Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-27, 18:10   #2971
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

i siem właśnie skończył zmywacz do paznokci a zmyłam tylko stópki

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Gratuluję zdanego egzaminu. Jeszcze coś Ci zostało, bo nie pamiętam?
już mam wakacje
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Chcę kontynuować naukę hiszpańskiego.
Aha
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 18:10   #2972
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Przepraszam, że nie nadrabiam
proszę o ostatnie kciuki jutro o 11 to chyba mój najgorszy egzamin w tym roku, uczę się do niego kilka dni i i tak czuję, że nic nie umiem.. to historia, a mi się wszystko myli, kto, co, gdzie, kiedy
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 18:19   #2973
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

Ja też kcem zobaczyć, nie mam mnie na NK już
swoją drogą, czy NK działa u Was ?? bo u mnie od 4 dni w ogóle się nie otwiera, nie wiem czemu



Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Przepraszam, że nie nadrabiam
proszę o ostatnie kciuki jutro o 11 to chyba mój najgorszy egzamin w tym roku, uczę się do niego kilka dni i i tak czuję, że nic nie umiem.. to historia, a mi się wszystko myli, kto, co, gdzie, kiedy
powodzenia, będę trzymać kciuki

Edytowane przez patusia22
Czas edycji: 2010-06-27 o 18:21
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 18:25   #2974
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
już mam wakacje
To bardzo się cieszę.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Przepraszam, że nie nadrabiam
proszę o ostatnie kciuki jutro o 11 to chyba mój najgorszy egzamin w tym roku, uczę się do niego kilka dni i i tak czuję, że nic nie umiem.. to historia, a mi się wszystko myli, kto, co, gdzie, kiedy
Trzymam kciuki. Poradzisz sobie.


Taka piękna pogoda u mnie, cały dzień spędziłam w ogrodzie Nawet delikatnie się przybrązowiłam.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 18:58   #2975
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
To bardzo się cieszę.

Trzymam kciuki. Poradzisz sobie.


Taka piękna pogoda u mnie, cały dzień spędziłam w ogrodzie Nawet delikatnie się przybrązowiłam.
zazdroszczę chciałabym móc od jutra spokojnie odpoczywać

czy sobie poradzę.. powątpiewam, to egzamin ustny, czyli będę piekielnie zestresowana, poza tym nie umiem tak, jak bym chciała.. doba jest za krótka od wczoraj na zmianę boli mnie brzuch z nerwów i głowa.. jestem beznadziejna
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 19:34   #2976
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

rzyrafko 15 lipca rozpoczynam pracę. czekam na list, jakie badania muszę zrobić i muszę zadzwonić do kliniki i się zapisać więc kiedy się przeprowadzę też jest zależne od tego. ale między 11-14. bo do 10 pracuję u siebie. mam nadzieję

organzza trzymam kciuki mam nadzieję, że na samym egzaminie wszystko w głowie ułoży Ci się w logiczną całość
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 22:18   #2977
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Najważniejsze, że już się odnalazłyśmy
Dzięki Plaża była faktycznie bajeczna, różowy piasek, lazurowa woda Te zdjęcia nie oddają w pełni jej uroku.
Nie rycz, Ty za to będziesz mogła połazić po sklepach w L
Ano! i to już w środę
Ale za rok musowo jadę gdzieś w jakieś ciepełko

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Oficjalnie skończyłam studia podyplomowe właśnie odpoczywam a potem lecę na oblewanie ze znajomymi ze studiów.
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Jutro czas na wielkie porządki w kosmetykach, już nie mogę się doczekać
To jak skończysz u siebie, to wpadnij do mnie. Ja jakoś nie mam na to weny Szczególnie, jeśli o kolorówkę chodzi. Ostatnio próbowałam co nieco ją poukładać, ale nie bardzo się mieszczę, więc chyba najpierw muszę jakieś pudełko nowe kupić czy coś takiego z przegródkami najlepiej.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nie mam jak zwolnić, zaraz się szykuje następna potem ty wpadasz i potem wybijam pod namiot na działkę chłopaków do piątku
Chociaż tyle, że w końcu masz wakacje, więc teraz już sobie możesz poszaleć.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Na razie sobie milczymy z TŻ, ja nabieram perspektywy przez ten brak kontaktu, ale co dalej to jeszcze nie wiem.
My też. I też przyznaję, że takie milczenie bywa pożyteczne, o dziwo. W pewnym sensie nawet inspirujące rzekłabym...

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
ten koncert we czwartek był genialny, jak wróciłam to jeszcze do 4 rano cięłam i kleiłam sciągę. jak dojechałam na egz to czułam się na maksa wyrąbana, ale nie żałowałam tej balangi za nic w piątek były 2 imprezy, wróciłam rano w sob, ledwo się wyspałam zrobiłam muffinki na urodziny znajomej i sru do niej a potem jeszcze na miasto wybiliśmy. ale już sił nie miałam i grzecznie wróciłam na 3 do domku i se siedze i nadrabiam internet.
Niezła jesteś.
Ech, trochę Ci zazdroszczę tego rozrywkowego życia.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
ej, to weź do mnie jutro już przyjedź!!
To, że się w piątek nudziłam, nie znaczy, że dam radę już jutro przyjechać. Cały weekend byłam w pracy, więc jutro czeka mnie wielkie pakowanie, a jeszcze przedtem będę musiała skoczyć na pocztę z ostatnimi przesyłkami, polecieć do kantoru po funty i w ogóle jeszcze parę rzeczy załatwić. Także ja się boję, że się nie wyrobię na ten pks we wtorek rano, a co tu mówić o jutrze.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
i siem właśnie skończył zmywacz do paznokci a zmyłam tylko stópki
Mi też się skończył w tym tygodniu jeden, a niebawem pójdzie drugi.
No i w ogóle właśnie mi się przypomniało, że miałam się dzisiaj pazurkami zająć, więc zaraz przytacham michę z wodą do pokoju i będę moczyć stópki. Bo jutro naprawdę nie wyrobię się ze wszystkim

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Przepraszam, że nie nadrabiam
proszę o ostatnie kciuki jutro o 11 to chyba mój najgorszy egzamin w tym roku, uczę się do niego kilka dni i i tak czuję, że nic nie umiem.. to historia, a mi się wszystko myli, kto, co, gdzie, kiedy
Będzie dobrze Kciukamy

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
swoją drogą, czy NK działa u Was ?? bo u mnie od 4 dni w ogóle się nie otwiera, nie wiem czemu
Wczoraj mi działało
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 22:43   #2978
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość

Dla mnie to też nowość 2 lata temu też w Grecji ledwo co się przybrązowiłam. Ja opalam się b. wolno i w dodatku na czerwono, więc na opaleniznę w naszym klimacie nie mam co liczyć
A co do komentarza na n-k to tak, to jest nowy Triumph
Prezent niespodzianka od TŻta
Strasznie mi się podobał, ale, że mam jeszcze 2 inne praktycznie nowe kostiumy (w tym jeden również Triumpha) to z bólem serca odpuściłam zakup. TŻtowi raz pokazałam w sklepie, że mi się podoba, ale raczej nie kupię, bo mam 2 inne i szkoda mi kasy. Na co stwierdził, że faktycznie ładny, ale nie ma po co wydawać kasy i odciągnął mnie od wystawy. Miałam mocno zdziwioną minę jak po powrocie do domu wręczył mi czerwoną torebeczkę
Strasznie mi sie podoba ten kostium Ja też mam z Triumpha taki biało-turkusowy już kilka lat i świetnie się trzyma, wygląda jak nowy
Ale super niespodziankę Ci TZ zgotował!
Mój też mnie dziś zaskoczył, bo snuje plany jakie szafki dokupić, zebym się u niego pomieściła z całym majdanem. I nawet dumał nad osobną szafką na kosmetyki, a tak to mówi, że mam ich za dużo
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
)))
Isa, musisz napisać tego licencjata. Wiem, że ci się nie chce, mi też się nie chce iść już dalej studiować, ale z pracą jest różnie. sama się przekonałaś. doświadczenie, które obecnie zdobywasz jest bardzo ważne, ale jakąś szkołę skończoną również powinnaś mieć, żeby spełniać wymogi kandydata, gdzie zwykle jest "wyższe wykształcenie".
chyba nie chcesz być w sytuacji, że nie dostaniesz pracy bo nie masz wykształcenia? co wtedy zrobisz ;> w 2 dni nie da rady, więc dziewcze drogie, ogarnij głowę, i napisz tę pracę. i obroń. licencjat to głównie przepisywanie przecież trochę napisać od siebie i tyle..
Zgadzam się w 100%. To ciągle pojawiający się temat, wraca jak bumerang co jakiś czas.
Ja to w ogóle umarłabym z nerwów, jakbym wiedziała że coś takiego nade mną wisi, że mogę powtarzać semestr tylko przez własne lenistwo. I choć często nie chce mi sie uczyć to się zmuszam, bo chcę skończyć to co zaczęłam. Isa, nie szkoda Ci tego zmarnowanego czasu i kasy? Przecież nic teraz z tych studiów nie masz. A wszystkie tu wiemy, że spokojnie dałabyś radę. W pracy w takim młynie dajesz, to co to na Ciebie taki licencjat. Pfff. Pestka!
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Oficjalnie skończyłam studia podyplomowe właśnie odpoczywam a potem lecę na oblewanie ze znajomymi ze studiów.

Jutro czas na wielkie porządki w kosmetykach, już nie mogę się doczekać
Gratulacje!
I może jakaś fotorelacja z porządków kosmetycznych? Tzn jakieś zbiorki?
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Przepraszam, że nie nadrabiam
proszę o ostatnie kciuki jutro o 11 to chyba mój najgorszy egzamin w tym roku, uczę się do niego kilka dni i i tak czuję, że nic nie umiem.. to historia, a mi się wszystko myli, kto, co, gdzie, kiedy
Trzymam mocno i mam nadzieję, że nie będziesz się stresowala! Bo to w niczym nie pomaga a wręcz moze zaszkodzic( napisała ta c zawsze umiera ze stresu )

My dziś spędziliśmy super popołudnie i wieczór z TŻtem na działce! I nieźle się opaliłam! Tylko następnym razem muszę się opalać topless
Poza tym strasznie się obżeram, a mam 2 ogromne bolące gule po obu stronach brody. To chyba przez to jedzenie, ostatnio trochę pofolgowałam z fast foodami i właśnie zajadam chipsy i to jakie- moje ulubione ostre chili Lays...

Edytowane przez luskap
Czas edycji: 2010-06-27 o 22:45
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 22:59   #2979
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
zazdroszczę chciałabym móc od jutra spokojnie odpoczywać
Będziesz mogła.
No i nie denerwuj się aż tak, wiem, że łatwo mi mówić, ale taki głębszy oddech pomaga. Trzymam kciuki.
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ale za rok musowo jadę gdzieś w jakieś ciepełko
Ja tak samo!
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
My też. I też przyznaję, że takie milczenie bywa pożyteczne, o dziwo. W pewnym sensie nawet inspirujące rzekłabym...
Niedobrze, że taki stan ciągle się utrzymuje.. A TŻ robi cokolwiek żeby to zmienić?
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Ja też mam z Triumpha taki biało-turkusowy już kilka lat i świetnie się trzyma, wygląda jak nowy
Ale super niespodziankę Ci TZ zgotował!
Też mam jeden strój z Triumpha, w sumie ma chyba z 6 lat (), przeszedł wiele, a wygląda jak nowy.
Jednak nie ekspoloatuję go tak często, bo mam jeszcze kilkanaście innych
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Poza tym strasznie się obżeram, a mam 2 ogromne bolące gule po obu stronach brody. To chyba przez to jedzenie, ostatnio trochę pofolgowałam z fast foodami i właśnie zajadam chipsy i to jakie- moje ulubione ostre chili Lays...
Mnie już na szczęście wysyp przeszedł - wysypało mnie po emulsji nawilżającej Olay, czuję, że znowu wpadłam w taki okres, że zapycha mnie dosłownie wszystko, aż boję się cokolwiek nowego nakładać na twarz.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 01:34   #2980
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Przepraszam, że nie nadrabiam
proszę o ostatnie kciuki jutro o 11 to chyba mój najgorszy egzamin w tym roku, uczę się do niego kilka dni i i tak czuję, że nic nie umiem.. to historia, a mi się wszystko myli, kto, co, gdzie, kiedy
dasz radę, takie grupowe wspieranie jest bardzo skuteczne co widać na moim przykładzie
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
rzyrafko 15 lipca rozpoczynam pracę. czekam na list, jakie badania muszę zrobić i muszę zadzwonić do kliniki i się zapisać więc kiedy się przeprowadzę też jest zależne od tego. ale między 11-14. bo do 10 pracuję u siebie. mam nadzieję
Pytam, bo kurczę może i ja bym się przejechała do Wawy w jakiś dzień czy weekend
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Chociaż tyle, że w końcu masz wakacje, więc teraz już sobie możesz poszaleć.

My też. I też przyznaję, że takie milczenie bywa pożyteczne, o dziwo. W pewnym sensie nawet inspirujące rzekłabym...

Niezła jesteś.
Ech, trochę Ci zazdroszczę tego rozrywkowego życia.

To, że się w piątek nudziłam, nie znaczy, że dam radę już jutro przyjechać. Cały weekend byłam w pracy, więc jutro czeka mnie wielkie pakowanie, a jeszcze przedtem będę musiała skoczyć na pocztę z ostatnimi przesyłkami, polecieć do kantoru po funty i w ogóle jeszcze parę rzeczy załatwić. Także ja się boję, że się nie wyrobię na ten pks we wtorek rano, a co tu mówić o jutrze.
No, to moje pierwsze wakacje bez wiszących zaległości

Generalnie ja nie lubię milczenia bo to dla mnie strata czasu, ale tak czy siak ostatnio czy milczy czy nie to i tak jest tak samo

Czy ja wiem? powinnam już zrzucić z 4 kilo przy takim trybie a gdzie się tylko da to dojadam.
dzisiejszy koncert jeszcze trwa, ale wróciłysmy bo się średnia siostra źle poczuła Się nie dziwię w sumie, ludzi masa a klima nie działa, normalnei akwarium z 40 stopniami Celsjusza
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Też mam jeden strój z Triumpha, w sumie ma chyba z 6 lat (), przeszedł wiele, a wygląda jak nowy.
Jednak nie ekspoloatuję go tak często, bo mam jeszcze kilkanaście innych
A ja mam jeden, z HM, takie zwykłe sznurkowe bikini, wrzyna się we mnie jak sznurek w baleron

W sumie to dobrze, że jestem wcześniej w domu, może się wyśpię i o ludzkiej porze skoczę do szpitala jakieś praktyki załatwić sobie Niby nie mam potrzeby bo wszystkei wymagane przez uczelnię już zrobiłam, ale jak pomyślę o szukaniu pracy takiej wakacyjnej to mnie skręca i wolę już za darmo, ale przynajmniej w zawodzie

---------- Dopisano o 02:34 ---------- Poprzedni post napisano o 02:33 ----------

aha- testuję od dziś odsypkę pryzm 05- jak na razie to podoba mi się, o dziwo po pobycie w akwarium cera się nie świeci
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 08:38   #2981
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
To jak skończysz u siebie, to wpadnij do mnie. Ja jakoś nie mam na to weny Szczególnie, jeśli o kolorówkę chodzi. Ostatnio próbowałam co nieco ją poukładać, ale nie bardzo się mieszczę, więc chyba najpierw muszę jakieś pudełko nowe kupić czy coś takiego z przegródkami najlepiej.
Nie ma problemu, bardzo lubię robić porządki kosmetyczne. Odłożyłam masę rzeczy, których nie używam, a z pielęgnacji wiele kosmetyków mi się kończy
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Gratulacje!
I może jakaś fotorelacja z porządków kosmetycznych? Tzn jakieś zbiorki?
Lepiej nie, bo jestem załamana ilością kosmetyków aż mi głupio to pokazywać. Co prawda ostatnio w kilku cieniach zrobiłam dziury!!! Muszę się nad tym dobrze zastanowić
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Pytam, bo kurczę może i ja bym się przejechała do Wawy w jakiś dzień czy weekend
Koniecznie! Już Cię tyle razy zapraszałyśmy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 12:54   #2982
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
powodzenia, będę trzymać kciuki
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
organzza trzymam kciuki mam nadzieję, że na samym egzaminie wszystko w głowie ułoży Ci się w logiczną całość
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Będzie dobrze Kciukamy
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Trzymam mocno i mam nadzieję, że nie będziesz się stresowala! Bo to w niczym nie pomaga a wręcz moze zaszkodzic( napisała ta c zawsze umiera ze stresu )
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Będziesz mogła.
No i nie denerwuj się aż tak, wiem, że łatwo mi mówić, ale taki głębszy oddech pomaga. Trzymam kciuki.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
dasz radę, takie grupowe wspieranie jest bardzo skuteczne co widać na moim przykładzie
już po wszystkim byłam w przeogromnym stresie, nawet się rano popłakałam z tej niemocy, ale zdałam! sama w to jeszcze nie wierzę, tym bardziej, że przede mną sporo osób oblało
cieszę się niesamowicie i równie mocno dziękuję za kciuki
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Pytam, bo kurczę może i ja bym się przejechała do Wawy w jakiś dzień czy weekend
kurczę wpadaj tylko tak, żebym ja też była w W-wie bo z przyjemnością Cię poznam
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2010-06-28 o 12:56
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 13:25   #2983
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Lepiej nie, bo jestem załamana ilością kosmetyków aż mi głupio to pokazywać. Co prawda ostatnio w kilku cieniach zrobiłam dziury!!! Muszę się nad tym dobrze zastanowić
To tym bardziej miałybyśmy co oglądać!
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
już po wszystkim byłam w przeogromnym stresie, nawet się rano popłakałam z tej niemocy, ale zdałam! sama w to jeszcze nie wierzę, tym bardziej, że przede mną sporo osób oblało
cieszę się niesamowicie i równie mocno dziękuję za kciuki
Wielkie gratulacje!:jupi :
Nasze kciuki działają cuda, coś o tym wiem!

Ja dziś byłam na spotkaniu z dziewczyną, która ma ślub w ten sam dzień. Oczywiście tak jak myślałam, wzięła sobie najdroższą florystkę w mieście, bo widać, że jej na kasie nie zależy, za wszystko płacą mocno nadziani teściowie. Oczywiście nie chce mojej dekoratorki, bo ta jej to znajoma. No i taka dekoracja kosztuje od 1200zł (wyszłoby po 600) Ale ona wymyśla różne rzeczy i obawiam się , że może wyjść drożej, choc ja powiedziałam, że na taką cenę mogłabym się zgodzić, ale na wyższą już nie. Ona twierdzi że będzie w takiej cenie. No i już sama nie wiem. A my mamy ślub pierwsi, nasza florystka powiedziała tak 1000zł- max 1200 za dekorację kościoła. To też taka moja znajoma, ale tamtej dziewczyny się nie przekona do mojej...
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 15:27   #2984
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
W pracy w takim młynie dajesz, to co to na Ciebie taki licencjat. Pfff. Pestka!
Nie zawsze daję radę, dziś miałam taki zapiernicz a jeszcze przez tę duchotę cały czas się myliłam, że aż mi głupio było takie dziecinne błędy popełniać Dobrze, że nie robiłam nic z ważnymi dokumentami, bo m.in. chyba ze 3 razy dziś pokićkały mi się pieczątki i przybiłam nie te, które powinnam. Całe szczęście, że na dokumentach, które ja pisałam, więc można było szybko je wydrukować raz jeszcze. A teraz jestem tak zmęczona, że zaraz idę poleżeć i odpocząć.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
już po wszystkim byłam w przeogromnym stresie, nawet się rano popłakałam z tej niemocy, ale zdałam! sama w to jeszcze nie wierzę, tym bardziej, że przede mną sporo osób oblało
cieszę się niesamowicie i równie mocno dziękuję za kciuki
Gratulacje

rzyrafko ja też bym chętnie do Wa-wy wpadła Pewnie i tak kiedyś tam pojadę w związku z obowiązkami w firmie, ale jednak wolałabym pojechać turystycznie niż służbowo.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 22:25   #2985
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ja na razie nie mam konkretnych planów wakacyjnych żadnych, wiem tylko, ż emusze odwiedzić MagJę i babcie ze strony Mamy, chciałabym się wybrać do Wrocławia z koleżanką też, może morze się uda odwiedzić u mojej przyjaciółki ze studiów ale to pewnie pod koniec sierpnia ew. wrzesień- także na razie takie luźne te plany. więc czekam na propozycje kiedy Wam pasuje
Isa, fajnie by było nie jechac samej
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 05:52   #2986
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

rzyrafko ja się chętnie bym przejechała, nawet ostatnio tak sobie pomyślałam, że co by mi szkodziło nawet rano wsiąść w pociąg i do Wa-wy się kopsnąć a potem wieczorem wrócić
Perspektywa urlopowa zaczyna się nieco klarować, będzie szkolenie od 20 lipca, ale zajęcia co tydzień w każdy wtorek, więc może nawet gdyby coś się działo to tylko ten jeden dzień w tygodniu będę pod telefonem.

EDIT: Co to, wszystkie się opalacie, że taka cisza? Tylko ja w robocie siedzę?
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2010-06-29 o 11:41
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 20:13   #2987
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
już po wszystkim byłam w przeogromnym stresie, nawet się rano popłakałam z tej niemocy, ale zdałam! sama w to jeszcze nie wierzę, tym bardziej, że przede mną sporo osób oblało
cieszę się niesamowicie i równie mocno dziękuję za kciuki
Gratuluję.
Wiedziałam, że zaliczysz.
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Ja dziś byłam na spotkaniu z dziewczyną, która ma ślub w ten sam dzień. Oczywiście tak jak myślałam, wzięła sobie najdroższą florystkę w mieście, bo widać, że jej na kasie nie zależy, za wszystko płacą mocno nadziani teściowie. Oczywiście nie chce mojej dekoratorki, bo ta jej to znajoma. No i taka dekoracja kosztuje od 1200zł (wyszłoby po 600) Ale ona wymyśla różne rzeczy i obawiam się , że może wyjść drożej, choc ja powiedziałam, że na taką cenę mogłabym się zgodzić, ale na wyższą już nie. Ona twierdzi że będzie w takiej cenie. No i już sama nie wiem. A my mamy ślub pierwsi, nasza florystka powiedziała tak 1000zł- max 1200 za dekorację kościoła. To też taka moja znajoma, ale tamtej dziewczyny się nie przekona do mojej...
No to faktycznie niedobrze, że tak to się układa. Ale może jednak uda Ci się przekonać tą dziewczynę do Twojej florystki? Albo chociaż dojdziecie do kompromisu?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
EDIT: Co to, wszystkie się opalacie, że taka cisza? Tylko ja w robocie siedzę?
Aż sama nie wierzę, że przez cały dzień praktycznie nic tu się nie działo.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 20:43   #2988
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
rzyrafko ja się chętnie bym przejechała, nawet ostatnio tak sobie pomyślałam, że co by mi szkodziło nawet rano wsiąść w pociąg i do Wa-wy się kopsnąć a potem wieczorem wrócić
Perspektywa urlopowa zaczyna się nieco klarować, będzie szkolenie od 20 lipca, ale zajęcia co tydzień w każdy wtorek, więc może nawet gdyby coś się działo to tylko ten jeden dzień w tygodniu będę pod telefonem.

EDIT: Co to, wszystkie się opalacie, że taka cisza? Tylko ja w robocie siedzę?
Ja miałam kilka spraw do załatwienia. Muszę zrobić kilka rzeczy przed wyjazdem.
Chrześnica jest u nas więc i ona zajmuje mi sporo czasu.

Byłam też u koleżanki i jej tygodniowej córeczki

No i jeszcze jak się wyrobię czasowo to czeka mnie randka w tym tygodniu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 21:03   #2989
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Gratuluję.
Wiedziałam, że zaliczysz.
zupełnie w to nie wierzyłam ba, wchodząc do sali byłam nastawiona na 2
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Aż sama nie wierzę, że przez cały dzień praktycznie nic tu się nie działo.
hehe, ja wczoraj spotkałam się z TŻ (miało być albo pocieszanie albo świętowanie), jako że mi się udało poszliśmy na pizzę i piwo, dziś też randkowałam i tak mija dzień
rano chciałam nadrobić KWC, napisałam 3-4 recenzje i mi wena odeszła

jutro idę do gina z tymi wynikami krwi, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 21:09   #2990
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
hehe, ja wczoraj spotkałam się z TŻ (miało być albo pocieszanie albo świętowanie), jako że mi się udało poszliśmy na pizzę i piwo, dziś też randkowałam i tak mija dzień
rano chciałam nadrobić KWC, napisałam 3-4 recenzje i mi wena odeszła
Też sobie wczoraj randkowałam, dziś TŻ ma męski wieczór z kumplami, więc ja sobie zrobię wieczór spa. Może też uda mi się napisać kilka recenzji, nie mogę się go tego zabrać.

Miałam dziś bardzo aktywny dzień, większość dnia spędziłam na powietrzu i czuję się tak cudownie. Nawet umyłam sobie samochód i poćwiczyłam.

Przyszedł dziś mój podkład Clinique Jestem pozytywnie zaskoczona - kliknęłam go w niedzielę wieczorem, przelałam pieniądze, sprzedająca wczoraj napisała, że wysłała, a dziś mam go u siebie.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 05:45   #2991
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Ja miałam wczoraj masakryczny dzień, bo nie dość, że upał to jeszcze goniłam po krakowskich urzędach. Potem wracając do domu mijałam 2 wypadki samochodowe, przez jeden stałam w tym skwarze w korku jakieś 20 minut
A dziś planujemy z koleżanką odwiedzić drugą koleżankę, która lada dzień może zacząć rodzić.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 07:49   #2992
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Ja też wczoraj rowerowałam, randkowałam, jadłam pizzę, piłam piwo, oglądałam mecz.
Dzisiaj miesięcznica, poddrzuccie pomysła ciekawego jak można fajnie spędzić dzień ?
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 09:48   #2993
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość

Ja też wczoraj rowerowałam, randkowałam, jadłam pizzę, piłam piwo, oglądałam mecz.
Dzisiaj miesięcznica, poddrzuccie pomysła ciekawego jak można fajnie spędzić dzień ?
Może kolacja jakaś albo wyjście do knajpki i kina?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 06:29   #2994
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Widzę, że dużo nie naskrobałyście od wczoraj

Mam ochotę na coś kosmetycznego. Kończą mi się 3 żele i pasowałoby się zaopatrzyć w nowe. I jakieś smarowidło do ciała bym chciała, ale nie wiem jakie
Może uda mi się tatę wyciągnąć w sobotę na zakupy, bo rozglądam się jeszcze za nowym laptopem. Niby planowałam samodzielny wyjazd do Kazia, ale boję się tego parkingu podziemnego, łatwo się tam pogubić i mam obawy czy uda mi się wyjechać w dobrą stronę Bliżej co prawda mam do Bonarki, ale tam też nie wiem jak wjechać i wyjechać, choć wyczaiłam, ze koło mojego biura jest jakaś "polna" dróżka, którą ludzie chodzą i ona chyba do tej galerii prowadzi. Muszę kogoś zapytać czy da się dojść tamtędy do Bonarki.
EDIT: Właśnie wyczytałam, że do B. jeździ darmowy autobus No to będę mogła często tam jeździć.
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2010-07-01 o 07:06
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 08:24   #2995
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Faktycznie coś tu cicho ostatnio
W sobotę mam jeszcze 1 egzamin do zdania, totalnie nie mogę się zabrać za naukę
NOwa gazetka SP już na stronie
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 08:29   #2996
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Nowa gazetka SP na stronie!

u mnie ostatnio średnio bardzo i nie mam co pisać
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 08:40   #2997
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Nowa gazetka SP na stronie!

u mnie ostatnio średnio bardzo i nie mam co pisać
Co się dzieje ?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 09:26   #2998
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ja nie mam za bardzo czasu pisać ostatnie dni spędziliśmy z TŻem bardzo aktywnie a dzisiaj jestem pierwszy dzień w pracy. Praca co prawda zostaje w rodzinie ale zawsze to coś

Kupiłam dzisiaj cudny lakier Revlon w kolorze Tropical Temptation nie mogę się doczekać aż pomaluję nim paznokcie. I chyba kupie sobie wodę EL Bronze Goddes, całkiem fajna jest na lato
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 09:44   #2999
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
No to faktycznie niedobrze, że tak to się układa. Ale może jednak uda Ci się przekonać tą dziewczynę do Twojej florystki? Albo chociaż dojdziecie do kompromisu?
No raczej się z nią inaczej nie dogadam. Najwyżej powiem jej, że płacę 600zł, a jak ona chce cos więcej to niech sama dopłaca. Co mam się przejmować. Ona nie powinna robić problemów, bo my mamy pierwsi to niejako dyktujemy warunki. Bo jakbym wzięła swoją, to ich florystka miałaby jakąś minutę na zrobienie dekoracji, bo my wychodzimy, a oni wchodzą, nie ma dłuższej przerwy.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
u mnie ostatnio średnio bardzo i nie mam co pisać
Co sie dzieje


Ale mało ostatnio piszecie! Pewnie wszystkie się opalają. Oby nie tak jak ja- byłam we wtorek na działce i malowałam podmurówkę i tak się spiekłam, szczególnie na plecach, że nie mogę w biustonoszu chodzić, bo tak mnie uraża. a mam ciemną karnację i opalam sie zawsze na brązowo, a te plecy mam czerwonawe i mnie bolą Oby mi tylko skóra nie zlazła, ale chyba nie...

Przyszły mi ostatnio z wymiany perfumy: YSL Nu 30ml edt (takie troszkę męskawe) i Paco Rabanne Ultraviolet jakieś 20ml w oryg. butelce. Poza tym krem bioderma Hydrabio legere
Dziś może przejdę się do Natury, bo jest nowa gazetka./ Kupię TZtowi nową Rexonę, mi się podoba C-Thru dezodorant(uwielbiam zielony) i może bibułki matujące no i masło awokado, ale z nim chyba się powstrzymam. No i może Alwaysy i tampony, bo są w promocji.

Wczoraj miałam imieninki i dostałam od wujka piękny bukiet róż z kryształkami i podkową TZ zrobił mi niespodziankę, bo miał nie przyjechać, bo pracował, ale jednak przyjechał z pudłem lodów i czekoladą
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 10:06   #3000
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Nowa gazetka SP na stronie!
Strasznie topornie mi chodzi, nie mogę całej obejrzeć.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

u mnie ostatnio średnio bardzo i nie mam co pisać
U mnie też.


Mam nadzieję, że glamłery choć trochę polepszyły humor

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I chyba kupie sobie wodę EL Bronze Goddes, całkiem fajna jest na lato
Mi też się podoba. Pamięram, że w tamte lato chodziła mi po głowie. Ostatnio chciałam zobaczyć nową wersję ale w S. nie było i oczywiście nic nie wiedzą

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość

Ale mało ostatnio piszecie! Pewnie wszystkie się opalają. Oby nie tak jak ja- byłam we wtorek na działce i malowałam podmurówkę i tak się spiekłam, szczególnie na plecach, że nie mogę w biustonoszu chodzić, bo tak mnie uraża. a mam ciemną karnację i opalam sie zawsze na brązowo, a te plecy mam czerwonawe i mnie bolą Oby mi tylko skóra nie zlazła, ale chyba nie...
Ja właściwie mało się opalałam, posiedziałam z książką trochę na balkonie i bardzo szybko słońca mnie złapało. Też opalam się na brązowo i nie mam problemu ze spiekaniem się, ale jedna godzina na ostrym słońcu wystarczyła żebym miała zaczerwienione ramiona. Na szczęście kompres z postheliosa na noc załagodził sprawę i juz jestem ładnie brązowa

I spóźnione gorące życzenia imieninowe. Należy Ci się z tej okazji dyspensa na zakupy kosmetyczne
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.