Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :) - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-21, 13:31   #2761
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

dziewczyny tu pisały ze asos na upartego nierejestrowaną paczkę może jakims cudem monitorować do naszej granicy, po czym wszelki ślad się urywa. Wobec tego jeżeli kradną u nas to niestety niczego nikomu nie udowodnią
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 17:34   #2762
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Kod na rzeczy nieprzecenione 15 % do 23.10 ze szwedzkiego zrodla: ASOSKAMPANJJAKT2011

Sprobojcie, moze zadziala i dla polskich wysylek.

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

A tak, przy okazji, wkurza mnie, ze zmineili wyglad schowka z ulubionymi. Drugi wkurzacz to to, ze strona automatycznie wchodzi mi po niemiecku, a ja niemieckiego nie lubie, choc od biedy zrozumeim. Nie chce mi wchodzic menu po angielsku, wiec, kombinuje z francuskim. Czy Wam tez sie dziwnie toto laduje?

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-10-21 o 17:39
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 18:15   #2763
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

nie działa: valid delivery country
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 18:34   #2764
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Szkoda. Sa jeszcze kody na plaszcze 20 proc Bonus20, ale tylko na plaszcze damskie. Ale to widac na stronie asosa.

A tak poza tym... prosze o rade, bo nie moge sie zdecydowac. Ktory kolor tej torebki najfajniejszy? Sa 3: cielisty roz, szary pastel i czarny. Laduje sie tylko jeden.
http://www.asos.fr/pgeproduct.aspx?iid=1799149
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image1xxl.jpg (155,5 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-10-21 o 18:36
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 18:38   #2765
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

ja bym brała czarną ew. cielistą - szary na szarym końcu ;P
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 18:56   #2766
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Dzieki za rade, Maloonie. Ja tez sie tak zastanawiam glownie nad czarna i ceielista, bo kilka dni temu zamowilam taka malutka przecniona torebke noszona na skos od French Connection. Ma takie fajne pikowania jak szanelka. Teraz ta cielistosc mnie korci, by ewentualnie nie dublowac czerni.

A poniewaz jestem mocna krecona, sprawdzam sobie ceny towarow z Asosa na stronach producentow i..... no wlasnie. Ta torebka, ktora pokazalam, producent sprzedaje za 20 funtow na przecenie plus 15 funtow za przesylke (mozna napakowac mase torebek w tej cenie). Na Asosie cos kolo 50 funtow... Czyli 15 funtow przebitki jak nic.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-10-21 o 19:08
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 21:29   #2767
olagroch
Rozeznanie
 
Avatar olagroch
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 812
GG do olagroch
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Dziewczyny, ostatnio Was męczę pytaniami o rozmiarówkę, ale to to już ostatni raz
Kupowałyście coś z French Connection? Zastanawiam się jak ich rozmiarówka ma się do Asosowej? Bo upatrzyłam śliczny płaszczyk i chciałbym go zamówić dopóki ten kod na 20% działa, no i z rozmiarem nie chciałabym się pomylić, bo teraz można robić tylko zwroty, a wymiany nie, tak więc zniżka by przepadła
olagroch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 22:19   #2768
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez olagroch Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ostatnio Was męczę pytaniami o rozmiarówkę, ale to to już ostatni raz
Kupowałyście coś z French Connection? Zastanawiam się jak ich rozmiarówka ma się do Asosowej? Bo upatrzyłam śliczny płaszczyk i chciałbym go zamówić dopóki ten kod na 20% działa, no i z rozmiarem nie chciałabym się pomylić, bo teraz można robić tylko zwroty, a wymiany nie, tak więc zniżka by przepadła
Mam kilka drobiazgow z FC, ale zadnych ubran jakos sobie nie przypominam. Teraz zastanawiam sie nad jedna sukienka. Choc nie lubie czerni, akurat jedna przypadla mi do gustu i fajna by byla do pracy. Zasadniczo, rzeczy bardziej elastyczne, z wiskoza np, czy dzianinowe mozna slepo brac wedlug standardowego rozmiaru. Gorzej ze spodniami.

Co do plaszczy, ostatnio kupowalam fracuski plaszcz bez mierzenia. Byl dosc drogi, ale sie w nim zakochalam i musialam miec. Niby Mka, a ja zwykle kupuje wieksze Ski. Ta Mka jest ladnie dopasowana w ramionach, nie hula, ale rekawy ma az do podlogi . Czeka mnie ich ciecie. Mysle, ze lepiej, jak zdecydujesz sie zaokraglic swoj rozmiar w gore, jesli nie jestes pewna. Najlepiej, jak zmierzysz sie wedlug ich rad i jak bedziesz sie miescic w srodku tych miar, bierz to, co zwykle. Ja mialam sporo rozbieznosci (duzy biust i waska talia), wiec wolalam wziac wiekszy rozmiar.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 11:29   #2769
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Dziewczyny miała któraś z Was te buty? Co o nich w ogóle sądzicie?Warte tej ceny? http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1718674
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:39   #2770
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez martag144 Pokaż wiadomość
Dziewczyny miała któraś z Was te buty? Co o nich w ogóle sądzicie?Warte tej ceny? http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1718674
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 15:02   #2771
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Mi się podobają Modne teraz Prawdziwa skóra w tej cenie - myślę, że warto, jeśli taki fason Ci odpowiada.
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 16:39   #2772
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez martag144 Pokaż wiadomość
Dziewczyny miała któraś z Was te buty? Co o nich w ogóle sądzicie?Warte tej ceny? http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1718674
ze skorki i w tej cenie fajne
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 18:34   #2773
olagroch
Rozeznanie
 
Avatar olagroch
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 812
GG do olagroch
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Co do plaszczy, ostatnio kupowalam fracuski plaszcz bez mierzenia. Byl dosc drogi, ale sie w nim zakochalam i musialam miec. Niby Mka, a ja zwykle kupuje wieksze Ski. Ta Mka jest ladnie dopasowana w ramionach, nie hula, ale rekawy ma az do podlogi . Czeka mnie ich ciecie. Mysle, ze lepiej, jak zdecydujesz sie zaokraglic swoj rozmiar w gore, jesli nie jestes pewna. Najlepiej, jak zmierzysz sie wedlug ich rad i jak bedziesz sie miescic w srodku tych miar, bierz to, co zwykle. Ja mialam sporo rozbieznosci (duzy biust i waska talia), wiec wolalam wziac wiekszy rozmiar.
No właśnie francuska rozmiarówka zawsze jest mniejsza, ale FCUK to angielska firma, dlatego zastanawiam się czy wypada podobnie jak Asos. Poczytałam trochę opinii na angielskich stronkach i jedni uważają, że trzeba brać rozmiar mniejszy inni że wiekszy
Wolałabym więc usłyszeć opinię jakiejś osoby, która mogłaby porównać FCUK do Asosa
olagroch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 22:16   #2774
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
wkurza mnie, ze zmineili wyglad schowka z ulubionymi.
Mi tez sie nie podoba,ja wiem jak te rzeczy wyglądają jak je chce zobacyzc dokałdnie to ogladam na kompie wiec zdjecia mi nie są potrzebne , tylko małe orientacyjne i te informacje z lewej -a zwłaszcza te na zielono.. . Ale z lewej jest opcja powrótu do do starej wersji a z prawej link do oceny nowej-mozna napisąc że sie nie podoba -co ja nie omieszkałam zrobic
Mi sie nie ładuje po niemiecku,zawsze jest ang
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 01:37   #2775
olala_lalao
Rozeznanie
 
Avatar olala_lalao
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 567
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez olagroch Pokaż wiadomość
Wolałabym więc usłyszeć opinię jakiejś osoby, która mogłaby porównać FCUK do Asosa
Z ASOSa nosze prawie zawsze 10, a z FC mam dwie rzeczy, obydwie sa w rozmiarze S i sa idealne.
olala_lalao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 13:08   #2776
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez olagroch Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ostatnio Was męczę pytaniami o rozmiarówkę, ale to to już ostatni raz
Kupowałyście coś z French Connection? Zastanawiam się jak ich rozmiarówka ma się do Asosowej? Bo upatrzyłam śliczny płaszczyk i chciałbym go zamówić dopóki ten kod na 20% działa, no i z rozmiarem nie chciałabym się pomylić, bo teraz można robić tylko zwroty, a wymiany nie, tak więc zniżka by przepadła
Mam kilka rzeczy z FCUK (glowie sukienki) i wszystkie w rozmiarze, ktory przewaza w mojej szafie (UK 8). Do rozmiarowki asosowej nie bardzo moge porownac, gdyz nie przepadam za ichnimi rzeczami , ale moje 2 sukienki asosowe rozmiarowo odpowiadaja tym fcukejowym.
__________________

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*

Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 13:37   #2777
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Nosze rozmiar 37 czyli 4 tak? A są gdzieś wymiary? Długość wkładki?Bo szukam i nie mogę znaleźć, boję się, że buty będa na mnie za duże, za małe. W każdym razie chodzi mi o te buty nadal http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1718674
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 15:14   #2778
marylebone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 7
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

hej
czy moglby mi ktos powiedziec ile idzie paczka z Asosa?
marylebone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 07:53   #2779
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Do mnie zwykle idzie około tygodnia.

Dziewczyny, załapała się któraś wczoraj na te kiecki za 1 funciaka?

U mnie ostatnio same nieudane zakupy Spodnie kupiłam za ciasne, w sukience wyglądam jak beza...szkoda gadać
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 08:20   #2780
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

haha próbowałam ale stronka zwariowała i mnie wywaliło potem musiałam wyjść - w sumie nie żałuje - takie ot kiecuchy, pewnie że ceny lepsze niż w ciucholandzie
ps. witaj w klubie
__________________
---


Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2011-10-24 o 08:22
mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 13:56   #2781
gggl10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 158
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

O której były te sukienki za funciaka?
gggl10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 15:40   #2782
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

to była tak promocja specjalna - przez przypadek trafiłam - to było wieczorem co około 18-19
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 17:36   #2783
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

hej, kupowała któraś z Was płaszcze na Asosie? Bo strasznie mi się podobają, ale szukam czegoś na zimego, ciepłego, a boję się, że to są raczej jesienne, bez dobrego ocieplenia...
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 18:53   #2784
elisee15
Zadomowienie
 
Avatar elisee15
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Dziewczyny, czy któraś z Was ma może tę sukienkę http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Cut-Out-Bodycon-Dress-with-Mesh-Sleeve/Prod/pgeproduct.aspx?iid=17027 69&cid=8799&Rf-200=4&sh=0&pge=16&pgesize =20&sort=-1&clr=Black&r=2 ? Albo chociaż jakąś o podobnym fasonie? Bo chciałabym wiedzieć jak wygląda sprawa z rozmiarówką tego typu sukienek? Ona ma tylko 4% elastanu, a reszta to wiskoza, więc chyba za bardzo się nie rozciąga (?) I patrząc na tabelę rozmiarów wychodzi, że rozmiar 12 ma tylko 93,5cm w biodrach, więc sama nie wiem, bo z wymiarów wychodzi, że byłaby na mnie dobra (zwykle noszę 36, rzadko 38). Mam nadzieję, że jakoś mi pomożecie
elisee15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 20:13   #2785
duplo
Rozeznanie
 
Avatar duplo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 570
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
dziewczyny tu pisały ze asos na upartego nierejestrowaną paczkę może jakims cudem monitorować do naszej granicy, po czym wszelki ślad się urywa. Wobec tego jeżeli kradną u nas to niestety niczego nikomu nie udowodnią
Zamówiłam w piątek buty i otrzymałam dzisiaj 2 maile pierwszy:
***Your order is with Royal Mail and on its way to you. It should be delivered within the next 8 days (excluding weekends and bank holidays).***
drugi:
***Just a quick update... your order is now on its way to you. It'll be with you soon, but if you want to keep an eye on it you can click here to follow its journey.***

Nie mogę śledzić paczki poprzez Royal Mail, bo nie mam podanego 11-cyfrowego numeru. Jest tylko standardowy numer zamówienia. Dodam, że pierwszy raz dostałam 2 maile po zamówieniu. Wcześniej nie pisali nic o ichniejszej poczcie. Czy dalej jest to normalna paczka, czy poszło kurierem?
duplo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 20:17   #2786
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

elisee15 - tego typu sukienka w rozmiarze 12 wg mnie będzie za luźna na ciebie
duplo - poszło zwykłą - jeśli byłby kurier to link przenosi na stronkę dpd - po zalogowaniu na my account - również pojawił by się link obok zamówienia Track this order - zamiast Shipped
(raz jednak miałam takie cudo że paczka była shipped a przyjechał kurier ale to raczej była pomyłka na moją korzyść)
__________________
---


Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2011-10-24 o 20:21
mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 20:24   #2787
duplo
Rozeznanie
 
Avatar duplo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 570
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
duplo - poszło zwykłą - jeśli byłby kurier to link przenosi na stronkę dpd - po zalogowaniu na my account - również pojawił by się link obok zamówienia Track this order - zamiast Shipped
(raz jednak miałam takie cudo że paczka była shipped a przyjechał kurier ale to raczej była pomyłka na moją korzyść)
dzięki za info, pozostaje mi tylko trzymać kciuki żeby listonosz nie zostawił paczki pod drzwiami
duplo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 13:04   #2788
duplo
Rozeznanie
 
Avatar duplo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 570
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Korzystałyście może z Asos Marketplace? Właśnie się zarejestrowałam i mam zamiar sprzedać kilka rzeczy vintage i nie tylko. Zastanawiam się tylko, czy tam ludzie chętnie kupują, bo nie ma się wglądu do rzeczy sprzedanych. Ja już na allegro nic nie wystawiam, bo wg mnie zdominowali je sprzedawcy-sklepy.
duplo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 13:56   #2789
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez duplo Pokaż wiadomość
Korzystałyście może z Asos Marketplace? Właśnie się zarejestrowałam i mam zamiar sprzedać kilka rzeczy vintage i nie tylko. Zastanawiam się tylko, czy tam ludzie chętnie kupują, bo nie ma się wglądu do rzeczy sprzedanych. Ja już na allegro nic nie wystawiam, bo wg mnie zdominowali je sprzedawcy-sklepy.
ja dopiero ostastnio tam zaglądnęłam ,widizłam kilka fajnych rzeczy .Myśle że mozna spóbować wystawić.

A co do allegro- ja kupuje praktycznie tylko od prywatnych sprzedawców .Ze sklepów może dużo ludzi kupuje bo one są promowane i sie pokazuja na poczatku a wielu osobom sie nie chce szukać dalej ale wieksozsc z tych sklepów sprzedaje niemarkowe rzeczy kiepskiej albo niepewniej jakosci , często tandetne i kiczowate- ja wole kupic uzywane ale znanej firmy albo przynajmniej dobrze wyglądające na prawdziwym zdjeciu a nie z poprawione w programie ,z plastikową modelką kiedy tak naprawde nie wiadomo jak cos bedzie wyglądać na żywo
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 19:32   #2790
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

jeśli mieszkasz w Polsce to nie możesz tam sprzedawać
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.