hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-01, 06:40   #361
RudaAB
Zadomowienie
 
Avatar RudaAB
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 1 781
GG do RudaAB
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Może poczekajmy co zalatwi Mari?
Ja nigdy nie pojmę, ze w hurcie moze byc "gorszy gatunek".... Ale łatwiej reklamować kilka bigli, niż hurtowa ilość
Kupowałam w ŚK bigle do Swarków i musiałam klientce rozciąć bigiel na uchu, bo zamknąć sie zamknął, ale nie dało się otworzyć Mam takich juz 5 szt. w domu. (Chyba je powinnam reklamować...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BigleSwarkiReklamacja.jpg (48,1 KB, 46 załadowań)
__________________


Edytowane przez RudaAB
Czas edycji: 2009-09-01 o 07:40
RudaAB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 07:21   #362
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
Ryba jak ryba: to nie tylko źle wygląda, ale również źle działa. Nie domyka się etc. Na przykład bigle do swarków robią cos tak miłego, że jak zaciskasz łapki przy krysztale - rozjeżdza się góra, jak próbujesz domknąć dźwignię na górze (żeby w ogóle zamknąć kolczyk) - rozjeżdża się dół i kryształ wypada. Nawet mało wymagająca klientka się wkurzy
no to pieeeeeeknie
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 07:45   #363
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
no to pieeeeeeknie
Spokojnie. Nie nakręcajmy siebie nawzajem. Mari do nich napisała, trzeba poczekać. Odwołamy zamówienie. Jeśli się nie da - trzeba będzie reklamować Myślę, że uznają.
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 08:07   #364
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
Spokojnie. Nie nakręcajmy siebie nawzajem. Mari do nich napisała, trzeba poczekać. Odwołamy zamówienie. Jeśli się nie da - trzeba będzie reklamować Myślę, że uznają.
no dobra dobra, wdech-wydech czekamy na info ;p a moze jednak trafi sie jakas partia w miare do uzytku...
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 10:32   #365
B.Zet
Raczkowanie
 
Avatar B.Zet
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 283
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Takie bigle do swarków, w których otwierał się dół i wypadał kryształ przy próbie założenia kolczyka trafiły mi się już w kwietniu. Także to chyba nie jest świeża sprawa. Poczekajmy na info z Silvexu.
B.Zet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 12:13   #366
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Dziewczyny, zaraz będę próbowała zadzwonić do Silveksu - Pan stamtąd dzwonił do nas, ale akurat nikogo nie było pod telefonem, więc spróbuję ja się do niego dodzwonić (tylko muszę wcześniej psu śniadanie ugotować, bo wygląda, jakby chciał mnie zjeść, a to dobermanka, więc wiecie, nie ma żartów jak zostanę bez ręki to nie podzielę zamowienia). Piszę jednak bo zauważyłam dziwne ruchy w panelu - zniknęły zn iego produkty dostępne od ręki, więc może szykuje się pro forma. Złe wieści są natomiast takie, że wydłużył się nam termin realizacji dla bigli BA-1 na 14 dni i bigli BA-2 na 21 dni, pewnie w związku z tą aferą biglową, o którą się będę dowiadywać. Reszta chyba jest bez zmian.
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 14:47   #367
kolczyki
Rozeznanie
 
Avatar kolczyki
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 696
GG do kolczyki
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

ja tak nieco z innej beczki...nie tylko w Silvexie mają takie chałowe bigle które wyginają się przy domykaniu. Dostałam jeden taki ze dwa tygodnie temu z korallo.pl więc nie jesteście same oczywiście reklamowałam od razu, dosłali dobry
kolczyki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 15:26   #368
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Dziewczyny, rozmawiałam z panem z Silveksu (podtrzymuję swoją opinię, że to bardzo miły człowiek, trzeba będzie jemu też kartki bożonarodzeniowe powysyłać ) i dowiedziałam się, że:
1) pro forma w drodze - właściwie to już w tej chwili przyszla, więc mogę opłacić rzeczy dostępne od ręki, pewnie jutro dojdzie do nich przelew.

2) bigle z tej odlewni, która wywinęła numer, czyli w naszym przypadku bigle BA-2, BA-3, BA-10 rzeczywiście były wadliwe, ale...
Pan zapewnił mnie, że przejrzeli cały towar z tej odlweni jaki mają, mnóstwo tego odesłali do odlewni i w tej chwili do Klientów wysyłają już tyko egzemplarze niewadliwe. Pan mówił, że sam wybierał losowo bigle i otwierał je i zamykał kilkadziesiąt razy, żeby sprawdzić je pod tym kątem, poza tym wszystkie dokładnie ogląda i puszcza dalej tylko te, które są OK. Oczywiście nie zmienia to faktu, że nadal są brzydsze i z tyłu mają tego rozdeptanego placka i że do Modnej ich nie wstawicie, więc no... może to być problem. Niestety albo stety, bigle BA-3 (do Swarów) i BA-10 (podkówki) są już przekazane do realizacji. Ja nie chcę już robić kłopotu i rezygnować z części, część wymieniać i tak dalej, bo nasze zamówienie, jak na standardy Silveksu, nie jest wielkie, a problemów z nim co nie miara. Dlatego jeśli ktoś nie chce swoich bigli to niech napisze do mnie, ja po prostu będę musiałasię gdzieś zapożyczyć i wziąć je za rezygnującego. Nie zginą
Jest jeszcze możliwość, żeby bigle BA-3 wymienić na BA-11, które mają podobne zastosowanie, troszkę inaczej wyglądają i są ciut droższe, ale są robione z tradycyjnymi zapięciami (przez inną odlewnię), więc ich afera nie dotyczyła. Te bigle BA-11 są (jeszcze) na stanie, ale ja bym się chyba w te podmianki nie bawiła bo musiałabym dać facetowi znać błyskawicznie, że chcę BA-3 na BA-11 wymienić, a co za tym idzie, wszystkie z nas musiałyby się zadeklarować w ciągu najbliższych minut, że sobie takiej wymiany życzą. Nie sądzę natomiast żeby to było wykonalne, szczególnie, że wiele osób deklarowało, że przez kilka dni nie będzie miało dostepu do komputera
Jeśli chcecie - możecie zatem, reansumując, ze swoich BA-3 zrezygnować lub nie (jak przyjdą wadliwe - zawsze będzie je można reklamować), bo boję się, że jak zaczniemy się bawić w wymiany to w końcu zostaniemy z niczym.

No chyba że wszyscy się teraz zadeklarują, że chcą zamiany BA-3 na BA-11, to ja do Silveksu napiszę i o tę wymianę poproszę, o ile te BA-11 nadal będą mieć.

Ufff, trochę zamotane, jak ktoś nie zrozumiał to się nie zdziwię, więc jak coś to pytajcie, postaram się napisać jasniej

3) Co zaś się tyczy zwykłych bigli angielskich i bigli z serduszkiem to sprawa wygląda tak:
w związku z tym, że od wczoraj w Silveksie mają urwanie głowy z tą sprawą wad w biglach z tej jednej konkretnej odlewni (dużo osób w tej sprawie pisało), ludzie rzucili się na bigle z odlewni drugiej, czyli między innymi na BA-1. To własnie dlatego data ich dostępności zmieniła się na 14 dni. Bigle z serduszkiem BA-2 które były dostępne od ręki były wadliwe i zostały chyba odesłane do odlewni, a następne będą za 3 tygodnie, stąd dostępność zmieniła się na 21 dni. Nic się na to nie poradzi, więc chyba będzie trzeba czekać.... :/ 14 dni i tak musimy poczekać na dwie paczki ametystów, więc to się pokryje z oczekiwaniem na BA-1, a jeśli nowych serduszek nie będziemy jednak chciały (tu jest czas, żeby się ewentualnie zdecydować) , to możemy z nich zrezygnować lub wymienić je na przykład na te tradycyjne (choć droższe ciut) BA-1. Tu będzie jeszcze trochę czasu żeby się zdecydować, więc nie podejmuję żadnej decyzji, tak tylko chciałam informacje przekazać

Mam jeszcze jedną chyba ciekawą (w każdym razie dla mnie bardzo ) wieść, ale to już niezwiązane bezpośrednio z tym zamówieniem, więc wyślę Wam na priv przy okazji i nie będę już się tu rozpisywać i śmiecić

Uff... to chyba wszystko. Kończę już, bo brat mi ględzi za uchem, że się rozpisuję, a on chce zagrać w jakieś coś na komputerze Ech, ta dzisiejsza młodzież

Jak mi się jeszcze coś przypomni to dam znać
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 15:42   #369
B.Zet
Raczkowanie
 
Avatar B.Zet
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 283
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Jak dla mnie, to możemy wymienić bigle BA-3 na BA-11, ale dostosuję się do większości.
B.Zet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 15:55   #370
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

ja brałam raptem po 2 pary, wiec dostosuje się do Was dziewczyny
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 16:02   #371
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Ja zamówiłam mało bo tylko 2 pary bigli z serduszkiem. Więc dużego kłopotu nie mam. Dostosuję się do większości. Myślę jednak, że wezmę te bigle bo co Ty biedna poczniesz z tyloma biglami jak wszyscy zrezygnują.
I weź tu się za organizację zbiorowego zamówienia :/

A wielki byłby problem BA-2 na BA-1 wymienić?? Te chyba są dobre? Jeśli duży kłopot to sobie darujmy.

Edytowane przez hanka2501
Czas edycji: 2009-09-01 o 16:05
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 16:10   #372
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Haniu, z wymianą BA-2 na BA-1 nie będzie najmniejszego problemu jak sądzę, bo one będą dostępne dopiero za dwa tygodnie, czyli wraz z tą drugą partią naszego zamówienia, czyli jest jeszcze czas, żeby wszyscy się na ten temat wypowiedzieli. Ja bym była za wymianą, bo bigle BA-1, choć droższe, są na pewno dobre no i na pewno będą (tak sądzę), bo są z innej odlewni. A bigle z serduszkiem są z tej problematycznej, czyli może okazać się, że jak przyjdą za te trzy tygodnie to będą na przykład wadliwe, a BA-1 już nie będzie i nie będzie na co wymienić (to znaczy - ja nie wiem że tak będzę, tak sobie tylko fantazjuję o najgorszych scenariuszach )

W każdym razie na razie trzeba się martwić tymi BA-3 i BA-10, reszta to kwestia do późniejszego rozstrzygnięcia
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 17:08   #373
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

ja bym była za tym by z bigli z serduszkami jednak zrezygnować...niebardzo mam ochote się ładować w tak dużą ilość wadliwego towaru wiec jeśli z nich zrezygnujemy jestem jak najbardziej za Ciekawi mnie natomiast co skopali w podkowach? wiesz może dlaczego one są wadliwe?
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz

Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 17:09   #374
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

ja bralam 5 par bigli do swarkow, moge je zamienic na te BA11. ale mowie, tez sie dostosuje ;p

tylko wtedy trzeba bedzie zamowic troche wiecej niz 100g, bo one sa ciezsze, prawda?

aaa i ogolnie to ja tez jutro wyjezdzam i wylatuje nie bedzie mnie przez najblizsze 2 tygodnie, wiec wszystkie problemy pozostawiam w zaufaniu naszej kochanej mariselli, niech za mnie decyduje;p mam nadzieje ze po moim powrocie paczuszka bedzie na miejscu

Edytowane przez ojejka89
Czas edycji: 2009-09-01 o 17:12
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 17:38   #375
Becia0d
Raczkowanie
 
Avatar Becia0d
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 176
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Ja brałam tych wadliwych niewiele więc podpisuje się pod głosem większości
__________________

My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej- na miotle!
Becia0d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 17:40   #376
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Marisella po tym wszystkim powinna od każdego z Was dostać baaaaaardzo dużo czekoladek....

(no dobra, opcjonalnie marchewek....zdrowe i dietetyczne )
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 18:26   #377
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Ja zostawiam tak jak jest bo mam tylko 2 pary a zresztą wszystko zostawiam w rękach Mariselli-zresztą obiecałam jej marchwiaczka
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:23   #378
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Dziewczyny, Wy tu nie myślcie jak mnie utuczyć, bo ja mam pół kwintala do zrzucenia

A
choć walczę dzielnie i zażarcie
jak komar przegrywam każde starcie...



Tyle w temacie poezji A teraz w temacie bigli (tu nadmienię, że miałam gotowego pięknego, długaśnego posta wszystko wyjaśniającego, ale kot mi usiadł wdzięcznie pupą na klawiszu Esc i wszystko szlag trafił... Koty to sama radość, zaprawdę powiadam wam )
Do rzeczy:

Bigle BA-3 (do Swarów) oraz BA-10 (podkówki)

Te bigle dostaniemy, teraz już nie ma możliwości wymiany BA-3 na BA-11, bo zostały one opłacone wraz z pierwszą częścią zamówienia, które pewnie niedługo do mnie dotrze (przelew idzie sobie własnie do Silveksu). Nie zdecydowałam się wczoraj na zamianę wszystkich BA-3 na BA-11, bo nikt stanowczo nie był za ani przeciw, większości było obojętne. A skoro facet mówi, że dostaniemy dobre, to liczę, że dostaniemy dobre. Jak przyjdą to je obejrzę, pomaltretuję i umieszczę fotorelację A jeśli facet nas zrobił w trąbkę to będziemy reklamować.

Bigle BA-1 (klasyczne angielskie) i BA-2 (z serduszkiem)

Bigle BA-1
pochodzą z odlewni A. Zawsze były, są i będą dobre. Termin ich dostępności to 14 dni (w związku z aferą wokół pozostałych wszyscy rzucili się na te i wyczyścili Silveksowi magazyny). Za te maksymalnie 14 dni przyjdą i na pewno będą cacy.

Bigle BA-2 pochodzą z odlewni B, której nie lubimy. Kiedyś były one dobre, teraz nie są. Te które były w Silveksie zostały odesłane do odlewni, następne mają być za 21 dni. Za te 21 dni może się okazać, że przyjdą piękne i działające, albo brzydkie i wadliwe.

Co możemy zrobić?
Są trzy wyjścia:

1) Rezygnujemy całkowicie z bigli BA-2 (z serduszkiem), resztę zamówienia dostajemy za maksymalnie 14 dni (terminy realizacji na resztę rzeczy mamy równe 7-14 dni, 14 dni własnie na bigle BA-1) i jesteśmy zadowolone z tego co mamy.

2) Zostawiamy zamówienie w spokoju tak jak jest, licząc, że za 21 dni bigle, które przyjdą, będą dobre. Wtedy pierwszą partię zamówienia dostajemy wnet, a drugą jak przyjdą bigle BA-2 czyli za 21 dni. Jeśli bigle BA-2 do Silveksu przyjdą niewadliwe - jesteśmy szczęśliwe. Jeśli przyjdą wadliwe - zostajemy z niczym, bo może się okazać że bigli BA-1 na wymianę już nie będzie.

3) Postanawiamy wymienić bigle BA-2 (z serduszkiem) na BA-1 (zwykłe). Wtedy dopłacamy niestety różnicę w cenie (serduszka kosztują ok. 4,40 zł za parę, angielskie zwykłe ok. 5,70 zł za parę), różnicę dopłacić można za te ok. 14 dni. Bigle BA-1 na pewno będą dobre i będą dostępne za 14 dni, czyli za dwa tygodnie dostajemy drugą część naszego zamówienia i raczej nie będzie w nim czego reklamować.

Teraz chciałam prosić każdą z Was o głos w tej sprawie - które rozwiązanie Wam pasuje. Mamy na to sporo czasu, decyzji nie musimy podejmować dziś, więc można się spokojnie zastanowić. Tylko błagam, nie piszcie, że Wam obojętne, bo w końcu to na mnie spadnie decyzja za wszystkich, a przecież demokrację tu mamy, a prznajmniej jakieś zalążki

Ja osobiście nie wierzę w to, że bigle z serduszkiem uda się wybronić, bo B.Zet już mi swój głos w PW oddała, chcąc wymienić BA-2 na BA-1. Żeby zamówić bigle z serduszkiem, musimy ich mieć zebrane 100 par. Bez bigli B.Zet mamy 108 par. Czyli jeśli jeszcze z 8 par bigli ktoś zrezygnuje całkiem lub je wymieni to nie będzie pełnej paczki do zamówienia - ergo nie będzie się dało zamówić ich wcale. Ale to tak sobie tylko głośno myślę nic nie sugerująć, zobaczymy co nam wyjdzie po Waszych wypowiedziach.

Ja swój głos oddaję na opcję 2 lub 3, może z większym naciskiem na 3, bo raz, że nie bardzo chce mi się 3 tygodnie czekać na resztę zamówienia (są w nim druty, perły, roundy 2 mm, Vitrail Mediumy, Bermudy, drugi sznur ametystów, bigle BO 2 i chyba tyle, jeśli o czymś nie zapomniałam), 2 tygodnie brzmią moim zdaniem lepiej A po drugie, nie chciałabym po tych 3 tygodniach zostać ostatecznie bez bigli, a taka możliwośc też istnieje. Wprawdzie wolałabym mieć trochę tych tańszych, z serduszkiem, ale jak się nie da to pal licho te 1,30 zł na parze, doliczy się do ceny biżu albo cosik

A Wy? Kto chce swoje serduszka ocalić, kto chce wymienić, a kto zrezygnować?
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:45   #379
zuteria
Rozeznanie
 
Avatar zuteria
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 968
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Mari, ja jestem za opcją 3, wolę dopłacić i wymienić te problematyczne z serduszkiem na zwykłe angielskie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=351036

Chainmaille w moim wykonaniu, będzie mi miło jeśli skomentujesz

zuteria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 09:52   #380
mmarsi
Raczkowanie
 
Avatar mmarsi
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 225
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Ja jestem za opcją 3. Dopłacę i wolę mieć na 100% dobre.
A jak nie to ja bym chciała zrezygnować z tych serduszek, nie chcę czekać tyle czasu i ryzykować czy będą ok.

Mari pisałaś coś o ciekawej wieści Bo wiesz ja ciekawska jestem ...
mmarsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:52   #381
Lilnut
Rozeznanie
 
Avatar Lilnut
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 621
GG do Lilnut
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

jestem za wymianą serduszek na klasyczne angielskie,

nie warto ryzykować
urozmaicenia dla klientów nie będzie,
ale i zwrotów

zasłużony duży buziak dla mariselli
__________________
Dukan
I faza 14III - 21III -2,5 kg
II faza 21 III - 8 VII - 9kg

III faza 8 VII - 10 XI


Lilnut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 10:27   #382
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Podpisuję sie pod dziewczynami. Uważam, że najlepsza będzie zamiana na klasyczne.
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 10:36   #383
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

ja rezygnuje z serduszek i nie wymieniam. Bigle klasyczne angielskie to akurat jedyny model który moge kupić tu na miejscu i w sprawdzonej jakości ciut drożej ale w dwa dni docieraja do mnie jakby były niezbędne.
No i za zaoszczędzone pieniązki kupie sobie oksyde której tu nie moge dostać
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz

Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 12:03   #384
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Jestem za wymianą bigli BA-2 (z serduszkiem) na BA-1 (zwykłe). Wolę mieć pewność, że dostanę dobry towar, a nie taki, z którym nie wiadomo co zrobić. Badziewie mi niepotrzebne.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 12:05   #385
Becia0d
Raczkowanie
 
Avatar Becia0d
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 176
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Ja też zrezygnuję, bo brałam je właściwie tylko po to żeby dopełnić paczkę i jakoś tak zostało "bo bigli nigdy za wiele"
__________________

My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej- na miotle!

Edytowane przez Becia0d
Czas edycji: 2009-09-02 o 12:06
Becia0d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 12:55   #386
Kasia83
Zakorzenienie
 
Avatar Kasia83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 3 582
GG do Kasia83
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Ja zamawiałam 2 pary angielskich i moge je komuś oddać. Bo to tak na wszelki wypadek
__________________
Kasia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 13:10   #387
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Ja serduszkowych nie zamawiałam (bynajmniej taki mi się zdaje ), więc mój głos należy do większości
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 14:02   #388
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Wszystko jedno, pójdę za większością - i tak miałam ich chyba raptem ze dwie pary...
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 14:08   #389
lookrecya
Zadomowienie
 
Avatar lookrecya
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 166
GG do lookrecya
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

u mnie podobnie - tylko 2 czy 3 pary - dostaosuje sie do opcji wymienic na angielskie albo zrezygnowac - jak bedzie wygodniej
lookrecya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 17:46   #390
RudaAB
Zadomowienie
 
Avatar RudaAB
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 1 781
GG do RudaAB
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Ja wybieram opcje 3. Zamiana na klasyczne i dopłata.
__________________

RudaAB jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.