Zuzana Light - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-09, 23:57   #1591
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Witam dziewczyny ostatnio mam mało czasu na cwiczenia. Wróciłam do pracy i muszę wpaść w rytm i wszystko poukładać ale dzisiaj zrobiłam ZCUT#6
Jak znajde chwilę to zrobię rozpiskę dla Was
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 06:23   #1592
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny ostatnio mam mało czasu na cwiczenia. Wróciłam do pracy i muszę wpaść w rytm i wszystko poukładać ale dzisiaj zrobiłam ZCUT#6
Jak znajde chwilę to zrobię rozpiskę dla Was

z niecierpliwością czekamy na kolejne rozpiski z płyt, a ile jest programów na 1 płycie, jak wygląda czasowo tabata z treningu nr 4?
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 08:30   #1593
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
z niecierpliwością czekamy na kolejne rozpiski z płyt, a ile jest programów na 1 płycie, jak wygląda czasowo tabata z treningu nr 4?
wlasnie szukam chociazy rozpisek w internecie, bo na plytki na torrentach czy jakis innych tego typu portalach nie ma co liczyc [jeszcze ]
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 09:00   #1594
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

miejmy nadzieje że niebawem jakiś miły warriorZ wrzuci filmiki w internet

dziś zwow 18 w 27 minut, za pierwszym razem było ponad 40
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 10:02   #1595
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Zuzana Light

Jakie to przykre 'łi vil bi sziping tu jurop soon'. Najpierw stany a potem sobie o swojej ojczystej Europie przypomni?
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 10:03   #1596
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Dopiero 23 ;p Jeszcze masz chwilę.
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 10:20   #1597
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
miejmy nadzieje że niebawem jakiś miły warriorZ wrzuci filmiki w internet




az dziwie sie ze do tej pory nie ma
u ewci jej endorfinkowe potworki filmik wrzucily jeszcze w tym samym tyg kiedy sie ukazal
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 10:59   #1598
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Zuzana Light

na youtube http://www.youtube.com/results?searc....1.GUVOfvVDC-w

jest kilka filmików jak ludzie ćwiczą programy z tej płytki
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 12:03   #1599
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
ZCUT Workout # 5
Time Challenge - 4 rounds

Exercise #1 10 broad jump burpees
Exercise #2 20 High knee chair toe touches
Exercise #3 10 tricep chair dips


Workout # 6
10 min interval training

#1 low jacks
#2 flying jump lunges
#3 side burpees
#4 superheroes
Każde ćwiczenie 30 sec bez przerw

Workout # 7
10 min interval training

#1 sumo jump squat to niemal jump squat
#2 side hops
#3 burpees, roll over & knee hug
#4 mointain climbers
#5 plank
Każde ćwiczenie 40 sec

Workout # 8
Time challenge - 3 rounds

#1 3-opony burpee with High raked push up ( 4 sets per round )
#2 20 jump lunges
#3 20 jump squats
#4 20 reptlies ( 2 sets per round )
#5 20 side jump lunges
#6 20 dragon lunges

Tak wygląda płyta nr2
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 12:05   #1600
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
z niecierpliwością czekamy na kolejne rozpiski z płyt, a ile jest programów na 1 płycie, jak wygląda czasowo tabata z treningu nr 4?
TABATA to 20 sec na maxa i 10 sec rest miedzy jażdym ćwiczeniem
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 15:39   #1601
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: Zuzana Light

25 min zwow wlasny, 45/15 tym razem. bylo super
__________________
"Nie trwoń czasu, to z niego składa się życie."
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 16:36   #1602
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
W 0:13 sekundzie są pokazane hantle i jest 8 funtów, czyli jakieś 3,6 kg.. No to się już nie dziwię, dlaczego mam o dłuższy czas przy tym zwowie. Ja robię z 6kg na rękę, 4kg to lajcik
Wow! Ale numer, byłam pewna że ma dużo więcej. Ja ćwiczyłam z 3 kg na rękę i wcale nie było mi AŻ tak ciężko, następnym razem wezmę zdecydowanie więcej. No nadal nie mogę wyjść z podziwu, że miała tylko 8 funtów... A do tego przecież chyba od 3 rundy ułatwiała sobie w preacher curl i brała w dwie ręce jednego hantla.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 17:47   #1603
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Wow! Ale numer, byłam pewna że ma dużo więcej. Ja ćwiczyłam z 3 kg na rękę i wcale nie było mi AŻ tak ciężko, następnym razem wezmę zdecydowanie więcej. No nadal nie mogę wyjść z podziwu, że miała tylko 8 funtów... A do tego przecież chyba od 3 rundy ułatwiała sobie w preacher curl i brała w dwie ręce jednego hantla.
Zawsze mnie to dziwiło jak bardzo ona się nasapie, namęczy przy prostych rzeczach. Robi przysiady, doliczy do 10 i jest cała zlana potem i ledwo dyszy na pierwszej rundzie. Na starszych filmikach to widać bardziej.
Nie chce tu kozaczyc, ze ja taka swietna jestem xD ale to ona jest trenerka fintessu.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 18:02   #1604
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Zuzana Light

Bo ona mało je chyba i ogólnie wydaje mi się, że może jakiś spalacz brać, chociaż nie wiem nigdy nie słyszałam ani nie czytałam. Ogólnie to ja czasem jestem zmęczona mięśniowo a potu nic
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 18:07   #1605
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Zuzana Light

Mówiła, że żyje na sałacie, bananach i kanapkach z masłem orzechowym i codziennie je to samo. Ale twierdzi, że spalaczy nie bierze.
W sumie to mnie zastanawiał ten jej bilans kaloryczny bo mam wrażenie, że jest jakiś malutki. Fakt, że masło orzechowe jest bardzo kaloryczne ale chyba witamin w takiej diecie za dużo nie ma.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 18:18   #1606
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

jak wklejała ostatnio jadłospisy to praktycznie same warzywa i owoce. No i jajka;p więc witamin dość sporo ale konkretnego jedzonka mało co, przy takim menu też bym nie miała siły unieść więcej niż 3 kg. Tylko cały czas nie mogę pojąć jak to możliwe że utrzymuje swoją sylwetkę i nie spala mięśni na tym jedzeniu, może i ma zwolniony metabolizm ale przecież mięśnie go przyspieszają a trochę ich ma...
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 18:22   #1607
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Zuzana Light

szczerze to ja też się często zastanawiam czy ona udaje, czy robi specjalnie tak wolno i sapie, żeby te ćwiczenia były wykonalne dla zwykłych ludzi, gdyby nikt tego zrobić nie mógł to nikt by się za to nie zabierał...więc te ćwiczenia nie byłyby tak popularne.

Moja druga teoria jest też taka, że zuzka ma problemy z rozróżnieniem funtów i kg, mówi o funtach, a ćwiczy na kg, ale jak ktoś tutaj zauważył, że jednak są to funty to ta teoria podupada.

Trzecia teoria jest taka, że sama po sobie zauważyłam, że jak dzień wcześniej mam ciężki trening na siłowni, a potem rano ćwiczę zwow to jest on dla mnie mega ciężki, podobnie w sytuacjach gdy mój organizm jest bardzo zmęczony fizycznie przez inne czynniki np. nie spałam przez 2 dni to zrobienie zwow było bardzo ciężkie. Mogę stwierdzić to obiektywnie, ponieważ ćwiczę wielokrotnie dane zwowy i mogę zaobserwować , że nie zawsze jest tak, że z kolejnym wykonaniem tego samego zwow jest łatwiej czy szybciej. Jest to zależne od wielu innych czynników. Dlatego zastanawiam się czy faktycznie ona nie ćwiczy czegoś innego na boku stąd zmęczenie, lub też ogólnie prowadzi bardzo intensywny tryb życia .
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 18:33   #1608
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Zuzana Light

Czyli po prostu może być przetrenowana.
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 18:33   #1609
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Zuzana Light

przeglądałam jej jadłospis i nie jest on jakiś bardzo mały, kiedyś przedstawiała na filmiku jak obliczyć zapotrzebowanie na kalorie zalecała pomnożyć wagę w lbs x 12 jeśli chcesz schudnąć, a jeśli utrzymać to razy 14, dała przykład na sobie czyli 125 lbs czyli jeśli ona utrzymuje wagę to ok 1750 kcal. Co mnie najbardziej zaskakuje w jej odżywianiu to fakt, że unika węglowodanów typu kasze , ryż itp - rezerwuje je tylko do posiłków po treningu i ewentualnie na śniadanie
aven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 18:44   #1610
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

pamietam, ze Rzabba wypowiadala sie kiedys ze Zuzka po prostu je malo. cos czuje, ze to ma sporo do rzeczy...

ja teraz dzieki tej rozpisce Zuzki zmieniam troche swoj jadlospis. wczesniej mialam mase wegli. zobaczymy jak to bedzie...

jeszcze na razie mam ogromny problem z porcjami, ale pracuje nad tym


dziekuje za rozpiske ZCUT
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 18:54   #1611
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Zuzana Light

Moja teoria jest taka, że rano prowadzi normalne zajęcia z fitnessu, trenuje ludzi, a potem dopiero robi swoje filmiki. Czyli to nie są wcale jedyne jej treningi. No i mało je trochę, czuję się przy niej jak obżartuch bo sobie pozwolę na trochę kaszy czy ziemniaka. No i nie jestem tez wielką fanką łykania witamin w tabletkach, lepiej w jedzeniu, wydaje mi sie, że spozywanie codziennie tego samego jak ostatnio zalecała nie jest najlepsze pod tym względem.
Ale może się mylę bo jednak patrząc na nią to nie można jej zarzucić, że coś jest nie tak. Poza tym, że na oko to powinna dźwigać dużo więcej przy takich mięśniach.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 19:03   #1612
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Zuzana Light

a ja mam jeszcze techniczne pytanie, jak ćwiczycie ćwiczenia typu santana push up, itp gdzie trzeba wesprzeć się na jednej ręce i skrzyżowanych brzegach nóg? mnie zawsze wtedy nogi odjeżdzają, ćwiczę na kafelkach w butach sportowych, mate też mam taką,że szura po kaflach i odjeżdża razem ze mną, a o ścianę nie chcę opierać stóp gdyż będzie to ułatwienie

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

trener z mojej siłowni twierdzi, że przy odpowiedniej diecie i tych jej treningach można się do takiego jak ona wyglądu doprowadzić, ale może ona bierze jeszcze jakieś odżywki poza białkiem - nie wiem bo nie jestem specjalistą.

ale na spokojnie myśląc, to nagrywanie tych zwowów (często po nocach), ćwiczenie zcutów, opieka nad stroną www, fb, odpisywanie fanom, opieka nad tymi wszystkimi psami może tak ją wykańczać:P
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 19:40   #1613
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
a ja mam jeszcze techniczne pytanie, jak ćwiczycie ćwiczenia typu santana push up, itp gdzie trzeba wesprzeć się na jednej ręce i skrzyżowanych brzegach nóg? mnie zawsze wtedy nogi odjeżdzają, ćwiczę na kafelkach w butach sportowych, mate też mam taką,że szura po kaflach i odjeżdża razem ze mną, a o ścianę nie chcę opierać stóp gdyż będzie to ułatwienie
też miałam ten problem - na kaflach nawet przy zwykłych pompkach się rozjeżdżałam z kolei starą matę miałam taka jakby rozciągliwą - masakra więc ćwiczyłam na dywaniku, wygodnie było, ale jest teraz tak przepocony, że nie wiem, czy go czyścić, czy wywalić
a niedawno kupiłam sobie świetną matę - jest cienka, ale nie ciągnie się i świetnie się trzyma podłogi, wszystko na niej robię, nawet burpies i inne skakane, bo wygodniej niż na podłodze
taka: http://www.decathlon.pl/mata-do-jogi-id_8211829.html
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 19:43   #1614
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
też miałam ten problem - na kaflach nawet przy zwykłych pompkach się rozjeżdżałam z kolei starą matę miałam taka jakby rozciągliwą - masakra więc ćwiczyłam na dywaniku, wygodnie było, ale jest teraz tak przepocony, że nie wiem, czy go czyścić, czy wywalić
a niedawno kupiłam sobie świetną matę - jest cienka, ale nie ciągnie się i świetnie się trzyma podłogi, wszystko na niej robię, nawet burpies i inne skakane, bo wygodniej niż na podłodze
taka: http://www.decathlon.pl/mata-do-jogi-id_8211829.html

dziękuję za podpowiedź, muszę dodać to na listę obok hantli i zcut dvd
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 19:48   #1615
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Zuzana Light

Macie zamiar kupić to dvd? Mi tam jej kanał starcza w sumie.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 20:40   #1616
psychobunny
Raczkowanie
 
Avatar psychobunny
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Zuzana Light

Uff... Wracam po tygodniowej przerwie od treningów - miałam ostatnio mały kryzys ze względów osobistych i z racji gojących się nowych tatuaży (uwielbiam!). Dziś padło na stary trening z BR.tv - 360 reps. Było srogo, nie powiem... Czułam się jakbym nie ćwiczyła od dwóch miesięcy Ale jak dobrze poczuć znowu to zmęczenie... tęskniłam ogromnie! No i od razu człowiek ma jakieś takie inne nastawienie do świata
psychobunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 20:44   #1617
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Zuzana Light

Daj linka do tego 360 proszę, chętnie zrobię a nie chce mi się kopać.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 22:21   #1618
psychobunny
Raczkowanie
 
Avatar psychobunny
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Zuzana Light

Proszę bardzo
http://www.bodyrock.tv/2011/06/27/36...adass-workout/
psychobunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 08:27   #1619
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny ostatnio mam mało czasu na cwiczenia. Wróciłam do pracy i muszę wpaść w rytm i wszystko poukładać ale dzisiaj zrobiłam ZCUT#6
Trzymam kciuki, abyś jak najszybciej sie ogarnęła, znam ten ból

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość

dziś zwow 18 w 27 minut, za pierwszym razem było ponad 40
To jest postęp!

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
A do tego przecież chyba od 3 rundy ułatwiała sobie w preacher curl i brała w dwie ręce jednego hantla.
Dokładnie, też mnie to zdziwiło że ja jadę z dwoma, apotem sę jeszcze okazało, ze mam cieższe
Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
Moja druga teoria jest też taka, że zuzka ma problemy z rozróżnieniem funtów i kg, mówi o funtach, a ćwiczy na kg, ale jak ktoś tutaj zauważył, że jednak są to funty to ta teoria podupada.

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
Trzecia teoria jest taka, że sama po sobie zauważyłam, że jak dzień wcześniej mam ciężki trening na siłowni, a potem rano ćwiczę zwow to jest on dla mnie mega ciężki, podobnie w sytuacjach gdy mój organizm jest bardzo zmęczony fizycznie przez inne czynniki np. nie spałam przez 2 dni to zrobienie zwow było bardzo ciężkie.
A to jest prawda

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
trener z mojej siłowni twierdzi, że przy odpowiedniej diecie i tych jej treningach można się do takiego jak ona wyglądu doprowadzić,
Mi sie też tak wydaje i mam zamiar na sobie to sprawdzić

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
ale na spokojnie myśląc, to nagrywanie tych zwowów (często po nocach), ćwiczenie zcutów, opieka nad stroną www, fb, odpisywanie fanom, opieka nad tymi wszystkimi psami może tak ją wykańczać:P
To wydaje się najbardziej prawdopodobne

Zmierzyłam sie z 57 - dla mnie trudny, bo w jednym zwowie są burpeesy i push upy... daje w kość, ale super sie po nim czułam. Do polecenia

Dziewczyny, nie pamiętam w którym ale w którymś 50-tym Zuzuka ćwiczy na takiej jakby wielkiej dmuchanej pół -piłce, przeskakuje przez nią, czym można by toto zastąpić?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2013-03-11 o 08:28
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 09:30   #1620
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
dziś zwow 18 w 27 minut, za pierwszym razem było ponad 40
ja wczoraj pierwszy raz go robiłam i 35 minut ale po myślałam, że nie wstanę super jest
Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

Dziewczyny, nie pamiętam w którym ale w którymś 50-tym Zuzuka ćwiczy na takiej jakby wielkiej dmuchanej pół -piłce, przeskakuje przez nią, czym można by toto zastąpić?
58, fajny jest ja mam taki niski, mały stolik, mniej więcej wysokości tego pudełka, którego używa w kolejnym ćwiczeniu pewnie z piłką byłoby trochę łatwiej, ale biorąc pod uwagę, że kosztują one z 600zł, to wybieram skakanie przez stolik
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 16:08:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.