Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-26, 19:52   #601
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej dziewczyny

Widzę, że większość z Was skorzystała z rossmannowej promocji i zrobiłą świetne zakupy Ja też uległam. Wyszły mi takie "podwójne" zakupy:
- dwa płyny do demakijażu oczu Garnier
- dwa zmywacze do paznokci Bourjois
- dwa L'Orealki: Dating Coral i Perle De Jade

oraz dwie szminki L'Oreal z linii Caresse:
- Rouge Caresse Impulsive Fuchsia
- Shine Caresse Romy - em, widziałam, że i Ciebie skusiła, jaki wychodzi Ci kolor na ustach? U mnie malinowa czerwień, piękny odcień, ale nie ma nic wspólnego z kolorem w opakowaniu..

Niedawno kupiłam też masełko Revlona w kolorze Watermelon.. Ciągnie mnie ostatnio do soczystych kolorów na ustach, mam ochotę jeszcze na Sweet Tart
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 20:56   #602
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

snow, na moich ustach jest to ciemny róż delikatnie wpadający w śliwkę. Niestety obawiam się, że na ciemniejszych ustach (jak moje) wszystkie odcienie (może poza czerwienią i pomarańczem) wyglądałyby podobnie, więc zrezygnowałam z kolejnych. Szkoda, sama formuła jest świetna.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 21:26   #603
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Odp: Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
snow, na moich ustach jest to ciemny róż delikatnie wpadający w śliwkę. Niestety obawiam się, że na ciemniejszych ustach (jak moje) wszystkie odcienie (może poza czerwienią i pomarańczem) wyglądałyby podobnie, więc zrezygnowałam z kolejnych. Szkoda, sama formuła jest świetna.
Czyli też wychodzi Ci coś innego ja na inne odcienie na pewno się nie zdecyduję. Formuła jest ok, chociaż blasku raczej niewiele
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 08:38   #604
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hej, widzę cisza na wątku znów, więc wybaczcie post pod postem, ale chciałam tylko pokazać moje zakupy z Rossmanna
Jednak i mnie błyszczyki Shine Caresse nie przekonały, za to postanowiłam wypróbować tę słynną pomadkę z Wibo, mam odcień 04 (taki ładny róż ). A perfumy Lady Gagi były u mnie w cenie na do widzenia, więc je wzięłam, bo już kiedyś mi się podobały.
No i ciekawa jestem ogromnie tej odżywki Aussie, wieczorem będzie test
Bardzo fajne zakupy daj znać jak Ci się spisze ten balsam Isana, bo mnie też on kusi.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
fajnie Cie widzieć

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Coś czuję, że wpadłam w essiaki po uszy, a kiedyś tak się zarzekałam, że nie mogą być aż takie cudowne, żeby wydawać tyle pieniędzy na lakier do paznokci. Jak to człowiek się zmienia.
Ja wpałam po uszy już rok temu, od pierwszej buetelczki. A też miałam straszne opory przed wydawaniem takiej kwoty na lakiero do paznokci, wcześniej sobie wolałam kupić kilka Essence za parę złotych, a teraz wręcz przeciwnie.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Mam podobnie, może nie tyle od zbiorowych zamówień na wizażu, co od zakupów robionych przez internet. Zwłaszcza teraz kiedy nie miałam dostępu do karty, bo czekałam na wyrobienie nowej.
Zakupy przez internet to zło a najgorsze że tak łatwo się je robi.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Daj znać jak sprawdzi się odżywka Aussie Ja kupiłam ten 3-minutowy rekonstruktor, zobaczymy czy moje włosy się z nim polubią. A w SP wzięłam też maskę Biowax z olejkiem arganowym, dzisiaj test
O a mnie kusi ten Biovax. Więc Ty daj znać jak Ci podejdzie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Widzę, że większość z Was skorzystała z rossmannowej promocji i zrobiłą świetne zakupy Ja też uległam. Wyszły mi takie "podwójne" zakupy:
- dwa płyny do demakijażu oczu Garnier
- dwa zmywacze do paznokci Bourjois
- dwa L'Orealki: Dating Coral i Perle De Jade

oraz dwie szminki L'Oreal z linii Caresse:
- Rouge Caresse Impulsive Fuchsia
- Shine Caresse Romy - em, widziałam, że i Ciebie skusiła, jaki wychodzi Ci kolor na ustach? U mnie malinowa czerwień, piękny odcień, ale nie ma nic wspólnego z kolorem w opakowaniu..

Niedawno kupiłam też masełko Revlona w kolorze Watermelon.. Ciągnie mnie ostatnio do soczystych kolorów na ustach, mam ochotę jeszcze na Sweet Tart
O widzę Ty też ładnie poszalałaś w Rossmannie. Fajne zakupy, też myślałam chwilę nad Dating Coral, ale jednak mnie nie przekonał w 100%.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 16:10   #605
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)



Kto zabrał słońce i ciepło? Mam dość tej pogody już, dziś miałam taką migrenę, że aż mi było niedobrze


snow widzę, że też nieźle poszalałaś w Rossmannie


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bardzo fajne zakupy daj znać jak Ci się spisze ten balsam Isana, bo mnie też on kusi.
Dzięki

Balsamu na razie użyłam raz i zapowiada się fajnie. Nie jest tłusty i nie zostawia filmu, ale jednocześnie tak fajnie nawilża niczym olejek i tylko szkoda, że prawie w ogóle nie pachnie (albo to ja w nim nic nie czuję ).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 12:12   #606
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Na pewno dam znać
Ostatnio moje kłaki ciągle odżywiałam kosmetykami Elseve, więc tym bardziej jestem ciekawa jak Aussie na ich tle wypadnie
Ja ostatnio używałam Welli. Po kilku zastosowaniach Aussie widzę różnicę.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
U mnie to samo. Już nawet nie patrzę na lakiery innych firm, czekam tylko na promocję Essie. Jeszcze niedawno bym nie uwierzyła, że wkręcę się w tak drogie lakiery.
O, to mam podobnie, bo zupełnie mnie już nie kuszą inne lakiery.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja wpałam po uszy już rok temu, od pierwszej buetelczki. A też miałam straszne opory przed wydawaniem takiej kwoty na lakiero do paznokci, wcześniej sobie wolałam kupić kilka Essence za parę złotych, a teraz wręcz przeciwnie.
Oho, jest nas więcej Kiedyś też właśnie myślałam, że lepiej kupić więcej lakierów, a teraz to poluję tylko na Essie i OPI.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zakupy przez internet to zło a najgorsze że tak łatwo się je robi.
W związku z tą łatwością, czekam na kolejne paczki.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O a mnie kusi ten Biovax. Więc Ty daj znać jak Ci podejdzie.
Jasne, dam znać
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 13:02   #607
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Oho, jest nas więcej Kiedyś też właśnie myślałam, że lepiej kupić więcej lakierów, a teraz to poluję tylko na Essie i OPI.
OPI nie lubię, więc ja tylko na Essie, ale już mi się kończy repertuar lakierów do kupienia z polskich szaf.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
W związku z tą łatwością, czekam na kolejne paczki.
A ja zapisałam się na kolejne zamówienie.

Dziewczyny, co myślicie o takich butach do takiej sukienki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 29931_2.jpg (17,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 29931_6.jpg (12,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienki-orsay-na-lato-2009_19243_2.jpg (47,4 KB, 18 załadowań)
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 08:10   #608
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja wpałam po uszy już rok temu, od pierwszej buetelczki. A też miałam straszne opory przed wydawaniem takiej kwoty na lakiero do paznokci, wcześniej sobie wolałam kupić kilka Essence za parę złotych, a teraz wręcz przeciwnie.
Ja też rok temu, od Watermelona

W tej chwili Essie zdecydowanie przeważają w mojej kolekcji i sporadycznie decyduję się na inne marki.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zakupy przez internet to zło a najgorsze że tak łatwo się je robi.
Dlatego ja od jakiegoś czasu postanowiłam nie zaglądać po sklepów internetowych

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O widzę Ty też ładnie poszalałaś w Rossmannie. Fajne zakupy, też myślałam chwilę nad Dating Coral, ale jednak mnie nie przekonał w 100%.
Wczoraj jeszcze dokupiłam dwa balsamy do ust Blistex Medplus (dla mnie ulepszony Carmex - rewelacja).

Mnie też potem nie przekonał w 100% w świetle dziennym Ale mam nim pomalowane paznokcie u stóp i w sumie bardzo ładnie wygląda.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Oho, jest nas więcej Kiedyś też właśnie myślałam, że lepiej kupić więcej lakierów, a teraz to poluję tylko na Essie i OPI.
A mnie, podobnie jak ice, OPI jakoś nie zachwyciły

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co myślicie o takich butach do takiej sukienki?
Myślę, że pasują, ładny ten ażurowy wzór chociaż osobiście nie lubię ciemnych obasów i podeszwy przy jasnych butach...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 08:51   #609
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wczoraj jeszcze dokupiłam dwa balsamy do ust Blistex Medplus (dla mnie ulepszony Carmex - rewelacja).
Takie fajne? Ja właśnie ostatnio kupiłam dwa Carmexy bo jestem uzalezniona a mi się pokończyły i torebkowy i przyłóżkowy. Nie myślałam nigdy nad zmianą, ale jak mówisz że to jeszcze lepsze...

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Myślę, że pasują, ładny ten ażurowy wzór chociaż osobiście nie lubię ciemnych obasów i podeszwy przy jasnych butach...
Też mi się to trochę gryzie, ale jest ogólny dramat z butami - jak odrzucę buty na wielkiej platformie, lakierowane i sandałki to w sklepach nie ma dosłownie nic co by mi pasowało. Ewentualnie jak jest to się okazuje mocno poza budżetem albo brakuje mojego rozmiaru.

Jeszcze w weekend daję sobie szansę znalezienia czegoś stacjonarnie a jak nie to po weekendzie zamawiam te.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 09:12   #610
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Odp: Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Takie fajne? Ja właśnie ostatnio kupiłam dwa Carmexy bo jestem uzalezniona a mi się pokończyły i torebkowy i przyłóżkowy. Nie myślałam nigdy nad zmianą, ale jak mówisz że to jeszcze lepsze...


Też mi się to trochę gryzie, ale jest ogólny dramat z butami - jak odrzucę buty na wielkiej platformie, lakierowane i sandałki to w sklepach nie ma dosłownie nic co by mi pasowało. Ewentualnie jak jest to się okazuje mocno poza budżetem albo brakuje mojego rozmiaru.

Jeszcze w weekend daję sobie szansę znalezienia czegoś stacjonarnie a jak nie to po weekendzie zamawiam te.
Moim zdaniem lepszy, mnie ostatnio pomógł natychmiastowo - zmagam się ze strasznie suchymi ustami i cerą, mam wszędzie suche, łuszczące się placki
Ale dzięki Blistexowi jeden dzień i usta jak nowe poza tym zapach bardziej mi pasuje,tylko muszę coś zrobić z twarzą

Faktycznie teraz problem z butami... Ale myślę, że te są ok do tej sukienki i na pewno wykorzystasz je po weselu wielokrotnie
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 10:59   #611
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Odp: Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ja mam Blistex w tubce i według mnie przegrywa z masełkiem Nivea. Może ten w sztyfcie jest lepszy.

Mi ciocia przywiozła ostatnio dwa balsamy eos, takie jajeczka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EOS-Lip-Balm-Spheres.jpg (210,8 KB, 9 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 11:11   #612
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja mam Blistex w tubce i według mnie przegrywa z masełkiem Nivea. Może ten w sztyfcie jest lepszy.

Mi ciocia przywiozła ostatnio dwa balsamy eos, takie jajeczka.
Na chwilę obecną u mnie sztyft Blistex sprawdza się o wiele lepiej od masełek Nivea. One mi teraz prawie nie pomagają, ulubiona bebe różana też

Tubkowe produkty do ust w ogóle średnio lubię
Ale fajne te balsamy eos!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 16:04   #613
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szal

Hej, jak tam plany na długi weekend?
Ja w piątek pracuję, ale idę w sumie tylko dlatego, że mamy tę przeprowadzkę w związku z robudową i jeszcze jest tyyyyle pakowania Od poniedziałku będę przez pewien czas pracować w biurze w kontenerze, a potem zajmiemy pomieszczenie po jakiejś innej firmie. Warunki polowe normalnie


Przez to pakowanie mam dziś takie suche dłonie!
Ale muszę pochwalić za to ten balsam Isana z olejkiem arganowym. Na prawdę dobrze nawilża a potem skóra jest w dotyku taka fajna jakbym użyła olejku jakiegoś, a nie jest tłusta

EDIT: I jeszcze po kilku dniach stosowania odżywki Aussie muszę powiedzieć, że chyba jednak wolę Elseve. Mam jakieś dziwne uczucie obciążenia włosów, chociaż nakładam ją od połowy długości. Zaraz po wysuszeniu włosy są super, ale następnego dnia szybko robią się takie oklapnięte
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2013-05-29 o 16:06
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 07:04   #614
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szal

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
szkoda, że tak rzadko wpadasz mam nadzieję, że to przejściowy okres

mi się TM sprawdza w zależności od dnia, ale zazwyczaj strasznie włazi we wszelkie załamania - nawet takie, których nie widać na "gołej" skórze
Też mam taką nadzieję, postaram się częściej

Ja użyłam go na razie raz - żadnych załamań nie podkreślił na szczęście, ale... Jest za ciemny i w dodatku w ciągu dnia jeszcze ściemniał Więc póki co nie będę go używać, bo to przesada. Najgorsze, że wybrałam drugi odcień, mogłam wziąć najjaśniejszy, ale nie bylo testera i stwierdziłam, że się niewiele od siebie różnią... Ech. Ale z pozostałych zakupów jestem zadowolona
Ty też zrobiłaś fajne zakupy
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
fajnie Cie widzieć

Ja też kiedyś wpadła w zakupy na wizażu, głównie minerały, pielęgnację, lakiery... ale na szczęście się wyrwałam i mam nadzieję, że to nie wróci.... Choć z drugiej strony fajnie było dostawać te wszystkie paczki
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mi ciocia przywiozła ostatnio dwa balsamy eos, takie jajeczka.
Śliczne Paiętam, jak kilka lat temu widziałam je w filmikach Michelle Phan i byłam nimi oczarowana... Ach, dawne czasy
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hej, jak tam plany na długi weekend?
[...]
EDIT: I jeszcze po kilku dniach stosowania odżywki Aussie muszę powiedzieć, że chyba jednak wolę Elseve. Mam jakieś dziwne uczucie obciążenia włosów, chociaż nakładam ją od połowy długości. Zaraz po wysuszeniu włosy są super, ale następnego dnia szybko robią się takie oklapnięte
Ja w końcu wzięłam wolny dzień i jedziemy dziś na działkę nad rzekę Będziemy chodzić po lesie, spacerować, nie mogę się doczekać, ale TŻ jeszcze śpi

A ja mam wręcz przeciwnie - tylko z odżywką "codzienną" - nigdy nie używałam odżywki na całą długość, ale z tą spróbowałam i jestem zaskoczona, bo teraz muszę myć włosy jeszcze rzadziej niż wcześniej Ale to nie jest mocna odżywka i na końcówki używam jakiejś maski (teraz Elseve z cementem), bo są strasznie suche od jakiegoś czasu Muszę trochę podciąć włosy, bo zrobiły się strasznie długie i końce są zniszczone...


Skorzystałyście z promocji w Sephorze? Bo ja tak - kupiłam tylko jedną kredkę Jumbo pencil w kolorze Beige. Chciałam więcej, ale nie ma już kolorów, które bym chciała... A jak patrzyłam na amerykańską stronę Sephory to były jeszcze ze 3 kolory Karolina, muszę Ci jeszcze raz podziękować za polecenie tych kredek, bo są fantastyczne! Od ponad miesiąca używam codziennie dwóch- taupe i dark shimmer taupe, są niesamowicie trwałe i łatwe w użyciu
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 08:53   #615
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mi ciocia przywiozła ostatnio dwa balsamy eos, takie jajeczka.
Ale fajnie wyglądają ale dalej nie przekonują mnie produkty do grzebania palcem w pudełeczku.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Ale muszę pochwalić za to ten balsam Isana z olejkiem arganowym. Na prawdę dobrze nawilża a potem skóra jest w dotyku taka fajna jakbym użyła olejku jakiegoś, a nie jest tłusta
Brzmi fajnie, nie mogę się doczekać aż coś zużyję i go kupię.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
wki Aussie muszę powiedzieć, że chyba jednak wolę Elseve. Mam jakieś dziwne uczucie obciążenia włosów, chociaż nakładam ją od połowy długości. Zaraz po wysuszeniu włosy są super, ale następnego dnia szybko robią się takie oklapnięte
Ja używam 3 MM Lucious Long i jestem bardzo zadowolona, włosów nie obciąża wcale, a fajnie są po nim nawilżone i rewelacyjnie się układają. Tak więc dla mnie na razie Aussie na plus.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja też kiedyś wpadła w zakupy na wizażu, głównie minerały, pielęgnację, lakiery... ale na szczęście się wyrwałam i mam nadzieję, że to nie wróci.... Choć z drugiej strony fajnie było dostawać te wszystkie paczki
To ja w ciuchy, zupełnie głupio, ale tak nie lubię kupować ciuchów stacjonarnie, zwłaszcza teraz jak nic mi się nie podoba w sklepach w tu raz dwa i zakupy zrobione.
Ale już sobie obiecałam poprawę i nie będę nic więcej zamawiać bo budowa się nieubłaganie zbliża i trzeba będzie zacisnąć pasa.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Skorzystałyście z promocji w Sephorze? Bo ja tak - kupiłam tylko jedną kredkę Jumbo pencil w kolorze Beige. Chciałam więcej, ale nie ma już kolorów, które bym chciała... A jak patrzyłam na amerykańską stronę Sephory to były jeszcze ze 3 kolory Karolina, muszę Ci jeszcze raz podziękować za polecenie tych kredek, bo są fantastyczne! Od ponad miesiąca używam codziennie dwóch- taupe i dark shimmer taupe, są niesamowicie trwałe i łatwe w użyciu
Ja jeszcze nie, ale rozważam wybranie się po jakąś kredkę.
W zeszłym roku poszalałam na tej promocji strasznie, ale z większości rzeczy nie byłam zadowolona, więc w tym roku biorę to na chłodno.

kochanie mogłabyś mi podać jeszcze raz przepis na chleb na zakwasie, który kiedyś wrzucałaś? Dostałam kilkuletni zakwas od kolegi z pracy i to jest to, czego szukałam w pieczywie.


Ja mam dzisiaj wolne i zamierzam spędzić ten dzień na zajęciach domowych i może w końcu coś poćwiczyć.

Jutro za to idę do fryzjerki i w końcu nie marudzę że nie wiem co chcę na głowie, bo ostatnio uwielbiam w moich włosach wszystko - od ich kondycji po długość i kolor - tak więc odświeżam refleksy i podcinam końce i tyle.

Buty o które was pytałam kilka dni temu okazały się niedostępne w moim rozmiarze, więc się trochę zdenerwowałam. Ale przymierzyłam jeszcze raz sukienkę i posiadane obuwie i stwierdziłam że jasnoszare pełne szpilki jednak pasują do niej w miarę dobrze i chyba nie będę kupować butów na siłę. No chyba że coś mnie rzuci na kolana. W przyszłym miesiącu mam kolejne wesele i do kolejnej sukienki butów nie mam, więc wtedy będę myśleć znowu.

Jest nowa gazetka SP - przy zakupie lakieru Essie odżywka Essie za 1 gr. Szkoda że nie drugi lakier, ale chyba i tak skorzystam - wybiorę się po Fiji i wezmę Good To Go na zapas, bo to chyba jest wysuszacz którego od zawsze szukałam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 09:57   #616
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Widzę, że większość z Was skorzystała z rossmannowej promocji i zrobiłą świetne zakupy Ja też uległam. Wyszły mi takie "podwójne" zakupy:
- dwa płyny do demakijażu oczu Garnier
- dwa zmywacze do paznokci Bourjois
- dwa L'Orealki: Dating Coral i Perle De Jade

oraz dwie szminki L'Oreal z linii Caresse:
- Rouge Caresse Impulsive Fuchsia
- Shine Caresse Romy - em, widziałam, że i Ciebie skusiła, jaki wychodzi Ci kolor na ustach? U mnie malinowa czerwień, piękny odcień, ale nie ma nic wspólnego z kolorem w opakowaniu..
fajne zakupy! od dziś w Rossmannie -50% na lakiery L'Oreal, może też skuszę się na jakiś
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

EDIT: I jeszcze po kilku dniach stosowania odżywki Aussie muszę powiedzieć, że chyba jednak wolę Elseve. Mam jakieś dziwne uczucie obciążenia włosów, chociaż nakładam ją od połowy długości. Zaraz po wysuszeniu włosy są super, ale następnego dnia szybko robią się takie oklapnięte
dla mnie szampon też średni po pierwszym użyciu wydaje mi się, że dobrze będzie działał w duecie z odżywką.. po nim samym włosy bardzo ciężko rozczesać, gdzie inne szampony odżywcze przyzwyczaiły mnie, że grzebień sunie jak po maśle - chyba, że to jednorazowy przypadek
za to zapach obłędny czułam go nawet po myciu innym szamponem
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja użyłam go na razie raz - żadnych załamań nie podkreślił na szczęście, ale... Jest za ciemny i w dodatku w ciągu dnia jeszcze ściemniał Więc póki co nie będę go używać, bo to przesada. Najgorsze, że wybrałam drugi odcień, mogłam wziąć najjaśniejszy, ale nie bylo testera i stwierdziłam, że się niewiele od siebie różnią... Ech. Ale z pozostałych zakupów jestem zadowolona
Ty też zrobiłaś fajne zakupy
u mnie też miewa lepsze dni, np. dziś nałożyłam i wygląda dobrze - ale po nocy z ANR i DayWearem, gdzie skóra jest dobrze nawilżona
o rany, a jaki to kolor?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja używam 3 MM Lucious Long i jestem bardzo zadowolona, włosów nie obciąża wcale, a fajnie są po nim nawilżone i rewelacyjnie się układają. Tak więc dla mnie na razie Aussie na plus.
dobrze wiedzieć, zwłaszcza, że promocja na Aussie jeszcze dłuuugo
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale już sobie obiecałam poprawę i nie będę nic więcej zamawiać bo budowa się nieubłaganie zbliża i trzeba będzie zacisnąć pasa.
to już? ależ ten czas leci jak duży dom macie w planach?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Buty o które was pytałam kilka dni temu okazały się niedostępne w moim rozmiarze, więc się trochę zdenerwowałam. Ale przymierzyłam jeszcze raz sukienkę i posiadane obuwie i stwierdziłam że jasnoszare pełne szpilki jednak pasują do niej w miarę dobrze i chyba nie będę kupować butów na siłę. No chyba że coś mnie rzuci na kolana. W przyszłym miesiącu mam kolejne wesele i do kolejnej sukienki butów nie mam, więc wtedy będę myśleć znowu.
chyba to najlepsze rozwiązanie, też nie znoszę kupować z musu

czemu zniknął emot love
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-05-31 o 09:59
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 11:54   #617
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
fajne zakupy! od dziś w Rossmannie -50% na lakiery L'Oreal, może też skuszę się na jakiś
Ja się muszę wybrać po Addictive Plum.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
to już? ależ ten czas leci jak duży dom macie w planach?
No, chyba w tym miesiącu ruszymy jak wszystko pójdzie zgodnie z planem.
Dom w sumie spory bo z biurem dla TŻa, a dla nas mieszkanie dwupoziomowe 140-150 m2 mniej więcej. Ale przeprowadzka to odległa bardzo przyszłość będzie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 14:53   #618
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cześć, ale szalony dzień dzisiaj Nie tylko pogodowo, ale też przez tę firmową przeprowadzkę. Jestem taka styrana, że chyba nie muszę ćwiczyć przez najbliższy tydzień

ice no to trzymam kciuki żeby plany się realizowały dobrze


Musze się pożalić trochę, bo chyba czeka mnie wizyta u dermatologa Od mniej wiecej 4-5 miesięcy wyskakują mi takie bolące i nie dające się wycisnąć podskórne gule i to w dziwnych miejscach: na szyi, linii żuchwy czy przy linii włosów (nawet z tyłu głowy). Wcześniej zwalałam to na stres przed obroną, suche powietrze (bo siedziałam w domu), albo na zmianę sposobu żywienia i myślałam, że może organizm się po prostu oczyszcza. Ale od kilku tygodni mam tych gul coraz więcej (na całej twarzy wyskakują punktowo i są zwykle czerwone, jednak najwięcej mam ich na policzkach - wygląda to jakby całe policzki były pokryte taką podskórną białawą "kaszką", której nie idzie wycisnąć) i jeszcze teraz czuję jakieś pieczenie twarzy Dziś nałożyłam na twarz filtr Avene, bo już podejrzewam wszystkie pozostałe mazidła (a Avenka jako jedyna zawsze mi pomagała na cerę), jednak nawet po Avence czuję dziwne ściągnięcie i dyskomfort. Już nie wiem co się dzieje i chyba dermatolog to najlepsze wyjście

W ogóle ja nigdy w życiu nie miałam idealnej cery i zawsze coś mi wyskakiwało, jednak nie przypominam sobie żebym miała aż tak duży wysyp i to takich dziwnych paskudników
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2013-05-31 o 15:02
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 15:10   #619
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Odp: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

W Hebe nowe kolory L'Orealków, szkoda, że brak promocji
Ze standardowej kolekcji chyba nic już mnie nie kusi, żeby skorzystać z obniżki 50% w Rossmannie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1370009374328.jpg (86,7 KB, 41 załadowań)
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 17:35   #620
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Odp: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Skorzystałyście z promocji w Sephorze? Bo ja tak - kupiłam tylko jedną kredkę Jumbo pencil w kolorze Beige. Chciałam więcej, ale nie ma już kolorów, które bym chciała... A jak patrzyłam na amerykańską stronę Sephory to były jeszcze ze 3 kolory Karolina, muszę Ci jeszcze raz podziękować za polecenie tych kredek, bo są fantastyczne! Od ponad miesiąca używam codziennie dwóch- taupe i dark shimmer taupe, są niesamowicie trwałe i łatwe w użyciu
Po Twoim poście pobiegłam dziś do Sephory przetestować te kredki. Podobają mi się trzy te odcienie, które masz i jeszcze khaki. Nie miałam jednak ze sobą produktów na wymianę, więc mam jeszcze czas na zastanowienie.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale fajnie wyglądają ale dalej nie przekonują mnie produkty do grzebania palcem w pudełeczku.
One są w formie zaokrąglonego sztyftu, widać to jak się przyjrzysz zdjęciu. straszny bajer, dla samego wyglądu uwielbiam ich używać.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
czemu zniknął emot love
Też to zauważyłam.

Wpadłam dziś jeszcze do YR, bo dostałam ulotkę "prezent za samą wizytę" i w ten sposób kupiłam za 0,01 zł szampon. Przy okazji powąchałam letnią limitowankę PN - są dwa zapachy, jogurt z owoców leśnych i mango-marakuja, ten drugi pachnie super.

Jutro jedziemy z TŻ do Warszawy na koncert, mam zamiar wpaść do Bath&Body Works. Chciałam też zajrzeć do salonu NYX, ale niestety jest zupełnie nie po drodze.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

A, i może skorzystam z promocji na Essie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 17:37   #621
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odp: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ice: super! Macie już jakiś projekt wybrany? A moze od zera będziecie projektować?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 10:50   #622
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Odp: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Skorzystałyście z promocji w Sephorze? Bo ja tak - kupiłam tylko jedną kredkę Jumbo pencil w kolorze Beige. Chciałam więcej, ale nie ma już kolorów, które bym chciała... A jak patrzyłam na amerykańską stronę Sephory to były jeszcze ze 3 kolory Karolina, muszę Ci jeszcze raz podziękować za polecenie tych kredek, bo są fantastyczne! Od ponad miesiąca używam codziennie dwóch- taupe i dark shimmer taupe, są niesamowicie trwałe i łatwe w użyciu
Ja póki co jeszcze nie, ale chcę skorzystać i dokupić jeszcze jakiś kolor z tych kredek - na razie mam odcienie Good Mood i Surfer Babe i jestem baaardzo zadowolona, zbierają mnóstwo komplementów, są trwałe i mocno nasycone kolorem
Nic innego mnie nie kusi.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To ja w ciuchy, zupełnie głupio, ale tak nie lubię kupować ciuchów stacjonarnie, zwłaszcza teraz jak nic mi się nie podoba w sklepach w tu raz dwa i zakupy zrobione.
Ale już sobie obiecałam poprawę i nie będę nic więcej zamawiać bo budowa się nieubłaganie zbliża i trzeba będzie zacisnąć pasa.
Ja już chyba ze 2 miesiące nie kupiłam nic ciuchowego, to chyba mój życiowy rekord Po zimowej wyprzedaży, kiedy naprawdę mocno zaszalałam, obiecałam sobie mocno ograniczyć zakupy w tej kategorii i jak na razie, udało się.

Super, że już lada moment zaczynacie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jest nowa gazetka SP - przy zakupie lakieru Essie odżywka Essie za 1 gr. Szkoda że nie drugi lakier, ale chyba i tak skorzystam - wybiorę się po Fiji i wezmę Good To Go na zapas, bo to chyba jest wysuszacz którego od zawsze szukałam.
O, ciekawa promocja... Przegapiłam ją, przeglądając gazetkę. Ja może skusiłabym się na Rock Solid na zapas, zaczęłam używać, żeby zrobić sobie przerwę od NT i póki co jestem bardzo zadowolona
Dla mnie też Good To Go to ideał, będę go wychwalać pod niebiosa tak długo, jak będę malowała paznokcie Ale mam jeden w zapasie, więc jak coś wzięłabym odżywkę.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dla mnie szampon też średni po pierwszym użyciu wydaje mi się, że dobrze będzie działał w duecie z odżywką.. po nim samym włosy bardzo ciężko rozczesać, gdzie inne szampony odżywcze przyzwyczaiły mnie, że grzebień sunie jak po maśle - chyba, że to jednorazowy przypadek
Ja miałam Aussie parę lat temu i chyba właśnie szampon był dla mnie najgorszy, w ogóle w tamtym czasie nic nie powaliło mnie na kolana..

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
czemu zniknął emot love
Jak to? To był jeden z moich emotkowych ulubieńców!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się muszę wybrać po Addictive Plum.
Ja jednak go mam.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

W ogóle ja nigdy w życiu nie miałam idealnej cery i zawsze coś mi wyskakiwało, jednak nie przypominam sobie żebym miała aż tak duży wysyp i to takich dziwnych paskudników
Współczuję problemów z cerą, moja niestety też ostatnio dała mi popalić - zrobiłą się koszmarnie sucha i też mam takie czerwone krostki.. Niestety u mnie to chyba znów reakcja alergiczna

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wpadłam dziś jeszcze do YR, bo dostałam ulotkę "prezent za samą wizytę" i w ten sposób kupiłam za 0,01 zł szampon. Przy okazji powąchałam letnią limitowankę PN - są dwa zapachy, jogurt z owoców leśnych i mango-marakuja, ten drugi pachnie super.
Też kupiłam szampon za grosz i jeszcze wygrałam z tym paragonem bon na 20 zł (akurat w jednym z CH jest u nas taka loteria z paragonami). Interes życia

Mango i marakuja był w zeszłym roku Niestety pod prysznicem zapach nie był już tak intensywny.


Ja wczoraj byłam w pracy, pogoda u mnie ciągle jest do niczego, TŻ musiał iść do pracy, więc uznałam, że nie mam ochoty marnować dnia na samotne siedzenie w domu. I w sumie dobrze, ze poszłam, bo ostatnio mam naprawdę mnóstwo pracy.

Dostałam w Rossmannie do zakupów miniaturkę balsamu pod prysznic Nivea - jakaś nowość. Po umyciu należy nałożyć go na mokrą skórę i spłukać - ciekawa sprawa
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 11:57   #623
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Odp: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Też kupiłam szampon za grosz i jeszcze wygrałam z tym paragonem bon na 20 zł (akurat w jednym z CH jest u nas taka loteria z paragonami). Interes życia

Mango i marakuja był w zeszłym roku Niestety pod prysznicem zapach nie był już tak intensywny.
Ale Ci się udało!

A mango-marakuja chciałabym w formie wody toaletowej.

Zaraz zbieram się na pociąg, szkoda, że pogoda jest taka okropna. Postanowiłam założyć glany, przynajmniej nie utonę w błocie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 12:06   #624
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Odp: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Współczuję problemów z cerą, moja niestety też ostatnio dała mi popalić - zrobiłą się koszmarnie sucha i też mam takie czerwone krostki.. Niestety u mnie to chyba znów reakcja alergiczna


Dostałam w Rossmannie do zakupów miniaturkę balsamu pod prysznic Nivea - jakaś nowość. Po umyciu należy nałożyć go na mokrą skórę i spłukać - ciekawa sprawa
Łączę się zatem w bólu
Ja już na moją cerę patrzeć nie mogę: okropnie rozszerzone pory, wypryski, jakaś czerwona się zrobiła i naczynka wokół nosa są widoczne jak nigdy, a do tego to dziwne pieczenie po nałożeniu czegokolwiek
Już od paru dni na noc przestałam nakładać kremy (i tak samo, gdy jestem w domu daję cerze odpocząć), ale nic to nie pomogło.


O, ciekawy wynalazek
Mi się chce jakiegoś nowego żelu, bo już po miesiącu mycia się tylko tymi z Dove znudziły mi się takie kremowe. Mam w szafce na zapas ten z Biedronki w butelce a`la Nivea i chyba go wyciągnę w końcu.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 12:16   #625
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Odp: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ale Ci się udało!

A mango-marakuja chciałabym w formie wody toaletowej.

Zaraz zbieram się na pociąg, szkoda, że pogoda jest taka okropna. Postanowiłam założyć glany, przynajmniej nie utonę w błocie.


A, chyba, że - w sumie o takim zakupie i ja myślałam, bo ten zapach jest taki cudownie soczysty!

Ja ostatnio mocno zaprzyjaźniłam się z kaloszami U mnie w tej chwili ściana deszczu

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Łączę się zatem w bólu
Ja już na moją cerę patrzeć nie mogę: okropnie rozszerzone pory, wypryski, jakaś czerwona się zrobiła i naczynka wokół nosa są widoczne jak nigdy, a do tego to dziwne pieczenie po nałożeniu czegokolwiek
Już od paru dni na noc przestałam nakładać kremy (i tak samo, gdy jestem w domu daję cerze odpocząć), ale nic to nie pomogło.
To koniecznie wybierz się do jakiegoś dobrego dermatologa, bo faktycznie nie brzmi to dobrze

Ja w dodatku decyzją lekarza muszę wrócić do diety wykluczającej i to w bardziej zaostrzonej formie, niż poprzednio
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 12:34   #626
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Odp: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja w dodatku decyzją lekarza muszę wrócić do diety wykluczającej i to w bardziej zaostrzonej formie, niż poprzednio

Jejku, współczuję Ci
Mam nadzieję, że u mnie to nie jest jakaś alergia na żywność, chociaż oczywiście rodzice twierdzą, że jakbym jadła wszystko, to bym takich problemów nie miała A przecież ograniczyłam to, co potencjalnie powoduje najwięcej wyprysków, w dodatku używek żadnych nie stosuję, więc nie rozumiem skąd ten wysyp
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 14:34   #627
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W Hebe nowe kolory L'Orealków, szkoda, że brak promocji
Ze standardowej kolekcji chyba nic już mnie nie kusi, żeby skorzystać z obniżki 50% w Rossmannie...
Ja wczoraj w Rossmannie oglądałam te kolory, ale nie moja bajka, nie wzięłam żadnego z tej kolekcji.
Kupiłam tylko Addictive Plum.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
One są w formie zaokrąglonego sztyftu, widać to jak się przyjrzysz zdjęciu. straszny bajer, dla samego wyglądu uwielbiam ich używać.
O, to nie zauważyłam, to fajne w takim razie.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice: super! Macie już jakiś projekt wybrany? A moze od zera będziecie projektować?
Mamy projekt indywidualny i pnb też, w sumie mieliśmy od początku z działką na której się budujemy. Tylko pozmienialiśmy trochę układ pomieszczeń pod siebie bardziej.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja już chyba ze 2 miesiące nie kupiłam nic ciuchowego, to chyba mój życiowy rekord Po zimowej wyprzedaży, kiedy naprawdę mocno zaszalałam, obiecałam sobie mocno ograniczyć zakupy w tej kategorii i jak na razie, udało się.
Mi się ostatnio w sumie upiekło, bo z największego zamówienia nie ma dla mnie na razie nic. Gorzej, że w innym sklepie wzięłam dla TŻa bluzę celem obłaskawienia, ale jej nie ma.
No ale nie ważne, teraz mam krótką listę rzeczy potrzebnych i będę się jej trzymać.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Super, że już lada moment zaczynacie
To się okaże pogłoski o kryzysie w branży budowlanej w tej skali są mocno przesadzone i nie ma dużo chętnych do budowania.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
O, ciekawa promocja... Przegapiłam ją, przeglądając gazetkę. Ja może skusiłabym się na Rock Solid na zapas, zaczęłam używać, żeby zrobić sobie przerwę od NT i póki co jestem bardzo zadowolona
Dla mnie też Good To Go to ideał, będę go wychwalać pod niebiosa tak długo, jak będę malowała paznokcie Ale mam jeden w zapasie, więc jak coś wzięłabym odżywkę.
Ja z Rock Solid też jestem zadowolona, ale jeszcze nie do końca, dalej mi się rozwarstwiają okropnie paznokcie, przeszkadza mi to a według obietnic na opakowaniu mogłaby to wyeliminować.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja w dodatku decyzją lekarza muszę wrócić do diety wykluczającej i to w bardziej zaostrzonej formie, niż poprzednio
Oj nie zazdroszczę niefajnie masz z tym bardzo, współczuję.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Mam nadzieję, że u mnie to nie jest jakaś alergia na żywność, chociaż oczywiście rodzice twierdzą, że jakbym jadła wszystko, to bym takich problemów nie miała A przecież ograniczyłam to, co potencjalnie powoduje najwięcej wyprysków, w dodatku używek żadnych nie stosuję, więc nie rozumiem skąd ten wysyp
A może to po prostu trądzik?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 14:43   #628
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Widzę, że większość z Was skorzystała z rossmannowej promocji i zrobiłą świetne zakupy Ja też uległam. Wyszły mi takie "podwójne" zakupy:
- dwa płyny do demakijażu oczu Garnier
- dwa zmywacze do paznokci Bourjois
- dwa L'Orealki: Dating Coral i Perle De Jade
Ja też poszalałam i to ostatniego dnia
Nie uległam niczemu z kolorówki, bo z L'orealków mam już chyba wszystkie interesujące mnie kolory a Sally Hansen nie było.
Zrobiłam za to zapas toników (2 Lirene: różowy i nawilżający, z wit. C burżuja). Nie było niestety Dermiki z kwasami. Poza tym 2 szminki Bebe, bo były po niecałe 4 zł a to mój niezbędnik i micel burżuja.

Bardzo lubię Dating Coral

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Skorzystałyście z promocji w Sephorze? Bo ja tak - kupiłam tylko jedną kredkę Jumbo pencil w kolorze Beige. Chciałam więcej, ale nie ma już kolorów, które bym chciała... A jak patrzyłam na amerykańską stronę Sephory to były jeszcze ze 3 kolory Karolina, muszę Ci jeszcze raz podziękować za polecenie tych kredek, bo są fantastyczne! Od ponad miesiąca używam codziennie dwóch- taupe i dark shimmer taupe, są niesamowicie trwałe i łatwe w użyciu
Nie ma za co
Też ich używam codziennie, Beige jest ok, ale najbardziej lubię taupe i dark shimmer taupe oraz khaki i oberżynową

A czy pędzle też się łapią na tę promocję?
Ja jeszcze nie byłam, ale jest chyba jeszcze jedna kredka, którą bym chciała i będę miała już wszystkie, które mnie interesowały
To trzeba wymieniać np. kredka za kredkę, tak?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jest nowa gazetka SP - przy zakupie lakieru Essie odżywka Essie za 1 gr. Szkoda że nie drugi lakier, ale chyba i tak skorzystam - wybiorę się po Fiji i wezmę Good To Go na zapas, bo to chyba jest wysuszacz którego od zawsze szukałam.
Szkoda, że nie 2 lakiery, bo chyba bym się jeszcze skusiła Żałowałam, że nie miałam już kiedy zajść do Hebe w ostatnich dniach, bo miałam ochotę na jeszcze jedną parkę

A GTG też bardzo lubię

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
fajne zakupy! od dziś w Rossmannie -50% na lakiery L'Oreal, może też skuszę się na jakiś

czemu zniknął emot love
Ja już chyba mam wszystkie, które chciałam

Ja mam:


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wpadłam dziś jeszcze do YR, bo dostałam ulotkę "prezent za samą wizytę" i w ten sposób kupiłam za 0,01 zł szampon. Przy okazji powąchałam letnią limitowankę PN - są dwa zapachy, jogurt z owoców leśnych i mango-marakuja, ten drugi pachnie super.
Bardzo lubiłam mango- marakuja, choć tak jak pisze Snow faktycznie tracił na intensywności pod prysznicem, ale chyba i tak się skuszę
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 15:22   #629
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A może to po prostu trądzik?

Póki co jestem happy, bo udało mi się chociaż pozbyć pieczenia twarzy. Zaparzyłam rumianek i przetarłam wieczorem twarz i rano tak samo. Od razu jest lepiej

Nie wiem jeszcze czy dobrze zrobiłam, ale kliknęłam ostatnio w aptece Pore Refiner Biodermy (bo mam bardzo rozszerzone pory i może dlatego tak się zanieczyszczają i wychodzą wypryski?) i jakiś krem na naczynka Ziaja Med: Skoncentrowana emulsja redukująca podrażnienia na dzień/noc.
Ale wstrzymam się używaniem tych mazideł póki cery nie wyleczę
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 17:18   #630
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

ice, miałam napisać coś o Biovaxie z arganem Użyłam go póki co kilka razy i jestem zadowolona, włosy są miękkie, błyszczące i sprawiają wrażenie nawilżonych (ostatnio mam trochę przesuszone włosy). Myślę, że się polubimy.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.