Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-14, 11:50   #1081
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice: błagam, nie załamuj mnie kolekcja JEST MNIEJSZA
No jest, jest zmieściłaś się w jednym poście z nią ale wciąż pokaźna w porównaniu do mojej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 09:21   #1082
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice: błagam, nie załamuj mnie kolekcja JEST MNIEJSZA
Nadal jest spora

mi się wczoraj udało kliknąć na All Essie The Girls Are Out już straciłam nadzieję, że uda mi się go dorwać - wczoraj go odebrałam, w buteleczce jest cudny z tym, że to wersja profesjonalna, a takiej nigdy nie miałam
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 09:43   #1083
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
zmieściłaś się w jednym poście z nią ale wciąż pokaźna w porównaniu do mojej.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Nadal jest spora
To nie ulga wątpliwości, ale mały krok w zmniejszeniu poczyniony
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 15:58   #1084
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mi się wczoraj udało kliknąć na All Essie The Girls Are Out już straciłam nadzieję, że uda mi się go dorwać - wczoraj go odebrałam, w buteleczce jest cudny z tym, że to wersja profesjonalna, a takiej nigdy nie miałam
Ładny ten kolor
Mnie zaczynają kusić na jesień jakieś ciemne lakiery, coś w stylu Bahama Mama lub Wicked. Przez ostatnie miesiące nakupowałam jasnych i neonowych kolorów i teraz nie mam prawie w ogóle takich typowo jesiennych odcieni
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 19:25   #1085
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mi się wczoraj udało kliknąć na All Essie The Girls Are Out już straciłam nadzieję, że uda mi się go dorwać - wczoraj go odebrałam, w buteleczce jest cudny z tym, że to wersja profesjonalna, a takiej nigdy nie miałam
Fajnie a czym różni się wersja profesjonalna od tej z SP?

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ładny ten kolor
Mnie zaczynają kusić na jesień jakieś ciemne lakiery, coś w stylu Bahama Mama lub Wicked. Przez ostatnie miesiące nakupowałam jasnych i neonowych kolorów i teraz nie mam prawie w ogóle takich typowo jesiennych odcieni
Mnie też na jesień ciągnie do ciemnych kolorów i już się przymierzałam do Essiaków In Stiches i Chocolate Cakes, ale póki siedzę w domu i ludzi nie oglądam, to daję paznokcim odpocząć.

A propos lakierów, to ostatnio szukałam fotek Essie After Sex (przymierzam się do promocji w SP ), potem TŻ wziął komputer i Chrome podrzucił mu ostatnio wpisywane hasło na 'e' - jego mina była bezcenna, jeszcze lepsza jak wcisnął enter i zobaczył zdjęcia lakierów.

Kupiłam wczoraj micel L'Oreal a dzisiaj złożyłam zamówienie w Gemini. Zmniejszyłam ilość miceli i kremów, ale nieznacznie. I zapomniałam, że chciałam jeszcze zamówić Cicaplast lub Cicalfate.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:38   #1086
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mi się wczoraj udało kliknąć na All Essie The Girls Are Out już straciłam nadzieję, że uda mi się go dorwać - wczoraj go odebrałam, w buteleczce jest cudny z tym, że to wersja profesjonalna, a takiej nigdy nie miałam
Ładny kolorek, chyba ma taki sam z Bell, ale bezdrobinkowy. A to nie jest tak, że jest tylko wersja amerykańska i europejska różniąca się butelką?
Udało mi się wreszcie pomalować pazurki w niedzielę. GtG juz nadaje się tylko do paznokci u stóp więc na łapki wypróbowałam Poshe- ja chyba jestem zbyt wymagająca i ideału raczej nie znajdę w dziedzinie wysuszaczy Również skraca odrobinkę, ładnie nabłyszcza i nie robi bardzo grubej warstwy więc jakoś trudniej mi go odłupać po dniu w rękawiczkach Ale chwilę dłużej jest miękki.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie też na jesień ciągnie do ciemnych kolorów i już się przymierzałam do Essiaków In Stiches i Chocolate Cakes, ale póki siedzę w domu i ludzi nie oglądam, to daję paznokcim odpocząć.

Kupiłam wczoraj micel L'Oreal a dzisiaj złożyłam zamówienie w Gemini. Zmniejszyłam ilość miceli i kremów, ale nieznacznie. I zapomniałam, że chciałam jeszcze zamówić Cicaplast lub Cicalfate.
Mnie ciągnie do wszystkich kolorów, bo za rzadko maluję

A ja kliknęłam "szarą" Pumę edt na all (oby zapach nie był zmieniony ze starości, jest zafoliowana oryginalnie to może się uda), zapłaciłam Mag za pędzelki RT, kupię jeszcze bilet na koncert i do końca września żywię się okruszkami albo będę podbierać kotu z miski

Wypróbowałam też gąbczasty aplikator do podkładów ecotools- niewielka różnica w efekcie, a zabiera 2 razy więcej podkładu i czasu. Na imprezy mogę się poświęcać, ale nie na codzień
Skończyłam miniaturki kremów YR Nutritive Vegetal- wydajne toto, nawet nieźle się spisywało w duecie z serum Dermedica. Ale solo za słabo do mojej tłusto-odwodnionej cery, a co dopiero do suchej Otworzyłam teraz mini Avonu Anew Vitale. Ten na dzień ma chyba porządny filtr (25), bo jest taki w konsystencji znajomy, otula fajnie kołderką Nocny niby jest żelem, ale też jest treściwy, bardzo pozytywne pierwsze wrażenia, nie migrują do oczu i nie drażnią jak krem pod oczy z tej linii Tylko dość mocno pachną. Żel do mycia twarzy też mi się spodobał- nie wysusza i bardzo gęsty jest więc wystarczy czubek paznokcia na jedno użycie
No i słowa uznania również dla linera SuperExtend. Świetnie się trzyma, łatwo i szybko się robi kreski.
O, i Tangle Teezer już porządnie przetestowany- świetnie się spisuje przy takich długich włosach, aczkolwiek nie wiem czy jest to warte 65 zł, no ale mam to nie narzekam

Jakie macie pędzle do różu? Sephora mi się już sypie jak nieprzymierzając- moja rura wydechowa w samochodzie i trzeba coś zakupić. Z RealTechniques nie wzięłam, bo podobno nie nadaje się do twardych różów typu Bourjois
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 08:11   #1087
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jakie macie pędzle do różu? Sephora mi się już sypie jak nieprzymierzając- moja rura wydechowa w samochodzie i trzeba coś zakupić. Z RealTechniques nie wzięłam, bo podobno nie nadaje się do twardych różów typu Bourjois
Do miękkich produktów - Ecotools, do twardych - For Your Beauty. Oba dostępne w Rossmannie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 08:25   #1088
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ładny ten kolor
Mnie zaczynają kusić na jesień jakieś ciemne lakiery, coś w stylu Bahama Mama lub Wicked. Przez ostatnie miesiące nakupowałam jasnych i neonowych kolorów i teraz nie mam prawie w ogóle takich typowo jesiennych odcieni
Ja w sumie mam kolory na jesień ale mogłabym jeszcze jakiś przygarnąć
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Fajnie a czym różni się wersja profesjonalna od tej z SP?
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ładny kolorek, chyba ma taki sam z Bell, ale bezdrobinkowy. A to nie jest tak, że jest tylko wersja amerykańska i europejska różniąca się butelką?
Szczerze? Nie wiem Niby to wersja dla manicurzystek, mały pędzelek umożliwiający bardziej precyzyjną aplikację - ale w sumie amerykańskie mają taki sam pędzelek, tylko brak im naklejki "Professional Aplication"
tu są pokazane europejski i ten profesjonalny: http://agatamanosa.blogspot.com/2013...-w-wersji.html rzeczywiście wyglądają jak Europa i Ameryka mam nadzieję, że sam lakier będzie taki, jak zwykle
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A propos lakierów, to ostatnio szukałam fotek Essie After Sex (przymierzam się do promocji w SP ), potem TŻ wziął komputer i Chrome podrzucił mu ostatnio wpisywane hasło na 'e' - jego mina była bezcenna, jeszcze lepsza jak wcisnął enter i zobaczył zdjęcia lakierów.
Mam to samo, jak TŻ jest u mnie i coś wpisuje, to często jako pierwsze proponowane wyskakują jakieś blogi urodowe, zdjęcia kosmetyków
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja kliknęłam "szarą" Pumę edt na all (oby zapach nie był zmieniony ze starości, jest zafoliowana oryginalnie to może się uda), zapłaciłam Mag za pędzelki RT, kupię jeszcze bilet na koncert i do końca września żywię się okruszkami albo będę podbierać kotu z miski

Jakie macie pędzle do różu? Sephora mi się już sypie jak nieprzymierzając- moja rura wydechowa w samochodzie i trzeba coś zakupić. Z RealTechniques nie wzięłam, bo podobno nie nadaje się do twardych różów typu Bourjois
Fajnie, że udało Ci się upolować ten zapach

ja mam właśnie sephorowe, nie używałam innych
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 12:32   #1089
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jakie macie pędzle do różu? Sephora mi się już sypie jak nieprzymierzając- moja rura wydechowa w samochodzie i trzeba coś zakupić. Z RealTechniques nie wzięłam, bo podobno nie nadaje się do twardych różów typu Bourjois
Ja mam 2 z Sephory - ścięty i okrągły, jeszcze z tej starej serii i one są chyba niezniszczalne. Są wciąż takie jak wtedy, kiedy je kupiłam.

Mam też kupiony pod wpływem wizażowego szału rossmannowski For Your Beauty ale on mi nie odpowiada ani trochę, w ogóle nie jest wyprofilowany do policzków i sypie się trochę.

Mnie kuszą pędzelki Hakuro ale na takie zbytki nie mam teraz funduszu. Zwłaszcza po wczorajszej akcji pod hasłem "ile kosztuje kaloryfer".

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Mam to samo, jak TŻ jest u mnie i coś wpisuje, to często jako pierwsze proponowane wyskakują jakieś blogi urodowe, zdjęcia kosmetyków
Mój nie kojarzył nazwy Essie.

rzyrafko, Gemini odmeldowało, że zamówienie przyjęte do realizacji. Uwielbiam jak przychodzi paczka z zamówieniem aptecznym.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 15:58   #1090
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A propos lakierów, to ostatnio szukałam fotek Essie After Sex (przymierzam się do promocji w SP ), potem TŻ wziął komputer i Chrome podrzucił mu ostatnio wpisywane hasło na 'e' - jego mina była bezcenna, jeszcze lepsza jak wcisnął enter i zobaczył zdjęcia lakierów.


Ale paskudnie dziś, zmarzłam z zmokłam, ale za to jutro mam wolny dzień i planuję zakupy. Jadę po jakieś botki "motocyklowe" i muszę koniecznie kupić tusz do rzęs jeśli chodzi o kosmetyki. Może też upoluję jakiś lakier w jesiennym kolorze.
A dziś przyszły mydełka z Dove, zupełnie zapomniałam, że to już pora na tę paczkę i telefon od kuriera trochę mnie zaskoczył
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 23:05   #1091
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja mam 2 z Sephory - ścięty i okrągły, jeszcze z tej starej serii i one są chyba niezniszczalne. Są wciąż takie jak wtedy, kiedy je kupiłam.

Mam też kupiony pod wpływem wizażowego szału rossmannowski For Your Beauty ale on mi nie odpowiada ani trochę, w ogóle nie jest wyprofilowany do policzków i sypie się trochę.

Mnie kuszą pędzelki Hakuro ale na takie zbytki nie mam teraz funduszu. Zwłaszcza po wczorajszej akcji pod hasłem "ile kosztuje kaloryfer".

rzyrafko, Gemini odmeldowało, że zamówienie przyjęte do realizacji. Uwielbiam jak przychodzi paczka z zamówieniem aptecznym.
Kształtu mój też nie zmienił, to może kupię go jeszcze raz? Jak nie jest wyprofilowany to FYB odpada.

Mi się ta nazwa Hakuro nie podoba

Ok, to przelewam należność.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ja w sumie mam kolory na jesień ale mogłabym jeszcze jakiś przygarnąć

Szczerze? Nie wiem Niby to wersja dla manicurzystek, mały pędzelek umożliwiający bardziej precyzyjną aplikację - ale w sumie amerykańskie mają taki sam pędzelek, tylko brak im naklejki "Professional Aplication"
tu są pokazane europejski i ten profesjonalny: http://agatamanosa.blogspot.com/2013...-w-wersji.html rzeczywiście wyglądają jak Europa i Ameryka mam nadzieję, że sam lakier będzie taki, jak zwykle.

Fajnie, że udało Ci się upolować ten zapach

ja mam właśnie sephorowe, nie używałam innych
Ja chyba nie powinnam, na 11 kupionych w tym roku lakierów wypróbowałam 2 i Poshe

Aaa, to nie wiedziałam, mam jeden amerykański i on ma taki pędzelek jak te stare europejskie.

Też się cieszę, to były moje pierwsze peefumy, ciekawe jak będą na mnie leżały po latach

A nowego czy starego masz?
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Do miękkich produktów - Ecotools, do twardych - For Your Beauty. Oba dostępne w Rossmannie.
Się rozejrzę
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ale paskudnie dziś, zmarzłam z zmokłam, ale za to jutro mam wolny dzień i planuję zakupy. Jadę po jakieś botki "motocyklowe" i muszę koniecznie kupić tusz do rzęs jeśli chodzi o kosmetyki. Może też upoluję jakiś lakier w jesiennym kolorze.
A dziś przyszły mydełka z Dove, zupełnie zapomniałam, że to już pora na tę paczkę i telefon od kuriera trochę mnie zaskoczył
Moja kurtka jednak trochę przemaka- dziwna jest. No ale trudno, nie narzekam już w tym temacie Nie wyrobiłam się do Lidla żeby zobaczyć co to mają z nowej oferty od wczoraj, może polarek fajny? I wpadłam na genialny pomysł założenia kaloszy na rower zamiast błyskawicznie moknących trampek

I żeby tradycji poszukiwania idealnego kremu stało się zadość- na Anew roluje mi się podkład
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 23:19   #1092
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Odp: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej Dziewczyny

Można dołączyć?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 10:37   #1093
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Odp: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Można dołączyć?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jasne Witam w naszych skromnych progach

Fajnie, że sobie wzięłam dziś wolne, bo pogoda jest super A mama przyniosła skądś świeże orzechy, zaraz będę zajadać

Z moich kosmetycznych zakupów wyszłam dzis tylko z maskarą Volume Rocket Maybelline i gratisowym płynem do demakijażu, bo jakaś promocja jest w Naturze Szafy Catrice i Essence były bardzo przebrane (na Zakopiance), więc nawet z lakierów nie było co wybrać
Poszalałam za to ciuchowo i oprócz buciorów jeszcze w RE kupiłam sobie zwykłe basicowe spodnie w kolorze takim lekko spranym burgundowym A co do butów to kupiłam inny model niż początkowo zakładałam, bo moje upatrzone mają dość wąską cholewkę i spodni się nie dałoby włożyć do środka Wolałam więc szersze i bardziej takie "kaloszowate"
Wzięłam ostatecznie te tylko czarne, są bardzo ciepłe w środku: http://www.ccc.eu/pl/woman/catalog/all/315284
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 11:35   #1094
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Odp: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jasne Witam w naszych skromnych progach

Fajnie, że sobie wzięłam dziś wolne, bo pogoda jest super A mama przyniosła skądś świeże orzechy, zaraz będę zajadać

Z moich kosmetycznych zakupów wyszłam dzis tylko z maskarą Volume Rocket Maybelline i gratisowym płynem do demakijażu, bo jakaś promocja jest w Naturze Szafy Catrice i Essence były bardzo przebrane (na Zakopiance), więc nawet z lakierów nie było co wybrać
Poszalałam za to ciuchowo i oprócz buciorów jeszcze w RE kupiłam sobie zwykłe basicowe spodnie w kolorze takim lekko spranym burgundowym A co do butów to kupiłam inny model niż początkowo zakładałam, bo moje upatrzone mają dość wąską cholewkę i spodni się nie dałoby włożyć do środka Wolałam więc szersze i bardziej takie "kaloszowate"
Wzięłam ostatecznie te tylko czarne, są bardzo ciepłe w środku: http://www.ccc.eu/pl/woman/catalog/all/315284
Hej Z tego co zauważyłam, to szafy Essence są wszędzie przebrane U mnie to samo, w ogóle nie ma dostaw.

Do mnie dzisiaj doszło zamówienie z BingoSpa (żele, balsamy, algi itp) Nie mogę się doczekać aż zacznę je używać
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 09:50   #1095
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mój nie kojarzył nazwy Essie.
To mój chyba wie - ostatnio odbierał ze mną ten lakier i mówi "ale przecież masz taki " wyjaśniłam, że takiego koloru jeszcze nie mam potem w domu zobaczył mój koszyczek z essiakami - nie pierwszy raz, ale i tak był mocno zaskoczony, że praktycznie mam same takie lakiery
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja chyba nie powinnam, na 11 kupionych w tym roku lakierów wypróbowałam 2 i Poshe

Też się cieszę, to były moje pierwsze peefumy, ciekawe jak będą na mnie leżały po latach

A nowego czy starego masz?
To bierz się za testy u mnie też czasem jakiś lakier leży i leży, ale chyba tak długo, to nigdy

Oby tak samo, skoro tak je lubiłaś

Jeden (okrągły) ma kilka lat - patrzyłam, i recenzję wystawiłam mu na początku 2008r., a kupiłam jeszcze wcześniej - i wciąż mi służy drugi, ścięty, mam od roku, ale używam go zdecydowanie rzadziej
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Można dołączyć?
Jasne
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Z moich kosmetycznych zakupów wyszłam dzis tylko z maskarą Volume Rocket Maybelline i gratisowym płynem do demakijażu, bo jakaś promocja jest w Naturze Szafy Catrice i Essence były bardzo przebrane (na Zakopiance), więc nawet z lakierów nie było co wybrać
Poszalałam za to ciuchowo i oprócz buciorów jeszcze w RE kupiłam sobie zwykłe basicowe spodnie w kolorze takim lekko spranym burgundowym A co do butów to kupiłam inny model niż początkowo zakładałam, bo moje upatrzone mają dość wąską cholewkę i spodni się nie dałoby włożyć do środka Wolałam więc szersze i bardziej takie "kaloszowate"
Wzięłam ostatecznie te tylko czarne, są bardzo ciepłe w środku: http://www.ccc.eu/pl/woman/catalog/all/315284
Noo, to udany dzień

ja wczoraj kupiłam serum Hydrain 3, bo jest świetne wymieniłam tusz w Douglasie na miniaturkę High Impact (bo znowu jest ta akcja sprzed roku, z tym, że tym razem nie ma wyboru, jest tylko HI)

co do kaloszy, ja upatrzyłam sobie taki typ:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pol_pl_Kalosze-GIOSEPPO-16401-Black-Pampa-43324_1.jpg (35,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pol_pm_Kalosze-GIOSEPPO-16401-Black-Pampa-43324_7.jpg (12,8 KB, 7 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 11:24   #1096
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Polecicie mi jakiś fajny balsam do ust który da im czerwony kolor? Nie chodzi mi o żadne szminki, bo one są dla mnie za bardzo napigmentowane, tylko o coś w stylu balsamów Revlona ale nieco tańszych
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 14:08   #1097
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ech, naklikałam się i mi i zginęły cytaty

Ice, oczywiście życzę Ci normalnej umowy, chodziło mi tylko o to, że lepsze takie przedłużanie jak szukasz pracy niż nic

Nie wiedziałam, że w Krakowie nie ma Marrio, to faktycznie macie daleko U nas są dwa - jeden obok drugiego (w centrach handowych po dwóch stronach ulicy, jakiś absurd), na drugim końcu miasta...


Nina, fajne kalosze, widziałam takie w maximusie - z siostrą pojechałyśmy, szukała kaloszy akurat W polskiej hali były po 219zł, a u Wietnamczyków po 40 - przyglądałyśmy się, były takie same! (ale nie wiem, czy dokładnie takie jak na zdjęciu). Chyba też sobie kupię jakieś niższe, bo w moich wysokich ciężko chodzić na dłuższą metę...
Śliczny lakier, a mój TŻ na pewno nie kojarzy nazw lakierów


Też wymieniłam tusz w Douglasie, i to dwa razy Ja akurat lubię HI więc jestem bardzo zadowolona. Isa, też mam tusz Rocket, ale więcej go nie kupię - efekt nie jest zły, taki naturalny, ale się ciężko zmywa mimo że to niewodoodporna wersja... Chociaż lepiej się zmywa Biodermą niż Eveline (wreszcie skończyłam, jednak wracam do Biodermy).

A pędzli do różu używam różnych, głównie miękkich - skośnego z EDM, mniejszego skośnego z chyba Blushe minerals i małego biało-różowego z Essence. Czyli raczej nic co można by łatwo kupić...


I kupiłam w końcu dwa woski z nowej kolekcji YC - salted caramel (wcale nie pachnie kurczakiem) i Vanilla Chai - śliczny, choć przy paleniu mocno pachnie. W centrum mieli bardzo mało wosków, ale trafiłam na właściciela, który zawsze duuużo opowiada i mówił, że ostatnio dawno nie było dostawy wosków do Polski, wszyscy czekają, od tygodni są opóźnienia, ale moze w przyszłym tygodniu będzie i w dodatku może dojdzie nieplanowana nowa kolekcja z ok 10 zapachami - m.in. Chocolate Donuts (już się ślinię, zwłaszcza przy mojej diecie)



Mam ochotę na jakieś kosmetyczne zakupy, ale nic konkretnego mnie nie kusi, pomocy
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 15:48   #1098
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Mam ochotę na jakieś kosmetyczne zakupy, ale nic konkretnego mnie nie kusi, pomocy
Mi chodzą po głowie jakieś kolejne perfumy Także jakbym miała trochę wolnej kasy to pewnie na nie bym ją przeznaczyła.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 16:18   #1099
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mi chodzą po głowie jakieś kolejne perfumy Także jakbym miała trochę wolnej kasy to pewnie na nie bym ją przeznaczyła.
Ja chcę sobie kupić Hypnotic Poison. Mam odlewkę, ale jednak co własna flaszka to własna
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 18:31   #1100
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

A dziś przyszły mydełka z Dove, zupełnie zapomniałam, że to już pora na tę paczkę i telefon od kuriera trochę mnie zaskoczył
Mnie też mydełka ciut zaskoczyły, ale to część testu, na którą wcale nie czekałam, bo nie używam mydełek i nie jest mi poręcznie je testować.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mi się ta nazwa Hakuro nie podoba
Ale to się chyba nie przekłada na jakość pędzelka?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Moja kurtka jednak trochę przemaka- dziwna jest. No ale trudno, nie narzekam już w tym temacie Nie wyrobiłam się do Lidla żeby zobaczyć co to mają z nowej oferty od wczoraj, może polarek fajny? I wpadłam na genialny pomysł założenia kaloszy na rower zamiast błyskawicznie moknących trampek
Ja mam polarek z Lidla, z tygodnia trekkingowego. Taki sobie jest - duży, gruby i sztywny - ale sprawdza się, co nie zmienia faktu, że przydałby mi się drugi - bardziej bluzowaty.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A mama przyniosła skądś świeże orzechy, zaraz będę zajadać
My dostaliśmy świeże orzechy od znajomych, takie miejscami jeszcze w zielonych łupinkach, nie mogę po nich od 2 dni domyć paznokcia, a kolejna porcja kusi.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
To mój chyba wie - ostatnio odbierał ze mną ten lakier i mówi "ale przecież masz taki " wyjaśniłam, że takiego koloru jeszcze nie mam potem w domu zobaczył mój koszyczek z essiakami - nie pierwszy raz, ale i tak był mocno zaskoczony, że praktycznie mam same takie lakiery
Mojego to nie interesuje ogranicza się do mówienia, że mam ich za dużo, jak gdzieś mu się rzuci w oczy, że przeglądam zawartość pudełka lakierowego.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wymieniłam tusz w Douglasie na miniaturkę High Impact (bo znowu jest ta akcja sprzed roku, z tym, że tym razem nie ma wyboru, jest tylko HI)
O, a od kiedy jest ta akcja? Może bym w sobotę w ramach relaksu skoczyła do D., ale nie wiem czy jeszcze mają szansę być? Akurat mi tuszu trzeba, a żadnego smsa od Sephory dawno nie było.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Polecicie mi jakiś fajny balsam do ust który da im czerwony kolor? Nie chodzi mi o żadne szminki, bo one są dla mnie za bardzo napigmentowane, tylko o coś w stylu balsamów Revlona ale nieco tańszych
Możesz spróbować ze szminko-błyszczykami Celia, fajne są i lekkie raczej.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ice, oczywiście życzę Ci normalnej umowy, chodziło mi tylko o to, że lepsze takie przedłużanie jak szukasz pracy niż nic
No wiem, wiem, jestem dość mocno rozżalona tym wszystkim, dlatego tak mówię.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że w Krakowie nie ma Marrio, to faktycznie macie daleko U nas są dwa - jeden obok drugiego (w centrach handowych po dwóch stronach ulicy, jakiś absurd), na drugim końcu miasta...
W czerwcu zamknęli ostatnie. Też było w centrum handlowym na drugim końcu miasta.


rzyrafko Mary-Lou Manizerów jest sporo na Allegro. A nasze zamówienie z Gemini chyba nie wysłane.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 18:52   #1101
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Mi czasem TŻ wybiera lakier jak nie mogę się zdecydować - z całego pudełka, albo pokazuję mu 3-5 i on z nich wybiera.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 18:56   #1102
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mi czasem TŻ wybiera lakier jak nie mogę się zdecydować - z całego pudełka, albo pokazuję mu 3-5 i on z nich wybiera.
To mi się może raz zdarzyło, ale nie był specjalnie zachwycony rolą doradczą.


W ogóle to przegapiłam koniec tej gazetki SP, co to był Essiak z wiosennej gazetki gratis, byłam przekonana, że jeszcze tydzień i w weekend może skoczę. Nie wiem jak to się stało.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 20:09   #1103
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Odp: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ja dzisiaj byłam z TŻem w Hebe i też nie należał do zadowolonych kiedy pytałam go który odcień tinta wziąć

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 22:46   #1104
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
To bierz się za testy u mnie też czasem jakiś lakier leży i leży, ale chyba tak długo, to nigdy

Oby tak samo, skoro tak je lubiłaś

Jeden (okrągły) ma kilka lat - patrzyłam, i recenzję wystawiłam mu na początku 2008r., a kupiłam jeszcze wcześniej - i wciąż mi służy drugi, ścięty, mam od roku, ale używam go zdecydowanie rzadziej

ja wczoraj kupiłam serum Hydrain 3, bo jest świetne wymieniłam tusz w Douglasie na miniaturkę High Impact (bo znowu jest ta akcja sprzed roku, z tym, że tym razem nie ma wyboru, jest tylko HI)

co do kaloszy, ja upatrzyłam sobie taki typ:
Łatwo powiedzieć Ja mam chyba nawet kilka cieni których od nowości (ładnyhc parę lat) nie wypróbowałam, ale wiem, że ich czas kiedyś nadejdzie

Właśnie je przywiozłam z paczkomatu, rozpylone na zakrętce odbieram tak samo

No to chyba tylko S. mi pozostaje, uwielbiam ten ścięty kształt.

Ja też mam już drugą butelkę i kupuję je każdej znajomej na prezent aczkolwiek następne będzie z Clareny dla odmiany )

Ja lubię tylko high lenghts więc skoro go nie dadją to olewam akcję

Ale jak będziesz w takich uzupełnianych materiałem skakać po kałużach?
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że w Krakowie nie ma Marrio, to faktycznie macie daleko U nas są dwa - jeden obok drugiego (w centrach handowych po dwóch stronach ulicy, jakiś absurd), na drugim końcu miasta...

A pędzli do różu używam różnych, głównie miękkich - skośnego z EDM, mniejszego skośnego z chyba Blushe minerals i małego biało-różowego z Essence. Czyli raczej nic co można by łatwo kupić...

Mam ochotę na jakieś kosmetyczne zakupy, ale nic konkretnego mnie nie kusi, pomocy
Nie ma już.
A w Rzeszowie chyba tak samo jest z SP- praktycznie jedno obok drugiego na całe miasto

To ja preferuję chyba twardsze, ale nie drapaki.

W perfumy nie inwestuj przypadkiem. Poszłabym raczej w pielęgnację; albo w zdrowe odżywianie
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie też mydełka ciut zaskoczyły, ale to część testu, na którą wcale nie czekałam, bo nie używam mydełek i nie jest mi poręcznie je testować.

Ale to się chyba nie przekłada na jakość pędzelka?

Ja mam polarek z Lidla, z tygodnia trekkingowego. Taki sobie jest - duży, gruby i sztywny - ale sprawdza się, co nie zmienia faktu, że przydałby mi się drugi - bardziej bluzowaty.

rzyrafko Mary-Lou Manizerów jest sporo na Allegro. A nasze zamówienie z Gemini chyba nie wysłane.
A ja nie wiem czy się nie przestawię z żeli do mycia twarzy na mydełka właśnie. Mam teraz Hiamalaya z miodli i kurkumy i fajne jest do twarzy i dekoltu- delikatne.

Pewnie nie

Hmm, jak twardy to nie chce mi się jechać

Nie szukałam jeszcze ML, postanowiłam odświeżyć znajomość z Catricowym rożświetlaczem.
Mnie się nie spieszy
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ogóle to przegapiłam koniec tej gazetki SP, co to był Essiak z wiosennej gazetki gratis, byłam przekonana, że jeszcze tydzień i w weekend może skoczę. Nie wiem jak to się stało.
Mnie też to jakoś leci ostatnio za szybko, ale w sumie nic mnie nie kusi więc im szybciej coś nowego tym lepiej
Z nowej gazetki nic ni eotrzebuję.
Za to kusi mnie zrobienie zapasu Aussie- wg Skarbu od jutra bedzie na nie promo, ale nie wiem czy to trzeba mieć jakieś znowu konto czy coś? I chyba porzucę na chwilę serum arganowe Avon do włosów na rzecz fructisowego goodbye damage..

I w ogóle zapomniałam się pochwalić- pierwsze skuteczne negocjacje podwyżki za mną Ale zawsze pozostanie ten niedosyt, że może jednak dałoby się więcej utargować, ech, nigdy nie miałam głowy do interesów
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 17:57   #1105
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie też mydełka ciut zaskoczyły, ale to część testu, na którą wcale nie czekałam, bo nie używam mydełek i nie jest mi poręcznie je testować.
Ja na razie używam klasycznego do twarzy. Służy mi póki co, więc chyba się polubimy
Pozostałe dwa planuję raczej zużyć do ciała.


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
I w ogóle zapomniałam się pochwalić- pierwsze skuteczne negocjacje podwyżki za mną Ale zawsze pozostanie ten niedosyt, że może jednak dałoby się więcej utargować, ech, nigdy nie miałam głowy do interesów
Brawo!

A ja dziś miałam przeprowadzkę firmy do nowego biura. Ale jest tam fajnie, bardzo nowocześnie Wciąż jednak nie wiem co ze mna dalej (został mi tydzień stażu), bo decyzja zależy od dyrekcji w centrali, a dyrektor mojego oddziału jeszcze mi nie powiedział czy podjęli decyzję czy nie. Zapytam może jutro, bo jadę jeszcze pomóc koleżance w układaniu rzeczy w kuchniach itd.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 22:00   #1106
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mi chodzą po głowie jakieś kolejne perfumy Także jakbym miała trochę wolnej kasy to pewnie na nie bym ją przeznaczyła.
To mi perfumy nie chodzą wcale, na szczęście Od początku roku użyłam swoich może kilkanaście razy, a mam wybór
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
My dostaliśmy świeże orzechy od znajomych, takie miejscami jeszcze w zielonych łupinkach, nie mogę po nich od 2 dni domyć paznokcia, a kolejna porcja kusi.
Uwielbiam świeże orzechy włoskie, ciekawe jak orzech u babci obrodził w tym roku A paznokcie trzeba potem pomalować jakimś ciemnym kolorem
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
W perfumy nie inwestuj przypadkiem. Poszłabym raczej w pielęgnację; albo w zdrowe odżywianie
[...]
I w ogóle zapomniałam się pochwalić- pierwsze skuteczne negocjacje podwyżki za mną Ale zawsze pozostanie ten niedosyt, że może jednak dałoby się więcej utargować, ech, nigdy nie miałam głowy do interesów
Zdrowe odżywianie praktykuję od dawna, a teraz trochę ekstremalnie jak dla mnie Właśnie mam ochotę na coś z pielęgnacji, może zamówię coś na feelunique... A z drugiej strony czeka nas kupno wózka i ta myśl mnie stopuje w innych zakupach

Gratulacje! Nie wiem, czy u Was się tak mówi, ale taką sytuację nazywa się krakowskim targiem - tzn obie strony są trochę zadowolone ale nie do końca - że mogły więcej utargować
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

A ja dziś miałam przeprowadzkę firmy do nowego biura. Ale jest tam fajnie, bardzo nowocześnie Wciąż jednak nie wiem co ze mna dalej (został mi tydzień stażu), bo decyzja zależy od dyrekcji w centrali, a dyrektor mojego oddziału jeszcze mi nie powiedział czy podjęli decyzję czy nie. Zapytam może jutro, bo jadę jeszcze pomóc koleżance w układaniu rzeczy w kuchniach itd.
Trzymam kciuki


Zrobiłam dziś briami - pyszne! Ostatnio też piekę regularnie chleb, w ogóle już nie kupujemy pieczywa. Robię to trochę z konieczności, bo nie powinnam jeść zwykłej mąki pszennej, a taki w sklepie nawet razowy zazwyczaj ma ją w składzie. A z drugiej strony to niesamowita przyjemność - dziś w nocy musiałam zamknąć naszą sypialnię, bo świeży chleb tak pachniał, że bym chyba nie zasnęła Ice, Ty chyba coś piekłaś, o ile dobrze pamiętam, polecasz jakieś przepisy?
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 08:37   #1107
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Polecicie mi jakiś fajny balsam do ust który da im czerwony kolor? Nie chodzi mi o żadne szminki, bo one są dla mnie za bardzo napigmentowane, tylko o coś w stylu balsamów Revlona ale nieco tańszych
Może Celia Woman? Widziałam, że mają mocniejsze kolory, a pewnie same w sobie są jak balsamo-szminki od Celii.
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nina, fajne kalosze, widziałam takie w maximusie - z siostrą pojechałyśmy, szukała kaloszy akurat W polskiej hali były po 219zł, a u Wietnamczyków po 40 - przyglądałyśmy się, były takie same! (ale nie wiem, czy dokładnie takie jak na zdjęciu). Chyba też sobie kupię jakieś niższe, bo w moich wysokich ciężko chodzić na dłuższą metę...
Śliczny lakier, a mój TŻ na pewno nie kojarzy nazw lakierów
Oo, dobrze, że mówisz ja takie wypatrzyłam na bazarku niedaleko mnie, ale jak teraz chciałam kupić, to zniknął ten model
Za 40zł to nawet nie szkoda, jak starczą na jeden sezon
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Też wymieniłam tusz w Douglasie, i to dwa razy Ja akurat lubię HI więc jestem bardzo zadowolona. Isa, też mam tusz Rocket, ale więcej go nie kupię - efekt nie jest zły, taki naturalny, ale się ciężko zmywa mimo że to niewodoodporna wersja... Chociaż lepiej się zmywa Biodermą niż Eveline (wreszcie skończyłam, jednak wracam do Biodermy).
Ja kiedyś nie przepadałam za nim, ale teraz spróbowałam i nawet ładny efekt daje - z tym, że trzeba się namachać tą szczoteczką, bo strasznie sucha jest jak dotknęłam palcami, to nawet odrobina tuszu na nich nie została
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
I kupiłam w końcu dwa woski z nowej kolekcji YC - salted caramel (wcale nie pachnie kurczakiem) i Vanilla Chai - śliczny, choć przy paleniu mocno pachnie. W centrum mieli bardzo mało wosków, ale trafiłam na właściciela, który zawsze duuużo opowiada i mówił, że ostatnio dawno nie było dostawy wosków do Polski, wszyscy czekają, od tygodni są opóźnienia, ale moze w przyszłym tygodniu będzie i w dodatku może dojdzie nieplanowana nowa kolekcja z ok 10 zapachami - m.in. Chocolate Donuts (już się ślinię, zwłaszcza przy mojej diecie)
Dla mnie też nie pachnie kurczakiem
Nieplanowana kolekcja? Oby była w takim razie, bo brzmi tak
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O, a od kiedy jest ta akcja? Może bym w sobotę w ramach relaksu skoczyła do D., ale nie wiem czy jeszcze mają szansę być? Akurat mi tuszu trzeba, a żadnego smsa od Sephory dawno nie było.
Od poniedziałku albo wtorku, ale myślę, że w mniej obleganym Douglasie (np. nie w CH) jeszcze się uchowają mi pani wyciągała z takiego dużego worka
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mi czasem TŻ wybiera lakier jak nie mogę się zdecydować - z całego pudełka, albo pokazuję mu 3-5 i on z nich wybiera.
Też czasem pytam, jak mam problem, który lakier wybrać
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Łatwo powiedzieć Ja mam chyba nawet kilka cieni których od nowości (ładnyhc parę lat) nie wypróbowałam, ale wiem, że ich czas kiedyś nadejdzie
To po co kupujesz
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ale jak będziesz w takich uzupełnianych materiałem skakać po kałużach?

Za to kusi mnie zrobienie zapasu Aussie- wg Skarbu od jutra bedzie na nie promo, ale nie wiem czy to trzeba mieć jakieś znowu konto czy coś? I chyba porzucę na chwilę serum arganowe Avon do włosów na rzecz fructisowego goodbye damage..

I w ogóle zapomniałam się pochwalić- pierwsze skuteczne negocjacje podwyżki za mną Ale zawsze pozostanie ten niedosyt, że może jednak dałoby się więcej utargować, ech, nigdy nie miałam głowy do interesów
Hm, najwyżej nie będę

Jakie Aussie masz w planach? Ja może w końcu ulegnę serii na objętość, Madziarra polecała Wydaje mi się, że to promocja dla wszystkich

Gratuluję podwyżki

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś briami - pyszne! Ostatnio też piekę regularnie chleb, w ogóle już nie kupujemy pieczywa. Robię to trochę z konieczności, bo nie powinnam jeść zwykłej mąki pszennej, a taki w sklepie nawet razowy zazwyczaj ma ją w składzie. A z drugiej strony to niesamowita przyjemność - dziś w nocy musiałam zamknąć naszą sypialnię, bo świeży chleb tak pachniał, że bym chyba nie zasnęła Ice, Ty chyba coś piekłaś, o ile dobrze pamiętam, polecasz jakieś przepisy?
Wygląda świetnie!
Fajnie z tym chlebem, zjadłabym taki prawdziwy Też masz maszynę czy normalnie pieczesz?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-09-21 o 08:38
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 11:02   #1108
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Zdrowe odżywianie praktykuję od dawna, a teraz trochę ekstremalnie jak dla mnie Właśnie mam ochotę na coś z pielęgnacji, może zamówię coś na feelunique... A z drugiej strony czeka nas kupno wózka i ta myśl mnie stopuje w innych zakupach

Gratulacje! Nie wiem, czy u Was się tak mówi, ale taką sytuację nazywa się krakowskim targiem - tzn obie strony są trochę zadowolone ale nie do końca - że mogły więcej utargować
Ja też mam ochotę cos porobić z ciałem, ale jeszcze nie wiem co

Mówi się , chociaż ta sytuacja przypominała raczej jakąś rozgrywkę pokerową
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
To po co kupujesz

Hm, najwyżej nie będę

Jakie Aussie masz w planach? Ja może w końcu ulegnę serii na objętość, Madziarra polecała Wydaje mi się, że to promocja dla wszystkich

Gratuluję podwyżki
Zbieram kolory do mojejwersji tęczy

Ee, to odpadnie połowa przyjemności z posiadania kaloszków
a'propos- świetny film: http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/122368

Nie wiem, na razie mam szampon i odżywkę do codziennego stosowania i jestem bardzo zadowolona, aczkolwiek odżywka jest mało wydajna więc jakąś intensywną by się przydało też kupić Nawet nie wiem jakie serie mam do wyboru. Zajrzę zaraz do rossa. I chyba dojrzałam do zakupy Syrenki

Dzięki za gratulacje. Lubię tę pracę, to już 7 miesięcy jak tu jestem. Ciagle są rzeczy, które mnie zaskakują jeśli chodzi o organizację pracy w pracy, przyzwyczaiłam się już do charakterów współpracowników, jednym słowem dobrze mi tu

Moje ciało domagało się w tym tygodniu drugiego pilatesu- zapisana byłam na dziś rano, ale zrobili jakieś dni otwarte i przesunęli więc odwołałam. I dobrze, bo zabalowałamwczoraj i i tak bym nie wstała

Puma jest cudowna, nie wiem jak mogłam bez niej żyć tyle lat!

Ruszam na małe zakupki zanim mi wszystko zamkną. Miłego dzionka
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 13:56   #1109
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Padam z nóg Myślałam, że nam w pracy zejdzie max. do 11.00, a tymczasem dopiero co weszłam do domu. Ale fajnie było dziś przyjść i dokańczać przeprowadzkę, chociaż przyszło nas tylko kilkoro z 50 osób.

Wieczorem mnie czeka porządne odgruzowanie się, bo paznokcie mam całe brudne i poździerane i jeszcze włosy nieumyte od wczoraj
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 14:10   #1110
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Łatwo powiedzieć Ja mam chyba nawet kilka cieni których od nowości (ładnyhc parę lat) nie wypróbowałam, ale wiem, że ich czas kiedyś nadejdzie
Przy rozmiarze Twojej kolekcji, zawsze jak wrzucałaś zdjęcia to się zastanawiałam, czy używasz wszystkiego i jest to w sumie całkiem zrozumiałe, że nie.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
I w ogóle zapomniałam się pochwalić- pierwsze skuteczne negocjacje podwyżki za mną Ale zawsze pozostanie ten niedosyt, że może jednak dałoby się więcej utargować, ech, nigdy nie miałam głowy do interesów
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja na razie używam klasycznego do twarzy. Służy mi póki co, więc chyba się polubimy
Pozostałe dwa planuję raczej zużyć do ciała.
Oj nie, do twarzy to dla mnie odpada. Używam tego z figą pod prysznic i jestem niepocieszona z tego powodu - strasznie agresywne i wysusza skórę.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

A ja dziś miałam przeprowadzkę firmy do nowego biura. Ale jest tam fajnie, bardzo nowocześnie Wciąż jednak nie wiem co ze mna dalej (został mi tydzień stażu), bo decyzja zależy od dyrekcji w centrali, a dyrektor mojego oddziału jeszcze mi nie powiedział czy podjęli decyzję czy nie. Zapytam może jutro, bo jadę jeszcze pomóc koleżance w układaniu rzeczy w kuchniach itd.
Jeżeli chciałabyś tam zostać, to trzymam kciuki za pozytywną decyzję.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Uwielbiam świeże orzechy włoskie, ciekawe jak orzech u babci obrodził w tym roku A paznokcie trzeba potem pomalować jakimś ciemnym kolorem
No właśnie muszę to zrobić chyba, bo co prawda już domyty, ale orzechy dalej są i dalej kuszą i chyba im dzisiaj ulegnę. Też takie uwielbiam, a już całe lata takich nie jadłam.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś briami - pyszne! Ostatnio też piekę regularnie chleb, w ogóle już nie kupujemy pieczywa. Robię to trochę z konieczności, bo nie powinnam jeść zwykłej mąki pszennej, a taki w sklepie nawet razowy zazwyczaj ma ją w składzie. A z drugiej strony to niesamowita przyjemność - dziś w nocy musiałam zamknąć naszą sypialnię, bo świeży chleb tak pachniał, że bym chyba nie zasnęła Ice, Ty chyba coś piekłaś, o ile dobrze pamiętam, polecasz jakieś przepisy?
My też nie kupujemy pieczywa już dawno. Mam obecnie mój czwarty zakwas (po jednym przekwaszonym i dwóch które zapleśniały, w tym jeden był dostany od kolegi z pracy, trzyletni ), ma 2 miesiące i póki co wszystko z nim dobrze. Ale nie mam ciągle czasu zgłębiać przepisów, więc w kółko pieczemy najzwyczajniejszego razowca pszenno-żytniego z podstawowego przepisu (400g mąki pszennej chlebowej, 450-500g mąki żytniej pełnoziarnistej, zakwas, woda, sól, kminek lub czarnuszka i od 1 do 2 szklanek ziaren i otrębów - daję słonecznika, siemie lniane, sezam, otręby owsiane). Ciągle sobie obiecuję znaleźć jakiś bardziej ambitny przepis, ale wtedy się okazuje, że chleb zjedzony i trzeba zagniatać kolejny i robimy znowu ten.

Wczoraj właśnie TŻ był w młynie po zapas mąki i został obśmiany przez sprzedawczynię w młynowym sklepiku, że musi sporo piec.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ja kiedyś nie przepadałam za nim, ale teraz spróbowałam i nawet ładny efekt daje - z tym, że trzeba się namachać tą szczoteczką, bo strasznie sucha jest jak dotknęłam palcami, to nawet odrobina tuszu na nich nie została
Ja go kiedyś bardzo lubiłam, potem go znielubiłam i jestem ciekawa jak teraz mi podejdzie.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Od poniedziałku albo wtorku, ale myślę, że w mniej obleganym Douglasie (np. nie w CH) jeszcze się uchowają mi pani wyciągała z takiego dużego worka
Akurat u nas był tylko w Douglasie w najbardziej obleganym CH, TŻ objeździł mi 4 Douglasy i były tylko w jednym. Ale mam 2 miniaturki i na razie mogę sobie odpuścić zakup tuszu.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Fajnie z tym chlebem, zjadłabym taki prawdziwy Też masz maszynę czy normalnie pieczesz?
Ten z maszyny, na drożdżach, nie umywa się do zakwasowego.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nie wiem, na razie mam szampon i odżywkę do codziennego stosowania i jestem bardzo zadowolona, aczkolwiek odżywka jest mało wydajna więc jakąś intensywną by się przydało też kupić Nawet nie wiem jakie serie mam do wyboru. Zajrzę zaraz do rossa. I chyba dojrzałam do zakupy Syrenki
A do kiedy ta promocja na Aussie? Może też bym się wybrała.
Ja miałam 3MM z serii Lucious Long i to była super odżywka. Chętnie bym przetestowała coś jeszcze.


Kusi mnie bardzo kupno zestawu miniaturek Essie z jesiennej kolekcji, tylko nie pasuje mi, ze jest tam The Lace Is On. Jak ja już mam Jamaica Me Crazy. Ale chyba je kliknę, tylko bliżej końca wolnego, bo specjalnie mi się nie chce do paczkomatu iść.
Tak więc moje mocne postanowienie oszczędzania w tym miesiącu leży i kwiczy, i to w obliczu pogorszenia sytuacji materialnej niedługo.

Bo jeszcze Mary-Lou Manizer mi chodzi po głowie i te Aussie można by kupić.

Dostałam maila z Gemini, że wysyłają moje zamówienie, ale to chyba dopiero w poniedziałek. Ale dobrze, bo już mi bardzo potrzeba kremu pod oczy, Eucerin Hyaluron Filler nie jest jednak fajny. Tylko że znowu im wyjdzie tydzień zamiast 48h, a to mi ostatnio najbardziej przeszkadzało w zamówieniu u nich.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać

Edytowane przez iceflower
Czas edycji: 2013-09-21 o 14:25
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.