Dziwne zachowanie mojego chłopaka. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-05, 19:08   #1
LuckySky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10

Dziwne zachowanie mojego chłopaka.


Witajcie!
Mój chłopak przesadnie zwraca uwagę na obcych ludzi na ulicy! Praktycznie nigdzie nie wychodzimy, tylko siedzimy w domu. On twierdzi, że nie lubi wychodzić. Ubzdurał sobie, że ludzie się na niego patrzą. Jeszcze nigdy nie poszliśmy do żadnej pizzerii czy restauracji (o imprezie też nie było mowy). Jesteśmy ze sobą prawie rok. Jak byliśmy na spacerze to powiedziałam do niego: "podaj mi rękę", a on na to: "nie, bo jeszcze ktoś nas zobaczy". Tak było z 3 razy, ale później mówił, że to taki żart. Mówi, że chodzi tylko do sklepów samoobsługowych, bo nie lubi rozmawiać z ludźmi, a tak to by musiał ze sprzedawcą rozmawiać. Jak supermarket był zamknięty to on nie chciał wejść do innego sklepu i chciał żebym ja tam weszła i mu zrobiła zakupy!!! Ciągle powtarza, że się wstydzi ludzi i że od małego był wstydliwy. Ostatnio jak wyszedł od fryzjera to miał trochę włosów na szyi po strzyżeniu. Chciałam je mu strzepać, ale on na to: "nie dotykaj mnie, bo ludzie patrzą. Kamera tu jest". Mówi, że dla niego to dziwne, żeby w publicznym miejscu parę włosów mu strzepać, co ja uważam za coś normalnego. Moim zdaniem on wstydzi się ludzi i okazywać publicznie uczucia. Bardziej zwraca uwagę na obcych ludzi, niż na mnie. Kiedyś jak byliśmy w sklepie obuwniczym i taka dziewczyna, która mnie zna patrzyła się cały czas na niego to on się strasznie tym zdenerwował i 2 dni o tym mówił, Zawsze jak chce gdzieś wyjść on odpowiada: "ja nie lubię wychodzić". Jak mu powiedziałam dzisiaj o tej sytuacji, że mi ręki nie podawał to on odp. "ja nie lubię chodzić za rękę". Wtedy się zdenerwowałam i mu powiedziałam: "może ty mnie tylko do jednego potrzebujesz?", a on na to: "jeżeli tak sądzisz", ja na to:"no chyba tak", a on: "nie mówię nie. Jeżeli tak sądzisz. Wtedy ja się rozłączyłam. Dzwonił później parę razy, ale nie odebrałam. Nie wiem już co robić! Proszę o radę.
LuckySky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 19:13   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

Cytat:
Napisane przez LuckySky Pokaż wiadomość
Witajcie!
Mój chłopak przesadnie zwraca uwagę na obcych ludzi na ulicy! Praktycznie nigdzie nie wychodzimy, tylko siedzimy w domu. On twierdzi, że nie lubi wychodzić. Ubzdurał sobie, że ludzie się na niego patrzą. Jeszcze nigdy nie poszliśmy do żadnej pizzerii czy restauracji (o imprezie też nie było mowy). Jesteśmy ze sobą prawie rok. Jak byliśmy na spacerze to powiedziałam do niego: "podaj mi rękę", a on na to: "nie, bo jeszcze ktoś nas zobaczy". Tak było z 3 razy, ale później mówił, że to taki żart. Mówi, że chodzi tylko do sklepów samoobsługowych, bo nie lubi rozmawiać z ludźmi, a tak to by musiał ze sprzedawcą rozmawiać. Jak supermarket był zamknięty to on nie chciał wejść do innego sklepu i chciał żebym ja tam weszła i mu zrobiła zakupy!!! Ciągle powtarza, że się wstydzi ludzi i że od małego był wstydliwy. Ostatnio jak wyszedł od fryzjera to miał trochę włosów na szyi po strzyżeniu. Chciałam je mu strzepać, ale on na to: "nie dotykaj mnie, bo ludzie patrzą. Kamera tu jest". Mówi, że dla niego to dziwne, żeby w publicznym miejscu parę włosów mu strzepać, co ja uważam za coś normalnego. Moim zdaniem on wstydzi się ludzi i okazywać publicznie uczucia. Bardziej zwraca uwagę na obcych ludzi, niż na mnie. Kiedyś jak byliśmy w sklepie obuwniczym i taka dziewczyna, która mnie zna patrzyła się cały czas na niego to on się strasznie tym zdenerwował i 2 dni o tym mówił, Zawsze jak chce gdzieś wyjść on odpowiada: "ja nie lubię wychodzić". Jak mu powiedziałam dzisiaj o tej sytuacji, że mi ręki nie podawał to on odp. "ja nie lubię chodzić za rękę". Wtedy się zdenerwowałam i mu powiedziałam: "może ty mnie tylko do jednego potrzebujesz?", a on na to: "jeżeli tak sądzisz", ja na to:"no chyba tak", a on: "nie mówię nie. Jeżeli tak sądzisz. Wtedy ja się rozłączyłam. Dzwonił później parę razy, ale nie odebrałam. Nie wiem już co robić! Proszę o radę.
koles powinien isc na jakas terapie.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 19:19   #3
anastasiag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

Wydaje mi sie ze twoj chlopak musi odwiedzic psychologa. I nie mowie tego z ironia... bo albo on nie jest powazny, bo nie chce sie z Toba pokazywac, albo ma jakis problem z glowa.
anastasiag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 19:23   #4
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

On ma jakiś duży problem ze swoją psychiką i powinien się leczyć. Zwykłe stwierdzenie faktu po tym, co opisałaś, nie żadna prześmiewka.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 19:24   #5
Petrycja
Zakorzenienie
 
Avatar Petrycja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 035
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

Potrzebna pomoc specjalisty, niestety to nie jest zachowanie chłopaka który się tylko wstydzi innych ludzi. Sama nic z tym nie zrobisz.
__________________
sh
Petrycja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 19:24   #6
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

To jak się poznaliście i zaczęliście się spotykać, skoro on do nikogo się nie odzywa?

Również uważam, że potrzebuje porady lekarza. Dziwie się, że tyle z nim wytrzymałaś.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 19:28   #7
LadyObstinate
Raczkowanie
 
Avatar LadyObstinate
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 145
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

Śmieszna sytuacja, też byłam przez jakiś czas kiedyś z podobnym chłopakiem. On po prostu nie cierpiał iść w miejsca, gdzie są ludzie. Zawsze jakieś odludzia, lasy, tory itp. Może po prostu taki typ człowieka. Tyle, że z tym trzymaniem za rękę, z tymi włosami to już przesada..
__________________
Boys, if you don't look like Calvin Klein models, don't expect us to look like Victoria's Secret Angels.

Szczęśliwa...
LadyObstinate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 19:32   #8
LuckySky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

Wychodzi do swoich kolegów. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Też sądzę, że przesadza. Mówi, że wstydzi się ludzi i że ma tak od małego. Za czasów liceum chodził na imprezy, ale najpierw musiał wypić % żeby pójść. Chciałabym rozwiązać ten problem, ale nie wiem jak. Jak mu powiedziałam, żeby poszedł do psychiatry to uznał to za atak i powiedział żebym sama szła.
LuckySky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 19:47   #9
lowers
Raczkowanie
 
Avatar lowers
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lbrt
Wiadomości: 133
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

Poleć chłopakowi wizytę u psychologa, ale to On musi zobaczyć problem, bo Ty go do tak poważnej decyzji nie namówisz. musi chceć przejśc terapie. Pisze z doświadczenia bo sama miałam z tym problem i to wcale smieszne nie jest bo dla człowieka w takim stanie jest to bardzo realny strach ale do zwalczenia
Boi się chłopak ludzi, ktoś go musiał porządnie wystraszyć i czeka aż go ktoś zaatakuje. Może z tej strony na to spójrz.
__________________
un poco loco Lo-Lo

BiBi


Edytowane przez lowers
Czas edycji: 2012-07-05 o 19:50
lowers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 19:51   #10
LuckySky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

On mówi, że po prostu jest wstydliwy i że to taki charakter. Nie widzi problemu. Myśli, że jedni ludzie są otwarci, a drudzy zamknięci i że on należy do tych drugich. Jak go nakłonić do tej wizyty u psychologa? Jak chciałam z nim wyjść kiedyś to mi powiedział, że ma depresję. Obecnie nie ma pracy. Samochodu też nie miał, bo musiał sprzedać bo miał stłuczkę. Myślę, że to też ma wpływ na to jego zachowanie.
LuckySky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 19:56   #11
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

konieczny psycholog bez dwóch zdań. To jest choroba. Ile Twój TŻ ma lat? może by porozmawiać z jego rodzicami (nie wiem jaki macie kontakt)
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 19:57   #12
LuckySky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
konieczny psycholog bez dwóch zdań. To jest choroba. Ile Twój TŻ ma lat? może by porozmawiać z jego rodzicami (nie wiem jaki macie kontakt)
Ma 25 lat. Myślę, że rozmowa z rodzicami nie będzie konieczna.
LuckySky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 20:04   #13
Anellyn
Przyczajenie
 
Avatar Anellyn
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 29
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

To może być choroba o podłożu psychicznym. Moja mama to miała, nie leczone doprowadziło do takiego stopnia, że przez kilka lat nie wychodziła z domu (nawet na klatkę schodową). Do dzisiaj bierze psychotropy. Dlatego (choć wiem, że to ciężki temat) Twój facet powinien pogadać z jakimś lekarzem o swoich lękach.
__________________
Anellyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 20:09   #14
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

Byłam pewna, że mowa tu o nastolatku. Koniecznie musi pójść do specjalisty, bo widocznie ma fobię społeczną. A i Tobie nigdy nie będzie z nim dobrze.
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 20:10   #15
lowers
Raczkowanie
 
Avatar lowers
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lbrt
Wiadomości: 133
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

Z rodzicami może lepiej nie rozmawiaj, bo się okaże, że mieli w tym swój udział i totalnie sobie z tego nie zdaja sprawy albo lepiej-że nic sobie z tego nie robią. o!
__________________
un poco loco Lo-Lo

BiBi

lowers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 20:25   #16
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

Chłop gandzię kopci w olbrzymich ilościach od 10 lat, złapał paranoję i tak mu zostało. He he he. Wierzyć się nie chce.
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 21:17   #17
LuckySky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

Cytat:
Napisane przez Anellyn Pokaż wiadomość
To może być choroba o podłożu psychicznym. Moja mama to miała, nie leczone doprowadziło do takiego stopnia, że przez kilka lat nie wychodziła z domu (nawet na klatkę schodową). Do dzisiaj bierze psychotropy. Dlatego (choć wiem, że to ciężki temat) Twój facet powinien pogadać z jakimś lekarzem o swoich lękach.
Teraz mnie dopiero wystraszyłaś! Będę chciała go zaciągnąć do psychologa, ale to nie będzie takie proste.
LuckySky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 21:53   #18
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
Chłop gandzię kopci w olbrzymich ilościach od 10 lat, złapał paranoję i tak mu zostało. He he he. Wierzyć się nie chce.

Cytat:
Napisane przez LuckySky Pokaż wiadomość
Teraz mnie dopiero wystraszyłaś! Będę chciała go zaciągnąć do psychologa, ale to nie będzie takie proste.
On musi zrozumieć, że coś nie jest w porządku. Trzymam kciuki za was.
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 22:13   #19
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

poczytaj sobie o fobii społecznej, albo podeślij jakieś strony na ten temat swojemu chłopakowi. też zalecam wizytę u psychologa...
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 23:47   #20
kagga
Rozeznanie
 
Avatar kagga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 844
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

Po pierwsze, Twój chłopak potrzebuje pomocy specjalisty.
Po drugie, podejrzewałabym, że to fobia społeczna, ale pewne rzeczy które piszesz są bardziej niepokojące. Ale to już do oceny psychologa/psychiatry.
Po trzecie - a może najważniejsze - piszesz głównie o nim; myślę, że musisz jednak zastanowić się, czy Ty chcesz w taki sposób żyć. Jesteś młoda i teraz mija czas w Twoim życiu, który powinien być piękny i kiedy można jeszcze korzystać z przywilejów młodości. Chcesz mieć dzieci? Wyobrażasz sobie Twojego chłopaka jako ojca? To jak relacjonujesz rozmowę z nim, świadczy o tym, że czujesz się w tym związku niepewna i sfrustrowana, to w jaki sposób on Ci odpowiada dalekie jest od normy. Przemyśl, czy takiego życia dla siebie chcesz.
kagga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 02:05   #21
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

wygląda mi to na typowe objawy agorafobii
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 03:30   #22
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

Strasznie to brzmi. Jak on zamierza funkcjonowac na tym świecie, skoro ma takie lęki, obawy? Zdecydowanie psycholog, ale obstawiam, że będzie trudno go tam zapędzić.... w końcu trzeba jednak wyjść i spotkać i w miarę otworzyć przed obcym człowiekiem.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 03:41   #23
jocelyne mary
Raczkowanie
 
Avatar jocelyne mary
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 354
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

Fobia społeczna, tak myślę.
Poproś chłopaka, aby poszedł do psychiatry i/lub psychologa.
jocelyne mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 07:53   #24
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

Nie dość, że jest chory psychicznie, to jeszcze mówi Ci, że jest z Tobą tylko dla seksu.
Super
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 08:36   #25
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

Może fobia społeczna, może jakieś zaburzenia psychiczne, a może najzwyczajniej na świecie chce uchodzić za wolnego faceta lub/i wstydzi się związku z Tobą. Efekt jest jeden: nieciekawy. Pogadać, przestawić chęć pomocy, jeżeli oleje, to cóż - szkoda życia na coś takiego.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 08:39   #26
LuckySky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Nie dość, że jest chory psychicznie, to jeszcze mówi Ci, że jest z Tobą tylko dla seksu.
Super
Najpierw przeczytaj uważnie ze zrozumieniem co napisałam, a później się wypowiadaj.
LuckySky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 08:50   #27
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Nie dość, że jest chory psychicznie, to jeszcze mówi Ci, że jest z Tobą tylko dla seksu.
Super
Cytat:
Napisane przez LuckySky Pokaż wiadomość
Najpierw przeczytaj uważnie ze zrozumieniem co napisałam, a później się wypowiadaj.

Ja się zgadzam z Klempą i przeczytałam uważnie.

Tak to TY mu to powiedziałaś, ale on nie zaprzeczył. Stwierdził, że pewnie tak skoro tak twierdzisz. Twoim zdaniem to jest ok? Twoim zdaniem Cię potraktował z szacunkiem? Twoim zdaniem nic niemiłego Ci nie powiedział?

Facet jest chory psychicznie, z tego co widzę bywa chamski, leczyc się nie pójdzie a związek z nim to byłaby dla mnie męczarnia (nie jestem imprezowa, ale nie wytrzymałabym siedząc WIECZNIE w domu).

Jak dla mnie to 25 letni psychol ze skłonnością do chamówy jest do odstrzału. I tyle.
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 08:57   #28
loottie
Raczkowanie
 
Avatar loottie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 343
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

Cytat:
Napisane przez LuckySky Pokaż wiadomość
Najpierw przeczytaj uważnie ze zrozumieniem co napisałam, a później się wypowiadaj.
hmm ja to też tak zrozumiałam....
loottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 09:27   #29
LuckySky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Ja się zgadzam z Klempą i przeczytałam uważnie.

Tak to TY mu to powiedziałaś, ale on nie zaprzeczył. Stwierdził, że pewnie tak skoro tak twierdzisz. Twoim zdaniem to jest ok? Twoim zdaniem Cię potraktował z szacunkiem? Twoim zdaniem nic niemiłego Ci nie powiedział?

Facet jest chory psychicznie, z tego co widzę bywa chamski, leczyc się nie pójdzie a związek z nim to byłaby dla mnie męczarnia (nie jestem imprezowa, ale nie wytrzymałabym siedząc WIECZNIE w domu).

Jak dla mnie to 25 letni psychol ze skłonnością do chamówy jest do odstrzału. I tyle.
Nie uważam żeby to było w porządku z jego strony, dlatego się rozłączyłam i już nie odbierałam od niego telefonu. Nie wiem już co mam robić;( Jak zadzwoni to odebrać? Co powiedzieć?
LuckySky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 09:36   #30
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Dziwne zachowanie mojego chłopaka.

.

Edytowane przez 794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Czas edycji: 2012-11-18 o 14:08
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.