Starania o dziecko - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-22, 07:58   #1891
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Starania o dziecko

No wreście udało mie sie zalogowac
A więc dzień dobry Anula witaj zpowrotem wśród Nas mam nadzieje ze terapia pomaga i wkrutce odzyskasz zrowie humor i dobre nastawienie

Ja również po wczorajszym i przed wczorajszym dniu zkupiłam kalosze na allegro porostu w wokół mojego bloku fosa sie zrobiła hmmm ktos słyszał o kaloszach dla psa bo mój King nie ma zamiaru moczyć łapek i wychodzenie z nim na dwór to czysta walka w przeciąganie

Czarniawa ja tez myśle o kursie księgowości
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń


asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 09:59   #1892
Czarniawa228
Rozeznanie
 
Avatar Czarniawa228
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Olsztyn, Warm.-Maz.
Wiadomości: 553
Dot.: Starania o dziecko

Hej dziewczyny..

O matko znowu poniedziałek i zapowiada się ciężki tydzień.
Ja po dwóch dniach kursu foto jestem zachwycona. Wczoraj siedzieliśmy pięć godzin w studiu, zabawa była przednia Gdyby nie fakt, że na kursie w SKwP muszę zarezerwować co drugą sobotę zapisałbym się teraz na foto-tematyczny. Niestety zajęcia odbywają się tylko w soboty bo rzadko komu pasuje w tygodniu po pracy. A jak ktoś się tym interesuje naprawdę warto poszerzać horyzonty
Edzia a w jakich godzinach odbywały się zajęcia w soboty??

Anula ja mam ostatnio pęd do wiedzy.. im starsza się czuję tym bardziej chcę wiedzieć i umieć więcej Tu angielski, tu foto, a teraz kurs księgowości.. raz się żyje i trzeba wycisnąć życie jak cytrynkę
Poza tym lepiej się z tym czuję i wiem, że tylko dzięki temu mogę szerzej spojrzeć na życie, nabrać nowych doświadczeń, poznać ludzi a co najważniejsze poprawić jakość swojego życia. Dla mnie to jak podbudowa mojego skromnego ego A jak kurs księgowości się rozkręci napiszę coś więcje bo nie chcę zapeszać

Poza tym jestem wściekła bo życie rzuca mi pod nogi jakieś pałąki .. wyobraźcie sobie, że prawie trzy miesiące temu umówiłam się do tego słynnego gina na full serwis badań. I raz już przełożyłam tą wizytę na miesiąc później ze względu na @ i teraz znowu to samo!!!!!! Cykl poprzedni wydłużył mi się o 4 dni i teraz mam @ na samo badanie!!!! kuźwa co ja mam zrobić??? czy to specjalnie? Badanie mam 8 marca , a 6 zaczyna się @. Przecież nie zapłacę 200zł za rozmowę bądź badanie piersi, które mam robione co miesiąc u endo.
I oczywiście nie wspomnę, że to wszystko wydłuża czas starań, który i tak leży i kwiczy!!! Ręce mi opadły i chęci mam już nad przepaścią.

Do d..y z takimi staraniami!
__________________



jestem mamą..


Czarniawa228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 09:28   #1893
Czarniawa228
Rozeznanie
 
Avatar Czarniawa228
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Olsztyn, Warm.-Maz.
Wiadomości: 553
Dot.: Starania o dziecko

Gdzie Wy jesteście???? znowu problem z zalogowaniem???
Nie zostawiajcie mnie samej
__________________



jestem mamą..


Czarniawa228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 10:51   #1894
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Starania o dziecko

Jestem Jestem tylko walcze

Laseczi powiem Wam ze coś sie zemna dzieje dobrego mam wrażenie że mały ktosiek u mnei zamieszkałCiekawe czy sie spełni:confused :
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń


asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 12:46   #1895
Czarniawa228
Rozeznanie
 
Avatar Czarniawa228
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Olsztyn, Warm.-Maz.
Wiadomości: 553
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez asiaczek82 Pokaż wiadomość
Jestem Jestem tylko walcze

Laseczi powiem Wam ze coś sie zemna dzieje dobrego mam wrażenie że mały ktosiek u mnei zamieszkałCiekawe czy sie spełni:confused :

A po czym wnosisz ??? jakie to uczucie??
Gratuluję i zazdroszczę
__________________



jestem mamą..


Czarniawa228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 12:52   #1896
kalinkap13
Rozeznanie
 
Avatar kalinkap13
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 814
Dot.: Starania o dziecko

hej dziewczyny

przepraszam ze ostatnio Was tak zaniedbuje...ale jakos humoru nie mam..ciagle kloce sie z tz..raz jest dobrze raz zle..mam nadzieje ze wyjazd nam dobrze zrobijeszcze tylko 3 dni a ja kompletnie o tym nie mysle, nawet nie czuje ze wyjezdzamy

no i sie wkurzam, bo pobowalam schudnac.nie wiem kiedy, nie wiem jak ale przytylam w krotkim czasie 2 kg, probowalam to zrzucic caly tydzien (chociaz 1 kg!) i co? i nic! dietka i cwiczonka nic nie daly!ani deka nie ubylo hormony czy co??

no i dzis robilam badanie krzywej cukrowej. fuuuujjj jakie to bylo ochydne

asiaczek a po czym tak sadzisz? oczywiscie trzymam kciuki zeby sie sprawdzilo kiedy sie dowiemy?
__________________
nasz ślub

nasze dwa szczęścia - Filipek i Fabianek
kalinkap13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 19:04   #1897
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Starania o dziecko

Cześć kochane!
Jestem zakopana pracą i zestresowana. Jutro jade do mojego klienta francuza mówiącego łamana polszczyzna wykłócać się które z nas ma racje więc nie jest mi do śmiechu.

Anulka a myślałaś, że to może być też sprawa jakiegoś hormonu?Wiesz ja przechodzę fazę , że we wszystkim szukam hormonów...Oby Ci to wszystko pomogło i najważniejsze to szukać pomocy.

Czarniawa w sobote były chyba od 9.45, ale dla mnie weekendy są święte

Asiaczek trzymam mocno!Brzuch mnie boli w 11 dc. Czy to może być bromek?Mdli,boli sama nie wiem. Na owulke za wcześnie zresztą nie mam prawi śluzu i testy(akurat to mało ważne)też negatywne. Ten bromek tak ze mną robi?Że jestm jakaś opuchnięta?

Kalinka zazdraszczam wyjazdu!Uśmiechnij się do życia!Przed Tobą cuuudowny rok!Noooo!już się uśmiechasz?
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 19:18   #1898
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Starania o dziecko

A nie wiem tak jakoś coś czuje uśmiecham sie sama do siebiegłupie no nie???

Przyznam sie Wam do czegoś z pierwszym dzieckiem odrazu wiedziałam ze jestem w ciązyPotem z dwoma ciążami które poroniłam tez wiedziałam ze jestem i ze cos jest nie tak.... sprawdza sie ze matka wie zawsze

Kalinka jak ja Ci zadroszcze tego Egiptu zabierz mnie ze sobą
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń



Edytowane przez asiaczek82
Czas edycji: 2010-02-23 o 19:20
asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:43   #1899
kalinkap13
Rozeznanie
 
Avatar kalinkap13
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 814
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez EdziaO Pokaż wiadomość
Cześć kochane!
Jestem zakopana pracą i zestresowana. Jutro jade do mojego klienta francuza mówiącego łamana polszczyzna wykłócać się które z nas ma racje więc nie jest mi do śmiechu.

Asiaczek trzymam mocno!Brzuch mnie boli w 11 dc. Czy to może być bromek?Mdli,boli sama nie wiem. Na owulke za wcześnie zresztą nie mam prawi śluzu i testy(akurat to mało ważne)też negatywne. Ten bromek tak ze mną robi?Że jestm jakaś opuchnięta?

Kalinka zazdraszczam wyjazdu!Uśmiechnij się do życia!Przed Tobą cuuudowny rok!Noooo!już się uśmiechasz?
bede trzymac za Ciebie kciuki zebys wygrala ta klotnie

staram sie usmiechac...ale te klotnie z tz mnie dobijaja dzis znowu.i o co??o piep****a wodke na wesele i o ewentualny remont/zrobienie kuchni.tak sie pozarlismy ze nie mam na nich ochoty.. i kompletnie nie mam ochoty jechac do tego Egiptu..

Cytat:
Napisane przez asiaczek82 Pokaż wiadomość
A nie wiem tak jakoś coś czuje uśmiecham sie sama do siebiegłupie no nie???

Przyznam sie Wam do czegoś z pierwszym dzieckiem odrazu wiedziałam ze jestem w ciązyPotem z dwoma ciążami które poroniłam tez wiedziałam ze jestem i ze cos jest nie tak.... sprawdza sie ze matka wie zawsze

Kalinka jak ja Ci zadroszcze tego Egiptu zabierz mnie ze sobą
ahh, jasne ze Cie zabiore to pt, godz 12 na lotnisku

ale nie wiem czy moge, bo kobietom ciezarnym w I trymestrze nie wolno
trzymam kciuki zeby Twoje przeczucia sie sprawdzily:kciuki :
__________________
nasz ślub

nasze dwa szczęścia - Filipek i Fabianek
kalinkap13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:11   #1900
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: Starania o dziecko

ehhh, to chyba i ja dołączę do tego wątku, choć nigdy bym się nie spodziewała, że i mnie spotka taki problem

starania od lipca 2009, może z krótkimi przerwami w chwilach wątpliwości....cytologia, usg, hormony wszystko ok. Teraz czas na TZ na badanie żołnierzyków..... choć coś on mi się ociąga z tym....

wczoraj był termin @ jeszcze nie ma, ale pewnie wkrótce dostanę bo coś mnie pokuwa w brzuchu....
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 08:45   #1901
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Starania o dziecko

Asia221 Witaj
jak dalej spóżnionko???
Laseczki co tam u was??Anula bo na kolano wezme i ztłuke prosze sie do nas odzywć
Edzia co tam sie dzieje z Tobą ??
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń


asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 09:31   #1902
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez asiaczek82 Pokaż wiadomość
Asia221 Witaj
jak dalej spóżnionko???
Laseczki co tam u was??Anula bo na kolano wezme i ztłuke prosze sie do nas odzywć
Edzia co tam sie dzieje z Tobą ??

Tylko bez przemocy!! jestem ejstem
mialam duuuzo pracy i ogolnie problemy w robocie, chca zwalniac, nei ma pieniedzy cuda wianki! mowie wam! plus mam taka dziewczyne ktora niby ucze i jest mi taka kula u nogi ze slow brakuje

Ehhh napisze wiecej jutro bo wreszcie planuje nie pracowac w weekend w ogole)))))))

A jak u was? aaa i jutro znowu terapia o 13-stej, napisze jak wroce
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 10:31   #1903
Czarniawa228
Rozeznanie
 
Avatar Czarniawa228
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Olsztyn, Warm.-Maz.
Wiadomości: 553
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez Asia221 Pokaż wiadomość
ehhh, to chyba i ja dołączę do tego wątku, choć nigdy bym się nie spodziewała, że i mnie spotka taki problem

starania od lipca 2009, może z krótkimi przerwami w chwilach wątpliwości....cytologia, usg, hormony wszystko ok. Teraz czas na TZ na badanie żołnierzyków..... choć coś on mi się ociąga z tym....

wczoraj był termin @ jeszcze nie ma, ale pewnie wkrótce dostanę bo coś mnie pokuwa w brzuchu....
Witaj Asiu-imienniczko

Miło, że do nas dołączysz o jedną babeczkę więcej i raźniej
Może jednak @ nie przyjdzie
Tego Ci życzę!
Próbowałaś badać tempkę i robić wykresy?? Mi jak na razie pomaga mierzenie temperatury choć na początku miałam ochotę termometr wyrzucić za okno. Obecnie wiem już , że robiliśmy błąd bo nie kochaliśmy się przed i w trakcie skoku i może tu jest przyczyna braku ciąży? Sama nie wiem ale warto spróbować wszystkiego
I nic na siłę

Anula napisz jak terapia. Na pewno na wielki plus U nas w kraju też nie za wesoło-zwolnienia na lewo i prawo. Widać to szczególnie w mniejszych miastach.. Dramat.

Kalinka w jakim hotelu będziesz? My byliśmy w Golden Shores. I było super.
Życzę Ci udanego wyjazdu! My też kłóciliśmy się przed ślubem ,a teraz sielanka, cud, miód i orzeszki. To taki mały przedmałżeński kryzysik

Edzia kochana odezwij się co u Ciebie?? Ja jutro na estradiol i progesteron idę, a w pon do gina. Wiem z wykresów , że nie kochaliśmy się w dni przed i w trakcie skoku tylko zawsze po. Może to jest ta przyczyna??? Zobaczymy.Pozdrawiam serdecznie. Jak grzybki?
__________________



jestem mamą..


Czarniawa228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 13:25   #1904
kalinkap13
Rozeznanie
 
Avatar kalinkap13
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 814
Dot.: Starania o dziecko

Asia221 witaj
trzymam kciuki zeby @nie przyszla

Czarniawa bedziemy w hotelu Sunrise Select Garden Beach Hurghadzie. zobaczymy co tym razem ma Hurghada za zaoferowania bo wczesniej bylam 2krotnie w Sharmie i baaardzo mi sie podobalo
w ogole to zakochana jestem w Egipcie

a co do klotni...mam nadzieje ze minie bo jak nie to...co dzien to samo.ledwo sie pogodzimy to znowu ale w koncu musi byc dobrze
nie wiem czy dziewczyny Wam wspominalam o tym dzieciaczku mojej kuzynki-wczesniaku (w 24tc) wczoraj nie wytrzymal i poddal sie, przegral walke majac prawie 7m-cy... w sob jest pogrzeb a mnie nie bedzie

nom.nie wiem dziewczynki czy jeszcze wejde na wizaz, bo musze sie ogarnac, spakowac, jechac do tzta i tez go spakowac, a jutro o 12 wylatujemy wiec do zobaczonka za ponad tydzien!trzymajcie sie kochane i nie piszcie za duzo zebym nie miala za duzo do nadrabiania jak wroce!! buziaki
__________________
nasz ślub

nasze dwa szczęścia - Filipek i Fabianek
kalinkap13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 18:54   #1905
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Starania o dziecko

Cześć Kochane!jestem i żyję. Mam tyle pracy że uffffffffffffffff...nic mi się poza tym już nie chce z tego zmęczenia i siedzenia nad papierami.

W sprawach fasolkowych-mam 13 dc,bóle jajników i nie mam śluzu więc czekamy jako, że i tak chęci brak...więc nie będziemy się przesilać.

Asiaczek trzymam kciuki za Ciebie cały czas.

Kalinka szczęśliwej podróży!eh...i nie przejmuj się. Może to kryzysik?Się zdarza. To normalne i do przeżycia.

A tak to nuda moje Panie.

Zrobiłam sobie w 12 dc est i LH. Est. to mam jak na 2 pęcherzyki 489!A lh jeszcze nie wykazało wzrostu. Pewnie znów przerośnie. Na usg nie idę bo mi się kurna już nie chce. Spadek formy nastąpił. I wakacje od fasolki. Pewnie jak pojawi się śluz to z raz się weźmiemy a jak nie to nie. Przed i po mamy ochotę-w trakcie wcale. Nadajemy się do leczenia

Porąbane jesteśmy trochę z tym wszystkim

Czarniawa może faktycznie źle celowałaś. Ale wiesz co ja sama nie wiem. Cała nasza wiedza ma się nijak bo i tak rządzi chyba przypadek.

Anulka chyba idę Twoją metodą-zakopałam się w pracy i udaję, że mnie nie ma. Robię 1000% normy i padam wieczorem na twarz.I jakoś tak leci.

Chyba mam znów dolinkę. Nie dolinę ale małą dokuczliwą dolinkę.
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 15:52   #1906
bunia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 117
Dot.: Starania o dziecko

CZesc dziewczyny podczytuje was czas od czasu, i tak zaglądam co sie u was dzieje. Ja juz w 18tc, nie wiem kiedy to zleciało, ale jednak. Dzidzia jak narazie ok juz od dobrego tygodnia cos czlam ale w nocy cos mnie kopało, ale zdawało mi sie ze mi sie śni, aż dzis wróciłam wczesniej z pracy i położyłam sie i co widze .... ze cos podnosi mi skóre na brzuchu i kop. Prawda ze w II ciązy wczesniej wyczuwa sie ruchy, za tydzien do gin na kontrole, zobaczymy kiedy zleci usg. Mam cicha nadzieje ze nie długo bo jetem bardzo ciekawa co bedziemy miec.


Asieczek trzymam kciuki...
Reszta tez nie poddawac sie.,..
bunia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 19:24   #1907
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez Czarniawa228 Pokaż wiadomość
Witaj Asiu-imienniczko


Anula napisz jak terapia. Na pewno na wielki plus U nas w kraju też nie za wesoło-zwolnienia na lewo i prawo. Widać to szczególnie w mniejszych miastach.. Dramat.

Dzisiaj bylam na tej terapi strasznie dlugo. Najpierw siedzialam i pilam kawke z ta Bitta, i tak sobie rozmawialysmy. Bo to w ogole prowadzi zona jednego z moich szefow, ale jestem z nia bardzo zaptrzyjazniona ona jest naprawde wspaniala osoba. I dzis bardzo intensywnie sie zaglebilysmy w moje zycie i jakos tak bardzo to wszystko intensywnie poszlo i ona si eaz poplakala bo powiedziala, ze nie moze uwierzyc z etaka osoba jak ja moze myslec ze nie jest dobra w pracy albo madra i w ogole powiedziala ze nie wiedziala ze az tak mi ciezko bo ona mnie traktuje jak corke i w ogole, z eto bardzo nieprofesjonalne ze placze ale powiedziala ze chce mi tak bardzo pomoc i w ogole, potem zaczelysmy od nowa i jakos tak zeszlo i bylo bardzo intensywnie i teraz po prostu padam.

NAjcudowniejsze jest ze czlowiek wie w takich chwilach ze ma si eprawdziwych przyjaciol ze jest sie cos wartym, mimo ze czasem ma sie problemy.

Cytat:
Napisane przez EdziaO Pokaż wiadomość
Cześć Kochane!jestem i żyję. Mam tyle pracy że uffffffffffffffff...nic mi się poza tym już nie chce z tego zmęczenia i siedzenia nad papierami.

W sprawach fasolkowych-mam 13 dc,bóle jajników i nie mam śluzu więc czekamy jako, że i tak chęci brak...więc nie będziemy się przesilać.

Asiaczek trzymam kciuki za Ciebie cały czas.

Kalinka szczęśliwej podróży!eh...i nie przejmuj się. Może to kryzysik?Się zdarza. To normalne i do przeżycia.

A tak to nuda moje Panie.

Zrobiłam sobie w 12 dc est i LH. Est. to mam jak na 2 pęcherzyki 489!A lh jeszcze nie wykazało wzrostu. Pewnie znów przerośnie. Na usg nie idę bo mi się kurna już nie chce. Spadek formy nastąpił. I wakacje od fasolki. Pewnie jak pojawi się śluz to z raz się weźmiemy a jak nie to nie. Przed i po mamy ochotę-w trakcie wcale. Nadajemy się do leczenia

Porąbane jesteśmy trochę z tym wszystkim

Czarniawa może faktycznie źle celowałaś. Ale wiesz co ja sama nie wiem. Cała nasza wiedza ma się nijak bo i tak rządzi chyba przypadek.

Anulka chyba idę Twoją metodą-zakopałam się w pracy i udaję, że mnie nie ma. Robię 1000% normy i padam wieczorem na twarz.I jakoś tak leci.

Chyba mam znów dolinkę. Nie dolinę ale małą dokuczliwą dolinkę.

Kochana nie idz moja metoda, czuje jakbym sie postarzala 10 lat, @ caly czas nei ma od zabiegu i dodatkowo oprocz normalnej dolinki mam dola ze sie przepracowuje i nie mam fizycznie na nic sily. Lepiej piszmy do siebie, albo rob to co lubisz robic, ja np pisze bloga troche maluje, oczywiscie madrze sie tez troche bo przeciez robie to jak mam czas, a zazwyyczaj mam go malo, bo ostatnio tylko pracuje
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 07:55   #1908
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: Starania o dziecko

Dziewczyny, okres nie przyszedł jeszcze wiec zrobiłam test, choć nie z pierwszego moczu, lecz z drugiego. wyszły 2 kreseczki, tyle że jedna blada czy to może być ciąża?
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:03   #1909
Czarniawa228
Rozeznanie
 
Avatar Czarniawa228
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Olsztyn, Warm.-Maz.
Wiadomości: 553
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez Asia221 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, okres nie przyszedł jeszcze wiec zrobiłam test, choć nie z pierwszego moczu, lecz z drugiego. wyszły 2 kreseczki, tyle że jedna blada czy to może być ciąża?
Oczywiście!!!!!!
szczęściara gratuluję
__________________



jestem mamą..


Czarniawa228 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 17:08   #1910
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez Asia221 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, okres nie przyszedł jeszcze wiec zrobiłam test, choć nie z pierwszego moczu, lecz z drugiego. wyszły 2 kreseczki, tyle że jedna blada czy to może być ciąża?
baaaaaaaaaaaaaaaa jak najbardziejgratulacje!: D


U mnie leniwa sobota.
Wieeeem Anulka, że nie robię mądrze zapełniając sobie tak czas.Tym bardziej że to tak wypala. Muszę sobie to poukładać.
A może ta terapia i to co się stało to początek nowego rozdziału?Może to miało wszystko się stać, żeby coś się w Twoim życiu pozmieniało na lepsze?

U mnie sobota już w lepszym nastroju. Ostatnie miesiące to ciągłe zwyżki i spadki formy w bardzo krótkich odstępach czasu.

Owulka po bromku przyszła 2 doby wcześniej więc się cieszę. Ale niestety mój piękny książkowy śluz przepadł totalnie. jedyny mój sprzymierzeniec i zwiastun się wypiął.

Asiaczek czy ja straciłam śluz po bromku?Z relacji osoby która wniknęła głębiejwiem że był ale nie jak zawsze na zewnątrz.

Koleżanki miłej soboty Wam życzęJa oglądam płykę ze ślubu
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 09:15   #1911
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Starania o dziecko

Cześć koleżanki!Wywiało Was????

Zainspirowana przeczytanym artykułem rzucam Wam hasło po tytułem afirmacja. Co o tym myślicie?znacie temat?
Pomyślała, że jeśli należy leczyć nit tylko ciało ale przede wszystkim umysł to może jest to jakiś sposób na pozbycie się blokad nie tylko w temacie ciąży i jestem skłonna zgłębić temat.

Tu znalazłam linka do czegoś logicznego. Ja na artykuł trafiłam we Wróżce pożyczonej w piątek od koleżanki z pracy.

http://prosperita.edu.pl/afirmacja.html

Co o tym myślicie?
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 10:10   #1912
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: Starania o dziecko

Dziewczyny dzisiaj rano powtorzylam- znow 2 i ta druga bladziutka.....kurcze, chyba to ciaza straszne mam skurcze w dolnej czesci brzucha, taki roznacy silny bol w jajnikach i strasznie obolale piersi, nie moge sie dotknac

kurcze, sprawdzalam w kalkulatorze ciazowym, wychodzi ze 2 tydzien... nie moge uwierzyc! TZ tez hehe ale strasznie sie cieszy!!!

Edytowane przez Asia221
Czas edycji: 2010-02-28 o 10:14
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 07:48   #1913
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Starania o dziecko

Assia gratuluje

Edzia dziwne z tym śluzem :conf used:ja mam nadmiar:/

Laski przepraszam ze sie nie dzywam ale czuje sie fatalnie mdłosci non stop i te ciagłe zmęczenie obawiam sie przestymulowania
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń


asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:31   #1914
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez asiaczek82 Pokaż wiadomość
Assia gratuluje

Edzia dziwne z tym śluzem :conf used:ja mam nadmiar:/

Laski przepraszam ze sie nie dzywam ale czuje sie fatalnie mdłosci non stop i te ciagłe zmęczenie obawiam sie przestymulowania
Asiaczek!A nie dopuszczasz do siebie myśli innej niż przestymulowanie!?To brzmi pięknie mdłości,śliz,zmęczenie!Ży czę Ci tego z całego serca!I mój TŻ też

Dziewczyny no co jest z Wami?????Śpicie czy wichura Was wywiała

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Asia221 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzisiaj rano powtorzylam- znow 2 i ta druga bladziutka.....kurcze, chyba to ciaza straszne mam skurcze w dolnej czesci brzucha, taki roznacy silny bol w jajnikach i strasznie obolale piersi, nie moge sie dotknac

kurcze, sprawdzalam w kalkulatorze ciazowym, wychodzi ze 2 tydzien... nie moge uwierzyc! TZ tez hehe ale strasznie sie cieszy!!!
No i pieknie!Szczęśliwych 9 m-cyPrześlij nam troszkę dobrej energii, przyda się.
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:35   #1915
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Starania o dziecko

No własnie nie bradzo ... umiem w to uwierzyć jakoś usmiecham sie ale to chyba sztuczność w moim wykonaniu ... nie umiem myślec poztywnie ... wszysko tłumacze lekami...
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń


asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:56   #1916
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez Asia221 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzisiaj rano powtorzylam- znow 2 i ta druga bladziutka.....kurcze, chyba to ciaza straszne mam skurcze w dolnej czesci brzucha, taki roznacy silny bol w jajnikach i strasznie obolale piersi, nie moge sie dotknac

kurcze, sprawdzalam w kalkulatorze ciazowym, wychodzi ze 2 tydzien... nie moge uwierzyc! TZ tez hehe ale strasznie sie cieszy!!!
Gratulacje!!!
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 17:55   #1917
Czarniawa228
Rozeznanie
 
Avatar Czarniawa228
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Olsztyn, Warm.-Maz.
Wiadomości: 553
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez asiaczek82 Pokaż wiadomość
No własnie nie bradzo ... umiem w to uwierzyć jakoś usmiecham sie ale to chyba sztuczność w moim wykonaniu ... nie umiem myślec poztywnie ... wszysko tłumacze lekami...
Asiaczku kobitko więcej wiary w siebie !!!!Ja w Ciebie wierzę i w Twój brzuszek

Dziewuszki Ja już po wizycie u gina..
Sorki dziewczyny ja na szybko więc wklejam tekst z 28 żeby było szybciej
Lekarz całuśny, rzeczowy, kompetentny i bardzo delikatny) Na samolocie zobaczyłam moją nadżerkę z odległości 2 cm) okropna ale jej nie ruszamy bo cytologia ok. Poza tym w 2-3dc badania E2, FSA, Prolaktyna, Testosteron, i nasionko. Potem 10-11dc monitoring co dwa dni aż do skutku.. W razie dwóch cykli zerowych badamy czystość pochwy i skłaniamy się ku sprawdzeniu drożności jajowodów) Janiki czyste więc jajo chyba pęka skoro się wykluwa) Mam wyrzucić termometr żeby się nie męczyć i dręczyć psychicznie, stwierdził, że może to jeszcze bardziej rozbrajać i prowadzić do frustracji) Ale ogólnie zadowolona jestem i na razie z nim zostanę.. porandkujemy trochę, a jak będzie monotematyczny i mnie zawiedzie zmienię na lepszy model) Także w tym cyklu ruszamy z kopyta!!!
A poza tym był w szoku bo na każde pytanie odnośnie pomiarów odpowiadałam celująco)
Miłej nocki

Assia221 pięknie wręcz cudownie!!! życzę spokojnej i lekkiej ciąży
__________________



jestem mamą..


Czarniawa228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 09:06   #1918
Lalkana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Już niedługo Warszawa :)
Wiadomości: 110
GG do Lalkana
Dot.: Starania o dziecko

Witam staraczki
My również się staramy z Mężem, dość krótko, bo 1 m-c. Nie mamy jakiejś schizy na punkcie zajścia w ciążę. Po prostu postanowiliśmy mieć w najbliższym czasie dzidziusia i do tego dążymy. A czy będzie za m-c czy za pół roku, to i tak będzie cudnie Życzę aby Wam się udało jak najszybciej
I zapraszam do nas https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post17592521
__________________
Ślubowaliśmy 27 czerwca 2009

Teraz czekamy na nasze Maleństwo -> termin porodu 08.01.2011
Lalkana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 12:37   #1919
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Starania o dziecko

czaraniawa będziesz siedziała i mnie pocieszła!!zobaczysz:cool :
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń


asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 13:13   #1920
Czarniawa228
Rozeznanie
 
Avatar Czarniawa228
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Olsztyn, Warm.-Maz.
Wiadomości: 553
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez asiaczek82 Pokaż wiadomość
czaraniawa będziesz siedziała i mnie pocieszła!!zobaczysz:cool :
A sio mi z takimi myślami!!!!!
Poczekamy zobaczymy
__________________



jestem mamą..


Czarniawa228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.