Blizny po depilacji - wątek zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-05, 08:44   #121
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Nie wiem, skóra wygląda lepiej czyżbym mogła siępokazać nad jeziorem nie osypując nóg piaskiem?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 11:06   #122
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Sovilo a mam jeszcze pytanie z innej beczki . Wypróbowałaś już ten olej krokoszowy? Bo ja mam zamiar go wypróbować, tylko cały czas mam problem z nabyciem...
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 13:36   #123
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

A wiesz, nie, bo naczytałam się, że najpierw trzeba usunąc włoski z cebulkami i wcierac ten olej(podobno okołoroku), a ja unikam depilatora, wosku i innych metod usuwania cebulek jak ognia. Depilator stosuje tylko na uda i pod pachy i tam wszystko w porządku. Łydki- tylko maszynka(szarpnełam sie na Venus) i zastanawiam się czemu wczesniej tego cuda nie znałam
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 13:42   #124
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

No, a ja kiedyś myślałam, ze depilator to takie cudo
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 19:55   #125
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

No wkońcu kupiłam tą pastę Zapłaciłam 2.10zł za 20g.
Sovilo - mam pytanko odnośnie tej pasty. Jej stosowanie ogranicza się tylko do krostek, które powstały w wyniku wrastania włosków?
Bo mam na łydkach, szczególnie bliżej kostek takie kropki różowo-fioletowe. Nie są to krostki czy blizny po nich tylko malutkie punkciki, takie jak pojawiają się tuż po wyrwaniu włoska z cebulką. Tylko one u mnie pozostają
I tu pojawia się pytanie - czy ta pasta by mi to może wyeliminowała? Bo stosuje już jakiś czas regularnie peeling, szorstką rękawicę do kąpieli, Sudocrem, Alantan (taką zasypkę/talk) i tych punkcików nie jestem w stanie usunąć już lepiej radze sobie z krostkami po depilatorze niż z nimi. Może któras wizażanka ma/miała podobny problem?
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 21:02   #126
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Chyba na to nie pomoże... Ja zbyt często nie peelinguje takich kropeczek, bo u mni to podraznia skórę i staja się bardzioej czerwone. Ostatnio stosuje moje nowe odkrycie-spirytus salicylowy
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 21:19   #127
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

I tym spirytusem po całych nóżkach? Jakie są efekty?
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 22:11   #128
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Ja dzis kupilam spirytusek Ale troche sie boje tego zlaezenia skory. Mam i tak nierownomierna, bo "opalam" sie samoopalaczem i mam brazowe nogi a od contractubexu zlazi mi skora w miejscach gdzie smaruje czyli dookola kropek mam biala plame i wygladam jak laciata krowa A spirytus salicylowy to chyba w ogole wyklucza samoopalenizne chybaze laciata...

A Wy chodzicie teraz w dlugich spodniach? Ja w takich 3/4 ale jutro ide w spodniczce, bo je uwielbiam. A cale zeszle lato moglam pokazywac w nich nogi no. a teraz nie moge Chyba pierwszy raz w zyciu nie moge sie doczekac jesieni. Wtedy to dopiero sie rozprawie z tym badziewiem!
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 11:40   #129
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

W dlugich spodniach to bym nie wytrzymała Też chodze w spodniach 3/4 lub 7/8. Ale koniec już tego bo zapowiadają się upalne dni powyżej 35 stopni
Ja też zaczynam swoją "kuracje" na jesieni Teraz pozostaje odzwyczajać się od depilatora... Tylko jak
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 13:39   #130
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Drogie kobitki, mam ten sam okropny problem stosuje sie do waszych rad i nic mi nie pomaga okolice bikini to dla mnie koszmar!! golenie zwyklą jednorazówką tych miejsc odpada bo odrazu wysyp małych krostek stosowalam gotowe plastry z woskiem Veet i bolalo a wloski nie chcialy sie wyrywac pasta cukrowa tez jest fajna ale eh.. po paście boli ale nieco mniej niz po wosku a mimo to sa blizny i krostki! wczoraj nawet sprobowalam depilacji depilatoerm wrrr... ojej zacisłam zęby i wyrywalam ale jejku ból ze ojej nio i odrazy krwawienie nie weim juz sama po depilacji samruje sudocremem a przed robie peling no niestety nic nie pomaga teraz az wstyd jechac nad wode i pokazywac sie w kostiumie bo te krostki i blizny sa widoczne juz w kolo kostiumu! eh... niektore panie golą sie jednorazówkami i mama spokoj a inne maja takie problemy jak ja;( Ratunku!
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 14:50   #131
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Dkatego nie ruszam okolic bikini.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 16:06   #132
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Ja chodzę cały czas w spodniach . Chciałam dać nogom odpocząć od golenia, depilacji, ale chyba nie dam rady... No przecież tak nie można chodzić!!! Jestem mężatką i jak mam wyglądać? Jak sarenka?
Golenie pomogło w zlikwidowaniu krost, ale co z tymi śladami?
Dziewczyny jeszcze raz. Ten spirytus to też pomaga na przebarwienia, czy to tylko wysuszenie krost?
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 17:55   #133
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Dziewczyny-cos za cos,jesli za rok nie chcecie miec problemu blizn po krostach powstalych na skutek uzywania depilatora-zacznijcie walke juz teraz.Ja bardzo dlugo meczylam sie z bliznami,wsydzilam sie swoich lydek niesamowicie-przeciez to wyglada jak jakas choroba skory,cos okropnego.Upal ponad 30 stopni,a ja chodzilam w spodniach i z zazdroscia i zalem spogladalam na dziewczyny biegajace w mini czy szortach.Blizn nie zlikwiduje sie w miesiac czy dwa...trzeba nawet kilku lat-w zaleznoscie od stanu skory.Ja "leczylam sie" ponad dwa lata-robilam wszystko,zeby wysuszyc skore,bo skora sucha,wrecz przesuszona szybko sie zluszczala,a wraz z tym-blizny corab bardziej bledły.Pamietam dokladnie,ze zeszlego lata opalalam nogi jeszcze z niewielka iloscia blizn-oczywiscie pod wplywem promieni slonecznych blizny ciemnialy.Ale nie ustepowalam-skore mylam zelem antybakteryjnym,smarowala m Cepanem i Contratubexm,przemywalam skore spirytusem salicylowym -wszystko na zmiane przez ponad dwa lata.Dzis jestem taka szczesliwa-ze nie mam tych cholernych blizn,ze nie wstydze sie wyjsc na plazy,nie wstydze sie zalozyc sukienke czy spodnicze-bo mam zdrowo wygladajaca skore.
Dziewczyny-dacie rade,wiem ze nie pocieszam was mowiac,ze walka z bliznami jest dluga i mozolna,ale jesli nie mozecie patrzec juz na swoje nogi-zacznijcie walke od dzis.Pozdrawiam))
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 21:17   #134
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Candy Supcio - miałaś jedynie krostki po wrastających włoskach czy tak jak już wcześniej pisałam, takie "punkciki"? Bo jeśli miałaś coś takiego jak ja i tymi sposobami udało Ci się to wyleczyć to bez wachania zaczynam kuracje

Fifcia - a próbowałaś kremów do depilacji? Albo wosku u kosmetyczki?
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 23:43   #135
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Candy supcio dluga walka, to fakt... trzeba uzbrioc sie w cierpliwosc a tego nie cierpie Ale sie udalo - to najwazniejsze, wiec sie oplaca.

Ja dzis poszlam do pracy w krotkiej spodniczce i o wiele lepiej sie czulam. Troche gorzej psychicznie.. ale trudno.. moze jutro spodnie ubiore

frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 11:51   #136
Brenda
Raczkowanie
 
Avatar Brenda
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Wieś
Wiadomości: 122
Smile Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Mam pytanie, dlaczego po depilacji, kiedy posmaruje skórę jakimkolwiek kremem(delikatnym), balsamem, czasem nawet oliwką tak strasznie szczypie i pali mnie skóra? Trwa to kilka minut, ale okropne uczucie. Najlepiej kiedy posypie skórę talkiem, ale chciałabym nogi nawilżyć
Mam to samo. Uwierz mi ze najlepszym sposobem jest niesmarowanie skóry niczym... tak przez kilka godzin, i raczej długie spodnie. Jesli chcesz mozesz smrować balsamem ale którym to nie pamietam, niektóre własnie powodują swedzenie i kropeczki inne nie... to chyba ta chemia...

Dziś będę własnie się bzykać.... Uff Na wrastające włoski najlepszy jest peeling ale przed nie po(u mnie powoduje naspilenie kropeczek i podrażnienia!)
Brenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 13:44   #137
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Fifcia - a próbowałaś kremów do depilacji? Albo wosku u kosmetyczki?[/quote]

tak próbowalam kremu do depilacji z Joanny "Violet" i skora tak mnie szczypala jak go nałozyłam po 4 min juz zaczelam dzialas szpatułką bo dłuzej bym chyba nie wytrzymala skora byla zaczerwieniona no i chyba źle zrobilam bo chcialam złagodzic to szczypanie i posmarowalam balsamem nio i zaczelo sie ojej! krostki czerwone wyskoczyly i skora piekła ojej ale posmarowalam sudocremem i narazie jest spokoj tylko ze te krostki nadal są
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 18:44   #138
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Destiny666.......uwierz moje nogi byly w oplakanym stanie-zaczerwienione krosty(od wyciskania),grudki,powras tane pojedyncze wloski,blizny po wczesniej wycisnietych pryszczykach,strupki,na sama mysl o moich lydkach dostaje gesiej skory.Sama doprowadzilam do takiego stanu,wyciskanie krost po depilacji stalo sie moja obsesja-jedne sie nie zdazyuly wygoic,wyciskalam kolejne.Mozecie sobie dziewczyny wyobrazic jak wygladala moja skora.
Czerwone punkciki-nie mam ich wiele,ale mam na to sposob-sloneczko))W tej chwili moje nozki sa opalone,wiec punkcikow nie wiadac,a co najwazniejsz nie mam zadnych blizn)
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 22:24   #139
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Hm ja mam o tyle szczescia, ze przy goleniu lub depilacji nie robia mi sie czerwone kropki. Czasami tak bylo, ale to od gesiej skorki Jak mialam ja na nogach i sie golilam to te kropki byly. A tak to nie...
Sama nie wiem.. moze sudocrem na takie kropki?

Ale juz bym wolala miec taki problem niz plamki na stale z ktorymi teraz musze walczyc a na dworze 30 stopni i tak sie wstydze w spodniczce chodzic.. Mimo ze chodze TWardym trzeba byc!

Piszcie jak znajdziecie jakis super sposob na kropki!
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-08, 13:09   #140
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Ja blizenek mam malo, już więcej tych punkcików Pasta cynkowa elegancko rozjaśnia te krostki i ładnie je likwiduje, a punkciki są dalej
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 17:35   #141
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

destiny o ktore punkciki chodzi? o te po wrosnietych wloskach? czy jakies trwale slady po goleniu?
Przepraszam, ale sie zgubilam, tyle tych roznych rzeczy nam powstaje na ciele od depilacji
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 17:45   #142
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

kurcze kupilam depilator, ale chyba ani razu go nie użyje...Za bardzo się boję, że mogą się pojawić te nieszczęsne stany zapalne przez niewyrastające włosy...
Męczace jest golenie co 2 czy 3 dzień, ale chyba jednak przuy nim pozostane..
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 20:17   #143
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Ja tam się golę codziennie, chyba ze TŻ nie widzę
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 10:48   #144
Besu
Raczkowanie
 
Avatar Besu
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 36
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Mam pytanko nieco z innej beczki- co pomoże na "blizny" po odpadających strupach? Nabawiłam się ich, gdyż po większości żeli pod prysznic bardzo swędzi mnie skóra na łydkach i jak tylko chwilę podrapię swędzace miejsce to tworzy się coś w rodzaju zdartej skóry a póżniej powstaje strup, który po odpadnięciu pozostawia po sobie ciemne miejsce.Wygląda to jak brązowawe przebarwienie i nie blednie Czy spirytus coś tu pomoże albo pasta cynkowa?Bardzo zależy mi na opdowiedzi.
Besu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 11:27   #145
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

ja mialam ten problem w okolicy bikini i gornej czesci ud. ale juz sie go pozbylam a bylo koszmarnie, naprawde na zdjecia z wakacji sprzed kilku lat to nawet patrzec nie moge
1.najpierw wysuszanie, codziennie przemywalam to miejsce spirytusem salicylowym i jak najczesciej talk kosmetyczny,to chronilo skore przed zapoceniem w spodniach i stopniowo poprawialo stan skory
2 dodam ze nie zaprzestalam depilacji depilatorem
3 kiedy juz podsuszylam skore to codziennie wieczorem odprawiam rytulal:
peeling przeciw wagrom clean&clear
przemycie woda utleniona ( rozjasnia wloski, no i oczyszcza za pomoca wytwarzania piany)
przemycie spirytusem salicylowym
krem KERANORM rewelacja zluszcza skore no i zapobiega wrastaniu wloskow
gdy krem sie wchlonie to oczywiscie talk
generalnie od talku to sie uzaleznilam
mi pomoglo moze wam tez
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 13:10   #146
des
Raczkowanie
 
Avatar des
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Xerial 30 jest doskonalym kremem na wrastajace wlosy, ktory polecily mi dwie kosmetyczki i dermatolog. nawilza skore i zluszcza powodujac wychodzenie wlosa bez wyciskania. na rany dobry jest Tribiotic. A na blizny Contratubex. Wszystko zalezy od twojej systematycznosci. Jak juz zaczniesz kuracje to ni8e przerywaj a cierpliwosc sie oplaci i bedziesz miala takie nogi jak wczesniej. A depilowac mozesz woskiem u kosmetyczki. Peeling dwa razy w tygodniu. Xerial 30 uzywa sie miejscowo, a na cale nogi musisz stosowac krem nawilzajacy np. oliwkowy Ziaja poniewaz im skora mieksza tym lepiej przebic sie wlosom. Wiec smaruj czymkolwiek dysponujesz byleby mokro bylo
pierwsze przykazanie- NIE OPALAJ!!!!
Owszem mniej wtedy widac blizny ale po jakims czasie tworza sie przebarwienia skorne , z ktorymi walka jest baaardzo ciezka.
wiec najpierw pozbadz sie blizn i raz a potem na slonce, bo bedziesz bardzo zalowac
des jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 16:28   #147
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

DES, ile ten xerial 30 kosztuje? Dostanę go w aptece bez recepty?
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 20:41   #148
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

frik frik - chodzi mi o te punkciki po wyrwaniu włosa, nie te krostki po wrośnietych

Besu - pasta cynkowa powinna zdać egzamin
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 21:17   #149
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Dziewczyny, a powiedzcie jak to jest. Skóre z krostkami trzeba wysuszać, tak? A resztę skóry, profilaktycznie, aby zapobiec wrastaniu intensywnie nawilżac?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 22:57   #150
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

destiny aha rozumiem, mam nadzieje, ze uda Ci sie je zwalczyc, ja osobiscie bym je wolala niz blizny, no ale wiadomo, jak sie cos ma, to sie tego nie cierpi najbardziej na swiecie trzymam kciuki

Ja uparcie smaruje nogi samoopalaczem, bo wtedy ladniej wygladaja do spodniczki a kropy sie mniej w oczy rzucaja, ale skora jasnieje od spirytusu calicylowego a od contractubexu sie luszczy w tych miejscach.. I jestem naprawde plamista wtedy.

A jak Wy sobie radzicie z pokazywaniem tych miejsc?? I jak chronicie je przed sloncem, ktore teraz po prostu nas naprawde nie oszczedza
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-21 11:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.