,nie musisz mnie tytułować. A frustracje radzę wylewać u psychoanalityka.

M0N1K4

Masz ogólnie jakiś problem,czy przywalasz się tak dla zasady? Powiedziałem,że obrazy to co INNEGO niż robienie biżuterii i inaczej się to wartościuje.

Anula1410

Żal tyłek ściska? To sobie kogoś znajdź,może nie będziesz mieć wtedy w sobie tyle jadu.

Tak w ogóle,to po cholerę wy się nakręcacie?

Przepraszam,ale mam taką ogólnie przyjętą zasadę,że z osobami,które nie wyszły poza umiejętności jednoczesnego żucia gumy i chodzenia nie wchodzę w konwersację. Racja,mój błąd.
my tutaj jakoś większy mamy szacunek dla siebie i nawet jak kogoś besztamy robimy to delikatniej, bo krytyka ma budować a nie kogoś gnębić więc może by się ARTYSTA dostosował jak z nami się wdaje w konwersację??
gosiolek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 15:10   #4314
ASTA_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Powtórzę prośbę o udzielenie informacji: ile średnio się czeka na wylęgarni na akceptację paczki???
ASTA_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 15:35   #4315
CheColada
Rozeznanie
 
Avatar CheColada
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 678
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

O kurcze ominela mnie cała zabawa;D. Gosiolku tak nawiasem mówiąc nie zgadzam się z Tobą w kwestii obrazów. Żaden malarz/artysta/Larril() nie namaluje pięknego dużego obrazu w jedno popołudnie. Czasami namalowanie obrazu zajmuje artyście tygodnie, chyba że jest to obraz typu "Goethe we włoszech" (Cy Twombly) albo "cztery trójkąty"(Al Heldy), albo jeszcze jakieś 2 kwadraty, czerwony łuk- których autorów nie pomnę. Ale to dla mnie nie jest sztuka. Ponieważ pare kresek albo trójkąt potrafiłam namalować w przedszkolu...
__________________
Artysta to osobnik, który z czworokątnego świata odrzucił fragment, co się zwie zdrowym rozsądkiem, i żyje w świecie trójkątnym...


Zapraszam do obejrzenia naszych Pluszaków

Coś nowego
CheColada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 15:42   #4316
Candi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 762
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez ASTA_22 Pokaż wiadomość
Powtórzę prośbę o udzielenie informacji: ile średnio się czeka na wylęgarni na akceptację paczki???
w wątku jest odpowiedź na to pytanie, poszukaj.
Candi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 17:23   #4317
Darkling
Wtajemniczenie
 
Avatar Darkling
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń/Vienna
Wiadomości: 2 323
GG do Darkling
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez CheColada Pokaż wiadomość
O kurcze ominela mnie cała zabawa;D. Gosiolku tak nawiasem mówiąc nie zgadzam się z Tobą w kwestii obrazów. Żaden malarz/artysta/Larril() nie namaluje pięknego dużego obrazu w jedno popołudnie. Czasami namalowanie obrazu zajmuje artyście tygodnie, chyba że jest to obraz typu "Goethe we włoszech" (Cy Twombly) albo "cztery trójkąty"(Al Heldy), albo jeszcze jakieś 2 kwadraty, czerwony łuk- których autorów nie pomnę. Ale to dla mnie nie jest sztuka. Ponieważ pare kresek albo trójkąt potrafiłam namalować w przedszkolu...
owszem, namaluje. szanowny Leonardo, którego pieknie oprawione zapiski w świetnym tłumaczeniu posiadam, malowal dosłownie "w chwilę", bo chwytał owe ulotne i pojedyncze chwile. fakt, ze pozostawił po sobie niewiele obrazów, niemniej to trochę jak z pisaniem książki - jednym zajmuje to i pół roku a inni kończa książkę w tydzień [znam delikwenta osobiście]. indywidualne podejście i tyle.
__________________
Uważaj czego sobie życzysz, bo przy odrobinie pecha może się spełnić...
Moja biżu

FORZA FERRARI!
Darkling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 19:14   #4318
CheColada
Rozeznanie
 
Avatar CheColada
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 678
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

No dobra impresjoniści też malowali szybko bo chcieli uchwycic chwile. Ale to są wyjątki.
__________________
Artysta to osobnik, który z czworokątnego świata odrzucił fragment, co się zwie zdrowym rozsądkiem, i żyje w świecie trójkątnym...


Zapraszam do obejrzenia naszych Pluszaków

Coś nowego
CheColada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 19:47   #4319
Darkling
Wtajemniczenie
 
Avatar Darkling
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń/Vienna
Wiadomości: 2 323
GG do Darkling
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez CheColada Pokaż wiadomość
No dobra impresjoniści też malowali szybko bo chcieli uchwycic chwile. Ale to są wyjątki.
no to nie generalizuj
__________________
Uważaj czego sobie życzysz, bo przy odrobinie pecha może się spełnić...
Moja biżu

FORZA FERRARI!
Darkling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 09:13   #4320
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
KarmazynowyKamy nie wiem czy to ironia z ta manga, ale sie nie zgodze
Tak to była ironia i świadome przerysowanie
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.