Galerie artystyczne w internecie - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-19, 13:30   #4471
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

No szkoda tym bardziej, żę Wyl ostatnio sobie w kulki leci Wysle jeszcze jednego i zaznaczę opcje, że odbiorca ma potwierdzić odebranie maila, wtedy może bede wiedziała, czy maila dochodzą, ale nie odpisują, czy może cos ze skrzynką jest
Dzięki za odpowiedzi
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 16:12   #4472
___Dominika___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 385
GG do ___Dominika___
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

oj to mało piszecie ja prawie codiznie wysyłam zgłoszenie w tym tez pytałam juz z 10 razy o to czy wogóle maile dochodzą z poczty swojej pisałam ze stony paki prze kontakt oraz jako odp na ich nowości anie raz mi nie odp a wysyłam im gumeczki do włosów czego nie maja wiec teoretycznie powiinni choc odpisac ale nie cisza juz tak z 1,5 miesiaca robie albo z dwa
___Dominika___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 16:43   #4473
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez ___Dominika___ Pokaż wiadomość
oj to mało piszecie ja prawie codiznie wysyłam zgłoszenie w tym tez pytałam juz z 10 razy o to czy wogóle maile dochodzą z poczty swojej pisałam ze stony paki prze kontakt oraz jako odp na ich nowości anie raz mi nie odp a wysyłam im gumeczki do włosów czego nie maja wiec teoretycznie powiinni choc odpisac ale nie cisza juz tak z 1,5 miesiaca robie albo z dwa
Wiesz co.... Gdyby ktoś do mnie tak pisał codziennie, to bym go olała właśnie z tego powodu, że jest wybacz, ale męczydupą, i nie potrafi sobie wyobrazić, że czasem na odpowiedź trzeba poczekać.

Taką mam pracę, że też mam swoją firmę, i dostaję mnóstwo maili, i zbiera mi się na mdłości jak ktoś przysyła 20 maili pod rząd, w każdym po 1 zdaniu, chaotycznie, bez znaków interpunkcyjnych, ciągiem (tak jak piszesz Ty - to się BARDZO ŹLE CZYTA), przysyła maile z różnych adresów, a ja to muszę potem ogarnąć, dojść co właściwie napisano i o co chodzi. I o kogo chodzi. Nie waruję przy poczcie non stop, bo czasem też trzeba zrobić coś innego. Są też maile ważne, i takie, które mogą chwilę poczekać.

I generalnie, każda męczydupa dostaje na dzień dobry wielki minus, i jak już odpisuję, to z przymusu, grzeczności, żeby się wreszcie odczepił/ła. A czasem nie odpisuję, bo nie mam już do takich ludzi siły.

Rekord - to chyba 60 maili. Jak przychodzi kolejny mail z tego samego adresu/nazwiska, o tym samym, taki sam, to się już tego 17 nie czyta. 30 się olewa. A przy 50 masz ochotę dodać do antyspamu. Bo inteligentni ludzie rozumieją, że liczy się jakość, nie ilość. Że atakowanie mnóstwem maili to nękanie. I że jak ktoś przez jakiś czas nie odpisuje, to widocznie ma powód.

Można wysłać dodatkowy mail z pytaniem czy dotarło, i czy można prosić o odpowiedź po kilku dniach. Może przypomnieć się po kilkunastu. Ale nie atakować taką ilością na miłość boską.

To, czy Pakamera czasem w ogóle nie odpisuje czy nie - to już na inny wątek, nie jestem Pakamerą, piszę o swoich doświadczeniach.

A teraz mnie możesz nazwać wredną świnią, bezczelnym zarozumiałym kapitalistą czy co tam chcesz. Generalnie mam jedną zasadę: szacunek za szacunek.
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 17:20   #4474
___Dominika___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 385
GG do ___Dominika___
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

oj ale chyba nie dokonca sie zrozumiałysmy, pierwsze kilka głoszen ktore poszły nie szły dzien w dzień tyko raz w tyg za radą dziewczyn które wcześniej pisały że chyba te maile nie dochodzą, maile były opisane nie jedno zdaniowe.wiec skoro nie dostałam odp na te konkretnie opisane zgłoszenie odpowiedzi i maile czy wogóle dochodzą do niech to wysyłałam dzień w dzień bo nie mam pojęcia czy dochodzą czy nie. jakbym na początku dostałą odpowiedz chodzby taką ze sie im nie podoba to bym nie wysyłała dalej
___Dominika___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 17:25   #4475
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Clementinne, szacunek mówisz... Nie domagam się zwykle odpowiedzi na maila zaraz, ale jak po tygodniu cisza, wysyłam kontrolnie następnego maila i jak wiem że ktoś to czyta to potem mogę i codziennie wysyłać żeby ktoś się wreszcie wkurzył i odpisał...

paka to inna sprawa, szkoda mi czasu codziennie pisać, jakby mnie chcieli wziąć, to wtedy by odpisali i tyle. Nie odpisują znaczy nie chcą.
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 17:33   #4476
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez lawenda99 Pokaż wiadomość
Clementinne, szacunek mówisz... Nie domagam się zwykle odpowiedzi na maila zaraz, ale jak po tygodniu cisza, wysyłam kontrolnie następnego maila i jak wiem że ktoś to czyta to potem mogę i codziennie wysyłać żeby ktoś się wreszcie wkurzył i odpisał...

paka to inna sprawa, szkoda mi czasu codziennie pisać, jakby mnie chcieli wziąć, to wtedy by odpisali i tyle. Nie odpisują znaczy nie chcą.
No to chyba działa troszkę też tak, że jak kogoś chcą, to odpisują od razu. A jak nie - to możesz się dobijać do zamkniętych drzwi.

Ale czasem rzeczywiście są takie sytuacje, że maile muszą poczekać na odpisanie, i wysyłanie ich ciągle prowadzi tylko do rozdrażnienia adresata I z tej mąki już potem raczej chleba nie będzie.

No ja pisałam to ze swojego punktu widzenia. I tak odpisuję na praktycznie każdy mail, bo sama nie lubię jak ktoś mnie olewa, no i grzeczność wymaga ale czasem mi ręce opadają po prostu...
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 23:11   #4477
angoba
Przyczajenie
 
Avatar angoba
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

A nie myślałyście o swojej własnej galerii?
Są darmowe programy i gotowe szablony a nawet darmowe serwery.
W CMS-sie Joomla wygląda to nawet bardzo dobrze i nie trzeba się za bardzo znać. Całą zawartością strony zarządza sie z panelu admina i można wstawiać zdjęcia opisy itd. Ktoś kto daje rade na forum da rade z Jommlą.
__________________
Bieszczady
angoba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 00:54   #4478
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

a firma też założy się sama..? ;]
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 07:13   #4479
___Dominika___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 385
GG do ___Dominika___
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

no niby tak bo szablony są nie drogie takich str ale jak bedzie ktos chciał cię znaleść to wyskoczysz gdzieś w wyszukiwarce na sarym końcu takich stron jesli nie wpakujesz kasy w reklame
___Dominika___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 08:28   #4480
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Pierwsze miejsca w wyszukiwarce też nie gwarantuje sukcesu
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 09:05   #4481
Anula1410
Raczkowanie
 
Avatar Anula1410
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 461
GG do Anula1410
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Ale my możemy być tym sukcesem, tzn wizaż. Szkoda, że właściciele Wizażu nie chcą pomyśleć o takim rozwiązaniu. My miałybyśmy miejsce a oni kasę.
__________________
Zapraszam do oglądania i komentarzy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274222
Anula1410 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 09:21   #4482
nanavel
Raczkowanie
 
Avatar nanavel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: łódź -kalisz
Wiadomości: 93
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Ja myślałam nad założeniem czegoś w stylu eatsy, gdzie pobierana jest mała opłata od wystawienia przedmiotu lub mała prowizja koło 10%, mam brata na informatyce i on spokojnie mógłby napisać własny skrypt takiego sklepu, bo niestety jeśli chodzi o te darmowe to dostaje się naprawdę minimum co przy bardziej rozbudowanej działalności nie wystarcza. Często te sklepy mają marną szate graficzną i nic sę z tym gotowym szblonem nie da zrobić. No ale cóż pomysł ugrząsł w martwym punkcie ze względu na to że żeby pobierać jakiekolwiek prowizje trzeba mieć działalnosć gospodarczą a narazie nam sie do tego nie śpieszy. Myśleliśmy później nad sklepem zupełnie zwolnonym od tego typu opłat, ale z samych reklam ciężko by było utrzymać serwer i domene, więc narazie myślimy dalej
nanavel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 09:33   #4483
angoba
Przyczajenie
 
Avatar angoba
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Pomyślałam o czymś darmowym np VirtueMart, ktory jest komponentem Joomli bo po co ładować kasę nie mając pewności sukcesu. Co do działalności gospodarczej to wiadomo ,że jest to oczywiste.
__________________
Bieszczady
angoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 09:59   #4484
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez angoba Pokaż wiadomość
Pomyślałam o czymś darmowym np VirtueMart, ktory jest komponentem Joomli bo po co ładować kasę nie mając pewności sukcesu. Co do działalności gospodarczej to wiadomo ,że jest to oczywiste.

Kto nie ryzykuje - ten nie ma....
Myślę na jakaś galerią - w przyłości - a raczej mój chłopak chce. I dla nas jest to oczywiste,że trzeba władować kasę nie mając pewności czy się osiągnie sukces. Takie darmowe serwery, darmowe szablony sklepów, darmowe coś tam jeszcze - moim skromnym zdaniem - jeśli myślisz o tym poważnie odpuść sobie te darmowe cośe tam ( nie wiem, ja się nie znam).
Nie wiem, ja tak myślę ;] Ale mówię, nie znam się na tym- ale to że coś jest darmowe nie oznacza że dobre
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 11:44   #4485
angoba
Przyczajenie
 
Avatar angoba
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Kto nie ryzykuje - ten nie ma....
Myślę na jakaś galerią - w przyłości - a raczej mój chłopak chce. I dla nas jest to oczywiste,że trzeba władować kasę nie mając pewności czy się osiągnie sukces. Takie darmowe serwery, darmowe szablony sklepów, darmowe coś tam jeszcze - moim skromnym zdaniem - jeśli myślisz o tym poważnie odpuść sobie te darmowe cośe tam ( nie wiem, ja się nie znam).
Nie wiem, ja tak myślę ;] Ale mówię, nie znam się na tym- ale to że coś jest darmowe nie oznacza że dobre
Ale też nie oznacza ,że jest złe. Zawsze można poprosić kogoś o dostosowanie sklepu pod siebie albo tak jak ja samemu nauczyć się jak to zrobić. Internet jest kopalnią wiedzy. Porządny sklep kosztować może nawet 5-7 tys.(pytałam w firmach) za tą kasę można kupić całe mnóstwo towaru. Ryzyko jest duże bo sklepów internetowych jest mnóstwo +allegro. Jeśli dodać do tego pozycjonowanie to robi się duża inwestycja. Tu jest wątek na ten temat http://www.goldenline.pl/forum/sklep...50/s/1#9540696
__________________
Bieszczady
angoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 12:05   #4486
nanavel
Raczkowanie
 
Avatar nanavel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: łódź -kalisz
Wiadomości: 93
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

hmmm jak wam się podobają zmiany na decobazar? Ja osobiście mam pewne zastrzeżenia co do wyeksponowania nowości, bo zamiast nich na stronie są rzeczy sortowane kolorami (chyba) . Przed chwilą wystawiłam czapkę i mimo iż zdjęcie które wrzuciłam było ostre, na stronie wydaje się rozmazane, czego to może być wina?
Strasznie podoba mi się opcja w zapleczu pokazująca ile razy która praca była oglądana. Ciekawe po ilu "oglądnięciach" prace się będą sprzedawały
nanavel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 12:59   #4487
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Nowy Decobazaar robi bardzo pozytywne wrażenie przynajmniej na mnie. Jest przejrzysty, ładny i prosty. Porównując zmiany w W. Pace i Deco, Deco wypada zdecydowanie najlepiej Aż się chce coś tam dodać.
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 13:15   #4488
nanavel
Raczkowanie
 
Avatar nanavel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: łódź -kalisz
Wiadomości: 93
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

a co z tymi zdjęciami? moje ma 600 na 300(coś) pikseli i 72 dpi jest na kompie ostre a po dodaniu rozmazane
nanavel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 13:16   #4489
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Pewnie w ramach szczędzania miejsca na serwerze czy tam na transferze, nie znam się na bardzo, trochę pogarszają jakość fot. Tak samo jak na wizażu...
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 13:20   #4490
Fashion
Rozeznanie
 
Avatar Fashion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 560
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Ładnie to teraz wygląda - o wiele przejrzyściej.
Fashion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 13:52   #4491
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Rosemary nabiłam Ci statystykę .Na przykładzie nowości patrzyłam jak wygląda galeria.
Zlikwidowali kolekcje.Z jednej strony fajnie,bo trzeba było "przemieszczać" się między kolekcjami,ale z drugiej będzie bałagan,np.w przypadku artysty specjalizującego się w kilku dziedzinach,ba nawet w przypadku samej biżuterii.Kiedyś można było oddzielić kolczyki posrebrzane od srebrnych lub swarovskie od minerałów,teraz będzie to mix.

Tak po wstępnych oględzinach jestem za nowym Deco,ale nie do końca.Jakość zdjęć,o czym już pisałyście,mnie trochę przeraża.Zauważyłam,że kolce które są wyróżnione na pierwszej stronie,przed zmianą lepiej się prezentowały.Teraz to zdjęcie jest koszmarne.No i jeszcze jedna rzecz,która mnie bardzo rozczarowała.Myślałam,że po zmianach będzie można samemu zmieniać baner,ale niestety ta kwestia pozostała bez zmian

Edit 1:

ale wtopa.Zobaczcie jak oni prezentują artystów .Teraz albo się nazwać "aaaaaaaaaaa",albo liczyć że ktoś kliknie na x stronę i wybierza akurat twoją galerię.

Edit 2:

1.jeszcze raz zajrzałam do galerii projektanta,jest podział na główne kategorie,więc oglądania na zmiany kolczyków z czapkami można uniknąć

2. "Naćpana markerem"<=tak nazywa się jedna z projektantek.Gratuluję pomysłowości i odwagi
__________________
nasze wymianki

Edytowane przez joanna_k
Czas edycji: 2008-09-20 o 14:03 Powód: edit
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 14:12   #4492
Kasia83
Zakorzenienie
 
Avatar Kasia83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 3 582
GG do Kasia83
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Zrobiłam mega wyprzedaż na Pace. Ciekawe czy się ktoś skusi na moje starocie
__________________
Kasia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 14:52   #4493
Zirrel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 320
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Ja po 3 meilach w końcu też przelewu z wyl się doczekałam tyle, że...przelali mi o 60 zł. mniej niż powinni ( tak wynika z rozliczenia ). Napisałam już do nich 3 meile w tej sprawie, ale zero odzewu.
Zirrel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 15:13   #4494
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

szkoda, że nie mają telefonu
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 15:19   #4495
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Już się boję co będzie w nastepnym miesiącu - mój pierwszy przelew...

OT: Nikki, jak czytam twoje postanowienia to aż mi się jeść chce
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 15:34   #4496
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Już się boję co będzie w nastepnym miesiącu - mój pierwszy przelew...

OT: Nikki, jak czytam twoje postanowienia to aż mi się jeść chce
W następnym miesiącu być może by się poprawili, gdyby nie mieli problemów finansowych, bo jak inaczej wytłumaczyć te spóźnienia? kolejny miesiąc mają wakacje ?

a co do postanowień to dlaczego jeść? odrzuciłam same niezdrowe rzeczy
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 15:42   #4497
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

taaa, przed chwilą owaliłam paczkę delicji, takiego miałam smaka, a teraz mi trooochę niedobrze jest
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 15:48   #4498
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
taaa, przed chwilą owaliłam paczkę delicji, takiego miałam smaka, a teraz mi trooochę niedobrze jest
haha skąd ja to znam też tak kiedyś miałam
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 16:15   #4499
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Mi tam sie nowe deco podoba ten pomysł z dobieraniem kolorami na pierwszej stronie,w edlug mnei jest bardzo trafiony, zachęca do kupna
ale nie jestem do końca obiektywna, bo decobazaar mnie wlaśnie przyjął do grona projektantów
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 16:44   #4500
nanavel
Raczkowanie
 
Avatar nanavel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: łódź -kalisz
Wiadomości: 93
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

hehe ale te nowości zasuwają :P mam wrażenie że więcej siedzi wystawiających niż kupujących dzisiaj hehehe rach ciach i 15 stron :P
nanavel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.