Miłośniczki Mango! - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-20, 13:33   #4951
Schmidiculous
Raczkowanie
 
Avatar Schmidiculous
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 39
Dot.: Miłośniczki Mango!

Dziewczyny, planuję zakupy na stronie Mango, ale zawsze dobrze wiedzieć, czy ktoś miał styczność z konkretną rzeczą w innych realiach, niż za pomocą strony internetowej

Czy któraś z Was ma, widziała, może się podzielić opiniami?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 63609031_02.jpg (19,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 63608231_02.jpg (17,4 KB, 19 załadowań)
Schmidiculous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:09   #4952
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez Schmidiculous Pokaż wiadomość
Dziewczyny, planuję zakupy na stronie Mango, ale zawsze dobrze wiedzieć, czy ktoś miał styczność z konkretną rzeczą w innych realiach, niż za pomocą strony internetowej

Czy któraś z Was ma, widziała, może się podzielić opiniami?
Ogólnie ich jakość jest zadowalająca, jednak moim zdaniem pierwszy portfel jest ładniejszy
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:30   #4953
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez Schmidiculous Pokaż wiadomość
Dziewczyny, planuję zakupy na stronie Mango, ale zawsze dobrze wiedzieć, czy ktoś miał styczność z konkretną rzeczą w innych realiach, niż za pomocą strony internetowej

Czy któraś z Was ma, widziała, może się podzielić opiniami?
zamawiałam teraz na zbiorowym ten pierwszy, dam znać jak dotrze
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 16:09   #4954
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Czy mi się wydaje czy na początku one były droższe?
Ja oglądałam w sklepie tą karmelową. Mi osobiście się nie podoba materiał i nawet za 89 zł bym jej nie kupiła.

chociaż ta bordowa na zdjęciach wygląda całkiem całkiem ale jej akurat nie widziałam
A ja uważam, że jak za tą cenę to jest całkiem ok. Mnie się podoba camelowa, bo bordowa w rzeczywistości jest zbyt jasna i ma nieładny odcień.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 09:50   #4955
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: Miłośniczki Mango!

Zamówiłam 14.08 online torbę z dostawą do sklepu, 17.08 ją wysłali i do tej pory nie dostałam wiadomości, że torba już na mnie czeka w sklepie. Czy oni w ogóle ów wiadomości wysyłają? Może jestem trochę przewrażliwiona, ale coś długo czekam na tę torbę, możliwe jest, że już jest dostarczona do sklepu, mimo że nie dostałam takiej wiadomości? Czy może po prostu to u nich tyle trwa? :conf used:
opelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 10:09   #4956
panna zet
Rozeznanie
 
Avatar panna zet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 986
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez opelka Pokaż wiadomość
Zamówiłam 14.08 online torbę z dostawą do sklepu, 17.08 ją wysłali i do tej pory nie dostałam wiadomości, że torba już na mnie czeka w sklepie. Czy oni w ogóle ów wiadomości wysyłają? Może jestem trochę przewrażliwiona, ale coś długo czekam na tę torbę, możliwe jest, że już jest dostarczona do sklepu, mimo że nie dostałam takiej wiadomości? Czy może po prostu to u nich tyle trwa? :conf used:
Do mnie wczesniej zadzwonili ze sklepu, że jest zamówienie do odbioru. Natomiast Mango wysmarowało do mnie meila z informacją o dostarczeniu mojego zamówienia do sklepu, po dwóch tygodniach od czasu jak już je odebrałam.
panna zet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 10:23   #4957
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez opelka Pokaż wiadomość
Zamówiłam 14.08 online torbę z dostawą do sklepu, 17.08 ją wysłali i do tej pory nie dostałam wiadomości, że torba już na mnie czeka w sklepie. Czy oni w ogóle ów wiadomości wysyłają? Może jestem trochę przewrażliwiona, ale coś długo czekam na tę torbę, możliwe jest, że już jest dostarczona do sklepu, mimo że nie dostałam takiej wiadomości? Czy może po prostu to u nich tyle trwa? :conf used:
Paczka już może czekać na Ciebie w sklepie. Do mnie zawsze dzwonili, jednak czytałam, iż nie we wszystkich sklepach fatygowali się aby poinformować o fakcie dostarczenia przesyłki
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 10:40   #4958
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez panna zet Pokaż wiadomość
Do mnie wczesniej zadzwonili ze sklepu, że jest zamówienie do odbioru. Natomiast Mango wysmarowało do mnie meila z informacją o dostarczeniu mojego zamówienia do sklepu, po dwóch tygodniach od czasu jak już je odebrałam.
Ja miałam identyczną sytuację-telefon od Pań ze sklepu i odebranie przesyłki+mail tydzień-dwa później o tym że paczka jest już do odbioru. Z tym że faktycznie pamiętam że parę osób pisało, że do nich nikt nie dzwonił. Najlepiej zadzwoń i zapytaj czy paczka już jest, jeśli nie ma spytaj czy oni dzwonią jak dojdzie i jak to wygląda, bo widocznie kwestia telefonu bądź jego braku jak widać zależy od Pań w sklepie. Choć skoro wysłali ją 17.08 to w sumie jeszcze nie jest aż tak długi czas aby się bardzo niepokoić.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:56   #4959
Schmidiculous
Raczkowanie
 
Avatar Schmidiculous
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 39
Dot.: Miłośniczki Mango!

A zmieniało się u Was coś w kwestii statusu zamówienia na stronie Mango? Zamawiałam bodajże 22.08 z odbiorem w sklepie, więc jeszcze się nie spinam, ale żadnych powiadomień nie dostaję, więc nie wiem jak się do tego odnieść.
Schmidiculous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 09:43   #4960
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez Schmidiculous Pokaż wiadomość
A zmieniało się u Was coś w kwestii statusu zamówienia na stronie Mango? Zamawiałam bodajże 22.08 z odbiorem w sklepie, więc jeszcze się nie spinam, ale żadnych powiadomień nie dostaję, więc nie wiem jak się do tego odnieść.
Teraz nic nie zamawiałam, ale podczas składania wcześniejszych zamówień chyba dwa razy miałam taką sytuację, trzeba spokojnie czekać
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 10:06   #4961
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez Schmidiculous Pokaż wiadomość
A zmieniało się u Was coś w kwestii statusu zamówienia na stronie Mango? Zamawiałam bodajże 22.08 z odbiorem w sklepie, więc jeszcze się nie spinam, ale żadnych powiadomień nie dostaję, więc nie wiem jak się do tego odnieść.
Ja składałąm zamówienie 17ego i w zasadzie nie dostałam żadnej informacji. Zajrzałam jedynie na stastus zamówienia na stronie - jedynie tam został zmieniony. Jak widać, maile tez nie zawsze wysyłają. Strona naprawdę kuleje pod względem zamówień internetowych.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 10:24   #4962
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Miłośniczki Mango!

co z Mango w Częstochowie? resztki wyprzedaży na wieszakach, zero nowej kolekcji
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 12:24   #4963
tikutik
Zadomowienie
 
Avatar tikutik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 600
Dot.: Miłośniczki Mango!

Mm[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;36172531]co z Mango w Częstochowie? resztki wyprzedaży na wieszakach, zero nowej kolekcji [/QUOTE]

Będąc w zeszłym tygodniu w Jurajskiej na zakupach też pomyślałam sobie, że z Mango coś jest nie tak, bo oprócz resztek z wyprzedaży żadna nowa kolekcja nie wchodzi. Czyżby zamykali go?
tikutik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 14:05   #4964
avilka77
Raczkowanie
 
Avatar avilka77
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 253
Dot.: Miłośniczki Mango!

cześć!
czy miałyście kiedy sytuacje z anulowaniem przez mango zamówienia? dostałam informację że zamówienie zostało anulowane z powodu braku towaru. zastanawiam się jak wygląda zwrot pieniędzy? tzn czy wiecie może w jakim czasie wróci na moje konto ta kwota?
avilka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 14:13   #4965
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez avilka77 Pokaż wiadomość
cześć!
czy miałyście kiedy sytuacje z anulowaniem przez mango zamówienia? dostałam informację że zamówienie zostało anulowane z powodu braku towaru. zastanawiam się jak wygląda zwrot pieniędzy? tzn czy wiecie może w jakim czasie wróci na moje konto ta kwota?
Środki wracają ma konto w przeciągu 1-2 dni.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 14:31   #4966
avilka77
Raczkowanie
 
Avatar avilka77
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 253
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Środki wracają ma konto w przeciągu 1-2 dni.
świetnie myślałam że dużo dłużej, bardzo dziękuje za odpowiedz
avilka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 18:40   #4967
aja23
Rozeznanie
 
Avatar aja23
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 996
Dot.: Miłośniczki Mango!

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;36172531]co z Mango w Częstochowie? resztki wyprzedaży na wieszakach, zero nowej kolekcji [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość
Mm

Będąc w zeszłym tygodniu w Jurajskiej na zakupach też pomyślałam sobie, że z Mango coś jest nie tak, bo oprócz resztek z wyprzedaży żadna nowa kolekcja nie wchodzi. Czyżby zamykali go?
To samo w Lublinie Weszłam dziś po długą spódnicę w panterkę z nowej kolekcji, szukałam jednak bezskutecznie po wieszakach. Zapytałam sprzedawczyni i powiedziała, że jest Poszła na zaplecze i po 5 minutach przyniosła mi spódnicę Przygotowują się dopiero do rozwieszenia nowej kolekcji
aja23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 19:57   #4968
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Miłośniczki Mango!

Czy ktos się orientuje w płaszczach z dodatkiem wełny? Czy są ciepłe i się nie mechacą? Cena jest konkretna, wolę sie popytać
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:27   #4969
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Miłośniczki Mango!

Jeżeli wełny jest duzo to na pewno ciepłe Ja mam z zeszłego roku wełniany płaszcz bez żadnej grubszej podszewki, wygląda na cienki jak na zimowy płaszcz ale w składzie ma bodajże 70% wełny i jest mega ciepły. ( nie jest z mango)
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 20:39   #4970
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez avilka77 Pokaż wiadomość
cześć!
czy miałyście kiedy sytuacje z anulowaniem przez mango zamówienia? dostałam informację że zamówienie zostało anulowane z powodu braku towaru. zastanawiam się jak wygląda zwrot pieniędzy? tzn czy wiecie może w jakim czasie wróci na moje konto ta kwota?
Ja miałam, pieniądze wróciły po kilku dniach.

Jestem bardzo zadowolona, bo w końcu zamówiłam spódnicę z baskinką. Szukałam od czerwca jakiegoś zastępstwa dla niej, ale ta była najładniejsza i ma bardzo porządny materiał. Niestety odbiorę ją za jakieś 3 tyg, bo wyjeżdżam. Co nie zmienia faktu, że musiałam się pochwalić.
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 21:28   #4971
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez Martinixxx Pokaż wiadomość
Czy ktos się orientuje w płaszczach z dodatkiem wełny? Czy są ciepłe i się nie mechacą? Cena jest konkretna, wolę sie popytać
Wszystko zależy od ilości wełny w swojej szafie mam dwa wełniane płaszcze i są w świetnym stanie, nie mechacą się
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 22:07   #4972
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez Martinixxx Pokaż wiadomość
Czy ktos się orientuje w płaszczach z dodatkiem wełny? Czy są ciepłe i się nie mechacą? Cena jest konkretna, wolę sie popytać
Mam z Mango wełniany płaszcz sprzed 2 lat, gruby klasyczny beżowy, ilość wełny w składzie 80%. Bardzo go sobie chwalę - noszę w największe mrozy, generalnie to moja podstawa zimowej garderoby, spisuje się znakomicie i myślę że spokojnie przetrwa też nadchodzącą zimę
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 00:00   #4973
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Miłośniczki Mango!

Nigdy wcześniej nie kupowałam w sklepie mango online. Jak wygląda procedura zwrotu np. gdybym nie trafiła z rozmiarem?
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 15:47   #4974
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Miłośniczki Mango!

Dziewczyny spodobała mi się torebka, którą kupiła kitty7: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...t=4551ostatnio zauważyłam ją w mango i teraz ciągle o niej myślę nie mogę się zdecydować czy kupić czy nie? Co o niej sądzicie? Wcześniej myślałam o poszukaniu sobie na jesień butów w stylu worker boots, może jakieś z ćwiekami albo coś w tym stylu i właśnie nie wiem czy ta torebka pasowałaby? Jak myślicie? Nie mogę sięzdecydować czy kupićczy szukać jeszcze czegoś innego?
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 08:27   #4975
blairinne
Raczkowanie
 
Avatar blairinne
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Krk/Śląsk
Wiadomości: 321
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez bellissa Pokaż wiadomość
Dziewczyny spodobała mi się torebka, którą kupiła kitty7: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...t=4551ostatnio zauważyłam ją w mango i teraz ciągle o niej myślę nie mogę się zdecydować czy kupić czy nie? Co o niej sądzicie? Wcześniej myślałam o poszukaniu sobie na jesień butów w stylu worker boots, może jakieś z ćwiekami albo coś w tym stylu i właśnie nie wiem czy ta torebka pasowałaby? Jak myślicie? Nie mogę sięzdecydować czy kupićczy szukać jeszcze czegoś innego?
Ja bym brała!
__________________
There is nothing to fear but fear itself
blairinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 08:50   #4976
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez bellissa Pokaż wiadomość
Dziewczyny spodobała mi się torebka, którą kupiła kitty7: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...t=4551ostatnio zauważyłam ją w mango i teraz ciągle o niej myślę nie mogę się zdecydować czy kupić czy nie? Co o niej sądzicie? Wcześniej myślałam o poszukaniu sobie na jesień butów w stylu worker boots, może jakieś z ćwiekami albo coś w tym stylu i właśnie nie wiem czy ta torebka pasowałaby? Jak myślicie? Nie mogę sięzdecydować czy kupićczy szukać jeszcze czegoś innego?
Torebka jest bardzo ładna, ale imo nie pasuje do workerów.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 08:59   #4977
tikutik
Zadomowienie
 
Avatar tikutik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 600
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez aja23 Pokaż wiadomość
To samo w Lublinie Weszłam dziś po długą spódnicę w panterkę z nowej kolekcji, szukałam jednak bezskutecznie po wieszakach. Zapytałam sprzedawczyni i powiedziała, że jest Poszła na zaplecze i po 5 minutach przyniosła mi spódnicę Przygotowują się dopiero do rozwieszenia nowej kolekcji
Miejmy nadzieję, że to samo będzie z Mango w Częstochowie!

Cytat:
Napisane przez bellissa Pokaż wiadomość
Dziewczyny spodobała mi się torebka, którą kupiła kitty7: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...t=4551ostatnio zauważyłam ją w mango i teraz ciągle o niej myślę nie mogę się zdecydować czy kupić czy nie? Co o niej sądzicie? Wcześniej myślałam o poszukaniu sobie na jesień butów w stylu worker boots, może jakieś z ćwiekami albo coś w tym stylu i właśnie nie wiem czy ta torebka pasowałaby? Jak myślicie? Nie mogę sięzdecydować czy kupićczy szukać jeszcze czegoś innego?
Bardzo ładna! Jeżeli piszesz, że ciągle o niej myślisz to wydaje mi się, że powinnaś kupić - z własnego doświadczenia wiem, że jak czegoś nie kupię a potem w domu ciągle o tym myślę to znaczy, że zrobiłam błąd i jak najszybciej trzeba po to pojechać! Gorzej jak już wykupione
tikutik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 09:31   #4978
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Miłośniczki Mango!

Dziewczyny ile może czekać nieodebrana paczka w Mango? Orientujecie się może?
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 09:36   #4979
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile może czekać nieodebrana paczka w Mango? Orientujecie się może?
Podobno czeka do momentu aż jej nie odbierzesz - kiedyś w Mango udzielono mi takiej informacji
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 18:19   #4980
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Miłośniczki Mango!

http://shop.mango.com/PL/p0/mango/od...=1346346727118

czy któraś z Was ma tą kurtkę?
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-10 11:07:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.