Swiat porad - ćwiczenia - widoczne rezultaty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-18, 20:39   #1
szyszunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 5

Swiat porad - ćwiczenia - widoczne rezultaty?


Hej dziewczyny,
wlasnie zakupilam plytke z ćwiczeniami i zamierzam ostro wziac sie do nich! Ale ciekawa jestem czy ktoras z was juz cwiczy z nimi i czy rzeczywiscie daja one rezultaty? Aha napiszcie jeszcze jak czesto cwiczycie, i czy 2h na raz czy moze 1 plytka dzisiaj, 2- jutro?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fitness.jpg (9,8 KB, 3 załadowań)
szyszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-19, 17:33   #2
Edziasutula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 17
Re: Swiat porad - ćwiczenia - widoczne rezultaty?

hej Szyszunia. płytki są super ja ćwiczę już od 1,5 miesiąca i schudłam 6kg. świetnie się czuję i zdecydowanie bardziej polecam ćwiczenia na przemian tzn. jedna plyta w jeden dzień druga w następny itd. przy czym oczywiście dieta pozdrawiam i trzymam kciuki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif jump.gif (18,0 KB, 1 załadowań)
Edziasutula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 18:43   #3
*Sylvia*
Raczkowanie
 
Avatar *Sylvia*
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: woj.pomorskie
Wiadomości: 175
GG do *Sylvia* Wyślij wiadomość przez MSN do *Sylvia*
Re: Swiat porad - ćwiczenia - widoczne rezultaty?

Hello!

A mozesz powiedziec,co za diete stosowalas,ze udalo Ci sie schudnac 6kg?I czy masz problemy z nadwaga,ze latwo Ci zrzucic niezbedne kilogramy?Bo ja jestem osoba raczej szczupla,tylko ze ten nieszczesny brzuszek mnie dobija,i twarz,heh,no i jeszcze biore pigulki anty,na cere,wiec ciekaw jestem czy udaloby mi sie schudnac?No i moze jeszcze dodam,ze jestem uzalezniona od slodyczyciekaw jestem co to za dieta czekoladowa,czytalam,ze jakas aktorka schudla dzieki niej duzo kg...pozdrawiam!
__________________
Błagamy o jakąkolwiek pomoc - http://nadzieja-dobermana.pl/
*Sylvia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 18:55   #4
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: Swiat porad - ćwiczenia - widoczne rezultaty?

6 kg w 1,5 mies.???? Troszke w to powątpiewam szczeze powiem, no ale.... przy drakonskiej diecie moze moze. Moja kolezanka, ktora odchudza sie od roku, przy tym chodzi na aerobik w wodzie schudła własnie 6kg. A tu w miesiąc... no prosze!
Ja od ponad roku chodze do Fitness Clubu na rozne zjecia, srednio 2 lub 3 razy w tyg i roznicy na wadze nie widze, ale staję sie bardzie "ubita".
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 18:55   #5
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: Swiat porad - ćwiczenia - widoczne rezultaty?

6 kg w 1,5 mies.???? Troszke w to powątpiewam szczeze powiem, no ale.... przy drakonskiej diecie moze moze. Moja kolezanka, ktora odchudza sie od roku, przy tym chodzi na aerobik w wodzie schudła własnie 6kg. A tu w miesiąc... no prosze!
Ja od ponad roku chodze do Fitness Clubu na rozne zjecia, srednio 2 lub 3 razy w tyg i roznicy na wadze nie widze, ale staję sie bardzie "ubita". Tyłek, nogi ...
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 21:40   #6
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: Swiat porad - ćwiczenia - widoczne rezultaty?

Też ćwiczyłam z tymi płytkami. Ale po dwóch tygodniach zapał mi minął Plus jest taki, że pomyślałam sobie wtedy tak: skoro ćwiczę, to bez sensu to marnować i się objadać. No i dieta została mi do dzisiaj. Ale podchodzę do niej na luzie - jak jest jakaś okazja, impreza, przyjęcie itp to nie robię scen pt. "ja się odchudzam, proszę sałatkę bez sosu ", tylko przyznaję sobie dyspensę. A na codzień jem ok 1500kcal. I co? W 1,5 miesiąca schudłam 5 kg!!! Mniej więcej 1 kg/tydz jak ćwiczyłam, teraz po pół. A gruba na pewno nie jestem, ale do ideału mi brakuje, ha - już niewiele

Płytki są bardzo fajne właściwie, ja polubiłam szczególnie fat burning. Tylko leń ze mnie...
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 21:54   #7
Edziasutula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 17
Re: Swiat porad - ćwiczenia - widoczne rezultaty?

No moje drogie kobietki to jest możliwe ale trzeba byc uczciwym wobec siebie. Po pierwsze żadnych słodyczy , po drugie żadnego pieczywa , po trzecie żadnej wieprzowiny ani smazonych kotletów ,po czwarte zadnych ziemniaków makaronów ryzu i.t.p. A napewno zapytacie to co można? A więc można wiele! Wszystkie warzywa oprócz kukurydzy brukselki owoce oprócz bananów i winogron jabłka max. 2 dziennie i to nie na czczo dużo sałaty kurczak indyk (bez skóry) brokuły (można dużo) tuńczyk owoce morza chuda wędlina acha ja zamiast pieczywa jem wafle ryżowe są super!!! Można chudy twaróg mleko odtłucszczone jogurty tylko naturalne bez cukru 0%tł.Oczywiście woda soki pomidorowy grejfrutowy herbatki owocowe i zielona też czerwona pu-ergh.Tak więc naprawdę można tylko trochę zaparcia i zdyscyplinowania . Pozdrawiam i powodzenia.
Edziasutula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-20, 22:01   #8
Magilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 158
GG do Magilla
Re: Swiat porad - ćwiczenia - widoczne rezultaty?

Gorąco polecam te ćwiczenia! Przypominają mi się czasy (z zeszłego roku- codziennie przez 3 miesiące) w fitness clubie. Dzięki płytkom mogę ćwiczyć w domku, nie tracąc czasu na dojazdy. Nihdy nie lubiłam FBC, ale Zosia prowadzi to tak fajnie, że prawie nie czuć zmęczenia.
W ogóle te ćwiczenia zrobione są tak naturalnie; te drobne wpadki tylko dodają uroku. Brawa dla Izy, która stara się cały czas trzymać uśmiech na buzi (za te pozostałe panny wyglądają jakby były po znieczuleniu u dentysty- mięsień twarzy ani drgnie).
Dzisiaj ćwiczyłam TBC- czuję mięśnie, szczególnie ud.
Radzę ćwiczyć na zmianę, bo wtedy pozwalasz mięśniom odpocząć, a w tym czasie fat sie spala
Ja wielkich spadków wagi nie notuję (wierzę, że tłuchol "zamienia się w mięśnie"; gdzieś przeczytałam, że 1kg tłuszczu to 1,5 kg mięśni; oczywiście, że nie cały tłuszcz się zamienia, reszta się spala), za to obwody lecą!!
Magilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-28, 06:41   #9
spikowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 65
GG do spikowa
Re: Swiat porad - ćwiczenia - widoczne rezultaty?

witam piękne panie i odrazu zaznaczam że podziwiam każdą która schudła conajmniej 2 kilogramki w ciągu miesiąca. Ja do tej pory ani myślałam o ćwiczeniach,ciągle tylko diety i diety a efekty różne,czasem zadowalające ale tylko przez pierwszy miesiąc do momentu aż tłuszcz nie zaczął wracać na swoje ulubione miejsce.Teraz znalazłam w końcu pomocną dłoń a najlepsze jest to że to żadna z moich koleżanek,wręcz przeciwnie-facet!!! Kolega,który na wieść o tym że sie znowu odchudzam spytał czy znowu przed komputerem z przeczyszczającą herbatką na biurku? Ale zabolało,do czego oczywiście sie nie przyznałam,dostał opierdziel i od razu zmienił zdanie.Powiedział że mi pomorze pod warunkiem że bardzo chce i nie zrezygnuje po dwóch dniach.Więc od tygodnia jeżdże na rowerze conajmniej 3 godziny ale ćwicze z płytami bo mam duuuuuży brzuch i chce go zrzucić tak jak spada mi sadełko z ud,czyli w mgnieniu oka.Tak więc pytam czy płytki pomogą na zflaczały bębenek??
spikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-03, 17:02   #10
madlenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1
Re: Swiat porad - ćwiczenia - widoczne rezultaty?

O jakiej porze dnia ćwiczyć, żeby było najefektywniej?Czytałam, że najlepiej rano przed pierwszym posiłkiem, bo najszybciej spalamy tłuszczyk. Ale tak po mojemu to chyba po najbardziej sytym posiłku(oczywiście nie bezpośrednio) czyli w większości przypadków po obiadku. Któraś z was wie jak to jest?
madlenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-03, 20:44   #11
neli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 184
Re: Swiat porad - ćwiczenia - widoczne rezultaty?

Witaj Madziu

To zalezy co chcesz cwiczyc jeslie sa to aeroby czykli bieganie , rowerek.. to wlasnie na czczo .Tluszczyk sie wtedy spala.
Ale jesli cos z aerobicku kiedy tetno jest nieregularne to koniecznie po posliku najlepiej weglowaodanowym czyli np chlebek z jakimis warzywkami lub cokowlwiek takiego

pozdrawiam
__________________
Pozdrawiam

NELI
neli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-04, 21:45   #12
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Swiat porad - ćwiczenia - widoczne rezultaty?

Jestem posiadaczką tych płytek i jak na razie to ćwiczyłam jeden raz z płytki Fat Burning.Powód: praktycznie przy nich zasnęłam.Ćwiczenia są fajne owszem, ale denerwuje mnie muzyka, jest mało energiczna i jedna z dziewczyn Agnieszka. Najbardziej z nich to stara się Iza i prowadząca Zosia. Pozostałe dwie "gwiazdy" nie wiem po co chciały brać w tym udział? I skąd oni je wzięli.Z ich strony zaangażowanie jest zerowe.Z drugiej płyty TBC jeszcze nie ćwiczyłam.
Za to gorąco polecam Tae bo.Dzięki niemu zrzuciłam 3 kg. ćwicząc go przez tydzień codziennie rano przed śniadaniem przez 45 min.
Pozdrawiam
Kamila
Ps. Aha i motywacje mam silne, bo założyłam się z chłopakiem kto z nas wcześniej zrzuci tłuszczyk ja z ud i pupy czy on z brzuszka heh...Przegrywający stawia kolację
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-06, 10:58   #13
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: Swiat porad - ćwiczenia - widoczne rezultaty?

no dziewczyny swietnie swietnie, ale ja to chyba jestem 100 lat za murzynami mozecie mi napisac o jakich plytkach mowicie?? chetnie tez bym takie nabyla ale nei wiem wlasciwie jakie i nie wiem gdzie pomozcie!!
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-06, 12:05   #14
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: Swiat porad - ćwiczenia - widoczne rezultaty?

czy mowicie o tym? :
http://www.kkkk.pl/asp/fiszka.asp?ksiazka_id=3222

????
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-06, 17:44   #15
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: Swiat porad - ćwiczenia - widoczne rezultaty?

km napisał(a):
> czy mowicie o tym? :
> http://www.kkkk.pl/asp/fiszka.asp?ksiazka_id=3222
>
> ????

Tak tak, dokładnie o tym .
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-06, 17:56   #16
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: Swiat porad - ćwiczenia - widoczne rezultaty?

no to swietnie juz sobie to zamowilam
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-08, 01:08   #17
tutti-frutti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 47
GG do tutti-frutti
Re: Swiat porad - ćwiczenia - widoczne rezultaty?

Dziewczyny czy można zakupić to gdzieś w sklepie?
tutti-frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-08, 09:22   #18
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: Swiat porad - ćwiczenia - widoczne rezultaty?

nie wiem czymam razjce ale z tego linka co podpielam to wynika ze ten nymer gazety to nr 2 czyli moze z lutego? nie wiem tak czy inaczej wlasnie sie rozgladalam za nim w sklepach i nigdzie juz nie wiedzialam wiec zamowilam przez neta drozej wyjdzie to fakt no ale 16 zl to tez nie taki majatek
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-08, 11:31   #19
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: Swiat porad - ćwiczenia - widoczne rezultaty?

tutti-frutti napisał(a):
> Dziewczyny czy można zakupić to gdzieś w sklepie?

U mnie w kioskach jest, ale niektórych. To jest numer z końca kwietnia. Bywa też numer poprzedni - z płytką do wizażu. Trzeba tylko dobrze poszukać.
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-11, 18:03   #20
Lolka102
Raczkowanie
 
Avatar Lolka102
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 206
Re:A ja marzę o kolejnym numerze Świata Porad z zestawami !!!

Ćwiczę z tymi płytkami już ok. 2 miesiące i WIDZĘ EFEKTY !!!
Ćwiczę co drugi dzień - na zmianę: raz fat burning raz tbc. Na początku przez jakiś czas ćwiczyłam tylko fat burning - ale za to codziennie.
Widzę po ubraniach, że wyszczuplałam (choć ja raczej z typu chudych ale przez zimę się "tłuszczykowo zapuściłam"). Mam smuklejsze kształty, widać ładnie zarysowane mięśnie (ale nie rozbudowane) - zwłaszcza na ramionach... No i jestem ogólnie aktywniejsza - chce mi się iść na basen, zrobić zdrowe żarcie ...
Najbardziej w tych płytkach podoba mi się klimat - jest taki radosny - duża zasługa instruktorki i ćwiczących dziewczyn - zwłaszcza IZy.
Dawniej, żeby ćwiczyć w domu kupowałam kasety video z ćwiczeniami cindy crawford oraz jane fondy i ćwiczyłam, ale nie czułam przy tym przyjemności i zabawy (zwłaszcza przy kasetach Cindy, czułam że ciężko pracuję.
Klimat zabawy i radości z ćwiczeń panuje zwykle w klubach fitness (w tym do którego ja chodziłam panował - także dzięki superowym prowadzącym).
W domu ćwiczę bardzo wcześnie rano, bo od 5.40. Dzięki temu ćwiczę regularnie, bo w ciągu dnia rzadko mam czas dla siebie. Dawniej często nawet jak się mobilizowałam do pracy nad sobą i kupowałam karnety na aerobik na najpóźniejszą grupę, to po kilku razach dawałam sobie spokój, bo i tak nie chodziłam regularnie (pozostawały wyrzuty sumienia).
Dla tak radośnie prowadzonych zajęć chce mi się wstawać raniutko i zasuwać i dlatego MARZĘ, by Swiat Porad wydał kolejny numer z płytkami z jakimiś zestawami ćwiczeń i koniecznie z tą samą sympatyczną prowadzącą.
No. To były moje 3 grosze. Pozdrawiam. Lolka
Lolka102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-18, 12:26   #21
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re:A ja marzę o kolejnym numerze Świata Porad z zestawami !!!

hej pochwale sie wem ze dzisiaj pierwszy raz cwiczylam z tymi plytkami, zaczelam od fat burning i powiem wam ze bardzo mi si epodobalo, cieko mi bylo nadarzyc i pierdzielily mi sie kroki, wiec momentami zmienialam i robilam po swojemu, warunkiem bylo zachowac rytm i caly czas ie ruszac chodzilam przed pol roku na aerobik wiec jak jakis krok mi sie pomylil ( przewaznei mam problem ze stronami) to zastepowalam innym a potem jakos udawalo mis ie dolaczyc do dziewczyn z plytki, zadowoona jestem bo jak skonczylam cwiczyc to czulams ie tak zamo wymeczona jak po 30 minutach na stepperku ale o dziwo takze czulams ie naladowana ech bardzo sie ciesze ze zakupilam ta gazetke, przeplacilam bo zamowilam w kkkk no ale jakos to przecierpie
o rany ale sie rozpisalam chialam zaapelowac do dziewczyn zeby naprawde cwiiczyly, i nie chodzi tylko o sylwetke, ja mam problemy z serduszkiem , mam nadcisnienei i lekka arytmie, codziennie rano biore beta blokery aby uregulowac swoje tetno, a wyobrazcie sobie ze po kilku dniach regularnych cwiczec przestalam brac leki (biore tylko gdy pogoda jest kiepdka ic zuje ze cisnienie wariuje) i czuje sie naprawde swietnie dziewczyny cwiczeni miesnie swoje ale nie tylko na nozkach i brzuszku ale i miesien sercowy
caluje mocno
pa
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.