Wszystko o Avonie - część 8 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-09, 16:34   #3121
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Apropo zakupów w COKu bo mnie też nie długo to czeka, to trzeba mieć przy sobie numer konsultanki i co dalej? Rozumiem, że zakupy trzeba zrobić za min 150zł po cenach katalogowych?
nie musisz robić zakupów za 150 zł jeśli w tym lub w poprzednich dwóch katalogach miałaś sprzedaż na co najmniej 150 zł. Możesz sobie tam od razu wyrobić bezpłatną kartę na wejścia lub po prostu przy kasie podać swój numer konsultantki. U mnie w Warszawie kiedyś nie można było wejść na teren sklepu do części z kosmetykami bez takiej karty lub chociaż karty "gość" ale teraz już bramki są otwarte na całą szerokość i tego nie sprawdzają więc wystarczy sam numer konsultantki

Cytat:
Napisane przez Agatheska Pokaż wiadomość
andziat dlatego ja byłam pewna, że te notesy będą jak najbardziej miłym upominkiem ze świąteczną oprawą i do tego długopis nie fajnie? hehe jednak dziewczyny mi odradzają.
A to nie są te same co w tamtym roku mam nawet na lodówce hehe i według mnie są ładne i właśnie niedrogie, więc w sam raz na drobiazg ... aaa mam teraz banie!
tak, to są te same co w zeszłym roku
ja uważam, że to miły dodatek do zakupów razem z tym długopisem

Edytowane przez andziat
Czas edycji: 2009-12-09 o 16:36
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 16:41   #3122
emza
Rozeznanie
 
Avatar emza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 502
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

ja wczoraj skladalam zamowienie, cos ok 900zl wyszlo. swiatelka tylo przy ofercie internetowej i przy netto, a mialam w zamowieniu produkty z ofert wyprzedazowej. czerwone swiatlo bylo przy probkach Lagoon, zelu Carnival i trwalym cieniu do powiek Shimmering Shell, a zielone przy zelu i balsamie Sliwka i Nektarynka. czy przyjda okaze sie w piatek
emza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 16:47   #3123
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
tak, to są te same co w zeszłym roku
ja uważam, że to miły dodatek do zakupów razem z tym długopisem
Dziękuję Ci, chyba oczekiwałam poparcia, a nie porady Ja też uważam, że to miły drobiazg, a to chodzi tylko o gest Dobra wezmę, nie są drogie. Dziękuję za opinie i przepraszam za zawracanie głowy bzdetami hehe zawsze można na Was liczyć
A tak swoją drogą nas też powinni nagradzać takimi chociaż firmowymi długopisami czy notesikami z okazji Świąt, było by miło z ich strony dostać raz w roku mały upominek
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 16:51   #3124
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
nie musisz robić zakupów za 150 zł jeśli w tym lub w poprzednich dwóch katalogach miałaś sprzedaż na co najmniej 150 zł. Możesz sobie tam od razu wyrobić bezpłatną kartę na wejścia lub po prostu przy kasie podać swój numer konsultantki. U mnie w Warszawie kiedyś nie można było wejść na teren sklepu do części z kosmetykami bez takiej karty lub chociaż karty "gość" ale teraz już bramki są otwarte na całą szerokość i tego nie sprawdzają więc wystarczy sam numer konsultantki



tak, to są te same co w zeszłym roku
ja uważam, że to miły dodatek do zakupów razem z tym długopisem
Myślę, że kwestia upominków dla klientek należy tylko do nas. Wiaodmo, że jak są konsultantki mają zamówienia na 1000zł to mogą sobie pozwolić, by wydać pieniążki np. na jakiś kosmetyk dla każdej klientki. Ja średnie zamówienie mam na ok. 200zł i już w 16 katalogu dałam klientkom te notesiki. Na święta kupiłam mojej najlepszej klientce kolczyki Aileen, ponieważ oprócz dużych zamówień nagabuje mi nowe klientki i myślę, że jej się należy. Nowym klientkom dam notesiki, a pozostałe i tak za każdym razem mają opust 10%. Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest zestaw 5 kosmetyków za 25zł.
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 16:54   #3125
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Agatheska Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci, chyba oczekiwałam poparcia, a nie porady Ja też uważam, że to miły drobiazg, a to chodzi tylko o gest Dobra wezmę, nie są drogie. Dziękuję za opinie i przepraszam za zawracanie głowy bzdetami hehe zawsze można na Was liczyć
A tak swoją drogą nas też powinni nagradzać takimi chociaż firmowymi długopisami czy notesikami z okazji Świąt, było by miło z ich strony dostać raz w roku mały upominek
Te notesiki kiedyś kupiłam własnie na takie prezenciki i prawde mówiąc sama mało mojego uzywałam. W tym roku zrezygnowałam.

A to, że powinnysmy dostawać coś od Formy to swoja drogą. Chociażby pakiecik próbek czy coś.
Kiedyś to chociaż jakies kalendarzyki były w styczniu...
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 17:04   #3126
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Agatheska Pokaż wiadomość
Mam podobną sytuację, klientki w ogóle nie zainteresowane są tą kosmetyczką za 4,90 i mogę wziąć 5 luzem pomyślałam, że jest to dobry pomysł na upominek i dać klientkom po prostu w gratisie. Tylko, któraś z Was pisała, że są maciupkie, zastanawiam się, bo gdyby też chciały to by zamówiły, więc nie wiem czy brać
Zamówienie składam dziś wieczorkiem i szczerze jestem przerażona, jeśli będą braki to się udało się zebrać na nieco ponad 500 zł i tak jestem zadowolona, bo zapowiadała się "teksańska masakra"

A ja uważam,ze te kosmetyczki za 4,90 są bardzo fajne.

Właśnie dlatego,że są małe. Porównałam wielkość ,podobna do etui na klucze z oferty netto. Ale etui ma cenę 8,90 i wg mnie jest szmaciano-kolorystyczno-beznadziejne. Zaś te kosmetyczki idealne sa do torebki malej i dużej na różne drobiazgi. Zwłaszcza dla pedantek.

Jedna klientka nosi w niej szminki i lusterko, inna husteczki higieniczne i podpaski, inna wlaśnie klucze. Stąd u mnie takie duże zainteresowanie nimi. Na prezent dla klientek też jaknajbardziej.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 17:11   #3127
anulkaandzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 261
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Powiedzcie mi jak wygladaja zakupy w COK-u? jutro moj pierwszy raz i nie chce zrobic z siebie jakiejs sierotki
anulkaandzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 17:14   #3128
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez anulkaandzia Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi jak wygladaja zakupy w COK-u? jutro moj pierwszy raz i nie chce zrobic z siebie jakiejs sierotki

Jak we zwykłym sklepie. Podchodzisz do lady wyliczasz kosmetyki jakie chcesz. Aha, wcześniej podajesz swój numer personalny. Płacisz i wszystko.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 17:14   #3129
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cześć dziewczyny to mój pierwszy post w tym wątku, ponieważ dopiero zaczynam swoją podróż z Avon. dziś złożyłam swoje pierwsze zamówienie, na 550 zł, podobno jak na pierwsze spisałam się dobrze, tak mi powiedziała Pani z biura Avon. Byłam baaaardzo mile zaskoczona, gdy powiedziała mi że dostanę aż trzy upominki powitalne, i dwa kolejne w następnych katalogach. Jestem w grupie prognozującej, i mam nadzieję że będę tu częściej się wypowiadać
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 17:17   #3130
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez anulkaandzia Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi jak wygladaja zakupy w COK-u? jutro moj pierwszy raz i nie chce zrobic z siebie jakiejs sierotki
tak jak w zwykłym samoobsługowym sklepie, po zakupach podchodzisz do kasy i płacisz za wszystko kwotę po odliczeniu upustu nic się nie martw, to tak jakbyś poszła do nowego hipermarketu, jak nie będziesz mogła czegoś znaleźć to są tam pracownicy, którzy ci pomogą. Miłych zakupów, tylko nie kup za dużo, bo ja jak tam wchodzę to mi się iskierki w oczach pokazują

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Jak we zwykłym sklepie. Podchodzisz do lady wyliczasz kosmetyki jakie chcesz. Aha, wcześniej podajesz swój numer personalny. Płacisz i wszystko.
u mnie nie ma lady tylko jest sklep samoobsługowy, mogę wszystko dotknąć, powąchać i pooglądać

Edytowane przez andziat
Czas edycji: 2009-12-09 o 17:21
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 17:20   #3131
mazia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 314
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez alehcar Pokaż wiadomość
mazia84, a czy mogłabyś, jeśli są podane w HT, napisać nuty zapachowe Eternal Magic?
Proszę bardzo:
NUTA GŁOWY:
fiołek, sycylijska bergamotka, różowy pieprz

NUTA SERCA:
róża, irys, liść mangolii

NUTA GŁĘBI:
wanilia, akord drzewny, akord piżmowy.

Kategoria kwiatowo- piżmowa.

Mnie osobiście po potarciu kartki trochę to podjeżdża treselle seduction.
mazia84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 17:21   #3132
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Hej Dziewczyny!
5 minut temu otrzymałam paczuszke

-masła MM nie ma - doślą z następnym zamówieniem
-kosmetyczka czarna ta za 4,90 bardzo fajna, ładna podstawowe rzeczy do makijazu pomieści, w sam raz do torebki
-mam tez krem nowośc anev za 7 zl
- zalotki malutkie plastykowe, rany dziewczyny nie wiem jak się tym obsługiwać, boję się że coś połamię
- torebki podarunkowe są ok
-odżywka do paznokci przyspieszająca wzrost jest pełna,ale bardzo malutka ta odżywka
-reszta tez oki

p.s. juz wiem jak obsługiwać się tą mikroskopijną zalotką
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona

Edytowane przez 83evelinka
Czas edycji: 2009-12-09 o 17:28
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 17:36   #3133
anulkaandzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 261
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
tak jak w zwykłym samoobsługowym sklepie, po zakupach podchodzisz do kasy i płacisz za wszystko kwotę po odliczeniu upustu nic się nie martw, to tak jakbyś poszła do nowego hipermarketu, jak nie będziesz mogła czegoś znaleźć to są tam pracownicy, którzy ci pomogą. Miłych zakupów, tylko nie kup za dużo, bo ja jak tam wchodzę to mi się iskierki w oczach pokazują
dziękuje Ci ślicznie myśle, że dam rade a jak będę tam zbyt długo TŻ oznajmił że mnie wyniesie tak więc jutro Anulka wyrusza ha! strzeżcie sie kosmetykowej maniaczki :P
anulkaandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 17:36   #3134
Iza1801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 99
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Szanowna Konsultantko,

Informujemy, że prośba o aktualizację rozwiązań do Krzyżówek Nova
Ty została przekazana do Działu Marketingu. Przypominamy, że
rozwiązanie krzyżówki (hasło) nalezy wysłać na adres e-mailowy
novaty@avon.com
Ciekawe ile z tego jest prawdą :P
Iza1801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 17:39   #3135
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Nie ma masła MM?

Dzisiaj składałam zamowienie, a to masło miało byc czescia prezentu mojej siostry... sama je sobie wybrala. Mozliwe ze juz uzupelnili zapasy, czy dzwonic zeby wybrala sobie co innego?
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 17:40   #3136
nelka333
Raczkowanie
 
Avatar nelka333
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 31
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez anulkaandzia Pokaż wiadomość
powiedzcie mi czy jest tutaj jakas kobietka ktora nalezy do łodzkiego coku? wogole nie moge dodzwonic sie do sklepu w coku? a nie wiem czy maja szaliki i zestaw BST

Szaliki nie wiem, natomiast zestawy mają, dzisiaj dokupowałam żel z tego zestawu bo deo przyszedł a żel nie
nelka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 17:40   #3137
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Agatheska Pokaż wiadomość
Oj niestety, ale wydaję mi się, że klientki w przedziale wiekowym 30-45 nie będą zachwycone takim drobiazgiem
A ja myślę, że właśnie w tym wieku to dopiero by się cieszyły. Nastolatki już mniej
Ja dawałam po notesiku/długopisie i bombce. Ale czasem i jakiś kosmetyk dorzucam no i zawsze próbki. Każdy robi co chce
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 18:22   #3138
jblaszczyk11
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 255
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
to, że w avonie w magazynie nie ma tych szalików to nie oznacza, że w COKU ich nie mają, bardzo możliwe, że zostały im zapasy z poprzedniego katalogu. Ja zawsze dokupuję w COKu to co w paczce mi nie przychodzi bo jest niby opóźniona produkcja
tak oczywiscie masz racje ja nigdy na temat coku sie nie wypowiadam bo nigdy nie bylam mam ok200km a Demonililith napsala ze bedzie zamawiac a nie kupowac w coku i liczy na to ze juz beda i dlatego napisalam ze raczej nie ma na co liczyc przy zamowieniu
jblaszczyk11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 18:36   #3139
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez mazia84 Pokaż wiadomość
Proszę bardzo:
NUTA GŁOWY:
fiołek, sycylijska bergamotka, różowy pieprz

NUTA SERCA:
róża, irys, liść mangolii

NUTA GŁĘBI:
wanilia, akord drzewny, akord piżmowy.

Kategoria kwiatowo- piżmowa.

Mnie osobiście po potarciu kartki trochę to podjeżdża treselle seduction.
W którym katalogu są te perfumy Eternal Magic?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 18:36   #3140
jblaszczyk11
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 255
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

a jeszcze jedno zauwarzylyscie ze po wejsciu na strone avonu zniknela ikonka o tej promocji na 3termin i obszukalam wszystkie punkty i nigdzie juz ani slówka ...... o niej nie ma????????????????
jblaszczyk11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 18:41   #3141
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
A ja uważam,ze te kosmetyczki za 4,90 są bardzo fajne.

Właśnie dlatego,że są małe. Porównałam wielkość ,podobna do etui na klucze z oferty netto. Ale etui ma cenę 8,90 i wg mnie jest szmaciano-kolorystyczno-beznadziejne. Zaś te kosmetyczki idealne sa do torebki malej i dużej na różne drobiazgi. Zwłaszcza dla pedantek.

Jedna klientka nosi w niej szminki i lusterko, inna husteczki higieniczne i podpaski, inna wlaśnie klucze. Stąd u mnie takie duże zainteresowanie nimi. Na prezent dla klientek też jaknajbardziej.
hehehe co konsultantka to inna opinia. Według mnie są śliczne i nie wydają mi się znowu takie małe. Jestem wdzięczna za opinię i fajnie, że je porównałaś do etui, które mam, więc mi pomogło to sobie zobrazować w głowie. Postanowiłam, że wezmę je także i dorzucę do tych notesików i długopisów dla klientek

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
A ja myślę, że właśnie w tym wieku to dopiero by się cieszyły. Nastolatki już mniej
Ja dawałam po notesiku/długopisie i bombce. Ale czasem i jakiś kosmetyk dorzucam no i zawsze próbki. Każdy robi co chce
Możliwe, jednak wolę nie ryzykować i nie przepłacać Miałaś widzę, podobny pomysł na upominki tylko ja zamiast bombki, wręczam kosmetyczki.

Zaraz będę składać właśnie zamówienie i mam nadzieję, że już zdania nie zmienię
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 18:45   #3142
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez jblaszczyk11 Pokaż wiadomość
tak oczywiscie masz racje ja nigdy na temat coku sie nie wypowiadam bo nigdy nie bylam mam ok200km a Demonililith napsala ze bedzie zamawiac a nie kupowac w coku i liczy na to ze juz beda i dlatego napisalam ze raczej nie ma na co liczyc przy zamowieniu
a to przepraszam myślałam, że chodzi o zakupy w CKU
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 18:47   #3143
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez jblaszczyk11 Pokaż wiadomość
a jeszcze jedno zauwarzylyscie ze po wejsciu na strone avonu zniknela ikonka o tej promocji na 3termin i obszukalam wszystkie punkty i nigdzie juz ani slówka ...... o niej nie ma????????????????
Masz rację! Ja też właśnie sprawdzałam nawet w aktualnościach, jednak nigdzie nie mogłam znaleźć, czyżby już nie obowiązywała
Chociaż dla mnie to żadna promocja, gdyż na pewno nie będę składać na III termin
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 18:51   #3144
emza
Rozeznanie
 
Avatar emza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 502
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

ja staram sie dawac swoim klientka jakies kosmetyki, nawet tym z zamowieniem ok 40-50zl. teraz zamowilam wiecej kremow do rak w swiatecznym opakowaniu i kremikow z avon care do suchych miejsc skory(na zime na pewno im sie przydadza)
emza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 18:53   #3145
szczesliwa19
Raczkowanie
 
Avatar szczesliwa19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 479
GG do szczesliwa19
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez deborah100 Pokaż wiadomość
w którym katalogu są te perfumy eternal magic?
3/2010
szczesliwa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 19:04   #3146
anusiaa
Raczkowanie
 
Avatar anusiaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 112
GG do anusiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Zamówienie wysłane i na wstępnej fakturze jest u mnie wszystko równiez masło do ciała brak jedynie pęsety no cóż szkoda ale dobrze że jest wszystko pozostałe bo wszyscy prezenty robią. Przeżyłam szok że uzbierałam coś 750 chyba pierwszy raz tyle.
Również zauważyłam brak info o tej akcji na III termin szukałam bo myślałam że to i na II obowiązywało myślałam więc swoje zamówienie przenieść na II termin ale III to mie nie interesuje pewnie jak większość.
Apropos prezentów dla klientek to teraz daję te notesiki a tak to nic bo mam za małe zamówiena. Nie wiem jak na nie zareagowały ale złożyły duże zamówenia więc jest ok.
__________________
"Kochaj wszystkich, ufaj nielicznym, nie krzywdź nikogo"

Edytowane przez anusiaa
Czas edycji: 2009-12-09 o 19:06
anusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 19:19   #3147
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Nie wiecie, czy ta oferta na kosmetyczkę działa w ramach jedengo zamówienia? Czy jeśli klienta spełniła warunk (kupiła 2 rzeczy z danych stron) ale nie wzieła kosmetyczki, to czy moge ją zamówić na II termin bez zamawiania znowu 2 rzeczy z kolorówki?
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 19:21   #3148
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Nie wiecie, czy ta oferta na kosmetyczkę działa w ramach jedengo zamówienia? Czy jeśli klienta spełniła warunk (kupiła 2 rzeczy z danych stron) ale nie wzieła kosmetyczki, to czy moge ją zamówić na II termin bez zamawiania znowu 2 rzeczy z kolorówki?
Raczej nie możesz, bo system Ci tego nie uwzględni. Ale jeśli do nich napiszesz lub zadzwonisz i powiesz, że klientka po prostu zapomniała, że chce to powinni Ci bez problemu dopisać do kolejnego zamówienia.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 19:25   #3149
czwartek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez kasiamagda23 Pokaż wiadomość
Ja mam to samo...
Specjalnie wziełam paczkę na cok bo klientka na jutro potrzebowała aż 3 z 5 zestawów które zamawiałam... na fakturze rozbite po 14,50 SKANDAL! Najlepsze jest to że w coku nie mozna dokupić samego żelu... Jeśli w coku będą całe zestawy to kupie a tamte odeśle bo nie mam zamiaru czekać! A tym bardziej sprzedawać drożej!!!
[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;15751655]ale mas przecież kosmetyczkę z zestawu za 0,5 ja tak ostatnio zrobiłam, nie przyszła edt pro ocean do zestawu to dałam za cenę 14,5 spray+kosmetyczkę i klient był happy, a edt wykreśliłam, klient miał zestaw spray z kosmetyczką za niską cenę no ale niektorych nie zadowolisz[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez kasiamagda23 Pokaż wiadomość
Masz rację, owszem można tak zrobić, ale w tym konkretnym przypadku kosmetyczki wogóle mogłoby nie być...
bo jej nie ma przecież. w zestawach za 22,90 jest deo i żel - więc skąd ta cena....

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ale jest to niezgodne z regulaminem, traktowane jest jako spam, reklama.
To tak jakbyś napisała, że niech sobie producenci reklamują swoje produkty bo dzięki temu wiesz co pojawia się nowego.

Wszelkie próby obejścia regulaminu są/będą kończyć się punktami.

Katalogi równie dobrze można umieszczać np. na wyslijplik i to jest nawet wygodniejsze, bo nie każdy jest zarejestrowany na chomiku.

To tyle w tej kwestii, zresztą, Złośliwiec już się wypowiadał.
ok, jeśli niezgodne z regulaminem to nie dyskutuję dalej może coś przeoczyłam, jakoś nie zwróciłam uwagi na to wykropkowywanie a tu nagle patrzę jest sorki, ja tylko po prostu bardzo się cieszę z każdej formy dostępu do katalogów, bo gdyby nie to forum i jego zasoby byłabym w lesie i tak troszku chciałam się wstawić za dziewczynami które ciemną nocą bądź w pracy poświęciły czas na ściągnięcie tych skanów ale oki, z regulaminem się nie dyskutuje
czwartek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 19:26   #3150
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Raczej nie możesz, bo system Ci tego nie uwzględni. Ale jeśli do nich napiszesz lub zadzwonisz i powiesz, że klientka po prostu zapomniała, że chce to powinni Ci bez problemu dopisać do kolejnego zamówienia.
Dzięki
Skrobne maila - zobaczymy co powiedzą w razie gdyby mi się szykował jeszcze II termin.
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.