Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-07, 12:58   #3451
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Bo buty akurat chciałam, ale dalej mi się chce jakiś zakupów. Też mam te czarno miętowe.
Aha Zrozumialam, że to buty "to nie to", w sensie, że nei takie jakie chciałaś
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 13:02   #3452
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Aha Zrozumialam, że to buty "to nie to", w sensie, że nei takie jakie chciałaś
Z butów zadowolona jestem. Aż dziw, że były jeszcze bo przed 10 chwile byłam i było dużo par.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 13:47   #3453
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Mnie kusi to z zielona lub czerwoną glinką. I to do ust smarowidło mnie zaciekawiło.
To do ust też mnie zaciekawiło ale mam za dużo w tej kategorii. Może następnym razem.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Koshatko: na iwos.pl. Akurat była wtedy promocja -10% na mydła i inne, które mnie interesowały były już wykupione.
Muszę pooglądać co tam mają.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 14:39   #3454
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Hej wesołego po świętach staram się ograniczyć wizaz i wchodze tylko na parę watkow. Jakos taka komercha na wizazu mnie z niecheca do niego...co do kosmetykow to nawet dobrze mi idzie, zuzylam wszystkie zapasy żeli pod prysznic, mam obecnie 2 w użyciu na 2 mieszkaniach. Pokus większych tez nie ma. Cieszy mnie to, ze u
w szafce robi się coraz pusciej
Brawo

Też mocno ograniczyłam wizaż i nic mnie nie kusi . Żyję w błogiej nieświadomości, bo nawet tu na wątek zaglądam raz w tygodniu i przeważnie jest już po akcjach i ofertach, o których piszecie

Dziękuję za zainteresowanie, jakim cieszą się moje bilanse
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 15:40   #3455
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość


To ja! Od listopada zużyłam już po dwie butle żelu pod prysznic i mleczek. Przy końcu drugich opakowań zaczął mnie trochę nudzić, więc robię sobie od niego przerwę. Za jakiś czas z przyjemnością do niego wrócę żelu pod prysznic nie zachomikowałam, bo dużo bardziej podobały mi się zawsze zapachy mleczka i wody toaletowej z tej serii. Mam nadzieję, że zrobią jeszcze reedycję tejże limitowanki, bo była świetna
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

Ja zrobiłam mini zapasy. 1 żel i 2 mleczka + 1 żel i 1 mleczko w użyciu.
Ja kupiłam tylko wodę toaletową 100 ml i jeden balsam.
Co do wody to zapach mi się podoba ale jakoś nie często go używam niezbyt mi pasuje na co dzień. Ale ten balsam na wieczór to hit. Tyle że przy moich zapasach otworzyłam go dopiero w tym miesiącu i już mogę ślinić się tylko do Waszych zapasów Chociaż to pierwszy od dawna balsam który oszczędzam ...


Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Brawo

Też mocno ograniczyłam wizaż i nic mnie nie kusi . Żyję w błogiej nieświadomości, bo nawet tu na wątek zaglądam raz w tygodniu i przeważnie jest już po akcjach i ofertach, o których piszecie

Dziękuję za zainteresowanie, jakim cieszą się moje bilanse
To przykre że faktem jest że wizaż Nam nie służy w tym odwyku. Ja odkąd porzuciłam wątek yvess rocher nie zrobiłam żadnego zamówienia a kiedyś śliniłam się na 2 zamówienia w miesiącu bo nie było mi potrzebne ale się opłacało miałam spore zapasy( do tej pory mam wiele szczególnie zapachów) .... ale za to znalazłam inne wątki
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 15:52   #3456
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Mama mi kupiła szampon z Green Pharmacy zużyłam za to odżywkę Nivea Long Repair Nie mogłam się doczekać aż ją wyzeruję
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 16:45   #3457
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Ja kupiłam tylko wodę toaletową 100 ml i jeden balsam.
Co do wody to zapach mi się podoba ale jakoś nie często go używam niezbyt mi pasuje na co dzień. Ale ten balsam na wieczór to hit. Tyle że przy moich zapasach otworzyłam go dopiero w tym miesiącu i już mogę ślinić się tylko do Waszych zapasów Chociaż to pierwszy od dawna balsam który oszczędzam ...


To przykre że faktem jest że wizaż Nam nie służy w tym odwyku. Ja odkąd porzuciłam wątek yvess rocher nie zrobiłam żadnego zamówienia a kiedyś śliniłam się na 2 zamówienia w miesiącu bo nie było mi potrzebne ale się opłacało miałam spore zapasy( do tej pory mam wiele szczególnie zapachów) .... ale za to znalazłam inne wątki
Wodę toaletową też mam i jakoś mi nie leży. Pewnie skończy na all. Limitowanki otwieram od razu żeby móc dokupić jakbym się zakochała.

I też porzuciłam wątek YR. Co z tego że można tam było wyhaczyć mega okazje jak z YR nie mam już co kupować bo wszystko co lubiłam mi wycofali.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 17:48   #3458
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
To po co kupowałaś :p

Ja tez kupiłam buty, do biegania (czarno-miętowe, bo te co 2 lata temu kupiłam są koszmarnie brzydkie - biało-czerwone), 2 biustonosze sportowe, 2 koszulki funkcjne (bokserke i z krótkim rękawem), 2 pary skarpetek do biegania i legginsy do kolan tez od biegania.[COLOR=Silver]
Czarno-miętowe? Nie widziałam ich w gazetce, masz może zdjęcie?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 17:51   #3459
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Kupiłam odżywkę Aussie z ceny na do widzenia w Rossie za 8,49 zł. Czuję się rozgrzeszona - mam jedną odżywkę
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 18:35   #3460
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Czarno-miętowe? Nie widziałam ich w gazetce, masz może zdjęcie?
Pewnie chodzi o te - KLIK, w gazetce też są pokazane.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 19:20   #3461
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ogarnęłam w końcu zakupy i zużycia z marca:

Yodeyma próbka 15ml Mythique (można zamówić na ich stronie)
Jest lepiej, niż myślałam
Oo, dzięki za info

Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
Naprawę? Myślałam że to oczywiste.
Żelu używam tylko przez jakieś 2 minuty dziennie, a perfumami pachnę przez pół a nawet cały dzień. No i zel pod prysznic kosztuje 2,5 zł, na perfumy wydaję przecietnie minimum 100 zł.
Z resztą szczerze mówiąc, chyba nie trafiłam na nic jeżeli chodzi o kosmetyki do mycia, co by rzeczywiscie okropnie śmierdziało. Nawet ten z isany użyłam wczoraj rano i po wylaniu na gąbkę pachnie bardzo ładnie (ten zapach wymiotów chyba sobie wmówiłam bo został zasugerowany i się go próbowałam tam doszukać). Najbardziej śmierdzący kosmetyk jakiego używałam, to mydło siarkowe z barwy. A to przecież miało działać przede wszystkim, a nie pachnieć. Zapach zszedł tu na drugi plan.
Dlatego nie rozumiem skąd porównanie żelu do perfum? Jedynym zadaniem perfum jest właśnie funkcja nośnika zapachu. Zadaniem żelu pod prysznic są właściwości myjące, a jak przy okazji ładnie pachnie, to super, ale nie kupuję żelu tylko dla zapachu, jak tos ie ma w przypadku perfum. A jeśli zapach mi nie odpowiada, to zwyczajnie zużywam chociażby jako mydło do rąk.

Otwieranie w sklepie produktu, który niekoniecznie się potem kupuje, w każdym przypadku jest niewłaściwym zachowaniem. Jeżeli ktoś tak robi, to jego sprawa, ale niech nie zrzuca motywów swojego zachowania na innych jak chociażby producenta czy sklepu, który nie zapewnił testerów, albo niech nie neguje i nie uważa za dziwne tego, że ktoś postępuje właściwie i nie próbuje go przekonać, że właściwe zachowanie jest czymś głupim
Cóż, dla mnie kosmetyk ma ładnie pachnieć, nieważne, czy to żel, balsam czy perfumy. Zapach balsamu nie raz utrzymuje się na skórze, poza tym smaruje się nim całe ciało... Tak, jak pisałam, kosmetyki mają służyć mojej przyjemności = muszą ładnie pachnieć. I nie raz zdarzyło mi się kupić śmierdzący czy duszący balsam, dlatego już nie ryzykuję. Ale jeśli Tobie to nie przeszkadza i chcesz się ewentualnie męczyć, to ok I nie, nie uważam mojego zachowania (wąchania żelu/balsamu w sklepie) za "niewłaściwe". I tak, niewłaściwy jest brak testerów w sklepie. Ale to moje zdanie. Myślę, że już wszystko zostało powiedziane w tym temacie, także można go zakończyć. Niech każdy żyje po swojemu

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Dziś wybieram się do drogerii popołudniu. Muszę kupić moją ulubioną odżywkę do włosów w sprayu.
Jaka to?


Kupiłam dwufazę i saszetkę peelingu enzymatycznego.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Hosenko, ile czekałaś na tę próbę Yodeyma?
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 19:26   #3462
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Nusia, to teraz czekam na Twoją opinię o peelingu enzymatycznym.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 19:30   #3463
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Pewnie chodzi o te - KLIK, w gazetce też są pokazane.
Ok, dziękuję. Myślałam, że więcej tej mięty (a raczej tutaj chyba turkusu) mają
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 19:46   #3464
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Pewnie chodzi o te - KLIK, w gazetce też są pokazane.
Tak, te, tylko na żywo wyglądają lepiej

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Nusia
Pewnie myslałas, że zwlekam bo poszalałam?

Trochę czekałam, ok 3 tygodnie. To są tzw perfumy inspirowane
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2015-04-07 o 19:42
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:33   #3465
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A ja kupuję żele i balsamy przede wszystkim dla zapachu więc w ciemno nie kupię. Zresztą ja wącham wszystko, łącznie z płynem do naczyń, do podłóg itd.
Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Cóż, dla mnie kosmetyk ma ładnie pachnieć, nieważne, czy to żel, balsam czy perfumy. Zapach balsamu nie raz utrzymuje się na skórze, poza tym smaruje się nim całe ciało... Tak, jak pisałam, kosmetyki mają służyć mojej przyjemności = muszą ładnie pachnieć. I nie raz zdarzyło mi się kupić śmierdzący czy duszący balsam, dlatego już nie ryzykuję. Ale jeśli Tobie to nie przeszkadza i chcesz się ewentualnie męczyć, to ok I nie, nie uważam mojego zachowania (wąchania żelu/balsamu w sklepie) za "niewłaściwe". I tak, niewłaściwy jest brak testerów w sklepie. Ale to moje zdanie. Myślę, że już wszystko zostało powiedziane w tym temacie, także można go zakończyć. Niech każdy żyje po swojemu
To moze ja niewrażliwa na zapachy jestem, ale dla mie większośc balsamów czy żeli ma zapach wyczuwalny dosłownie przez chwilę i nie przywiązuję do niego wagi Żel ma myć, balsam nawilżać i w sumei zazwyczaj nawet wolę żeby nie pachniały w ogóle, nadrabiam za to perfumami.
No i ja juz od dosyć dawna nie traktuję kosmetyków w kategorii "przyjemności" - kosmetyki mają przede wszystkim działać i tylko tego od nich wymagam. jeśli przy okazji ładnie pachną czy wyglądają, to miło, ale wydaję na nie pieniądze po to, zeby spełniały swoją funkcję a nie zaspokajały moje potrzeby estetyczne. Pewnie dlatego nie przyszło mi do głowy, że ktoś moze przywiazywać aż taką wagę do zapachu kosmetyku...
Swoją drogą to skłamałam w ostatnim poscie - przypomniało mi się, ze najbardziej śmierdzącym kosmetykiem ever jest szare mydło 72 % sprowadzane z Ukrainy. Wali to nieprzeciętnie ale jest niezastąpione. Zużyłam już kilka kostek w życiu. Przy jakichkolwiek problemach skórnych tydzień używania i skóra jak u niemowlaka - wszystko gładkie, bez żadnych krostek, suchych placków itd na zatkanym nosie trzeba używać, ale warto Przypomniało mi się, bo chłop właśnie dumnie obwieścił, że zamówił nam po dwie kostki (z tym akurat on dba o zaopatrzenie, bo u niego też to mydło cuda wyczynia).
z resztą ja czasami do żeli pod prysznic wkraplam sobie czysty olejek herbaciany, więc każdy żel, do którego go nie dodam z automatu ładnie mi pachnie

W ogóle muszę się powioli zacząć rozglądać za jakąś odżywką do włosów Zaraz wyciapam resztki babanowej maski kallosa - szybko mi ten litr poszedł jak używałam zamiast odżywki. Sprawdziła się świetnie w tej roli, ale przerwa potrzebna.

No i trafiłam w końcu na idealny płyn micelarny ten lipowy z sylveco jest jeszcze lepszy niz mój ulubiony z dermedic hydrain3. Tę kategorię mam już zdecydowanie odhaczoną i nie szukam innego
__________________

emmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 21:00   #3466
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Nusia, to teraz czekam na Twoją opinię o peelingu enzymatycznym.
Na pewno dam znać, jak przetestuję

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nusia
Pewnie myslałas, że zwlekam bo poszalałam?

Trochę czekałam, ok 3 tygodnie. To są tzw perfumy inspirowane
Haha, dokładnie
Właśnie wygooglałam od razu i wybrałam sobie odpowiedni zapach W zasadzie to wzięłam 2 na siebie (2 różne maile) i 1 na TŻ-a. Jeszcze mamie o tym powiedziałam i sobie wzięła 1. Ciekawe, czy przyślą 3 na ten sam adres

Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
No i ja juz od dosyć dawna nie traktuję kosmetyków w kategorii "przyjemności" - kosmetyki mają przede wszystkim działać i tylko tego od nich wymagam. jeśli przy okazji ładnie pachną czy wyglądają, to miło, ale wydaję na nie pieniądze po to, zeby spełniały swoją funkcję a nie zaspokajały moje potrzeby estetyczne. Pewnie dlatego nie przyszło mi do głowy, że ktoś moze przywiazywać aż taką wagę do zapachu kosmetyku...

No i trafiłam w końcu na idealny płyn micelarny ten lipowy z sylveco jest jeszcze lepszy niz mój ulubiony z dermedic hydrain3. Tę kategorię mam już zdecydowanie odhaczoną i nie szukam innego
Oczywiście, że przede wszystkim kosmetyki mają działać, ale ja jednak przywiązuję wagę do zapachu
Mam ten micel na liście w kolejce
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 21:20   #3467
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Przestańcie już proszę o tym otwieraniu bo mi zaraz żyłka pęknie. Mocno się staram nie odpowiadać, ale to trudne.

Cieszy mnie w tym wszystkim , że to tylko zapach jest tak istotny, a nie konsystencja czy jakoś piany bo by wszystko było lepkie w tych sklepach, a nie tylko pootwierane

Kupiłam dziś w rossmannie ziaja masło do ciała rebuild w CND, to źle bo mam nadal wiele balsamów, ale po świętach się czuje większa a ono jest ujędrniające a takiego nie mam

Przyczepiły się do mnie też perfumy mexx summer w CND ale udało mi się je grzecznie odłożyć

Kupiłam tez dziś grazie żeby zobaczyć z bliska kupony na weekend zniżek i powiem Wam marnie, strasznie marnie... Poczułam kilka razy szaleńcze szumy w głowie żeby później być gaszoną przez drobny druczek .
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 21:25   #3468
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
W zasadzie to wzięłam 2 na siebie (2 różne maile) i 1 na TŻ-a. Jeszcze mamie o tym powiedziałam i sobie wzięła 1. Ciekawe, czy przyślą 3 na ten sam adres

Oczywiście, że przede wszystkim kosmetyki mają działać, ale ja jednak przywiązuję wagę do zapachu
Mam ten micel na liście w kolejce
ja przestałam zwracać uwage na zapach odkąd chłop przytargał wspomniane mydło i utwierdziłam sie w tym kiedy odkryłam masło shea... swoją drogą drugi miesiac zbieram sie do jego zamówienia, ale jakos niema serca do zakupów ostatnio. A tu masło, hydrolat, odżywka, olejek, jakieś serum potrzebne
Ja jak zaczęłam używać tego micela to kompletnie nie mam serca używać tego z go cranberry a dwie butle zalegają. W ogóle ten z sylveco to pierwszy micel, który tak mi się pieni

Co do pogrubionego - u mnie kiedyś nie przeszło

Hosenko będziesz w najbliższym czasie testować któreś z tych mydeł, co teraz kupiłaś w marcu?
__________________

emmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 21:31   #3469
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Leży u mnie ten micel z Sylveco jeszcze nie ruszany. Teraz uzywam Bourjois i jest bardzo dobry. Mam jeszcze jeden w zapasie kupione w SP za całe 8,99
Miceli w ogole mam sporo ale to u mnie schodzi bo uzywam codziennie.
Kiedys misze z Garnier wyprobowac.
No i bardzo lubie ten z Loreal
__________________
Kosmetykoholizm to JA
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-08, 08:45   #3470
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Zużyłam żel pod prysznic Oriflame Pure Skin i deo spray Muse
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne

Edytowane przez Ł@siczk@
Czas edycji: 2015-04-08 o 09:45
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 09:43   #3471
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Jaka to?
TA błyskawiczna odżywka. Jest tania, ładnie pachnie brzoskwiniami i bardzo w porządku działa. Inne z tej serii działają w sumie podobnie, ale ta mi jakoś do gustu przypadła najbardziej

Cytat:
Napisane przez Gangola Pokaż wiadomość
Leży u mnie ten micel z Sylveco jeszcze nie ruszany. Teraz uzywam Bourjois i jest bardzo dobry. Mam jeszcze jeden w zapasie kupione w SP za całe 8,99
Miceli w ogole mam sporo ale to u mnie schodzi bo uzywam codziennie.
Kiedys misze z Garnier wyprobowac.
No i bardzo lubie ten z Loreal
Różowy jest świetny
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 10:05   #3472
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość

Różowy jest świetny
Mówisz?
Widzę, że ma dużo pozytywnych opinii
Kiedyś sięmoże skuszę. Póki co mam niezły zapasik
__________________
Kosmetykoholizm to JA
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 10:13   #3473
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Różowy jest świetny
nie lubie Garniera, nie zbieral dobrze makijazu, nie domywal tuszu

Sylveco kusi moze kiedys ...
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 10:42   #3474
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
TA błyskawiczna odżywka. Jest tania, ładnie pachnie brzoskwiniami i bardzo w porządku działa. Inne z tej serii działają w sumie podobnie, ale ta mi jakoś do gustu przypadła najbardziej
zgadzam się co do niej. Jest rewelacyjna i dużo lepsze niż ta z gliss kura
Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
nie lubie Garniera, nie zbieral dobrze makijazu, nie domywal tuszu

Sylveco kusi moze kiedys ...
mnie też Sylveco kusi, ale w zapasie mam jeszcze kilka butelek czegoś do demakijażu Na jesień kupię go
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 10:42   #3475
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Zużyłam szampon do włosów Dove Age Vitality
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 10:46   #3476
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
mnie też Sylveco kusi, ale w zapasie mam jeszcze kilka butelek czegoś do demakijażu Na jesień kupię go
Ja za chyba za rok.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 10:57   #3477
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ja za chyba za rok.
ja się trzymam tego, że systematycznie będę wykonywać demakijaż płynem micelarnym . Bo tak to biorę chusteczki mokre, albo mi się nie chce i żelem do mycia twarzy
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 11:21   #3478
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
ja się trzymam tego, że systematycznie będę wykonywać demakijaż płynem micelarnym . Bo tak to biorę chusteczki mokre, albo mi się nie chce i żelem do mycia twarzy
Ja używam regularnie 2 razy dziennie ale cóż z tego... Nakupiłam Tołpy 400 ml w świetnej cenie to teraz mam.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 11:24   #3479
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
ja się trzymam tego, że systematycznie będę wykonywać demakijaż płynem micelarnym . Bo tak to biorę chusteczki mokre, albo mi się nie chce i żelem do mycia twarzy
U mnie demakijaż to taki mój rytuał
Ostatnio wygląda tak:
Oczy - płyn dwufazowy
Twarz - najpierw mleczko do demakijażu rozprowadzam dłońmi i wykonuję masaż, zbieram wszystko wacikami nasączonymi płynem micelarnym
A później ju mycie - czyli żel do twarzy
__________________
Kosmetykoholizm to JA
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 11:28   #3480
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Gangola Pokaż wiadomość
Mówisz?
Widzę, że ma dużo pozytywnych opinii
Kiedyś sięmoże skuszę. Póki co mam niezły zapasik
Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
nie lubie Garniera, nie zbieral dobrze makijazu, nie domywal tuszu

Sylveco kusi moze kiedys ...
Ja ją bardzo lubię. Mnie nawet maskarę domywa lepiej niż większość dwufazówek ale po skończeniu butli pewnie skuszę się na butlę micela Allverne, o TEGO. Widziałam 0,5l butle za coś pomiędzy 15-20 zł. Najwyżej potulnie wrócę do Garniera. W tej kategorii nigdy nie kusiło mnie robić zapasów, więc po skończeniu butli na szczęście mogę testować inną bez wyrzutów sumienia

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
zgadzam się co do niej. Jest rewelacyjna i dużo lepsze niż ta z gliss kura
To prawda, lepsza niż ta Gliss Kura
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-25 18:46:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.