Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!! - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-16, 08:00   #661
oleszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 163
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

ta tam krystiana polecam. tanio nie jest ale tna dobrze
oleszka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 09:53   #662
chicken
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Hey Wam wszystkim,
wlasnie po glebszych przemysleniach doszlam do wniosku ze koncze z kitka i zaczynam nosic rozpuszczone wlosy. Mam ich strasznie duzo i sa krecone Chce je wycieniowac tak aby optycznie zmniejszyly objetosc i podkreslic loki. Slyszalam pochlebne opinie o Jarku na Sienkiewicza-co sadzicie? Zna sie na kreconych wlosach?
chicken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 16:15   #663
chicken
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

No dziewczyny, moze jednak pomozecie w potrzebie?
chicken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 18:13   #664
Madziaaara84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

witam wszystkich serdecznie!!! zwracam sie z prosba o doradzenie mi w sprawie fryzjera. chcialabym przefarbowac wloski z czarnych na bardzo jasny blond i nie wiem czy w moim przypadku jest to mozliwe (dodam ze ten czarny to tez zafarbowany z lekkimi odrostami).

nie chcialabym miec zoltych wlosow. czy jest to mozliwe?? jaki fryzjer w lodzi dalby rade to zrobic? dzieki z gory!! pozdrowionka dla wszystkich. buzka



Madziaaara84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 13:22   #665
kas1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

osobiście polecić nikogo nie mogę bo uwielbiam mieć ciemne włosy i nigdy nie rozjaśniałam!
koleżanka miała z rudych odfarbiane (dwa razy) a potem blondzik (fryzura bob). radzę Ci zastanowić się porządnie nad nagłym odfarbianiem (na pewno będzie ich kilka). jeśli masz zniszczone włosy, może to być dla nich tragedia. moja propozycja brzmi, żeby to nie było nagłe tylko żebyś rozłożyła to troszkę w czasie np. jedno odfarbianie i jakiś jaśniejszy touch, za jakiś czas znowu. polecić jednego konkretnego fryzjera nie mogę, ale myślę, że każdy 'ponadprzeciętny' by sobie z tym poradził. z doświadczenia koleżanki mówię od razu, że będzie Cię to sporo kosztowało!
kas1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 11:51   #666
dzss
Przyczajenie
 
Avatar dzss
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Jestem z Łodzi a do fryzjera jeżdze do Pabianic Na ul. Wrzosowej 4 jest super salonik u p. Lidki. Dojazd jest banalny: do konca tramwajem 11 a potem 5 min pieszo do salonu super obsługa, klimat i przede wszystkim zdolności Lidzi! Ta kobieta zmieniła moje życie-jesli chodzi o fryzury oczywiscie Zajmuje sie moimi włosami od 2,5 roku i nie mam zamiaru zrezygnowac. Dzięki niej wysłucjałam masy komplementów na temat moich fryzur . A koszt dojazdu zwraca się bo ceny są przystępne gorąco polecam i serdecznie pozdrawiam Lidzie jesli kiedys natknie sie na ten wpis
dzss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 13:17   #667
kasieńka_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Wracam z podkulonym ogonem do Maćka z Ricci e Capricci Poszłam dzisiaj do niego, bo włoski po 3 m-cach od Agnieszki wyglądały fatalnie, co zresztą nie dziwi wcale.

Zrobił mi sliczną skośną grzywkę, podciął końcówki, nadał kształt całości - jak zwykle pełen zachwyt
cóż... ty wracasz z podkulonym ogonem, a już nigdy w zyciu do niego nie pójdę. Maciek z Ricci to totalna porażka - jak widać umie robić tylko grzyweczkę na skos i podcinać końcówki, zero jakichś innych pomysłów. Jestem osobą, która nie wymaga wiele od fryzjera - tyle tylko, żeby dobrze wyglądać w tym, co mam na głowie. Jednak jak dotąd tylko raz(!) wyszłam od fryzjera zadowolona - chociaż zawsze idę pełna dobrej woli i nadziei. Tym razem też tak bylo. Po przeczytaniu całego tego wątku, długich namysłach i
prawie palpitacji w związku z podjęciem tak ważnej decyzji, wybrałam Maćka, gdyż miał takie pozytywne recenzje tutaj... Strasznie się zawiodłam, właściwie pisze to nie dlatego, że jestem na niego zła, ale że jest mi cholernie przykro, bo przez niego wyglądam tak, że nie chcę sie pokazywać na ulicy... Naprawdę się wstydzę, a za każdym razem kiedy spojrzę w lustro, chcę mi się płakać i mam ochotę wyrwać sobie te resztki włosów, które mi zostawił ten gej. Poprosiłam o podcięcie końcówek, lekkie skośne ścięcie (właściwie to na skos on zaproponował, ale widać nic innego mu się nie chce) i żeby nie było to przylizane ani przyklapnięte, tylko o taka fryzure z objętością. Co zrobił ten kretyn? Wycieniował mi włosy tak, że nic mi prawie nie zostało (a prosiłam go żeby NIE cieniował, do jasnej pogody, prosiłam!...), zrobił mi skośną grzywkę zaczynającą się nad brwiami - nienawidzę czegos takiego, a juz szczególnie u mnie i tak mnie ulizał, że... Pójście do fryzjera powinno być dla kobiety przyjemnością, sowjego rodzaju prezentem dla samej siebie, żeby poczuć się atrakcyjniejszą i bardziej pewną siebie. Ten człowiek sprawił, że czuję sie paskudnie i przestałam się sobie podobać i to na tyle, że chce mi się krzyczeć z żalu i złości, jak choćby przelotnie odbiję się w szybie wystawowej czy jakimś samochodzie. W tej chwili czuje tak nieatrakcyjna jak nigdy. Pomijając fakt że wyglądłam duzo lepiej zanim poszłam do Ricci, a włosy miałam już naprawdę zniszczone. Skoro więc moje siano prezentowało się 10 razy lepiej niż "fryzura" od Maciusia, dlatego radze wam - do Maćka z Ricci nie ma po co chodzić, chyb a tylko po to, by zepsuć sobie humor
kasieńka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-22, 13:28   #668
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez kasieńka_88 Pokaż wiadomość
cóż... ty wracasz z podkulonym ogonem, a już nigdy w zyciu do niego nie pójdę. Maciek z Ricci to totalna porażka - jak widać umie robić tylko grzyweczkę na skos i podcinać końcówki, zero jakichś innych pomysłów. Jestem osobą, która nie wymaga wiele od fryzjera - tyle tylko, żeby dobrze wyglądać w tym, co mam na głowie. Jednak jak dotąd tylko raz(!) wyszłam od fryzjera zadowolona - chociaż zawsze idę pełna dobrej woli i nadziei. Tym razem też tak bylo. Po przeczytaniu całego tego wątku, długich namysłach i
prawie palpitacji w związku z podjęciem tak ważnej decyzji, wybrałam Maćka, gdyż miał takie pozytywne recenzje tutaj... Strasznie się zawiodłam, właściwie pisze to nie dlatego, że jestem na niego zła, ale że jest mi cholernie przykro, bo przez niego wyglądam tak, że nie chcę sie pokazywać na ulicy... Naprawdę się wstydzę, a za każdym razem kiedy spojrzę w lustro, chcę mi się płakać i mam ochotę wyrwać sobie te resztki włosów, które mi zostawił ten gej. Poprosiłam o podcięcie końcówek, lekkie skośne ścięcie (właściwie to na skos on zaproponował, ale widać nic innego mu się nie chce) i żeby nie było to przylizane ani przyklapnięte, tylko o taka fryzure z objętością. Co zrobił ten kretyn? Wycieniował mi włosy tak, że nic mi prawie nie zostało (a prosiłam go żeby NIE cieniował, do jasnej pogody, prosiłam!...), zrobił mi skośną grzywkę zaczynającą się nad brwiami - nienawidzę czegos takiego, a juz szczególnie u mnie i tak mnie ulizał, że... Pójście do fryzjera powinno być dla kobiety przyjemnością, sowjego rodzaju prezentem dla samej siebie, żeby poczuć się atrakcyjniejszą i bardziej pewną siebie. Ten człowiek sprawił, że czuję sie paskudnie i przestałam się sobie podobać i to na tyle, że chce mi się krzyczeć z żalu i złości, jak choćby przelotnie odbiję się w szybie wystawowej czy jakimś samochodzie. W tej chwili czuje tak nieatrakcyjna jak nigdy. Pomijając fakt że wyglądłam duzo lepiej zanim poszłam do Ricci, a włosy miałam już naprawdę zniszczone. Skoro więc moje siano prezentowało się 10 razy lepiej niż "fryzura" od Maciusia, dlatego radze wam - do Maćka z Ricci nie ma po co chodzić, chyb a tylko po to, by zepsuć sobie humor
Co pogrubiłam - troszke to nieuprzejme.

Co podkresliłam - ja rozumiem, ze jesteś niezadowolona, nie może być tak, ze wszytki pasuje to samo. Ale nie wydaje Ci się że Twoja reakcja na zmianę fryzury jest lekko przesadzona? Przecież to odrośnie Uwierz mi, nie raz byłam niezadowolona z fryzury, nie raz ścięto mi z a mocno z trudem zapuszczone włosy i jakos nie czułam potrzeby krzyczeć z żalu

Piszesz też, ze miałas zniszczone włosy - może nie dało ich się naprawić nie cieniując?

Pomysłów Mackowi nie brakuje - robił mi grzywke prosta, skośną, krótką i długa, włosy wycieniowane, równe... Nie wiem czy radzi sobie np. z włosami kreconymi - mnie zawsze prostuje moje fale, i fakt - efekt jest dość przyklapnięy.
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 21:09   #669
ola007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

dziewczyny prosze podajcie adres tej Agnes z narutowicza albo jak nazywa sie jej salon
dzieki
ola007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 22:10   #670
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez ola007 Pokaż wiadomość
dziewczyny prosze podajcie adres tej Agnes z narutowicza albo jak nazywa sie jej salon
dzieki
AGNES NArutowicza25 tel.0 604 444 760
www.agnesploszaj.prv.pl

Proszę


edit: ale się zgrałyśmy Pakosta
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 22:10   #671
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Agnes Płoszaj - wpisz w google
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 19:12   #672
oleszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 163
Thumbs down Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Co pogrubiłam - troszke to nieuprzejme.

Co podkresliłam - ja rozumiem, ze jesteś niezadowolona, nie może być tak, ze wszytki pasuje to samo. Ale nie wydaje Ci się że Twoja reakcja na zmianę fryzury jest lekko przesadzona? Przecież to odrośnie Uwierz mi, nie raz byłam niezadowolona z fryzury, nie raz ścięto mi z a mocno z trudem zapuszczone włosy i jakos nie czułam potrzeby krzyczeć z żalu

Piszesz też, ze miałas zniszczone włosy - może nie dało ich się naprawić nie cieniując?

Pomysłów Mackowi nie brakuje - robił mi grzywke prosta, skośną, krótką i długa, włosy wycieniowane, równe... Nie wiem czy radzi sobie np. z włosami kreconymi - mnie zawsze prostuje moje fale, i fakt - efekt jest dość przyklapnięy.
ja tez bylam u niego. raz na cieciu grzywki i raz na modelowaniu. i moja mama tez raz czy 2 u niego byla. moja opinia? zdecydowanie NIE polecam! o boze, grzywke tak mi pociachal, ze prawie plakalam jak wracalam, a o mamie nie wspomne taka byla wkurzona. zgadzam sie z Toba Kasienko88, ten fryzjer nie jest wart polecenia. zero pomyslowosci, lekkosci, inwencji tworczej i polotu. to moje zdanie :/ ja osobiscie polecam krystiana z piotrkowskiej. buzka
oleszka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:50   #673
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

dziewczyny macie kontakt do Kasi z silver screena?
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 06:39   #674
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez sirgunia Pokaż wiadomość
dziewczyny macie kontakt do Kasi z silver screena?
niestety
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 13:22   #675
kasieńka_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Co pogrubiłam - troszke to nieuprzejme.

Co podkresliłam - ja rozumiem, ze jesteś niezadowolona, nie może być tak, ze wszytki pasuje to samo. Ale nie wydaje Ci się że Twoja reakcja na zmianę fryzury jest lekko przesadzona? Przecież to odrośnie Uwierz mi, nie raz byłam niezadowolona z fryzury, nie raz ścięto mi z a mocno z trudem zapuszczone włosy i jakos nie czułam potrzeby krzyczeć z żalu

Piszesz też, ze miałas zniszczone włosy - może nie dało ich się naprawić nie cieniując?

Pomysłów Mackowi nie brakuje - robił mi grzywke prosta, skośną, krótką i długa, włosy wycieniowane, równe... Nie wiem czy radzi sobie np. z włosami kreconymi - mnie zawsze prostuje moje fale, i fakt - efekt jest dość przyklapnięy.
Pakosta, masz rację - moja reakcja była trochę przesadzona i wiem, że byłam nieuprzejma. Tzn. nie jestem przeciwna homoseksualistom, nawet do tej pory wydawało mi się, że właśnie oni sprawdzają się jako fryzjerzy i styliści, ale zmieniłam zdanie po przemyśleniu tej kwestii - bądź co bądź, mają oni inny gust i ich wizje mogą nie być zgodne z tym, co mężczyznom podoba się w kobietach. Co do tego, że była to ostra reakcja - miałam w planie napisać dopiero po kilku dniach, bo zawsze po wyjściu od fryzjera/fotografa/kosmetyczki chodzę lekko nabuzowana i emocje biorą we mnie górę. Jednak byłam tak zła, że nie wytrzymałam i napisałam. Przepraszam, bo mogłam kogoś urazić. Po tych kilku dniach mogę stwierdzić - po myciu włosy odzyskały objętość, więc byłam w stanie wybaczyć inne minusy, jednak dalej uważam, że: a) są zdecydowanie za mocno wycieniowane, b) skośna grzyweczka, mimo iż pasuje do mojego kształtu twarzy, jest jednak za krótka i nie czuję się z nią najlepiej. Pomijając jednak moje niezadowolenie, raz jeszcze przepraszam wszystkich, których uraziłam moją wiadomością, proszę, wybaczcie mi to, nie kontrolowałam wtedy emocji... Właściwie zastanawiam się, może w takich sytuacjach jestem zła, bo zwyczajnie uświadamiam sobie, że jestem tak nieatrakcyjna, że czegokolwiek bym na głowie nie miała, i tak będę wyglądać paskudnie Następnym razem idę do Agnes, jeśli i wtedy będę niezadowolona, to chyba już nigdy. Pozdrawiam i nie boczcie się na mnie
kasieńka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 14:35   #676
kala252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

kasienka..nie wygłupiaj sie - wybaczamy. Zresztą wcale Ci się nie dziwę. Jak kiedyś wyszłam niezadowlona od fryzjera to jechałam taka wkrzurzona,ze lusterko urwałam facetowi w samochodzie...
buźka... ja tam jestem wdzięczna za szczerą opinię bo właśnie tego oczekuję na tym forum
kala252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 18:50   #677
Madziaaara84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

hej wam wszystkim. jednak nie bede rozjasniala calych wloskow na blond. postanowilm zrobic sobie jedynie pasemka ale najpierw trzeba zdjac ten kolor co mam z wlosow (farbowany czarny) to sie jakos fachowo nazywa dekoloryzacja czy cos w tym stylu. wiecie czy ktos w lodzi robi takie cuda?? i jaka bylaby tego cena? PROSZE O POMOC!! bardzo mi zalezy. dzieki z gory


pozdrowienia dla wszystkich


Madziaaara84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 19:02   #678
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez kasieńka_88 Pokaż wiadomość
Pakosta, masz rację - moja reakcja była trochę przesadzona i wiem, że byłam nieuprzejma. Tzn. nie jestem przeciwna homoseksualistom, nawet do tej pory wydawało mi się, że właśnie oni sprawdzają się jako fryzjerzy i styliści, ale zmieniłam zdanie po przemyśleniu tej kwestii - bądź co bądź, mają oni inny gust i ich wizje mogą nie być zgodne z tym, co mężczyznom podoba się w kobietach. Co do tego, że była to ostra reakcja - miałam w planie napisać dopiero po kilku dniach, bo zawsze po wyjściu od fryzjera/fotografa/kosmetyczki chodzę lekko nabuzowana i emocje biorą we mnie górę. Jednak byłam tak zła, że nie wytrzymałam i napisałam. Przepraszam, bo mogłam kogoś urazić. Po tych kilku dniach mogę stwierdzić - po myciu włosy odzyskały objętość, więc byłam w stanie wybaczyć inne minusy, jednak dalej uważam, że: a) są zdecydowanie za mocno wycieniowane, b) skośna grzyweczka, mimo iż pasuje do mojego kształtu twarzy, jest jednak za krótka i nie czuję się z nią najlepiej. Pomijając jednak moje niezadowolenie, raz jeszcze przepraszam wszystkich, których uraziłam moją wiadomością, proszę, wybaczcie mi to, nie kontrolowałam wtedy emocji... Właściwie zastanawiam się, może w takich sytuacjach jestem zła, bo zwyczajnie uświadamiam sobie, że jestem tak nieatrakcyjna, że czegokolwiek bym na głowie nie miała, i tak będę wyglądać paskudnie Następnym razem idę do Agnes, jeśli i wtedy będę niezadowolona, to chyba już nigdy. Pozdrawiam i nie boczcie się na mnie
Nikt się na Ciebie nie boczy, nie martw się

A może pokazałabyś sowją fryzurkę? Ładnie prosimy Jak się nie czujesz w niej dobrze i nie chcesz się pokazywać tak całkiem, to zamaluj sobie twarz w jakimś progrmie graficznym.
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 18:49   #679
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Ja polecam Małgorztę Fortecką. Ma dwa salony na narutowicza przy kilińskiego i na radogoszczu zachodzie. Tu przesyłam link do niej http://www.fortecka.pl/ . Fakt, może nie jest u niej za tanio ale profesjonalnie. Z fryzjerami miałam koszmarne doświadczenia i nigdy nie ścinali mnie tak jak chciałam a u niej miło sie zaskoczyłam
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-26, 20:34   #680
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez dzss Pokaż wiadomość
Jestem z Łodzi a do fryzjera jeżdze do Pabianic Na ul. Wrzosowej 4 jest super salonik u p. Lidki. Dojazd jest banalny: do konca tramwajem 11 a potem 5 min pieszo do salonu super obsługa, klimat i przede wszystkim zdolności Lidzi! Ta kobieta zmieniła moje życie-jesli chodzi o fryzury oczywiscie Zajmuje sie moimi włosami od 2,5 roku i nie mam zamiaru zrezygnowac. Dzięki niej wysłucjałam masy komplementów na temat moich fryzur . A koszt dojazdu zwraca się bo ceny są przystępne gorąco polecam i serdecznie pozdrawiam Lidzie jesli kiedys natknie sie na ten wpis
A jakie masz włoski - długie, krótkie, bardzo wymagające? Bo z moich to niełatwo coś fajnego wyczarować - cienkie, z wybitną tendencją do przyklapywania, układania się po swojemu itd. dlatego zawsze się waham. Ale może, może... p. Lidka? Skoro potrafi cuda zdziałać...

Dzzss, a może wkleisz swoją fryzurkę spod ręki p. Lidki? Proszę proszę proszę...
Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 22:40   #681
sapho16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
GG do sapho16
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

ja dzisiaj znów bylam u Piotra Alexandra =) zadowolona w sumie. Jak do tej pory jest to jedyny fryzjer od któego wyszłam zadowolona i to dwa razy nawet =) troche za krótko obciał mi włosy i to jest jedyne do czego moge sie przyczepic ale nie powiedzialam ile ma sciac wiec jest ok. Ogolnie naprawde polecam =)
sapho16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 11:54   #682
massmediale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

ufff, witam, jestem tu nowa, przebrnęłam przez wszystkie Wasze posty o fryzjerach w Łodzi...

jeśli chodzi o Kaśkę z Silver Screena - w zeszłym roku wyjechała na obczyznę i raczej nie zapowiadała powrotu

od czterech lat natomiast jestem klientką salonu Jacka Olejniczaka i muszę przyznać, że Panowie są w stanie zrobić wszystko! przebrnęłam już przez wielowymiarowe pigmenty, wspaniałe blondy, średnie brązy i wszelkiej maści wariacje strzyżenia. ostatecznie zdecydowałam się na Tomka, któremu im mniej rozkazuję - tym bardziej wychodzę zadowolona (a czesanie pierwsza liga)

fakt - ceny niskie nie są, ale każde cięcie i pędzla pociągnięcie jest ich warte - BRAWO

Piotrkowska 51 (042)633 73 83
massmediale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 13:06   #683
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

u jacka olejniczaka jest taki brunet - rzekłabym przystojny. Jak on ma na imie? Kamil?
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 18:51   #684
Kronos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Massmediale napisała : jestem klientką salonu Jacka Olejniczaka i muszę przyznać, że Panowie są w stanie zrobić wszystko! przebrnęłam już przez wielowymiarowe pigmenty, wspaniałe blondy, średnie brązy i wszelkiej maści wariacje strzyżenia.

Wybacz ale nie ma fryzjera który potrafi zrobić wszystko Jest to twój pierwszy post a takie ach i och dla mnie jest to post typowo reklamowy. Ja na pamięć nie znam numeru telefonu i adresu do swojej dentystki. Forma opisywania koloryzacji jest pisana przez ciebie w slangu fryzjerskim (.wielowymiarowe pigmenty, wspaniałe blondy, średnie brązy). Nie twierdze że salon Jacka Olejniczaka jest zły, ale sposób lanserski żenujący. Kosmetyki w zakładzie Jacka Olejniczaka są z jednej z najniższej półki jeśli chodzi o jakość , więc co tu czarujesz o jakości .
Pozdrawiam Kronos
Kronos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 19:04   #685
echo136
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Post Pytanie _ Laurell

Witajcie dziewczyny ( i chlopaki
Cy ktoraś z was była w salonie Laurell na Wyszyńskiego na Retkini ?. Mam ślub i z braku czasu i brakui ulubionego fryzjera zapisałam się własnie tam. Chcę zrobić sobie pasemka jasne i fajne cięcie w stylu Victorii Bekham ...jednak prosze o pomoc czy tam się wybierać czy raczje szulać gdzieś w innym miejscu. pomożecie?
echo136 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 19:06   #686
echo136
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Pytanie _ Laurell

Witajcie dziewczyny ( i chlopaki
Cy ktoraś z was była w salonie Laurell na Wyszyńskiego na Retkini ?. Mam ślub i z braku czasu i brakui ulubionego fryzjera zapisałam się własnie tam. Chcę zrobić sobie pasemka jasne i fajne cięcie w stylu Victorii Bekham ...jednak prosze o pomoc czy tam się wybierać czy raczje szulać gdzieś w innym miejscu. pomożecie?
echo136 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 19:27   #687
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
u jacka olejniczaka jest taki brunet - rzekłabym przystojny. Jak on ma na imie? Kamil?
Chyba tak Ale rąk za to nie oddam Na pewno to Ci mogę powiedzieć, że to brat Krystiana. Jakieś dobre geny chłopaki mają

Cytat:
Napisane przez Kronos Pokaż wiadomość
Massmediale napisała : jestem klientką salonu Jacka Olejniczaka i muszę przyznać, że Panowie są w stanie zrobić wszystko! przebrnęłam już przez wielowymiarowe pigmenty, wspaniałe blondy, średnie brązy i wszelkiej maści wariacje strzyżenia.

Wybacz ale nie ma fryzjera który potrafi zrobić wszystko Jest to twój pierwszy post a takie ach i och dla mnie jest to post typowo reklamowy. Ja na pamięć nie znam numeru telefonu i adresu do swojej dentystki. Forma opisywania koloryzacji jest pisana przez ciebie w slangu fryzjerskim (.wielowymiarowe pigmenty, wspaniałe blondy, średnie brązy). Nie twierdze że salon Jacka Olejniczaka jest zły, ale sposób lanserski żenujący. Kosmetyki w zakładzie Jacka Olejniczaka są z jednej z najniższej półki jeśli chodzi o jakość , więc co tu czarujesz o jakości .
Pozdrawiam Kronos
Nie zakładajmy od razu najgorszego. Salon Jacka nie potrzebuje takiej reklamy, bo ma już swoją renomę. Ja osobiście nie znam ani jednej osoby, która wyszłaby od nich niezadowolona. Nie zauważyłam również, żeby massmediale pisała o jakości kosmetyków. Może ja jestem jakimś wyjątkiem, ale adres i komórkę mojej fryzjerki (dopóki nie przestała pracować) znałam na pamięć.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 06:31   #688
massmediale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Kronos, jeżeli uważasz, że słowa, których użyłam to slang fryzjerski... błagam, daruj...

Poza tym nie zapomnij, że jesteśmy online i użycie komend "kopiuj - wklej" z dowolnej strony z adresem i telefonem do salonu, nie jest wielką filozofią, więc skoro je zamieściłam, nie znaczy to wcale, że znam je na pamięć...

I wcale nie powiedziałam, że KAŻDY z nich może wszystko...

Poza tym równie dobrze mogłabym Twój atak odebrać jako odpowiedź konkurencji na moje ach i och...

Czy po to tu jesteśmy? Czy ja komuś każę powtarzać po sobie pochwalne mantry? To jest moja opinia, jako wieloletniej klientki, a nie reklamowa nagonka.
massmediale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 06:36   #689
massmediale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

[QUOTE=lil' sexy;5646189]Chyba tak Ale rąk za to nie oddam Na pewno to Ci mogę powiedzieć, że to brat Krystiana. Jakieś dobre geny chłopaki mają

Kamil = brat Krystiana
massmediale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 09:44   #690
echo136
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: Pytanie _ Laurell

Cytat:
Napisane przez echo136 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny ( i chlopaki
Cy ktoraś z was była w salonie Laurell na Wyszyńskiego na Retkini ?. Mam ślub i z braku czasu i brakui ulubionego fryzjera zapisałam się własnie tam. Chcę zrobić sobie pasemka jasne i fajne cięcie w stylu Victorii Bekham ...jednak prosze o pomoc czy tam się wybierać czy raczje szulać gdzieś w innym miejscu. pomożecie?
Ponownie Witajcie.
Nie chcę być natrętna ale czy ktoraś z was może była w salonie LAurell i coś może mi poradzić, lub coś słyszałyscie?
Jesli nie yto gdzie jest w Łodzi dobry fryzjer który robi fajnie blondy i obcina niezle?

Czekam z niecierpliwoiścią
echo136 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.