Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-04, 08:15   #1
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Thumbs down

Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)


Ostatnio w wielu wątkach rozwinął się ten temat więc zakładam osobny.

Większość sklepów sieciowych ma jakiś system obsługi klienta powtarzający się we wszystkich placówkach Więc jak w temacie: W jakich sieciówkach obsługa najbardziej Was drażni? Czy wolicie gdy sprzedawcy Wam nadskakują czy raczej denerwuje Was nadgorliwość ekspedientek?
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 09:07   #2
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

nie spotkałam się z żadną osobą, która by chciała żeby jakiś nachalny człowiek odrywał ją od własnych myśli i pytał czy w czymś pomóc. Jeżeli potrzebuję pomocy, porady czy informacji to mam buzię, potrafię podejść a tak to zawsze po takim tekście wychodzę bo czuję się obserwowana
ale to prawda że takie są wymagania w sieciówkach

aha oprócz sklepów ciuchowych nie lubię jeszcze jak w Biedronce jest taka praktyka że jak już klient zapłaci to najchętniej ma spier....niczać i baba nie czeka choć chwili na to że ktoś ma po 2-3 siaty zakupów i jeszcze ich nie wypełnił, nawet raz mi powiedziała żebym już poszła bo kasuje następną osobę
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 09:11   #3
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

Ilsa, ale to od kultury kasjera zależy - NIGDY mi się to nie zdarzyło w Biedronce, a kupuję nagminnie w 3, czasem w czwartej jak po drodze jestem

Ogólnie nie wpienia mnie obsługa, po prostu zdecydowanie mówię "nie, dziękuję" gdy któraś za mną biega natomiast do szału doprowadziła mnie kiedyś niekompetencja jednego sprzedawcy w MediaMarkt (no co, to też sieciówka ). Upierał się, że drukarki HP są lepsze, bo tańsze od canona i mają tańsze tusze i zamienniki! nie powiem, co mnie trafiło, w każdym razie zawlekłam go do półki na jego własnym dziale i pokazałam ceny. No jak do tego stopnia można nie wiedzieć, co się sprzedaje Czyli: obsługa nieznająca tematu jets skreślona.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 09:12   #4
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

W Pull&Bear kiedyś na mnie napadła pracownica. Chciałam przymierzyć bluzkę, to ta za mną leci do przymierzalni, dopasowuje mi do kompletu sweterki, szorty itp. Co to za głupia polityka? Strasznie nachalne.
Poza tym w Stradivariusie motyw z zapisywaniem imienia na lustrze też jest głupi:

-Ja mam na imię Zyta, a pani?
-Yyyy, eeee, słucham?
-Jak ma pani na imię?
-

Jedyny sklep, w którym akceptuję bliską obecność sprzedawcy i wchodzenie do przymierzalni, to sklep z bielizną i brafitterkami.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2013-03-04 o 09:13
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 09:16   #5
GoodNight
Zadomowienie
 
Avatar GoodNight
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kozi Gród
Wiadomości: 1 638
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Poza tym w Stradivariusie motyw z zapisywaniem imienia na lustrze też jest głupi:

-Ja mam na imię Zyta, a pani?
-Yyyy, eeee, słucham?
-Jak ma pani na imię?
-

.
Co? Ale o co chodzi?
GoodNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 09:18   #6
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

Najbardziej denerwującą sieciówką jest Sephora. Chodzę tam dość często i dość często robię zakupy, jednak nie świecę z daleka torebką Prady, więc zazwyczaj konsultantki totalnie mnie olewają. Od wielkiego dzwonu zdarza im się podejść do mnie i zapytać, czy mogą pomóc. Jak ja podejdę i poproszę o pokazanie mi takich a takich kosmetyków, to zawsze wyczuwam straszną łaskę w tym co robią. Dopiero jak mówię, żeby wyjęła mi z szafy kosmetyk w tym kolorze, bo chcę go kupić, to nagle ożywienie i proponowanie próbek, rabatów, promocji itd. Nie lubię tych perfumerii, bo zwyczajnie czuję się jak intruz
A, no i oczywiście nie można zapomnieć o strasznym wymądrzaniu się, często nie popartym wielką wiedzą, zwłaszcza jeśli chodzi o perfumy, gdzie babki nie mają pojęcia, jak dane zapachy pachną i czy im powiem, że szukam zapachów szyprowych, czy owocowych, czy aldehydowych i tak pokazują mi nowości Oraz nieśmiertelny tekst, który usłyszałam kiedyś, że "EDT ma identyczne nuty jak EDP, tylko ma mniejsze zaperfumowanie"

A z sieciówek ciuchowych lubię jak ktoś podejdzie i spyta, czy może pomóc, bo wykazuje jakieś zainteresowanie i to mi się podoba. Nie lubię, jak przemknę po sklepie i nikt nawet nie uraczy mnie spojrzeniem.
Aczkolwiek w sklepie w którym kiedyś pracowałam wymogi były po prostu prześmieszne - trzeba było zapytać, czy można w czymś pomóc i nawet jak klient powiedział "Nie", to i tak trzeba było koło niego stać. Nawet nie macie pojęcia ile razy obrywałyśmy za to, że traktujemy ludzi jak złodziei itd. bo ta odległość od klienta była naprawdę niewielka. Rozumiem, że trzeba obserwować, żeby w razie co szybko zareagować i podać odpowiedni rozmiar czy coś, ale bez przesady. A co najlepsze, jak chociaż raz stało się za daleko, to szef dzwonił i pytał, czy klient śmierdział
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do

Edytowane przez mariamarysienka
Czas edycji: 2013-03-04 o 09:22
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 09:23   #7
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
aha oprócz sklepów ciuchowych nie lubię jeszcze jak w Biedronce jest taka praktyka że jak już klient zapłaci to najchętniej ma spier....niczać i baba nie czeka choć chwili na to że ktoś ma po 2-3 siaty zakupów i jeszcze ich nie wypełnił, nawet raz mi powiedziała żebym już poszła bo kasuje następną osobę
Tak jak Szaja mówiła- na takiego kasjera/kasjerów trafiłaś. W życiu mi się taka sytuacja nie zdarzyła.

Natomiast przypomniało mi się, co mnie wkurza jakby w druga stronę - mianowicie tacy specyficzni klienci, którzy nie pakują swoich towarów od razu tylko czekają (nie wiem na co, na cud chyba). nie nagminnie, ale już pare razy stałam za takim. U mnie w Biedronce nie ma dzielonej tej przestrzeni na skasowane produkty, więc robi się zator. To już nawet nie chodzi o to, ze ktoś ma tych produktów bardzo dużo i potrzebuje więcej czasu (co byłoby oczywiste), tylko po prostu olewa totalnie proces pakowania, aż do momentu w którym zapłaci za zakupy. I potem kasjerka nawet nie ma co zrobić z produktami następnego klienta, gdzie je położyć W sumie w tych przypadkach to nawet fajnie by było jakby zwróciła uwagę.

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
-Ja mam na imię Zyta, a pani?
-Yyyy, eeee, słucham?
-Jak ma pani na imię?
-
też zaliczyłam zgon ostatnio przy tym i będę sklepu unikać, bo nie lubię czegoś takiego, krępuje mnie po prostu, a buszowanie po sklepach ma być przyjemnością
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 09:26   #8
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;39573088]Ilsa, ale to od kultury kasjera zależy - NIGDY mi się to nie zdarzyło w Biedronce, a kupuję nagminnie w 3, czasem w czwartej jak po drodze jestem

Ogólnie nie wpienia mnie obsługa, po prostu zdecydowanie mówię "nie, dziękuję" gdy któraś za mną biega natomiast do szału doprowadziła mnie kiedyś niekompetencja jednego sprzedawcy w MediaMarkt (no co, to też sieciówka ). Upierał się, że drukarki HP są lepsze, bo tańsze od canona i mają tańsze tusze i zamienniki! nie powiem, co mnie trafiło, w każdym razie zawlekłam go do półki na jego własnym dziale i pokazałam ceny. No jak do tego stopnia można nie wiedzieć, co się sprzedaje Czyli: obsługa nieznająca tematu jets skreślona.[/QUOTE]

No co Ty, ja w MediaMarkt jestem przeważnie zadowolona, bo w końcu mogę pogadać z kimś kompetentnym. Nie to co w rtv euro agd, gdzie przeważnie robią wielkie oczy, jak o coś zapytam

Wkurzyła mnie kiedyś pracownica Orsaya, bo po tym jak przymierzyłam sweter i odłożyłam go na wieszak, zaczęła mnie wielce wypytywać, czemu go nie chcę, może chcę inny kolor/rozmiar. Nie cierpię wciskania na siłę.

A tak to jakoś nigdzie mnie bardzo nie wkurzają. Przeważnie, jak raz powiem, że nie, dziękuję za pomoc, to mam spokój.

Za to bardzo lubię NewLooka, gdzie panie informują o obecnych promocjach, jak się wejdzie.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 09:27   #9
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

też ostatnio padłam w Stradim z powodu tych luster i pisania imienia, nie wiem jak ktoś mógł wpaść na tak głupi pomysł.

Edytowane przez lizawietta
Czas edycji: 2013-03-04 o 09:28
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 09:30   #10
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Najbardziej denerwującą sieciówką jest Sephora. Chodzę tam dość często i dość często robię zakupy, jednak nie świecę z daleka torebką Prady, więc zazwyczaj konsultantki totalnie mnie olewają. Od wielkiego dzwonu zdarza im się podejść do mnie i zapytać, czy mogą pomóc. Jak ja podejdę i poproszę o pokazanie mi takich a takich kosmetyków, to zawsze wyczuwam straszną łaskę w tym co robią. Dopiero jak mówię, żeby wyjęła mi z szafy kosmetyk w tym kolorze, bo chcę go kupić, to nagle ożywienie i proponowanie próbek, rabatów, promocji itd. Nie lubię tych perfumerii, bo zwyczajnie czuję się jak intruz
A, no i oczywiście nie można zapomnieć o strasznym wymądrzaniu się, często nie popartym wielką wiedzą, zwłaszcza jeśli chodzi o perfumy, gdzie babki nie mają pojęcia, jak dane zapachy pachną i czy im powiem, że szukam zapachów szyprowych, czy owocowych, czy aldehydowych i tak pokazują mi nowości Oraz nieśmiertelny tekst, który usłyszałam kiedyś, że "EDT ma identyczne nuty jak EDP, tylko ma mniejsze zaperfumowanie"
Nie wiem, czemu ludzie tak narzekają na Sephorę. Ja niezależnie od tego, jak się ubiorę, jestem traktowana tak samo miło. Nawet jak poszłam raz chora, mokra, w kaloszach i kupowałam pędzel i przy kasie się nie zgadzała cena, to pani była bardzo miła, wszystko sprawdziła, nabiła mi niższą cenę i bardzo przepraszała. A różnica to 5zł, więc jak na sephorę to niewiele.

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Tak jak Szaja mówiła- na takiego kasjera/kasjerów trafiłaś. W życiu mi się taka sytuacja nie zdarzyła.

Natomiast przypomniało mi się, co mnie wkurza jakby w druga stronę - mianowicie tacy specyficzni klienci, którzy nie pakują swoich towarów od razu tylko czekają (nie wiem na co, na cud chyba). nie nagminnie, ale już pare razy stałam za takim. U mnie w Biedronce nie ma dzielonej tej przestrzeni na skasowane produkty, więc robi się zator. To już nawet nie chodzi o to, ze ktoś ma tych produktów bardzo dużo i potrzebuje więcej czasu (co byłoby oczywiste), tylko po prostu olewa totalnie proces pakowania, aż do momentu w którym zapłaci za zakupy. I potem kasjerka nawet nie ma co zrobić z produktami następnego klienta, gdzie je położyć W sumie w tych przypadkach to nawet fajnie by było jakby zwróciła uwagę.
Też nie cierpię takich ludzi. Rozumiem, że jak ktoś ma dużo zakupów to nie zawsze zdąży spakować, ale niektórym się nawet nie chce. U siebie w biedrze zauważyłam też coś odwrotnego. Niektórzy się pakują, ale jak pani mówi, ile trzeba zapłacić, to jakby się nagle obudzili, że to nie za darmo
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 09:31   #11
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

Cytat:
Napisane przez lizawietta Pokaż wiadomość
też ostatnio padłam w Stradim z powodu tych luster i pisania imienia, nie wiem jak ktoś mógł wpaść na tak głupi pomysł.
O co chodzi z lustrami? Pisza tam imie osoby, ktora ma nas obslugiwac czy jak?
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 09:33   #12
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

O co chodzi z tymi lustrami w Stradivariusie?
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 09:39   #13
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

Przy przymierzalniach są takie lusterka i pani która stoi przy nich mowi np mam na imię Magda, a pani ? I ty odpowiadasz dajmy na to- Monika I ona pisze na tym lusterku twoje imię. Niby ma to tworzyć sympatyczną atmosferę i poczucie, że jesteś wyjątkowa, czy jak
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 09:42   #14
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)



Masakra, miałabym wrażenie że tworzą jakiś rejestr i jeśli nic nie kupię, to już mnie tam nie wpuszczą
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 10:09   #15
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

a mnie to w Stradivariusie wcale nie dziwi, nie smieszy, raz tylko byłam tam po cos mierzyc i mnie to spotkało, to potem z usmiechem opowiadałam

po prostu chca bysmy nie byli takim "sztywnym" społeczenstwem
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 10:18   #16
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

Empik chyba wcześniej wpadł na podobny "genialny" pomysł: przy płaceniu kartą kasjerzy zerkali na imię i mówili coś w stylu "dziękujemy za zakupy pani (np.) Kasiu". Pomysł chyba nie wypalił bo już się z tym nie spotykam.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 10:20   #17
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Angry Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
(...) A co najlepsze, jak chociaż raz stało się za daleko, to szef dzwonił i pytał, czy klient śmierdział
współczuję szefa i współczuje tak idiotycznych wymogów, cóż za marketingowy geniusz to wymyślił.... taki nachalne obskakiwanie mnie w sklepie sprawia tylko, że zniechęcam się do zakupu

Cytat:
Napisane przez lizawietta Pokaż wiadomość
Przy przymierzalniach są takie lusterka i pani która stoi przy nich mowi np mam na imię Magda, a pani ? I ty odpowiadasz dajmy na to- Monika I ona pisze na tym lusterku twoje imię. Niby ma to tworzyć sympatyczną atmosferę i poczucie, że jesteś wyjątkowa, czy jak
masakra
ale się uśmiałam; jeszcze nigdy nic nie mierzyłam w Stradivariusie, ale jak będę miała doła to chyba tam się przejdę w celu poprawy humoru
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 10:22   #18
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Empik chyba wcześniej wpadł na podobny "genialny" pomysł: przy płaceniu kartą kasjerzy zerkali na imię i mówili coś w stylu "dziękujemy za zakupy pani (np.) Kasiu". Pomysł chyba nie wypalił bo już się z tym nie spotykam.
no tu jest jeszcze to Pani przed imieniem
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 10:31   #19
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

Reporter, teraz po jego powrocie- MASAKRA.
wiem, że wytyczne, wiem że muszą się na nowo odrodzić, ale to co się dzieje po wejściu tam, skutecznie zachęca do obrotu na pięcie i wyjścia.
naskakuje na mnie kilku pracowników w odstepach kilkusekundowych, czy w czymś pomóc. przecież chyba nie wejde do reportera i nie powiem "tak, prosze mi poszukać jakiejś zielonej bluzki". bo w czym innym mogą pomóc, skoro dopiero weszłam?
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 10:34   #20
a4sq
Zadomowienie
 
Avatar a4sq
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 306
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

Nie wiem jak w innych, ale w pobliskim sklepie "Jedynka" - spożywczak
zawsze, na każdej zmianie jest dwóch panów w garniturach chodzą po sklepie i gapią się perfidnie na ręce, nie podchodzą, nie pytają czy w czymś pomóc tylko tak chodzą i obserwują. Monitoring, ale to bardzo krępuje, gdzie się człowiek nie obróci tam jakiś pan sobie niby chadza. Ochroniarzami też nie są (chyba) bo to panowie w podeszłym wieku, (poza tym zwykły mają ubiór), czasem słychać, że wydają jakieś polecenia pracownikom, nie wiem co to ma być, ale chyba sobie nie zdają sprawy, że denerwują tym klientów
a4sq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 10:55   #21
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

Jeśli chodzi o Reportera, to byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej w październiku i od razu stwierdziłam, że nie chcę dostać tam pracy, bo kierowniczka była jakaś strasznie nakręcona. Widać tam było bardzo agresywną politykę marketingową, pracownicy mają swoje sektory, nie można dać się spławić i ciągle pytać, jeśli ktoś nie chce pomocy to i tak pytaj, jaki lubi kolor, albo na jaką okazję potrzebuje ciucha, dodatkowo to sklep z "targetami" (nie znoszę takiego wplatania angielskich słówek, które mają odpowiedniki w polskim, ale po angielsku mają brzmieć mądrzej) dziennymi, więc totalny wyścig szczurów, byleby wyrobić dzienną normę i mieć jak największy koszyk (czyli średnią ilość sprzedawanych rzeczy podczas jednej transakcji). No i oczywiście wciskanie, wciskanie, wciskanie - jak klient jest w przymierzalni z bluzką to polatać po sklepie za spódnicą, swetrem, paskiem i butami do tego Chyba bym wyszła z siebie, jakbym spotkała takich pracowników, dlatego konsekwentnie Reportera omijam
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 11:30   #22
mell002
Zadomowienie
 
Avatar mell002
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 489
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

  • Taak, Stradi i pytanie o imię, walenie na "ty", niezależnie ile klientka ma lat i czy sobie tego życzy.
  • Solar - kiedyś w Lublinie na zadane pytanie pani odpowiedziała mi tak niegrzecznie, że odpuściłam sklep (a zamierzałam kupić elegnacką sukienkę i bardzo liczyłam, że tam coś znajdę)
  • Sephora - pewnie zależy od obsługi, ale u mnie "Wielki Brat patrzy", a to nie tylko moje spostrzeżenie, znajome mają podobne zdanie (tutaj nie winię pracowników, tylko głupie zarządzenia)
  • Ryłko - pani mnie bardzo zirytowała, najpierw pyta, czy czegoś szukam, tłumaczę, że potrzebuję czółenek do sukienki retro, w stylu lat 50-tych, szerokiej, zwiewnej. Pani przynosi... rzymianki Mówię, że ich nie chcę, nie będą pasowały, a ona mi je wciska na siłę, mówi, że przecież ładne i będzie ok. W ogóle nie chciała zrozumieć, że mi te buty nie pasują i ich nie kupię. Już widzę siebie na studniówce w rzymiankach, wszystkie koleżanki by padły... ze śmiechu.
__________________




Edytowane przez mell002
Czas edycji: 2013-03-04 o 11:49
mell002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 11:44   #23
Madiha
Zadomowienie
 
Avatar Madiha
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 133
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

Irytują mnie sklepy typu Sephora czy Douglas, ale okej mają takie wymagania.
Ale za to zupełnie nie ogarniam sytuacji w P&B ostatnio. Jak wiadomo przed wejściem do przymierzalni jest lada z pracownikiem, gdzie bierze się numerek, przykłada tobę do płyty i idzie dalej.
Byłam właśnie w sklepie, w którym było może 3 klientów i z 5 lasek, które obsługiwały zajętych rozmową. Chciałam coś przymierzyć, a że nikogo nie było z obsługi to poprostu weszłam.
Wychodząc była już sprzedawczyni i taki diagol:
- NUMEREK
- Nie mam, weszłam sama, jak Pani nie było.
- ALE JAK TO TAK NIE MOŻNA, PANI POWINNA NA MNIE CZEKAĆ, TAKI JEST REGULAMIN. JA PANI TERAZ NIE WYPUSZCZĘ, BO SKĄD MAM WIEDZIEĆ ILE RZECZY PANI WNIOSŁA. PROSZĘ POKAZAĆ TORBĘ ( i tu z łapami do torby)
Olałam ją z góry do dołu i poprostu poszłam. Ale nie ogarniam takiego zachowania...
Madiha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 11:59   #24
201609270959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 981
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

muszę zgodzić się z opiniami co do nadgorliwości w Reporterze. nienawidzę tam kupować ciuchów, odkąd jedna pani łaziła za mną po sklepie dobre 10 min i co chwilę próbowała 'zagaić rozmowę'. nic nie trafiało, a zwykle babki się poddają jak odpowiadam stanowczo 'nie, dziękuję' i używam przeszywającego wzroku . ja rozumiem jak raz zapytają, taka praca, ale bez przesady :/. innym razem (też Reporter) pan przy kasie był tak 'milutki', że zaczął mnie wypytywać o jakieś pierdoły nie związane z zakupami, a potem jeszcze chciał wciskać ciuchy mojemu koledze (który nawet nie patrzył na ciuchy, był ze mną do towarzystwa), którego nazwał moim narzeczonym . i to ich 'dzień dobry' już na wejściu. no i w Sephorze też trochę nadgorliwość, ale łatwiej babki zbyć.

Edytowane przez 201609270959
Czas edycji: 2013-03-04 o 12:01
201609270959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 12:05   #25
Mrochna Tajemnica
Rozeznanie
 
Avatar Mrochna Tajemnica
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 652
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

Nagabywania też nie znoszę, ale niekompetencji jeszcze bardziej

mediaexpert
-Dzień dobry, czy są czytniki do e-booków?
Facet prowadzi mnie do wywieszki z kartami SD...

To pisanie na lustrze imienia, po co? Żebym nie zapomniała jak się nazywam?
__________________

<3
Mrochna Tajemnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 12:10   #26
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

ale w Stradi nie wali na Ty, bo to wyglada tak :

jak Pani ma na imie?

zdziwona spogladam, ale mowie : Ania

a ona : miło mi jestem np. Sabina

i ja wchodze do kabiny, a ta Sabina pisze moje imie na tej tabliczce przy

wiec nikt sie tam nie spoufala niewiadomo jak, chyba, ze dalej jest jakas akcja z donoszeniem, wymienianiem ciuchow i wtedy sie zaczyna jakas gadka

ale juz wole to niz, wielkiego brata łazacego po Roskku np.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 12:24   #27
mell002
Zadomowienie
 
Avatar mell002
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 489
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

U Ciebie może nie walą, u mnie tak. Poza tym krzyczą Ci do przymierzalni "no i jak, przymierzyłaś już? jak te spodenki?" Dopiero jak się na nie spojrzy znacząco przypominają sobie formę "pani". W 'moim' Rossie nie ma WB, więc czuję się swobodniej.
__________________



mell002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 12:25   #28
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

a ja moze skupie sie na tym co mi pasuje, osobiscie lubie dziewczyny które pracuja w zarze, nie nadskakuja, ale gdy sie do nich podejdzie chetnie pomagają i nie na 'odwal się', sprawdzaja dostepnosc roznych rzeczy w innych sklepach i na magazynie.. ogolnie ok
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 12:25   #29
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

u mnie tez juz w roosku lepiej jest, bo maja swoje monitory i siedza najczesciej gapiąc sie w niego
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 12:42   #30
WhoRunTheWorld
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 334
Dot.: Sieciówki z najbardziej denerwującą obsługą :)

Mnie niezmiennie doprowadzają do szału ludzie, którzy nie przychodzą do pracy tylko na pogaduchy.

Wczoraj w Relayu:
Sprzedawczyni do ubranej w normalne ciuchy, prawdopodobnie koleżaki, która po prostu przyszła na ploty:
-coś tam coś tam
Ja:
-Dzień dobry.
Ona:
-coś tam coś tam Dzień dobry coś tam coś tam.
Nawet się nie przejęła moją obecnością, po prostu odpowiedź wplotła w wypowiedź. Przejrzała gazetę, którą wybrałam, zażartowała na temat dodatku dołączonego (jakaś zupa w proszku), wydała resztę i wróciła do rozmowy.

Na Almę nie mam już słów. Gdyby nie niewielka odległość, wcale bym tam nie chodziła.

W Rossmannie jakaś masakra z ochroniarzami. Czuję się jak złodziejka, ale przynajmniej wiedzą co gdzie leży, to można zapytać.

Lubię Biedronkę, ale chodzę ciągle do tej samej, więc nie mam porównania czy w innych są tak samo sprawni i pracowici ludzie.

Mam nadzieję, że w końcu zdam na klienta testowego i będę mogła zrobić użytek z mojej 'sklepowej etykiety'.
__________________
konto nieaktualne
WhoRunTheWorld jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.