Bukiety ślubne - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-15, 20:23   #2191
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez Anastazja Kunzer Pokaż wiadomość
Ewaleno wszystkim dziewczynom udzielasz tylu wspaniałych porad, czy mogłabyś wyrazić swoje zdanie także co do mojego bukietu.

Sukienkę mam bardzo dziewczęcą, cała jest z koronki w pasie ma przewiązaną kokardę atłasową, od bioder jest lekko rozkloszowana. Wybrałam wiązankę z tulipanów kolor ekrii (suknia też jest ekri) bardzo mi się podoba i uważam, że do tak zdobionej sukienki nie nadaje się jakiś ekstrawagancki bukiet poza tym chciałam coś skromniutkiego. Pytałam juz w jednej z kwiaciarni ale pani powiedziała, że kształt tego bukietu jest niekorzystny i zaproponowała typową "kulkę" a mi się podoba dokładnie taki jaki jest na załączonym zdjęciu. Jakie masz zdanie na ten temat ? ?ślub mam w okresie wiosennym, więc uważam że tulipany bardzo pasują.

pozdrawiam

Myślę że znam fason sukni Lubię tulipany, ale przyznam się nie lubię wykonywać z nich wiązanek ślubnych, ponieważ bardzo trudno utrzymać zamknięte główki kwiatów oraz ich długość. Bukiet ma ładny kształt , ale będzie niewygodny do trzymania w dłoni (zbyt gruby). Proponuję drobne tulipany (łodygi na drutach bo inaczej mogą popękać)Powodzenia liczymy ze zobaczymy na forum efekt..
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 21:00   #2192
Anastazja Kunzer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: Bukiety ślubne

bardzo bardzo dziękuję za ekspresową odpowiedź jeszcze tylko małe pytanko, czy mogłabyś rozszyfrować mi rodzaj liści jakie są w tej wiązance ? to na pewno nie liście tulipanów
Anastazja Kunzer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 23:27   #2193
philips
Raczkowanie
 
Avatar philips
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 39
Dot.: Bukiety ślubne

Hej Wizażanki!
Mam prośbę, poszukuję adresu strony internetowej o kwiatach, bukietach, która była podana w lipcowym wydaniu czasopisma Sukces (okładka z Kingą Rusin). Gdzieś pod koniec gazety, był bukiet ze storczyków, malutkich zielonych chryzantemek i zwisającego bluszczu, obok był opis oraz adres www. Jeśli ktokolwiek z Was może go podać na forum, będę bardzo wdzięczna.
philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 07:17   #2194
Anastazja Kunzer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: Bukiety ślubne

Wizażystki mam wielką prośbę

- czy znacie może fajne kwiaciarnie- florystyczne na terenie Wrocławia, które zrobią wiązankę ślubną. Koleżanka na swój ślub skorzystała z usług kwiaciarni (przypadkowej) i co tulipanki miały być w pączkach a się pootwierały i w ogóle była bardzo niezadowolona. Więć florystka znająca się na rzeczy to podstawa ! jeśli macie jakieś polecone i sprawdzone bardzo proszę o informacje.

Serdecznie pozdrawiam
Anastazja Kunzer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 18:47   #2195
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez Anastazja Kunzer Pokaż wiadomość
bardzo bardzo dziękuję za ekspresową odpowiedź jeszcze tylko małe pytanko, czy mogłabyś rozszyfrować mi rodzaj liści jakie są w tej wiązance ? to na pewno nie liście tulipanów

Bardzo trudno jednoznacznie odpowiedzieć-myśle że sa to wywinięte liście aspidistry,ale sa tam inne małe liscie o zaokrąglonych końcach.W sumie nie jest to istotne jakie to będą liście pod warunkiem że w układzie nie będą. wychodziły za obrys kwiatów
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 19:05   #2196
Anastazja Kunzer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Myślę że znam fason sukni Lubię tulipany, ale przyznam się nie lubię wykonywać z nich wiązanek ślubnych, ponieważ bardzo trudno utrzymać zamknięte główki kwiatów oraz ich długość. Bukiet ma ładny kształt , ale będzie niewygodny do trzymania w dłoni (zbyt gruby). Proponuję drobne tulipany (łodygi na drutach bo inaczej mogą popękać)Powodzenia liczymy ze zobaczymy na forum efekt..
Ewalenko tak dla pewności zamieszczam suknie, czy mój bukiecik nadal do niej pasuje i dziękuję jeszcze raz za twoje wskazówki i rady, które dla mnie są bardzo cenne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaż.JPG (104,0 KB, 261 załadowań)
Anastazja Kunzer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 19:05   #2197
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Cytat:
Napisane przez Anastazja Kunzer Pokaż wiadomość
Wizażystki mam wielką prośbę

- czy znacie może fajne kwiaciarnie- florystyczne na terenie Wrocławia, które zrobią wiązankę ślubną. Koleżanka na swój ślub skorzystała z usług kwiaciarni (przypadkowej) i co tulipanki miały być w pączkach a się pootwierały i w ogóle była bardzo niezadowolona. Więć florystka znająca się na rzeczy to podstawa ! jeśli macie jakieś polecone i sprawdzone bardzo proszę o informacje.

Serdecznie pozdrawiam
Wrocław -jak zwykle polecam florystkę Agnieszkę Mitko - polecam bo wiem że jest wysokiej klasy profesjonalistką i na tym forum już podawałam wszystkie jej namiary. Jej prace są publikowane w pismach florystycznych np. "Bukiety", pismach dotyczących ślubów.

Cytat:
Napisane przez Anastazja Kunzer Pokaż wiadomość
Ewalenko tak dla pewności zamieszczam suknie, czy mój bukiecik nadal do niej pasuje i dziękuję jeszcze raz za twoje wskazówki i rady, które dla mnie są bardzo cenne
Bedzie ładnie pasowało jesli bukiet bedzie z nieco mniejszych tulipanów- ja dodała bym między kwiatami połyskliwe kamyczki (troszeczkę)aby nawiązać do sukni. Koniecznie zapytaj w kwiaciarni czy będą potrafili tak zamknąć pąki aby się nie rozwinęły.

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-01-18 o 13:34 Powód: post pod postem
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-16, 19:20   #2198
Anastazja Kunzer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Bedzie ładnie pasowało jesli bukiet bedzie z nieco mniejszych tulipanów- ja dodała bym między kwiatami połyskliwe kamyczki (troszeczkę)aby nawiązać do sukni. Koniecznie zapytaj w kwiaciarni czy będą potrafili tak zamknąć pąki aby się nie rozwinęły.
Ślicznie dziękuję nawet nie wiesz jak się cieszę, z tego co tu czytałam doradziłaś tyluuuuuu wizażystkom i to jeszcze w jakim tempie. Jestem wdzięczna!

pozdrawiam
Anastazja Kunzer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 16:34   #2199
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Bukiety ślubne

Wizażankom Pączki tulipanów można obwinąć np. srebrnym drucikiem przeznaczonym specjalnie to takich celów. Będzie się ładnie mienił i pasował do sukienki. Wtedy trzeba będzie zachować umiar z kamyczkami aby nie przedobrzyć z tymi wszystkimi specjalnymi efektami
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 18:32   #2200
Anastazja Kunzer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Wizażankom Pączki tulipanów można obwinąć np. srebrnym drucikiem przeznaczonym specjalnie to takich celów. Będzie się ładnie mienił i pasował do sukienki. Wtedy trzeba będzie zachować umiar z kamyczkami aby nie przedobrzyć z tymi wszystkimi specjalnymi efektami
Święte słowa nie ma co przedobrzyć dziekuję za podpowiedzi i sugestie
Anastazja Kunzer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 06:47   #2201
picholinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Bukiety ślubne

Witam Wszystkich!
Ja również poszukuje bukietu ślubnego z tulipanów. Pąki tych kwiatów wyglądają prześlicznie (widać to na zdjęciu nadesłanym przez Anastazje Kunzer). Tylko na pewno trzeba znaleźć odpowiednią kwiaciarnię. Ja mam ślub w kwietniu tego roku więc myślę, że tulipany to bardzo dobry pomysł. Pozdrawiam wszystkie miłośniczki kwiatów i przyszłe mężatki
picholinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-18, 06:54   #2202
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: Bukiety ślubne

Anastazja Kunzer
nie doczytałam, jaki kolor Ci się podoba ale bardzo spodobała mi się Twoja suknia.
Według mnie pasowałby bukiet z takich tulipanków, Jeśli z białych to powinien mieć sporo zielonych listków, żeby nie zlał się z suknią
albo iny kolor takich tulipanków (o ile są, nie znam się)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaż.JPG (51,3 KB, 100 załadowań)
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 10:07   #2203
winka
Raczkowanie
 
Avatar winka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Myślę że znam fason sukni Lubię tulipany, ale przyznam się nie lubię wykonywać z nich wiązanek ślubnych, ponieważ bardzo trudno utrzymać zamknięte główki kwiatów oraz ich długość. Bukiet ma ładny kształt , ale będzie niewygodny do trzymania w dłoni (zbyt gruby). Proponuję drobne tulipany (łodygi na drutach bo inaczej mogą popękać)Powodzenia liczymy ze zobaczymy na forum efekt..

popieram w stu procentach niestety tulipany reagują na ciepło bardzo szybko, tak że rozwijają się i zwijają często w czasie ślubu, można co prawda zapobiec temu i owinąć je ozdobnym drucikiem, ale Panna Młoda wybierająca tulipany chce zazwyczaj by bukiet wyglądał naturalnie , a drucik wygląda mało delikatnie
winka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 10:20   #2204
natasza_xy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 11
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez Anastazja Kunzer Pokaż wiadomość
Ewalenko tak dla pewności zamieszczam suknie, czy mój bukiecik nadal do niej pasuje i dziękuję jeszcze raz za twoje wskazówki i rady, które dla mnie są bardzo cenne
WITAM WSZYSTKICH.
BARDZO PROSZĘ O POMOC, MOJA SUKIENKA JEST BARDZO PODOBNA DO TEJ ZAMIESZCZONEJ PRZEZ ANASTAZJE JEDNAK JA CHCIALABYM BUKIET Z NARCYZóW LUB STORCZYKóW LUB KONWALII ALBO Z BIAłEGO BZU. CZY BEDZIE PASOWAł TAKI BUKIET I CZY MACIE JAKIEś ZDJęCIA. CHODZI O BIAłE KWIATY I BUKIET SPADAJACY W DOL. Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC. POZDRAWIAM
natasza_xy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 14:59   #2205
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Bukiety ślubne

dziewczyny jak wyglada MOZLIWOŚĆ zrobienia bukieciku z fiołków??w ogole jest to wykonalne? I kiedy one kwitna?

dziekuje za odpo!
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 15:12   #2206
asiulka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 208
Dot.: Bukiety ślubne

dziewczyny mam pytanie czy do bialej prostej sukni z marszczeniem skosnym na brzuchu pasuje bukiet z zoltych mini kalii i z herbacianych roz? czy w ogole jest wykonalne zrobienie bukietu z takich kwiatow czy pasuja one do siebie? bardzo prosze o pomoc.
asiulka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 17:06   #2207
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Post Dot.: Bukiety ślubne

czy ktoś może widział bukiety ślubne z niebieskich róż???
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 07:18   #2208
picholinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Bukiety ślubne

Witam!

Coraz bardziej jestem zdecydowana na tulipany i na bukiet który zamieściłam poniżej. Muszę podziękować Anastazji Kunzer za umieszczenie tego zdjęcia na forum, bowiem nigdzie indziej nie udało mi się znaleźć ładniejszego bukieciku z tych kwiatów.
Nie jestem jednak w 100 % pewna czy kształt tego bukietu będzie pasował do mojej sukni i czy nie zepsuje końcowego efektu. Doradźcie!
Dodam tylko, że jestem osoba rozmiaru 34 i wzrostu 160cm. Moją suknię zamieściłam poniżej.

Pozdrowienia!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (59,5 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiązanka.jpg (31,0 KB, 49 załadowań)
picholinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 08:59   #2209
asiulka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 208
Dot.: Bukiety ślubne

dziewczyny ponawiam moje pytanie czy do bialej prostej,skromnej sukni z marszczeniem skosnym na brzuchu pasuje bukiet z zoltych mini kalii i z herbacianych roz? czy w ogole jest wykonalne zrobienie bukietu z takich kwiatow czy pasuja one do siebie? bardzo prosze o pomoc.
asiulka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-19, 15:21   #2210
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
dziewczyny jak wyglada MOZLIWOŚĆ zrobienia bukieciku z fiołków??w ogole jest to wykonalne? I kiedy one kwitna?

dziekuje za odpo!
Fiołki prawdziwe mogą się pojawić na początku kwietnia jeśli ciepło bywają wcześniej. Są kłopotliwe bo wymagają stałego dostępu do wody - gąbka i wata średnio się sprawdzają - trzeba je umieścić w specjalnym pojemniczku z dostępem do wody. Reasumując wykonalne i bukiecik (bukiet raczej nie wchodzi w grę) efektowny dla małej i szczupłej dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez natasza_xy Pokaż wiadomość
WITAM WSZYSTKICH.
BARDZO PROSZĘ O POMOC, MOJA SUKIENKA JEST BARDZO PODOBNA DO TEJ ZAMIESZCZONEJ PRZEZ ANASTAZJE JEDNAK JA CHCIALABYM BUKIET Z NARCYZóW LUB STORCZYKóW LUB KONWALII ALBO Z BIAłEGO BZU. CZY BEDZIE PASOWAł TAKI BUKIET I CZY MACIE JAKIEś ZDJęCIA. CHODZI O BIAłE KWIATY I BUKIET SPADAJACY W DOL. Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC. POZDRAWIAM
Wszystkie kwiaty o mało plastycznych łodygach. Konwalie to kwiaty tylko majowe. Zamist narcyzów polecam eucharis - podobny z wyglądu ale chyba efektowniejszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wedding bouquet60.jpg (64,6 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Scan10176.jpg (15,4 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2114.jpg (27,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P101111.jpg (42,1 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-01-19 o 21:42 Powód: post pod postem
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 17:03   #2211
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Bukiety ślubne

A ja proszę o odpowiedz i jezeli mozna to zdjecia bukietow z żółtych frezji da sie z tego cos pieknego slubnego i niebaalnego zrobic?? do sukni w kształcie litery A z rękawkami
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 18:54   #2212
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez asiulka84 Pokaż wiadomość
dziewczyny ponawiam moje pytanie czy do bialej prostej,skromnej sukni z marszczeniem skośnym na brzuchu pasuje bukiet z żółtych mini kalii i z herbacianych roz? czy w ogole jest wykonalne zrobienie bukietu z takich kwiatów czy pasuja one do siebie? bardzo prosze o pomoc.

Oczywiście będzie pasował, a szczególnie gdy Młody będzie miał brązowy garnitur. Przy czarnym i tych kolorach wiązanki biel sukni i czerń garnituru będą mocno podkreślone tzn.głębokie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg resize20of20reexposure20of20ro.jpg (56,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13b.jpg (20,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 90739466.jpg (44,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b5.jpg (63,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bild2.jpg (31,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kalle (34).jpg (31,5 KB, 17 załadowań)
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 19:00   #2213
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez picholinka Pokaż wiadomość
Witam!

Coraz bardziej jestem zdecydowana na tulipany i na bukiet który zamieściłam poniżej. Muszę podziękować Anastazji Kunzer za umieszczenie tego zdjęcia na forum, bowiem nigdzie indziej nie udało mi się znaleźć ładniejszego bukieciku z tych kwiatów.
Nie jestem jednak w 100 % pewna czy kształt tego bukietu będzie pasował do mojej sukni i czy nie zepsuje końcowego efektu. Doradźcie!
Dodam tylko, że jestem osoba rozmiaru 34 i wzrostu 160cm. Moją suknię zamieściłam poniżej.

Pozdrowienia!
Jesteś szalenie szczuplutka, proponuje bukiet z mini tulipanów lub z mniejszej ilości. Bukiet okrągły powinien mieć mniejszą średnice niż biodra Młodej. Inaczej będzie wiązanka wyglądała jak "talerz z bezami".

Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
czy ktoś może widział bukiety ślubne z niebieskich róż???

Uwaga! Niebieskie róże są farbowane więc mogą brudzić suknię.

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
A ja proszę o odpowiedz i jezeli mozna to zdjecia bukietow z żółtych frezji da sie z tego cos pieknego slubnego i niebaalnego zrobic?? do sukni w kształcie litery A z rękawkami
Oczywiście to ładne kwiaty - zwykły okrągły bukiet będzie banalny, ale z uwagi na dość sztywne łodygi można zrobić coś oryginalnego.
Niestety frezja jest od kilku lat w niełasce i nie mam zdjęć bukietów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bukier (1690).jpg (22,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bukier (1688).jpg (29,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bukier (1729).jpg (55,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bukier (1689).jpg (31,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bukier (1827).jpg (26,3 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-01-19 o 21:41 Powód: 3 posty pod sobą - proszę używać opcji EDYTUJ!
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 20:26   #2214
ysmay1
Raczkowanie
 
Avatar ysmay1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa czasem Kraków
Wiadomości: 344
GG do ysmay1
Dot.: Bukiety ślubne

a czemu frezja jest w nielasce
__________________
Nasz dzień: 07/06/2008 w Krakowie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080607650123.html

ysmay1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 21:56   #2215
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez ysmay1 Pokaż wiadomość
a czemu frezja jest w nielasce
No wlasnie?
Ja uwielbiam frezje, bardzo mi sie podoba ich zapach. Zastanawiam sie tylko, jak byloby z trwaloscia ewentualnego bukietu?
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 22:38   #2216
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Bukiety ślubne

Też sie nad tym zastanawiam.Lubie frezje,pieknie mi sie kojarza...A poza tym kocham żółty kolor
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 22:44   #2217
winka
Raczkowanie
 
Avatar winka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Dot.: Bukiety ślubne

frezje są śliczne i pięknie pachną dlatego moim zdaniem są świetne na wiosenne bukiety ślubne w tej chwili mam tylko dwa zdjęcia ale postaram się znaleźć jeszcze jedno, wydłużanej wiązanki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0007.jpg (46,9 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg frezje_161.jpg (62,9 KB, 87 załadowań)
winka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 22:57   #2218
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Bukiety ślubne

aż poczułam ich zapach
uwielbiam frezje
czy one są sezonowo, czy całorocznie dostępne?
czemu jest w niełasce? Niemodna? Pewnie wszyscy chcą róże, storczyki albo candedeskie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg frezje4_168.jpg (43,4 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg frezje1_153.jpg (58,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg frezje3_171.jpg (53,0 KB, 57 załadowań)
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 22:59   #2219
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Bukiety ślubne

Bukiety z frezją:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f_515.jpg (26,4 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Freesia_Rose_Round.jpg (58,5 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24.jpg (29,1 KB, 89 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 23:00   #2220
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Bukiety ślubne

pomarańczowe:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 55.jpg (21,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 58-1125069585-pamerges1.jpg (63,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 141.jpg (14,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 316.jpg (54,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4226cdc874626.jpg (18,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6544.jpg (13,8 KB, 31 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.