Plastry antykoncepcyjne Lisvy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-20, 22:00   #271
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

.

Edytowane przez gwiazdka93
Czas edycji: 2016-06-22 o 10:30
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 22:32   #272
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez nicegirl Pokaż wiadomość
ten trądzik na plecach to pewnie burza hormonów i musi się ustabilizować a który cykl stosujesz plastry?
Koniecznie skonsultuj się z lekarzem! Wiesz, że plastry to zwiększone ryzyko zatorów żylnych? Ja też miałam takie uczucie w pierwszym tygodniu, aż wyłożyłam na wierzch dokumenty, klucze i telefon, gdybym musiała jechać do szpitala w środku nocy... Na szczęście u mnie się okazało, że to zmęczone nogi po bieganiu
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 14:07   #273
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Nigdy więcej Lisvy!!! Te plastry spowodowały u mnie nawrót depresji. Jestem w 100% przekonana, że to z ich powodu- wcześniej choroba była względnie wyciszona, napady lękowe zdarzały się raz na miesiąc. Teraz miałam je codziennie, ciągle płacz i rozkojarzenie. Całkowicie zryty mózg. W tej chwili wracam do równowagi. A co do antykoncepcji- zdecydowaliśmy się na prezerwatywę, i tak był czas że bazowaliśmy głównie na niej i nie było wpadki.

Jeśli macie/ miałyście zdiagnozowaną depresję dobrze przemyślcie użycie tych plastrów.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 20:16   #274
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
Nigdy więcej Lisvy!!! Te plastry spowodowały u mnie nawrót depresji. Jestem w 100% przekonana, że to z ich powodu- wcześniej choroba była względnie wyciszona, napady lękowe zdarzały się raz na miesiąc. Teraz miałam je codziennie, ciągle płacz i rozkojarzenie. Całkowicie zryty mózg. W tej chwili wracam do równowagi. A co do antykoncepcji- zdecydowaliśmy się na prezerwatywę, i tak był czas że bazowaliśmy głównie na niej i nie było wpadki.

Jeśli macie/ miałyście zdiagnozowaną depresję dobrze przemyślcie użycie tych plastrów.
Mam zdiagnowaną nerwice ale uważam ze przeciez bierze się leki! aby nawrót choroby nie wracał trzeba odczekać! pare miesiecy na ustabilizowanie hormonów.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Koniecznie skonsultuj się z lekarzem! Wiesz, że plastry to zwiększone ryzyko zatorów żylnych? Ja też miałam takie uczucie w pierwszym tygodniu, aż wyłożyłam na wierzch dokumenty, klucze i telefon, gdybym musiała jechać do szpitala w środku nocy... Na szczęście u mnie się okazało, że to zmęczone nogi po bieganiu
Skonstulutuje tym bardziej, ze mam uczucia nóg gorąca ... ;/ myslałam nad dodatkowym braniem w trakcie plastrów wzmocnienie żył coś muszę zdecydować! a nie chce prezerwatyw .
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 20:24   #275
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
Nigdy więcej Lisvy!!! Te plastry spowodowały u mnie nawrót depresji. Jestem w 100% przekonana, że to z ich powodu- wcześniej choroba była względnie wyciszona, napady lękowe zdarzały się raz na miesiąc. Teraz miałam je codziennie, ciągle płacz i rozkojarzenie. Całkowicie zryty mózg. W tej chwili wracam do równowagi. A co do antykoncepcji- zdecydowaliśmy się na prezerwatywę, i tak był czas że bazowaliśmy głównie na niej i nie było wpadki.

Jeśli macie/ miałyście zdiagnozowaną depresję dobrze przemyślcie użycie tych plastrów.
A przez ile czasu stosowałaś te plastry? Bo jeśli przez miesiąc tylko to nie mamy o czym mówić Bo organizm potrzebuje co najmniej 3 cykli żeby się przystosować do hormonów
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 00:31   #276
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Mam zdiagnowaną nerwice ale uważam ze przeciez bierze się leki! aby nawrót choroby nie wracał trzeba odczekać! pare miesiecy na ustabilizowanie hormonów.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------



Skonstulutuje tym bardziej, ze mam uczucia nóg gorąca ... ;/ myslałam nad dodatkowym braniem w trakcie plastrów wzmocnienie żył coś muszę zdecydować! a nie chce prezerwatyw .
Nie jestem lekarzem, ale na chłopski rozum wzmocnienie żył może nie załatwić sprawy, bo problem jest w środku, a nie w samych żyłach. Ja na początku stosowania plastrów odczuwałam uderzenia gorąca i "buzowanie krwi". Na szczęście miałam wtedy dostęp do maszynki do mierzenia ciśnienia. Normalnie jestem niskociśnieniowcem, a po plastrach miałam nawet górne 150, więc zawsze rano i po południu mierzyłam ciśnienie i z reguły okazywało się, że nie mogę pić kawy Teraz jestem w trakcie czwartego opakowania i jest już dobrze, a maszynkę planuję kupić i tak No cóż, niestety przy antykoncepcji hormonalnej pamiętać o regularnych badaniach. Jak Cię ginekolog-pierdoła odeśle z kwitkiem, to walcz dalej Jak ja po raz pierwszy przeczytałam ulotkę w opakowaniu, to aż się spociłam
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 23:06   #277
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Nie mogę pozwolić sobie na 3 miesiące wahania nastroju. Skoro bez leków radzę sobie, to po co mam się truć dodatkowo? Jeśli ktoś jest w stanie znieść 3 miesiące i w tym czasie normalnie pracować, żyć- jego sprawa. Ja nie byłam w stanie pohamować płaczu w pracy. Dziękuję bardzo za taką przerwę. Teraz bez leków i bez Lisvy czuję się jak nowo narodzona. To chyba lepiej, że organizm się ustabilizował i nie musi brać farmakologicznej trucizny (z całym szacunkiem, ale to jedna wielka mafia; nawet jak miałam ostatnio zalecony antybiotyk na nerki wyleczyłam je ziołami).
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 19:52   #278
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Nie jestem lekarzem, ale na chłopski rozum wzmocnienie żył może nie załatwić sprawy, bo problem jest w środku, a nie w samych żyłach. Ja na początku stosowania plastrów odczuwałam uderzenia gorąca i "buzowanie krwi". Na szczęście miałam wtedy dostęp do maszynki do mierzenia ciśnienia. Normalnie jestem niskociśnieniowcem, a po plastrach miałam nawet górne 150, więc zawsze rano i po południu mierzyłam ciśnienie i z reguły okazywało się, że nie mogę pić kawy Teraz jestem w trakcie czwartego opakowania i jest już dobrze, a maszynkę planuję kupić i tak No cóż, niestety przy antykoncepcji hormonalnej pamiętać o regularnych badaniach. Jak Cię ginekolog-pierdoła odeśle z kwitkiem, to walcz dalej Jak ja po raz pierwszy przeczytałam ulotkę w opakowaniu, to aż się spociłam
ja stosując plastry co pół roku robię badania, bo chce być pewna, że wszystko jest ok. Ulotkę należy koniecznie przeczytać!
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 22:35   #279
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez nicegirl Pokaż wiadomość
ja stosując plastry co pół roku robię badania, bo chce być pewna, że wszystko jest ok. Ulotkę należy koniecznie przeczytać!
No, ulotkę oczywiście przeczytałam przed przyklejeniem pierwszego plastra
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 22:39   #280
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Ulotke przeczytałam owszem ale mimo to.. panikuje może nie potrzebnie moja mama miala zakrzepice żył a teraz mam uczucie nóg .. jakbym wyjęła z wrzątku .. także nie wiem czy mogę cokolwiek stosować ... nie znam się.
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 06:37   #281
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Ulotke przeczytałam owszem ale mimo to.. panikuje może nie potrzebnie moja mama miala zakrzepice żył a teraz mam uczucie nóg .. jakbym wyjęła z wrzątku .. także nie wiem czy mogę cokolwiek stosować ... nie znam się.
My możemy najwyżej co doradzić.. jeśli masz takie objawy koniecznie idź do ginekologa.
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-25, 08:31   #282
Aritta
Raczkowanie
 
Avatar Aritta
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 38
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Hej dziewczyny mam jeszcze pytanie. Mianowicie niestety plasterek mi się zaczął odklejać. Postanowiłam więc wymianić plaster na nowy. I tutaj moje pytanie. We wtorek powinnam mieć planowo zmianę plasterka (na 3). Ja wymieniłam go w sobotę. Kiedy więc powinnam odkleić 3 plaster ? We wtorek czy już w sobotę? Czytałam ulotkę ale nie mogę zrozumieć tego co tam jest napisane.
Aritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 12:16   #283
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

We wtorek. Przykleilas w tym samym miejscu?
Ja zrezygnowałam z tych plastrów. Naklejalam zawsze na ramieniu, plaster okropnie się brudzil i odklejal. Każdy pytał co to albo się gapił. Teraz zaczęłam tabsy Vibin, zobaczymy jak będzie.

Sent from my Galaxy Tab E
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 08:11   #284
Aritta
Raczkowanie
 
Avatar Aritta
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 38
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Przykleiłam w innym miejscu. Czyli mam we wtorek odkleić i mieć juz krwawienia, czy kupić nowe opakowanie i nakleić we wtorek jeszcze na tydzień?
Aritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 20:35   #285
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Każdy plaster powinien być przyklejony przez tydzień w tym samym miejscu. Jeśli powiedzmy plaster przykleilas we wtorek, w sobotę go zmieni Las na nowy, to wg mnie powinnaś przykleić ten nowy w tym samym miejscu, zaczekać do wtorku i znów zmienić na kolejny, mieć go tydzien po czym odkleic. 21 dni masz przyklejony plaster, potem przerwa. Jeśli ostatni plaster przykleilas w sobotę, zamiast we wtorek to nie masz 3 pełnych tygodni.

Sent from my Galaxy Tab E
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 19:21   #286
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Aritta Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam jeszcze pytanie. Mianowicie niestety plasterek mi się zaczął odklejać. Postanowiłam więc wymianić plaster na nowy. I tutaj moje pytanie. We wtorek powinnam mieć planowo zmianę plasterka (na 3). Ja wymieniłam go w sobotę. Kiedy więc powinnam odkleić 3 plaster ? We wtorek czy już w sobotę? Czytałam ulotkę ale nie mogę zrozumieć tego co tam jest napisane.
jeśli plaster odkleił Ci się w sobotę to kolejny przyklejasz tak aby minęło 7 dni- czyli do wtorku.
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 15:45   #287
wiktoria_leva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Hej,
Od niedawna stosuję plastry Lisvy. Podoba mi się to, że są przezroczyste, ale... Jadę w lipcu nad morze i boję się, że mi się opali takie kółko Nie chcę przerywać antykoncepcji (na pewno nie na wakacjach ) ale nie chcę też potem mieć białego kółka na pośladku...

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Hej dziewcyzny! Czy któraś z Was stosowała plastry nad morzem? Mam obawy, że mi się odklei albo opali...
wiktoria_leva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 17:00   #288
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez wiktoria_leva Pokaż wiadomość
Hej,
Od niedawna stosuję plastry Lisvy. Podoba mi się to, że są przezroczyste, ale... Jadę w lipcu nad morze i boję się, że mi się opali takie kółko Nie chcę przerywać antykoncepcji (na pewno nie na wakacjach ) ale nie chcę też potem mieć białego kółka na pośladku...

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Hej dziewcyzny! Czy któraś z Was stosowała plastry nad morzem? Mam obawy, że mi się odklei albo opali...
jeśli chodzi kąpiele to nie masz się co martwić opalanie nie zmniejsza skuteczności działania plastrów, a lisvy są wyposażone w filtr uv
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 14:24   #289
Nie_lykam
Przyczajenie
 
Avatar Nie_lykam
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez wiktoria_leva Pokaż wiadomość
Hej,
Od niedawna stosuję plastry Lisvy. Podoba mi się to, że są przezroczyste, ale... Jadę w lipcu nad morze i boję się, że mi się opali takie kółko Nie chcę przerywać antykoncepcji (na pewno nie na wakacjach ) ale nie chcę też potem mieć białego kółka na pośladku...

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Hej dziewcyzny! Czy któraś z Was stosowała plastry nad morzem? Mam obawy, że mi się odklei albo opali...
Bez obaw - możesz spokojnie jechać na wakacje Plaster wyposażony jest w filtr UV.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Ok dziekuję poczekam bo muszę w poniedziałek kleić drugi a w jakie miejsce przyklejasz? , bo ja nosilam na pośladku i po 6 dniach sie odkelił przykleilam go w inne miejsce obok .. ale już się tak nei trzyma znaczy , że jak odkleje i przykleje i w nowe miejsce to nie działa? plaster jak to jest . Mam świra na punkcie , że będą się odklejać ;/ po kąpieli lub na basenie...
Disnejova, jeśli odklei Ci się plaster, to w ciągu 24h możesz przykleić go ponownie, o ile nie jest brudny i dobrze przywiera do wybranej części ciała. Ponowne przyklejenie nie zmniejsza jego skuteczności.
Nie_lykam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 14:55   #290
mala_mi94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Dziewczyny, doradźcie! Moja ginekolożka wspomniała mi, że mogę zamienić tabletki na plastry i że ona poleca Lisvy. Mam to przemyśleć. Trochę się jednak boję. Czy można "ot tak" zmienić tabletki na plastry i to nie będzie miało wpływu na płodność? Skoro ta ginekolożka wyjechała od razu z Lisvy to się trochę obawiam, że jej za to zapłacili, a plastry będą nieskuteczne, bo mój organizm się tak szybko nie przestawi...
mala_mi94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 10:55   #291
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez mala_mi94 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie! Moja ginekolożka wspomniała mi, że mogę zamienić tabletki na plastry i że ona poleca Lisvy. Mam to przemyśleć. Trochę się jednak boję. Czy można "ot tak" zmienić tabletki na plastry i to nie będzie miało wpływu na płodność? Skoro ta ginekolożka wyjechała od razu z Lisvy to się trochę obawiam, że jej za to zapłacili, a plastry będą nieskuteczne, bo mój organizm się tak szybko nie przestawi...
Ja zmieniłam tabletki anty na plastry, przy tabletkach miałam straszne bóle piersi i brzucha. Z tymże pomiędzy tabletkami a plastrami miałam przerwę, która trwała jakieś 2 miesiące bodajże. Moja ginekolożka też od razu zaproponowała Lisvy, są jeszcze niby te drugie, ale na te drugie słyszała wiele skarg i złych opinii więc poleciła mi coś lepszego. Od kilku miesięcy stosuję plastry i są naprawdę wygodne Nie masz się czego bać
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 16:50   #292
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez mala_mi94 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie! Moja ginekolożka wspomniała mi, że mogę zamienić tabletki na plastry i że ona poleca Lisvy. Mam to przemyśleć. Trochę się jednak boję. Czy można "ot tak" zmienić tabletki na plastry i to nie będzie miało wpływu na płodność? Skoro ta ginekolożka wyjechała od razu z Lisvy to się trochę obawiam, że jej za to zapłacili, a plastry będą nieskuteczne, bo mój organizm się tak szybko nie przestawi...
jeśli chcesz zmienić metodę antykoncepcji nie masz sie co obawiać- będzie działać od 1 dnia
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 19:27   #293
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Czy któraś z Was miała też może problem ze skórą pod plastrem? Zastanawiam się czy to normalne i jakoś próbować to przetrzymać czy zrezygnować z plastrów. Dziś przykleiłam 6 plaster, dwa poprzednie to męka Pod jednym zrobiło mi się odparzenie, które wciąż się utrzymuje, pod kolejnym wysypka i zawsze od 5 dnia okropny świąd Jestem już bliska rezygnacji.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 08:39   #294
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała też może problem ze skórą pod plastrem? Zastanawiam się czy to normalne i jakoś próbować to przetrzymać czy zrezygnować z plastrów. Dziś przykleiłam 6 plaster, dwa poprzednie to męka Pod jednym zrobiło mi się odparzenie, które wciąż się utrzymuje, pod kolejnym wysypka i zawsze od 5 dnia okropny świąd Jestem już bliska rezygnacji.
U mnie skóra też jest odparzona po odklejeniu plastra, wiadomo, jak się ma przyklejony plaster przez 7 dni non stop no to mały dostęp powietrza do skóry jest i robią takie czerwone placki. Ale mi te odparzenie po ok. 2 dniach schodzi. Wysypki i świądu jak na razie nie miałam
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 16:18   #295
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała też może problem ze skórą pod plastrem? Zastanawiam się czy to normalne i jakoś próbować to przetrzymać czy zrezygnować z plastrów. Dziś przykleiłam 6 plaster, dwa poprzednie to męka Pod jednym zrobiło mi się odparzenie, które wciąż się utrzymuje, pod kolejnym wysypka i zawsze od 5 dnia okropny świąd Jestem już bliska rezygnacji.
Miałam podobne objawy, z każdym plastrem było coraz gorzej. Opuchnięcie, zaczerwienienie i na końcu swędzenie. Zmieniłam na Evrę i jest ok. Niestety musi być to związane z klejem w Lisvy, bo inaczej tego wytłumaczyć nie potrafię
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 17:19   #296
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
U mnie skóra też jest odparzona po odklejeniu plastra, wiadomo, jak się ma przyklejony plaster przez 7 dni non stop no to mały dostęp powietrza do skóry jest i robią takie czerwone placki. Ale mi te odparzenie po ok. 2 dniach schodzi. Wysypki i świądu jak na razie nie miałam
Dzięki za odp. U mnie niestety dzisiaj jest gorzej niż wczoraj, przez noc i od rana boli mnie to dość konkretnie i leje się jakby ropa z pęcherzyków

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Miałam podobne objawy, z każdym plastrem było coraz gorzej. Opuchnięcie, zaczerwienienie i na końcu swędzenie. Zmieniłam na Evrę i jest ok. Niestety musi być to związane z klejem w Lisvy, bo inaczej tego wytłumaczyć nie potrafię
Też mi się tak wydaje Na Evrze aż takich skutków nie miałam, ale znowu to była za wysoka dawka estrogenów. No nic, dzięki, chyba będę musiała wybrać się do gin. i wrócić do krążka
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 20:29   #297
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała też może problem ze skórą pod plastrem? Zastanawiam się czy to normalne i jakoś próbować to przetrzymać czy zrezygnować z plastrów. Dziś przykleiłam 6 plaster, dwa poprzednie to męka Pod jednym zrobiło mi się odparzenie, które wciąż się utrzymuje, pod kolejnym wysypka i zawsze od 5 dnia okropny świąd Jestem już bliska rezygnacji.
rozumiem, że zmieniasz miejsce przyklejenia plastra? ja skonsultowałabym to z dermatologiem być może to jakaś reakcja alergiczna...
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 04:48   #298
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez nicegirl Pokaż wiadomość
rozumiem, że zmieniasz miejsce przyklejenia plastra? ja skonsultowałabym to z dermatologiem być może to jakaś reakcja alergiczna...
Tak, zmieniam zawsze To wszystko zaczyna się dziać po 4 dniu z plastrem Na pewno coś jest nie tak, ale obawiam się ciągnięcia tego dalej, bo tak, jak piszę, mam już dość konkretną bliznę na brzuchu po pierwszym oparzeniu.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 11:31   #299
zielone_oczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 228
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

ja jak odkleje plaster to mam czerwona obrecz, ale to dlatego ze tak mocno klej u mnie trzyma, potem znika

dzisiaj dostalam recepte na nastepne opakowania
zielone_oczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 16:16   #300
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Ja co prawda dopiero bede przechodzic z evry na lisvy, ale teraz po odklejeniu evry zawsze mam dosc mocno podrazniona skore i wtedy smaruje kremem na odparzenia dla niemowlat i na drugi dzien praktycznie nie mam juz sladu.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-20 10:51:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.