Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:(((( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-18, 20:35   #61
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

a dziewuszki co robicie latem jak uzywacie filtrow,nie opalacie sie np. na plazy?? wiem ze jak uzywam skinorem to nie ma mowy o opalaniu ,a juz wogole o solarce... ale jak skoncze 2 tubke to tez nie ma szans na opalanko??
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 21:31   #62
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Cool Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

z tego, widzę, to lato zapowiada się bez opalania Ale mi ta wizja (prawie) nie przeszkadza, bo i tak nie wiele się opalałam A wolę być blada i wreszcie nie mieć problemów z naczynkami, które na razie na treningach kompletnie wariują
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 17:13   #63
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

no to zrobiłam juz zakopki hihih tylko jeszcze filtr i bedzie wszystko a co do zelu do mycia twarzy to zakupiłam ten
http://www.kosmetykionline.pl/produc...ff8103abcf4d97
nie znalazłam go na KWC... bardzi ładnie pachnie i wystarczy odrobinka by umyc dokladnie cała twarz...mysle ze to była dobra decyzja
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 18:46   #64
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

Cytat:
Napisane przez marta_v
nie znalazłam go na KWC... bardzi ładnie pachnie i wystarczy odrobinka by umyc dokladnie cała twarz...mysle ze to była dobra decyzja
Marta jeśli nie ma tego żelu na KWC to przepisz skład i wtedy będzie można określić czy jest dobry - czy uzyto w nim łagodne detergenty, które nie będą wysuszały i podrazniały skóry .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 20:02   #65
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

nie znam sie na tym tak dobrze,ale chyba ten zelik nie zawiera szkodliwych detergentow załaczam skład zeliku
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 20:07   #66
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

mam zapisany ten skład na komputerze ale nie wiem jak mam go tu wkleic a nie moge załaczyc bo wyskakuje jakis bład
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 20:18   #67
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

moze ktoras z was znajdzie jego skład w internecie,ja szukalam ale nie znalazłam... a nie chce mi sie drugi raz przepisywac tego składu
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 11:21   #68
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

oto skład zelu "100 procent pielegnacji żel + tonik" Ziaja:

Agua(Water),Sodium Cocoyl Apple Amino Acids,Coco Glucoside,
Propylene Glycol,Hydrolyzed Milk Protein,Methyl Gluceth-20,
Panthenol,Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,Sodium Benzoate,2-bromo-2-Nitropropane-1.3-Diol,Parfum(Fragrance),
Butylphenyl Methylpropional,Linalool, Benzyl Salicylate,Limonene,
Citronellol,Alpha-Isomethyl lonone,Sodium Hydroxide

Chyba nie ma w nim zadnych wysuszajacych składnkow prawda??
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 13:27   #69
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

halo
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 14:02   #70
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

Jeszcze male pytanko...chce stosowac maseczke z glinki i maseczke aspirynową... co ile mam je robic,raz glinka raz aspirynowa??i codziennie jedna lub druga??czy jakas przerwa ma byc??nic sie nie stanie jak np po tej maseczce naloze skinoren??
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 14:43   #71
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

maseczki robi się 1-3 razy w tygodniu, najlepiej każdą innego dnia.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 17:21   #72
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

i co sadzice o składzie zelu ktory podałam wyzej??rozumiem ze jak sie uzywa filtry to zero opalania na plazy latem?? nie chodzicie na plaze wogole czy jak??bo ja lubie jezdzic nad wode... w sumie twarzy nie bede opalac,zakryje se recznikiem bo zawsze mozna se makijaz walnac ciemniejszy,ale cialko to chyba moge co nie...aha i jeszcze jedno pytanko,jak chce uzywc samoopalaczy na twarzyczke i jak uzywam skinoren to samoopalacz nałozyc na sinoren czy odwrotnie ??
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 00:28   #73
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

Cytat:
Napisane przez marta_v
i co sadzice o składzie zelu ktory podałam wyzej??rozumiem ze jak sie uzywa filtry to zero opalania na plazy latem?? nie chodzicie na plaze wogole czy jak??bo ja lubie jezdzic nad wode... w sumie twarzy nie bede opalac,zakryje se recznikiem bo zawsze mozna se makijaz walnac ciemniejszy,ale cialko to chyba moge co nie...aha i jeszcze jedno pytanko,jak chce uzywc samoopalaczy na twarzyczke i jak uzywam skinoren to samoopalacz nałozyc na sinoren czy odwrotnie ??
Marta, wg mnie skład może być. Ja osobiście nie opalam sie wogóle, a chodzę na plażę , ale zawsze siedzę sobie pod parasolką. A to czy ty będziesz się opalać zalezy tylko od ciebie.
skinren nakładasz na noc, więc samoopalacz możesz nałozyć (jak jesteś w domu) po południu, albo rano, ale także nie wychodź od razu z domu tylko poczekaj aż sie przybrązowisz. Następne rozwiązanie to nakładać na noc , ale wtedy gdy nie smarujesz się skinorenem .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 16:44   #74
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

Paula07 dziekuje za odpowiedz a jeszcze pytanko co do filtrow... jutro ide kupic ten filtr z iwostinu... czyli rano myje buzke żelem,przemywam tonikiem i na to nakładam filtr tak??Najlepiej go wklepywac,wsmarowywac czy jeszcze inaczej??i po wchlonieciu filtra moge nałozyc podkład,pozniej korektor i na koniec skrobia ziemniaczana tak??Chyba wszystko dobrze napisałam??A jasli nie to prosze o korekte
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 18:17   #75
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

Cytat:
Napisane przez marta_v
Paula07 dziekuje za odpowiedz a jeszcze pytanko co do filtrow... jutro ide kupic ten filtr z iwostinu... czyli rano myje buzke żelem,przemywam tonikiem i na to nakładam filtr tak??Najlepiej go wklepywac,wsmarowywac czy jeszcze inaczej??i po wchlonieciu filtra moge nałozyc podkład,pozniej korektor i na koniec skrobia ziemniaczana tak??Chyba wszystko dobrze napisałam??A jasli nie to prosze o korekte
Najlepiej wmasowywać partiami, a reszta tak jak napisałaś .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 19:49   #76
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

okis dziekuje bardzo
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 18:44   #77
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

jeny juz mam tyle tych kosmetykow,ze nie wiem jak i kiedy je uzywac??
Teraz sie bede powtarzać...wiem juz tyle,ze:
1.rano ,buzke myje zelem,przemywam tonikiem,filtr(mam iwostin i chyba mnie zapycha )i makijaz na to...
2.wieczorkiem buzke myje zelem,maseczka z glinki(3 razy w tygodniu)przemywam tonikiem i na to skinoren...a kiedy krem nawilzajacy??2 dni pod rzad skinoren,na trzeci dzien krem nawilzajacy??chce jeszcze sobie kupic chusteczki LRP bo moja twarz jest tak blada,ze az płakac sie chce one chyba nie zapychają buzki prawda??i teraz moje pytanie,czy stosowac go po nałozeniu skinorenu??czy uzywac wtedy gdy uzywam kremu nawilzajacego??nałozyc go na krem nawilzajacy czy odwrotnie??sama juz nie wiem pomożcie laseczki
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 18:56   #78
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

Cytat:
Napisane przez marta_v
jeny juz mam tyle tych kosmetykow,ze nie wiem jak i kiedy je uzywac??
Jesli twoja buzia jest wystarczająco nawilżona to nie musisz obowiazkowo używać jakiegos nawilżacza na noc, jeśli jest wysuszona jednak to tak jak napisałaś może być, czyli dwa dni skinoren a jeden dzień krem nawilżający .
Chusteczek samoopalajacych użyj w dni bez salidermu, możesz uzyć na noc i po pół godzinie nałozyć krem nawilżający lub wogóle nie nakładać kremu nawilżającego.
Sama musisz sprawdzić, czy chusteczki będa cię wysuszać czy nie.

Pozdr
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 19:25   #79
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

Paula07 myśle,ze co 3 dzień kremik nawilzajacy sie przyda,zeby buzia odpoczeła od tych kwasów i wtedy bede własnie smarowała sie chusteczkami LRP... czyli tak jak mowiłas posmaruje sie chusteczką LRP i po pół godzinki nałoze kremik chyba jak bede sie co 3 dni smarowala tą chusteczką to moja buzka bedzie ladnie opalona,czyz nie bo jest taka blada,ze masakra i wtedy widac te wszystkie paskudne przebarwienia a jak jest opalona to tak ich nie widac...
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-28, 07:44   #80
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Question Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

Przepraszam najmocniej, lekarz kazała mi uzywać skinorenu poczatkowo przez 10 dni co 2 dzien na noc, potem co noc a jak sie nie opalam to codziennie 2x. Teraz jestem w poczatkowej fazie, czyli co 2 dzien na noc, ale zapomnialam spytac a ona powiedziec co w tym czasie na dzien moge kremu uzyc? Zapytałam tylko czy moge sie opalac i powiedziala, ze jesli mam taki zamiar to zebym tylko na noc go uzywala. Jak zmywam go rano z buzi to ona taka przesuszona jest a nie chce jej babrac nie wiadomo jakimi podkladami i pudrami bo generalnie nie o to tu chodzi, nie moge sie wymazać np. nivea skin so soft?
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 14:32   #81
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Nie mam juz siły na tą tłusta buzie:((((

Cytat:
Napisane przez Edddytek
Przepraszam najmocniej, lekarz kazała mi uzywać skinorenu poczatkowo przez 10 dni co 2 dzien na noc, potem co noc a jak sie nie opalam to codziennie 2x. Teraz jestem w poczatkowej fazie, czyli co 2 dzien na noc, ale zapomnialam spytac a ona powiedziec co w tym czasie na dzien moge kremu uzyc? Zapytałam tylko czy moge sie opalac i powiedziala, ze jesli mam taki zamiar to zebym tylko na noc go uzywala. Jak zmywam go rano z buzi to ona taka przesuszona jest a nie chce jej babrac nie wiadomo jakimi podkladami i pudrami bo generalnie nie o to tu chodzi, nie moge sie wymazać np. nivea skin so soft?

Eddytek, używając skinorenu nie można się opalać, a to ,że zmyjesz rano masć to nie polepszy sprawy, ponieważ skóra cały czas sie złuszcza.
Wskazane jest abys w dni, kiedy nie uzywasz skinorenu smarowała się kremikiem ze względu na wysuszona skórę.
Na dzień używając kwasów na dzień powinnaś uzywać filtra, wybór jest duzy, poczytaj wątki na Biochemii i na KWC ultrawysokaochrona .
Jesli masz cerę tłusta i trądzikową to najlepsze mogą się okazać LRP Dermo-Pediatric lub Bioderma Spray 50+.
Jesli obecnie używasz co drugi dzień na noc , to w noce bez skinorenowe możesz smarwać się kremem w celu złagodzenia wysuszenia skóry, np: Psychiogel .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.