OCM - Metoda czyszczenia olejem - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-21, 17:05   #301
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
nie brudzi się, ale resztki kosmetyków (krem na noc na przykład) czy jak w moim wypadku leków też trzeba zmyć. ale mi też wystarcza rano tonik, nie chce mi się rano za dużo robić (rozleniwiłam się )
nie no jasne, jak ktoś używa krem albo leki to sam tonik może nie wystarczyć, ale przy stosowaniu samego oleju jest ok.

Też się zastanawiam czy nie zacząć stosować też rano. Wczoraj miałam cały dzień buźkę gładka, matową nawilżoną . Wczoraj wieczorem nie miałam już siły na OCM i dzisiaj już nie wygląda tak super, ale nie jest najgorzej i nadal jest baaaardzo nawilżona
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 15:47   #302
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
anka.d ja też używam olejów tylko wieczorem, bo rano mi się nie chce. rano zwykle tylko przemywam twarz tonikiem, efekty ocm i tak widzę. i nie codziennie robię ocm "na gorąco", częściej po prostu myję twarz olejem jak żelem, zmywam płatkami namoczonymi wodą mineralną i przemywam tonikiem/micelem
I nie masz po tym jakichś pozostałości tłustości na twarzy?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 16:53   #303
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez cindi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Wy robicie ten eksperyment z olejem tak jak jest opisany na 1 stronie wątku czy normalnie myjecie jakby to byl żel? bo sie troche pogubiłam
Tak na dobrą sprawę zasady z pierwszego postu też przypominają mycie żelem, jedyna różnica to dłuższe wmasowywanie oleju w twarz i zmywanie mokrym ręcznikiem
Ale z tego co mi się wydaje, to większość stosuje się do tych zasad, niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.
A jedynym wyjątkiem od reguł z pierwszego postu jest moczenie ręcznika w bardzo ciepłej zamiast gorącej wodzie.


Miałam jednak rację, że to olej słonecznikowy mnie zapychał. Po zużyciu prawie 100ml mieszanki z oliwy z oliwek mogę powiedzieć, że nie wyskakuje mi tyle wyprysków co wcześniej i na pewno nie zapycham się bardziej, a to ogromny plus, bo praktycznie każdego ranka miałam na twarzy coś nowego.

Edytowane przez tricomi
Czas edycji: 2010-07-22 o 16:55
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 11:45   #304
iwoona
Wtajemniczenie
 
Avatar iwoona
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: przemyśl to ;)
Wiadomości: 2 468
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Witajcie.
I ja postanowiłam wypróbować ta metodę oczyszczania. Zrobiłam mieszankę 30% rycynowego i 70% zwykłego oleju roślinnego. Po pierwszym użyciu pory mi sie otworzyły (zimna woda ich nie zamknęła) i na drugi dzień z tych większych wyraźnie coś się pchało na zewnątrz, nie dusiłam choć korciło niemiłosiernie. Potem dzień przerwy i 3-go dnia zrobiłam oczyszczanie popołudniu, otworzyły mi się po nim maleńkie krostki których mam mnóstwo na czole, postanowiłam wydusić wszystko po czym ponownie zastosowałam ocm ale bardzo dokładnie i długo masowałam, kilka razy przykładałam gorący ręcznik. Chciałam wyciągnąć resztę intruzów na wierzch. Efekt mam taki że większość drobnych krostek które zaczynały "rozkwitać" zostały usunięte, pory mam zamknięte ale tylko te koło nosa na policzkach, cera jest jednolita, nawilżona i ma bardzo ładny kolor. Nie czuje potrzeby używania żadnych kremów na noc. Rano paćkam się dotleniającym z Daxa ale nigdy go nie odstawię bo moja skóra go bardzo lubi. Zazwyczaj bez makijażu wyglądam tak, cera szarawa (mimo ze jestem opalona) plus czerwone krostki. Teraz bez makijażu wyglądam po prostu dobrze, krostki nie są czerwone tylko stapiają się z cerą.
Na razie podoba mi się jak moja skóra wygląda po takim zabiegu, w sumie to do końca nie wiem czy ten wysyp to było zapchanie czy oczyszczenie, ale podejrzewam to drugie bo zapchanie jednak inaczej troszkę wygląda.
Spróbuję jeszcze kilka razy i wtedy się przekonam, a później kupie jakiś inny olej bazowy bo lubię eksperymentować
__________________
CG 20.02.2012 - 2c


Spełnić marzenia . . .

iwoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 12:58   #305
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
I nie masz po tym jakichś pozostałości tłustości na twarzy?
nie, jak przetrę buzię tonikiem lub micelem to czuję się tak czysta, że aż powinnam szeleścić
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 14:12   #306
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Widzę, że zwolenniczek przybywa mnie się teraz skończyła rycyna. Natomiast polecam olej ze słodkich migdałów sprawdza się super w tej mieszance.
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 14:27   #307
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
Widzę, że zwolenniczek przybywa mnie się teraz skończyła rycyna. Natomiast polecam olej ze słodkich migdałów sprawdza się super w tej mieszance.
kupiłaś swój olej z migdałów gdzieś stacjonarnie czy w jednym ze sklepów mazidłowych?

mnie się wydaje, że przy tej metodzie potrzebna jest chęć do eksperymentów i cierpliwość, wtedy efekt jest murowany
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 14:37   #308
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Ja kupiłam mój w sklepie zielarskim, bo nie chciałam zamawiać z ZSK i płacić za przesyłkę jednej rzeczy.

Mój jest z profarmu , rafinowany ale do mieszanki nadaję się idealnie. Czasem nawet się nim posmaruję na noc i wchłania się do matu. Ładnie nawilża.

11zł za 100ml

Zastanawiam się czy nie kupić większej butelki oliwy z oliwek ale nierafinowanej takiej spożywczej. W sumie czy jest różnica miedzy tymi do jedzenia a tymi na ZSK i mazidłach jeżeli w obu przypadkach są ekologiczne?
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 15:39   #309
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Koleżanki pukają się w głowę, jak widzą, co ja nakładam na twarz... Ich zdaniem taka olejowa mieszanka nie jest dobrym rozwiązaniem dla mieszanych cer i na pewno pozapycha mi pory . I to mówią panie kosmetyczki. A moja cera, choć przechodziła trudne chwile po OCM, to ma się już świetnie .
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 15:48   #310
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam mój w sklepie zielarskim, bo nie chciałam zamawiać z ZSK i płacić za przesyłkę jednej rzeczy.

Mój jest z profarmu , rafinowany ale do mieszanki nadaję się idealnie. Czasem nawet się nim posmaruję na noc i wchłania się do matu. Ładnie nawilża.

11zł za 100ml

Zastanawiam się czy nie kupić większej butelki oliwy z oliwek ale nierafinowanej takiej spożywczej. W sumie czy jest różnica miedzy tymi do jedzenia a tymi na ZSK i mazidłach jeżeli w obu przypadkach są ekologiczne?
Jeśli faktycznie są to ekologiczne oleje, to wydaje mi się, że nie ma żadnej różnicy

Edytowane przez tricomi
Czas edycji: 2010-07-25 o 15:50
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 13:44   #311
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

czy któraś z Was stosowała olej słonecznikowy a innym razem zamiast niego którąś z tych oliwek?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...alowym-Bio.htm
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...acji-ciala.htm

jak rezultaty?
lepiej inwestować w słonecznik?
u mnie w zielarskim tylko butla litrowa albo 0,5l i gdzie ja to zużyję -.-
chociaż boję się, że słonecznik mnie zapcha, bo swego czasu miałam z nim problemy...
co radzicie?
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 15:19   #312
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Hipp podobno jest bardzo dobry na olejowym dziewczyny go chwaliły nie raz.

hmmm ale mnie nie podoba mi się to że są perfumowane jednak wole czyste oleje.

Ja tam do pojemności 0,5 nie widzę przeciwwskazań bo widzę jak szybko mi schodzi 100ml

A z reszta jak nie słonecznik to kup winogronowy polecany do cer tłustych, nie zapycha.
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 17:09   #313
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

zobaczę ten winogronowy ile mi babka w zielarskim zaśpiewa
co fakt to fakt, czyste oleje lepsze od tych drogeryjnych
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 08:25   #314
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

W moim przypadku w grę wchodzą jedynie zapachowe oliwki bo zapach olejów roślinnych jest dla mnie nie do zniesienia.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 08:32   #315
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
kupiłaś swój olej z migdałów gdzieś stacjonarnie czy w jednym ze sklepów mazidłowych?

mnie się wydaje, że przy tej metodzie potrzebna jest chęć do eksperymentów i cierpliwość, wtedy efekt jest murowany
Możesz zamówic ten olej na dozie
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 10:24   #316
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Możesz zamówic ten olej na dozie
czytam Twojego posta chyba już z 10 minut i w mózgu mi coś chyba nie styka, bo nie mam pojęcia co miałaś na myśli
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 13:23   #317
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
czytam Twojego posta chyba już z 10 minut i w mózgu mi coś chyba nie styka, bo nie mam pojęcia co miałaś na myśli
chodziło mi o to, że olej ze słodkich migdałów możesz zamówić na stronie internetowej aptek dbam o zdrowie
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 14:34   #318
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
chodziło mi o to, że olej ze słodkich migdałów możesz zamówić na stronie internetowej aptek dbam o zdrowie
ahaaaa Mnie właśnie chodziło o to, żeby nie płacić za przesyłkę tylko jednej rzeczy.
Tak czy siak udało mi się dzisiaj kupić ten z Profarmu w sklepie zielarskim za 12zł.
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 18:12   #319
gubis
Rozeznanie
 
Avatar gubis
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 536
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

metoda miła, faktycznie zmniejsza przetłuszczanie się skóry, rozjaśnia ją, oczyszcza.

mam żel eveline z serii z orchideą - nie zawiera żadnych agresywnych detergentów, nie pieni się, ma taką kremowo-olejową konsystencję. myślę, że może być dobry do porannego mycia twarzy, co Wy na to?
jakoś nie przekonuje mnie sam tonik, który z założenia ma tonizować, a nie oczyszczać...
__________________
24.01.2010 daję szansę moim włosom
gubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 20:02   #320
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Question Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Można się przyłączyć? Dziś po raz 1 użyłam OCM- 30% olej rycynowy i 70%oliwa z oliwek. Ogólnie dałam to na jakieś 3/4 min,później 2 razy na to ręcznik z wrzątku,później 2 razy inny ręcznik z zimnej wody ,z tym że ten 2 raz to już było starcie.Jestem ciekawa jak na mnie zadziała,bo zamierzam powoli zamieniać pielęgnację ,,chemiczną" na bardziej naturalną.Aha, a jeśli muszę stosować maście na trądzik to po tym OCM można przetrzeć twarz tonikiem(ziaji)/hydrolatem i na to maść?
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 21:09   #321
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Metoda świetna!

Ja mam naczynka, ale sądzę że mi na te naczynka pomaga, od kiedy stosuje nie mam czerwonego nosa, buzia jednolita

oczywiscie pomaga na pory i zaskorniaki (cera tlusta, tradzikowa)

cudo, zostane z tym na zawsze!

olej rycynowy mieszam ze slonecznikowym rafinowanym Bartek wsumie nawet nie widzę opcji aby mogl zapchać po myciu nawet troche oleju nie zostaje na skórze
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 21:31   #322
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Chyba faktycznie, wczoraj postarałam się dokładniej zmyć i dzisiaj nie mogę wyjść z podziwu. Dawno takiej twarzy nie miałam .. gładka, oczyszczona, pory praktycznie niewidoczne i matowa , do tego zero zaskórników
Możliwe też, że to też wina kremu , zawsze po OCM nakładałam jeszcze babydream, wczoraj nie nałożyłam i cudo . Jeszcze trochę poszukam i znajdę winowajcę
Ja miałam tak samo - źle zmyty olej i już był problem. Trzeba naprawdę solidnie zmywać olej wtedy metoda
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 10:16   #323
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

mi sie lniany sprawdza.
chociaz OCM ostatnio robilam w czwartek, potem mialam rwana osemke i tylko lod do twrzy przykladalam, goracy recznik i masowanie policzka by mnie chyba zabilo ;P
ale dzis juz chyba dam rade
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 14:41   #324
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Czesc dziewczyny,czy któras a Was ma zaskórniki zamkniete,jak ta metoda sobie z nimi radzi?pomaga?bo nie mam juz do nich siły
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 22:14   #325
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

OCM stosowane regularnie ładnie "otwiera" zaskórniki, potem wystarczy zrobić peeling (ja robię z kawy) i jest cacy.

Ja jak nie mam czasu to masuje olejem i ściągam ciepłym ręcznikiem aż pozbędę się oleju. Potem się chlapie zimną wodą. Pełne ocm robię na dobranoc. A rano tylko tonik.
Ja nie używam potem toniku, skóra jest miękka i nawilżona więc po co. Od razu kładę kremik. Lub maść punktowo na niespodzianki.

Włoczykijko nie potrzebny Ci tonik zaraz po ocm, daj od razu maść. Tonik zostaw na rano.
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 01:51   #326
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
OCM stosowane regularnie ładnie "otwiera" zaskórniki, potem wystarczy zrobić peeling (ja robię z kawy) i jest cacy.

Ja jak nie mam czasu to masuje olejem i ściągam ciepłym ręcznikiem aż pozbędę się oleju. Potem się chlapie zimną wodą. Pełne ocm robię na dobranoc. A rano tylko tonik.
Ja nie używam potem toniku, skóra jest miękka i nawilżona więc po co. Od razu kładę kremik. Lub maść punktowo na niespodzianki.

Włoczykijko nie potrzebny Ci tonik zaraz po ocm, daj od razu maść. Tonik zostaw na rano.
Dzięki za odpowiedź, dziś tak zrobiłam- OCM a potem tylko punktowo Differin.Muszę przyznać,że cera jest trochę bardziej gładka i mam mniejsze pory, z tym że na większe efekty poczekam jeszcze
A myślicie ,że samo ochlapanie zimną wodą po starciu ręcznikiem wystarczy? Bo jak zacznie się szkoła to trochę cienko znaleźć czas na takie zabiegi.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 20:16   #327
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Czy rano po OCM mogę tylko i wyłacznie spryskać twarz woda termalną ?
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks

Edytowane przez Mademoiselle_Pauline
Czas edycji: 2010-07-31 o 17:25
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 21:17   #328
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

a czy tam metoda nadaje sie dla 16 latki?



i mam pytanie jak jest taki olejek z avonu z drzewa herbacianegio NIE CHCĘ go stosowac do ocm, tylko normalnie, to jak to zrobić?


poprostu wmasowac w skóre twarzy i spłukac??

potraktowac to jak mycie twarzy zamiast żelu?


Prosze o odpowiedzi
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2010-07-29 o 21:18
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 12:55   #329
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

doigrałam się. Zapchał mnie olej rycynowy. Stosowałam sam lub zmieszany z tranem (dlatego tran bo to jedyna tłusta rzecz ktora mnie nie zapycha, wszystkie oleje mnie zapychają, dosłownie wszystkie). W jednym i drugim przypadku nic się nie polepszyło. Jestem tak zapchana ze chyba nigdy tak nie miałam Niestety ta metoda nie jest dla każdego. Pomimo dokładnego zmywania jest okropnie. Oczywiscie przez pierwszy tydzien myślałam ze to najcudowniejszy sposób na ziemi a po tygodniu okazało sie ze zaczyna mnie wysypywac i mam okropnie zapchaną skóre. Szkoda
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 13:58   #330
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

jak dla mnie (brak tradziku, zaskórniki, nadmiar wydzielania sebum), metoda jest idealna.....
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-03 12:09:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.