Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-07, 10:59   #4771
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ewa Anna Michalak
ślicznie dziękuję
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:08   #4772
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez nivalis Pokaż wiadomość
Jeżeli przy wymiarach 64/84 pasuje na ciebie 28g to jesteś baardzo nadtabelkowa, na takie wymiary wychodzi 28E, czyli 3 miski różnicy. W takim razie 60f napewno będzie za małe. Próbowałaś mierzyć się w zwisie?
chyba nie moge sie z Toba zgodzic. Zauwazylam ze Panache ma tak jakby mniejsze miseczki od np Freya. Niedawno mielam okazje i mierzylam kilkanascie modeli zarowno jednej jak i drugiej marki i efekt byl taki ze z Panache mialam miski FF podczas gdy z Freya wszystkie byly F a nawet E przy obwodzie 34(75)
Moim wymiarem tabelkowym jest 34F.
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy

Edytowane przez Djana
Czas edycji: 2009-05-07 o 11:12
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:18   #4773
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
chyba nie moge sie z Toba zgodzic. Zauwazylam ze Panache ma tak jakby mniejsze miseczki od np Freya. Niedawno mielam okazje i mierzylam kilkanascie modeli zarowno jednej jak i drugiej marki i efekt byl taki ze z Panache mialam miski FF podczas gdy z Freya wszystkie byly F a nawet E przy obwodzie 34(75)
Moim wymiarem tabelkowym jest 34F.
To też zależy od modelu, bo np. Freya Freyi nie równa. Niektóre modele to wielkomiseczkowe niektóre mało. No i tak samo jest w Panache, czy Milenie.Tak jakby nie mogli w danym rozmiarze robić takich samych misek. Potem są problemy z kupowaniem w internecie.

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
A ja ciągle szukam jakiegoś stanika w rozmiarze 60 B i chyba nie znajdę Jedyny jaki mam w dobrym rozmiarze to Lemon Sorbet z Mileny. Na zagranicznych stronach nie chcę kupować. Dlaczego w Polsce jeszcze tak ciężko z pełną rozmiarówką Czy oni po takich akcjach "biuściastych" jeszcze nie wiedzą, że jest zapotrzebowanie na mniejsze obwody?
No niestety z 60tkami ogólnie jest probelm, bo jeśli ktoś chce mniejszą/większą miskę to albo zabudowany pod szyję albo nie ma..
No, a na temat ścisłości 60tek się nie wypowiem.

I jeszcze wczoraj się dowiedziałam, że 60FF Freyi nie jest już wąskofiszbinowe. To jak ja mam kupić model, żeby był:
a) baaaardzo ciasny
b) miał wąskie fiszbiny
c) nie był zabudowany pod szyję
d) no i rozmiar 60FF (może g?)
e) robił cokolwiek z piersiami oprócz zasłaniania.

Chyba sama muszę sobie uszyć.
Moją ostatnią nadzieją jest Effuniak...
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 12:25   #4774
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Antii89 próbowałaś freyowego rio? mój ukochany model, w kolorze czerwonym jest naprawdę ścisły. i chyba był na allegro;>
moje czerwone cudo w rozmiarze 60F sięga w maksymalnym naciągnięciu 70cm, a noszę je już trochę
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy

Edytowane przez nelyen
Czas edycji: 2009-05-07 o 12:27
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 12:40   #4775
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
Antii89 próbowałaś freyowego rio? mój ukochany model, w kolorze czerwonym jest naprawdę ścisły. i chyba był na allegro;>
moje czerwone cudo w rozmiarze 60F sięga w maksymalnym naciągnięciu 70cm, a noszę je już trochę
Tylko, że Freya chyba jest nie dla mnie. Tzn. planuję jeszcze mierzyć.
Ale Polly 60FF jest za mała, więc sądzę, że Rio będzie 60FF ok. Tylko, że w tym rozmiarze modele są zabudowane bardzo u góry, a ja u góry nie mam piersi i mi się te staniki marszczą, co mnie irytuje.

Polly też miała być ściśliwcem, a niestety lata mi po ciele. Ale nie wiem jak ma się ta ściśliwość do Rio.
No i fiszbiny w rozm. 60FF już są na mnie za szerokie.
Może moje piersi po prostu są jakieś dziwne?
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 13:02   #4776
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

hm, mierzyłam na zlocie karmelkową polyanne, która niby taka ekstremalnie ścisła, ale jak dla mnie to bujda, no i kształt robiła niefajny:/ namierzyłam się wtedy sporo, miałam nawet do czynienia z pandorą 60F (za mała i za luźna==') i doszłam do wniosku, że nic nie leży na mnie tak dobrze jak to rio... ale wiadomo, to kwestia indywidualna. teraz tylko poluję na inne kolory w rozmiarze 60F. mi się miska marszczy w tej części cyklu, kiedy biustu mam najmniej, kiedy z kolei "dopełniam", wtedy jest idealnie. ergo: miska chyba powinna być na styk.
ach, widziałam też jakąś miss mandalay na allegro, one ponoć należą do ciasnych
możesz też eksperymentować z comeximem. próbowałam na zlocie model Sophia w rozmiarze 65E i był tak ciasny, że nie byłam w stanie wziąć głębszego oddechu! no i nie był jakoś strasznie zabudowany, w 70D już tak=='
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 13:16   #4777
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Hmm, ruszyłam się wreszcie z łóżka, wykąpałam i założyłam ten 30HH. Chyba przydałby mi się wątek zwątpieniowy Ogólnie staniczek mi się podoba, ale nie wiem, czy będę w stanie nosić go tydzień, co dopiero kilka miesięcy. Dużo lepiej, jeśli chodzi o miseczkę, czułam się w F. W HH miska mi zasłania prawie całe pachy, dosłownie, poza tym on bardzo uwidacznia moje bułeczki na plecach (nie należę do zbyt szczupłych dziewczyn), a już więcej wygarnąć się nie da, przynajmniej na razie. Miska jest tak ogromna, że sięga mi praktycznie na plecy. Wygląda to zwyczjnie brzydko. Eh, wiem, że narzekam, pytalam, czy nie lepsza będzie mniejsza miska, ale pani odpowiedziała, że absolutnie nie. Czuję się trochę zagubiona
To, że tak strasznie pancernie czujesz się się w tym modelu, nie jest winą rozmiaru (że to jest 30HH) a fasonu stanika. Curvy Kate jestpo prostu w większych miskach bardzo wysoko zabudowana pod pachami. Ale dzięki temu łatwo do niej wmasowywać biust co sprzyja migracji. Jest to też model szerokofiszbinowy, stąd uczucie. że stanik kończy się na plecach. Prawdopodobnie w modelach wąskofiszbinowych będziesz się czuła lepiej. Dodam jeszcze odnośnie zabudowania pod pachami, żen po kilku tygodniach miski się wypełnią a stanik dopasuje i już nie będziesz tego tak odczuwać.

Jeśli chodzi o widoczne teraz bułeczki na plecach - na początku noszenia ścisłego obwodu jest to normalne i rzeczywiście zbyt korzystnie to nie wygląda. Ale ten obwód bardzo szybko Ci zmigruje i niedługo pozbędziesz się tego efektu.

Niestety przejście na dopasowane staniki wymaga cierpliwości, ale efekty są tego warte .

Cytat:
Tylko, że Freya chyba jest nie dla mnie. Tzn. planuję jeszcze mierzyć.
Ale Polly 60FF jest za mała, więc sądzę, że Rio będzie 60FF ok. Tylko, że w tym rozmiarze modele są zabudowane bardzo u góry, a ja u góry nie mam piersi i mi się te staniki marszczą, co mnie irytuje.
Polly też miała być ściśliwcem, a niestety lata mi po ciele. Ale nie wiem jak ma się ta ściśliwość do Rio.
No i fiszbiny w rozm. 60FF już są na mnie za szerokie.
Może moje piersi po prostu są jakieś dziwne?
Antii89, chyba mamy podobny problem Też mam 64cm w obwodzie, jestem wąskofiszbinowa i nie freyowa. Mi najbardziej odpowiadają Maskaradki (mam Pandorę i Shanghai i jeszcze sobie Maię zamówiłam). We Freyi Phebe (czy jakoś tak?), Rio i Antoinette pojawia się u mnie zmarcha freyowa.
Mogę Ci polecić natomiast Freyę Matildę (czyli siostrę Pollyanny), mam ją już trochę i jest to mój najściślejszy stanik, do tego ładnie kształtuje biust i w końcu mogę powiedzieć (bo trochę trwało dopasowywanie tego stanika do mojego ciała), że jest wygodna.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 14:12   #4778
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
To, że tak strasznie pancernie czujesz się się w tym modelu, nie jest winą rozmiaru (że to jest 30HH) a fasonu stanika. Curvy Kate jestpo prostu w większych miskach bardzo wysoko zabudowana pod pachami. Ale dzięki temu łatwo do niej wmasowywać biust co sprzyja migracji. Jest to też model szerokofiszbinowy, stąd uczucie. że stanik kończy się na plecach. Prawdopodobnie w modelach wąskofiszbinowych będziesz się czuła lepiej. Dodam jeszcze odnośnie zabudowania pod pachami, żen po kilku tygodniach miski się wypełnią a stanik dopasuje i już nie będziesz tego tak odczuwać.

Jeśli chodzi o widoczne teraz bułeczki na plecach - na początku noszenia ścisłego obwodu jest to normalne i rzeczywiście zbyt korzystnie to nie wygląda. Ale ten obwód bardzo szybko Ci zmigruje i niedługo pozbędziesz się tego efektu.
Szczerze, nie wyobrażam sobie chodzenia w tym staniku na codzień, szczególnie w lecie. Przecież ja mam bluzki bardziej wykrojone Na szczęście albo i nie, ostatnio sporo siedzę w domu.

Skoro mówisz kilka tygodni, to jakoś się przemęczę. Jak już zaczną być efekty, pójdzie łatwiej. Dziękuję Ci bardzo za wsparcie, jak zresztą Wam wszystkim.

Cytat:
Niestety przejście na dopasowane staniki wymaga cierpliwości, ale efekty są tego warte .
I tym się pocieszam
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 17:57   #4779
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dziś poszłam do sklepu po stanik. Jak tu już wspominałam, zawsze brałam rozmiar d75 przy wymiarach 77/89 cm. A teraz wg. Waszych rad postanowiłam znaleźć nowy rozmiar...Obwód 70cm miseczka E (jestem nietabelkowa). I choć nawet nie wierzyłam, że sie zapnę w niego, to jednak postanowilam spróbować i udało się Powiem więcej-nawet lepiej się czułam w takim obwodzie!! Od razu biust lepiej wyglądał!! fajnie, że trafiłam na ten wątek, bo nawet do głowy by mi przyszo, żeby tak kupować!!

Tylko facetka w sklepie tak na mnie spojrzała ze chcę miseczkę E przy obwodzie 70cm... Pytała czy nie 75cm bo tak jest częściej spotykane...
Niby u niej duży wybór staników ale nie taki rozmiar o jaki mi chodzi Czy E70 naprawdę jest taki mało spotykany?!Ciekawe jak by zareagowała gdybym powiedziała jej o Waszym sposobie dobierania rozmiaru
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 18:16   #4780
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
No niestety z 60tkami ogólnie jest probelm, bo jeśli ktoś chce mniejszą/większą miskę to albo zabudowany pod szyję albo nie ma..
Jak przeglądam strony internetowe z bielizną, to w większości, jeżeli już w ogóle są jakieś 60-tki, to zaczynają się od miseczki D Na literce D alfabet się nie kończy, ale mogliby zacząć od początku alfabetu
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 18:31   #4781
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Jak przeglądam strony internetowe z bielizną, to w większości, jeżeli już w ogóle są jakieś 60-tki, to zaczynają się od miseczki D Na literce D alfabet się nie kończy, ale mogliby zacząć od początku alfabetu
ja ostatnio kupilam siostrze stanik60B wieczorem sprawdze jakiej to firmy bylo bo nie pamietam, to jej pierwsze biustonosze wiec od razu ja uswiadamiam
a od razu ja scignelam ;] z new look ten biustonosz seria new generation poszukaj w necie

do mnie dzis doszla freya retro plunge w rozm 65g no i coz za piekny " rowek" ^^ tylko bede musiala ja lekko zwezic na dzien dobry jestem na najciasniejszej haftce, ale coz 60 nie widzialam i chyba nawet nie ma tego modelu w 60 ;] a panache inferno w ogole mi nie lezalo wymiary mi sie tez zmienily na 70/95 ^^

p.s. tez polecam matilde, kroj jak polly ale scislejsza milutka w dotyku i robi ladny ksztalt, jedynie te ramiaczka takie grubasne
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8


Edytowane przez kasiek87
Czas edycji: 2009-05-07 o 18:36
kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 18:36   #4782
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
ja ostatnio kupilam siostrze stanik60B wieczorem sprawdze jakiej to firmy bylo bo nie pamietam, to jej pierwsze biustonosze wiec od razu ja uswiadamiam
Oooo, to bardzo proszę o informację! Może w końcu znajdę drugi stanik dla siebie w dobrym rozmiarze, bo na ten Lemon Sorbet już nie mogę czasami patrzeć.
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 18:47   #4783
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Jak przeglądam strony internetowe z bielizną, to w większości, jeżeli już w ogóle są jakieś 60-tki, to zaczynają się od miseczki D Na literce D alfabet się nie kończy, ale mogliby zacząć od początku alfabetu
W polskim sklepie internetowym bellissima w rozmiarze 60B jest stanik Pour Moi St Tropez Plunge (modelce fajne jabłuszka robi ). Stanik kosztuje 81zł, jak na brytyjczyka cena przystępna.
60tek w ogóle jest bardzo mało, a jak już są, to od D do G

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Dziś poszłam do sklepu po stanik. Jak tu już wspominałam, zawsze brałam rozmiar d75 przy wymiarach 77/89 cm. A teraz wg. Waszych rad postanowiłam znaleźć nowy rozmiar...Obwód 70cm miseczka E (jestem nietabelkowa). I choć nawet nie wierzyłam, że sie zapnę w niego, to jednak postanowilam spróbować i udało się Powiem więcej-nawet lepiej się czułam w takim obwodzie!! Od razu biust lepiej wyglądał!! fajnie, że trafiłam na ten wątek, bo nawet do głowy by mi przyszo, żeby tak kupować!!

Tylko facetka w sklepie tak na mnie spojrzała ze chcę miseczkę E przy obwodzie 70cm... Pytała czy nie 75cm bo tak jest częściej spotykane...
Niby u niej duży wybór staników ale nie taki rozmiar o jaki mi chodzi Czy E70 naprawdę jest taki mało spotykany?!Ciekawe jak by zareagowała gdybym powiedziała jej o Waszym sposobie dobierania rozmiaru
Fajnie, że jesteś zadowolona z nabytku w nowym rozmiarze 70E nie jest rzadkim rozmiarem biustu, z tym, że większość osób, które powinny go nosić kupuje niestety staniki 80C.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 18:52   #4784
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Matildę mierzyłam i inne Freye i wydawało mi się, że leżały podobnie jak Polly. A może mi się wydawało.
Masqueradki są śliczne! Ale troszkę drogie, a boję się takiej "wpadki" jak z tą Polly, albo, że mi się biust zmieni (ze wzgl. na migrację jeszcze?)
No i nie rozumiem czemu w PL Nie ma 60tek! Bo jeszcze jakbym poszła, zmierzyła, zobaczyła ten kształt, to za pewne bym zapomniała, że "za drogo" i kupiła. Chyba, że się już coś zmieniło...

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Dziś poszłam do sklepu po stanik. Jak tu już wspominałam, zawsze brałam rozmiar d75 przy wymiarach 77/89 cm. A teraz wg. Waszych rad postanowiłam znaleźć nowy rozmiar...Obwód 70cm miseczka E (jestem nietabelkowa). I choć nawet nie wierzyłam, że sie zapnę w niego, to jednak postanowilam spróbować i udało się Powiem więcej-nawet lepiej się czułam w takim obwodzie!! Od razu biust lepiej wyglądał!! fajnie, że trafiłam na ten wątek, bo nawet do głowy by mi przyszo, żeby tak kupować!!

Tylko facetka w sklepie tak na mnie spojrzała ze chcę miseczkę E przy obwodzie 70cm... Pytała czy nie 75cm bo tak jest częściej spotykane...
Niby u niej duży wybór staników ale nie taki rozmiar o jaki mi chodzi Czy E70 naprawdę jest taki mało spotykany?!Ciekawe jak by zareagowała gdybym powiedziała jej o Waszym sposobie dobierania rozmiaru
70E to rzadkość. Niestety często 70D lub 70C nawet są niedostępne. Niech sobie pani weźmie 80C np. i se zwęzi.
Trzeba było jej zrobić miniwykład, a nuż kobitka by się zainteresowała.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 18:56   #4785
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
W polskim sklepie internetowym bellissima w rozmiarze 60B jest stanik Pour Moi St Tropez Plunge (modelce fajne jabłuszka robi ). Stanik kosztuje 81zł, jak na brytyjczyka cena przystępna.
60tek w ogóle jest bardzo mało, a jak już są, to od D do G
Myślę że problemem jest tu wielkość miseczki - a raczej jej małość- w tym rozmiarze.
Dziwi mnie że producenci nie dostrzegają że są szczupłe kobiety z małym biustem Oferta na 60 A, B i C jest dramatycznie mała. To tak jakby mały biust mogły mieć tylko kobiety z szerszym obwodem, a podejrzewam że jest zupełnie inaczej.

Cytat:
Napisane przez karolinka86
Tylko facetka w sklepie tak na mnie spojrzała ze chcę miseczkę E przy obwodzie 70cm... Pytała czy nie 75cm bo tak jest częściej spotykane...
Niby u niej duży wybór staników ale nie taki rozmiar o jaki mi chodzi Czy E70 naprawdę jest taki mało spotykany?!Ciekawe jak by zareagowała gdybym powiedziała jej o Waszym sposobie dobierania rozmiaru
Ekspedientki są czasem rozbrajające
Tak jakbym w sklepie z butami spytała czy mają rozmiar 40 by ekspedientka odpowiedziała że może jednak 38 bo taki jest częściej spotykany

Edytowane przez tangerynka
Czas edycji: 2009-05-07 o 19:03
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 19:09   #4786
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
W polskim sklepie internetowym bellissima w rozmiarze 60B jest stanik Pour Moi St Tropez Plunge (modelce fajne jabłuszka robi ). Stanik kosztuje 81zł, jak na brytyjczyka cena przystępna.
60tek w ogóle jest bardzo mało, a jak już są, to od D do G [COLOR="Silver"]
Dziękuję pięknie Trochę zbyt pancerny jak dla mnie, ale może z braku laku się skuszę, jak będzie dostępny
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 19:11   #4787
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie Trochę zbyt pancerny jak dla mnie, ale może z braku laku się skuszę, jak będzie dostępny
Ale St Tropez Plunge w 60B jest dostępny i nie wygląda na zabudowany (jak to Plunge)...
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 19:11   #4788
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez tangerynka Pokaż wiadomość
Dziwi mnie że producenci nie dostrzegają że są szczupłe kobiety z małym biustem Oferta na 60 A, B i C jest dramatycznie mała. To tak jakby mały biust mogły mieć tylko kobiety z szerszym obwodem, a podejrzewam że jest zupełnie inaczej.
No to czekamy, aż ktoś w końcu nas i nasze mniejsze biusty zauważy
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 19:15   #4789
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez tangerynka Pokaż wiadomość
Myślę że problemem jest tu wielkość miseczki - a raczej jej małość- w tym rozmiarze.
Dziwi mnie że producenci nie dostrzegają że są szczupłe kobiety z małym biustem Oferta na 60 A, B i C jest dramatycznie mała. To tak jakby mały biust mogły mieć tylko kobiety z szerszym obwodem, a podejrzewam że jest zupełnie inaczej.
Niestety producenci nie zauważają na razie wielu potrzeb kobiet.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 19:18   #4790
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Naprawdę nikt nic o Mardo?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 19:22   #4791
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Ale St Tropez Plunge w 60B jest dostępny i nie wygląda na zabudowany (jak to Plunge)...
Mi się wydaje, że mi cały biust zasłoni Taki stanik typu plunge to mój wymarzony tylko bym wolała bez tego mostka między miseczkami. Wydaje mi się, że przy mniejszym biuście, to takie rozwiązanie by było lepsze, bo wtedy stanik by jakoś ten biust zebrał i wyglądałby ładniej niż taki rozdzielony W parze zawsze raźniej

Znalazłam jeszcze takie coś jakby ktoś był zainteresowany http://www.dopasowana.pl/product-pol...zmiarowka.html
Chociaż tu się zaczyna rozmiarówka od 60 C. Ale ten Lemon Sorbet z Mileny też mam akurat 60 C, bo tak mi ktoś doradzał i rzeczywiście pasuje. Może ten by też był dobry z miseczką C Miał ktoś może?

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Ale St Tropez Plunge w 60B jest dostępny i nie wygląda na zabudowany (jak to Plunge)...
Spojrzałam na ten pierwszy u góry na podanej stronie, nie zauważyłam, że ten w moim rozmiarze jest niżej
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 19:27   #4792
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość

Tylko facetka w sklepie tak na mnie spojrzała ze chcę miseczkę E przy obwodzie 70cm... Pytała czy nie 75cm bo tak jest częściej spotykane...
no właśnie takie jest niestety podejście pań sprzedawczyń w większości bieliźniarskich
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 19:57   #4793
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że mi cały biust zasłoni Taki stanik typu plunge to mój wymarzony tylko bym wolała bez tego mostka między miseczkami. Wydaje mi się, że przy mniejszym biuście, to takie rozwiązanie by było lepsze, bo wtedy stanik by jakoś ten biust zebrał i wyglądałby ładniej niż taki rozdzielony W parze zawsze raźniej

Znalazłam jeszcze takie coś jakby ktoś był zainteresowany http://www.dopasowana.pl/product-pol...zmiarowka.html
Chociaż tu się zaczyna rozmiarówka od 60 C. Ale ten Lemon Sorbet z Mileny też mam akurat 60 C, bo tak mi ktoś doradzał i rzeczywiście pasuje. Może ten by też był dobry z miseczką C Miał ktoś może?

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------



Spojrzałam na ten pierwszy u góry na podanej stronie, nie zauważyłam, że ten w moim rozmiarze jest niżej

napisalam wyzej firma new look seria new generation sa od 60A
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 20:02   #4794
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
napisalam wyzej firma new look seria new generation sa od 60A
Dziękuję Pierwsze słyszę, ale będę szukać
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 20:04   #4795
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Dziękuję Pierwsze słyszę, ale będę szukać
no jeszcze la senza ma ten rozmiar
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 20:29   #4796
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
no jeszcze la senza ma ten rozmiar
panache atlantis (czy jakos tak) tyle, że wszystkie usztywniane chyba ;/
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 22:21   #4797
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Ale St Tropez Plunge w 60B jest dostępny i nie wygląda na zabudowany (jak to Plunge)...
Ponoc to grubo grubogabkowy push-up, ktory na dodatek jest nie wyciagany.............

A moze ktos sie orientuje jak bardzo gruby jest ten push-up??

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cocoamore a jakie sa twoje wymiary?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 08:54   #4798
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
[/COLOR]Cocoamore a jakie sa twoje wymiary?
75/67
Stwierdzam, że szybciej bym coś dla siebie znalazła jakbym trochę przytyła i mogła nosić powiedzmy 70-tki...
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 09:27   #4799
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Prosze o pomoc

Z pomiarów jakie przeprowadzila u mnie pani w Yoshi w Poznaniu wynika, ze idealny rozmiar stanika dla mnie to 28D. 30-stka jest juz za duza w obwodzie.

Problem polega na tym, ze wszystkie miękkie staniki (28D) robia mi przepiękne kacze dzioby. Idealny by byl dla mnie 28D uszywniany, który powinien piersi zaokraglic.

Jednak nie udalo mi sie znalezc usztywnianych 28D :-( Gdzie moge takiego szukac?

Mogę oczywiscie kupic 30D i próbować go podszyć lub u krawcowej przesuwac haftki, tylko troche szkoda mi prawie 200 zl w yoshi na stanik, ktory nie do konca pasuje i bede musiala go przerobic.
Znalazlam jeszcze 30D w Marks&Spencer za bardzie przyzwoita kwote 70zl i tez myslalam o przerobieniu. Nie wiem tylko czy wogole stanik zapinany na jedna haftke ( w pionie, w poziomie regulacja jest na 3 haftki) sie do czegos nadaje.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 10:04   #4800
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

28D nie przelicza się na 30D.
Jeżeli zmieniasz obwód, to musisz zmienić też miseczkę.
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:39.