Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-07, 22:01   #4681
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

corka marnotrawna powróciła;p
Przygarniecie znowu?;D

jak ktoś mnie pamięta no to powiem w skrócie że nic się nie zmieniło od czasu zaczęcia studiów, tzn. jestem może pewniejsza siebie bo mam powodzenie u facetów, tylko że jakoś albo gość jest zajęty, albo mnie się nie podoba, ew. nie robi żadnych pierwszych kroków tylko stoimy tak w martwym punkcie.

a jesli chodzi o chłopakow ktorzy sie aktualnie kręca to:
M- bardziej przyjeciel, znam się z nim od początku studiów, super się ubiera , dba o siebie, nie jestem jeszcze na 100% pewna czy nie jest gejem dogadujemy się swietnie, nie spinam się przy nim , ale jak juz wspomnialam chyba bardziej przyjeciel.
P- poznałam go ostatnio , inteligentny, z dobrej rodziny. Od początku mi się bardzo podobał, ale okazało się że kreci z taka dziewczyna. Teraz nie kreci, piszemy ale sama nie wiem co o tym myslec. Dziwna jesteem wiem, kiedy nie moge go miec- szalenie mi sie podoba, kiedy mam szanse - nie tak bardzo
G- tez ostatnio poznałam. Fizycznie chyba mi się najbardziej podoba z ich 3, ale charakterem nie tak bardzo, jest taki nijaki.


---------

a co do Twojej sytuacji Baboo to uważam, że to normalnie że się boisz ale musisz to przezwyciężyć, kiedyś bedzie ten pierwszy chłopak. Na tym Ci zależy więc próbuj się przemóc. Pogadaj z nim o tym otwarcie, że w powaznym zwiazku nie byłaś i Cię to w jakiś sposob przeraza.
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:04   #4682
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez AngryKitten Pokaż wiadomość
Ale tym razem w przypadku sukcesu byłaby "średnia radocha bo ja go nie kocham"...
Czy ja jestem jedyną, która nie sądzi, że trzeba kochać, żeby zacząć z kimś się spotykać Widzę tu ostatnio sporo takich trochę naiwnych dla mnie wypowiedzi typu "nie ma sensu iść na randkę, bo go nie kocham". Jak można kogos kochać po pierwszej, drugiej randce? Miłość jest tak poważnym uczuciem, że dla jego pojawienia się potrzeba czasu. Chyba, ze chodzi o zauroczenie - to jak najbardziej możliwe. Ale kocham - czyli zrobię dla tej osoby wszystko, jestem w stanie z wielu rzeczy dla niej zrezygnować, jest dla mnie najważniejsza - dla mnie to jest realne najwcześniej po ładnych paru miesiącach poznawania się i sprawdzania. Ciekawa jestem czy ktoś ma podobną opinię, czy wszystkie tutaj jesteście takie romantyczne, tylko ja cyniczna i przyziemna

Cytat:
Napisane przez mysia_m Pokaż wiadomość
Jednak nie umiem z nim na ten temat porozmawiać (wiem- zachowuję się jak jakaś głupia nastolatka). Boje się, że taka rozmowa całkowicie zakończy znajomość...
Porozmawiaj koniecznie! Tylko ja jakoś nie wróże sukcesu, mam wyrobioną opinię na temat facetów, którzy wchodzą w taki układ - tj. całkowicie wykluczają związek z tą akurat kobietą i szansa, że zmienią zdanie jest moim zdaniem niewielka. Ale jest

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
corka marnotrawna powróciła;p
Przygarniecie znowu?;D
Oczywiście, że pamiętam, nasza wątkowa ślicznotka Wiedziałam, ze bedziesz rozchwytywana na studiach - a nie mówiłam? Na Twoim miejscu bym sie bawiła i nie szukała nikogo na siłę, bo tak to trochę wygląda - tak naprawdę zaden z nich Ciebie nie interesuje zbytnio, więc lepiej poczekaj na kogoś, kogo nie będziesz porównywać z innymi i rozpatrywać jego wady i zalety. Zwlaszcza, że jesteś młodziutka i spokojnie możesz korzystać z życia i poznawać nowe osoby
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:00   #4683
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Czy ja jestem jedyną, która nie sądzi, że trzeba kochać, żeby zacząć z kimś się spotykać Widzę tu ostatnio sporo takich trochę naiwnych dla mnie wypowiedzi typu "nie ma sensu iść na randkę, bo go nie kocham". Jak można kogos kochać po pierwszej, drugiej randce? Miłość jest tak poważnym uczuciem, że dla jego pojawienia się potrzeba czasu. Chyba, ze chodzi o zauroczenie - to jak najbardziej możliwe. Ale kocham - czyli zrobię dla tej osoby wszystko, jestem w stanie z wielu rzeczy dla niej zrezygnować, jest dla mnie najważniejsza - dla mnie to jest realne najwcześniej po ładnych paru miesiącach poznawania się i sprawdzania. Ciekawa jestem czy ktoś ma podobną opinię, czy wszystkie tutaj jesteście takie romantyczne, tylko ja cyniczna i przyziemna


ja sie z tobą zgadzam do pójścia na randkę moim zdaniem wystarczy, żeby ktoś się nam wydawał fajny i tyle i żeby mieć ochotę spędzić z nim czas. w końcu randka a zwłaszcza jedna do niczego nie zobowiązuje, nie musi być zapowiedzią związku.
doznałam nastolatkowego zauroczenia w obiekcie na 99,9% niedostępnym ale za to przepięknym

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2012-01-08 o 13:10
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:24   #4684
AngryKitten
Przyczajenie
 
Avatar AngryKitten
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 14
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

@Naomi21
z tym "kocham" to napisałam bardziej żartem niż serio... Myślałam raczej o tym, że niedawno skończyłam znajomość z kimś na kim mi na prawdę zależało i nie wiem czy czuję się na siłach żeby coś nowego zaczynać... Z drugiej strony jeżeli się szybko nie ogarnę to będę czekać Bóg wie na co do 50tki :P
AngryKitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:39   #4685
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
doznałam nastolatkowego zauroczenia w obiekcie na 99,9% niedostępnym ale za to przepięknym
O, jak fajnie

Cytat:
Napisane przez AngryKitten Pokaż wiadomość
@Naomi21
z tym "kocham" to napisałam bardziej żartem niż serio... Myślałam raczej o tym, że niedawno skończyłam znajomość z kimś na kim mi na prawdę zależało i nie wiem czy czuję się na siłach żeby coś nowego zaczynać... Z drugiej strony jeżeli się szybko nie ogarnę to będę czekać Bóg wie na co do 50tki :P
Nie ma sensu na siłe się przełamywać, po rozstaniach lepiej dać sobie czas, pobyć samemu, poczekać. Myślenie, że trzeba się spieszyć może prowadzić do niemiłych konsekwencji, ale wiadomo, że jak się włącza, to się przed nim nie ochronisz. Też mnie upływ czasu i wiek przerażają i swego czasu wzbudzały chęć związania się z pierwszym, który wejdzie do baru (na szczęście oparłam się pokusie) Ale chyba lepiej - skoro już nikt fajny się nie trafia - czekać do tej 50 - tki niż wiązać sie z byle kim
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 14:22   #4686
AngryKitten
Przyczajenie
 
Avatar AngryKitten
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 14
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Też jestem tego zdania, że lepiej nie mieć nic niż mieć byle co ;b
Ale czuję teraz że chciałabym po prostu mieć z kim spędzać czas, potrzebuję logicznego, męskiego towarzystwa (poprzednim razem czekałam, dusiłam wszystko w sobie i źle mi było z tym ;F) Chyba szukam "niegroźnej" rozrywki - wolę się zająć czymś niż siedzieć i rozkminiać moją porażkę, albo się wkurzać (oglądanie filmów, czytanie i nauka już mi nie pomagają ;b).
AngryKitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 14:35   #4687
mentalnieblondynka
Przyczajenie
 
Avatar mentalnieblondynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 22
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

baboo Twoja koleżanka ma rację, spróbuj. Lepiej się teraz przemóc i zaryzykować niż później żałować, że nic nie zrobiłaś

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Czy ja jestem jedyną, która nie sądzi, że trzeba kochać, żeby zacząć z kimś się spotykać Widzę tu ostatnio sporo takich trochę naiwnych dla mnie wypowiedzi typu "nie ma sensu iść na randkę, bo go nie kocham". Jak można kogos kochać po pierwszej, drugiej randce? Miłość jest tak poważnym uczuciem, że dla jego pojawienia się potrzeba czasu. Chyba, ze chodzi o zauroczenie - to jak najbardziej możliwe. Ale kocham - czyli zrobię dla tej osoby wszystko, jestem w stanie z wielu rzeczy dla niej zrezygnować, jest dla mnie najważniejsza - dla mnie to jest realne najwcześniej po ładnych paru miesiącach poznawania się i sprawdzania. Ciekawa jestem czy ktoś ma podobną opinię, czy wszystkie tutaj jesteście takie romantyczne, tylko ja cyniczna i przyziemna
Mnie daleko do wszelkich romantycznych wizji i też myślę, że nie sposób pokochać kogoś tak po prostu, w jednej chwili, po pierwszym czy drugim spotkaniu. Jakieś zauroczenie, ok, ale nie miłość.

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
doznałam nastolatkowego zauroczenia w obiekcie na 99,9% niedostępnym ale za to przepięknym
Takie zauroczenia są fajne

Spotkałam ostatnio swoje licealne zauroczenie, z którym zmagałam się w bólach przez prawie trzy lata. Co za ironia losu, że gdy moim wręcz marzeniem było to, żeby sam z siebie zagadał do mnie coś więcej niż Dasz odpisać zadanie z polskiego? chłopak zdawał się mnie nawet nie lubić, a teraz, kiedy mi już całkowicie przeszło wyłapał mnie w tramwaju i mieliśmy tyle ciekawych tematów, że nie mogliśmy się nagadać
__________________
The sweetest submission, drinking you in
The wine and the women, the bedroom hymns.

Oh, make me your Maria.
mentalnieblondynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 15:22   #4688
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
O, jak fajnie



Nie ma sensu na siłe się przełamywać, po rozstaniach lepiej dać sobie czas, pobyć samemu, poczekać. Myślenie, że trzeba się spieszyć może prowadzić do niemiłych konsekwencji, ale wiadomo, że jak się włącza, to się przed nim nie ochronisz. Też mnie upływ czasu i wiek przerażają i swego czasu wzbudzały chęć związania się z pierwszym, który wejdzie do baru (na szczęście oparłam się pokusie) Ale chyba lepiej - skoro już nikt fajny się nie trafia - czekać do tej 50 - tki niż wiązać sie z byle kim
Cytat:
Napisane przez mentalnieblondynka Pokaż wiadomość
baboo Twoja koleżanka ma rację, spróbuj. Lepiej się teraz przemóc i zaryzykować niż później żałować, że nic nie zrobiłaś






Takie zauroczenia są fajne

Spotkałam ostatnio swoje licealne zauroczenie, z którym zmagałam się w bólach przez prawie trzy lata. Co za ironia losu, że gdy moim wręcz marzeniem było to, żeby sam z siebie zagadał do mnie coś więcej niż Dasz odpisać zadanie z polskiego? chłopak zdawał się mnie nawet nie lubić, a teraz, kiedy mi już całkowicie przeszło wyłapał mnie w tramwaju i mieliśmy tyle ciekawych tematów, że nie mogliśmy się nagadać
tak takie zauroczenia sa fajne ale szkoda, ze zazwyczaj kończą się na wyobraźni. no chyba, żeby przejąć inicjatywę jakoś
tez uważam, ze lepiej być samemu niż z byle kim. zdecydowanie. ale z drugiej strony smutno jak tak zupełnie nic się nie dzieje. ja ma jakis kryzys dzis bo nie wiem na czym to poelga ale u wszystkim znajomych nagle cos ruszyło. i z jednej strony sie ciesze, ze im się układa ale zostaje to poczucie, że " a mi sie na pewno nie ułoży i będę wyrzutkiem". fakt, ze od rozstania minęły dopiero niecałe 3 miesiące wiec to bezsensu myślenie ale taki mam dziś dzień przewidywania beznadziei
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 16:24   #4689
mentalnieblondynka
Przyczajenie
 
Avatar mentalnieblondynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 22
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
tak takie zauroczenia sa fajne ale szkoda, ze zazwyczaj kończą się na wyobraźni. no chyba, żeby przejąć inicjatywę jakoś
tez uważam, ze lepiej być samemu niż z byle kim. zdecydowanie. ale z drugiej strony smutno jak tak zupełnie nic się nie dzieje. ja ma jakis kryzys dzis bo nie wiem na czym to poelga ale u wszystkim znajomych nagle cos ruszyło. i z jednej strony sie ciesze, ze im się układa ale zostaje to poczucie, że " a mi sie na pewno nie ułoży i będę wyrzutkiem". fakt, ze od rozstania minęły dopiero niecałe 3 miesiące wiec to bezsensu myślenie ale taki mam dziś dzień przewidywania beznadziei
No w sumie racja... Ale jak jest szansa, to czemu nie próbować, raz się żyje

Mam dokładnie to samo. U wszystkich, nawet tych najbardziej nieśmiałych znajomych sprawy nabierają tempa i chociaż życzę żeby się im ułożyło to gdzieś tam dobija mnie ta myśl, że ja jestem ciągle z boku tego wszystkiego. A teraz, jak się wszyscy sparują to nawet nie będę miała z kim na spacer wyjść
__________________
The sweetest submission, drinking you in
The wine and the women, the bedroom hymns.

Oh, make me your Maria.
mentalnieblondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 18:17   #4690
AngryKitten
Przyczajenie
 
Avatar AngryKitten
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 14
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez mentalnieblondynka Pokaż wiadomość
. A teraz, jak się wszyscy sparują to nawet nie będę miała z kim na spacer wyjść
Oj tam, oj tam... Załapiesz się z jakąś parą i będziesz sobie siadać między nimi, wcinać się w rozmowy... <3 mnie czasem kusi żeby coś takiego zrobić, oj kusi
No bo skoro oni mogą mnie "drażnić" swoim szczęściem... Ale to tylko takie sadystyczne marzenia
AngryKitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 18:35   #4691
mentalnieblondynka
Przyczajenie
 
Avatar mentalnieblondynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 22
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez AngryKitten Pokaż wiadomość
Oj tam, oj tam... Załapiesz się z jakąś parą i będziesz sobie siadać między nimi, wcinać się w rozmowy... <3 mnie czasem kusi żeby coś takiego zrobić, oj kusi
No bo skoro oni mogą mnie "drażnić" swoim szczęściem... Ale to tylko takie sadystyczne marzenia
Hahaha wyobraziłam sobie to
__________________
The sweetest submission, drinking you in
The wine and the women, the bedroom hymns.

Oh, make me your Maria.
mentalnieblondynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 08:54   #4692
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Czy ja jestem jedyną, która nie sądzi, że trzeba kochać, żeby zacząć z kimś się spotykać Widzę tu ostatnio sporo takich trochę naiwnych dla mnie wypowiedzi typu "nie ma sensu iść na randkę, bo go nie kocham". Jak można kogos kochać po pierwszej, drugiej randce? Miłość jest tak poważnym uczuciem, że dla jego pojawienia się potrzeba czasu. Chyba, ze chodzi o zauroczenie - to jak najbardziej możliwe. Ale kocham - czyli zrobię dla tej osoby wszystko, jestem w stanie z wielu rzeczy dla niej zrezygnować, jest dla mnie najważniejsza - dla mnie to jest realne najwcześniej po ładnych paru miesiącach poznawania się i sprawdzania. Ciekawa jestem czy ktoś ma podobną opinię, czy wszystkie tutaj jesteście takie romantyczne, tylko ja cyniczna i przyziemna



Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
ja sie z tobą zgadzam do pójścia na randkę moim zdaniem wystarczy, żeby ktoś się nam wydawał fajny i tyle i żeby mieć ochotę spędzić z nim czas. w końcu randka a zwłaszcza jedna do niczego nie zobowiązuje, nie musi być zapowiedzią związku.
doznałam nastolatkowego zauroczenia w obiekcie na 99,9% niedostępnym ale za to przepięknym

TAK TAK TAK!

Osobiscie jestem za jak najczęstszym chodzeniem na randki/spotkania wszelkiego rodzaju... Po pierwsze: mozna się mocno zdziwić (zarówno pozytywnie jak i negatywnie); po drugie: zawsze to wyjście z domu, a nie siedzenie pod kołdrą i rozmyślanie o tym, że nie ma się faceta; po trzecie: nawet jeśli nie wyjdzie z tego nic poważnego, można zawrzeć fajną znajomość.

Moim zdaniem wystarczy 'iskra' zeby miec ochote sie z kims spotkac albo niebanalne zaproszenie, nawet krotka rozmowa... Mialam raz sytuacje: jechalam z kolezankami tramwajem, ja siedzialam, one staly kawalek dalej. Miedzy nami stal chlopak, bardzo przystojny, wiec nieomieszkalam tego im pokazac na migi, na co one stwierdzily, ze 'taki sobie' (są gusta i gusta ). Chlopak wysiadl wczesniej od nas i zapomnialam o calej sprawie. Az tu nagle nastepnego dnia dostaje wiadomosc OD NIEGO na nk (mialam jeszcze wtedy konto). Normalnie kolana sie pode mna ugiely! Oczywiscie zgodzilam sie na spotkanie, ale facet okazal sie byc tylko przystojny


Poltora roku temu natomiast kolezanka przedstawila mnie swojemu przyjacielowi, spotykalismy sie miesiac ale bardzo, bardzo intensywnie, niestety z mojej strony nic nie posunelo sie do przodu jesli chodzi o motylki, emocje itp. On przyjal to ze stoickim spokojem, a teraz jest jednym z moich najblizszych kolegow, dzwonimy do siebie co kilka dni, spedzamy razem bardzo duzo czasu, nigdy nie bede zalowac, ze tak sie potoczylo, bo to jedna z nafajniejszych osob jakie poznalam w zyciu.


Jutro jade w babskim skladzie do kina, wczoraj widzialam sie z moimi przyjaciolkami, obie wolne, staram sie zagospodarowac najlepiej jak moge wolny czas, ktory mi teraz dano
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 17:43   #4693
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że pamiętam, nasza wątkowa ślicznotka Wiedziałam, ze bedziesz rozchwytywana na studiach - a nie mówiłam? Na Twoim miejscu bym sie bawiła i nie szukała nikogo na siłę, bo tak to trochę wygląda - tak naprawdę zaden z nich Ciebie nie interesuje zbytnio, więc lepiej poczekaj na kogoś, kogo nie będziesz porównywać z innymi i rozpatrywać jego wady i zalety. Zwlaszcza, że jesteś młodziutka i spokojnie możesz korzystać z życia i poznawać nowe osoby
Haha jakie złote rady;D ale
Umówiłam się z jednym z nich do kina na piątek , zobaczymy co będzie- jeśli się spodoba to będę znajomość pod tym kontem kontynuowała, jeśli nie no to trudno
Ale mogę jedno powiedzieć - stresuję się samą myślą o piątku;p Chciałabym żeby fajnie wyszło;p
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 22:25   #4694
zakochanaWczekoladzie
Rozeznanie
 
Avatar zakochanaWczekoladzie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 692
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

no i zakończyłam wczoraj moją 7 miesięczną znajomość z panem K (bo nazwanie tego związkiem jest mocno kontrowersyjne, aczkolwiek przywiązałam się do niego). I realised that I was with idiot Przymykałam oko na wiele rzeczy..ale odechcialo mi sie poprostu wszystkiego, starań, prób, oczekiwania. Właściwie to pod wpływem impulsu (jego żenująca wypowiedź) oświeciło mnie, że to już czas na rozstanie...aczkolwiek kumulowało się już wcześniej wszystko.....

jakoś w głębi duszy wiedziałam, że to tymczasowe, bez przyszłości...ale mimo wszystko potrzebowałam tego, jakieś odskoczni od rzeczywistosci, "dziania się czegoś". Ale mam już dość takiego krótkowzrocznego myślenia.....mam nadzieje,ze wyrwe sie w koncu z tego pieprz*nego schematu...

witaj zła passo, już zdążyłam o Tobie zapomnieć...ale regularnie co jakiś czas o sobie przypominasz .....ech, koło bez wyjścia....sorki, za marudzenie, ale dziś musiałam...
zakochanaWczekoladzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 00:04   #4695
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez zakochanaWczekoladzie Pokaż wiadomość
no i zakończyłam wczoraj moją 7 miesięczną znajomość z panem K (bo nazwanie tego związkiem jest mocno kontrowersyjne, aczkolwiek przywiązałam się do niego). I realised that I was with idiot Przymykałam oko na wiele rzeczy..ale odechcialo mi sie poprostu wszystkiego, starań, prób, oczekiwania. Właściwie to pod wpływem impulsu (jego żenująca wypowiedź) oświeciło mnie, że to już czas na rozstanie...aczkolwiek kumulowało się już wcześniej wszystko.....

jakoś w głębi duszy wiedziałam, że to tymczasowe, bez przyszłości...ale mimo wszystko potrzebowałam tego, jakieś odskoczni od rzeczywistosci, "dziania się czegoś". Ale mam już dość takiego krótkowzrocznego myślenia.....mam nadzieje,ze wyrwe sie w koncu z tego pieprz*nego schematu...

witaj zła passo, już zdążyłam o Tobie zapomnieć...ale regularnie co jakiś czas o sobie przypominasz .....ech, koło bez wyjścia....sorki, za marudzenie, ale dziś musiałam...
za sluszna decyzje
rozumiem cie doskonale bo mój związek z M bardzo długo był chyba na podobnej zasadzie. a bardziej ścisły się zrobił pewnie dlatego, ze miałam go na miejscu u ciebie w dystansie pewnie pomogła odległość. i cóż ja tam uważam, ze takie relacje maja swoje plusy ale w pewnym momencie trzeba ruszyć do przodu. a ze się przywiązałaś wiadomo to normalne. oby było lepiej teraz tylko
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 12:48   #4696
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez zakochanaWczekoladzie Pokaż wiadomość
no i zakończyłam wczoraj moją 7 miesięczną znajomość z panem K (bo nazwanie tego związkiem jest mocno kontrowersyjne, aczkolwiek przywiązałam się do niego).
W takim razie dobrze, że podjęłaś taką decyzję Mimo wszystko myślę, że dobrze, że spróbowałaś - zawsze to jakieś doświadczenie, trochę lepiej wiesz czego oczekujesz od związku, a czego nie jesteś w stanie zaakceptować. I nie będziesz sobie pluła w brodę "co by było gdyby".
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 15:28   #4697
zakochanaWczekoladzie
Rozeznanie
 
Avatar zakochanaWczekoladzie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 692
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
W takim razie dobrze, że podjęłaś taką decyzję Mimo wszystko myślę, że dobrze, że spróbowałaś - zawsze to jakieś doświadczenie, trochę lepiej wiesz czego oczekujesz od związku, a czego nie jesteś w stanie zaakceptować. I nie będziesz sobie pluła w brodę "co by było gdyby".
Masz racje, zdecydowanie dowiedziałam się, czego nie akceptuję w związku i jakie cechy charakteru się nie sprawdzają. To plus W brodę też nie będę pluła, bo "wycisnełam" z tego "związku" tyle ile się da, nawet więcej niż mogłam ;P
Przynajmniej nie mam poczucia, że straciłam miłość mojego życia hehe ;D

Jakie plany na nowy rok dziewczyny ? Postanowienia? Coś większego, czy coroczny "zdrowy styl życia i więcej sportu" ?
zakochanaWczekoladzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 12:14   #4698
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

ale tu cisza ja się melduje juz z dwoma dwójkami na karku no załamać się idzie

Edytowane przez Hipnagogia
Czas edycji: 2012-01-14 o 12:19
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 12:42   #4699
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
ale tu cisza ja się melduje juz z dwoma dwójkami na karku no załamać się idzie
Wszystkiego najlepszego
Szczęścia i miłości. I czego sobie tam wymarzysz
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 13:39   #4700
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

właśnie Hipi wszystkiego naj naj naj! witaj w wesołym gronie 22 latek żeby wszystko było tak jak chcesz
mnie ta sesja tez przerasta jakoś, nie mogę się zmobilizować, tez już z jednego przedmiotu popraweczka
a wczoraj alkoholowo zaszalałam z eksem jestem nieuleczalnie beznadziejna. oczywiście po tym była rozmowa znowu jego chęci a w końcu rezygnacja bo: " on już się tyle stara, nie może bez końca, a skoro ja nie chce no to nie, może kiedyś będziemy szczęśliwi z kimś innym". z jednej strony dobrze a z drugiej mi smutno, głupio i w ogóle. kac moralny z fizycznym
straszna cisza tutaj
Zakochana- jak samopoczucie po rozstaniu?

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2012-01-14 o 13:58
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 13:45   #4701
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
ale tu cisza ja się melduje juz z dwoma dwójkami na karku no załamać się idzie
Wszystkiego najlepszego!
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 14:29   #4702
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
ale tu cisza ja się melduje juz z dwoma dwójkami na karku no załamać się idzie
Najlepszego, HipiŻyczę Ci, żeby Ci się wszystko potoczyło tak, jak sobie wymarzyłaś. I mnóstwo optymizmu

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
a wczoraj alkoholowo zaszalałam z eksem jestem nieuleczalnie beznadziejna. oczywiście po tym była rozmowa znowu jego chęci a w końcu rezygnacja bo: " on już się tyle stara, nie może bez końca, a skoro ja nie chce no to nie, może kiedyś będziemy szczęśliwi z kimś innym". z jednej strony dobrze a z drugiej mi smutno, głupio i w ogóle. kac moralny z fizycznym
Szalona Ty Myślę, że nic się wielkiego nie stało, bo pewnie i tak nie bardzo to zmieni kontakty między Wami. A jeśli tak, to będzie tylko lepiej, bo przestanie Ci chodzić po głowie Wasz ewentualny powrót

Też wczoraj balowałam, ale na szczęście z alkoholem nie przesadziłam. Po prostu nienawidzę mieć kaca, dlatego od 23 piłam tylko soczek Fajnie się bawiłam z przyjaciółką, potańczyłam, poznałam kilku facetów - oczywiście beznadziejni ale było śmiesznie. Ogólnie wieczór na plus.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 14:55   #4703
zakochanaWczekoladzie
Rozeznanie
 
Avatar zakochanaWczekoladzie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 692
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
właśnie Hipi wszystkiego naj naj naj! witaj w wesołym gronie 22 latek żeby wszystko było tak jak chcesz
mnie ta sesja tez przerasta jakoś, nie mogę się zmobilizować, tez już z jednego przedmiotu popraweczka
a wczoraj alkoholowo zaszalałam z eksem jestem nieuleczalnie beznadziejna. oczywiście po tym była rozmowa znowu jego chęci a w końcu rezygnacja bo: " on już się tyle stara, nie może bez końca, a skoro ja nie chce no to nie, może kiedyś będziemy szczęśliwi z kimś innym". z jednej strony dobrze a z drugiej mi smutno, głupio i w ogóle. kac moralny z fizycznym
straszna cisza tutaj
Zakochana- jak samopoczucie po rozstaniu?
Faktycznie cisza była niepokojąca, zastanawiałam się co się z wami dzieje.

Hipi, najlepszego, niech to będzie najlepszy rok Twojego życia (i przełomowy!)

Mad, byłoby gorzej, gdyby mnie nie rozwalał na łopatki swoimi durnowatymi tekstami/reakcjami...a tak utwierdza mnie w przekonaniu, że nie mam czego żałować Lepiej tak, niż gdyby teraz miał zachowywać się jak chodzący ideał, bo bym pewnie szybko zaczeła żałować. A tak jest ok Choć już powoli zaczynam odczuwać poczucie osamotnienia, dziwne takie.

A jakie u was plany na weekend? Ja się ucze na egzamin, a lece w przerwie z kolezanka na miasto, troche się zrelaksowac.
zakochanaWczekoladzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 15:18   #4704
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Dziękuje Wam bardzoo wiedziałam że mi nastroj poprawicie w ten ponury dzień
Przełomowy to ten rok bedzie chociażby ze względu na fakt że kończe studia I stopnia i musze zdecydować co dalej

Generalnie wczoraj ten kumpel o ktorym wam pisałam znowu przez swoje głupie gadanie i czyny namieszał mi we łbie. no super

Plany na weekend ok, wczoraj świętowałam i dziś też mam zamiar, co by nie dobijać się czarnymi myślami i refleksjami. starość nie radość!
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 15:21   #4705
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
Generalnie wczoraj ten kumpel o ktorym wam pisałam znowu przez swoje głupie gadanie i czyny namieszał mi we łbie. no super

Plany na weekend ok, wczoraj świętowałam i dziś też mam zamiar, co by nie dobijać się czarnymi myślami i refleksjami. starość nie radość!
A co takiego zrobił?

Świętuj, świętuj, imprezy urodzinowe są najlepsze

Dla mnie 2012 też będzie przełomowy, dlatego boję się go cholernie Wiem na pewno, że za rok o tej porze wszystko będzie inaczej, oby lepiej
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 18:25   #4706
zakochanaWczekoladzie
Rozeznanie
 
Avatar zakochanaWczekoladzie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 692
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
A co takiego zrobił?

Świętuj, świętuj, imprezy urodzinowe są najlepsze

Dla mnie 2012 też będzie przełomowy, dlatego boję się go cholernie Wiem na pewno, że za rok o tej porze wszystko będzie inaczej, oby lepiej
a co planujesz kochana jeżeli mogę spytać ?
zakochanaWczekoladzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 12:02   #4707
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez zakochanaWczekoladzie Pokaż wiadomość
a co planujesz kochana jeżeli mogę spytać ?
Właściwie wszystkie poważne zmiany mnie w tym roku czekają Za 3 miesiące kończę 28 lat, więc czas najwyższy Plan - stała praca, wyprowadzka z domu i podjęcie ostatecznej decyzji co do TŻ (zaręczyny albo rozstanie).
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 12:07   #4708
zakochanaWczekoladzie
Rozeznanie
 
Avatar zakochanaWczekoladzie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 692
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Właściwie wszystkie poważne zmiany mnie w tym roku czekają Za 3 miesiące kończę 28 lat, więc czas najwyższy Plan - stała praca, wyprowadzka z domu i podjęcie ostatecznej decyzji co do TŻ (zaręczyny albo rozstanie).
No to faktycznie przełomowo się szykuje A przeprowadzkę planujesz z TŻ czy oddzielnie zamieszkać narazie? Mam nadzieje, że jednak te zaręczyny !
zakochanaWczekoladzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 12:56   #4709
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez zakochanaWczekoladzie Pokaż wiadomość
No to faktycznie przełomowo się szykuje A przeprowadzkę planujesz z TŻ czy oddzielnie zamieszkać narazie? Mam nadzieje, że jednak te zaręczyny !
Planuję zamieszkać z chłopakiem jak dostanę niezłą pracę Sama na pewno bym się nie utrzymała, a on ma swoje mieszkanie. Zobaczę jak nam się będzie mieszkało i wtedy podejmę decyzję co dalej. Wiem tylko, że w moim wieku już nie mogę sobie pozwolić na chodzenie przez x lat, trzeba szybko się decydować
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 14:12   #4710
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Planuję zamieszkać z chłopakiem jak dostanę niezłą pracę Sama na pewno bym się nie utrzymała, a on ma swoje mieszkanie. Zobaczę jak nam się będzie mieszkało i wtedy podejmę decyzję co dalej. Wiem tylko, że w moim wieku już nie mogę sobie pozwolić na chodzenie przez x lat, trzeba szybko się decydować
Ja w takim razie poprosze o zaproszenie na ślub i wesele od razu

Mac- ja jakiś miesiąc temu też po alkoholu zaszalałam z eksem. Kac mora;ny mnie trochę męczył. Ale przechodzi jak wszystko, więc się nie martw;*
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.