Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-27, 20:25   #2251
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Potwierdzam, bransoletka bardzo brzydka nawet jak na yves rochera Miałam drugą odebrać na mailing męża i zrezygnowałam.
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 20:29   #2252
coralio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 91
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez ada ada Pokaż wiadomość
jest jeszcze oferta z końcówką 03 gdzie zamiast darmowego kremu Cs jest za 14,90zł nowy krem z rokitnika (liftingujący) 2x15ml na dzień i noc
dzięki za info. Chyba zamówię z tej oferty bo jestem bardzo ciekawa tych kremów, CS mam 50ml niedawno co zaczęte więc mi jeszcze na trochę wystarczy.
coralio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 20:38   #2253
annice
Raczkowanie
 
Avatar annice
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

A mnie udało się dzisiaj kupic mydło brzoskwiniowe za 2 zł i z serii bzu za 5 zł
annice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 20:39   #2254
maja19m
Raczkowanie
 
Avatar maja19m
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 296
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Właśnie odebrałam nowy katalog yves rocher i jestem troszke zawiedziona cenami zawsze były promocje -50 i 2 w 1 dla wszytskich produktów oprocz tych w stałych cenach a ostatnio cos nasze YR sie popsiuło i ulubiony podkład w dużo wyższej cenie co myslicie dziewczynki o cenach ja protestuje
__________________
Gromadzenie miłości przynosi szczęście, gromadzenie nienawiści sprowadza tragedię.
maja19m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 12:37   #2255
ana172
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 328
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

No ja tez sie wkurzylam, ze mi kremy bio podnisli o 6 zl, ale co my mozemy. Co najwyzej nie kupowac.

Wydaje mi sie ze evidence ten sam. So elixir tez byl wypuszczany w innej butelce. No ale niech ktos rozwieje watpliwosci

EDIT:
Zajrzyjcie sobie do tej oferty wysylkowej na ta kartke z prezentem Evidence. Tam są nuty takie same jak w oryginale czyli paczula, nuty drzewne, konwalia, jaśmin, liści fiołka.

Edytowane przez ana172
Czas edycji: 2011-01-28 o 12:59
ana172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 14:57   #2256
Kociakkk
Raczkowanie
 
Avatar Kociakkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 247
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez mademoisielle Pokaż wiadomość
Kociakkk dzięki za odpowiedź a propo bransoletkia możesz coś powiedziec o komplecie biżuterii z oferty wysyłkowej, który się dostaje za zamówienie> 49zł?
niestety o tym komplecie nic nie moge powiedzieć bo go nie widziałam... przykro mi
Kociakkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 15:28   #2257
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Co sadzicie o sypkim pudrze CN? Wiem, ze jest na KWC, ale wiem tez, ze nie kazdej z nas chce sie pisac recenzje Warto go kupic?
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 16:26   #2258
mademoisielle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 110
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Vesuvio ja osobiscie jestem średnio z pudru zadowolona (na szczęście miałam go gratis). Moze przesadzam, ale -obsypuje się po całym ubraniu podczas nakładania, mam wrażenie że jakoś nienaturalnie wygląda na twarzy, muszę go dużo nałozyc,ale może do mojej gdzie niegdzie suchej skóry się nie nadaje. To moja opinia
mademoisielle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 16:44   #2259
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Co sadzicie o sypkim pudrze CN? Wiem, ze jest na KWC, ale wiem tez, ze nie kazdej z nas chce sie pisac recenzje Warto go kupic?
ja mam ten puder - jak dla mnie może być, choć na mojej skórze nic nie jest rewelacyjne, ani nie matuje na długo - tak samo i ten puder, jest wydajny, kolor ten jasniejszy jest idealny dla mnie

A ja dostałam jeszcze oferte na maila - jeden produkt 50% taniej (najdroższy w kosyku) i do tego prezent do wyboru: konturówka i pomadka CN lub krem pod oczy Ovalessence

i się zastanawiam czy nie skorzystać, ale to byłaby pierwsza oferta mailowa z której skorzystam - to moge wybrac tylko jeden produkt i mieć go 50% taniej?

i jeszcze jedno - krem Ovalessence polecacie? Na kwc nie ma recenzji
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 16:58   #2260
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Dziekuje za opinie o pudrze.
Ten krem Ovalesence jest w pomaranczowo-bialym opakowaniu? Jesli tak, to jest to nowosc.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:27   #2261
coralio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 91
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez ana172 Pokaż wiadomość
No ja tez sie wkurzylam, ze mi kremy bio podnisli o 6 zl, ale co my mozemy. Co najwyzej nie kupować.

Wydaje mi sie ze evidence ten sam. So elixir tez byl wypuszczany w innej butelce. No ale niech ktos rozwieje watpliwosci

EDIT:
Zajrzyjcie sobie do tej oferty wysylkowej na ta kartke z prezentem Evidence. Tam są nuty takie same jak w oryginale czyli paczula, nuty drzewne, konwalia, jaśmin, liści fiołka.
dokładnie. Dostałam odpowiedź z YR:

"W imieniu Yves Rocher serdecznie dziękuję za kontakt oraz zainteresowanie ofertą naszej firmy.

Uprzejmie informuję, iż woda perfumowana Evidence seria limitowana nie różni się nuta zapachową od wody perfumowanej, która jest w stałej sprzedaży"

no i szkoda tych kremów BIO , ja sobie z oferty sylwestrowej wymieniłam biżu na krem na dzieńdobry , myślałam ,że przy następnej okazji kiedy będzie można wymienić prezent na kosmetyk o wartośći 59 zł wybiore kremik na dobranoc a tu.

I chciałam Was poinformować ,że w sklepach robią dokładki przecenionych rzeczy ,w środę byłam i udało mi sie kupić kosmetyki dla dzieci po 2zł/szt szmponiki, płyny do kąpieli i wodę toaletową. Sobie kupiłam ode a l'amour 30ml za 5zł była ostatnia.
Dzisiaj przechodziłam obok YR i postanowiłam wejść zobaczyć czy jeszcze coś zostało. Dostałam wodę brzoskwiniową 20ml/5zł i mleczko do ciała Ming Shu rówinież za 5zł. Były jeszcze kremy na dzień Innositol 30ml i jakieś kremy koloryzujące, ale nie byłam zainteresowana. Żałuję tylko , że kupiłam jedno to mleczko Ming Shu bo jest cudowne.

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Dziekuje za opinie o pudrze.
Ten krem Ovalesence jest w pomaranczowo-bialym opakowaniu? Jesli tak, to jest to nowosc.
Nowością jest OVALE LIFTING , a wsklepie internetowym dają ovalessence to jest seria Serum Vegetal. http://www.yves-rocher.com.pl/prezen...kazdego_zakupu
coralio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 17:43   #2262
l0nka
Raczkowanie
 
Avatar l0nka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: New York Maz
Wiadomości: 54
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cześć Yvesanki i Yvesaże
A ja mam pytanko z nieco innej strony...czy na stronie YR znajdę ich produkty niekosmetyczne? Rozglądam się ale nic takiego nie widzę więc nie wiem czy nie ma, czy ja mam problem z koncentracją lub wzrokiem... :P a i jeszcze jedno-w sklepach stacjonarnych można nabyć takie rzeczy czy tylko kosmetyki? Proszę o wsparcie
l0nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:43   #2263
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Nowe "Ovale" jest nastepca starego "Ovale", wiec wyglada na to, ze pozbywaja sie resztek.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:21   #2264
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

dam jeszcze raz linka do tego mailingu, choc juz koleżanka dała http://www.yves-rocher.com.pl/newsle...2ca7089a9b04a9

więc to jest stary? ale czy dobry ten kremik?

i czy mogę w tym malingu kupic tylko jeden produkt ze zniką 50% jak jest zaznacone że najdroszy jest z właśnie z tą zniżką?

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2011-01-28 o 20:47
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:38   #2265
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Ja juz jutro skladam zamowienie :p mysle co by tu kupic, bo chce parfumy moje kochane < 3

Edytowane przez xxxescapismxxx
Czas edycji: 2011-01-28 o 20:40 Powód: zagapilam sie , zle bylo
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 21:29   #2266
ana172
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 328
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

A wie ktoś co to za prezent niespodzianka w linijce 3 z oferty na dzien kobiet? Bo sobie to wzielam i nie wiem czy dobrze
ana172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 22:06   #2267
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
dam jeszcze raz linka do tego mailingu, choc juz koleżanka dała http://www.yves-rocher.com.pl/newsle...2ca7089a9b04a9

więc to jest stary? ale czy dobry ten kremik?
Miałam kiedyś próbkę, pamiętam, że był bardzo gęsty, treściwy. Domyślam się, że to raczej dla bardzo dojrzałej, albo bardzo suchej skóry. Ps. i nie mogłam go stosować na powieki, bo podrażniał (jak większosć kremów pod oczy)

Ponieważ byłam w salonie, kupiłam cień Luminelle za 5 zł, ale nie, niczego panie mi nie dorzuciły;( i dostałam ulotkę z próbką kremu z rokitnikiem.
Krem z rokitnikiem nęci mnie z powodu rokitnika, który zawiera to, co moja twarz lubi (ponoć trwała witamina C i substancje działające przeciwzapalnie), aczkolwiek to też jest krem dla skóry starszej niż moja. Muszę wypróbować ten pod oczy, w każdym razie, bo jak wyżej, mało co mogę stosować..

Edytowane przez mimosa
Czas edycji: 2011-01-29 o 08:41
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 11:10   #2268
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Witam serdecznie,

Nie używałam jeszcze kosmetykow Yves Rocher. Własnie zobaczyłam w gazecie ofertę zamówienia wybranych produktów wraz z prezentem.Chciałam się dowiedzieć, czy takie zamówienie zobowiązuje do kolejnych zakupów?
Czytałam regulamin na stronie producenta, ale nic nie zalazłam.
Będe wdzięczna za odpowiedź
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 11:12   #2269
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Nie zobowiązuje. Kupujesz tylko kiedy masz na to ochotę, nie musisz korzystać z każdej oferty, jaką później od nich otrzymasz.
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 11:22   #2270
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

O to fajnie, dziekuję za informację. Chętnie wypróbuję kosmetyki tej firmy i dobrze, że samemu można decydować
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 12:12   #2271
szczyptacukru
Raczkowanie
 
Avatar szczyptacukru
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 48
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Chciałabym wysłać prośbę o wysyłanie mi pocztą oferty. Zastanawiam się, czy to bezpłatne ?
__________________
Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.\ Cień Wiatru
szczyptacukru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 15:10   #2272
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Tak, bezpłatne i niezobowiązujące.
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 18:44   #2273
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Nie wie któraś, jak sytuacja z wyprzedażą w lubelskim salonie? Jest po co jechać?
Meell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 08:04   #2274
moniakoko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 26
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez ana172 Pokaż wiadomość
A wie ktoś co to za prezent niespodzianka w linijce 3 z oferty na dzien kobiet? Bo sobie to wzielam i nie wiem czy dobrze
Dostałam taką brązową torebkę z ekoskóry która jakiś czas temu była już w ofercie
moniakoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 08:56   #2275
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
Ja tym razem zamawiałam (niestety) telefonicznie i Pani wymagała składania zamówienia kolejno...
Następne zamówienie będzie jednak przez stronę, widzę, że tam nie ma problemu i można wybierać opcje samemu
Również zamówiłam telefonicznie, bo chciałam sprawdzić, czy jeszcze są dostępne 15-tki Rose Absolue (kupiłabym 2w cenie1), ale już nie było.
Kupiłam Neonaturę Seve na wiosnę -50%.

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Krem z rokitnikiem nęci mnie z powodu rokitnika, który zawiera to, co moja twarz lubi (ponoć trwała witamina C i substancje działające przeciwzapalnie), aczkolwiek to też jest krem dla skóry starszej niż moja. Muszę wypróbować ten pod oczy, w każdym razie, bo jak wyżej, mało co mogę stosować..
Też chcę wypróbować i zamówiłam miniaturki kremów z rokitnikiem do twarzy na dzień i na noc- w sumie 30 ml kremu za 15 zł to niedrogo
Czy w salonach są próbki kremu pod oczy z tej serii?

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
dam jeszcze raz linka do tego mailingu, choc juz koleżanka dała http://www.yves-rocher.com.pl/newsle...2ca7089a9b04a9

więc to jest stary? ale czy dobry ten kremik?

i czy mogę w tym malingu kupic tylko jeden produkt ze zniką 50% jak jest zaznacone że najdroszy jest z właśnie z tą zniżką?
Ovalessence do twarzy był niezły ( nie mój przedział wiekowy, ale używałam zimą), ten pod oczy miałam chyba raz i był zbyt ciężki- najlepszy moim zdaniem krem pod oczy YR to taki z wycofanej niedawno serii Serum Vegetal ( zrobiłam zapas i jeszcze używam ).
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...st.html&next=1

No i skusiłam się również na to zamówienie ze strony-50% na najdroższy produkt- z powodu Rose absolue 50 ml, bo ostatnio się przekonałam do tego zapachu, a wkrótce zniknie i zamówiłam wreszcie maskę nagietkową z niewielką zniżką.


Cytat:
Napisane przez moniakoko Pokaż wiadomość
Dostałam taką brązową torebkę z ekoskóry która jakiś czas temu była już w ofercie
Liczyłam na jakiś kosmetyk, torebka
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 09:59   #2276
ana172
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 328
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

To i tak lepiej torebka, niż jakby mieli dać tą bransoletkę A na kosmetyk nie liczyłam bo już bo Evidence dają gratis. O taką hojność to ich nie posądzam
ana172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 10:50   #2277
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Ja nawet zadzwoniłam zapytać, czy można zamienić zegarek na kosmetyk, ale nie ma takiej opcji. Szkoda, bo nie mam pojęcia, co z nim zrobię, poza tym na bank będzie na mnie za duży..
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 10:51   #2278
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez ana172 Pokaż wiadomość
To i tak lepiej torebka, niż jakby mieli dać tą bransoletkę A na kosmetyk nie liczyłam bo już bo Evidence dają gratis. O taką hojność to ich nie posądzam
miałam na myśli jakiś drobiazg, np. żel JdM ....albo malutki Plaisirs Nature (uwielbiam w podróży)- swoją drogą, do w ofertach wysyłkowych teoretycznie ich nie ma, a są dostępne po podaniu kodu (można sprawdzić na ich francuskiej stronie), no i w salonach, oczywiście.

Zapach Evidence mi nie nie pasuje, na szęście w rodzinie lubiany

Edytowane przez aldi1174
Czas edycji: 2011-01-30 o 10:53
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 12:06   #2279
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez aldi1174 Pokaż wiadomość
Kupiłam Neonaturę Seve na wiosnę -50%.
Neonatura Seve to dla mnie jeden z najbardziej udanych zapachów YR. Jest tam w nucie głowy trochę nuty rabarbaru - pierwszego warzywa, które można zjeść wiosną z ogrodu, pod warunkiem że się lubi rzeczy b. kwaśne oraz w sercu narcyz i hiacynt, a co dla mnie ważne, w bazie nie ma migrenowej wanilii oraz nielubianego przeze mnie piżma, tylko paczula i ambra...

Cytat:
Napisane przez aldi1174 Pokaż wiadomość

Też chcę wypróbować i zamówiłam miniaturki kremów z rokitnikiem do twarzy na dzień i na noc- w sumie 30 ml kremu za 15 zł to niedrogo
Czy w salonach są próbki kremu pod oczy z tej serii?
Nie, w każdym razie w Poznaniu nie mieli. A przecież kremy pod oczy są chyba obciążone większym ryzykiem, że będą podrażniać, z powodu delikatności skóry w tym miejscu. Cóż, bedę musiała poczekać na testery a potem odbyć ze trzy pielgrzymki do salonu w celu testowym, zanim odważę się kupic... Mieszkam jednak w dużym mieście i mam blisko z pracy do jednego z salonów. Inni mają pod tym względem gorzej, dlatego powinny być próbki pod oczy...
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 13:52   #2280
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Neonatura Seve to dla mnie jeden z najbardziej udanych zapachów YR. Jest tam w nucie głowy trochę nuty rabarbaru - pierwszego warzywa, które można zjeść wiosną z ogrodu, pod warunkiem że się lubi rzeczy b. kwaśne oraz w sercu narcyz i hiacynt, a co dla mnie ważne, w bazie nie ma migrenowej wanilii oraz nielubianego przeze mnie piżma, tylko paczula i ambra...



Nie, w każdym razie w Poznaniu nie mieli. A przecież kremy pod oczy są chyba obciążone większym ryzykiem, że będą podrażniać, z powodu delikatności skóry w tym miejscu. Cóż, bedę musiała poczekać na testery a potem odbyć ze trzy pielgrzymki do salonu w celu testowym, zanim odważę się kupic... Mieszkam jednak w dużym mieście i mam blisko z pracy do jednego z salonów. Inni mają pod tym względem gorzej, dlatego powinny być próbki pod oczy...
Neonatura seve to wg mnie idealny przedwiośniano-wielkanocny zapach.

Mimo, że mam salon YR w centrum miasta, od dawna nie zaglądam (z powodu długiego uziemienia w domu na zwolnieniu lekarskim, ostatnio męża wysyłam), ale za ok. pół roku zamieszkamy w kamienicy w centrum i do salonu będę miała 700m, aż się boję.

Krem pod oczy z rokitnikiem widziałam na stronie francuskiej, tam zaglądam, żeby sprawdzić, co nowego i najczęściej jeszcze niedostępnego w Polsce.
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.