Ostatnio testowałam... - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-06, 05:51   #1501
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_ Pokaż wiadomość
Również mam za sobą testy Moschino funny i jestem wierną posiadaczką wersji couture.
Na testy funny skusiłam się w poniedziałek ale są zupełnie odmienne niz u Ciebie Kasiu. Mnie właśnie ten cytrus w cytrusie zamęczył. Na lato....... być może idealny, jednak nie dla mnie a żałuję bo choćby dla samej flaszki chciałam go nabyć.
Couture kocham natomiast za nutę pieprzną, która się wspaniale wybija z czasem łagodnieje i ustępuje miejsca delikatnej wanilii. Używam go wczesną wiosną i ciepłą jesienią.
Co nos to gust. Swoją drogą Kasiu jestem zdumiona gdzie Ty czujesz tą stara szafę

Dziś przystępuję do testów In2U (Kropko) . Na 'tak' przemawia czerwona porzeczka w połączeniu z wanilią. Nie wiem czy grapefruit nie będzie męczył.
In 2 U testowałam również, grepfruta mało, dużo wanilii - baza bogata i trwała, nie tego jednak szukam , ale propozycja fajna.

No właśnie Beatko ja szukam tego grepfruta w grejpfrucie , najlepiej doprawionego goryczką pestek .
Wspaniale czuję się w Kenzo Le monde, a dzięki twojej sugestii leci do mnie cała 100-tka Moschino Funny
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 06:14   #1502
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
No właśnie Beatko ja szukam tego grepfruta w grejpfrucie , najlepiej doprawionego goryczką pestek .
Wspaniale czuję się w Kenzo Le monde, a dzięki twojej sugestii leci do mnie cała 100-tka Moschino Funny

ale cię cieszę: jupi: i gratuluję Kasiu
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 07:03   #1503
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez eldl Pokaż wiadomość
Na mnie zapachy adidasa zupełnie się nie trzymają
Testowałam także CAT DELUXE AT NIGHT i musze powiedzieć, że jestem pod wrażeniem.
Kusiciele...

Cytat:
Napisane przez eldl Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na łowach i przy okazji testowałam letnie limitowanki.Wpadł mi w oko Aigner TOO FEMININE Spring ale zapach niestety nic specjalnego , bliźniaczo podobny do zielonej Lacosty.
Taki śliczny flakonik i podobny do Spring? Profanacja.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Skuszona Twoim linkiem w perełkach kupiłam.Ciekawa go jestem strasznie


Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
No ja tez skuszona linkiem je nabyłam. Oczywiście w ciemno ale czarny "pomponik" był taki cudowny ze nie mogłam sie oprzeć.


Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
E tam. Ja tez jestem na odwyku.
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja też. Wczoraj odebrałam dwie flaszki z poczty i tak je postawiłam przed sobą i naszła mnie refleksja - po co tyle tego? Musiałam się już przepakować z flakonami do drugiej szuflady i tylko chodzę na pocztę, odbieram flakony i chowam w czeluściach szafy. Co gorsza, zamiast cieszyć się nowymi flaszkami pachnę dzisiaj jakimś starociem Troche zaczyna mnie męczyć ta pogoń za króliczkiem.
Oj, to naprawdę głęboka refleksja.
Mnie przyszła, gdy któryś tam raz otworzyłam szafkę i z przyjemnością wyciągnęłam rękę znowu po to samo... A po co ta reszta?

Bo jeszcze nie meldowałam, ale znalazłam miłość zastępującą Sotto. To Innocent. Zdecydowanie.

______________________

A testowałam, żeby nie było OT , bo już mnie wczoraj nasza nowa szefowa pod lupę wzięła - Anglomanię. To nie jest to co tygrysy lubią... Po godzinie git, ale początek nazbyt apteczny i męczący. Nic z tego...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 07:32   #1504
eldl
Raczkowanie
 
Avatar eldl
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 240
Dot.: Ostatnio testowałam...

[quote=kropka75;4502986]Kusiciele...


Taki śliczny flakonik i podobny do Spring? Profanacja.

Ja też tak sądze,a kupywać perfumy dla flakonika to przesada
eldl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 07:46   #1505
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez eldl Pokaż wiadomość

Ja też tak sądze,a kupywać perfumy dla flakonika to przesada
Ano tak. Szkoda tylko, że po tych flakonach często dostajemy cholery za jakimś zapachem. A potem zonk...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 09:15   #1506
eldl
Raczkowanie
 
Avatar eldl
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 240
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ano tak. Szkoda tylko, że po tych flakonach często dostajemy cholery za jakimś zapachem. A potem zonk...
Racja, ale zawsze pozostaje wizażowa wymiana albo sprzedaż za grosze na allegro
eldl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 09:54   #1507
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez eldl Pokaż wiadomość
Racja, ale zawsze pozostaje wizażowa wymiana albo sprzedaż za grosze na allegro
No ja tak miałam z
SMS-piękny flakonik a w środku przesłodzony kwiatowy ulepek (ale w koncu to tylko 36 złotych wiec stoi na półeczce i cieszy koleżankę która co jakiś czas się nim podpsikuje)
Pantere - cudne panterki a zapach dla mnie za klasyczny, cieżki, przytłaczajacy ale dla flakonika mam nadal.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-06, 09:59   #1508
eldl
Raczkowanie
 
Avatar eldl
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 240
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
No ja tak miałam z
SMS-piękny flakonik a w środku przesłodzony kwiatowy ulepek (ale w koncu to tylko 36 złotych wiec stoi na półeczce i cieszy koleżankę która co jakiś czas się nim podpsikuje)
Pantere - cudne panterki a zapach dla mnie za klasyczny, cieżki, przytłaczajacy ale dla flakonika mam nadal.


Ja tak mam z Adidas Oryginals- niby testowałam przed zakupem, niby mi się podobał a jest w nim jakaś drażniąca nuta wiec poszedł w odstawkę.Na dodatek jeszcze jest szalenie nietrwały
eldl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 16:45   #1509
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Ostatnio testowałam...

Właśnie testuję CdG .. Avignon i Kyoto
Niestety Pan nie opisał fiolek, więc tylk domyślam się która jest która.
Co raczej nie jest na szczęście takie trudne, bo w Avignon kościelne kadzidło nie da się pomylić z subtelniejszymy kadzidełkami Kyoto.

Avignon jest właśnie takim kadzidłem jakiego oczekiwałam, jednak brakuje mu czegość, takiego .. hmmm pieprzyku? Ostrości. Nie wiem.
Ogólnie podoba mi się.
A Kyoto jest delikatniejsze, czuję w nim wonne kadzidełka i drewno. To tak jakbym się znalazła w buddyjskiej światyni i czuła zapach kadzideł wymieszany z zapachem drewnianych mebli ( takich świątynnych )

Oba zapachy piękne, ale czy zdecydowałabym sie je nosić .. nie wiem.
Podobają mi się w celach poznawczych.
Potestuję jeszcze i zobaczę. Niestet testy będą krótkie, bo płynu w fioleczkach maluteńko - dosłownie kapeczka.
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 17:10   #1510
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Właśnie testuję CdG .. AvignCo raczej nie jest na szczęście takie trudne, bo w Avignon kościelne kadzidło nie da się pomylić z subtelniejszymy kadzidełkami Kyoto.

Avignon jest właśnie takim kadzidłem jakiego oczekiwałam, jednak brakuje mu czegość, takiego .. hmmm pieprzyku? Ostrości. Nie wiem.
Ogólnie podoba mi się.
A Kyoto jest delikatniejsze, czuję w nim wonne kadzidełka i drewno. To tak jakbym się znalazła w buddyjskiej światyni i czuła zapach kadzideł wymieszany z zapachem drewnianych mebli ( takich świątynnych )

Oba zapachy piękne, ale czy zdecydowałabym sie je nosić .. nie wiem.
Podobają mi się w celach poznawczych.
Potestuję jeszcze i zobaczę. Niestet testy będą krótkie, bo płynu w fioleczkach maluteńko - dosłownie kapeczka.
Avignon znam i bardzo mi sie podoba, akurat ja naleze do sob, ktore z powodzeniem moga nosic takie koscielne kadzidla.
Kyoto nie znam, ale mam probke, ktora dostalam od Dobrej Duszyczki, czeka sobie na przetestowanie...
Favkes, a ile ty zaplacilas za niepodpisane probki z kropla zapachu?!
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 17:29   #1511
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Avignon znam i bardzo mi sie podoba, akurat ja naleze do sob, ktore z powodzeniem moga nosic takie koscielne kadzidla.
Kyoto nie znam, ale mam probke, ktora dostalam od Dobrej Duszyczki, czeka sobie na przetestowanie...
Favkes, a ile ty zaplacilas za niepodpisane probki z kropla zapachu?!
Obawiam się, że zapłaciła tyle, ile ja - czyli 9,80zł za sztukę
Czekam właśnie na Avignon i Zagorsk i mina mi rzednie...
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-06, 17:47   #1512
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Obawiam się, że zapłaciła tyle, ile ja - czyli 9,80zł za sztukę
Czekam właśnie na Avignon i Zagorsk i mina mi rzednie...
No cos w tym stylu. Avignon 9,80 a Kyot 12 z groszami ... w sumie zapłaciłam 23,80 z przesyłką.


Teraz po chwilce noszenia, stwierdzam, że oba zapachy baaardzo mi się podobają, jednak bardziej widziałabym je na mojej połówce niż na mnie.
I chyba tak się stanie, coś mi się wydaje, ze zakupię pełny wymiar chociaż jednego z nich /trudna decyzja/, żeby móc na Małżu poniuchać
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 17:53   #1513
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Obawiam się, że zapłaciła tyle, ile ja - czyli 9,80zł za sztukę
Czekam właśnie na Avignon i Zagorsk i mina mi rzednie...
eiri

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
No cos w tym stylu. Avignon 9,80 a Kyot 12 z groszami ... w sumie zapłaciłam 23,80 z przesyłką.
kolejny raz
Za taka cene, to sprzedawca powinien chociaz podpisac fiolki i wlac wiecej perfum, niz kilka kropel...
Jestem zbulwersowana! Zapachy piekne, ale nie kosztuja tyle, co perfumy Amouage.. Bez przesady!
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 18:20   #1514
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Ostatnio testowałam...

No cóż, to jest wykorzystywanie sytuacji i faktu, że Comme de Garcons jest trudno dostępne... hmmm, ale ja myślałam, że dostanę firmowe próbki... a to chyba ręcznie robione odlewki i jeszcze gość ich nie podpisuje???
odżałowałam już te parę złotych, bo inaczej bym długo jeszcze nie poznała obu zapachów, ale...
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 18:23   #1515
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
No cóż, to jest wykorzystywanie sytuacji i faktu, że Comme de Garcons jest trudno dostępne... hmmm, ale ja myślałam, że dostanę firmowe próbki... a to chyba ręcznie robione odlewki i jeszcze gość ich nie podpisuje???
odżałowałam już te parę złotych, bo inaczej bym długo jeszcze nie poznała obu zapachów, ale...
.....ale niesmak pozostaje
To IMHO bezczelne: wziac tyle pieniedzy i nawet nie podpisac fiolek
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 18:42   #1516
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
.....ale niesmak pozostaje
To IMHO bezczelne: wziac tyle pieniedzy i nawet nie podpisac fiolek
Dokładnie, napisał tylko nazwę firmy - tzn pięknie nalkeił literki na fioleczki z tekstem : "CdG by Mustang" ale zapomniał już napisac który to zpach - a ja z rozpedu napisałam mu pozytywny komentarz i teraz żałuję .. ehhhhh

A wracając do zapachów - to zaczynają mi się coraz bardziej podobać. Jestem strasznie ciekawa reszty kadzidlaków
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 19:20   #1517
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Dokładnie, napisał tylko nazwę firmy - tzn pięknie nalkeił literki na fioleczki z tekstem : "CdG by Mustang" ale zapomniał już napisac który to zpach - a ja z rozpedu napisałam mu pozytywny komentarz i teraz żałuję .. ehhhhh

A wracając do zapachów - to zaczynają mi się coraz bardziej podobać. Jestem strasznie ciekawa reszty kadzidlaków

hmm...hmmm....wiecie co...a może wystarczyło by pouczyc troszkę tego Pana jak to powinno się robić<tzn.próbki...> wiecie...faceci mają inną opcje postrzegania wielu spraw niestety....miałam kilkakrotnie okazje mailowego kontaktu z tym Panem <kupowałam próbki> i wydał mi się całkiem sympatyczny i kontaktowy...hmmm...co do cen się nie wypowiadam,bo faktycznie nie ma najnizszych..za to czesto ma to czego nie mają inni...
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 19:33   #1518
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
hmm...hmmm....wiecie co...a może wystarczyło by pouczyc troszkę tego Pana jak to powinno się robić<tzn.próbki...> wiecie...faceci mają inną opcje postrzegania wielu spraw niestety....miałam kilkakrotnie okazje mailowego kontaktu z tym Panem <kupowałam próbki> i wydał mi się całkiem sympatyczny i kontaktowy...hmmm...co do cen się nie wypowiadam,bo faktycznie nie ma najnizszych..za to czesto ma to czego nie mają inni...
Może masz rację.
Ja tez odniosłam wrażenie ( podczas zamawiania, ustalania szczegółów ), że to sympatyczny facet. Tylko może nie myślący
Ale jak się sprzedaje na większą skalę to chyba powinno się myśleć .. kurcze.
Może faktycznie napisze do niego. To przynajmniej na przyszłość się "poprawi"
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 19:41   #1519
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
odżałowałam już te parę złotych, bo inaczej bym długo jeszcze nie poznała obu zapachów, ale...
Ech niedobra Ona.
A tyle razy pisałam wszem i wobec ze mam cała 5 Incensów CdG. Tyle razy pisąłam na temacie wymiankowym ze mam i moge zrobić próbki. I nawet dwa razy w temacie kolekcjowym umieszczałam zdjecia z Garkonsami.

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Potestuję jeszcze i zobaczę. Niestet testy będą krótkie, bo płynu w fioleczkach maluteńko - dosłownie kapeczka.
Ta też niedobra.
Zwłaszcza ze jest tak jak ja z Warszawy to by mozna sie spotkac i nawet nie trzeba było wydawac na koerte z bomblami i pzresykę.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-06, 19:56   #1520
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Może masz rację.
Ja tez odniosłam wrażenie ( podczas zamawiania, ustalania szczegółów ), że to sympatyczny facet. Tylko może nie myślący
Ale jak się sprzedaje na większą skalę to chyba powinno się myśleć .. kurcze.
Może faktycznie napisze do niego. To przynajmniej na przyszłość się "poprawi"


A widzisz czyli mamy podobne wrazenia... najwięcej problemów powstaje z niedomówien...mysle,ze nikt z Allergowiczów nie chce sobie zepsuc swiadomie opinii...więc czasami wystarczy mała zyczliwa podpowiedz co usprawnic i juz
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 20:24   #1521
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Ech niedobra Ona.
A tyle razy pisałam wszem i wobec ze mam cała 5 Incensów CdG. Tyle razy pisąłam na temacie wymiankowym ze mam i moge zrobić próbki. I nawet dwa razy w temacie kolekcjowym umieszczałam zdjecia z Garkonsami.


Ta też niedobra.
Zwłaszcza ze jest tak jak ja z Warszawy to by mozna sie spotkac i nawet nie trzeba było wydawac na koerte z bomblami i pzresykę.
Ojejej, jakoś nie pomyślałak .. oj niedobra ja niedobra.

Ale nic straconego. Mojej drugiej połóweczce tak się spodobały obadwa zapachy /Avignon szczególnie/, że baaaardzo chętnie poznam dwa pozostałe a więc sprawa do nadrobienia

Cytat:
Napisane przez dark01: A widzisz czyli mamy podobne wrazenia... najwięcej problemów powstaje z niedomówien...mysle,ze nikt z Allergowiczów nie chce sobie zepsuc swiadomie opinii...więc czasami wystarczy mała zyczliwa podpowiedz co usprawnic i juz
Tak tak masz rację, w zupełności.
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 20:27   #1522
eldl
Raczkowanie
 
Avatar eldl
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 240
Dot.: Ostatnio testowałam...

Testowałam Cartier Declaration- spodobał mi się choć przyznam, że na poczatku pachniał dziwnie coś ala męska tania woda po goleniu( woda brzozowa? ).Na szczeście po kilku minutach ta dziwna nuta znikła i było tylko lepiej. Myśle o zakupie małej 30-stki bo sądzę, że nie są to perfumy które chciałabym nosić codziennie.
Ralph Lauren Ralph Rock - długo czekałam aż te perfumy pojawią się w Polsce.Wreszcie upolowałam w Doglasie próbke. I niestety twórcy nie poszli w ślady Hot tylko wrócili do Cool. Teoretycznie zapach lekki i świeży raczej dla bardzo młodych osób, ale zamiast świeżości ja w nim czuje kiszonego ogóra. Pytałam o zdanie kilka mi najbliższych osób i wszyscy czuli jedno- kiszonke. Ja za taką świeżość podziękuje.
eldl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 20:44   #1523
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio testowałam...

dzisiaj na koniec dnia wypełnionego szałem testowania zaaplikowałam Czarną Manię, ech, wpadłam dokumentnie
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 06:50   #1524
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Ostatnio testowałam...

Testowałam Pumę Aqua i Zara Femme.Oba bardzo ładne owocowe,soczyste.Ach oba niestety bym chciała.Szczególnie Zarę,piękne brzoskwinki na orzeźwiającym ale ciepłym tle(jest nawet na allegro używka,która strasznie mie kusi,oj ja biedna)
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 09:47   #1525
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Właśnie testuję CdG .. Avignon i Kyoto
Niestety Pan nie opisał fiolek, więc tylk domyślam się która jest która.
Co raczej nie jest na szczęście takie trudne, bo w Avignon kościelne kadzidło nie da się pomylić z subtelniejszymy kadzidełkami Kyoto.
Sprostowanko
Musze odszczekać ... hau hau .... o ja niedobra, niewdzięczna.
I ślepa jeszcze na dodatek
Wczoraj po kąpieli przeglądając jeszcze próbki zauważyłam, ze na spodzie są podpisane.
Ehhh ale ze mnie ofiara - w piersi się biję
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 10:06   #1526
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Sprostowanko
Musze odszczekać ... hau hau .... o ja niedobra, niewdzięczna.
I ślepa jeszcze na dodatek
Wczoraj po kąpieli przeglądając jeszcze próbki zauważyłam, ze na spodzie są podpisane.
Ehhh ale ze mnie ofiara - w piersi się biję
No ladnie
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 11:43   #1527
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
No ladnie
No naprawdę żałuję ... no, ale do łba mi nie przyszło, że ktoś może je podpisywać od spodu - na denku
NAPRAAAAAWDĘ


proszę o wybaczenie
Możecie mnie teraz i na mnie
wszystko wytrzymam
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 11:46   #1528
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Ostatnio testowałam...

dzis testowałam Cashmir - zdecydowanie za ciężki jak na lato, poniucham na zimę, bo ładnie czuć w nim wanilię.

Pure Poison Diora - idealny zapach na kazdą porę roku
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 12:10   #1529
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
No naprawdę żałuję ... no, ale do łba mi nie przyszło, że ktoś może je podpisywać od spodu - na denku
NAPRAAAAAWDĘ


proszę o wybaczenie
Możecie mnie teraz i na mnie
wszystko wytrzymam
Mysle, ze nie ma za co Cie
Dobrze, ze jednak wystawilas pozytywa
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 13:02   #1530
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Mysle, ze nie ma za co Cie
Dobrze, ze jednak wystawilas pozytywa


Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.