Nasze zycie w Ameryce... - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-20, 19:16   #2431
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

widzialam to juz kiedys..dobre
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 23:27   #2432
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Nineczka- dzieki

Co tam u Was?Ja dzisiaj mam wolne,siedze w domu i sprzatam
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 22:09   #2433
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

ojj widze ze cos forum zamarlo dzisiaj ....
ja wlasnie z nad jeziorka wrocilam a zaraz bede robila zapiekanki dla TZego


jest tu ktos moze z NY albo z NJ?
bo w niedziele jest Polski Piknik w NJ
Adres: 140 Falcon Rd. Hillsborough, NJ 08844
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 23:23   #2434
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

cicho, cicho..
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 00:25   #2435
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
cicho, cicho..

noooooo i to strasznie
juz zaczynam sie bac co sie dzieje z reszta dziewczyn hehe
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 05:26   #2436
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość

jest tu ktos moze z NY albo z NJ?
bo w niedziele jest Polski Piknik w NJ
Adres: 140 Falcon Rd. Hillsborough, NJ 08844

Chetnie bym poszla na taki piknik,ale ja w NJ bede dopiero w pazdzierniku
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 22:53   #2437
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
Chetnie bym poszla na taki piknik,ale ja w NJ bede dopiero w pazdzierniku
uuu szkoda
mozna by bylo sie spotkac




Hey dziewczyny
co tam slychac u Was?
ja dzisiaj bylam na zakupach i kupilam dla przyszlej szwagierki na jej slub takie buteleczki z ktorych robi sie banki mydlane i takie male golabki serduszka , i napisy "LOVE" z papieru bedziemy im rzucac jak wyjda z Kosciola
mam nadzieje ze bedzie to dla nich mila niespodzianka

no i juz rozgladalam sie za rzeczami na moj slub
widzialam sliczna figurke na tort , ksiege gosci , poduszeczke na obraczki i mnostwo slicznie dekoracji i tak sie zastanawiam czy nie porozmawiac z wlascicielem ze chce sama udekorowac sale mimo ze mamy to wliczone od osoby jak myslicie warto?
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 23:07   #2438
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Skoro macie to juz wliczone, to czy warto wydawac dodatkowa kase? Wszystko zalezy od Ciebie..
Ja wlasnie sprzatam, sprzatam, sprzatam.. dlaczego w mieszkaniu z dwoma osobami robi sie taki balagan???? kto mi to wytlumaczy .. mysle, ze w nocy ktos tu sie musi zakradac i balaganic, balaganic . Jutro fajny dzien, bo przychodzi do nas kilkoro przyjaciol, wiec wiczor bedzie na pewno cudowny. A teraz.. sprzatac
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 23:43   #2439
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
Skoro macie to juz wliczone, to czy warto wydawac dodatkowa kase? Wszystko zalezy od Ciebie..
Ja wlasnie sprzatam, sprzatam, sprzatam.. dlaczego w mieszkaniu z dwoma osobami robi sie taki balagan???? kto mi to wytlumaczy .. mysle, ze w nocy ktos tu sie musi zakradac i balaganic, balaganic . Jutro fajny dzien, bo przychodzi do nas kilkoro przyjaciol, wiec wiczor bedzie na pewno cudowny. A teraz.. sprzatac

no wiem wlasnie ze juz mamy to wliczone ale bardzo chcialabym sama sobie udekorowac sale ... pogadam z wlascicielem moze policzy nam taniej

ja sama robie taki balagan ze az wstyd kogos do pokoju wpuscic i mowie sobie ze jutro posprzatam i to jutro juz tak trwa 2 miesiace no ale powaznie juz jutro sie za to zabiore ale wiesz co ci powiem ... moze faktycznie ktos w nocy robi taki balagan bo przeciez tylko w 2 jestesmy

mam nadzieje ze jutrzejszy wieczorek minie Wam bardzo sympatycznie
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 23:44   #2440
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

A ja wlasnie wrocilam z pracy.
Wczoraj po pracy bylam na open house(nowy budynek hospicjum).Bylo oprowadzanie gosci po budynku i dobre jedzenie
W niedziele znowu ide na kolejny open house a potem na kolacje(nasza rocznica).

Nineczka-a co powiesz na 2 psy i 2 osoby-ja sprzatam codziennie i codziennie jest brudno-nie nadazam
Fajnie ze bedziecie miec gosciU mnie to nie pamietam kiedys ktos ostatnio byl-zazwyczaj my chodzimy glownie na imprezy organizowane przez firme.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 00:39   #2441
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

My mielismy kota przez dwa dni (ja jestem psiara).. i od razu powiedzialam mezowi, ze to on sprzata .. rano jak sie obudzil i musial zamiatac piasek wokol pudelka do ktorego kotek sie zalatwial to od razu z samego rana byl gotow leciec do sasiadki (od ktorej wzielismy kota na probe) aby oddac zwierzaka. Kot szczesliwy jest w domu obok u sasiadki skad przyszedl (znalazla go na ulicy) i my szczesliwi machamy do kotka z naszego okna

My wlasciwie bardzo czesto zapraszamy znajomych albo znajomi nas zapraszaja. Mamy tutaj takie male gorno Polakow i wlasciwie tak rotacyjnie kazdy cos robi co sobote...albo piatek. Czasami zdarza sie przerwa ale przewaznie 3 razy w miesiacy sie widzimy. A jak nie, to biore meza i idziemy do klubu potanczyc.. a raczej jak ja to mowie poocierac sie o ludzi (taki tlok

Elfiku, to wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! Ktora to juz?Macie jakies plany na ten dzien.. Bo my jak juz wczesniej pisalam.. wlasciwie nie spedzilismy tego dnia jakos szczegolnie.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 00:48   #2442
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Nineczka-dobre z tym kotem

My musielismy kupic 2 odkurzacz bo 1 zapychal sie sierscia psow-a odkurzalam dosyc czesto.Ten drugi odkurzacz troche lepszy

Dzieki za gratulcje
U nas 6 rocznica-idziemy na kolacje do downtown-do resturacji ktora polecila moja znajoma z pracy.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 02:34   #2443
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Czesc dziewczyny!

Widze, ze dzisiaj jest ruch na naszym watku. Swietnie

Ja wlasnie siedze i odpoczywam po dluuuuuugim i bardzo wykanczajacym dniu. Moj maly ostatnio cos marudzi, juz drugi dzien nie schodzi mi z rak. A dzisiaj normalnie na rownym miejscu upadl i tak biedny roztrzaskal warge (tym razem dolna, bo ostatnio byla gorna) i na dodatek ugryzl sie od srodka tak, ze krew sie mu lala jak z wiadra Mimo ze przykladalam mu chlodne, to i tak ma ta warge bardzo spuchnieta i taka ogromna rane... nawet nie wyobrazam jak go to boli Cos ostatnio mamy same pechowe dni
Z tego wszystkiego az sama zaczelam plakac, a moj synek byl na rekach u meza i jak zobaczyl, ze placze, to tak wyciagnal raczki w moim kierunku, ze niby chce zebym go wziela. Wiec wzielam go, a moj skarbus malutki tak ogarnal moja szyje swoimi raczkami i mnie przytulil, a potem chcial pocalowac, a jako ze jeszcze nie umie, to poprostu mnie oblizal swoim jezorkiem Az sie jeszcze bardziej poplakalam, ze on taki malutki, a tak potrafi okazac swoja milosc...

Dziewczyny, mam pytanie. Czy ktoras z Was ma jakis dobry przepis na pancakes? Nie chodzi mi o takie nasze zwykle nalesniki, ale wlasnie o amerykanskie pancakes.
Ja ostatnio kupilam jakis proszek w sklepie i do tego trzeba dodac tylko olej i mleko i sa dobre pancakes. Ale wlasnie chce robic swoje, bo niewiadomo co do tych ze sklepu dodaja. Bede wdzieczna za wszelka informacje
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 02:46   #2444
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!

Widze, ze dzisiaj jest ruch na naszym watku. Swietnie

Ja wlasnie siedze i odpoczywam po dluuuuuugim i bardzo wykanczajacym dniu. Moj maly ostatnio cos marudzi, juz drugi dzien nie schodzi mi z rak. A dzisiaj normalnie na rownym miejscu upadl i tak biedny roztrzaskal warge (tym razem dolna, bo ostatnio byla gorna) i na dodatek ugryzl sie od srodka tak, ze krew sie mu lala jak z wiadra Mimo ze przykladalam mu chlodne, to i tak ma ta warge bardzo spuchnieta i taka ogromna rane... nawet nie wyobrazam jak go to boli Cos ostatnio mamy same pechowe dni
Z tego wszystkiego az sama zaczelam plakac, a moj synek byl na rekach u meza i jak zobaczyl, ze placze, to tak wyciagnal raczki w moim kierunku, ze niby chce zebym go wziela. Wiec wzielam go, a moj skarbus malutki tak ogarnal moja szyje swoimi raczkami i mnie przytulil, a potem chcial pocalowac, a jako ze jeszcze nie umie, to poprostu mnie oblizal swoim jezorkiem Az sie jeszcze bardziej poplakalam, ze on taki malutki, a tak potrafi okazac swoja milosc...

Dziewczyny, mam pytanie. Czy ktoras z Was ma jakis dobry przepis na pancakes? Nie chodzi mi o takie nasze zwykle nalesniki, ale wlasnie o amerykanskie pancakes.
Ja ostatnio kupilam jakis proszek w sklepie i do tego trzeba dodac tylko olej i mleko i sa dobre pancakes. Ale wlasnie chce robic swoje, bo niewiadomo co do tych ze sklepu dodaja. Bede wdzieczna za wszelka informacje
ajj ale masz kochanego tego Adasia taki synek to skarb normalnie
a Ty kochana nie przemuj sie tak bardzo bo to normalne ze maly dopiero zaczyna chodzic i ze to sa jego poczatki .. ale wiem wiem ... jak kazda matka boli Cie gdy widzisz ze Twoje dziecko cierpi

jesli chodzi o przepis na pancakes to niestety ale nie potrafie pomoc - bo wogole nie potrafie piec - az wstyd sie przyznac
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 02:58   #2445
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
jesli chodzi o przepis na pancakes to niestety ale nie potrafie pomoc - bo wogole nie potrafie piec - az wstyd sie przyznac
spoko

Dziewczyny, ostatnio na You Tube znalazlam teledyski zespolu ktory uwielbialam jak mialam z 10 lat - nazywa sie Ivanuszki International Jedna piosenka jest nawet z 1996 roku, wiec mialam wtedy... 7 lat? Mialam mnostwo kaset z ich piosenkami + plakaty na scianach Tu sa linki dla zainteresowanych :

http://pl.youtube.com/watch?v=Y20dyp...eature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=lvCErY...eature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=64Pjm-...eature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=fzJ_Vu...eature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=KqBEB5...eature=related

Az wstyd sie przyznac, ze tego sluchalam Pamietam, jak kiedys mialam urodziny (nie pamietam ktore to byly urodziny) i wtedy bylam jeszcze ogromna fanka tego zespolu, wiec chcialam zeby goscie tanczyli pod ich piosenki Ale nikt tych piosenek nie lubial, wiec ja sie wkurzylam i zamknelam sie w lazience, bo SIEM OBRAZILAM
Ale przyznam, ze po wielu latach jest fajnie znowu tego posluchac (ale tylko 1 raz, bo wiecej sie nie da ) i powspominac jak to bylo
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 03:19   #2446
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

fajne te piosenki Schoolcraft - "wpadaja w ucho" i tez bym sie obrazila jak by nikt nie chcial ich ze mna sluchac

a to moje piosenki z dziecinstwa

http://www.youtube.com/watch?v=UJ0qa7pEqUg


http://www.youtube.com/watch?v=aLTbQ...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=EgCVt...eature=related

jezu jaki wstyd normalnie hehehe ... pamietam jak raz pobilam sie z bratem bo podarl mi ich plakat ze sciany hehehe oj jak to dawno bylo :P

a wlasnie jak tam Wam idzie na Olimpiadzie? ile macie medali?
bo my jak narazie 8 jak sie nie myle

ja osobiscie jestem zafascynowana gimnastyczkami
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 04:18   #2447
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
fajne te piosenki Schoolcraft - "wpadaja w ucho" i tez bym sie obrazila jak by nikt nie chcial ich ze mna sluchac

a to moje piosenki z dziecinstwa

http://www.youtube.com/watch?v=UJ0qa7pEqUg


http://www.youtube.com/watch?v=aLTbQ...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=EgCVt...eature=related

jezu jaki wstyd normalnie hehehe ... pamietam jak raz pobilam sie z bratem bo podarl mi ich plakat ze sciany hehehe oj jak to dawno bylo :P

a wlasnie jak tam Wam idzie na Olimpiadzie? ile macie medali?
bo my jak narazie 8 jak sie nie myle

ja osobiscie jestem zafascynowana gimnastyczkami
Hihihihi, Zaaaabciu, widze, ze mialysmy takie same gusty (znaczy sie bardzo dobre ) jezeli chodzi o zespoly Piosenki Twego zespolu sa swietne

Odnosnie medali, to nie wiem, ile mamy - wstyd sie przyznac, ale tego nie sledze

EDIT: na tej stronce mowia, ze mamy 21 medali - nie wiem, czy dobrze odczytuje wyniki

http://results.beijing2008.cn/WRM/EN...L0000000.shtml
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 04:18   #2448
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

ojj no jasne ze supcio mialysmy gusty hehehe fajnie tak powspominac stare dobre czasy ... szkoda ze juz nie wroca


obecnie uwielbiam te piosenki przypominaja mi lipiec w PL --->

http://www.youtube.com/watch?v=Hp1th-_qleE

http://www.youtube.com/watch?v=AjHSu4wNTyw

http://www.youtube.com/watch?v=5E***X4l1_0

troszke mi sie gust zmienil ... no ale dalej jest SWIETNY hehe


woooooooooow az 21?? sporo nam cos za bardzo nie idzie w tym roku ... ;/


ok zmykam spac milych snow wszystkim zycze

a jutro biore przyklad z nineczki i biore sie za sprzatanie
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 19:43   #2449
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Zaaabcia-ja tez pamietam ten zespolA zespolami mojego dorastania byly Depeche Mode i Roxette

SchoolcraftKochany ten Twoj Adas


W koncu sobota-ja dopiero niedawno wstalam.Zaraz wyciagam Tz do downtown-musze zakupic jakies ubrania do nowej pracy bo nic kompletnie nie mam.Musze styl zmienic na bardziej elegancki
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 22:29   #2450
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

ehhh, dziewczyny, czytam Wasze posty i zazdroszczę... Tak mi się Ameryka marzy... Chciałabym zobaczyć to inne życie (lepsze?) jak tam jest i wogóle. Wiem, że jak długo się siedzi to i tęsknota jest, ale chciałabym pożyć troszkę tamtejszym życiem.
Zastanawiałam się nawet nad Au Pair w USA, ale musze studia skończyć przynajmniej.

Pozdrawiam Was serdecznie
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 01:48   #2451
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
ehhh, dziewczyny, czytam Wasze posty i zazdroszczę... Tak mi się Ameryka marzy... Chciałabym zobaczyć to inne życie (lepsze?) jak tam jest i wogóle. Wiem, że jak długo się siedzi to i tęsknota jest, ale chciałabym pożyć troszkę tamtejszym życiem.
Zastanawiałam się nawet nad Au Pair w USA, ale musze studia skończyć przynajmniej.

Pozdrawiam Was serdecznie
Rowniez pozdrawiam Ciebie serdecznie i mam nadzieje, ze kiedys bedziesz miala okazje sprawdzic jak to jest mieszkac tu w USA Mysle, ze Ci sie spodoba

Dziewczyny, co tam u Was ciekawego slychac? Ja dzisiaj pierwszy raz pojechalam sama na zakupy z Adasiem Musialam kupic troche jedzenia bo juz lodowka pusta i jeszcze kilka innych rzeczy. Bylam troche zestresowana, ale wszystko sie udalo!!!

Wlasnie przyszedl znajomy ze swoja zona-brazylijka Bedziemy ogladac jakis film pt "Fool's Gold". Upieklam zwykly biszkopt z blueberry bo na wiecej nie mialam sily.
Ci znajomi mieli przyjsc pol godziny temu i jak zwykle sa spoznieni
Milego wieczoru
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 02:25   #2452
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
ehhh, dziewczyny, czytam Wasze posty i zazdroszczę... Tak mi się Ameryka marzy... Chciałabym zobaczyć to inne życie (lepsze?) jak tam jest i wogóle. Wiem, że jak długo się siedzi to i tęsknota jest, ale chciałabym pożyć troszkę tamtejszym życiem.
Zastanawiałam się nawet nad Au Pair w USA, ale musze studia skończyć przynajmniej.

Pozdrawiam Was serdecznie
jak juz wczesniej napisala kolezanka mam nadzieje ze kiedys spelni sie Twoje marze i pojawisz sie w stanach i kto wie moze bedziemy sasiadkami

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Rowniez pozdrawiam Ciebie serdecznie i mam nadzieje, ze kiedys bedziesz miala okazje sprawdzic jak to jest mieszkac tu w USA Mysle, ze Ci sie spodoba

Dziewczyny, co tam u Was ciekawego slychac? Ja dzisiaj pierwszy raz pojechalam sama na zakupy z Adasiem Musialam kupic troche jedzenia bo juz lodowka pusta i jeszcze kilka innych rzeczy. Bylam troche zestresowana, ale wszystko sie udalo!!!

Wlasnie przyszedl znajomy ze swoja zona-brazylijka Bedziemy ogladac jakis film pt "Fool's Gold". Upieklam zwykly biszkopt z blueberry bo na wiecej nie mialam sily.
Ci znajomi mieli przyjsc pol godziny temu i jak zwykle sa spoznieni
Milego wieczoru
no widzisz nie taki diabel straszny jak go maluja teraz coraz czesciej bedziesz jezdzila autkiem i nawet nie bedziesz miala czasu zerknac do nas na forum

my dzisiaj siedzimy z TZem w domu i tak sobie wymyslismy ze jedziemy na Labor Day weekend do Chicago i tu moje pytanie czy orientujecie sie moze na jakiej stronce sa najtansze bilelty po sprawdzalam na kayak.com i sa za 480$ chyba powariowali no ale to napewno przez to ze swieto jest wtedy

pozdrawiam
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 02:45   #2453
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Lukrecja witamy

Valentyna fajna jestes hahahaha zeby dziecko mamusie musialo pocieszac

Ja powoli przygotowuje sie do szkoly, koncze prace i tez szukam biletow do Polski, ale dopiero na grudzien. Ceny dochodza do $2000 (te najtansze) wiec wszytsko zalezy kiedy skoncza mi sie egzaminy, oby jak najszybciej zanim zacznie sie high season.

Lapie ostatnie promyki slonca bo u nas na polnocy zaraz bedzie zima
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 02:51   #2454
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Ceny dochodza do $2000 (te najtansze) wiec wszytsko zalezy kiedy skoncza mi sie egzaminy, oby jak najszybciej zanim zacznie sie high season.
azzzz takie drogie sa w zimie??
to my w lipcu za bezposredni lot placilismy 1,200$ ... oni chyba powariowali
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 03:50   #2455
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
ehhh, dziewczyny, czytam Wasze posty i zazdroszczę... Tak mi się Ameryka marzy... Chciałabym zobaczyć to inne życie (lepsze?) jak tam jest i wogóle. Wiem, że jak długo się siedzi to i tęsknota jest, ale chciałabym pożyć troszkę tamtejszym życiem.
Zastanawiałam się nawet nad Au Pair w USA, ale musze studia skończyć przynajmniej.

Pozdrawiam Was serdecznie
Kazdy odbiera Ameryke inaczej i nie jest ona napewno taka jak sie widzialo na filmach Napewno wrazliwsi ludzie bardziej odczuwaja tesknote-tak mi sie wydaje.

Ja jak jestem w Polsce to tesknie za komfortem zycia w USA.
A w USA nie moge wytrzymac dluzej niz rok bez odwiedzenia rodziny w Polsce.
Fajnie by bylo jakby Ci sie udalo na jakis czas tu przyjechac i przekonac sie na wlasnej skorze jak to tutaj jest.Zycze Ci zeby sie udalo




Dziewczyny -ja wrocilam ze sklepu-nic nie ma w sklepach-kupilam tylko 1 spodnie-szare ,meterialowe,z podwyzszonym stanem ,z szerokimi nogawkami.
Teraz odpoczywamy z TZ bo strasznie goraco bylo- za chwille bedziemy ogladac Shutter-podobno niezly jest-ogladal ktos?


Schoolcraft-ale super-teraz pewnie codziennie bedziesz jezdzic gdzies.Super ze jazda poszla gladko.

Radolphe-ale cenyja juz niewiem kiedy i jak szukac zeby znalesc cos przystepnego.Na razie czekam-bo u mnie i tak za wczesnie jeszcze na szukanie.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 04:52   #2456
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziewczyny, a wiec polecam film Fool's Gold - jest swietny Taki przygodowy z odrobina komedii i romantyki

Ciasto cale poooooszloooo w ciagu pierwszych 5 minut A ja liczylam, ze jeszcze na jutro cos zostanie

Wrzucam link do kolejnego filmu z Adasiem w roli glownej. Tym razem jest to pobudka Na poczatku jest troche ciemno, ale potem sie rozjasnia

http://pl.youtube.com/watch?v=MIKM7OHh8aQ

Dobranoc
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 05:46   #2457
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
za chwille bedziemy ogladac Shutter-podobno niezly jest-ogladal ktos?
hey jak podobal sie film?
bo jak dla nas byl calkiem calkiem

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Wrzucam link do kolejnego filmu z Adasiem w roli glownej. Tym razem jest to pobudka Na poczatku jest troche ciemno, ale potem sie rozjasnia

http://pl.youtube.com/watch?v=MIKM7OHh8aQ

Dobranoc
i znowu to powiem .. kochanego masz tego Adasia
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:33   #2458
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
i znowu to powiem .. kochanego masz tego Adasia
Dziekuje Wiem
Ten moj kochany Adas chyba znowu nie spal w nocy, bo dzisiaj dal mi pospac do 10:30!!! Musialam go obudzic i teraz nie wiem co z nim zrobic, bo o 12:00 on juz nie pojdzie spac (a tak zwykle chodzi). Wiec bedziemy sie meczyc az do 20:00, zeby sie porzadnie wymeczyl i spal przez cala noc

CzarnyElf, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!!
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 18:02   #2459
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Zaaaabcia-film byl fajny tylko myslalam ze bedzie bardziej straszny.

Schoolcraft-dzieki
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 18:08   #2460
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
ehhh, dziewczyny, czytam Wasze posty i zazdroszczę... Tak mi się Ameryka marzy... Chciałabym zobaczyć to inne życie (lepsze?) jak tam jest i wogóle. Wiem, że jak długo się siedzi to i tęsknota jest, ale chciałabym pożyć troszkę tamtejszym życiem.
Zastanawiałam się nawet nad Au Pair w USA, ale musze studia skończyć przynajmniej.

Pozdrawiam Was serdecznie
Kazdy inaczej przezywa to doswiadczenie. Spotykalem sie juz z wyidealizowana i nadmiernie krytyczna wizja Stanow, obie sa bledne.

Jest duzo do zobaczenia. Komfort zycia, jego latwosc jest naprawde wysoka.

Mysle ze au pair to dobry sposob na przekonanie sie jak Ci sie w Stanach spodoba; na dluzsza mete to straszny wyzysk.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.