Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-08, 20:35   #1771
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pochwalę się, że dostałam 5 z dzisiejszych dwóch egzaminów W nagrodę Ł. zabiera mnie na lody
Gratulacje! Jak Ty to robisz? U nas zwykle nikt nie dostaje 5 a połowa roku oblewa...
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Pojadę chyba w poniedziałek po pracy i obczaję te buty raz jeszcze. Strasznie mi się spodobały Już chyba nawet tą cenę przeboleję
isa, bardzo ładne buciki. Jak są ze skóry naturalnej to możesz spokojnie kupować, a jak ze sztucznej to ja bym nie kupiła za taką kasę. Bo za nią znajdziesz ze skóry nawet firmowe czy włoskie- ja lubię Ryłko, Tamaris, Syrena, Solo Femme, Atut.... w każdym kupisz w takiej cenie.

Wrociłam ze szkoły, doczytałam drugą książkę, posiedziałam z TŻtem a teraz muszę poczytać artykuły na jutro i porobić notatki. Ehhh
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 20:36   #1772
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Puder sypki z MySecret jest transparentny.
Gdzieś w wątku o kosmetykach tej marki dziewczyny wrzucały swatche, poszukaj sobie, wtedy ocenisz czy Ci pasuje.
Dzięki
Jak będę mieć nowy net, to pewnie obczaję. Teraz nawet nie podejmuję się szukania.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Wpadła też do Natury i oczom wierzyć nie mogłam! Są szampony Garniera i masła Bielendy Nie mogłam przejść więc obok nich obojętnie (dowód poniżej).
Co do samoopalacza Daxa - wzięłam w ciemno, miałam kiedyś chusteczki i samoopalacz w piance i byłam zadowolona, więc mam nadzieję, że z tego kremu też będę. Już go nałożyłam na twarz i czekam co wyjdzie
Fajne zakupy
I widzę że, kolejna z nas będzie zwalczać chandrę różowiastą bielizną

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Cieszę się, że jesteś zadowolona. Z tym kolorem to tak uprzedzałam, bo byłam przekonana, że Ty jesteś bladzioszkiem.
Bo nadal utrzymuję, żem bledzioch Dziś rano zanim roztarłam go porządnie, to widziałam różnicę pomiedzy kolorem podkładu a mojej skóry, ale wtapia się naprawdę ładnie. Zresztą lada moment moja cera powinna się nieco ocieplić. Zastanawiam się tylko nad wersją matującą, jednak na lato praktyczniejsza taka. Ale fakt faktem, jest trwały Dziś dałam go na filtr (nota bene trochę mi się na nim wałkował miejscami ), przypudrowałam co prawda, ale dopiero w połowie dnia pojawiło się błyszczenie, a i teraz nie wyglądam tak źle (specjalnie się potem nie pudrowałam). A siedziałam całe 11h w dusznym Tesco

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Jak skóra ekologiczna to drogie. Jak byłam w Poznaniu to widziałam fajne czółenka w aldo, niebieskie lakierowane za 199zł, ale sztuczne. Wolę dopłacić i kupić skórzane w sumie. Choć za tą cenę też i skórzane zapewne bym gdzieś znalazła.
isa, zgadzam się z bossy Jeśli są sztuczne, to nie zawracaj sobie nimi głowy, jeśli skóra, to bierz. Rodzice mają sklep z butami i wiem, że w zwykłych sklepach można nabyć skórzane buty polskich dobrych producentów za mniej niż 200zł. U nas czółenka chodzą w granicach 140-190zł, ale zdaję sobie sprawę z tego, że te same buty już w Krakowie są 10-20zł droższe (widziałam nieraz).
Wracając jeszcze do tych z Re, to jest duża szansa, że są ze skóry Od jakiegoś czasu większość modeli mają ze skóry. Przynajmniej te, które mi się podobały zwykle były z naturalnej skóry czy zamszu.

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Są wyniki mojego certyfikatu z biznesowego angielskiego. Mam poziom C1/CAE Jakbym się pouczyła z tydzień to bym miała proficiency.. No cóż, kiedyś sobie poprawię Ale to i tak b.dobry wynik
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pochwalę się, że dostałam 5 z dzisiejszych dwóch egzaminów W nagrodę Ł. zabiera mnie na lody
Gratuluję i Tobie
Teraz będziesz miała jeszcze większą motywację do nauki

********************
Dzisiaj jakoś lepiej się czuję, więc chyba Gripex działa. Szkoda tylko, że wieczorem chcąc zrobić dobry uczynek i nakarmić koty przydomowe uderzyłam się w kolano. Nie dość, że metalową grubą śrubą, nie dość, że jeszcze z dużą siłą, to jeszcze w sam środek Teraz mi spuchło i boli tak, że na prawej nodze nie ustoję. Ja to mam szczęście Mam nadzieję, że i opuchlizna i ewentualny (a raczej pewny ) siniak nie utrzymają się zbyt długo, bo to w to kolano mam teraz mieć zastrzyki

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2010-05-08 o 20:40 Powód: skleroza ;)
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 22:16   #1773
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hej!
W końcu mam trochę czasu i siły, żeby coś napisać. Staram się Was czytać, ale jak już nadrobię zaległości, to robi się późno i idę spać
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Są wyniki mojego certyfikatu z biznesowego angielskiego. Mam poziom C1/CAE
Gratulacje! Ja na tym poziomie byłam chyba 6 lat temu. Teraz jestem pewnie na FCE Muszę wrócić jakoś do angielskiego...
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pochwalę się, że dostałam 5 z dzisiejszych dwóch egzaminów W nagrodę Ł. zabiera mnie na lody
Gratulacje podwójne A Właściwie potrójne
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że wieczorem chcąc zrobić dobry uczynek i nakarmić koty przydomowe uderzyłam się w kolano. Nie dość, że metalową grubą śrubą, nie dość, że jeszcze z dużą siłą, to jeszcze w sam środek
Współczuję Ale jesteś dobrym człowiekiem, skoro dokarmiasz koty Na siniaki u mnie działa arcalen



Nosku, pierwszy raz cieszę się ze śledzika na nk, dzięki Tobie Świetny jest ten teledysk!



Od tygodnia próbuję się wybrać do tesco, żeby zobaczyć te szampony garniera i jakoś dojechać tam nie mogę. Teraz używam szamponu babydream, ale jednak nie dla mnie szampony całkowicie bez SLS... Fitomed jest dużo leszy, ale mam ochotę na coś pachnącego w końcu

Dzisiaj pół dnia spędziłam na.... Men's day TŻ skoczył z 90 metrów (dowiedziałam się chwilę przed skokiem, ale chyba nie bałam się bardziej niż on ). Słońce prażyło niesamowicie Ale mimo filtra pojawiło mi się stado piegów, jednak filtr Lirene jest do kitu Znacie może jakiś nowy filtr, który nie ma alkoholu i nie zapycha?


A na paznokciach mam swój nowy Miami Beet, zakochałam się w tym kolorze i co chwila patrzyłam na ręce W ogóle ostatnio zaszalałam lakierowo, coś czuję, że przekroczyłam 50 buteleczek
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 07:19   #1774
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Wreszcie mam chwilę czasu ....
Ostatnio jakoś mi weny było brak na pisanie, poza tym lekkie kłopoty mnie dopadły.

Ale mam nadzieję że dzisiaj będzie piękny słoneczny dzień, na pewno wybieram się na rower.
Kolejny tydzień też będzie bardzo zajęty.

Asiu ja oglądałam w piątek te buty, ładne były ale wg. mnie nie bardzo wygodne ;o
Poza tym ja w takich butach chodzę bardzo mało bo teraz to w zakrytych a jak jest ciepło to już w sandałki wskakuję.
Ale fakt faktem - są piękne i jak to Re - są w pięknych kolorach

Bosiaku gratuluję

MagJu - tak mi przykro, dbaj o kolanko niech ci się to szybko zagoi
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 07:27   #1775
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Wstałam wcześnie rano jak zwykle, szkoda tylko, że znów leje Założyłam dziś moją nową spódniczkę z Re i muszę stwierdzić, że niestety chyba krótkie spódniczki nie dla mnie. Mam za chude nogi

Wczoraj wieczorem użyłam szamponu Garniera. Muszę przyznać, że zapowiada się na całkiem udany kosmetyk. Ładnie pachnie masłem karite Świetnie się pieni i dobrze spłukuje. Po wysuszeniu włosy miałam gładkie i miękkie. Nawet na końcach, gdzie są zniszczne (na szczęście dziś ma wpaść do mnie kuzynka i obetnie mi te suche farfocle ).
Dziś rano z kolei włosy nie były oklapnięte ani nie widzę też aby były przetłuszczone a muszę uważać na takie specyfiki nawilżająco-odżywcze, bo właśnie często powodują u mnie szybsze przetłuszczanie.
Więc jak na pierwsze użycie szampon spisał sie dobrze


Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Fajne zakupy
I widzę że, kolejna z nas będzie zwalczać chandrę różowiastą bielizną
Róż rządzi

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
isa, zgadzam się z bossy Jeśli są sztuczne, to nie zawracaj sobie nimi głowy, jeśli skóra, to bierz. Rodzice mają sklep z butami i wiem, że w zwykłych sklepach można nabyć skórzane buty polskich dobrych producentów za mniej niż 200zł. U nas czółenka chodzą w granicach 140-190zł, ale zdaję sobie sprawę z tego, że te same buty już w Krakowie są 10-20zł droższe (widziałam nieraz).
Wracając jeszcze do tych z Re, to jest duża szansa, że są ze skóry Od jakiegoś czasu większość modeli mają ze skóry. Przynajmniej te, które mi się podobały zwykle były z naturalnej skóry czy zamszu.
W takim razie jeśli one są skórzane to na pewno się skuszę

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Dzisiaj jakoś lepiej się czuję, więc chyba Gripex działa. Szkoda tylko, że wieczorem chcąc zrobić dobry uczynek i nakarmić koty przydomowe uderzyłam się w kolano. Nie dość, że metalową grubą śrubą, nie dość, że jeszcze z dużą siłą, to jeszcze w sam środek Teraz mi spuchło i boli tak, że na prawej nodze nie ustoję. Ja to mam szczęście Mam nadzieję, że i opuchlizna i ewentualny (a raczej pewny ) siniak nie utrzymają się zbyt długo, bo to w to kolano mam teraz mieć zastrzyki
Ojć, biedactwo

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
G
isa, bardzo ładne buciki. Jak są ze skóry naturalnej to możesz spokojnie kupować, a jak ze sztucznej to ja bym nie kupiła za taką kasę. Bo za nią znajdziesz ze skóry nawet firmowe czy włoskie- ja lubię Ryłko, Tamaris, Syrena, Solo Femme, Atut.... w każdym kupisz w takiej cenie.
Kojarzę tylko Ryłko i Tamaris, ale jakoś nigdy w tych sklepach nic mi się nie podoba Kiedyś widziałam w Ryłko ładne buciki, ale z tej droższej serii i ceny mnie powaliły (400 zł za zwykłe sandałki! ).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 09:44   #1776
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dzisiaj pół dnia spędziłam na.... Men's day TŻ skoczył z 90 metrów (dowiedziałam się chwilę przed skokiem, ale chyba nie bałam się bardziej niż on ). Słońce prażyło niesamowicie Ale mimo filtra pojawiło mi się stado piegów, jednak filtr Lirene jest do kitu Znacie może jakiś nowy filtr, który nie ma alkoholu i nie zapycha?

A na paznokciach mam swój nowy Miami Beet, zakochałam się w tym kolorze i co chwila patrzyłam na ręce W ogóle ostatnio zaszalałam lakierowo, coś czuję, że przekroczyłam 50 buteleczek
byłaś na Bemowie? to koło mnie

a co do filtru ja niezmiennie polecam emulsję Avene nie ma alkoholu i nie zapycha (krem mnie zapchał - Lizzie też nie była zadowolona), dla mnie cudo
dziewczyny też polecały Biodermę, ale jego większość kolorówki destabilizuje, a mi się nie chce bawić w szukanie składu doskonałego, żeby filtr spisywał się tak, jak powinien

gdzie zaopatrujesz się w OPI? na Barskiej czy przez internet?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 10:37   #1777
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Wstałam wcześnie rano jak zwykle, szkoda tylko, że znów leje Założyłam dziś moją nową spódniczkę z Re i muszę stwierdzić, że niestety chyba krótkie spódniczki nie dla mnie. Mam za chude nogi
Ja niestety nie mogę powiedzieć tego o swoich Ale nie przejmuję się i czasem zakładam krótką spódnicę, większość dziewczyn, które spotykam i które się tak ubierają też nie mają się czym chwalić Więc dlaczego to ja mam mieć kompleksy


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
byłaś na Bemowie? to koło mnie
No proszę, to mogłam Ciebie zapytać, jak tam dojechać, bo internet mi podpowiedział, tak, że pojechaliśmy na drugi koniec lotniska
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a co do filtru ja niezmiennie polecam emulsję Avene nie ma alkoholu i nie zapycha (krem mnie zapchał - Lizzie też nie była zadowolona), dla mnie cudo
dziewczyny też polecały Biodermę, ale jego większość kolorówki destabilizuje, a mi się nie chce bawić w szukanie składu doskonałego, żeby filtr spisywał się tak, jak powinien

gdzie zaopatrujesz się w OPI? na Barskiej czy przez internet?
Muszę spróbować z tą emulsją, mi krem policzków nie zapycha, więc pewnie i tak go zużyję, ale na to lato powinnam kupić coś nowego na całą twarz A Biodermę miałam dwa razy i więcej się nie skuszę byłam cała w białych kłaczkach od kremu, a emulsję, którą lubiłam i tak wycofali...


A OPI kupiłam na transdesign.com , zanim podwyższyli koszty przesyłki do 36$ za 9 buteleczek Teraz zostaje mi tylko Barska no i targi, ale tam opłata za wstęp zazwyczaj nie zachęca Może wybierzesz się ze mną i Estellą kiedyś?


A ja przed chwilą obcięłam sobie grzywkę... na sucho I nawet jestem zadowolona z efektu I prawie skończyłam maskę waxa - zostało jeszcze na pół użycia Zostaną mi jeszcze dwie (Pantene, którą dostałam kiedyś w ich akcji i niebieska HE()). No i sterta "odżywek" bez spłukiwania, których chyba nigdy nie zużyję

Dobra, zaraz jadę na wieś, miłej niedzieli

Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2010-05-09 o 10:38
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 10:42   #1778
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Dzięki
Jak będę mieć nowy net, to pewnie obczaję. Teraz nawet nie podejmuję się szukania.
Nie ma za co. Mi on pasuje, z tego co wiem gayenka i Vibeska też są z niego zadowolone.

Przykro mi z powodu kolanka..
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Wreszcie mam chwilę czasu ....
Ostatnio jakoś mi weny było brak na pisanie, poza tym lekkie kłopoty mnie dopadły.
Ojj, co to za kłopoty?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 12:50   #1779
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Gdzie taką wodę można nabyć?
W Rossmannie za 9,99 zł w zestawie z Piccolo. Ja odsprzedałam samego szampana, więc za każdą zapłaciłam 5 zł.

Hosenko, na mnie utrzymują się dość długo.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 14:07   #1780
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Gratulacje! Ja na tym poziomie byłam chyba 6 lat temu. Teraz jestem pewnie na FCE Muszę wrócić jakoś do angielskiego...
Ja też nie mam teraz styczności z nauką angielskiego. Ostatnio w liceum. 5 lat temu ;] Do tego certyfikatu "przygotowywałam się" dzień przed. Kupiłam książkę, która przygotowuje do niego i ją przeglądałam po prostu.
Nie robiłam go, żeby się sprawdzić, bo wiem, że władam biegle angielskim, ale żeby mieć papierek z biznes ang

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość

Bosiaku gratuluję
Dzięki
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 14:14   #1781
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nosku, pierwszy raz cieszę się ze śledzika na nk, dzięki Tobie Świetny jest ten teledysk!


Siedzę nad laptopem i robię ostatnie poprawki trzeciego rozdziału. I zaraz wysyłam go do promotora. Korzystając z uziemienia nałożyłam na głowę maskę do włosów, bo mi się podsuszają ostatnio. Kiepska ta odżywka Friedy.. oprócz ładnego zapachu i lekkiego połysku niewiele moim włosom daje...
Cytat:
Napisane przez kochanie
Od tygodnia próbuję się wybrać do tesco, żeby zobaczyć te szampony garniera i jakoś dojechać tam nie mogę. Teraz używam szamponu babydream, ale jednak nie dla mnie szampony całkowicie bez SLS... Fitomed jest dużo leszy, ale mam ochotę na coś pachnącego w końcu
Mam tak samo. Fitomed jest dla mojej skóry niezastąpiony, ale chciałabym wreszcie czuć coś lepszego przy myciu włosów. Chociaż z drugiej strony boję się, że będzie jak z pomarańczowym Herbalem..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 14:39   #1782
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Właśnie pomalowałam pazury i czekam aż wyschną. A przed chwilą kuzynka podcięła i wycieniowala mi końcówki i teraz mam wreszcie ładne włoski
BTW. Kuzynka uświadomiła mnie, że koło CH Zakopianka otwarli Rossmanna (między Carrefourem a Castoramą). Popatrzyłam teraz na mapkę i faktycznie! Super, bo będę miała teraz blisko siebie Naturę i Rossa
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 15:00   #1783
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Aaaa, chciałam zrobić zdjęcia kolorówki i zepsuła mi się karta do aparatu.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 19:07   #1784
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Współczuję Ale jesteś dobrym człowiekiem, skoro dokarmiasz koty Na siniaki u mnie działa arcalen
Ano, mam to po mamie. Ona też od dzieciństwa latała za kotami i tak jej zostało, więc i na mnie przeszło. Chociaż dla domowych kotów (teraz już tylko mojej Koty, bo mamowy Kot zaginął przed Wielkanocą ) miski mamy w domu, to przed domem też zawsze stoi cała bateria - i z wodą, i z mlekiem, i z chrupkami, i jak któryś przyjdzie i ładnie poprosi, to nawet jakąś puszkę dostanie. Także zwykle kręci nam się koło 5 kotów, w porywach do 10
I dzięki za przypomnienie o arcalenie, zapomniałam że go mam Co prawda na razie siniaka nie widać, o dziwo, ale pewnie się pojawi.


No i ogólnie dziękuję wszystkim za troskę o moje biedne kolanko Jakoś chodzę, chociaż ostrożnie, bo mnie pobolewa. Ale jak nie kucam i się nie schylam, to da się żyć

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dzisiaj pół dnia spędziłam na.... Men's day TŻ skoczył z 90 metrów (dowiedziałam się chwilę przed skokiem, ale chyba nie bałam się bardziej niż on ). Słońce prażyło niesamowicie Ale mimo filtra pojawiło mi się stado piegów, jednak filtr Lirene jest do kitu Znacie może jakiś nowy filtr, który nie ma alkoholu i nie zapycha?
A co to za Men's Day I rozumiem, że TŻ na bungee skakał Fajne przeżycie, z chęcią bym powtórzyła , zwłaszcza, że skakałam tylko z 55metrów, no i to było jakieś 9 lat temu.
A co do filtra to ja mam spray Antheliosa, ale z tego, co kojarzę, to on ma denata. Krzywdy mi co prawda nie czyni i ładnie wygląda pod makijażem, ale teraz się zaczęłam zastanawiać nad tą destabilizacją Wyszłam już z obiegu, bo w sumie ostatnimi czasy albo używałam Avene albo innych, co do których miałam pewność, że są pod tym względem ok. A co do tego nie wiem

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A na paznokciach mam swój nowy Miami Beet, zakochałam się w tym kolorze i co chwila patrzyłam na ręce W ogóle ostatnio zaszalałam lakierowo, coś czuję, że przekroczyłam 50 buteleczek
Nic nie mów, sama mam ochotę na ten kolor od dawna, a ochota się zwiększyła, jak ostatnio na lakierowym ktoś go pokazywał. Nie mam nic w podobnym kolorze i naprawdę mogłabym mieć, zwłaszcza, ze on wcale nie jest jakiś bardzo rażący i do pracy by uszedł

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Nie ma za co. Mi on pasuje, z tego co wiem gayenka i Vibeska też są z niego zadowolone.
Za tą cene, to ja bym go choćby jutro w ciemno kupiła, ale i tak nie mam jak. U mnie Naturę dawno już zlikwidowali. Znaczy sklep został i jest moim ulubionym w sumie, ale to już nie ta sieć
A sypaniec naprawdę mi potrzebny, właśnie dziś wykończyłam swój Jeszcze udało mi się zużyć spray do stóp, a żel pod oczy zaliczył kosz. Otwarty był ponad rok, a po ostatnich przejściach nie będę ryzykować kolejnego podrażnienia.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 19:12   #1785
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Pokłóciłam się dziś trochę z TŻem. Niby o głupoty, ale znowu pojawiły się sprawy z przeszłości.

fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 19:15   #1786
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Pokłóciłam się dziś trochę z TŻem. Niby o głupoty, ale znowu pojawiły się sprawy z przeszłości.

ojej, bardzo mi przykro !
Mam nadzieję że szybko Wasze kłopoty rozwiążecie

MagJu, ja bardzo polecam sypaniec My Secret, naprawdę jest super, bardzo miałki, matuje, nie widac go na twarzy, ślicznie pachnie
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 05:56   #1787
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Pokłóciłam się dziś trochę z TŻem. Niby o głupoty, ale znowu pojawiły się sprawy z przeszłości.




Ja już w pracy, straszna mgła za oknem. Ale popołudniu ma być słonecznie, wreszcie!
Nie wiem o której dziś wyjdę, bo ma przyjść informatyk, ale jeśli się wyrobi do 15.00 to lecę do Re po moje upatrzone buciki a potem szybko do koleżanki odebrać zamówienie z Avonu i Ori
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 10:13   #1788
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Dziękuję za gratulacje
To dopiero poczatek egzaminów

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Hosenko, na mnie utrzymują się dość długo.
Farciara U mnie niestety nie Szkoda

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ja też nie mam teraz styczności z nauką angielskiego. Ostatnio w liceum. 5 lat temu ;] Do tego certyfikatu "przygotowywałam się" dzień przed. Kupiłam książkę, która przygotowuje do niego i ją przeglądałam po prostu.
Nie robiłam go, żeby się sprawdzić, bo wiem, że władam biegle angielskim, ale żeby mieć papierek z biznes ang
Zdolniacha z Ciebie Gratuluję

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Aaaa, chciałam zrobić zdjęcia kolorówki i zepsuła mi się karta do aparatu.
Odzyskałam po Komuni cienie i lakier które pozyczyłam siostrze, więc tez mnei czeka robienie fotek całej kolekcji kolorówkowej

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Pokłóciłam się dziś trochę z TŻem. Niby o głupoty, ale znowu pojawiły się sprawy z przeszłości.

Napewno się pogodzicie iw szystko będzie dobrze
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 10:13   #1789
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja już w pracy, straszna mgła za oknem. Ale popołudniu ma być słonecznie, wreszcie!
Nie wiem o której dziś wyjdę, bo ma przyjść informatyk, ale jeśli się wyrobi do 15.00 to lecę do Re po moje upatrzone buciki a potem szybko do koleżanki odebrać zamówienie z Avonu i Ori
A co zamawiałaś?
U mnie dziś słonecznie, byłam zrobić opłaty i wstąpiłam do Natury. Strasznie kusiło masło awokado, już miałam w łapkach ale odłożyłam. Miałam też w koszyku lifting pośladków z Bielendy, był przeceniony z 25zł na 9,90, ale nie mogłam się dopatrzeć na nim daty ważności i w końcu odłożyłam Są też nowe szampony Garniera też kusiły, ale w końcu wzięłam niebieski HE bo był w promocji. Włosy mi się przetłuszczają, ale chciałam spróbować tego zachwalanego niebieskiego, najwyżej będę nim myć pierwszy raz a drugi innym. Oprócz tego kupiłam plastry do depilacji i żelowe wkładki do butów essence, mam już na pięty i dokupiłam jeszcze te na wesele
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 10:23   #1790
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
U mnie dziś słonecznie, byłam zrobić opłaty i wstąpiłam do Natury. Strasznie kusiło masło awokado, już miałam w łapkach ale odłożyłam. Miałam też w koszyku lifting pośladków z Bielendy, był przeceniony z 25zł na 9,90, ale nie mogłam się dopatrzeć na nim daty ważności i w końcu odłożyłam Są też nowe szampony Garniera też kusiły, ale w końcu wzięłam niebieski HE bo był w promocji. Włosy mi się przetłuszczają, ale chciałam spróbować tego zachwalanego niebieskiego, najwyżej będę nim myć pierwszy raz a drugi innym. Oprócz tego kupiłam plastry do depilacji i żelowe wkładki do butów essence, mam już na pięty i dokupiłam jeszcze te na wesele
No!!
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 10:27   #1791
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Właśnie wyszłam z dziekanatu z pięknym wykłóconym wpisem na czwarty semestr.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 10:35   #1792
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No!!

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Właśnie wyszłam z dziekanatu z pięknym wykłóconym wpisem na czwarty semestr.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 12:26   #1793
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Są wyniki mojego certyfikatu z biznesowego angielskiego. Mam poziom C1/CAE Jakbym się pouczyła z tydzień to bym miała proficiency.. No cóż, kiedyś sobie poprawię Ale to i tak b.dobry wynik

W ogóle chciałam się pochwalić, że otwierają u mnie Stradivariusa Zarę mam od stycznia, teraz to.. wow normalnie
congrats
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pochwalę się, że dostałam 5 z dzisiejszych dwóch egzaminów W nagrodę Ł. zabiera mnie na lody
gratulacje
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Dzisiaj jakoś lepiej się czuję, więc chyba Gripex działa. Szkoda tylko, że wieczorem chcąc zrobić dobry uczynek i nakarmić koty przydomowe uderzyłam się w kolano. Nie dość, że metalową grubą śrubą, nie dość, że jeszcze z dużą siłą, to jeszcze w sam środek Teraz mi spuchło i boli tak, że na prawej nodze nie ustoję. Ja to mam szczęście Mam nadzieję, że i opuchlizna i ewentualny (a raczej pewny ) siniak nie utrzymają się zbyt długo, bo to w to kolano mam teraz mieć zastrzyki
Bidulka
Moja stópka już wraca do normy, znaczy jeszcze troszkę boli i pewnie troc hę potrwa zanim będe mogła całkiem normalnie ją stawiać, ale przynajmniej cała opuchlizna już zeszła, tylko resztki krwiaczka się nagromadziły przy podeszwie Chociaż w sobotę trochę ją nadwyrężyłam- miała długi spacer do domu po imprezie W ogóle kiepsko się czuję po tej imprezie jeszcze- wypiłam mało, objadałam się moimi muffinkami a jeszcze mnie trochę mdli
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Od tygodnia próbuję się wybrać do tesco, żeby zobaczyć te szampony garniera i jakoś dojechać tam nie mogę. Teraz używam szamponu babydream, ale jednak nie dla mnie szampony całkowicie bez SLS... Fitomed jest dużo leszy, ale mam ochotę na coś pachnącego w końcu

A na paznokciach mam swój nowy Miami Beet, zakochałam się w tym kolorze i co chwila patrzyłam na ręce W ogóle ostatnio zaszalałam lakierowo, coś czuję, że przekroczyłam 50 buteleczek
A ja ciągle nie obejrzałam nowych róży burżujka

Też mam chrapkę na ten kolor i na parę innych przy okazji też
Pomalowałam w piatek pazurki śliwką manhattanu, i jednak wysuszacz Bell jest do kitu- wydawało mi się, ze wyschły, nie poszłam spac od razu a rano miałam piękne matowe wzorki z prześcierdła
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja niestety nie mogę powiedzieć tego o swoich Ale nie przejmuję się i czasem zakładam krótką spódnicę, większość dziewczyn, które spotykam i które się tak ubierają też nie mają się czym chwalić Więc dlaczego to ja mam mieć kompleksy

A OPI kupiłam na transdesign.com , zanim podwyższyli koszty przesyłki do 36$ za 9 buteleczek Teraz zostaje mi tylko Barska no i targi, ale tam opłata za wstęp zazwyczaj nie zachęca Może wybierzesz się ze mną i Estellą kiedyś?
I ja nosze mini od czasu do czasu, mam taką dżinsową czarną z Croppa i wg mnie kończy się na takiej idealnej wysokości gdzie uda mam najcieńsze i to sprawia że nei wyglądam jak kloc

O, właśnie- targi u mnie już w ten weekend, mam nadzieję, ze wizaż jakieś wejściówki zorganizuje bo inaczej nie mam za co iść nawet
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
BTW. Kuzynka uświadomiła mnie, że koło CH Zakopianka otwarli Rossmanna (między Carrefourem a Castoramą). Popatrzyłam teraz na mapkę i faktycznie! Super, bo będę miała teraz blisko siebie Naturę i Rossa
Tam gdzie te butowe outlety? Ja wybrałam odbiór prezentu koło mnie, moż ejutro po zajęciach się wybiorę.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Właśnie wyszłam z dziekanatu z pięknym wykłóconym wpisem na czwarty semestr.
BRawo, wiedziałam, że się uda

Muszę się wziąć za naukę porządnie, najwyższa pora żeby zdążyć się wyrobić i pozdawać w pierwszym terminie- mam aż 2 przedmioty ale spore.
Zaraz podzwonię do lekarzy- spróbuję tego ortopedę złapać w innej poradni i do gina też się wpiszę- tylko policzę kiedy mi pasuje- mam bon na cytologię do wykorzystania do końca maja A przy okazji może jeszcze na badania hormonów tarczycy bym sobie poszła, dawno nie mierzyłam, a mój endo to mnei parę lat już nie widział
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 13:53   #1794
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Pomalowałam w piatek pazurki śliwką manhattanu, i jednak wysuszacz Bell jest do kitu- wydawało mi się, ze wyschły, nie poszłam spac od razu a rano miałam piękne matowe wzorki z prześcierdła
Heh, a ja właśnie dzisiaj go kupiłam w nadziei, że nie będę musiała zamawiać na razie SH na Allegro. Jak będzie kiepski to się chyba zdenerwuję, muszę znaleźć jakąś alternatywę dla Insta-Dri, która będzie mi odpowiadać.

Kupiłam też jasny różowy lakier Bell Glam Wear i żel pod prysznic Dove kwiatowa pielęgnacja. Od zeszłego roku miałam na niego ochotę. I zwalczyłam wszystkie pozostałe pokusy w Rossmannie, chociaż mam ochotę kupić jeszcze nową maseczkę Dove z szamponem gratis i szampon z odżywką John Frieda. Jestem okropnie podatna na promocje. Tyko jak kupię to wszystko to do końca lata nie przetestuję nowych Garnierów.



Poza tym udało się zgodnie z radami pana z infolinii serwisowej naprawić mojego laptopa bez konieczności wysyłania go na tydzień do naprawy (okazało się, że to tylko błąd oprogramowania), więc nie jestem pozbawiona maszyny do pisania jednak. Mimo to chyba razem z końcem gwarancji go sprzedam, bo nie mam już do niego zaufania.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Tam gdzie te butowe outlety? Ja wybrałam odbiór prezentu koło mnie, moż ejutro po zajęciach się wybiorę.
Tak, zamiast outletu Pumy. Gino Rossi też wyleciało, został tylko ten duży sportowy. Jeszcze nie byłam w tym nowym Rossmannie, bo zawsze jak jestem w pobliżu towarzyszy mi marudzący przedstawiciel płci męskiej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 14:48   #1795
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Heh, a ja właśnie dzisiaj go kupiłam w nadziei, że nie będę musiała zamawiać na razie SH na Allegro. Jak będzie kiepski to się chyba zdenerwuję, muszę znaleźć jakąś alternatywę dla Insta-Dri, która będzie mi odpowiadać.

Kupiłam też jasny różowy lakier Bell Glam Wear i żel pod prysznic Dove kwiatowa pielęgnacja. Od zeszłego roku miałam na niego ochotę. I zwalczyłam wszystkie pozostałe pokusy w Rossmannie, chociaż mam ochotę kupić jeszcze nową maseczkę Dove z szamponem gratis i szampon z odżywką John Frieda. Jestem okropnie podatna na promocje. Tyko jak kupię to wszystko to do końca lata nie przetestuję nowych Garnierów.



Poza tym udało się zgodnie z radami pana z infolinii serwisowej naprawić mojego laptopa bez konieczności wysyłania go na tydzień do naprawy (okazało się, że to tylko błąd oprogramowania), więc nie jestem pozbawiona maszyny do pisania jednak. Mimo to chyba razem z końcem gwarancji go sprzedam, bo nie mam już do niego zaufania.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------



Tak, zamiast outletu Pumy. Gino Rossi też wyleciało, został tylko ten duży sportowy. Jeszcze nie byłam w tym nowym Rossmannie, bo zawsze jak jestem w pobliżu towarzyszy mi marudzący przedstawiciel płci męskiej.
Ale i tak na manhatanie się spisał lepiej niż na Bellu marchewkowym dziwadło z niego. Zanim pójdzie w świat to jeszcze musze go dpróbowac na Quickenie NT.

Ojej, nie ma Pumy już?! To gdzie ja teraz będę kupować tanio fajne adidaski

Mój powiedział, że jak będe grzeczna w sklepach wędkarskich to on też będzie grzeczny w drogeriach i perfumeriach

Pogratulować silnej woli w R., mnie też kusiła ta maska ale jednak na razie mi nie potrzebna.

To SONY VAIO tak Cię zawodzi? W Samsungu Rafała też oprogramowanie daje w tyłek, ale sam sprzęt bez zarzutu (ok roku już ma)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 15:41   #1796
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
A co zamawiałaś?
Żel Senses Aloha z Avonu(myślałam, że będzie ładniej pachniał ) a z Ori żel ujędrniający do ciała Swedish Spa(pachnie cudnie ) i maseczkę Oxygen Boost z Optimals

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Właśnie wyszłam z dziekanatu z pięknym wykłóconym wpisem na czwarty semestr.


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Poza tym udało się zgodnie z radami pana z infolinii serwisowej naprawić mojego laptopa bez konieczności wysyłania go na tydzień do naprawy (okazało się, że to tylko błąd oprogramowania), więc nie jestem pozbawiona maszyny do pisania jednak. Mimo to chyba razem z końcem gwarancji go sprzedam, bo nie mam już do niego zaufania.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------



Tak, zamiast outletu Pumy. Gino Rossi też wyleciało, został tylko ten duży sportowy. Jeszcze nie byłam w tym nowym Rossmannie, bo zawsze jak jestem w pobliżu towarzyszy mi marudzący przedstawiciel płci męskiej.
Cieszę się, że z laptopem się udało załatwić
A ja mam nerwicę znów przez naszego firmowego informatyka. Miał być dziś i nie przyszedł a jest jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia w naszym nowym biurze. Niech no go tylko dorwę


Ja może zawitam do tego Rossmanna niedługo. Dziś nie pojechałam jednak w tamte okolice żeby zobaczyć do RE na moje upatrzone buciki, ale postaram się jutro tam wpaść to i przy okazji Rossa bym odwiedziła
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 16:46   #1797
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Byłam dziś w Rossmannie, odebrałam tylko prezent, nic nie skusiło.
Ale wybieram sie za chwilke z koleżanką do CH, tam jest Natura i nie wiem czy się oprę masełkom Bielendy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:23   #1798
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Właśnie wyszłam z dziekanatu z pięknym wykłóconym wpisem na czwarty semestr.
i dobrze. tyle nerwów Cię to kosztowało..

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
congrats
sękjó
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 20:19   #1799
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

MagJa

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
W Rossmannie za 9,99 zł w zestawie z Piccolo. Ja odsprzedałam samego szampana, więc za każdą zapłaciłam 5 zł.
Na tej półce co perfumy? Nigdy mi nic takiego ne wpadło w oko.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Pokłóciłam się dziś trochę z TŻem. Niby o głupoty, ale znowu pojawiły się sprawy z przeszłości.

Biedactwo

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Właśnie wyszłam z dziekanatu z pięknym wykłóconym wpisem na czwarty semestr.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 20:24   #1800
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Koshatka, nie, te zestawy leżą tam gdzie herbaty, batoniki itp. niedaleko kasy.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.