Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: --
- 0 0%
- 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-31, 07:40   #211
aga&
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 19
Dot.: dziwna sytuacja

Nie martw się po operacji okres może pojawić sie później. Ja np miałam 14 dni później ale potem wszystko wróciło do normy.
aga& jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 09:42   #212
kagi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 46
Dot.: dziwna sytuacja

Witam

Najlepszym rozwiązaniem będzie, jeśli wyślesz kogoś do apteki, by kupił Ci test ciążowy. Uspokoisz się i zobaczysz, połowa objawów ciąży zniknie.
Okres opóźnił się, jak sama pisałaś, prawdopodobnie od leków. Powodem też jest sam zabieg, stres z nim związany, znieczulenie, itd. Ale dostałaś go! to juz połowa sukcesu. A druga połowa to to, że uprawialiście sex z zabezpieczeniem, może nie 100%, ale zawsze jakimś.
Ból jajnika, to nie objaw ciąży. Ból może promieniować od kręgosłupa. Może to wina jakiejś małej torbielki (niegroźnej), a przy torbielach występują właśnie nudności a nawet wymioty.
Podejrzewam, że po zabiegu jeszcze nie doszłaś do równowagi psychicznej - obawa, czy zabieg poprawi stan zdrowia, itd. A przy takim stresie również nie najlepiej człowiek się czuje: nudności, zawroty głowy, bóle brzucha, biegunka...
Zrób test ciążowy, zobaczy będzie dobrze

Życzę dużo zdrówka
kagi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 11:56   #213
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Kiedy test ciążowy??

czy przeziebienie ma jakis wpływ na wynik testu??
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 14:24   #214
201612191106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 396
Dot.: Kiedy test ciążowy??

badanie z krwi nie jest pewne w 100%.
Koleżanka robiła, powiedzieli że jest w ciąży poczym po tygodniu dostała okres.
201612191106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 14:49   #215
AsiaW23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
Exclamation Dziwnie sie czuję .....- Yamin

Witam serdecznie!!! Aktualnie kończę 6 opakowanie Yamin. Wszysko było ok jednak tylko do 5 opakowania po którym nie dostałam krwawienia, zgodnie z ulotką rozpoczęłam 6 opakowanie jednak podczas tego 6 opakowania zaczęły dziać sie ze mna "dziwne" rzeczy pisze dziwne poniewaz nigdy wczesniej sie tak nie czułam. Przez całe opakowanie strasznie boli mnie glowa, ciągnie mnie w pachwinach czasami, dziwnie kłuje w okolicy jajników, jestem bardzo oslabiona miewam zawroty głowy zwłaszcza po cięzkim dniu, i mam zgage dosłownie po wszystkim (nigdy wczesniej nie mialam), na dodatek od 2 tygodni czasami czuje jakby mrowienie po prawe stronie podbrzusza jakgdyby fale dreszczy okolo 3 razy dziennie. Nie mam pojecia co mi jest ale to sa dosc dokuczliwe sprawy . Zadzwonilam do mojej pani gin i kazala zrobic test ciazowy z krwi jak jej o wszystkim opowiedzialam. Musze przyznac ze nie jestem zbyt dokladna w braniu tabletek zdazalo mi sie brac niezbyt regularnie ale bez przesady (5, 6 godzin spoznienia) , wymioty i biegunke mialam ale podczas 4 opakowania fak ze nigdy dodtakowo sie nie zabezpieczlam bo raczej ufam tabletkom...a podczas 5 raczej nie zdazylo mi sie zapomniec lub oslabic czyms dzualania tabletki. Od 6 miesiecy lecze sie dermatologicznie ale tylko zewnetrznie masciami i plynami na bazie sterydów i tetracylkin , i biore dosc duze dawki witaminy A (skonczylam kuracje witaminami wlasnie w 5 opakowaniu). Ale czy to mogloby oslabic dzialanie tabletek ? Nie zrobilam testu bo nie wieze w ciaze na tabletkach nawet przy takich potknieciach jakie ja mialam w braniu. Czy naprwde powinnam brac ciaze pod uwage czy moja gin przesadza po prostu. Ale czy te objawy ktore mam sa normalne po tak długim stosowaniu tabletek...Pytanie to kieruje głownie do Pana Doktora oraz dziewczyn ktore byly w podobnej sytuacji. Prosze Piszcie!!!!
AsiaW23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 14:53   #216
AsiaW23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dziwnie sie czuję .....- Yamin

Przepraszam za pomyłke oczywiście chodzi mi o preparat Yasmin !!!
AsiaW23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 15:00   #217
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Dziwnie sie czuję .....- Yamin

Nie chce Cię martwić, ale od razu jak zaczęłam czytać Twój post to przyszła mi do głowy ciąża...Najlepiej zrobic ten test nie zaszkodzi a wręcz przeciwnie pomoże. Może to byc prawdopodobne, bo jak widac nie zawsze brałaś tabletki regularnie. Ja miałam problemy gdy zaczynałam brac tabletki, mdłości, bóle głowy, brzucha ale nie aż takie jak piszesz Ty. Po czym one ustąpiły gdzies dopiero po pół roku brania tabletek, ale jak pisałam nie były aż takie jak u Ciebie. Będąc na twoim miejscu robiłabym test ciążowy bez wahania. Pozdrawiam i trzymam kciuki żeby było ok
__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-31, 15:11   #218
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Dziwnie sie czuję .....- Yamin

Po pierwsze: w ciążę przy tabletkach można zajść nawet przy regularnym ich braniu. Owszem, ryzyko nie jest wielkie, ale jest.

Po drugie: przy tabletkach regularność to podstawa. 5-6 godzinne wahania przy braniu pigułek może mieszczą się w dozwolonych granicach, ale są na tyle duże, że na pewno nie pozostają bez wpływu na skuteczność zabezpieczenia.

Po trzecie: nie wiem jak jest konkretnie w przypadku Yasmin, ale zależnie od składu ta dokładność w przyjmowaniu może mieć większe lub mniejsze znaczenie.

W tej sytuacji nikt Ci nie doradzi nic mądrzejszego niż zrobienie testu. Tym bardziej, jeśli kazał Ci go zrobić Twój własny lekarz.

Jeśli test wykluczy ciążę, wtedy można się bawić w zmianę pigułek.
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 15:35   #219
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Dziwnie sie czuję .....- Yamin

Tu się nie ma co zastanawiać, tylko test robić Ja też od razu pomyślałam o ciąży i myślę, że szansa jest spora. Wymioty, spóźnienia, leki - nie można przy tym do końca ufać tabletkom, działanie mogło być osłabione.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 15:39   #220
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Dziwnie sie czuję .....- Yamin

Zgadzam sie z dziewczynami. Twoja ginekolog nie przesadza. Mi tez pierwsze co się nasunęło na myśl to ciąża. Tym bardziej, ze nie brałaś tabletek regularnie. Owszem są dopuszczalne jakieś opóźnienia, ale raczej jako jednorazwe sytuacje, a nie ciągle. Zrób ten test i jeśli nic na nim nie wyjdzie szukaj innych przyczyn.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 16:02   #221
AsiaW23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dziwnie sie czuję .....- Yamin

uuuu NIE POWIEM DZIEWCZYNY ZEBYŚCIE MNIE USPOKOIŁY...spodziewałam sie bardziej czegos w stylu "spokojnie na tabsach tak łatwo sie nie zachodzi nie panikuj" a tu prosze wszystkie panie CIAZA !!! Ale powiem szczerze ze może i macie racje...Chociaz to ostatnia ewntualnośc jaka brałam pod uwage...No dałyście mi do myślenia a ja na serio nie wierze w historie w stylu "zaciążona na tabletkach" wczoraj wziełam ostatnia tabletke z tego 6 opakowania i zobaczymy czy bedzie teraz okres ( mimo wszystko czy bedzie czy nie zrobie ten test) i oczywiscie napisze co tam wyszlo....ale nawet sie nie boje bo nie wieze w to....Ale na serio tak zle sie w zyciu nie czulam a najdziwniejsze jest to ze w zasadzie pierwszy raz w zyciu nie wiem co mi jest....Oblalam przez to egzamin bo nie moge sie uczyc ciagle spie albo siedze zamyslona. Tak zyc sie nie da. A znacie kogos kto wpadl na tabletkach ? Bo ja nieeeeee!!!!!
AsiaW23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-31, 16:12   #222
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Dziwnie sie czuję .....- Yamin

Cytat:
Napisane przez AsiaW23
No dałyście mi do myślenia a ja na serio nie wierze w historie w stylu "zaciążona na tabletkach"
No to najwyżej uwierzysz Słyszałam o historiach zajścia w ciąże nawet przy bardzo regularnym braniu (no ale tego nikt tak naprawdę nie sprawdzi), a co dopiero przy braniu takim średnim. Były nawet takie osoby na forum z tego co pamiętam.

Ale życzę mimo wszystko pożądanego wyniku testu
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 16:22   #223
AsiaW23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dziwnie sie czuję .....- Yamin

Ojojoj wole nie musieć w to wierzyć...a poza tym w ciąży zmieniaja sie piersi i to ponoć juz na samym jej poczatku a u mnie nic sie z nimi nie dzieje oprócz tego co zawsze pod koniec opakowania troche sa pelniejsze ale nic poza tym!!! Ojej ale mnie nastraszyłyście. Baaaardzooooo!!!!!
AsiaW23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 16:24   #224
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Dziwnie sie czuję .....- Yamin

Asiu, wskaźnik Pearla dla pigułek wynosi od 0,2 do 2,5, przy czym 0,2 odnosi się raczej do zdyscyplinowanych użytkowniczek.

Indeks pearla mówi ile na 100 kobiet stosujących daną metodę w ciągu roku zaszło w ciążę.

Czyli przy regularnym stosowaniu są to 2 baby na 1000, przy mniej regularnym (ale przepisowym!!!) 25 na 1000.

Wiele to nie jest, ale zawsze można trafić na ten niesamowity łut szczęścia

Ja miałam kiedyś takiego wesołego ginekologa, który przy każdej wizycie opowiadał ile jego pacjentek zaszło na pigułkach
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 16:33   #225
AsiaW23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dziwnie sie czuję .....- Yamin

No nieeee!!!! Ale wiecie co....? Ja zazwyczaj mam takiego pecha w róznych kwestiach...Zawsze chcialam baby nie zabezpieczalam sie nigdy, ryzykowałam i nic !!! A teraz zaczelam sie zabezpieczac bo moj facet czekal na wyjazd za granice wiec nie chcielismy aby akurat dzieciaczek sie pojawil...t na serio bylby najmniej odpowiedni moment...rok do konca studiow facet za morzem...Nie nie nie nie !!!! To chyba nie może sie stać. Chociaz zdaje sobie sprawe ze wlasnie takie sprawy dzieja sie gdy o nich najmniej myslimy.... Coz zostalo mi czekac na okres. Ale jesli pojawi sie normalne krwawienie jakie miewalam to 4 opakowania (dosc silne) to chyba nie ma sensu bawic sie w testy??
AsiaW23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 16:54   #226
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kiedy test ciążowy??

Cytat:
Napisane przez inayah
badanie z krwi nie jest pewne w 100%.
Koleżanka robiła, powiedzieli że jest w ciąży poczym po tygodniu dostała okres.
mogła poronić..to zdarza się bardzo często...bardzo często..nie pamiętam jaki jest procent ale we wczesnym stadium ciązy podobno naturalna niemal rzecz. Jest tu taki wątek gdzieś...na pewno przy okazji wątków Postinorowych znajdziesz informacje...
a co do badania betaHcg to zawsze daje człowiekowi lepszy wynik...chodzi mi tu o to że człowiek się lepiej psychicznie czuje z takim wynikiem z przychodni niż z tą kreską na teście
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 18:39   #227
iwonka_cz
Raczkowanie
 
Avatar iwonka_cz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 35
Dot.: Dziwnie sie czuję .....- Yamin

Witam, ja biorę Yasmin. Teraz kończę drugie opakowanie. I napiszę tak, że mam podobne objawy jakie napisała AsiaW23, tzn. bóle głowy, zgaga mnie pali jak cholera a o kłuciu w okolicach jajników to już nie wspomnę Test zrobiony i w ciąży nie jestem Choc bardzo bym chciała
Niestety czekam na kolejną wizytę u gina by mu o tym wszystkim opowiedzieć i chciałabym wrócić do poprzednich pigułek, po których prawie mi nic nie było. Bynajmniej tak nie cierpiałam jak przy Yasmin.

AsiaW23 trzymam kciuki i życzę Ci by wszystko było po Twojej myśli
iwonka_cz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 18:56   #228
AsiaW23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dziwnie sie czuję .....- Yamin

No tak ale wiesz na poczatku tabletek to ja rozumie ze sa jakies tam dziwne objawy...ale ja przez 5 opakowan czulam sie na Yasmince naprawde rewelacyjnie !!!! I moze w ogole bym sie nie martwila gdyby nie brak krwawienia....I zawroty głowy które sa naprawde dokuczliwe i sennosc ktora nie pozwala mi sie skoncentrowac na niczym...Ja po prostu czuje sie "inaczej" i nie wiem z czym to wiązać...Z tego co wiem to tabletki zadko kiedy powoduja zawroty glowy a jesli juz to przy dlugotrwalym stosowaniu u starszych pacjentem i oznaczaja zblizajaca sie zakrzepice...Juz sama nie wiem....A Ty tez nie mialas krwawienia??
AsiaW23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 21:05   #229
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Kiedy test ciążowy??

hejka dziewczynki postanowilam zrobic ten test jutro jutro mine 6 dzien od tego nieszczesnego dnia trzymajcie kciuki !! : (
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-31, 21:07   #230
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Dziwnie sie czuję .....- Yamin

Ja tez ostanio dziwnie sie czuje , teraz mam przerwe mam nadzieje ze dostane krwawienie (kochalam sie z chlopakiem ale nie mial wytrysku , tabletki zazywam regularnie, moze poprostu panikuje ?)
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 21:36   #231
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Dziwnie sie czuję .....- Yamin

Cytat:
Napisane przez eve_malutka
Ja tez ostanio dziwnie sie czuje , teraz mam przerwe mam nadzieje ze dostane krwawienie (kochalam sie z chlopakiem ale nie mial wytrysku , tabletki zazywam regularnie, moze poprostu panikuje ?)
mam tak samo i tez czekam na krwawienie
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 21:44   #232
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Dziwnie sie czuję .....- Yamin

Dziewczyny nie wpadajcie w jakąś zbiorową panikę. Tylko się nakręcacie nawzajem. Teraz nagle wszystkie się źle czujecie... AsiaW23 ma naprawdę jakieś podstawy do robienia testu, chociaż wcale to nie musi być ciąża. I nie wyczekujcie na to krwawienie jak na zbawienie, bo to jeszcze nie wszytko
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 22:26   #233
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Dziwnie sie czuję .....- Yamin

Chciałam tylko dodać że pojawienie się okresu (przy braniu tabletek to wsumie nie jest taki prawdziwy) wcale nie świadczy o braku ciąży więc dla świętego spokoju zrób test i nie będziesz sie martwić. Resztę napisały dziewczyny i w zupełności się z nimi zgadzam.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 22:27   #234
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Kiedy test ciążowy??

trzymam
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 22:34   #235
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Kiedy test ciążowy??

Cytat:
Napisane przez marta_v
Mam pytanko W czwartkową noc niestety miałam tak zwaną "wpadke"(25-26.05) chcialam kupic tabletki Postinor ale nie mogłam sie dostac do zadnego ginekologa w sobote ani w niedziele,poprostu sie załamałam...ale to już nie wazne bo na tabletki jest za pozno...kupiłam sobie test ciazowy(ostania miesiaczka 5-11.05)tylko ja mam nieregularne miesiaczki,wiec nie wiem kiedy moge ten test zrobić??dzisiaj jest 29.05 czyli mam czekac do 5.06 zeby wykonać test??Jak zajde w ciąże to chyba sie załamie
Test najlepiej przeprowadzić w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki. W przypadku nieregularnych miesiączek bierze się pod uwagę najdłuższą przerwę jaką kiedykoliwek miałaś między okresami. I jesli np. u Ciebie występują wahania (przykładowo) 28 - 35 dni to robisz po 35 dniach. Najlepiej poranny mocz. W przypadku robienia testu po 6 dniach koniecznie poranny mocz!

Niektóre testy są gorszej jakości i jeśli na nim pisze żeby przeprowadzić w pierwszym dniu spodziewanego okresu, a nie ma niic o tym że wykrywa już po 6 dniach, to lepiej takiego nie kupuj.

P.S. Trzymam kciuki za jutrzejszy poranek. Nie martw się, będzie dobrze!
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 22:37   #236
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Kiedy test ciążowy??

Cytat:
Napisane przez side85
mogła poronić..to zdarza się bardzo często...bardzo często..nie pamiętam jaki jest procent ale we wczesnym stadium ciązy podobno naturalna niemal rzecz. Jest tu taki wątek gdzieś...na pewno przy okazji wątków Postinorowych znajdziesz informacje...
a co do badania betaHcg to zawsze daje człowiekowi lepszy wynik...chodzi mi tu o to że człowiek się lepiej psychicznie czuje z takim wynikiem z przychodni niż z tą kreską na teście
Tak tak, takie poronienia bardzo często się zdarzają. Często kobiety nawet nie wiedzą że były w ciąży bo to wygląda jak normalna miesiączka.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 22:55   #237
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Kiedy test ciążowy??

no ja mam taki wlasnie ze pisze,ze w pierwszym dniu spodziewanej miesiaczki ale juz robie jutro,jak wyjdzie ze nie jestem to jeszcze do ginekologa sie zarejestruje dla pewnosci
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 23:00   #238
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Kiedy test ciążowy??

no ja mam taki wlasnie ze pisze,ze w pierwszym dniu spodziewanej miesiaczki ale juz robie jutro,jak wyjdzie ze nie jestem to jeszcze do ginekologa sie zarejestruje dla pewnosci
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 23:01   #239
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Kiedy test ciążowy??

Cytat:
Napisane przez marta_v
no ja mam taki wlasnie ze pisze,ze w pierwszym dniu spodziewanej miesiaczki ale juz robie jutro,jak wyjdzie ze nie jestem to jeszcze do ginekologa sie zarejestruje dla pewnosci
To ja bym jeszcze jeden test kupiła taki co po 6 dniach i pojutrze rano zrobiła. Albo nawet raniutko do apteki bym pobiegła wstrzymując siusiu.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 07:48   #240
AsiaW23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
Thumbs up Dot.: Dziwnie sie czuję .....- Yamin

Dziwczyny!!!! Mi sie wydaje ze jak ktos na serio bierze regularnie a na dodatek nie kocha sie do konca (co tez w zancznym stopniu zmniejsza sznase na ciąze) to moze spac spokojnie...Ja tam nigdy nie uwazalam !!! I mnie martwi jedynie to ze z moja gin juz sie cieszylysmy ze super trafione tabletki bo ja od samego poczatku sie na nich swietnie czulam (zero jakichkolwiek doleglowosci, okres super, zadnych plamien) , a tu akurat po braku krwawienia zaczynaja sie dziwne rzeczy...Na dodatek martwi mnie ta moja suplementacja witamina A przez pol roku codziennie duze dawki(odkad zaczelam brac Yasminke) nagle przestalam moze moj organizm tez jakos dziwnie to odczytal. Nie wiem sama. A moze teraz dopiero tabletki zaczynaja pokazywac ze sa nie dla mnie. Przekonamy sie za 3 dni. Na razie spijcie spokojnie...Nie chce zebyscie przeze mnie schizowaly bo to nie o to chodzi. Ja na tabsach nigdy sie nie martwilam i nie czekalam na krwawienie jak na zbawienie zaczelam sie denerwowac dopiero jak to krwawienie na serio sie nie pojawilo!!! Tm bardziej wy pilnujecie tabletek a ja....no coz ....jestem roztrzepana na maxa!!!! Wiec jak cos to tylko moja wina w 100%.Tabletki sa na serio skuteczne dla tych co potrafia je brac i z nich korzystac!!!!
AsiaW23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.