chce się ogarnąć ;p poooooooooomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-10, 21:40   #1
alexxandra93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 90

chce się ogarnąć ;p poooooooooomocy


Hej. Mam 20 lat. Zależy mi na zmianie wyglądu, szczególnie na włosach. Farbuje je od 2 lat. Naturalne to ciemny popielaty blond, z jaśniejszymi blond pasemkami w ciepłym odcieniu. Obecnie mam długą grzywkę na bok i włosy do łokci. Postaram się zamieścić zdjęcia( bo bez tego ani rusz) z moimi różnymi kolorami i fryzurami z ostatnich lat (większość jest stara) Co mam zrobić z włosami żeby poprawić swój wygląd.?? Jaki kolor i cięcie byłoby najlepsze ? Wiem, że mam masakryczną twarz; garbaty nos i cienie pod oczami i rozwaloną brodę po kilku upadkach,itd...dlatego wiem , że nie mogę się bardziej oszpecać ;/ Jakim typem kolorystycznym jestem ? jesień ? Jakie kolory do mnie pasują i jaki makijaż? Polecicie przy okazji może co z robić z tymi cieniami pod oczami, bo nic nie pomaga... N ile lat wyglądam ( dwa ost zdj)
Wszelkie słowa krytyki i sugestie przyjmę bez obrazy


1. zdj z prostą grzywka, nie mam makijażu i wiem ,że straszę, ale to jedyne zdj z taka fryzura jakie posiadam. 2. miałam loki/fale i byłam mocno pomalowana, więc dlatego tak wygladał ładnie ;/. 3. z niebieskim makijazem jest mój naturalny kolor włosówi zdj b. strare a nastepne sa najnowsze i mam teraz taka fryzure...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaaooo.jpg (25,8 KB, 303 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olka.jpg (13,4 KB, 224 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ooooooooo.jpg (107,3 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1230523.jpg (29,2 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1230580.jpg (124,1 KB, 403 załadowań)
alexxandra93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 22:27   #2
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: chce się ogarnąć ;p poooooooooomocy

Nie wiem co Ci się nie podoba w Twojej twarzy, całkiem atrakcyjna babka z Ciebie chociaż moim zdaniem średnio pasuje Ci taka grzywka jak na pierwszym zdjęciu. Zastanawiałaś się jak wyglądałabyś bez grzywki? Na ostatnim zdjęciu widzę że nie masz <chyba :P> jakiegoś straasznie wysokiego czoła, więc myślę że zapuszczenie grzywki nie byłoby złym pomysłem
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 12:01   #3
rochejaqueleinkris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 117
Dot.: chce się ogarnąć ;p poooooooooomocy

Cytat:
Napisane przez alexxandra93 Pokaż wiadomość
Hej. Mam 20 lat. Zależy mi na zmianie wyglądu, szczególnie na włosach. Farbuje je od 2 lat. Naturalne to ciemny popielaty blond, z jaśniejszymi blond pasemkami w ciepłym odcieniu. Obecnie mam długą grzywkę na bok i włosy do łokci. Postaram się zamieścić zdjęcia( bo bez tego ani rusz) z moimi różnymi kolorami i fryzurami z ostatnich lat (większość jest stara) Co mam zrobić z włosami żeby poprawić swój wygląd.?? Jaki kolor i cięcie byłoby najlepsze ? Wiem, że mam masakryczną twarz; garbaty nos i cienie pod oczami i rozwaloną brodę po kilku upadkach,itd...dlatego wiem , że nie mogę się bardziej oszpecać ;/ Jakim typem kolorystycznym jestem ? jesień ? Jakie kolory do mnie pasują i jaki makijaż? Polecicie przy okazji może co z robić z tymi cieniami pod oczami, bo nic nie pomaga... N ile lat wyglądam ( dwa ost zdj)
Wszelkie słowa krytyki i sugestie przyjmę bez obrazy


1. zdj z prostą grzywka, nie mam makijażu i wiem ,że straszę, ale to jedyne zdj z taka fryzura jakie posiadam. 2. miałam loki/fale i byłam mocno pomalowana, więc dlatego tak wygladał ładnie ;/. 3. z niebieskim makijazem jest mój naturalny kolor włosówi zdj b. strare a nastepne sa najnowsze i mam teraz taka fryzure...
Taka piękność tak na siebie narzeka? Zupełnie niepotrzebnie. Może zaszalej i zrób sobie styl Anne Hathaway? http://www.gettyimages.com/detail/ne...hoto/170095034 http://www.gettyimages.com/detail/ne...hoto/170095030 Różnica polega na tym, że jesteś od tej aktorki ładniejsza.
rochejaqueleinkris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 12:35   #4
alexxandra93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 90
Dot.: chce się ogarnąć ;p poooooooooomocy

Cytat:
Napisane przez rochejaqueleinkris Pokaż wiadomość
Taka piękność tak na siebie narzeka? Zupełnie niepotrzebnie. Może zaszalej i zrób sobie styl Anne Hathaway? http://www.gettyimages.com/detail/ne...hoto/170095034 http://www.gettyimages.com/detail/ne...hoto/170095030 Różnica polega na tym, że jesteś od tej aktorki ładniejsza.
bez przesady, ona jest ładniejsza ;p
Miałam kiedyś taką fryzurę 6 lat temu i nie podobała mi się, za zaokrągliła mi się twarz wiec to był plus ale ja jednak wole dłuższe włosy
alexxandra93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 13:03   #5
rochejaqueleinkris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 117
Dot.: chce się ogarnąć ;p poooooooooomocy

Cytat:
Napisane przez alexxandra93 Pokaż wiadomość
bez przesady, ona jest ładniejsza ;p
Miałam kiedyś taką fryzurę 6 lat temu i nie podobała mi się, za zaokrągliła mi się twarz wiec to był plus ale ja jednak wole dłuższe włosy
Skoro wolisz długie od krótkich, to bylebyś była zadowolona. Ale nie przesadzam, że jesteś ładniejsza od jakiejś tam aktoreczki (nie musiałem długo się przyglądać, żeby dojść do tego wniosku) -bo tak się rzecz ma. Anna Hathaway ma do dyspozycji tonę substancji urodę poprawiających i chirurgów plastycznych na zawołanie, jest bez ustanku wałkowana w merdiach. Często rozmaici szpece od grafiki poprawiają jej rysy na zdjęciach.
rochejaqueleinkris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 14:43   #6
MathildaLando
Przyczajenie
 
Avatar MathildaLando
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 23
Dot.: chce się ogarnąć ;p poooooooooomocy

Naprawdę bardzo ładna z Ciebie dziewczyna. Ja bym Cię widziała we włosach do ramion z grzywką na bok. Może jakiś bob? W aktualnym kolorze wyglądasz korzystnie. Rude odcienie Ci służą Z makijaży to klasyczna czarna albo brązowa kreska.
MathildaLando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 19:16   #7
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: chce się ogarnąć ;p poooooooooomocy

Według mnie przypominasz aktorkę, która gra Debrę Morgan w Dexterze. Ona też ma dość długą, pociągłą twarz, duże oczy i spory nos, tak jak Ty. Debra jest śliczna, Ty też, moim zdaniem ona wygląda najlepiej bez grzywki (i Ty też) i najlepiej w odcieniach brązu (Ty też). Ja bym zrezygnowała powoli z rudości na rzecz ciepłego, złocistego brązu.

http://images4.wikia.nocookie.net/__...0/07/Debra.jpg

Ja bym aż tak mocno nie cieniowała włosów, tj. ścięła dobrych kilka cm z dołu (jeżeli są zniszczone) i czekała, aż całość się b. wyrówna i wtedy cieniowała przy buzi.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

A, no i obie macie dość szeroko rozstawione oczy o podobnym kształcie. Możesz sobie prześledzić jej fryzury w internecie, w sumie przechodziła przemianę podobną do Twojej. Jej makijaż powinien też pasować do Twojego kształtu oka.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 22:31   #8
zimnowa
Raczkowanie
 
Avatar zimnowa
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 34
Dot.: chce się ogarnąć ;p poooooooooomocy

fajna ta fryzurka Hathaway, ale dla Ciebie z tej fryzurki to tylko grzywka ale do twarzy Ci z grzywką, może lepiej by było z taką lżejszą, zdecydowanie nie prostą! trochę pocieniowaną jak na zdjęciu tej aktorki, ale z przedziałkiem na bok? faktycznie rudości Ci służą
ewentualnie mogłabyś się jeszcze rozjaśnić jak Ci się obecny kolor nie podoba?;>
piszesz jakbyś w ogóle nie była ładna..
zimnowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 19:42   #9
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: chce się ogarnąć ;p poooooooooomocy

Grzywka na bok i trochę pocieniować włosy
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 21:12   #10
mrowka2810
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 300
Dot.: chce się ogarnąć ;p poooooooooomocy

zdecydowanie grzywka na bok bardzo ładnie wyglądasz na ostatnim zdjęciu, pasują Ci kreski na powiekach
mrowka2810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 01:27   #11
Doris0809
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 22
Dot.: chce się ogarnąć ;p poooooooooomocy

Na ostatnim zdjęciu wyglądasz ślicznie. Masz piękny uśmiech I kolor też według mnie pasuje. Grzywka na bok, prosta jak na pierwszym zdjęciu na pewno nie. Masz trochę szeroko rozstawione oczy dlatego przy makijażu powinnaś rozświetlać bardziej wewnętrzne kąciki, to je optycznie zbliży. Na cienie powinien pomóc korektor rozświetlający pod oczy. Ja nie mam cieni, ale posiadam Hean eye illumination z świetlikiem i ogórkiem. Bardzo fajnie rozjaśnia i rozświetla. Albo może jakiś kolorowy korektor maskujący? A kształt twarzy jest w porządku tylko fryzura musi być odpowiednio dobrana, bo inaczej podkreśla to co nie trzeba. I nosa też bym się nie czepiała, chyba nie widziałaś garbatych
Doris0809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-17, 12:16   #12
Czarna_magia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 35
Dot.: chce się ogarnąć ;p poooooooooomocy

Hej! Prawie wszystkie dziewczyny które w temacie Metamorfozy wymieniają swoje straszne wady w rzeczywistości są bardzo ładnymi dziewczynami. Tak jak Ty.

Ładnie Ci z tą grzywką na bok, ta prosta jakby cię "przytłacza", "obciąża". Ładny też ten kolor jasny brąz. Najbradziej chyba jednak pasowałby Ci jakiś ciekawy blond (nie taki tleniony)

No a na ile lat wg mnie wyglądasz? Z 24?
Czarna_magia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.