Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-12, 07:26   #1
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328

Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)


Witam!
Nie wiem czy ten wątek spotka się z zainteresowaniem wizażanek, ale co tam postanowiłam i tak go założyć .
Dziewczyny napiszcie jaka była najlepsza impreza (z dotychczasowych) na jakiej byłyście i dlaczego.
Jeśli chodzi o mnie to był to tegoroczny Mayday w katowickim Spodku, który odbył się w czwartek(10.11.2005).
Impreza była profesjonalnie zorganizowana, muzyka wcale nie tak mocno komercyjna, ludzi było zatrzęsienie, chyba sprzedano więcej biletów niż Spodek jest w stanie pomieścić. Co do wykonawców to widać też było, że bardzo się starali, że nie zignorowali polskiej publiczności, no może z jednym wyjątkiem (jeden set w ogóle mi się nie podobał). Spotkałam wielu znajomych z Poznania, poznałam też kilka osób (płci męskiej ).
Ogółem to bez snu byłam przez 36 godzin, wyleciały mi 3 plomby z zębów (nie mam zielonego pojęcia dlaczego), ale nie żałuję niczego, gdybym miała pojechać jeszcze raz, to na pewno bym tak zrobiła. Bardzo mi się marzy niemiecki Mayday, który trwa 2 dni, a nie 1 jak u nas.Może kiedyś....
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 07:37   #2
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

mysle, ze taka impreza jeszcze przede mną
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 07:53   #3
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

moja to impreza w klubie Hipnoza w Toruniu ale niedługo moja 18 więc myślę że zmienię zdanie co do najlepszej imprezy
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 08:08   #4
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

Moją imprezą jest również Mayday) Było wspaniale!!
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 08:13   #5
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

O Domina, a do której byłaś? Ja ze znajomymi byłam w Spodku tak po 20:00 i tak po 6:00 rano wychodziłam. 10 godzin imprezy, nieźle . Dzisiaj cierpie bo mam straszne zakwasy, już wczoraj poczułam moje łydki i kark, dzisiaj dodatkowo boli górna część pleców oraz uda i pośladki .
Ps. Fajnie masz, że mieszkasz w Katowicach, u mnie w Poznaniu jak już jakąś impreze zorganizują w Arenie (to taki jakby wasz spodek, ale o połowę mniejszy i ma inny kształt) to jest to impreze pseudo techniczna takie umcyk umcyk, na którą przychodzą praktycznie same karki z blacharami blehh...
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 08:29   #6
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

moja najlepsza impreza to piana party klubie Tropics w Lloret de mar w Hiszpani
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 09:09   #7
skapula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 271
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

Na pierwszym miejscu koncert zespołu TOOL w Richmond, VA, USA (sierpień 2002), który rok później powtórzyłam w katowickiem Spodku i wrażenia wcale nie były gorsze.

Marzę o koncercie The Cure i mam nadzieję, ze kiedyś to marzenie się spełni.
skapula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-12, 09:20   #8
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

No ja byłam od 19:30 tak też do 6 rano Wczoraj przespałam cały dzień a dziś znów się wybieram na impreze świetować moje urodzinki:P Ja spodek widze z okna więc nie było problemu:P
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 09:31   #9
Mego
Raczkowanie
 
Avatar Mego
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 360
GG do Mego
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

Cytat:
Napisane przez prowokacja17
moja najlepsza impreza to piana party klubie Tropics w Lloret de mar w Hiszpani
Też tam byłam i było całkiem nieźle, ale to nie była moja najlepsza impreza. Najlepsze party są u koleżanki w domu.
__________________

Mego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 09:38   #10
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

najlepsza impreza?? było ich kilka,ale najlepiej wspominam te w akademikach PW w Warszawie świetna atmosfera,pierw "domówka"a potem najczęsciej do proximy wydaje sie ze nic specjalnego,ale Ci ludzie...poezja było wspaniale
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 11:18   #11
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

Camillo to super ze byłaś na Mayday Ja jeszcze nigdy nie byłam ale wydaje mi się że to nie dla mnie bo lubie bardziej klubową muze a nie hard techno wiec w ten czwartek byłam na moim szkolnym półmetku w klubie w Katowicach Było fajnie ale pomijam fakt ze stałam jakieś 30 minut w ogromnej kolejce... A moją najlepsza impreza byłą chyba ostatnia 18nastka mojej koleżanki -super ludzie i atmosfera Towarzystwo tak się rozkręciło że było nawet śpiewanie przy stole
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-12, 11:33   #12
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

UU, takich imprez było wiele....ale nie potrafię powiedzieć, która najlepsza Wiekszość koncertów, na których bywałam i bywam..przez ostatnie dwa lata festiwal rockowy w Węgorzewie no a poza tym to... urodziny z moimi przyjaciółmi zawsze jest wtedy super!
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 11:36   #13
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

Najlepsza? Wszystkie były fajnie Najlepsze dla mnie osobiście są domówki u znajomych, gdzie mogę nocować, bo nie wracam nietrzeźwa do domu, siedzimy do białego rana, tańczymy, potem śpimy po 2 godziny, a potem na drugi dzień zamawiamy pizze, która na kacu smakuje wyjątkowo smacznie


A za miesiąc moja 18tka, która mam nadzieje okaże się najlepszą z najlepszych imprez
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 11:47   #14
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

Nie umiem się zdecydować Generalnei jeśli miałabym wybierać to zawsze wybrałabym te imprezy, które spędziłam z fajnymi ludźmi, miejsca są mniej istotne. Waham się pomiędzy osiemnastką , którą miałyśmy wspólną, ja i moja przyjaciółka, urodzinami mojego kolegi a imprezą na zakończenie liceum , która odbyła się na przy torach kolejowych Nie umiem wybrać
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 13:59   #15
stania
Raczkowanie
 
Avatar stania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: the Zambrow city !
Wiadomości: 98
GG do stania
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

Chyba tegoroczne Mazury Hip - hop Festiwal Giżycko. to był prawdziwy hardkor zarówno koncerty jak i cały wyjazd Mam tyle do wspominania że ohohoooo. To było poprostu super !! Duże wrażenie zrobił na mnie też koncert OSTR a i Feel the beat mi sie podobało
__________________
KWINTESENCJA WSZELKICH DZIAŁAŃ, ZACHOWAŃ I NIE TYLKO KTÓRE OKREŚLA SIĘ MIANEM INDYWIDUALNYCH, BRAWUROWYCH, NIETUZINKOWYCH, MAKSYMALNIE ZA***ISTYCH,
JEDNOCZEŚNIE NAJWYŻSZEJ KLASY I JAKOŚCI
STYL NAD STYLE


Marcin

Edytowane przez stania
Czas edycji: 2005-11-12 o 17:04
stania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 14:37   #16
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

Cytat:
Napisane przez satine
Camillo to super ze byłaś na Mayday Ja jeszcze nigdy nie byłam ale wydaje mi się że to nie dla mnie bo lubie bardziej klubową muze a nie hard techno wiec w ten czwartek byłam na moim szkolnym półmetku w klubie w Katowicach Było fajnie ale pomijam fakt ze stałam jakieś 30 minut w ogromnej kolejce... A moją najlepsza impreza byłą chyba ostatnia 18nastka mojej koleżanki -super ludzie i atmosfera Towarzystwo tak się rozkręciło że było nawet śpiewanie przy stole

Też chciałam isć na ten półmetek ale niestety był akurat w tym samym czasie co Mayday....;((
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 14:38   #17
Paris
Zadomowienie
 
Avatar Paris
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 012
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

23-latek umarł podczas imprezy techno Mayday

Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 23-letniego mieszkańca Raciborza, który w nocy z czwartku na piątek w katowickim Spodku bawił się na imprezie techno - Mayday. Prawdopodobnie przyczyną zgonu chłopaka było przedawkowanie narkotyków.
"Kiedy 23-latek zasłabł, na miejsce wezwana została karetka pogotowia, która przewiozła go do szpitala z objawami zatrucia narkotykami" - powiedział Jacek Pytel z zespołu prasowego śląskiej policji.

O sprawie została powiadomiona policja i prokuratura. Czy przyczyną zgonu było rzeczywiście przedawkowanie narkotyków, ma wykazać sekcja zwłok.

Pytel dodał, że podczas tegorocznej edycji Mayday policjanci zatrzymali trzy osoby z różnych części Polski, które miały przy sobie narkotyki.

Mayday to największa Polsce impreza muzyki techno, ostatnia edycja była już szóstą. Najlepsi polscy i zagraniczni didżeje grali dla blisko dziesięciotysięcznej publiczności do piątkowego rana.

Podczas jednej z poprzednich Mayday także zmarł młody chłopak. Przyczyną było przedawkowanie narkotyków.
__________________
That's life, that's what all the people say.
You're riding high in April,
Shot down in May
But I know I'm gonna change that tune,
When I'm back on top, back on top in June...
Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 15:39   #18
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

Nie było takiej imprezy, bo nie chodzę za bardzo na imprezy i zastanawiam się czy to się zmieni i kiedy
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 15:42   #19
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

Cytat:
Napisane przez Paris
23-latek umarł podczas imprezy techno Mayday

Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 23-letniego mieszkańca Raciborza, który w nocy z czwartku na piątek w katowickim Spodku bawił się na imprezie techno - Mayday. Prawdopodobnie przyczyną zgonu chłopaka było przedawkowanie narkotyków.
"Kiedy 23-latek zasłabł, na miejsce wezwana została karetka pogotowia, która przewiozła go do szpitala z objawami zatrucia narkotykami" - powiedział Jacek Pytel z zespołu prasowego śląskiej policji.

O sprawie została powiadomiona policja i prokuratura. Czy przyczyną zgonu było rzeczywiście przedawkowanie narkotyków, ma wykazać sekcja zwłok.

Pytel dodał, że podczas tegorocznej edycji Mayday policjanci zatrzymali trzy osoby z różnych części Polski, które miały przy sobie narkotyki.

Mayday to największa Polsce impreza muzyki techno, ostatnia edycja była już szóstą. Najlepsi polscy i zagraniczni didżeje grali dla blisko dziesięciotysięcznej publiczności do piątkowego rana.

Podczas jednej z poprzednich Mayday także zmarł młody chłopak. Przyczyną było przedawkowanie narkotyków.
Nie rozumiem w jakim celu wkleiłaś tutaj ten artukuł. Narkotyki są wszędzie i nie tylko na imprezie takiej jak Mayday, sa poprostu tacy co biorą i co nie biorą i też tacy którzy jadą głownie w celu dobrej zabawy a nie naćpania się Aha i wątek nie jest na temat szkodliwości narkotyków tylko od obrej zabawie...
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-12, 15:58   #20
Paris
Zadomowienie
 
Avatar Paris
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 012
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

Cytat:
Napisane przez satine
Nie rozumiem w jakim celu wkleiłaś tutaj ten artukuł. Narkotyki są wszędzie i nie tylko na imprezie takiej jak Mayday, sa poprostu tacy co biorą i co nie biorą i też tacy którzy jadą głownie w celu dobrej zabawy a nie naćpania się Aha i wątek nie jest na temat szkodliwości narkotyków tylko od obrej zabawie...
Wiesz, zdążyłam zauważyć o czym jest wątek, aż tak głupia nie jestem, wkleiłam, bo wkleiłam tak mi się podobało i koniec. Dziewczyny mówiły tu o tej imprezie w samych superlatywach, więc postanowiłam wkleić to, aby pokazać drugą stronę medalu. Koniec.
__________________
That's life, that's what all the people say.
You're riding high in April,
Shot down in May
But I know I'm gonna change that tune,
When I'm back on top, back on top in June...
Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 16:05   #21
anee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 30
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

moze nie najlepsza ale za to najsmieszniejsza impreza jaka pamieta byl sylwester pare lat temu, wraz z moja qmpelka nie wiedzialysmy gdzie pojdziemy bo wszyscy wynajmowali wtedy baru,puby itd a nam sie to nie usmiechalo pare dni wczesniej dostalysmy zaproszenie od naszego dawneeeego kolegi, wiec zabralysmy jeszcze pare dziewczyn i poszlysmy tam...to co zobaczylysmy przeszlo nasze najsmielsze oczekiwania
okazalo sie ze nasz kolega stal sie w tym czasie dlugowlosym fanem metalu
a my tam zaszalalysmy w pastelowych bluzeczkach(ach te dzikie wowczas 15tki) impra okazala sie byc dla ludzi o mrocznych gustach a my wygladalysmy jakbys,my sie urwaly z Marsa ale z tego co pamietam szybko sie rozkrecilo wszystko i niechec zniknela (choc zialysmy z nich jeszcze dluuuuugo potem a oni z nas zreszta tez)
czasami takie mieszanki - niespodzianki moga byc calkiem zabawne
anee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 16:05   #22
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

Hmm, najlepsza (bo jedyna większa na jakiej byłam, te mniejsze na których często bywam są raczej na jednakowym poziomie - chodzi tu zarówno o dyskoteki jak i domówki) to chyba tegoroczny Sunrise w Rewalu. Muzyka i nagłośnienie fajne, podobnie z całym oświetleniem, laserami itp. Tylko pogoda nie dopisała i zatapiające się przez dwa dni nogi w zimnym piasku przeszkadzały trochę w zabawie. Ale wspominam bardzo miło, pewnie dlatego, że to była pierwsza impreza z takim rozmachem na jakiej byłam, a poza tym to były wakacje..
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 16:11   #23
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

a moja hmm nie wiem, dużo było fajnych koncert Stinga, koncert Sidneya Polaka (a raczej biba po koncercie ;P) koncert Pidzamy, koncert Kultu, no i jakieś domówki, albo imprezy dyskotekowe :P hehe a także ognisko mojej kuzynki to było jakies 3 lata temu, mialam 15 lat a wokol mnie ludzie powyżej 20 - bawilam sie do 7.00 rano i było po prostu nieziemsko, pozniej spałam z jednym kolegą (tylko spałam ) a wstaliśmy o 19.00 :P i wszystko było takie nowe, dorosłe ( hehe ) tak, to chyba była moja najlepsza impreza
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 16:18   #24
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

Lech Soccer Tour 2005 w Dziwnowie!! (Nie wiem, czy dobrze napisałam, w kazym razie były to rozgrywki piłki nożnej na plaży, a wieczorkiem impreza)
Było cudownie, ludzie super-ogólnie bardzo mi się podobało
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 16:49   #25
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

Pierwsza super imprezka to wakacje po pierwszej klasie liceum. Pojechałam wtedy do Kołobrzegu by pracować w stadninie, no i wybraliśmy się grupą na koncert Big Cyca... no i Yen postanowila skakac ze sceny... pierwszy skok byl super ale za drugim mnie nie zlapali i mialam taaakie limo - wszyscy nazywali mnie potem Śliweczka a po koncercie zabawa na plaży - było super!

Druga to Sylwester ze znajomymi w czwartej klasie liceum.

No i ostatnie wakacje, gdzie prawie codziennie jeździłam z moim TŻ do 3miasta, gdzie on grał w zespole latynoamerykańskim w różnych nadmorskich knajpkach (np. Copacabana w sopocie), a ja tańczyłam do upadłego

Poza tym uwielbiam domowe imprezki ze znajomymi, no i wyjazdy na konferencje pewnej szalonej organizacji studenckiej I moze jestem dziwna, ale całkiem dobrze bawie sie ze swoja rodzinką - zawsze jest duuuzo śmiechu
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 18:57   #26
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

tak na mysl przychodzi mi;
  • półmetek
  • moja 18stka- rewelacja, jeszcze raz bym zrobiła taką
  • Electric Kingdom - w szczególności sety Westbama(mój guru muzyczny) i Mr.X-właśnie w poznańskeij arenie - weszłam na parkeit o 22, zeszłam o 5 rano
  • koncert Westbama we wrocławskim Metropolis
  • parę extra imprez we wrcoławskim Radiobarze
teraz w czwartek byłam w Poznaniu na Independance - ale średnio mi sie podobało :/
w zeszłym roku byłam też w Spodku na CArlu Coxie, ale jakoś publika była drętwa,nie było klimatu, choć Carl wymiatał nieziemsko
chciałam też na Mayday bo kocham Westbama, ale mój TŻ nie dał się wyciągnąć
za to w sobotę za tydzień odbiję sobie we Wrocku w HL gra Tiesto, Cube, Angelo Mike i sporo innych DJ - mam nadzieję,że to będzie jedna z tych najlepszych imprez
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']

Edytowane przez _Roxi
Czas edycji: 2005-11-12 o 22:12
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 19:37   #27
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

Cytat:
Napisane przez Paris
Wiesz, zdążyłam zauważyć o czym jest wątek, aż tak głupia nie jestem, wkleiłam, bo wkleiłam tak mi się podobało i koniec. Dziewczyny mówiły tu o tej imprezie w samych superlatywach, więc postanowiłam wkleić to, aby pokazać drugą stronę medalu. Koniec.
Proponuje Ci pojechac i zobaczyc jak to jest i wtedy opisuj swoje przezycia. A wklejenie tego artukułu było kompletnie niepotrzebne... Moze w taki razie ja wkleje artykuł o tym jak dziewczyna w szkole przedawkowała amfetamine i zmarła podczas pisania sprawdzianu na lekcjji
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 19:44   #28
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

astigmatic festiva
heineken music open'er festival


wybieram się ponownie
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 20:01   #29
roksanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wrocław-właściwie to wieś pod ;/
Wiadomości: 494
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

o ciężko mi by było sie zdecydować na najlepszą imprezę. dużo tego było ale jakbym musiała wybrać to

- maydej ale 2004 (na tegoroczny miałam nie jechac, pojechałam i sie tyćko zawiodłam. rok temu i 2 lata temu było duuużo lepiej )
- moja studniówka (oj... działo się, działo . chętnie poszłabym sibie jeszcze raz)
- sylwester 2004/2005 - niby nic nadzwyczajnego by byłam w klubie z przyjaciółmi ale była tak cudna, przyjazna atmosfera że barzdo miło to wspominam
roksanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 20:04   #30
roksanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wrocław-właściwie to wieś pod ;/
Wiadomości: 494
Dot.: Wasza najlepsza impreza na jakiej byłyście :-)

Cytat:
Napisane przez _Roxi
wza to w sobotę za tydzień odbiję sobie we Wrocku w HL gra Tiesto, Cube, Angelo Mike i sporo innych DJ - mam nadzieję,że to będzie jedna z tych najlepszych imprez
ja też będę na tiesto!!! jeśli będzie choc w połowie tak super nak na innych "Tiesto in concert" to już się nie mogę doczekać
roksanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-09 09:49:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.