DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-31, 19:38   #271
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez beatazygadlo Pokaż wiadomość
Na upały to my czekamy jak na zmiłowanie.Dość już mamy deszczu.Ostatnio jak leje to tygodniami,a jak zacznie przypiekać to trudno wytrzymać.
ja uwielbiam upały
nawet kupiłam sobie dwa kostiumy kąpielowe (dwuczęściowe) - i tylko raz jeden ubrałam - mimo że jeszcze nie jest to co bym chciała - ale już bez większego wstydu mogę ubrać kostium kąpielowy tylko niech pogoda da mi szansę
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 19:42   #272
beatazygadlo
Raczkowanie
 
Avatar beatazygadlo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 204
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
ja uwielbiam upały
nawet kupiłam sobie dwa kostiumy kąpielowe (dwuczęściowe) - i tylko raz jeden ubrałam - mimo że jeszcze nie jest to co bym chciała - ale już bez większego wstydu mogę ubrać kostium kąpielowy tylko niech pogoda da mi szansę
Ja też kupiłam dwuczęściowy,ale mam trochę obawy co do tego jak w nim wyglądam.Ale część ubrań nadaje się do wymiany,bo są na mnie za duże.Chyba zrobię wyprzedaż
Siedzę przy lapku,a mój mąż słucha listy na Silesii,a tam śpiewają "są takie tyciu tyciu tyciusieńkie,skromniutkie majteczki na pupci mosz....."

Edytowane przez beatazygadlo
Czas edycji: 2011-07-31 o 19:46
beatazygadlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 21:40   #273
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez justyna8924 Pokaż wiadomość
HEJ,MASZ JAKIES FOTKI PRZED I PO,TO BY BYŁA WIELKA MOTYWACJA DLA TYCH KTÓRE ZACZYNAJA
Tylko te co poniżej, nie mam żadnych z obecną waga, ale w wyglądzie pewnie nie będzie różnicy

Cytat:
Napisane przez newlook25 Pokaż wiadomość
O to super, imponujący wynik, trzymam kciuki za dalszą wytrwalosć Ja jestem na diecie drugi dzień mam jednak kilka wątpliwości co do spożywanych pokarmów. Nie wiem czy moge jeśc paluszki krabowe jako owoce morza, mają sporo cukru;/ Poza tym była bym wdzięczna za odpowiedź na najbardziej nurtujące mnie pytanie: otóż według testu zrobionego na stronie dunkandiet.co.uk powinnam być na fazie uderzeniowej 5 dni. Ok, ale nie rozumiem? szóstego dnia moge już wprowadzić warzywa? Jeśli ktos zechce rozwiać moje wątpliwości będę szaaaaalenie wdzięczna Pozdrawiam serdecznie i dzięki za miłe powitanie , pozdrawiam serdecznie
Co do paluszków krabowych to nie wiem, bo nie jem owoców morza. Ale jeśli chodzi o warzywa to tak, II fazę zaczynasz od dnia z warzywami i dalej już idziesz wybranym trybem
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.


Edytowane przez magda_lena40
Czas edycji: 2011-08-01 o 11:42
magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 22:15   #274
newlook25
Przyczajenie
 
Avatar newlook25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Tylko te co poniżej, nie mam żadnych z obecną waga, ale w wyglądzie pewnie nie będzie różnicy



Co do paluszków krabowych to nie wiem, bo nie jem owoców morza. Ale jeśli chodzi o warzywa to tak, II fazę zaczynasz od dnia z warzywami i dalej już idziesz wybranym trybem
Aha, no to super bo jakoś bez warzyw cieżko mi wytrzymać, narazie nadal zastanawiam sie nad trybem, chyba zdecyduję sie na 1/1 lub 2/2 ze względu na brak cierpliwości, wytrwalości i silnej woli bo 5/5 raczej nie wytrzymam
newlook25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 22:30   #275
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

hej dziewczyny , co jest dobrego na wypadające włosy? od kilku dni wypadają mi prawie garściami
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 04:57   #276
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Dziewczyny tak właśnie czytam co piszecie o pogodzie i mam wątpliwości - niby mialo byc ładnie od środy a tu zapowiada się niezła lipa. Zastanawiam się czy jechać w środę czy " przeczekać" tą pogodę tym bardziej ,że noclegów nie rezerwowałam jeszcze . . .

---------- Dopisano o 05:57 ---------- Poprzedni post napisano o 05:56 ----------

magda_lena40 REWELACYJNA ZMIANA ! oby tak dalej
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 06:46   #277
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Jeśli chodzi o włosy to gorąco polecam bloga Anwen
Do tego LU
No i oczywiście wizażowe forum włosowe, ale o tym chyba nie muszę pisać

U mnie na stan włosów najbardziej wpłynęło całkowite odstawienie suszarki i prostownicy oraz pianek, lakierów i innych środków do stylizacji (nie używam niczego z wymienionych od września/października) . Do tego raczej upinam włosy lub plotę je w warkocz żeby się nie niszczyły ocierając o ubranie itp. Poza tym podczas mycia nakładam na połowę włosów odżywkę a dopiero potem myję głowę delikatnym szamponem. Od jakiegoś czasu stosuję też olejowanie Amlą i olejkiem kokosowym.

Jeszcze długa droga przede mną ale i tak jest o niebo lepiej.

Za to jak leciały mi włosy, bodajże w zeszłą zimę, pomogły mi tabletki z Puritan's Pride i szampony z Eva Medica.
Dobrze działały na mnie też cynk, biotyna i miedź, też z Puritana, ale chyba jednak lepiej brać jakiś bardziej kompleksowy preparat niż tak oddzielnie się suplementować.

I jeszcze coś dla tych które mają zastój lub wzrost
Po wyjeździe wakacyjnym przybyło mi 2kg, a dziś prawie 3 tyg po powrocie ważę 1kg mniej niż przed wyjazdem (czyli w 3 tyg zrzuciłam 3 kg takich spadków nie miałam nawet na początku diety) Tak więc nie tylko zrzuciłam wzrost ale też mam kolejny spadek
Dodam że ważę już o jakieś 5 kg mniej niż wyliczył mi Dukan (która to waga była dla mnie stanowczo za duża i nie do przyjęcia)
Od przyjazdu jestem w zawieszeniu pomiędzy II a III fazą. Jem warzywa kiedy mam na nie ochotę, nie robię uczt i dni skrobiowych, czasem wypiję piwko czy zjem loda (raz też zjadłam sama mleczną czekoladę, ale ona tak patrzyła na mnie z szafki i do mnie mówiła że się nie mogłam oprzeć ), kilka razy zjadłam też kromkę pumpernikla. Jak na razie zrobiłam też tylko 1 dzień białkowy i czasem przekraczam ilości otrębów
Oczywiście nie wliczam tego w okres stabilizacji. Stabilizację zrobię normalną jak osiągnę swój cel
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 11:40   #278
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez newlook25 Pokaż wiadomość
Aha, no to super bo jakoś bez warzyw cieżko mi wytrzymać, narazie nadal zastanawiam sie nad trybem, chyba zdecyduję sie na 1/1 lub 2/2 ze względu na brak cierpliwości, wytrwalości i silnej woli bo 5/5 raczej nie wytrzymam
Jak wiesz, że nie dasz rady 5 dni bez warzyw wytrzymać to idź tak jak piszesz, 1/1 lub 2/2 Ja zaczynałam 2/2 teraz jestem na 1/1, bo wiem że 5 dni proteinowych pod rząd byłoby dla mnie za trudne do wytrzymania. A tak to dodatkowo często dostarczam organizmowi witamin z warzyw

Cytat:
Napisane przez anita9005 Pokaż wiadomość
magda_lena40 REWELACYJNA ZMIANA ! oby tak dalej
Dziękuję
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 13:16   #279
newlook25
Przyczajenie
 
Avatar newlook25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez anita9005 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny , co jest dobrego na wypadające włosy? od kilku dni wypadają mi prawie garściami
Ja kiedy schudłam 12 kg w 6 tygodni mialam taki sam problem, myłam włosy pod prysznicem i myślałam że coś mi chodzi po plecach- to były moje wypadajęce włosy...pomogła mi belissa, pozdrawiam
newlook25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 13:31   #280
newlook25
Przyczajenie
 
Avatar newlook25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Dzis mój trzeci dzień na diecie...obudziłam się z myślą "gdzie jest w domu jakaś czekolada" , ale pobiegłam się zważyć i jak stanełam na wadze to mi przeszły grzeszne myśli. Ważyłam dziś rano 95,8, chyba nieźle biorąc pod uwagę że w sobotę rano ważyłam jakieś 98,.. i nie wiem ile po przecinku, nie zdążyłam zobaczyć bo uciekłam z tej wagi!! Dziś stanie przede mną ogromne wyzwanie, idę do pracy po dwóch dniach wolnego. Będęc w domu nie miałam problemu z dietą, ale dziś nie wiem co wziąć do pracy- przecież nie wyjmę na pracowniczej stołówce makreli wędzonej albo jajek bo wszystkich zasmrodzę chyba zabiorę ze sobą serek wiejski, albo jakieś jogurty, wytrzymam te 8 godzin. Staralam się zjeść obfite śniadanie- 5 jajek na twardo z krewetkami, nawet mi smakowało. Aha i jescze jedną sprawą chciałam się z Wami podzielić, jakieś dwa miesiące temu zainwestowałam w rower stacjonarny. Staram się na nim jeździć regularnie ale różnie z tym bywa. Są dni kiedy "ładuję" codziennie, a są dni kiedy rower obrasta kurzem. Równo miesiąc temu zrobiłam sobie pomiary antropometryczne...dużo mi nie ubyło w talii i biodrach (po jednym centymetrze), ale w udach zgubiłam aż trzy!! jestem pewna że to za sprawą rowerka, to dla mnie ogromna motywacja że udało mi się wysmuklic minimalnie uda, nawet pomimo braku częstego stosowania. Do tego dochodzi fakt że od czasu do czasu masuje uda i nogi przyżądem do masażu i regularnie staram się je smarować czymkolwiek ujędrniającym.
newlook25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 19:23   #281
beatazygadlo
Raczkowanie
 
Avatar beatazygadlo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 204
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Kurcze ,jakie tu cicho.Czyżby większość dukanek odpuściło sobie dietkowanie?
Czasem mnie też nachodzi ochota na kapitulację.Ostatnio moja waga dostała świra-pokazuje od 57-59 kg.Diabli mogą wziąć

Edytowane przez beatazygadlo
Czas edycji: 2011-08-01 o 19:26
beatazygadlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 19:24   #282
mandy27
Raczkowanie
 
Avatar mandy27
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 471
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Część wam u mnie wciąż zastój i trochę się zniechęcan i przez to zjadłam cukierką gdyby choć trochę coś spadło to bym była w siódmym niebie a może za mało wody pije bo w te pogody chłodne nie pije tyle co wcześniej miłego wieczoru
mandy27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 19:27   #283
beatazygadlo
Raczkowanie
 
Avatar beatazygadlo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 204
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez mandy27 Pokaż wiadomość
Część wam u mnie wciąż zastój i trochę się zniechęcan i przez to zjadłam cukierką gdyby choć trochę coś spadło to bym była w siódmym niebie a może za mało wody pije bo w te pogody chłodne nie pije tyle co wcześniej miłego wieczoru
U mnie to codzienność,waga wariuje-góra -dół i tak ciągle
Ja mam zastoje po 3 tygodnie -masakra

Edytowane przez beatazygadlo
Czas edycji: 2011-08-01 o 19:28
beatazygadlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 19:37   #284
mandy27
Raczkowanie
 
Avatar mandy27
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 471
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez newlook25 Pokaż wiadomość
O to super, imponujący wynik, trzymam kciuki za dalszą wytrwalosć Ja jestem na diecie drugi dzień mam jednak kilka wątpliwości co do spożywanych pokarmów. Nie wiem czy moge jeśc paluszki krabowe jako owoce morza, mają sporo cukru;/ Poza tym była bym wdzięczna za odpowiedź na najbardziej nurtujące mnie pytanie: otóż według testu zrobionego na stronie dunkandiet.co.uk powinnam być na fazie uderzeniowej 5 dni. Ok, ale nie rozumiem? szóstego dnia moge już wprowadzić warzywa? Jeśli ktos zechce rozwiać moje wątpliwości będę szaaaaalenie wdzięczna Pozdrawiam serdecznie i dzięki za miłe powitanie , pozdrawiam serdecznie
tak 6 dnia wprowadzaś warzywa i wybierasz sobie swój schemat 5/5 lub 1/1 tzn.np. Wybrałas 5/5 to jesz 5dni warzywa z proteinami następne 5dni same proteiny i tak wkoło aż do uzyskania swojej wagi

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez beatazygadlo Pokaż wiadomość
U mnie to codzienność,waga wariuje-góra -dół i tak ciągle
Ja mam zastoje po 3 tygodnie -masakra
i jak ty sobie z tym radzisz?? U mnie zastój trwa 1.5tyg i już mam dość
mandy27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 20:26   #285
beatazygadlo
Raczkowanie
 
Avatar beatazygadlo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 204
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Wcale sobie nie radzę,po prostu czekam,aż zastój minie.Waga w końcu spada i tak do następnego zastoju .Dziewczyny doradzały żeby upiec kurczaka i jeść przez cały dzień tylko mięso z niego.Szczerze mówiąc mnie to nic nie daje
Najlepszy sposób to wierzyć ,że waga spadnie i nie załamywać się i nie rezygnować tylko walczyć
Może za mało jesz?
beatazygadlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 21:02   #286
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Witam Kochaneza spadkiDawno mnie nie było bo ta ch...na rwa kulszowa dała mi popalić i trochę trzyma do tej pory ale już lepiej ale dieta poszła w d...pe,boję się zważyć ale po ciuchach nie widzę różnicy tyle,że jestem strasznie zmęczona
Wrócilismy z działki na chwilę do domu bo trzeba zaprawy na zimę zrobić i w związku z tym moje pytanko,macie jakiś przepis na ogórki konserwowe na słodziku,jutro sie zabieram ale nie ma to jak sprawdzony przepis,proszę o jakiś
Cytat:
Napisane przez beatazygadlo Pokaż wiadomość
Wcale sobie nie radzę,po prostu czekam,aż zastój minie.Waga w końcu spada i tak do następnego zastoju .Dziewczyny doradzały żeby upiec kurczaka i jeść przez cały dzień tylko mięso z niego.Szczerze mówiąc mnie to nic nie daje
Najlepszy sposób to wierzyć ,że waga spadnie i nie załamywać się i nie rezygnować tylko walczyć
Może za mało jesz?
Kurak najlepszy z grila z przyprawami,które lubisz i możesz go odgrzewać w mikrofali przez cały dzień-tak lubie bo na działce idealny,może inne laski mają inne sposoby-przepisy
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 22:08   #287
justyna8924
Raczkowanie
 
Avatar justyna8924
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 174
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

HEJ LASKI,OBIECAŁAM SOBIE ZE WROCE DO DIETY OD DZIS,ALE DOSTAŁAM @ I COS MI ZNOWU SLABO I DO TEGO 1 KG MNIEJ BEZ DIETY JUZ OD MIESIACA A WAGA POKAZUJE 83KG,DZIWIE SIE ZE NIE PRZYBYŁAM,ALE TO MOZE TAK DLATEGO ZE ZMNIEJSZYŁ MI SIE CHYBA ZOLADEK,BO ZJADLAM TYLKO SCHABA Z PIERSI NA OLEJU DWA ZIEMNIAKI,MASLANKE I DWA KORNISZONY,TO TROCHE DZIWNE AZ SIE BOJE CZY NIE MA DALEJ JAKIEJS CHOROBY
__________________
Wiosen 24
Wzrostu 177 CM
7.01.2011 99KG
16.05.2011 84,0KG
CEL 67 KG

DUKAM 185 DZIEN - 15 KG

JESZCZE TYLE KG PRZEDEMNĄ
justyna8924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 22:21   #288
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

zgodnie z prognoza do soboty ma sie poprawic pogoda także trzeba się cieszyć, oczywiscie zaczne jak jutro bedzi eladnie

ja w tym roku odpuszczam morze, ale ogolnie mowic to bardzo lubie baltyk (świnoujście, ustka, okolice władysławowa)

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez justyna8924 Pokaż wiadomość
HEJ LASKI,OBIECAŁAM SOBIE ZE WROCE DO DIETY OD DZIS,ALE DOSTAŁAM @ I COS MI ZNOWU SLABO I DO TEGO 1 KG MNIEJ BEZ DIETY JUZ OD MIESIACA A WAGA POKAZUJE 83KG,DZIWIE SIE ZE NIE PRZYBYŁAM,ALE TO MOZE TAK DLATEGO ZE ZMNIEJSZYŁ MI SIE CHYBA ZOLADEK,BO ZJADLAM TYLKO SCHABA Z PIERSI NA OLEJU DWA ZIEMNIAKI,MASLANKE I DWA KORNISZONY,TO TROCHE DZIWNE AZ SIE BOJE CZY NIE MA DALEJ JAKIEJS CHOROBY
no napewno masz jakies przyzwyczajenia z okresu diety i jesz mniej

nie pisze takimi drukowanymi literami (to oznacze krzyk i nie jest mile widziane)

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Witam Kochaneza spadkiDawno mnie nie było bo ta ch...na rwa kulszowa dała mi popalić i trochę trzyma do tej pory ale już lepiej ale dieta poszła w d...pe,boję się zważyć ale po ciuchach nie widzę różnicy tyle,że jestem strasznie zmęczona
Wrócilismy z działki na chwilę do domu bo trzeba zaprawy na zimę zrobić i w związku z tym moje pytanko,macie jakiś przepis na ogórki konserwowe na słodziku,jutro sie zabieram ale nie ma to jak sprawdzony przepis,proszę o jakiś

Kurak najlepszy z grila z przyprawami,które lubisz i możesz go odgrzewać w mikrofali przez cały dzień-tak lubie bo na działce idealny,może inne laski mają inne sposoby-przepisy
hmm watpie, zeby do konserwowych słodzik mógł być, jakoś mi się to nie widzi. zeby sie ogorki zakonserwowaly zachodze reakcje i sadze ze niezbedna jest sacharoza albo jeden z substancji skladowych.

jednak pewnosci nie mam.

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-08-01 o 22:17
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 22:31   #289
justyna8924
Raczkowanie
 
Avatar justyna8924
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 174
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
zgodnie z prognoza do soboty ma sie poprawic pogoda także trzeba się cieszyć, oczywiscie zaczne jak jutro bedzi eladnie

ja w tym roku odpuszczam morze, ale ogolnie mowic to bardzo lubie baltyk (świnoujście, ustka, okolice władysławowa)

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------



no napewno masz jakies przyzwyczajenia z okresu diety i jesz mniej

nie pisze takimi drukowanymi literami (to oznacze krzyk i nie jest mile widziane)

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------



hmm watpie, zeby do konserwowych słodzik mógł być, jakoś mi się to nie widzi. zeby sie ogorki zakonserwowaly zachodze reakcje i sadze ze niezbedna jest sacharoza albo jeden z substancji skladowych.

jednak pewnosci nie mam.
ach tak krzyk sorry nie wiedzialam,gdzie sie podzialy te nasze stare dobre dukanki
__________________
Wiosen 24
Wzrostu 177 CM
7.01.2011 99KG
16.05.2011 84,0KG
CEL 67 KG

DUKAM 185 DZIEN - 15 KG

JESZCZE TYLE KG PRZEDEMNĄ
justyna8924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 22:37   #290
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez justyna8924 Pokaż wiadomość
HEJ LASKI,OBIECAŁAM SOBIE ZE WROCE DO DIETY OD DZIS,ALE DOSTAŁAM @ I COS MI ZNOWU SLABO I DO TEGO 1 KG MNIEJ BEZ DIETY JUZ OD MIESIACA A WAGA POKAZUJE 83KG,DZIWIE SIE ZE NIE PRZYBYŁAM,ALE TO MOZE TAK DLATEGO ZE ZMNIEJSZYŁ MI SIE CHYBA ZOLADEK,BO ZJADLAM TYLKO SCHABA Z PIERSI NA OLEJU DWA ZIEMNIAKI,MASLANKE I DWA KORNISZONY,TO TROCHE DZIWNE AZ SIE BOJE CZY NIE MA DALEJ JAKIEJS CHOROBY
W @ sie odwodniasz bo przed @ nabierasz wody dlatego kg spadają,po tych smażonych delicjach była maslanka i cię przeczyściłaale jak uważasz,że cos nie halo to idź do lekarza
Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
zgodnie z prognoza do soboty ma sie poprawic pogoda także trzeba się cieszyć, oczywiscie zaczne jak jutro bedzi eladnie

ja w tym roku odpuszczam morze, ale ogolnie mowic to bardzo lubie baltyk (świnoujście, ustka, okolice władysławowa)

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------



no napewno masz jakies przyzwyczajenia z okresu diety i jesz mniej

nie pisze takimi drukowanymi literami (to oznacze krzyk i nie jest mile widziane)
Ustronie Morskie też jest super,od jutra warto wybyc nad morze bo pogoda na to wskazuję

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
zgodnie z prognoza do soboty ma sie poprawic pogoda także trzeba się cieszyć, oczywiscie zaczne jak jutro bedzi eladnie

ja w tym roku odpuszczam morze, ale ogolnie mowic to bardzo lubie baltyk (świnoujście, ustka, okolice władysławowa)

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------



no napewno masz jakies przyzwyczajenia z okresu diety i jesz mniej

nie pisze takimi drukowanymi literami (to oznacze krzyk i nie jest mile widziane)

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------



hmm watpie, zeby do konserwowych słodzik mógł być, jakoś mi się to nie widzi. zeby sie ogorki zakonserwowaly zachodze reakcje i sadze ze niezbedna jest sacharoza albo jeden z substancji skladowych.

jednak pewnosci nie mam.
Ok.dzieki więc robię na cukrze,może przebąkam w diecie węglowodany,jeden korniszon chyba będzie ok.
Cytat:
Napisane przez justyna8924 Pokaż wiadomość
ach tak krzyk sorry nie wiedzialam,gdzie sie podzialy te nasze stare dobre dukanki
No jestem
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)

Edytowane przez nikamo36
Czas edycji: 2011-08-01 o 22:38
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 22:47   #291
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

no, być może wybyć warto ale nie jak się ma całą PL do przejechania, z Bydgoszczy to akurat całkiem niedaleko.

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-08-01 o 22:49
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 23:02   #292
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
no, być może wybyć warto ale nie jak się ma całą PL do przejechania, z Bydgoszczy to akurat całkiem niedaleko.
Ale skoro piszesz,że lubisz Bałtyk to odległość nie ma nic do tego,różnica ok.50-100km po wybrzeżu samochodem a warto,i markety tanie w pobliskich miejscowościach bo sprawdziliśmy
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 23:13   #293
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

dziewczyny , dzięki za rady ;* ja dzis maxymalnie grzesze zjadłam taką kolacje ,że jak jutro wejdę na wage to pewnie zawału dostane ;(
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 23:26   #294
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez anita9005 Pokaż wiadomość
dziewczyny , dzięki za rady ;* ja dzis maxymalnie grzesze zjadłam taką kolacje ,że jak jutro wejdę na wage to pewnie zawału dostane ;(
Są takie dni,że nie warto wchodzić na wagę,a potem będzie ok.
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 08:35   #295
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cześć Kochane

Cytat:
Napisane przez beatazygadlo Pokaż wiadomość
Kurcze ,jakie tu cicho.Czyżby większość dukanek odpuściło sobie dietkowanie?
Czasem mnie też nachodzi ochota na kapitulację.Ostatnio moja waga dostała świra-pokazuje od 57-59 kg.Diabli mogą wziąć
nie odpuszczamy, to że cześć dziewczyn odpuściła ich strata, a my nadal dietkujemy i będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez mandy27 Pokaż wiadomość
Część wam u mnie wciąż zastój i trochę się zniechęcan i przez to zjadłam cukierką gdyby choć trochę coś spadło to bym była w siódmym niebie a może za mało wody pije bo w te pogody chłodne nie pije tyle co wcześniej miłego wieczoru
zastoje przychodzą i odchodzą potem waga zacznie spadać w dół - więc nie poddajemy się, a jeśli mało wody pijesz to spróbuj pić herbatę zieloną czy czerwoną - zawsze to jakaś alternatywa - ja wracając z pracy robie dzbanek zielonej herbatki i mam na cały wieczór

Cytat:
Napisane przez justyna8924 Pokaż wiadomość
ach tak krzyk sorry nie wiedzialam,gdzie sie podzialy te nasze stare dobre dukanki
jak to gdzie - jestem a część się ukrywa

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
no, być może wybyć warto ale nie jak się ma całą PL do przejechania, z Bydgoszczy to akurat całkiem niedaleko.
ja też chyba rezygnuję z wyjazdu nad morze - mimo że zapowiadają poprawę - to i tak upałów nie będzie a deszcz jednak będzie - ja mam do zrobienia 600 km w jedną stronę - więc może odwiedzę Zakopane? w tę stronę tylko 200 km, wtedy zażyje trochę ruchu chodząc po górach - na decyzje mam jeszcze kilka dni

od wczoraj mamy trochę problemu z poruszaniem się po drogach - kolarze i ich Tour de Pologne - ale przez chwile można usłyszeć o moim mieście

miłego dnia
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 09:57   #296
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Ale skoro piszesz,że lubisz Bałtyk to odległość nie ma nic do tego,różnica ok.50-100km po wybrzeżu samochodem a warto,i markety tanie w pobliskich miejscowościach bo sprawdziliśmy
no niekoniecznie, lubić można różne rzeczy, ale niekoniecznie w danym czasie je mieć (np. lubisz czekolade ale jej nie jesz z roznych wzgledow), ja mam po pierwsze te ponadt 600km (do gdańska) po drugie nad morzem w tym roku strasznie drogo + jeszcze koszy dojazdu nad morze, i jeszcze ta pogoda, pomijam już calkiem drogi do łodzi to się jeszcze jedzie ale potem co czysta katorga, zatem chyba zakopane bedzie bo to tylko 100km

co jak co inna jest perspektywa jechac nad morze z Krakowa a inna z Bydgoszczy

slonce mialo byc dzis, a tu chmura na chmurze

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-08-02 o 10:01
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 10:40   #297
beatazygadlo
Raczkowanie
 
Avatar beatazygadlo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 204
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
no niekoniecznie, lubić można różne rzeczy, ale niekoniecznie w danym czasie je mieć (np. lubisz czekolade ale jej nie jesz z roznych wzgledow), ja mam po pierwsze te ponadt 600km (do gdańska) po drugie nad morzem w tym roku strasznie drogo + jeszcze koszy dojazdu nad morze, i jeszcze ta pogoda, pomijam już calkiem drogi do łodzi to się jeszcze jedzie ale potem co czysta katorga, zatem chyba zakopane bedzie bo to tylko 100km

co jak co inna jest perspektywa jechac nad morze z Krakowa a inna z Bydgoszczy

slonce mialo byc dzis, a tu chmura na chmurze
Masz rację,ja mam do Zakopanego 300 km,a do Świnoujścia 1000km.Różnicę czuć po portfelu
Jechać ,żeby siedzieć w pokoju to nie ma sensu.

Edytowane przez beatazygadlo
Czas edycji: 2011-08-02 o 15:16
beatazygadlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 17:35   #298
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

strasznie cicho tuuu co się z Wami dzieje??
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 19:31   #299
mandy27
Raczkowanie
 
Avatar mandy27
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 471
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Pandzia ją się nie udzielan bo nie mam czym się chwalić mam zastój a nawet wzrost wagi więc co tu pisać jak się zniechęcan ale nie chce się poddać bo mam za sobą zgubione prawie 10kg więc nie chce tego stracić przede mną kolejne 10 ale już 1.5tyg. Trwa zastój lub wzrost dziś wsiadłan na rower na pół godz. Może rusze ten zastój oby bo nie chce się zniechęcić na dobre
mandy27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 19:42   #300
beatazygadlo
Raczkowanie
 
Avatar beatazygadlo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 204
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Ja też nie mam się czym chwalić.Nawaliłam dziś i to na całej linii-najadłam się anty-dukanowo:2 brzoskwinie ,kromeczkę chleba pełnoziarnistego,ser żółty i 2 kawałki szarlotki z pierzynką .Wszystko przez ten cholerny zastój.
Jadłam jak należy ale był za✂✂✂isty wzrost na wadze-59,2kg,który utrzymuje się już 2 tyg. więc postanowiłam złamać wszystkie zasady i z premedytacją najadłam się pysznościami.
Albo franca ruszy w dół,albo pójdzie w górę i kij jej w trąbę
OD JUTRA JEM DUKANOWO i zobaczymy

Edytowane przez beatazygadlo
Czas edycji: 2011-08-02 o 19:49
beatazygadlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 17:40:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.