Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-30, 09:49   #3571
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Mi na szczescie coś się ruszyło w zuzyciach: ostatnio poszło masło oliwkowe Bielendy, peeling Biodermy, dzisiaj krem pod oczy Bielendy a jutro - żel do mycia twarzy Himalayi

Chyba wyskocze na rower Muszę podjechać do banku i do Rossmanna POPATRZĘ jeszcze raz na nowe lakiery Wibo
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-07-30 o 10:12
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 10:05   #3572
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hosenko, "popatrzę", tak? Ale się nie zapatrz za bardzo

A mnie tak wciągnęła pielęgnacja włosów, że chyba w poniedziałek zamówię coś z BU. Chcę hydrolat rozmarynowy http://www.biochemiaurody.com/sklep/...trosemary.html i masło tucuma http://www.biochemiaurody.com/sklep/butter-tucuma.html
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 10:09   #3573
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Bilans dzisiejszego dnia_zapasowy tonik niebieski Garniera, czerwony zestawik Mineral Flowers , no i 2 masła Bielendy ale w sumie chyba nie dodam tego do moich rachunków, bo to siostra zgarnęła z półki- Beauty Milky i Awokado. I nie zamierzam uzywać, póki moje zapasy nie stopnieją, o
No to zaszalałyście. A te masełka i mnie kuszą, ale Beauty Milky bardziej chyba na jesień/zimę mi pasuje. Zresztą nie kupię żadnego z nich dopóki nie wykończę przynajmniej 2 innych.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ech, dokładnie Ja siedzę w domu od weekendu i już mnie tutaj nosi. Ale jechać na zakupy mi się nawet nie chce w tej ulewie, nie lubię jeździć w deszczu
No i widzisz, pogoda nam się poprawiła

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Dziś u mnie już duuużo cieplej, wyszło nawet słońce Byłam przed chwilą w ogrodzie po borówki i z ciekawosci sprawdziłam ile stopni ma woda w basenie - 12 Jak były te upały, to miała 26-28, a dziś myślałam, że mi łapka odpadnie jak wsadziłam ją do wody.
Ty to nie za dobrze masz Nie dość, że basen na ogródku, to jeszcze borówki

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jak już to będzie na mnie, gdyby nie miał kto kupic to pewnie by się oparła
Będzie na Was obie, jeśli już fuksji się oberwie za kuszenie, a Tobie za namawianie do kupna, o!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
2 warstwy są potrzebne.
No to jak dla mnie standard. Pomyślę nad nim jak porównam z Bell'kami, które do mnie lada moment dotrą wraz z rzyrafką.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nadal nie ma mojej Sugarbombki Czuję, że została przechwycona przez jakieś wstrętne babsko
A gdzie ją kupowałaś i za ile? Bo chyba przeoczyłaś moje pytanie.
Mam nadzieję, że z poślizgiem, bo z poślizgiem, ale dotrze do Ciebie cało i zdrowo.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Zużyciowy bilans w tym m-cu b.kiepski, bo tylko 4 opakowania zaliczyły kosz. Mam nadzieję, że w sierpniu nadrobię.
U mnie pod względem zużyć bardzo ładnie w sumie, bo poszło mi 13szt. pełnowymiarowych, 3 miniaturki i 2 kosmetyki postanowiłam oddać. Ale za to przybyło 23szt. + 2 miniaturki, jeśli o pielęgnację chodzi. Do tego jeszcze jedne perfumy i trochę lakierów

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ech, napisałam takiego długiego posta i mi zeżarło
No to jeszcze raz: chciałam pochwalić maseczkę tajską, dołączam do jej zwolenniczek Pięknie pachnie(choć myślałam, że będzie to zapach nieco intensywniejszy) i cudownie odświeża i wygładza twarz. U mnie nie do końca ją oczyściła, ale to dlatego, że po pokrzywie mam mega wysyp i chyba tylko miodla sobie z tym poradzi
Po tylu pochwałach nie mogę się doczekać aż sama jej użyję.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Chyba wyskocze na rower Muszę podjechać do banku i do Rossmanna POPATRZĘ jeszcze raz na nowe lakiery Wibo
Też się zaraz ubieram, filtruję, lekko maluję i wsiadam na mojego zielonego rumaka. Muszę podjechać na chwilę do pracy, do sklepu rowerowego po stopkę, bo już mnie szlag bez niej trafia, no i przy okazji poproszę o regulację przerzutek/naciągnięcie łańcucha, bo coś nie chodzi jak trzeba. Potem trochę zostanę w sklepie rodziców, bo po niedzieli mam ich zastępować przez 4 dni, więc jakaś praktyka się przyda A wieczorkiem może skoczę na siłownię, też rowerkiem
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 10:15   #3574
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Jesteście wstrętne kusicielki. Podczytuję Was jednym okiem, bo z czasem ostatnio krucho a i tak wypatrzyłam zachwyty nad Mineral Flowers i oczywiście poczułam nieodpartą potrzebę natychmiastowego nabycia. Wzięłam zestaw do cery suchej.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 10:28   #3575
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hosenko, "popatrzę", tak? Ale się nie zapatrz za bardzo

A mnie tak wciągnęła pielęgnacja włosów, że chyba w poniedziałek zamówię coś z BU. Chcę hydrolat rozmarynowy http://www.biochemiaurody.com/sklep/...trosemary.html i masło tucuma http://www.biochemiaurody.com/sklep/butter-tucuma.html
Wcale Ci się nie dziwię. ja się tak wciągnęłam, że moja wishlista wręcz pęcznieje w oczach. Dobrze, że jestem teraz u rodziców, trochę mnie to wstrzymuje przez zamówieniem 20 paczek z Allegro. Za to mój najnowszy nabytek to olej z awokado, taki normalny ze sklepu spożywczego.

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Jesteście wstrętne kusicielki. Podczytuję Was jednym okiem, bo z czasem ostatnio krucho a i tak wypatrzyłam zachwyty nad Mineral Flowers i oczywiście poczułam nieodpartą potrzebę natychmiastowego nabycia. Wzięłam zestaw do cery suchej.
bo ja ciągle staram się opierać co jest w tym zestawie?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 10:33   #3576
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

nosku o matko, faktycznie duża ta wishlista musi być Ja się powstrzymuję przed wielkimi zakupami, bo wiem, że jak wrócę do pracy to mi się już nie będzie pewnie chciało tak regularnie dbać o włosy. Tylko jak w domu siedzę to ciągle coś wcieram, nakładam...


Mag, myślę że będziesz zadowolona z tej maseczki. Ja często kupuję kosmetyki z Planet Spa i po raz kolejny się nie zawiodłam
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 10:34   #3577
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
bo ja ciągle staram się opierać co jest w tym zestawie?
Chyba we wszystkich jest to sam tylko do różnych cer. Krem na noc, na dzień i żel do mycia. A cena jak za produkty po 40 ml śmieszna.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 10:51   #3578
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
I oczywiście skusiłam się na zestaw czerwony Mineral Flowers i błyszczyk Maybelline- ten ostatni z winy Estelli
oł jea ale fajny jest, prawda?
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
bo ja ciągle staram się opierać co jest w tym zestawie?
żel i dwa kremy - na dzień i na noc; cena bardzo przyzwoita.
Ja mam kremy czerwone, dostałam od koleżanki, która z kolei też dostała je od koleżanki w prezencie - sobie zostawiała tylko żel, a kremów nie chciała. Akurat mam resztkę Hydrationista EL, więc może te będą następne w kolejce...

A u mnie super ze zużyciami, wykańczam zapasy (chociaż to jeszcze potrwa, ale idzie mi naprawdę nieźle). Wczoraj prawie coś kupiłam, ale w końcu odłożyłam z powrotem na półkę. Uff w pielęgnacji raczej minimalistycznie jak na mnie, niestety w kolorówce ciągle dużo za dużo. Ale nie umiem żyć bez tych kosmetyków, więc na siłę nie będę oddawać/sprzedawać byleby tylko zminimalizować zbiór.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 10:54   #3579
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
nosku o matko, faktycznie duża ta wishlista musi być Ja się powstrzymuję przed wielkimi zakupami, bo wiem, że jak wrócę do pracy to mi się już nie będzie pewnie chciało tak regularnie dbać o włosy. Tylko jak w domu siedzę to ciągle coś wcieram, nakładam...

No przesadziłam z tymi 20 paczkami, ale sporo tego. W ogóle nie wiem czy to jakaś autosugestia, ale od kiedy piję te wszystkie oleje to lepiej się czuję. Samopoczucie lepsze i nie jestem zmęczona ciągle jak to bywało ostatnio. No ale to też pewnie kwestia tego, że mam wakacje.
Cytat:
Napisane przez Estella
żel i dwa kremy - na dzień i na noc; cena bardzo przyzwoita.
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Chyba we wszystkich jest to sam tylko do różnych cer. Krem na noc, na dzień i żel do mycia. A cena jak za produkty po 40 ml śmieszna.
dzięki
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam

Edytowane przez noseknosek
Czas edycji: 2010-07-30 o 10:55
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 10:55   #3580
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziś rano umyłam włosy i nałożyłam maskę z Ori, którą wczoraj odebrałam. Fajne włosy są po niej, ale podczas zmywania czułam, że nie zostawia na nich takiej śliskiej silkonowej powłoczki jak większość masek Mimo to włosy są gładkie i miękkie.
Właśnie też mnie to zdziwiło. Dla mnie przez to jest bardzo niewydajna (tak jak odżywka) ale o dziwo działa i nie obciąża
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No to jak dla mnie standard. Pomyślę nad nim jak porównam z Bell'kami, które do mnie lada moment dotrą wraz z rzyrafką.

U mnie pod względem zużyć bardzo ładnie w sumie, bo poszło mi 13szt. pełnowymiarowych, 3 miniaturki i 2 kosmetyki postanowiłam oddać. Ale za to przybyło 23szt. + 2 miniaturki, jeśli o pielęgnację chodzi. Do tego jeszcze jedne perfumy i trochę lakierów

A wieczorkiem może skoczę na siłownię, też rowerkiem


Ja jeszcze nie liczyłam lipca, ale w sumie moge to zrobić teraz. Pielęgnacja. Przybyło 11 zapasów (razem z miniaturkami MF) + 5 na bieżąco, ubyło 9 zapasów + 6 bieżących. W kolorówce: przybyło w sumie 11 lakierów ubyło 3 lakiery i wymęczona odsypka kolejnego pudru

A ja zaraz robię nalesniki, maluję miętusem pazury i znikam na spotkanie z moimi laskami znów
Zaraz obfocę i wrzucę na wątki, chyba już nic nie kupię do jutra
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A cena jak za produkty po 40 ml śmieszna.
dokładnie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 11:00   #3581
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hej wszystkim!
Trochę mnie ostatnio nie było. Przyjechała do Polski moja siostra z rodziną i czas mi teraz bardzo szybko mija. Przy kompie jestem tylko z doskoku, ale Was podczytuję

A dziś od rana się rolniczę co by piekniej wyglądać Jutro jadę na wesele do znajomych. A jeszcze nie wiem jak się umaluję i uczeszę, i przede wszystkim w co się ubiorę


Widzę, że chwalicie Mineral Flowers. Ja niedawno miałam próbkę kremu i nie byłam nim zachwycona. Mam ostatnio kapryśną cerę więc może zrobię do tego kremu jeszcze jedno podejście póżniej.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 11:11   #3582
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

dziewczyny a jak Wam się maluje tym miętowym Revlonem? Bo go mam i raz malowałam, ale już w łóżku i nie byłam zadowolona i od razu zmyłam; może jak będę miała więcej czasu to zrobię kolejne podejście do niego
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 11:18   #3583
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

W ogóle nie wiem czy to jakaś autosugestia, ale od kiedy piję te wszystkie oleje to lepiej się czuję.
Też tak mam I co chwilę oglądam moje włosy i już widzę jak rosną


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Właśnie też mnie to zdziwiło. Dla mnie przez to jest bardzo niewydajna (tak jak odżywka) ale o dziwo działa i nie obciąża
Ja jednak wolę takiego kleju nie nakładać, już lepiej się spisują oleje albo jedwab


Hej sleepy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 11:25   #3584
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI



A ktore to te kosmetyki Mineral flowers? Nie widzialam ich jeszcze Ja tam kremów do twarzy mam zatrzęsienie!
Wczoraj kupilam w aptece mini zestaw wakacyjny Avene za 9,90- 50ml wody termalnej i 50 ml mleczka do demakijażu

Za to dziś zamawiam Avon- biorę sobie w końcu cienie Pink sands,są w dobrej cenie, dostanę też jakieś tam 2 rzeczy z planet spa i zamówie sobie szlafrok za 9,90. I jeszcze doślą mi kosmetyczkę zebrę dość dużą za 1zl.

Sleepy, miło, że jesteś!

dziś jadę po odbiór sukni

Edytowane przez luskap
Czas edycji: 2010-07-30 o 11:27
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 13:01   #3585
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

hey Dziewczyny!!

jak ten czas szybko leci - już ponad 2 miesiące tu nie wchodziłam! pojęcia nie mam jak długo będę nadrabiać zaległości w wątku, o ile w ogóle mi się to uda...
Mareczek kończy dziś 100 dni i rośnie jak na drożdżach, ubranka po kolei idą w odstawkę Mały codziennie nabywa nowych umiejętności - jeszcze trochę i będzie siedział, bo silny jest strasznie i rwie się do siadania i już coraz mniej podoba mu się leżenie... na szczęscie zdrowiutki jest i bardzo radosny, a to najważniejsze przesypia nam już całe noce, więc ja też na szczęscie jestem wyspana, tylko ciągle na wszystko brakuje mi czasu...

pozdrawiamy Was wszystkie serdecznie!!!

mam nadzieję, że uda mi się w miarę na bieżąco śledzić wątek i może czasem coś naskrobać
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 13:03   #3586
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak Wam się maluje tym miętowym Revlonem? Bo go mam i raz malowałam, ale już w łóżku i nie byłam zadowolona i od razu zmyłam; może jak będę miała więcej czasu to zrobię kolejne podejście do niego
Ja raz malowałam, ale miałam już podpsuty topcoat i strasznei wybąbelkowało, ale poza tym to dla mnie lakier jest ok Ice też go chyba chwali z tego co pamiętam. Zabieram się właśnie za drugie podejście do niego to zdam relację potem
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja jednak wolę takiego kleju nie nakładać, już lepiej się spisują oleje albo jedwab
Znaczy ja miałam na myśli tę maskę Oriflame marakujową
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
A ktore to te kosmetyki Mineral flowers? Nie widzialam ich jeszcze Ja tam kremów do twarzy mam zatrzęsienie!
Z Sephory, marka na wyłączność

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

witaj Owieczko pozdrawiam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 13:06   #3587
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

sleepy

off-wietrzko miło Cię widzieć fajnie, że maluch rośnie jak na drożdżach, trzymajcie się zdrowo!


Jak dobrze pójdzie to dziś skończę I rozdział licencjata.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

aaa! dostałam smsa z Sephory -20% na jedną wybraną markę, do 18 sierpnia. Jakby co pisać PW.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam

Edytowane przez noseknosek
Czas edycji: 2010-07-30 o 19:01 Powód: aaa błąd
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 13:11   #3588
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak Wam się maluje tym miętowym Revlonem? Bo go mam i raz malowałam, ale już w łóżku i nie byłam zadowolona i od razu zmyłam; może jak będę miała więcej czasu to zrobię kolejne podejście do niego
A co Ci się w nim nie podoba? Tez myślałam, zeby go kupić.

Byłam na rowerze, ale nie długo. Wstąpiłam do Rossmanna (nie miałam gdzie zapiąć rower, więc zostawiłam przy starszej pani z wnuczką - już miałam wizję że to zamaskowani złodzieje działający metodą "na babcię i wnuczkę"). Kupiłam 3 lakiery - 1 z Wibo i 2 z Lovely.

Off-wietrzka:
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-07-30 o 13:30
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 13:21   #3589
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

off-wietrzko

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Znaczy ja miałam na myśli tę maskę Oriflame marakujową
A to żeśmy się dogadały

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kupiłam 3 lakiery - 1 z Wibo i 2 z Lovely.
Wiedziałam
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 15:35   #3590
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak Wam się maluje tym miętowym Revlonem? Bo go mam i raz malowałam, ale już w łóżku i nie byłam zadowolona i od razu zmyłam; może jak będę miała więcej czasu to zrobię kolejne podejście do niego
Mi dobrze się maluje, ale trzeba go dużo nakładać, albo 3 warstwy dać, bo smugi się mogą zrobić. W każdym razie trzeba to zrobić starannie, nie jest to najłatwiejsze.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:51   #3591
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

w ogóle Estella! jaką Ty masz super cerę
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 00:05   #3592
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

MagJa rzeczywiście przeoczyłam, przepraszam.
Zamawiałam oczywiście na Allegro, ale przesyłka z UK niestety...
Na dodatek przez brak neta kliknęła mi to koleżanka i teraz muszę ją męczyć...
Ech mam nadzieję, że jednak przyleci.

Rzyrafko tak, to ten błyszczyk. Mam kolor taki jak Estella- Nude Pearl.
Jak dla mnie błyszczyk jest b.fajny, nie klei się, nie ma chemicznego posmaku, ma ładny zapach i delikatny kolor. Czyli właściwie wszystko czego od błyszczyku oczekuję Na dodatek jest -30% na Maybelline w SP, więc nie namyślałam się długo

Hosenko ciągle zapominam. Piękna paleta! Możesz opisać poszczególne kolory, tzn. czy są perłowe czy satynowe? Jak z trwałością i napigmentowaniem?

Owieczko miło Cię widzieć! Trzymajcie się ciepło!
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 07:15   #3593
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A co Ci się w nim nie podoba? Tez myślałam, zeby go kupić.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi dobrze się maluje, ale trzeba go dużo nakładać, albo 3 warstwy dać, bo smugi się mogą zrobić. W każdym razie trzeba to zrobić starannie, nie jest to najłatwiejsze.
no właśnie słabo kryje i robi smugi, ale jak pisałam malowałam w łóżku tuż przed zaśnięciem; teraz chyba dam odpocząć trochę paznokciom i podleczę je NailTekiem.
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
w ogóle Estella! jaką Ty masz super cerę
ja?! dzięki, ale ciągle na nią narzekam
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Rzyrafko tak, to ten błyszczyk. Mam kolor taki jak Estella- Nude Pearl.
Jak dla mnie błyszczyk jest b.fajny, nie klei się, nie ma chemicznego posmaku, ma ładny zapach i delikatny kolor. Czyli właściwie wszystko czego od błyszczyku oczekuję Na dodatek jest -30% na Maybelline w SP, więc nie namyślałam się długo
U mnie ten kolor fajnie powiększa usta - jest teraz moim numerem jeden; wszelakie Diory itp. leżą odłogiem.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 08:26   #3594
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Znowu u mnie leje, w dodatku jest strasznie parno i wilgotno. A ja wstałam z okropnym bólem stawów, ledwo chodzę i się zginam Bolą mnie kolana i kręgosłup. Czuję się jak stara babcia.


Obejrzałam właśnie w wątku ze zdjęciami Oriflame fotki nowych lakierów i mnie kuszą 2 kolory Może choć na jeden bym się skusiła...
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 08:52   #3595
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Znowu u mnie leje, w dodatku jest strasznie parno i wilgotno. A ja wstałam z okropnym bólem stawów, ledwo chodzę i się zginam Bolą mnie kolana i kręgosłup. Czuję się jak stara babcia.


Obejrzałam właśnie w wątku ze zdjęciami Oriflame fotki nowych lakierów i mnie kuszą 2 kolory Może choć na jeden bym się skusiła...
Isa ??
Nie ma dnia żeyś nie wstała z bólem "czegoś"
Może czas zrobić kompleksowe badania ??


U mnie też pogoda średnia ale wypagadza się
Mam dziś zamiar spędzić super czas z TŻ-tem
Wreszcie bo miałam ciężki tydzień, pracowity, kolejny nie będzie lepszy, bede zasuwać jak mały samochodzić, od 6 rano do pracy ...

Kupiłam wczoraj płyn micelarny Bourjois, póki co raz użyłam więc nic jeszcze nie mogę powiedzieć.

Zrobiłam też małe odkrycie, zaczełam na noc używać na twarz zwykły krem bambino.
Strsznie bałam się robić taki eksperyment bo moja cera strasznie łatwo się zapycha.
Wiecie że mam piękną cerę bez krosteczi ?
Tlenek cynku zawarty w kremie wszystko mi wygoił w jedną noc
Póki co nie zamierzam z niego rezygnować
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 09:25   #3596
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Vibesko to wina tej pogody, przez to się tak czuję fatalnie W domu mam prawie 70% wilgotności, właśnie sprawdziłam Nic dziwnego, że czuję się jakbym oddychała wodą a włosy mimo wysuszenia mam wilgotne.

EDIT: Złożyłam zamówienie. Z Avonu na kurację do włosów matowych, słabych i łamliwych a z Ori lakier do paznokci odcień Intense Pink i żel do twarzy z aloesem i arniką
Nie biorę jednak tego kremu z marakują, bo może w przyszłym tygodniu pojadę wreszcie na zakupy i chciałabym kupić masło z granatem Bielendy.
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2010-07-31 o 09:31
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 09:58   #3597
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
w ogóle Estella! jaką Ty masz super cerę
zgadzam się ale powiedziała ta, co nie ma super cery
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Vibesko to wina tej pogody, przez to się tak czuję fatalnie W domu mam prawie 70% wilgotności, właśnie sprawdziłam Nic dziwnego, że czuję się jakbym oddychała wodą a włosy mimo wysuszenia mam wilgotne.
sama wiesz, że ból stawów, kręgosłupa czy inne nie są od wilgotności.. złe samopoczucie owszem, ale jak ciągle coś Cię boli, to chyba nie od pogody
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 10:14   #3598
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Znowu u mnie leje, w dodatku jest strasznie parno i wilgotno. A ja wstałam z okropnym bólem stawów, ledwo chodzę i się zginam Bolą mnie kolana i kręgosłup. Czuję się jak stara babcia.
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Może czas zrobić kompleksowe badania ??
A może czas zacząć się ruszać zamiast siedzieć non-stop w pracy, w samochodzie lub w domu, bo mięśnie są pewnie zbyt słabe, żeby utrzymać kości i stawy we właściwym położeniu? Szybko by się po jakimś uprawianiu sportu poprawiło samopoczucie, zdrowie, odporność. Mogę się założyć...

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj płyn micelarny Bourjois, póki co raz użyłam więc nic jeszcze nie mogę powiedzieć.
A gdzie się kupuje kosmetyki pielęgnacyjne Bourjois? Nigdzie nie widziałam.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Zrobiłam też małe odkrycie, zaczełam na noc używać na twarz zwykły krem bambino.
Ja mam krem Bambino na działce i byłam zaskoczona, że jest taki fajny. Fajnie nawilża, wygładza. Właśnie rozmyślałam ostatnio, czy nie zacząć go używać w ogóle na co dzień.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 10:17   #3599
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A gdzie się kupuje kosmetyki pielęgnacyjne Bourjois? Nigdzie nie widziałam.
w Rossmannie
https://wizaz.pl/Pielegnacja/Nowosci...jaz-z-Bourjois
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 10:22   #3600
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Hmm, nie widziałam w R. pod moją pracą, muszę się dokładniej rozejrzeć. Tonik by mnie chyba kusił najbardziej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.