Blizny po depilacji - wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-27, 09:31   #91
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

tak, jestem 1. raz na "tym" forum i widzę że to jest jako tako jedyna sensowna wypowiedż -->tak trzymaj gava
karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 13:12   #92
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

A ja uważam, że w tym problemie każdy dzieli się radami, bo a nuż komuś pomoże. Oczywiście, że najlepiej się nie przejmować, ale czasami trudno, ręczę Ci za to.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 20:43   #93
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

No nie wiem, czy mi się wydaje, że wszyscy patrzą na moje nogi... Najchętniej zamieściłabym zdjęcie, ale to mogłoby być niesmaczne.

Czasami odważę się na jakieś spodenki długości 7/8, ale te wszystkie pytania znajomych, co mi się stało z nogami... .

Sovilo a tą pastę cynkową to nakładałaś na większe partie, czy tylko punktowo na większe krosty? Mam ją dłuższy czas i nacieram nogi. Myślisz, że pomoże?

Edytowane przez magda*M
Czas edycji: 2006-06-29 o 20:03
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 20:52   #94
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Wiesz, u mnie sprawa wyglada tak, że przez ten cholerny depilator włoski zaczęły mi wrastać, ale tylko w pewnym miejscu- na wewnetrznych dolnych partiach łydek- własnie to, o wystaje spod spodni 7/8 najpierw jak powycikałam i wydłubałam te włoski- popłakałam sie, ze nigdy nie pokaże nóg- ot taka chwila słabości później zasmarowałam cały ten obszar pastą cynkową- nie maścią cynkową. Była ranka na rance, więc rozsmarowałam po prostu na całości obszaru, jak leci. I tak przez kilka dni. Częstotliwość- jak się starło, to na nowo Zauważyłam, ze po tym blizenki rzadziej powstaja, jeśli nałoże zaraz na rozdrapana rankę, a jeśli powstaną- sa jaśniejsze Nie znam sie na chemi, grunt, ze działa Skóra jest w tym miejscu jasniejsza, ale od czego samoopalacze Zauważyłam też prawidłowość, że jak ostatnio kilka dni smarowałam się wieczorem balsamem brązującym,a po godzinie pastą cynkową- skóra wygląda jeszcze lepiej- nie tylko dlatego, że jest opalona, ale jakaś taka gładsza
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 21:34   #95
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

tez walcze z kropko-bliznami - na razie contractubexem, ale on na razie nie pomaga. Uzywam ze 2 tygodnie i jak mi nie pomoze to sie chyba porycze. Rok temu mialam takie ladne gladkie nogi. Teraz jak jade tramwajem to sobie patrze jakie ladne maja dziewczyny nogi. Bez zandych kropek. A pomyslec, ze keidys - w dniu kiedy kupilam depilator bylam taka dumna i zadowolona.

Sovilo to mowisz, ze pasta cynkowa.. chyba sprobuje, chociaz jak sie nosi juz dlugich spodni to jak tak chodzic wysmarowanym.. Eh

ZYcze powodzenia w walce kropkowej!
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 22:03   #96
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Ja nakładam na noc, albo jak jestem w domu, więc o co chodzi?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 22:34   #97
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Masz racje, ze mozna na noc, ja po prostu tak malo przebywam w domu, ze o nocy nie pomyslalam
Sovilo czy ta paste mozna kupic w aptece normalnie?

Pozdrawiam
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 04:51   #98
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Mam ten sam problem, tyle,że na łydkach włoski wrastają mi rzadko, gorzej z udami, a już bikini to masakra, blizna na bliźnie A miało być tak pięknie.... Wczoraj, po tym jak wycisnęłam sobie z okolic bikini trzy okropne długaśne włosy (jeden miał cztery centymetry-tak się zastanawiam, czy jak taki włos rośnie sobie wgłąb skóry to może jakoś trwale uszkodzić głębiej położone warstwy?? ktoś wie??) depilator ma nowego właściciela... A ja zabrałam się za robienie pasty cukrowej. Nie wyszła, ale dziś próbuję znowu Takie świerzo wyciśnięte ślady spryskuję Octaniseptem, a potem smaruję Sudocremem. I jest lepiej. Ładnie się goi, a te blizny, które już mam są jaśniejsze.
vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 09:54   #99
falka19
Raczkowanie
 
Avatar falka19
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 71
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

własnie tak sie zastanawiam na czym to polega ze niektorym dziewczyna wrastaja te włoski tylko w jednym albo dwoch miejscach... No na przykład ja uzywam depilatora do pach nóg i okolic bikini. I na nogach i pod pachami mi nic nie wrasta a w okolicach bikini- masakra.Przeciez włoski pod pachami sa bardzo podobne do tych w okolicach bikini...Nawet te pod pachami zrobiły mi sie juz takie delikatne od depilatora to tym bardziej powinny wrastac... Wiec co to z dziwna teoria ze włoski sa osłabine i dlatego wrastaja? Ja mam duzo ciensze włoski w okolicach bikini niz gdzie indziej...
falka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 10:09   #100
falka19
Raczkowanie
 
Avatar falka19
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 71
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

a własnie wyczytałam w jakims wątku ze komus pomógł Clotrimazol ale mi jakos nie bardzo zreszta to jest jakis preparat na grzyby czy cos w tym stylu. Zawsze jak zobaczyłam ze wrasta mi jakis włosek to jak najszybciej probowałam go usunąc.I wydaje mi sie ze skora duzo gorzej znosi to wydłubywanie niz samego wrastajacego włoska. Ktos probował zostawic włoski samym soba a nie wydłubywac ich? Moze wyjda jakos same? Jak ktos probował to nich napisze jakie efekty
falka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 12:58   #101
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Jeśli nie wydłubłam włoska, to po prostu robi sie krostka w kolerze sk.óra, cos jak prosaki na twarzy, samo nie wychodzi niestety u mnie. A pastę cynkową normalnie kupuje się w aptece.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 13:58   #102
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

A ile taka pasta cynkowa kosztuje
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 14:30   #103
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Pasta cynkowa kosztuje parę złotych, nie wiem ze 3 zł,dawno nie kupowałam, ale chyba muszę kupic . Wprawdzie mam tylko ze 3 krostki na łydce, ale spróbuję. Sovilo, pasta cynkowa jest taka"tępa i sucha" nie wysusza Ci to skóry?A myślisz, że maść cynkowa nie byłaby dobra, jest bardziej tłusta, zawiera wazelinę w składzie?
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:07   #104
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Ja pastę cynkową kupiłam za 1,40 zł
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 20:13   #105
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

sama nie wiem, moze rzeczywiscie zostawianie wloskow bez wydlubywania lepiej by sie konczylo. A po takiej "interwencji" na skorze, to slad zostanie prawie zawsze. I wtedy to juz jest na dlugo o ile nei na zawsze
Zapomnialam ta paste kupic kurcze. Moze jutro to zrobie

A czy ktorejs z Was pomogl Contractubex?
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 20:13   #106
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Kupiłam za 2.10 zł/20 g
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 20:57   #107
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Ja za 2 zł. Wole pastę cynkowa, bo własnie dobrze, ze zasusza, łatwiej się wtedy goi i skóra jakos ogólnie lepiej wygląda Dla mnie maść właśnie przez swoją tłustość ma gorsze działanie
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 22:03   #108
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Właśnie się wypaćkałam pastą cynkową zaczęłam używać depilatora, bo przy goleniu maszynką zawsze się zacinałam przy kostkach. Teraz znowu włosy mi wrastają. Cholery można zostać.Najlepsze byłoby pewnie laserowe usuwanie, tylko, że ceny powalają
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 10:57   #109
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Cytat:
Napisane przez frik frik
sama nie wiem, moze rzeczywiscie zostawianie wloskow bez wydlubywania lepiej by sie konczylo. A po takiej "interwencji" na skorze, to slad zostanie prawie zawsze. I wtedy to juz jest na dlugo o ile nei na zawsze
Zapomnialam ta paste kupic kurcze. Moze jutro to zrobie

A czy ktorejs z Was pomogl Contractubex?
Tak szczerze, to jeszcze nie zastanawiałam się czy można zostawić włosek pod skórą. Taki już mam odruch, że jak widzę wrośniętego to odrazu go wyjmuję (nazwijmy to tak ładnie). Myślę, że pozostawienie takiego włoska, bynajmniej u mnie byłoby bardziej chyba szpecące niż ranka, która zostaje bo przy wrosniętym włosku tworzy się u mnie krostka i boli czasem jest też wypełniona ropką.
Postaram się nie zapomnieć o tej paście dzisiaj
Contratubex używałam na bliznę pooperacyjną, większych rozmiarów i sprawdził się tam więc może na mniejszym obszarze też przyniesie oczekiwane rezultaty
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-01, 16:07   #110
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

destiny666 ja tez mam taki odruch zeby "wyjmowac", a bardzo tego nie lubie Tzn sladow nie lubie. Wkurzaja mnie i jak mam strupki to sie ich pozbywam a to jest godne

A moze znacie cos z AHA, co nadawaloby sie do nog? Do twarzy jest full takich rzeczy, ale skora na nogach jest chyba grubsza i bedzie trudniej jakos te kropki zwalczyc
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 19:30   #111
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Witam!!! Dziewczyny ja przez ponad dwa lata borykalam sie z bliznami po krostkach powstalych na skutek uzywania depilatora elektrycznego.Krostki nie zaczely sie pojawiac od samego poczatku mojej przygody z depilatorem,ale po uplywie ok.pol roku.Krostki z wrastajacymi wloskami byly w kolorze skory,ale mimo to bardzo mi przeszkadzaly,wiec obsesyjnie je wyciskalam,rozdrapywalam, przez co tworzyly sie okropne rany,moje lydki byly naprawde w bardzo zlym stanie,wygladaly jak jedna wielka rana.Od czego zaczelam swoja walke z bliznami.Oczywiscie depilator wyrzucilam do kosza.Przez pewien czas wogole nie usuwalam wslosow z nog,miejsca z ranami mylam antybakteryjnym zelem do mycia twarzy Garniera(niebieski z pompka),skore przemywalam spirytusem salicylowym,przez co niemilosiernie sie zluszczala,ale o to mi wlansie chodzilo.Wygojenie ranek nie jest prosta sprawa-jedne sie wygoja,wyskauja nastepne krosty(u mnie wyskakiwala z tych krostek biala kuleczka).To byl naprawde koszmar,tybmardziej,ze wyciskanie wszystkich zgubien stalo sie jakas obsesja.Jednak codziennie mylam skore zelem,na wacik spirytus- nie mam pojecia jak dlugo to robilam-ok.roku,moze wiecej.W koncu krostki przestaly wyskakiwac i zabralam sie za likwidacje blizn,ktorych mialam od groma.Po pierwsze masc Cepan-faktycznie smierdzi i trzeba wykazac sie cierpliwoscia,zeby zobaczyc efekty.Smarowalam tez skore Contratubexem.Skore wysuszalam i zluszczalam-szorstka gabka,mydlem z otrebami(kosztowalo ok.3 zl,mozna znalesc w sklepach kosmetycznych)Minely ok.2,5 lat-dzs bylam na plazy,nie mam zadnych blizn,krostek,przebarwien .Jeszcze rok temu nie bylo tak dobrze,co prawda krostki nei wyskaiwaly,ale opalalam nogi z delikatnymi bliznami,ktore pod wplywem slonca ciemnialy i byly bardziej widoczne.Dzis nie mam z tym problemy-wysuszanie i zluszczanie(zadnego wyciskania!!!!!!!!!!!!!!! !) Leczenie trwa dlugo,bardzo dlugo,ale mysle,ze mozna z tym sie uporac.Nigdy nie wroce do depilatora,kupuje dobre maszynki i zel do depilacji.Powodzenia!
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 19:48   #112
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

A więc jednak depilator to nie taka prosta sprawa,..............ogol iłam sobie nogi raz w ten sposób i fajnie bo chyba ze 2 tygodnie nic nie było a potem włoski takie miekkie i jasne odrosły he.......
ale jednak na dłuższą metę się nie sprawdza __niespodzianka jak dla mnie
karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 23:01   #113
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Candy supcio to ja chyba tez zaczne tak wysuszac skore. Na razie robie codziennie piling albo myje ostra gabka. pozniej contractubex - obsesyjnie bo chyba za duzo razy na dzien... Ale nie moge sie doczekac efektow.

Kiedys bylama taaaka zadowolona z uzywania depilatora. gladkie nozki, pieknie wszystko. Tak sie blyszczaly z tej gladkosci. A teraz juz wole codziennie maszynka w dlon niz pozniej te zmagania okropne

Ponawiam moje pytanie co do kwasow AHA lub innych srodkow skutecznych.
Na razie wiem tyle ze contractubex, pasta cynkowa, pilingi... no co tam jeszcze?
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 11:04   #114
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

No właśnie... To wyciskanie wszystkiego, co pojawi się na nogach... . I jak później nie mają się pojawiać blizny?
Teraz cały czas golę nogi maszynką. No i jest troszkę mniej krost, ale nie powiem żebym była zadowolona . Jest to strasznie uciążliwe (o zacięciach nie wspomnę ), jak ogolę nogi wieczorem to rano już czuję tarkę . Myślę o paście cukrowej. Ale dwa razy mi nie wyszła i troszkę się zniechęciłam. Może jak popróbuję to w końcu wyjdzie
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 13:05   #115
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Dziewczyny,wydaje mi sie,ze przez pewiem czas wogole trzeba zaprzestac maltretowac skore depilacja,odlozyc na bok-kremy depilacyjne,woski,maszynk i.Latem moze byc to uciazliwe,ale ja chcac wygoic krosty i blizny na nogach tak wlasnie zrobilam.Przez pewiem czas nie golilam nog,wysuszalam skore i zluszczalam.Pomoglo i to jest najwazniejsze.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 13:36   #116
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Candy Supcio - witaj na forum Dzięki, że podzieliłaś się z nami swoim doświadczeniem Chciałabym (oj nie ja jedna napewno) już nie mieć problemów z wyskaującymi krostkami i cieszyć się ładnymi łydkami, tak jak Ty teraz.
U mnie niestety maszynki, kremy do depilacji - nie wchodza w rachubę bo jest po nich gorzej niż po depilatorze. W lato troche ciezko byłoby z odstawieniem depilatora - używam go regularnie i przyznam ze włosków jest o połowe mniej i sa jasniejsze. Ale w zime chyba zafunduje nozkom podobna kuracje do Twojej jezeli ta pasta cynkowa, o ktorej kupnie nieustannie zapominam mi nie pomoze. Pozdrawiam
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 11:46   #117
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

mam pytanko... czy mozna sie pozbyc tych ochydnych blizn po wrosniętych włoskach laserem?????
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 18:40   #118
Naga
Raczkowanie
 
Avatar Naga
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 38
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio
Dziewczyny,wydaje mi sie,ze przez pewiem czas wogole trzeba zaprzestac maltretowac skore depilacja,odlozyc na bok-kremy depilacyjne,woski,maszynk i.Latem moze byc to uciazliwe,ale ja chcac wygoic krosty i blizny na nogach tak wlasnie zrobilam.Przez pewiem czas nie golilam nog,wysuszalam skore i zluszczalam.Pomoglo i to jest najwazniejsze.
Nio, jak trzymałam łapki przy sobie i nie goliłam nóżek, to szybciej sie goiło ...ale....ehhh..ja męcze sie już z moimi nózkami 2 lata...i juz powoli sie poddaje .W sumie to musze stwierdzić,że całkowicie sie poddałam .Najgorsze jest to,że niedawno poznałam faceta,który jest tym "jedynym", jeszcze nigdy sie tak nie zakochałam...Chce byc dla niego piękna...a z moimi nóżkami, to tylko iść i sie powiesić..Śmutno mi dziewczynki..bardzo śmutno... Dermatolog mi nie pomógł, to juz nic nie pomoże...;(
__________________
Oj...te JEGO spojrzenia...oj...
Naga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 21:11   #119
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Ten spirytus mi pomaga... Czary
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 22:15   #120
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Sovilo schodzi skora i bledna kropki?? jesli tak to super Musze wyprobowac. Ciagle przechodze kolo apteki z mysla, ze COS chcialam kupic i nie pamietam nigdy
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-21 11:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.