Galerie artystyczne w internecie - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-22, 15:57   #4501
ASTA_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Ale się wkurzyłam na Wyl.

2 tygodnie temu zostały zarezerwowane 2 przedmioty z mojej ekspozycji. Do tej pory nie dostałam zlecenia do wysłania. Piszę do nich jaka jest sytuacja... bo przecież klient ma 5 dni roboczych na zapłatę. W odpowiedzi dostałam info, że "artykuły znajduję się w zamówieniu naszej stałej klientki".

A ja już się zastanawiam czy to nie jest sposób na odciagnięcie w czasie ewentualnego rozliczenia i zapłaty. W takim razie kasę za przedmioty sprzedane na początku września dostanę w połowie listopada.

Miałyście podobną sytuacje na wyl??? Może ja jestem przewrażliwiona tym wszytskim. Bo tyle czytam o tych spóźnieniach z Wyl...a to sa moje pierwsze sprzedane przedmioty.
ASTA_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 17:21   #4502
aisah
Zakorzenienie
 
Avatar aisah
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraina zwana Tarnowskimi Górami :)
Wiadomości: 4 460
GG do aisah
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Ale zarezerwowane czy sprzedane?
__________________

aisah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 18:15   #4503
ASTA_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Sa ze znaczkiem SPRZEDANE! (ale w rzeczywistości nieopłacone - bo tak to bym dostała adres do wysyłki, a nie dostałam)
W wyl chyba nie ma w ogóle opcji REZERWACJA jak w pace???
ASTA_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 18:51   #4504
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Jest taka opcja
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 19:10   #4505
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

ale chyba tylko jednodniowa
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 19:22   #4506
Anula1410
Raczkowanie
 
Avatar Anula1410
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 461
GG do Anula1410
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

No to przyszła pora na oszukiwanie klienta, zapłacił a towaru nie dostał. Ciekawe...
__________________
Zapraszam do oglądania i komentarzy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274222
Anula1410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 19:31   #4507
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez Anula1410 Pokaż wiadomość
No to przyszła pora na oszukiwanie klienta, zapłacił a towaru nie dostał. Ciekawe...
Wiesz co, ale w tym to akurat Wylęgarnia nie ma żadnego interesu. Bo nie oni mają towar, a dany artysta i on go wysyła.
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 19:51   #4508
Anula1410
Raczkowanie
 
Avatar Anula1410
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 461
GG do Anula1410
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Ale dostali na konto forsę od klienta i teraz grają na zwłokę żeby nie wysyłać namiarów do klienta, a wam będą wciskać, że nie ma zapłaty. Klient będzie się wściekał, że nie ma towaru to go zbędą jak was. Wy się zbuntowałyście, to teraz pora na naiwnego amatora waszych wytworów.
__________________
Zapraszam do oglądania i komentarzy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274222

Edytowane przez Anula1410
Czas edycji: 2008-09-22 o 20:12
Anula1410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 20:20   #4509
Candi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 762
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez Anula1410 Pokaż wiadomość
Ale dostali na konto forsę od klienta i teraz grają na zwłokę żeby nie wysyłać namiarów do klienta, a wam będą wciskać, że nie ma zapłaty. Klient będzie się wściekał, że nie ma towaru to go zbędą jak was. Wy się zbuntowałyście, to teraz pora na naiwnego amatora waszych wytworów.
emmm, to akurat nie miałoby już żadnego sensu
Candi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 09:37   #4510
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez nanavel Pokaż wiadomość
Co do rezerwacji, czy możliwe jest że ktoś codziennie ją przedłuża ? Bo mam naszyjnik zarezerwowany non stop od piętnastu dni, już go nawet przeceniłam zeby sie wkońcu ktoś zdecydował i miał "wysyłkę free" ale lipa nadal rezerwacja. Mogą 2 osoby rezerwować i wtedy rezerwacje się sumują?? Bo ja już tego nie kapuję, podobno na 24godziny można rezerwować.....
Pozwolę sobie powrócić do starszego posta, bo mnie interesuje.. kupili Ci w końcu to, co tak rezerwowali??
A swoją drogą to gdybym ja coś zarezerwowała i w tym czasie ktoś to przecenił, bo miałabym mieszane odczucia.. bo niby dlaczego tej osobie tak bardzo zależy, by to (brzydko nazwę) 'opchnąć'? Może jest coś nie teges?

Cytat:
Napisane przez nanavel Pokaż wiadomość
Nie rozumiem filozofii wylęgarni, skoro mają problemy z wpłatą na czas to mogli by wysłać wiadomość do wszystkich, poinformować określić się czemu i dlaczego no i przeprosić. Przynajmniej byłybyśmy spokojne a tak przelew się spóźnia, my się wściekamy, wylęgarnia milczy, a nam się współpracy odechciewa..... ehhh
Już to widzę : "Przepraszamy, ale przelewy w tym m-cu nie zostaną zrealizowane w terminie, z powodu zainwestowania Państwa pieniędzy w lokaty terminowe. Musimy jakoś Państwu zwrócić zainwestowane na giełdzie pieniądze, bo nie udało się nam szybko wzbogacić i musimy to jakoś odkręcić"

A tak jeszcze a'propo W. to moja teoria jest taka: mnóstwo kasy musieli wtopić w tą nieudaną wg mnie 'renowację' sklepu. Podejrzewam, że finansowo nie bardzo dali z tym rady i kombinują jak mogą, żeby nie być za bardzo na minusie.. niech tracą inni, a nie my.. inni, czyli artyści..
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 11:55   #4511
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Co do Wyla, to różnie bywa z firmami, ta w której pracuję w pewnym momencie się przeinwestowała i mięliśmy problemy, ale to trwało tylko kilka miesięcy, więc może w Wylu jest podobnie?
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 13:59   #4512
pati7624
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 619
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

przyjęli mnie do Wyla, ale z tego co piszecie nie wiem czy to dobrze... yhhh
pati7624 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 14:04   #4513
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

A jeszcze Wylowa ciekawostka... Po ponad 2 miesiącach przypisali mi kategorie rodzajowe, które chciałam a nie miałam, a raczej udostępnili mi pełna listę do wyboru...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 14:15   #4514
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Taaaa, a mi na ikonkę dali inne zdjęcie (w dodatku przerobione), a po 2 mailach napisali, że to co ja podaję to dla nich tylko sugestia, i że uważają, że z tym zdjęciem wygląda lepiej. Ja jestem innego zdania. Następnym razem będę dawać zdjęcia na kolorowym tle i tylko jedno na białym, nie będą mieli wyboru
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 14:28   #4515
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Taaaa, a mi na ikonkę dali inne zdjęcie (w dodatku przerobione), a po 2 mailach napisali, że to co ja podaję to dla nich tylko sugestia, i że uważają, że z tym zdjęciem wygląda lepiej. Ja jestem innego zdania. Następnym razem będę dawać zdjęcia na kolorowym tle i tylko jedno na białym, nie będą mieli wyboru
Ja mam wszystkie na kolorowym tle i tylko jedno specjalnie robię na białym, zreszta dawno go nie wymieniałam...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 14:57   #4516
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Taaaa, a mi na ikonkę dali inne zdjęcie (w dodatku przerobione), a po 2 mailach napisali, że to co ja podaję to dla nich tylko sugestia, i że uważają, że z tym zdjęciem wygląda lepiej. Ja jestem innego zdania. Następnym razem będę dawać zdjęcia na kolorowym tle i tylko jedno na białym, nie będą mieli wyboru
To sami Ci przerobią
Ja kiedyś nie dałam ikonki - pytałam się osobie sprzedającej na wyl i powiedziała,że nie trzeba zawsze nowej ikonki dawać.... A że ja miałam wszystkie zdjęcia na czarnym tle, to padłam jak zobaczyłam jak mi foto przerobili na ikonkę.... w dodatku wybrali takie kolce z czarnymi kamykami - więc po ich przeróbce nie dosyć że usunęli tło to jeszcze kamyk....
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 15:19   #4517
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Kurdę, że chce im się w to bawić
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 15:42   #4518
nanavel
Raczkowanie
 
Avatar nanavel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: łódź -kalisz
Wiadomości: 93
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

naila odpowiedź na twoje pytanie brzmi nie:P ktoś mój naszyjnik rezerwował blisko miesiąc i nie kupił, a co do tego ze przeceniłam w czasie rezerwacji, prosta sprawa, serio zależało mi na sprzedaniu bo to naszyjnik z lnu z żółtymi kulami szydełkowymi, typowo letni, i wiem ze będzie mi leżał przez zimę.


Co do ikonek, nienawidzę jak mi zmieniają na inną niż tą którą sama wybrałam gry gry, przewarznie wybierają o wiele słabsze prace i mniej ciekawe ehh.
nanavel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 16:06   #4519
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez nanavel Pokaż wiadomość
Co do ikonek, nienawidzę jak mi zmieniają na inną niż tą którą sama wybrałam gry gry, przewarznie wybierają o wiele słabsze prace i mniej ciekawe ehh.
No i oto chodzi. Wybrali zdjęcie kolczyków, które sa do kompletu z bransoletką. Same kolczyki nie sa tak okazałe, bransoletka prezentuje się lepiej
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 17:50   #4520
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Taaaa, a mi na ikonkę dali inne zdjęcie (w dodatku przerobione), a po 2 mailach napisali, że to co ja podaję to dla nich tylko sugestia, i że uważają, że z tym zdjęciem wygląda lepiej. Ja jestem innego zdania. Następnym razem będę dawać zdjęcia na kolorowym tle i tylko jedno na białym, nie będą mieli wyboru
mi tez tak zrobili
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 17:59   #4521
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

To ja już się nie pcham do wyla ^^ Nie będę wysyłać nowych prac, bo przestało mi zależeć
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 18:39   #4522
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

oj dziewczyny, narzekacie i tyle. Dobre prace obronią się same. Niezależnie od miniaturki a że ruchu nie ma i tak, to przy pracach zwykłych niestety, ale i fajne ikonki nie pomogą. Czy ominęłam coś i jest szał sprzedażowy u każdego?

przeglądam nowości w wyl i nie ma nic, co by mnie zaciekawiło... już ciekawiej prezentuje się główna modnej, nowości z deco niż nowości z wylęgarni - szkoda.
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 18:46   #4523
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez lawenda99 Pokaż wiadomość
. Czy ominęłam coś i jest szał sprzedażowy u każdego?
Może szałem tego nie nazwę, ale w ciągu kilku dni sprzedałam 3 biżutki, bez dodawania od ponad miesiąca nowości - w dodatku powoli usuwając to co mi zostało ;] Może to niewiele - ale troszkę kasy za to będzie
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 19:00   #4524
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

no dobra: weszłam właśnie w nowości w deco i zabolały mnie oczy od kilku prac, więc odwołuję to co powiedziałam wyżej
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 19:19   #4525
atteloiv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 28
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

U mnie wyl przeszła samą siebie nie dość że nie dostałam informacji o rozliczeniu to przelewu ani słychu
atteloiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 19:47   #4526
nanavel
Raczkowanie
 
Avatar nanavel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: łódź -kalisz
Wiadomości: 93
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

lawenda99 hehe mam nadzieje że z tym "nic ciekawego" chodzi ci o biżuterie bo w nowościach są moje czapunie.(eh eh hehehe) Jak narazie na biżu nie ma chętnych zbyt wielu a ja powoli patrzeć nie mogę na moje kamyki więc się wziełam za dzierganie i jakoś mi siły witalne wróciły
Ja patrząc na decobazarowe nowości dostaję oczoplonsu, idzie jak burza tylko klientów brak.... ale myślę że poziom prac poszedł w górę mimo tych kilku wyjątków.
nanavel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 21:12   #4527
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

mam pytanie - jak to mam zrobic na wylegarni, aby dodac "kolekcje" zatytuowana kolczyki tak zeby bylo tam te 5 artykulow, ikonka na bialym tle i ten baner? Wchdoze w te moje opcne ,nadaje paczce nazwe, opis i klikam dalej i wtedy pojawia mi sie opce dodawania zdjec i opisow? A jak chce potem powiekszyc paczkke to tez tam jest taka opcaja ze do tych kolczykow moge dodac kolejne 5 par?
wybaczcie, dostalam sie na wyleg pare godzin temu i jest t o dla mnie nadal czarna magia
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 21:22   #4528
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
mam pytanie - jak to mam zrobic na wylegarni, aby dodac "kolekcje" zatytuowana kolczyki tak zeby bylo tam te 5 artykulow, ikonka na bialym tle i ten baner? Wchdoze w te moje opcne ,nadaje paczce nazwe, opis i klikam dalej i wtedy pojawia mi sie opce dodawania zdjec i opisow? A jak chce potem powiekszyc paczkke to tez tam jest taka opcaja ze do tych kolczykow moge dodac kolejne 5 par?
wybaczcie, dostalam sie na wyleg pare godzin temu i jest t o dla mnie nadal czarna magia
Dokładnie tak jak piszesz potem pojawi Ci się "dodaj nowy artykuł do paczki" i dodajesz zdjęcia, opisy, cenę i wybierasz kategorię. Oczywiście może być więcej tych artykułów.
Jak potem znowu chcesz dodać kolejne prace - znowu musisz uzbierać 5 rzeczy i dodajesz na tej samej zasadzie jak teraz za pierwszym razem - wszystkie kroki powtarzasz - potem to Ci się wyświetli razem z tymi starymi pracami.

Chyba,że będzie to coś zupełnie innego - to już oni sami Ci nadadzą nową ekspozycję i będzie oddzielnie z tymi rzeczami co teraz.
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 06:11   #4529
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dziekuje Monika No to po pracy zabieram sie do ...pracy

a powiedzcie czy to normalne - dodaje komplet zawieszke i kolczyki gdzie zawieszka gra glowna role, daje kategorie - zawieszki, podpisuje zawieszka i kolczyki a po chwili jak dodam inne i wracam na strone z artykulami moimi to mi sie zmienia na.. kolczyki na haczykach O_O


edit, juz wszytsko dobrze ,to ja cos namieszalam, dodalam paczke do akceptacji i czekam, strasznie sie stresuje :P

tak, znow ja. Jak ktos cos ode mnie kupi to kiedys dostane do tego kogos adres i gdzie on sie pojawi?

Edytowane przez joanna_k
Czas edycji: 2008-09-29 o 17:53 Powód: połączenie sąsiednich postów
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 15:30   #4530
nanavel
Raczkowanie
 
Avatar nanavel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: łódź -kalisz
Wiadomości: 93
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

klient ma 7 dni na wpłatę, gdy pieniądze od niego zostaną zaksięgowane na koncie wylegarni dostaniesz esemesa i emaila że masz nowe zamówienie do realizacji, najpierw potwierdzisz że przyjmujesz do realizacji a później wchodzisz 2 raz w to samo zamówienie i wtedy masz podany adres na jaki masz przesyłkę nadać
nanavel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.