Jak zrobić ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-05, 18:17   #1
IneedU
Raczkowanie
 
Avatar IneedU
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 67
Talking

Jak zrobić ??


Hej;* Jak uzyskac taki efekt ?? http://kobieta.wp.pl/gid,10542331,im...?T%5Bpage%5D=4 lub http://kobieta.wp.pl/gid,10542331,im...?T%5Bpage%5D=5 ?? KUrcze probuje na prostownicy ale mam geste wlosy a prostownica jest cienka no ale mowili mi ze do loczkow idealna no ale sie nie chca krecic.;/;/ To bylo pierwsze. po 2 od prostownicy odstaja mi strasznie male wloski szczegolnie po bokach.. jak je mam wygładzic ??;/;/ a po 3. jak fajnie zrobic loczki bez uzycia prostownicy ?? wiem wiem wałki ale czy zakladac walki na suche czy mokre wlosy i czy dawac wpierw pianki na wlosy ?? thx
IneedU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 18:50   #2
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Jak zrobić ??

ja robie takie falki prostownicaale czasami spinam klamerkami i efekt jest podobny
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 19:46   #3
agisiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 52
Dot.: Jak zrobić ??

Jeśli chcesz prostownicą uzyskać taki efekt musisz podzielić sobie włosy na partie i brać cieńsze pasma. Wałki ( na długie włosy te wielkie) natomiast lepiej zakładać na mokre włosy i warto wetrzeć wcześniej trochę pianki.
agisiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 18:20   #4
verochka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Rybnik / Wrocław / Chełm
Wiadomości: 208
GG do verochka
Dot.: Jak zrobić ??

taka fryzure robie sie albo prostownica (na YT jest cala masa tutoriali na ten temat) albo lokówką. Lokówką wywija się pasma na przemian-czyli: pierwsze przy twarzy do wewnatrz, nastepne na zewnatrz, kolejne znowu do wewnatrz, itd.

a wloski ci odstaja bo prawdopodobnie masz je lekko spalone od prostownicy-uzywasz preparatów ochronnych, np. Hot Liss?
__________________
Gdybym była morzem, to byłabym Morzem Czarnym. Tak, w porównaniu z Atlantykiem to maleństwo, ale nawet w stawie można utonąć


verochka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 09:34   #5
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Jak zrobić ??

Ja uzyskuje taki efekt jak na zdjęciu za pomocą papilotów pianka, włosy takie lekko wilgotne zawijam na dosłownie 5 grubych papilotów , końcówkę każdego pasma zawijam w ręcznik papierowy, żeby ładnie wyglądała po zdjęciu papilota.

Nie jest to dokładnie taki sam efekt jak na zdjęciu, ale chyba trochę podobny.

Efekt końcowy zależy też od wyjściowej fryzury, jeżeli włosy są ścięta na równo to loki nie wyglądają tak fajnie jak przy ściętych w trójkąt i wycieniowanych :/ wiem bo mi tera fryzjerka wyrównała i jeżeli chodzi o loki to średnio, a na zdjęciu miałam jeszcze różnej długości...

Jeżeli chodzi o zdjęcie Britney to jak dla mnie to zrobione falownicą do włosów...

Tu jest coś podobnego http://pl.youtube.com/watch?v=TIsSg9...eature=related http://www.youtube.com/watch?v=XEV9BDGOzxk&NR=1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fale.jpg (31,9 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez Isenia
Czas edycji: 2008-11-09 o 15:47
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.