Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-30, 10:12   #2461
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

hej
Ja dziś rano Was podczytywałam jedna ręką karmiłam Szymka w foteliku drugą bujałam Tymka we wózku w przerwach na odbicia przewijałam wizaż

Monix super masz ta zabawkę na fotelik tą spiralkę też chyba taką kupię
Emzeta a Filip nie uśmiecha się w ogóle czy uśmiecha się podczas jedzenia?tak nieświadomie?

PS jaki proszek kupić dla dzieci jak będę w pl??
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 10:13   #2462
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

dzien dobry

no technicznie nie dam rady wasnadrobić
mały skwierczy cały czas, poza tym ortopeda kazał w dzień leżeć z nim na brzuchu w pozycji na zabke, wiec mam jeszcze mniej czasu
pochwale sie tylko dzić skończyliśmy miesiąc nie wiem jak ja to przetrwałam, przeleciało niewiadomo kiedy
moze jak tz wróci z pracy to wkleje aktualny album
pozdrawiam
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 10:20   #2463
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
hej
Ja dziś rano Was podczytywałam jedna ręką karmiłam Szymka w foteliku drugą bujałam Tymka we wózku w przerwach na odbicia przewijałam wizaż

Monix super masz ta zabawkę na fotelik tą spiralkę też chyba taką kupię
Emzeta a Filip nie uśmiecha się w ogóle czy uśmiecha się podczas jedzenia?tak nieświadomie?

PS jaki proszek kupić dla dzieci jak będę w pl??
cały czas Cię podziwiam
ja mam jelp ale jest drogi, słyszałam że lovela jest też dobra i tańsza, ale sama nie próbowałam
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 10:20   #2464
nicolajj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 338
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
hej
Ja dziś rano Was podczytywałam jedna ręką karmiłam Szymka w foteliku drugą bujałam Tymka we wózku w przerwach na odbicia przewijałam wizaż

PS jaki proszek kupić dla dzieci jak będę w pl??
Jak się sprawują dzisiaj maluchy?

Przydałaby się trzecia ręka do wizażu...
Ja używam Dzidziusia, jest cenowo przystępny i super pierze, szczególnie biały. Spiera wszystkie plamy po kupkach. Teraz mam też Lovelę do białego bo był w promocji w Rosmannie. Też dobrze pierze.
nicolajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 10:30   #2465
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
dziś szczepienie ma synek Buziaczkka

Dawid mial miec dzis szczepienie ale go miec nie bedzie dopiero we wtorek bo co sie okazalo jak zadzwonilam rano do przychodni zeby go zarejestrowac, ze naszego lekarza nie ma caly tydzien, bedzie dopiero we wtorek.....chcielismy isc do innej lekarki ale akurat dzis nie przyjmuje, przyjmuje jeszcze jedna taka starsza babka ale ona przyjmuje od 16-18 i ma cala mase ludzi i lepiej jak przyjedziemy we wtorek

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
cały czas Cię podziwiam
ja mam jelp ale jest drogi, słyszałam że lovela jest też dobra i tańsza, ale sama nie próbowałam

Ja uzywalam Lovelli ale ona nie ma wogole zapachu i jak dla mnie smierdzi i kupilam Dzidziusia swietnie pachnie i jest duzo tanszy od Lovelli a dawidowi nic po nim nie ma wiec teraz bede kupowac Dzidziusia

Dostalismy dzisiaj ta mate edukacyjna dla Dawida i powiem wam ze jest rewelacyjna, jest bardzo bogata w te wszystkie bajery i strasznie kolorowa i ma duze urozmaicone zabawki jedna z pozytywka ktora wygrywa 2 albo 3 super melodyjki, nie zaluje tych wydanych 160 zl, pierwszy raz nie mam zastrzezen
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 10:33   #2466
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Lcmok: dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
ja mam uczucie takiego nieprzyjemnego mrowienia, brr
ja tez miałam nieprzyjemne mrowienie, ktore chwile trwalo i przechodzilo.

Zanka - super fotki!!! Jaki Filipek juz duzy! A jaka szczepionke wybraliscie? A to pierwsze szczepienie? Czemu dopiero teraz? Chyba ze to juz to kolejne?

Monix - jejciu Twój tez straszny slodziak!!!
Dooobra dooobra juz zmienilam

A ja teraz w te upały ubieram malego na spacerki i na taras w krotki rekawek i krotkie spodenki, do tego skarpetki, leciutki kocyk i jazda. Czapeczki nie zakladam, no chyba ze wieje mocno.

Jakie macie plany na weekend? My jedziemy wreszcie, po raz pierwszy, na naszą kochaną działeczkę nad jezioro (ale nie na Mazury). Ciekawe, jak Wojtuś zniesie podróż (1,5h) i w ogóle jak mu się będzie podobało
Nie piszcie na dużo w weekend co? Bo nie nadrobie potem

Buziaczki!
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 10:34   #2467
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

ok to jakiś z tych proszków zakupie
Najgorsze, że muszę paczką wysłać mleka do PL bo na 2 miesiące będę duuuużo tego potrzebowała nie zabiore w walizce aż tyle mlekai tak duzo rzeczy będzie do zabrania

Maluchy w miare ok śpią we wózku w dzień łóżeczka nie chca pierony małe jedynie wóziono ale nic przynajmniej mam spokoj bo nie marudzą że usnąć nie umią same poszłam na wygodę no ale cóż

nie chwaląc się idzie mi znimi coraz lepiej bo coraz bardizej je poznaje dziś np Tymek skończył jeść wcześniej to Szymkowi uformowałam tetrową podstawkę pod butelkę i sam ładnie jadł w foteliku podczas gdy ja wkladałam Tymka do wózka
Ehs wiem takie rozwiązania wyrodne no ale nie mam wyjścia muszę kombinować jak nie wiem

Dzięki za pomysł z wodą przegotowaną w butelkach tym sposobem przygotowuję wczęsniej 14 butelek i dzieciaki mają świeże mleczko
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 10:34   #2468
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

dziś na obiad gulasz robię, mięsko się dusi aż w całym domu pachnie
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 10:40   #2469
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

wow zanka zazdroszczęu nas obiad był raz odkąd ze szpitala wróciliśmy hahah
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 10:55   #2470
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
dziś na obiad gulasz robię, mięsko się dusi aż w całym domu pachnie
Mmmmmmmm, a daj przepis, jeśli łatwo się robi, co? Bo ze mnie taka kuchara jak zakonnica
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 11:04   #2471
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
hej S jaki proszek kupić dla dzieci jak będę w pl??
ja mam dzidziusia i Boasa oba ok

swietie dajesz sobie rade z dzieciakami, ormalnie szacun

moje male spi , ale jakoś niespokojnei i teraz sama nie wiem co mam z sobą robić jakoś, bo wszystko robilam w trybie 10sekundowym tzn on wcześniej skwierczał wiec ja myk na 10 s do kuchni i z powrotem i tym systemem zrobiłam sobie obiad( wielkie slowow na prażoną kasze i gotowaną pierś z marchewką, czli super jak zwykle)
Mój TZ domaga sie czułości i uwagi a ja jestem juz tylko zmęczona, zresztą mały zaskwierczy a ja trace od razu cały zapał, u gina jeszcze nie byłam i nawet sie nie umowiłam, zresztą czuje sie jakaś taka zapleśniała

w dlugi weekend mamy dwa wesela, kurcze najgorsze, z e przesiedze na glodnego...
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 11:04   #2472
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

a ja mam jeszcze jedno pytanko czy Wasze dzieci też tak się przeciągają?tak jak dorosły człowiek co wstanie rano. Hmm nie wiem jak to określić tak odchylają się do tylu i rączki mają zgięte i tak uniesione koło głowy. Główkę tak odchylają do tylu i trochę ciałko też. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie o co chodzi

a drugie pytanie to jaka może być przyczyna jak jedzą butelkę i tak płaczą przy tym lub tak się wyrywają wręcz to się podwieczór dzieje przeważnie:/kolka??
Kopia przy tym nóżkami ale nie mają zaciśniętych piąstek.
Dodam, że tak chcą tę butelkę tylko tak jakby rzucają się na nią płacząc i tak dziwnie jedzą wtedy a jak biorę na ręce żeby uspokoić to szukają buzią jedzenia.
Dziwne to jest naprawde.

Zmykam butle szykować bo się przebudzają z góry dziękuję za odpowiedzi
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009

Edytowane przez SoNeRa
Czas edycji: 2009-04-30 o 11:05
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 11:11   #2473
nicolajj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 338
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
ok to jakiś z tych proszków zakupie
Najgorsze, że muszę paczką wysłać mleka do PL bo na 2 miesiące będę duuuużo tego potrzebowała nie zabiore w walizce aż tyle mlekai tak duzo rzeczy będzie do zabrania

Maluchy w miare ok śpią we wózku w dzień łóżeczka nie chca pierony małe jedynie wóziono ale nic przynajmniej mam spokoj bo nie marudzą że usnąć nie umią same poszłam na wygodę no ale cóż

nie chwaląc się idzie mi znimi coraz lepiej bo coraz bardizej je poznaje dziś np Tymek skończył jeść wcześniej to Szymkowi uformowałam tetrową podstawkę pod butelkę i sam ładnie jadł w foteliku podczas gdy ja wkladałam Tymka do wózka
Ehs wiem takie rozwiązania wyrodne no ale nie mam wyjścia muszę kombinować jak nie wiem
To super że jest lepiej. A potrzeba matką pomysłu jest.

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
dziś na obiad gulasz robię, mięsko się dusi aż w całym domu pachnie
To wpraszam się na obiad, bo u nas kuchnia w demolce. Teściowa malowanie urządziła , bo chrzciny będą, a dwa lata temu było malowane. Ona jest
To niech maluje.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
a ja mam jeszcze jedno pytanko czy Wasze dzieci też tak się przeciągają?tak jak dorosły człowiek co wstanie rano. Hmm nie wiem jak to określić tak odchylają się do tylu i rączki mają zgięte i tak uniesione koło głowy. Główkę tak odchylają do tylu i trochę ciałko też. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie o co chodzi

a drugie pytanie to jaka może być przyczyna jak jedzą butelkę i tak płaczą przy tym lub tak się wyrywają wręcz to się podwieczór dzieje przeważnie:/kolka??
Kopia przy tym nóżkami ale nie mają zaciśniętych piąstek.
Dodam, że tak chcą tę butelkę tylko tak jakby rzucają się na nią płacząc i tak dziwnie jedzą wtedy a jak biorę na ręce żeby uspokoić to szukają buzią jedzenia.
Dziwne to jest naprawde.

Zmykam butle szykować bo się przebudzają z góry dziękuję za odpowiedzi
Dokładnie to opisałaś. I jeszcze do tego przeciągania takie miny stoją. Mamy to samo.

A co do drugiego to jak Bartek ma wzdęcia to wygia się do tyłu, odpycha rączkami, gwałtownie i jakby zachłannie łapie pierś a potem z kwękiem ją puszcza i znowu sie wygina. A jednocześnie tak się wierci że ledwo go utrzymać mogę.
nicolajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 11:12   #2474
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Kochane ja też nie jestem świetną kucharką, a teraz nie mam czasu na eksperymenty, czy dania których wykonanie pochłania dużo czasu
więc radzę sobie jak mogę
gulasz robię z sosem z torebki "Pomysł na... gulasz" z winiary, powiem Wam, że za pierwszym razem podeszłam do tego produktu z przymrużeniem oka, bo dziadek jak gotował to używał różnych rzeczy z torebek, nic mi nigdy wtedy nie smakowało. No ale jak dla mnie i męża ten sos jest ekstra.
Mięso wieprzowe (dziś łopatka) pokrojone w kostkę podsmażam chwilę na odrobinie oleju albo masła, zawsze dodaję kostkę z knorra czosnek uwielbiam
potem rozpuszczam ten sos z torebki w pół litra wody zimnej, mieszam i zalewam to mięsko, pod przykryciem dusi się około 1,5 godziny na wolnym ogniu. Do tego kluski śląskie, ziemniaki a pewnie i z ryżem będzie dobrze smakowało.
Lubimy też "Pomysł na... kurczaka w sosie śmietanowo-ziołowym" pycha
spróbowałabym innych takich dań, ale te które mnie interesują przyrządza się w piekarniku a my nie mamy niestety
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 11:19   #2475
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

co do gotowania wyprobujcie zielone pesto jesli jest w PL ja je tutaj odkryłam jest pyszne z kurczakiem i makaronem typu świderki lub inne muszlkiszybkie i proste do zrobienia a przy tym przepyszne
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 11:26   #2476
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
a ja mam jeszcze jedno pytanko czy Wasze dzieci też tak się przeciągają?tak jak dorosły człowiek co wstanie rano. Hmm nie wiem jak to określić tak odchylają się do tylu i rączki mają zgięte i tak uniesione koło głowy. Główkę tak odchylają do tylu i trochę ciałko też. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie o co chodzi
o do przeciagania sie po obudzeniu to to samo

a co do drugiego, mój czasem na piersi robi kupke albo chce pierda puścić to też sie wygina, moze to to???

c

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
co do gotowania wyprobujcie zielone pesto jesli jest w PL ja je tutaj odkryłam jest pyszne z kurczakiem i makaronem typu świderki lub inne muszlkiszybkie i proste do zrobienia a przy tym przepyszne
ja robie zielone pestoz makaronem i tuńczykiem z puszki: pycha
jest w PL
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 11:40   #2477
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

witamy
Cytat:
Napisane przez nicolajj Pokaż wiadomość
Ale ze mnie gapa. Monix pięknego masz Dawida, a jakie zdolności... Może syn odziedziczy po tobie talent i będzie po ścianach malował...

Cytat:
Napisane przez Charlotte Pokaż wiadomość
Mmmmmmmm, a daj przepis, jeśli łatwo się robi, co? Bo ze mnie taka kuchara jak zakonnica


Charlotte śliczny avatarek
nasz juz nie zaciska piastek, tzn jeszcze mu sie zdarzy ale nie za każdym razem tak jak wcześniej

Zanka ale Filip słodziutko spi aniołeczek

nicolajj na pewno Bartuś jest zdrowy a spał całą noc bo przecież to już dorosly facet

Monix cudny jest Dawidek no a pajac pelen wypas

SoNeRa my używamy proszek Bobas lub plyn do prania Lovela. Oba sa ok. do plukania mamy plyn jelp
na pierwsze pytanie - tak, Adrianek się tak przeciąga
na drugie - ja myslę, że to brzuszek ich boli, jakby to bylo cały dzien to moze za mala dziurke by mieli w smoczku od butelki i za wolno by im lecialo

Nicolajj niech tesciowa maluje, oby sie nie zainspirowalam malowidlem Monix a to Wy macie wspólną kuchnię....?

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Zanka faktycznie kurczak w sobie smietanowo-ziolowym jest pycha a przygotowanie kilka minut pracy i pozniej tylko sie czeka - tzn ja nie smaze tylko piekę w piekarniku - mieszac nie trzeba
a gulasz to robie tak: mieso smaze, w garnku robie sos - np pieczeniowy, jak mi sie nei chce to z torebki, jak mieso jest podsmazone wrzucam do sosu. Jemy to z kasza gryczana i ogorkami konserwowymi albo papryka konserwowa...20-25min i gotowe
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 11:54   #2478
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Emzeta napewno Filipek sie niedlugo sumiechnie

Karolinka dziekuje za odpowiedz piekny avatarek .Zycze udanego wypoczynkuczekam na wiesci jak Wojtus po podrozy. Laura kocha jezdzic samochodem

Ewccik ja jem jak szalona ale nie kontroluje co

Monix mi wlasnie sie teraz wypelnia boli przez chwile jak *********

Zanka sliczne fotki i smacznego zycze

Nicollajj ale ci pieknie dzidzia spi ja tez tak chceeeeeeee

Sija dzielnie nadrabiasz

Judy udanych zakupow


Masako gratulacje z okazji skonczonego miesiaca czekam na album.
U ciebie widze na odwrot ja domogam sie czulosci od Tzta . On grzecznie w nocy zajmuje sie dzieckiem. Ale fajnie, ze macie wesele tez bym pobawila . A czemu na glodnego?

Sonera a macie juz paszporty dla maluszow? Ja nie wiem co mam zrobic tez chce jechac do Polski. Ciesze sie, ze sobie jakos radzicie . Ja uzywam proszku sensitive i mala nie ma ani pol uczulenia. Czemu chcesz proszki z PL? Zazdroszcze
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 12:00   #2479
nicolajj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 338
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
witamy

nicolajj na pewno Bartuś jest zdrowy a spał całą noc bo przecież to już dorosly facet

Nicolajj niech tesciowa maluje, oby sie nie zainspirowalam malowidlem Monix a to Wy macie wspólną kuchnię....?


Pamiętasz 4-piętrową hawirę? Niestety mieszkamy z teściami, ale już niedługo. Jesienią dostawimy swoją część i będę miała swoją kuchnię. Nie mogę się doczekać. Ale dopiero od czerwca 2008 jesteśmy małżeństwem. Byki już rosną...

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
ja robie zielone pestoz makaronem i tuńczykiem z puszki: pycha
jest w PL
Muszę wypróbować z tuńczykiem, akurat przedwczoraj kupiłam.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Raspi ale dwa dni wcześniej dwie noce budził się co chwilę, to teraz odsypia.

Charlotte śliczny avatarek, bobas też .
nicolajj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 12:16   #2480
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
dziś szczepienie ma synek Buziaczkka
wow skąd taka dobra pamieć Zanka, co?
Nicolajj
Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
hej
Ja dziś rano Was podczytywałam jedna ręką karmiłam Szymka w foteliku drugą bujałam Tymka we wózku w przerwach na odbicia przewijałam wizaż

Monix super masz ta zabawkę na fotelik tą spiralkę też chyba taką kupię
Emzeta a Filip nie uśmiecha się w ogóle czy uśmiecha się podczas jedzenia?tak nieświadomie?

PS jaki proszek kupić dla dzieci jak będę w pl??
dziękuje)co do proszku ja piore w loveli ale ten zapach mnie juz mdli!
Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
dzien dobry

no technicznie nie dam rady wasnadrobić
mały skwierczy cały czas, poza tym ortopeda kazał w dzień leżeć z nim na brzuchu w pozycji na zabke, wiec mam jeszcze mniej czasu
pochwale sie tylko dzić skończyliśmy miesiąc nie wiem jak ja to przetrwałam, przeleciało niewiadomo kiedy
moze jak tz wróci z pracy to wkleje aktualny album
pozdrawiam
witaj Masako....co do bioderek to my oprocz lezenia na zabke mamy jeszcze ćwiczenia, Wy nie?wszystkiego naj z okazji miesięcznicy
Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Dawid mial miec dzis szczepienie ale go miec nie bedzie dopiero we wtorek bo co sie okazalo jak zadzwonilam rano do przychodni zeby go zarejestrowac, ze naszego lekarza nie ma caly tydzien, bedzie dopiero we wtorek.....chcielismy isc do innej lekarki ale akurat dzis nie przyjmuje, przyjmuje jeszcze jedna taka starsza babka ale ona przyjmuje od 16-18 i ma cala mase ludzi i lepiej jak przyjedziemy we wtorek

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------




Ja uzywalam Lovelli ale ona nie ma wogole zapachu i jak dla mnie smierdzi i kupilam Dzidziusia swietnie pachnie i jest duzo tanszy od Lovelli a dawidowi nic po nim nie ma wiec teraz bede kupowac Dzidziusia

Dostalismy dzisiaj ta mate edukacyjna dla Dawida i powiem wam ze jest rewelacyjna, jest bardzo bogata w te wszystkie bajery i strasznie kolorowa i ma duze urozmaicone zabawki jedna z pozytywka ktora wygrywa 2 albo 3 super melodyjki, nie zaluje tych wydanych 160 zl, pierwszy raz nie mam zastrzezen
współczuje mama nadzieje ze Dawid dzielnie znosi szczepienia..../to drugie podobno jest gorsze...super ze mata wypaśna
Cytat:
Napisane przez Charlotte Pokaż wiadomość
Lcmok: dla wszystkich



ja tez miałam nieprzyjemne mrowienie, ktore chwile trwalo i przechodzilo.


Monix - jejciu Twój tez straszny slodziak!!!
Dooobra dooobra juz zmienilam


Jakie macie plany na weekend? My jedziemy wreszcie, po raz pierwszy, na naszą kochaną działeczkę nad jezioro (ale nie na Mazury). Ciekawe, jak Wojtuś zniesie podróż (1,5h) i w ogóle jak mu się będzie podobało
Nie piszcie na dużo w weekend co? Bo nie nadrobie potem

Buziaczki!
no w koncu zmienilas!!!!!!!!!!!!!ale cudna dzidzia!!!!!!!!!!!!!a co do planow...co do planów to my w sobote jedziemy na zakupy...Charlotte ja myśle, ze będziesz miała co nadrabiac
Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
ok to jakiś z tych proszków zakupie
Najgorsze, że muszę paczką wysłać mleka do PL bo na 2 miesiące będę duuuużo tego potrzebowała nie zabiore w walizce aż tyle mlekai tak duzo rzeczy będzie do zabrania

Maluchy w miare ok śpią we wózku w dzień łóżeczka nie chca pierony małe jedynie wóziono ale nic przynajmniej mam spokoj bo nie marudzą że usnąć nie umią same poszłam na wygodę no ale cóż

nie chwaląc się idzie mi znimi coraz lepiej bo coraz bardizej je poznaje dziś np Tymek skończył jeść wcześniej to Szymkowi uformowałam tetrową podstawkę pod butelkę i sam ładnie jadł w foteliku podczas gdy ja wkladałam Tymka do wózka
Ehs wiem takie rozwiązania wyrodne no ale nie mam wyjścia muszę kombinować jak nie wiem

Dzięki za pomysł z wodą przegotowaną w butelkach tym sposobem przygotowuję wczęsniej 14 butelek i dzieciaki mają świeże mleczko
super sobie radzisz!! i jak widac wizaz jest nieoceniony....14 butelek, o matko!!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
dziś na obiad gulasz robię, mięsko się dusi aż w całym domu pachnie
Zankaa to za robienie smaka
Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
ja mam dzidziusia i Boasa oba ok

swietie dajesz sobie rade z dzieciakami, ormalnie szacun

moje male spi , ale jakoś niespokojnei i teraz sama nie wiem co mam z sobą robić jakoś, bo wszystko robilam w trybie 10sekundowym tzn on wcześniej skwierczał wiec ja myk na 10 s do kuchni i z powrotem i tym systemem zrobiłam sobie obiad( wielkie slowow na prażoną kasze i gotowaną pierś z marchewką, czli super jak zwykle)
Mój TZ domaga sie czułości i uwagi a ja jestem juz tylko zmęczona, zresztą mały zaskwierczy a ja trace od razu cały zapał, u gina jeszcze nie byłam i nawet sie nie umowiłam, zresztą czuje sie jakaś taka zapleśniała

w dlugi weekend mamy dwa wesela, kurcze najgorsze, z e przesiedze na glodnego...
mam to samo tryb 10sekundowy jest the best, dzieki niemu funkcjonujemy
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość

Monix cudny jest Dawidek no a pajac pelen wypas

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość

Monix mi wlasnie sie teraz wypelnia boli przez chwile jak *********
ufff na szczęście nie tylko ja tak mam, mój się właśnie opróżnia


My już po spacerku i zakupach, kupiłam hula hopzjadłam kapuśniak i czekam na ;pirogi ruskie, które robi moja mama...Ona potrafi robic taklie pyszne pierogi w ciąży zjadałam 30 sztuk a przed i teraz tylko 10, choc mam taka na nie ochote ze bym 20 pochlonelaale coz DIETA...
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-04-30 o 12:21
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 12:16   #2481
Anvi
Raczkowanie
 
Avatar Anvi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 462
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

hej
Ja na chwile, bo jestesmy po szczepieniu i maly troche marudzi...ale wlasnie zasnąl (!!moze go codziennie bede szczepic?? ) wiec mam chwilke na szybkie "przelecenie" wizazu
Maly strasznie ryczal przy szczepieniu...ech...
Lekarka pytala czy juz uprawiamy seks, ja na to ze nie, ze wole spac...ona sie smieje i pyta jaka antykoncepcje chcemy stosowac i wymienia cuda-niewidy - tyle mozliwosci! A ja look na TZta i mowie...eee..to chyba nic albo prezerwatywy, bo i tak mi sie nie chce nic robic...jezu!! normalnie az zieje ode mie entuzjazm do ponownego rozpoczecia zycia seksualnego, no nie? Biedny malżon

jasti fajnie ze ci Nadia troszke czasu wydzielila na wizaz
judy ja nie doczytalam i myslalam ze to ty sobie te gotyckie imiona tatuujesz!
memi dobrze ze Antoś sie nie zmienil w Adasia Mam nadzieje ze moj Adaś pozostanie Adasiem na chrzcinach
fizjo powodzenia na egzaminie A gripe water podaje strzykawką albo w smoczku od butelki
alkamor krochmalem buzie przemywasz? I wysypka znika? Bo my mamy taka chropowata ta buzi i nie wiem co robic, bo woda przegotowana nie pomaga... A jak ten krochmal (ale glupie pytanie...) i czy z tego sie nie zrobi taka sztywna powloczka na buzi?
gryzaczek moj maly tak wlasnie spi... Co czytam o Ani to bardziej sie pewniam ze oni z jednego gangu
emzeta podczytuje z ciekawoscia jak ubierasz malego na angielska pogode - bede odgapiac

zanka, monix zdjecia cudne

sonera ty jestes normalnie matka wielofunkcyjna!! Ciesze sie ze sie zdecydowalas na wyjazd do PL, bedzie latwiej mimo ze bez TZ (pozniej nadrobicie ) A bedziesz u rodzicow kolo Tarnowa? Bo ja rzut kamieniem, moze gdzies sie spotkamy, kto wie?
Co do przeciągania -tak i jeszcze do tego boruczy
Co do wyrywania sie przy jedzeniu (u nas piers) - tak często i nerwowo, szczegolnie jak jest przemeczony i walczy ze sennoscia i glodem rownoczesnie

To na razie tyle....maly nadal spi...moze obiad ugotuje Chociaz na liscie priorytetow przed obiadem jest sen Wizaż tez jest przed obiadem Tylko ten cholerny seks nadal na koncu listy
Anvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 12:20   #2482
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość

Sonera a macie juz paszporty dla maluszow? Ja nie wiem co mam zrobic tez chce jechac do Polski. Ciesze sie, ze sobie jakos radzicie . Ja uzywam proszku sensitive i mala nie ma ani pol uczulenia. Czemu chcesz proszki z PL? Zazdroszcze
ale Wam chyba paszport nie potrzebny....
Cytat:
Napisane przez nicolajj Pokaż wiadomość

Pamiętasz 4-piętrową hawirę? Niestety mieszkamy z teściami, ale już niedługo. Jesienią dostawimy swoją część i będę miała swoją kuchnię. Nie mogę się doczekać. Ale dopiero od czerwca 2008 jesteśmy małżeństwem. Byki już rosną...
no ja myslalam ze jak 4-pietrowa hawira to 15 sypialni, 4 łazienki i conajmniej 2 kuchnie
jakie byki ?
młodziutkie malzenstwo jestescie, my to juz stare dobre malzenstwo, zaarz bedzie 3 lata po
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 12:23   #2483
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Miałam trzymac za bioderka czyjes...Ewwcik
dzięki

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
Ewccik licze na szczegółową relację
wizyta trwała 5 minut, dr kazał rozebrać małą tylko dół, zdjąć pampersa, i czystą położyć na naszej pieluszce tetrowej na stole do usg. Szybko przejechał głowicą po obu bioderkach i siu koniec wizyty.
kazał profilaktycznie szeroko pieluchować i zjawić sie za 2,5 m-ca.

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Ewccik ja jem jak szalona ale nie kontroluje co
ja się waży tyle co Ty to się nie trzeba kontrolować
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 12:29   #2484
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
hej
Ja na chwile, bo jestesmy po szczepieniu i maly troche marudzi...ale wlasnie zasnąl (!!moze go codziennie bede szczepic?? ) wiec mam chwilke na szybkie "przelecenie" wizazu
Maly strasznie ryczal przy szczepieniu...ech...
Lekarka pytala czy juz uprawiamy seks, ja na to ze nie, ze wole spac...ona sie smieje i pyta jaka antykoncepcje chcemy stosowac i wymienia cuda-niewidy - tyle mozliwosci! A ja look na TZta i mowie...eee..to chyba nic albo prezerwatywy, bo i tak mi sie nie chce nic robic...jezu!! normalnie az zieje ode mie entuzjazm do ponownego rozpoczecia zycia seksualnego, no nie? Biedny malżon

jasti fajnie ze ci Nadia troszke czasu wydzielila na wizaz
judy ja nie doczytalam i myslalam ze to ty sobie te gotyckie imiona tatuujesz!
memi dobrze ze Antoś sie nie zmienil w Adasia Mam nadzieje ze moj Adaś pozostanie Adasiem na chrzcinach
fizjo powodzenia na egzaminie A gripe water podaje strzykawką albo w smoczku od butelki
alkamor krochmalem buzie przemywasz? I wysypka znika? Bo my mamy taka chropowata ta buzi i nie wiem co robic, bo woda przegotowana nie pomaga... A jak ten krochmal (ale glupie pytanie...) i czy z tego sie nie zrobi taka sztywna powloczka na buzi?
gryzaczek moj maly tak wlasnie spi... Co czytam o Ani to bardziej sie pewniam ze oni z jednego gangu
emzeta podczytuje z ciekawoscia jak ubierasz malego na angielska pogode - bede odgapiac

zanka, monix zdjecia cudne

sonera ty jestes normalnie matka wielofunkcyjna!! Ciesze sie ze sie zdecydowalas na wyjazd do PL, bedzie latwiej mimo ze bez TZ (pozniej nadrobicie ) A bedziesz u rodzicow kolo Tarnowa? Bo ja rzut kamieniem, moze gdzies sie spotkamy, kto wie?
Co do przeciągania -tak i jeszcze do tego boruczy
Co do wyrywania sie przy jedzeniu (u nas piers) - tak często i nerwowo, szczegolnie jak jest przemeczony i walczy ze sennoscia i glodem rownoczesnie

To na razie tyle....maly nadal spi...moze obiad ugotuje Chociaz na liscie priorytetow przed obiadem jest sen Wizaż tez jest przed obiadem Tylko ten cholerny seks nadal na koncu listy
z sexem mam to samo w koncu TZtowi "ogonek" odpanie....i jak to jest ze wizaz zawsze jest przed...
Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
dzięki


wizyta trwała 5 minut, dr kazał rozebrać małą tylko dół, zdjąć pampersa, i czystą położyć na naszej pieluszce tetrowej na stole do usg. Szybko przejechał głowicą po obu bioderkach i siu koniec wizyty.
kazał profilaktycznie szeroko pieluchować i zjawić sie za 2,5 m-ca.


ja się waży tyle co Ty to się nie trzeba kontrolować
Dawid tak płakał ze wizyta 25 min trwala a lekarz za cholere aparatem na odpowiednie kosci nie umial najechac...ciesze sie ze wszystko ok!!!!!!!

ooooooooo chyba będzie padac
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 12:36   #2485
Anvi
Raczkowanie
 
Avatar Anvi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 462
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
z sexem mam to samo w koncu TZtowi "ogonek" odpanie....i jak to jest ze wizaz zawsze jest przed...
no ja to bym nawet moze cos zrobila, profilaktycznie zeby nie odpadl...ale jak, jak mi sie tak strasznie nie chce......z drugiej strony jak odpadnie to juz nie bede musiala i bedzie wiecej czasu na spanie i wizaż...hmmm...musze to przemyslec
Anvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 12:37   #2486
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

fajnie, że podobają się Wam zdjęcia
czekam teraz na męża z obiadkiem, a potem uciekamy z domu

wiecie, chciałabym w sobotę przejechać się do Zoo... muszę pogadać o tym z moim TŻ
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 12:38   #2487
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Anvi będę w Tarnowie od 31 maja do 29lipca zapraszamy a Wy kiedy lecicie do PL??

Paszporty potrzebne bo jak przewiźć dziecko bez dokumentu że jest moje??

Raspi - paszporty mamy mieć na 26 maja więc tuż przed wylotem - mieliśmy poczatkowo lecieć 27maja ale tak dzień przed odbierać paszporty to wole później lecieć
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 12:40   #2488
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
U ciebie widze na odwrot ja domogam sie czulosci od Tzta . On grzecznie w nocy zajmuje sie dzieckiem. Ale fajnie, ze macie wesele tez bym pobawila . A czemu na glodnego?
gdyż jestem na diecie, gdyż mały ma wzdecia a takie masowe żywienie raczej za zdrowe nie jest
Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
hej

Lekarka pytala czy juz uprawiamy seks, ja na to ze nie, ze wole spac...ona sie smieje i pyta jaka antykoncepcje chcemy stosowac i wymienia cuda-niewidy - tyle mozliwosci! A ja look na TZta i mowie...eee..to chyba nic albo prezerwatywy, bo i tak mi sie nie chce nic robic...jezu!! normalnie az zieje ode mie entuzjazm do ponownego rozpoczecia zycia seksualnego, no nie? Biedny malżon


To na razie tyle....maly nadal spi...moze obiad ugotuje Chociaz na liscie priorytetow przed obiadem jest sen Wizaż tez jest przed obiadem Tylko ten cholerny seks nadal na koncu listy
skąd ja to znam

ide karić i na spacer buziaczki

nie zacytowało mi wszystkiego
Monix jakie ćwiczenia?? prosze mi tu szybciutko wypunktowac
ja sie strasznie boje tej dysplazji, bo ja ją mialam, a jest to genetycznie dziedziczone i mam stresa, mimo, ze ortopeda powiedział, ze nie jest dobrze, nie jest źle i nie zalecił nic poza pieluchami na noc i zabką w dzień... ech
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.

Edytowane przez Masako
Czas edycji: 2009-04-30 o 12:45
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 12:41   #2489
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

co do sexu to nam się baaardzo żadko chce ze względu na ogrom zajęc przy bliźniakach ehehe bliźniaki najlepsza antykoncepcja ja tak powiedziałam położnej w szpitalu jak pytała jakie zabezpieczenia będziemy stosowali - dodam, że dostaliśmy w szpitalu zapas prezerwatyw który przez przypadek wywaliłam jak zbierałam śmieciory w pokoju haha

PS mójn Szymek dzis jakiś senny co zje to do kimania i tak od rana :/dziwne

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

a no i jeszcze nie mieliśmy pierwszego drugiego razu
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 12:42   #2490
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

my już dawno po drugim pierwszym razie
mam wrażenie, że jest lepiej niż przed ciążą i porodem... podoba mi się to
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.