Plastry antykoncepcyjne Lisvy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-20, 14:20   #331
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez alicjadelicja92 Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny!
Wczoraj przykleiłam swój pierwszy w życiu plaster Lisvy po 7-dniowej przerwie, wcześniej brałam anty- Ovulastan Forte. Tabsy sprawdzały się rewelacyjnie, ale chyba spadło mi libido, co jest dość uciążliwe, nie tylko dla mnie.. chciałabym też dać odpocząć wątrobie. Dziś, podczas prysznica odkleił mi się wczorajszy plaster z podbrzusza, więc jestem jeden do tyłu.. aktualny nakleiłam na ramieniu, choć jestem przeciwniczką afiszowania się tym faktem.. cóż, nie miałam wyjścia.. podczas wysiłku fizycznego ten z ramienia też jakby nabiera powietrza, oczywiście przyciskałam go do skóry, ale wciąż nie przylega idealnie. Powietrze delikatnie dostaje się przy obwódce. Przez chwilę przyszło mi do głowy, aby zareklamować te plastry, bo szlag mnie trafił! Ochłonęłam.. i na razie daję sobie spokój.. jestem ciekawa, co będzie dalej.. Wy też dostrzegacie delikatne pęcherzyki pod plastrem? Czy mimo tego, są skuteczne po dłuższym stosowaniu?
Pozdrawiam!
Cześć, mnie się też kiedyś odkleił pod prysznicem, bo go źle przykleiłam, na naciągniętą skórę. Zauważyłam dopiero jak się poszłam balsamować Ja po swój wróciłam do wanny i przykleiłam z powrotem w tym samym miejscu. Potem spokojnie wytrzymał do kolejnej zmiany i nawet lepiej się kleił
U mnie też się czasami zdarzają te pęcherzyki i na razie nie jestem w ciąży Zawsze możesz się zbadać, żeby sprawdzić, czy to faktycznie działa.
U mnie te pęcherzyki pojawiają się w zależności od miejsca, w którym przyklejam plaster (na dużych i płaskich powierzchniach jak brzuch jest gładziutki przez cały tydzień).
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/

Edytowane przez chabrymakiistokrotki
Czas edycji: 2016-07-20 o 14:23
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 15:03   #332
Olaszek
Raczkowanie
 
Avatar Olaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 225
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Clementia Pokaż wiadomość
Mój mi robi to samo a mam cerę suchą, niby się potem na nowo przytwierdza ale jest to dosyć niekomfortowe żeby ciągle sprawdzać czy aby plaster nie odpadł.Noszę go jedynie dlatego że po Evrze bolała mnie głowa a przy tym czuję się bardzo dobrze.
a jesteś pewna, że dobrze przyklejasz plasterek? na stronce nielykam.pl znajdziesz filmiki instruktażowe jak poprawnie przykleić plasterek. Zwróć też może na skład swojego żelu do kąpieli. Te co zawierają olejek arganowy niestety przyczyniają się do odklejania plastrów.
__________________
www.mojaszufladka.blogspot.com
Olaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 16:58   #333
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Cześć, mnie się też kiedyś odkleił pod prysznicem, bo go źle przykleiłam, na naciągniętą skórę. Zauważyłam dopiero jak się poszłam balsamować Ja po swój wróciłam do wanny i przykleiłam z powrotem w tym samym miejscu. Potem spokojnie wytrzymał do kolejnej zmiany i nawet lepiej się kleił
U mnie też się czasami zdarzają te pęcherzyki i na razie nie jestem w ciąży Zawsze możesz się zbadać, żeby sprawdzić, czy to faktycznie działa.
U mnie te pęcherzyki pojawiają się w zależności od miejsca, w którym przyklejam plaster (na dużych i płaskich powierzchniach jak brzuch jest gładziutki przez cały tydzień).
musisz mieć czystą i suchą skórę nie stosuj w tym miejscu kosmetyków zawierających olejki- po naklejeniu mocno dociśnij plaster i przytrzymaj min 30 sek
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 09:06   #334
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez nicegirl Pokaż wiadomość
musisz mieć czystą i suchą skórę nie stosuj w tym miejscu kosmetyków zawierających olejki- po naklejeniu mocno dociśnij plaster i przytrzymaj min 30 sek
Wiem Ale niestety pęcherzyków nie da się uniknąć. Skóra przecież pracuje i się rozciąga: rękę trzeba czasem podnieść, tyłek wypiąć, usiąść, wstać, zatańczyć
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/

Edytowane przez chabrymakiistokrotki
Czas edycji: 2016-07-23 o 09:08
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 13:51   #335
ashtare
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cześć,
to mój szósty dzień stosowania Lisvy. Ogólnie czuję się dobrze, ale szczerze, pomimo że w weekend był bardzo ciepło, to ja się cały czas stresowałam i przykrywałam ramiona.
Czy wasze plastry też tak wyglądają po 3-4 dniach?!
Masakra. Oczywiście może mieć tu wpływ to, że najczęściej chodzę w ubraniach koloru czarnego (ale nie tylko :P ), ale tym jak to dziś wygląda jestem załamana.
Oczywiście cały ten "brud" jest pod plastrem, ale nie chcę tam "gmerać" , żeby się nie odkleił.

Dodatkowo dziś zaczęła mnie swędzieć skóra pod plastrem, ale nie wiem czy to nie efekt myślenia o tym brudzie, czy rzeczywiście coś się "tam" dzieje. Czekam ze zniecierpliwieniem do dnia 8, żeby nakleić Nowy!

Podzielcie się swoimi zdjęciami plastrów przed wymianą. Jestem ciekawa jak to u was wygląda?

Napiszcie proszę, gdzie naklejacie plastry. Ja bym chętnie nakleiła plecy, ale zgodnie z instrukcją można tylko na brzuch, pośladek lub ramię.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1136.jpg (52,0 KB, 22 załadowań)
__________________
Pozdrawiam
Agnieszka

Zapraszam do wymiany:

kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=684242

ubrania, buty, dodatki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=684247

Edytowane przez ashtare
Czas edycji: 2016-07-25 o 14:07
ashtare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 18:22   #336
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Dla mnie ten bród pod plastrem i oklejanie się brzegów, czasem całego plastra, pęcherzyki powietrza pod to były główne powody dlaczego przeszłam na tabsy.

Sent from my Galaxy Tab E
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 20:06   #337
Olaszek
Raczkowanie
 
Avatar Olaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 225
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Bród da się zmyć bez problemu płynem micelarnym, a na odklejanie się rogów producent plasterków Lisvy znalazł rozwiązanie i wyprodukował okrągłe plasterki.
__________________
www.mojaszufladka.blogspot.com
Olaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-26, 15:24   #338
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Nie ma co się nakręcać. Owszem, ja jak nakleiłam swój pierwszy pierwszy plaster to też ciągle sprawdzałam czy jest na swoim miejscu itp. ale teraz naklejam i nawet zapominam, że je mam. Do brudnej otoczki się przyzwyczaiłam, skóra jeszcze ani razu mnie nie swędziała pod plastrem ani nic się nie działo. Dla mnie te plastry są zdecydowanie lepsze niż tabsy
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 16:38   #339
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez ashtare Pokaż wiadomość
Cześć,
to mój szósty dzień stosowania Lisvy. Ogólnie czuję się dobrze, ale szczerze, pomimo że w weekend był bardzo ciepło, to ja się cały czas stresowałam i przykrywałam ramiona.
Czy wasze plastry też tak wyglądają po 3-4 dniach?!
Masakra. Oczywiście może mieć tu wpływ to, że najczęściej chodzę w ubraniach koloru czarnego (ale nie tylko :P ), ale tym jak to dziś wygląda jestem załamana.
Oczywiście cały ten "brud" jest pod plastrem, ale nie chcę tam "gmerać" , żeby się nie odkleił.

Dodatkowo dziś zaczęła mnie swędzieć skóra pod plastrem, ale nie wiem czy to nie efekt myślenia o tym brudzie, czy rzeczywiście coś się "tam" dzieje. Czekam ze zniecierpliwieniem do dnia 8, żeby nakleić Nowy!

Podzielcie się swoimi zdjęciami plastrów przed wymianą. Jestem ciekawa jak to u was wygląda?

Napiszcie proszę, gdzie naklejacie plastry. Ja bym chętnie nakleiła plecy, ale zgodnie z instrukcją można tylko na brzuch, pośladek lub ramię.

to, że najczęściej nosisz czarne ubrania oczywiście może mieć wpływ próbowałaś wziąć patyczek higieniczny zamoczyć go w oliwie i zmyć tę otoczkę?
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 20:14   #340
Olaszek
Raczkowanie
 
Avatar Olaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 225
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez nicegirl Pokaż wiadomość
to, że najczęściej nosisz czarne ubrania oczywiście może mieć wpływ próbowałaś wziąć patyczek higieniczny zamoczyć go w oliwie i zmyć tę otoczkę?
Polecam płyn micelarny. Zdecydowanie lepiej sobie radzi z czarną otoczką z kleju od plasterka.
__________________
www.mojaszufladka.blogspot.com
Olaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 15:09   #341
Nie_lykam
Przyczajenie
 
Avatar Nie_lykam
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez nicegirl Pokaż wiadomość
musisz mieć czystą i suchą skórę nie stosuj w tym miejscu kosmetyków zawierających olejki- po naklejeniu mocno dociśnij plaster i przytrzymaj min 30 sek


Nicegirl, masz absolutną rację! przytrzymanie plastra 30 sekund jest kluczowe i rzeczywiście, nie zaleca się stosowania do mycia ciała żelu, który zawiera olejek arganowy - sprawdzajcie składy Waszych kosmetyków do kapieli
Nie_lykam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-28, 17:35   #342
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Nie_lykam Pokaż wiadomość
Nicegirl, masz absolutną rację! przytrzymanie plastra 30 sekund jest kluczowe i rzeczywiście, nie zaleca się stosowania do mycia ciała żelu, który zawiera olejek arganowy - sprawdzajcie składy Waszych kosmetyków do kapieli
ja to bym nawet dmuchając na zimne nie stosowała kosmetyków z zawierających po prostu olejki- nie tylko arganowy
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 19:10   #343
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Ja odtluszczam skore spirytusem bezposrednio przed naklejeniem plastra i zawsze trzyma sie bezproblemowo, nie robia mi sie tez zadne babelki powietrza pod plastrem.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 23:12   #344
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Ja mam do odsprzedania plastry opakowanie całe niestety na OLX usuneli :O nie dozwolone aż dziwne.
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 06:03   #345
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Ja mam do odsprzedania plastry opakowanie całe niestety na OLX usuneli :O nie dozwolone aż dziwne.
Ale co jest dziwne? Odsprzedaz lekow jest zabroniona.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 16:36   #346
Claudia
Raczkowanie
 
Avatar Claudia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 230
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Ja stosowałam te plasterki tylko przez miesiąc, a szkoda, bo byłam z nich bardzo zadowolona Z powodu kłopotów z krążeniem musiałam przerwać ich stosowanie i wrócić do hmmm metod mechanicznych

Również mam problem, zostało mi 5 plastrów ( 1 opakowanie całe, z jednego zabrana 1szt) i myślę co z nimi zrobić. Sprzedać w necie nie wolno, znajome stosują tabletki, w rodzinie nikt nie stosuje hormonów przez nasze wspaniałe krążenie... Co z tym fantem....
__________________
Dzień bez dobrej książki jest dniem straconym...

Dążenie do perfekcji jest szokująco nakręcające pomimo kosztów, zachodu i wyrzeczeń...
Claudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 19:30   #347
Olaszek
Raczkowanie
 
Avatar Olaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 225
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Może popytaj wśród koleżanek. Lisvy to naprawdę dobre plastry, które nie powodują skutków ubocznych więc, któraś z Twoich koleżanek na pewno stosuje
__________________
www.mojaszufladka.blogspot.com
Olaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 22:34   #348
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Claudia Pokaż wiadomość
Ja stosowałam te plasterki tylko przez miesiąc, a szkoda, bo byłam z nich bardzo zadowolona Z powodu kłopotów z krążeniem musiałam przerwać ich stosowanie i wrócić do hmmm metod mechanicznych

Również mam problem, zostało mi 5 plastrów ( 1 opakowanie całe, z jednego zabrana 1szt) i myślę co z nimi zrobić. Sprzedać w necie nie wolno, znajome stosują tabletki, w rodzinie nikt nie stosuje hormonów przez nasze wspaniałe krążenie... Co z tym fantem....
JA równiez ten sam problem stopy gorące i ból nóg nie do wytrzymania! ... szkoda bo zostały opakowania niepotrzebnie chyba przy układzie krwionośnym nie można żadnej Anty
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 23:12   #349
Claudia
Raczkowanie
 
Avatar Claudia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 230
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
JA równiez ten sam problem stopy gorące i ból nóg nie do wytrzymania! ... szkoda bo zostały opakowania niepotrzebnie chyba przy układzie krwionośnym nie można żadnej Anty
No niestety, całe życie unikałam hormonów ze strachu przed zakrzepami, aż wreszcie stwierdziłam, chociaż spróbuję! Oprócz oczywistych względów bezpieczeństwa mam problem z bolesnymi, obfitymi i długimi miesiączkami... Po miesiącu (3 plasterki + jeden z powodu odklejenia poprzednika) dorobiłam się... dwóch zakrzepów w nodze Ból, ciężkość i strasznie nabrzmiałe żyły... W tak krótkim czasie, aż trudno uwierzyć. Na szczęście już jest dużo lepiej, bo dostałam dobre leki, ale była tragedia, nie mogłam spać przez te nogi. Także naprawdę nie warto, gdy w rodzinie są przypadki żylaków A ja mam za swoje, mądry Polak po szkodzie

W każdym razie oprócz moich krążeniowych problemów, przez ten miesiąc czułam się świetnie! Żadnych skutków ubocznych, wręcz miałam świetny nastrój, wreszcie zmniejszyła się moja nerwowość i wieczny stres

Btw żadna z koleżanek nie stosuje plasterków, tylko tabletki...
__________________
Dzień bez dobrej książki jest dniem straconym...

Dążenie do perfekcji jest szokująco nakręcające pomimo kosztów, zachodu i wyrzeczeń...
Claudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-31, 19:44   #350
Olaszek
Raczkowanie
 
Avatar Olaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 225
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

No to zdecydowanie sprawa do przedyskutowania z ginekologiem.
__________________
www.mojaszufladka.blogspot.com
Olaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 22:29   #351
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

raczej na układ krwionośny żylaki pajączki nie powinno sie stosowac żadnej Anty tylko pogarsza sprawę jak i hormony! :/
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 00:37   #352
zielone_oczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 228
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

tak się zastanawiam...
mój chłopak ufa tym plastrom ale widzę u niego, że czasem się obawia jak mam tydzień bez plastrów
czy aby na pewno można się kochać jak mam tydzień przerwy

czy u Was było podobnie ? czy musiałyście jakoś zapewniać partnera że przy tygodniu odstawienia plastry działają? raczej hormony od nich..
zastanawiam się co powiedziałyście aby partner był spokojny
zielone_oczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 20:47   #353
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez zielone_oczka Pokaż wiadomość
tak się zastanawiam...
mój chłopak ufa tym plastrom ale widzę u niego, że czasem się obawia jak mam tydzień bez plastrów
czy aby na pewno można się kochać jak mam tydzień przerwy

czy u Was było podobnie ? czy musiałyście jakoś zapewniać partnera że przy tygodniu odstawienia plastry działają? raczej hormony od nich..
zastanawiam się co powiedziałyście aby partner był spokojny
Daj mu ulotkę do poczytania. Będzie miał napisane czarno na białym
Nie, mój partner był w miarę ogarnięty
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 17:28   #354
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Daj mu ulotkę do poczytania. Będzie miał napisane czarno na białym
Nie, mój partner był w miarę ogarnięty
oni chyba już tak mają kwestia przyzwyczajenia
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 19:33   #355
jbond007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 5
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Hej.
Właśnie jestem "w trakcie" pierwszego plasterka Lisvy. Choruję na niedoczynność tarczycy, do tego mam spore krągłości [tak, chcę schudnąć ]. W tym momencie nie uprawiam seksu z nikim, a ginekolog mimo to przepisał mi Lisvy.
Przez pierwsze dni po naklejeniu wszystko było w porządku. Wczoraj pojawiło się nagłe osłabienie, dosłownie prawie zwaliło mnie z nóg. Do tego doszły nudności [utrzymujące się przez cały dzień], uczucie "rewolucji" w żołądku, jak przy grypie żołądkowej [nie, nie jestem chora ], ból głowy i te dziwne uczucie "lekkości" (?) nóg. Nigdy przedtem mi się to nie pojawiało. Gdy chodzę, to czuję się tak, jakby moje nogi były jak piórko, jakbym za moment miała zemdleć. Ten stan nie chce póki co ustąpić, jedynie nudności zmniejszyły swą siłę. Kolejną wizytę u lekarza mam dopiero 22, ale zastanawiam się, czy nie pójść szybciej.
*mój organizm ma problemy z antykoncepcją, wręcz nie lubi jej. Po tabletkach wątroba mi oszalała, wyniki były kiepskie. Zastanawiam się, czy jest w ogóle taka antykoncepcja, której mój organizm nie odrzuci?
jbond007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 20:17   #356
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez jbond007 Pokaż wiadomość
Hej.
Właśnie jestem "w trakcie" pierwszego plasterka Lisvy. Choruję na niedoczynność tarczycy, do tego mam spore krągłości [tak, chcę schudnąć ]. W tym momencie nie uprawiam seksu z nikim, a ginekolog mimo to przepisał mi Lisvy.
Przez pierwsze dni po naklejeniu wszystko było w porządku. Wczoraj pojawiło się nagłe osłabienie, dosłownie prawie zwaliło mnie z nóg. Do tego doszły nudności [utrzymujące się przez cały dzień], uczucie "rewolucji" w żołądku, jak przy grypie żołądkowej [nie, nie jestem chora ], ból głowy i te dziwne uczucie "lekkości" (?) nóg. Nigdy przedtem mi się to nie pojawiało. Gdy chodzę, to czuję się tak, jakby moje nogi były jak piórko, jakbym za moment miała zemdleć. Ten stan nie chce póki co ustąpić, jedynie nudności zmniejszyły swą siłę. Kolejną wizytę u lekarza mam dopiero 22, ale zastanawiam się, czy nie pójść szybciej.
*mój organizm ma problemy z antykoncepcją, wręcz nie lubi jej. Po tabletkach wątroba mi oszalała, wyniki były kiepskie. Zastanawiam się, czy jest w ogóle taka antykoncepcja, której mój organizm nie odrzuci?
Ja bym poszła szybciej do jakiegoś lekarza
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 20:19   #357
jbond007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 5
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Czy te objawy mogą świadczyć o nietolerancji a. hormonalnej w plastrach?
Jest to moje pierwsze zetknięcie z antykoncepcją po długim czasie, w dodatku pierwsze z plastrami.
jbond007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 20:22   #358
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez jbond007 Pokaż wiadomość
Czy te objawy mogą świadczyć o nietolerancji a. hormonalnej w plastrach?
Jest to moje pierwsze zetknięcie z antykoncepcją po długim czasie, w dodatku pierwsze z plastrami.
Najlepiej to Ci odpowie lekarz na te pytanie, nie ma co szukać odpowiedzi na forum
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 20:38   #359
Olaszek
Raczkowanie
 
Avatar Olaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 225
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Lisvy nawet w ulotce nie mają mowy o skutku ubocznym jakim jest tycie. Także moim zdaniem bez obaw możesz je stosować. Lekarz wie ajlepiej co jest dobre dla Ciebie.
__________________
www.mojaszufladka.blogspot.com
Olaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 20:59   #360
jbond007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 5
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Nie chodzi mi o tycie po nich, tylko o ten dziwny stan "lekkości" nóg
jbond007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-20 10:51:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.