Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-17, 01:29   #91
cailleach
Raczkowanie
 
Avatar cailleach
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 43
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Misiapysia..gdy bede nastepnym razem to zobacze jaki jest najjasniejszy...
a gdzie go kupowalas? W DMie?

To, ze sie nie wysypuje z pedzelka to wiem . Prosze nie lapac mnei za slowa .
cailleach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 06:28   #92
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Oj, ja myślałam, że nie wiesz - bo ten puder wygląda tak jakby się wysypywał z pędzelka (patrz: moja siostra która usilnie mazała się pędzlem ).
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 09:41   #93
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Cytat:
Napisane przez cailleach Pokaż wiadomość
Misiapysia..gdy bede nastepnym razem to zobacze jaki jest najjasniejszy...
a gdzie go kupowalas? W DMie?

To, ze sie nie wysypuje z pedzelka to wiem . Prosze nie lapac mnei za slowa .
Moj puder kupilam w Schleckerze. W sumie przymierzalam sie do niego juz w kilku innych drogeriach, ale nigdzie (!) nie spotkalam na regale wszystkich kolorow, dlatego nie wiem czy to W4 jest najjasniejsze.
W4 jest wszedzie wystawione jako tester i wszedzie ten tester wyglada jak... nie wiem co, taki ubabrany. Ludziska wstrzasaja tym chyba jak solniczka Ja go odwracam raz do gory nogami, wstrzasam delikatnie tylko raz i wysypuje sie tylko troche, jesli potrzebuje wiecej, to poprostu nakrecam pedzelek i odwracam jeszcze raz.
Wczoraj nalozylam go rano na twarz, zeby przeprowadzic w domowych warunkach test wytrzymalosciowy. Trzymal sie caly dzien, z czasem troche zaczelam sie swiecic (tak jak i przy normalnym zestawie podklad + puder), ale wystarczyla chusteczka by sie zmatowic na nowo.
Pytalam TZ-ta jak ten kolor wyglada na mojej twarzy, stwierdzil, ze wcale nie widac, ze mam cos na twarzy, ale on wie, ze mam, bo normalnie nie mam az tak idealnie gladkiej buzki .
Sama nie wiem, trudno mi sie kierowac jego opinia jesli chodzi o kolor, bo on sie na tym nie zna, a ja chyba jednak lepiej czulabym sie w jasniejszym kolorku.
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 15:24   #94
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Puder zakupiłam, kolor W4, faktycznie jakiś ziemisty, ale na twarzy nawet się prezentuje.
Czy ktoś się orientuje, czy filtry w takim pudrze są stabilne??
Czy to tylko chwyt reklamowy??
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 21:18   #95
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

No zastanawiam się i zastanawiam nad tymi minerałami i już nawet zamówiłam próbki podkładu Rhea, i potrzebuję rady: ja mam bardzo jasną cerę, wpadającą w róż dlatego potrzebuję podkładu jasnego i beżowego, żeby nie podkreślał tego czerwienienia skóry.
No i nie wiem który podkład mineralny kupiś TM czy ID?
Z tego co się oreintujeto TM ma w Polsce 4 dostępne odcienie, wszystkie raczej ciemne , a jak jest z Ida Dorą? Znajdę jaśniutki beżyk?
Kurczę nie chcę znowu przepłacać i kupować tylko po to żeby się wymienić na wizażu, pomocy!!!
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 21:49   #96
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
No zastanawiam się i zastanawiam nad tymi minerałami i już nawet zamówiłam próbki podkładu Rhea, i potrzebuję rady: ja mam bardzo jasną cerę, wpadającą w róż dlatego potrzebuję podkładu jasnego i beżowego, żeby nie podkreślał tego czerwienienia skóry.
No i nie wiem który podkład mineralny kupiś TM czy ID?
Z tego co się oreintujeto TM ma w Polsce 4 dostępne odcienie, wszystkie raczej ciemne , a jak jest z Ida Dorą? Znajdę jaśniutki beżyk?
Kurczę nie chcę znowu przepłacać i kupować tylko po to żeby się wymienić na wizażu, pomocy!!!
Hej. Własnie W4 ma jasny odcień i wpadający w żółty a nie w różowy. Na pocztąku wydaje się że jest ciemny ale póżniej się utlenia i jest jasny.
Najlepiej podejdź do perfumerii i sprawdź.
Co z tymi filtrami, ktoś może odpowiedzieć??
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 14:42   #97
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

dziewczyny a czy ktoras z Was zakupila ten puder na allegro i moze sie wypowiedziec czy jest zadowolona?
bo zdaje sie,ze na zadnej z tych "tanszych"aukcji nie widzialam real foto,przez co wesze klopotya ze kusi mnie to cudenko baaaardzo,a wizja zaoszczedzenia paru zlotych dodatkowo na mnie dzialato chetnie posluchalabym waszych opinii...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-22, 21:04   #98
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Cytat:
Napisane przez blush Pokaż wiadomość
Hej. Własnie W4 ma jasny odcień i wpadający w żółty a nie w różowy. Na pocztąku wydaje się że jest ciemny ale póżniej się utlenia i jest jasny.
Najlepiej podejdź do perfumerii i sprawdź.
Co z tymi filtrami, ktoś może odpowiedzieć??
Dzięki, sprawdzę W4.


A tak na marginesie testowałam w perfumerii Isa Dorę i wydaje mi się że ona w ogóle nie kryje, a jak się mieni.. Nie kryje czy tylko miałam takie wrażenie na ręcę?
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 09:29   #99
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

mamamichalka, dzieki za odpowiedz.
aniser, ja kupowalam D1 czyli nasz C1 i jestem zadowolona (puder jest oryginalny - bo chyba o to ci chodzi)
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 22:57   #100
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
mamamichalka, dzieki za odpowiedz.
aniser, ja kupowalam D1 czyli nasz C1 i jestem zadowolona (puder jest oryginalny - bo chyba o to ci chodzi)
dzieki kociolku-zawsze mozna na ciebie liczyc ja jednak narazie wstrzymam sie z zakupem przez allegro,bo znalazlam dzis TM w bardzo korzystnej cenie w SuperPharmie. Jest aktualnie w promocji za 44,99 teraz mam tylko nadzieje,ze bedzie sie dobrze sprawowal na mojej klopotliwej buzi
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 21:59   #101
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

aniser, nie ma sprawy - zawsze do uslug
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 07:41   #102
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Jak u Was jest z wydajnością tego pudru.Ja używam ok 2 tygodni i ponad połowy nie ma,może za dużo wytrząsam.Ale lubię dokładnie pokryć twarz żeby zamaskować niedoskonałości bo przy TM i tak nie robi się maska.
A jak to jest u Was?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 09:53   #103
kikaczka
Raczkowanie
 
Avatar kikaczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 117
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Ja mam ten puder ponad tydzień i jestem z niego bardzo zadowolona. Do tego stopnia ze wszystkie inne pudry ( podkłady i prasowane ) poszły w ostawkę.
Za jego zalety to nalezy wymienic to że ładnie, ale naturalnie kryje. Nie podkreśla suchych skórek ( robie teraz mikrodermabrazję więc skóra łuszczy mi sie)
Nie matuje ale mimo to i tak bardzo go polubiłam.
Polecam
__________________
Nigra sum sed formoza
kikaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 11:18   #104
nuitarii
Raczkowanie
 
Avatar nuitarii
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Ja również jestem szczęśliwą posiadaczką pudru mineralnego True Match (N6, chociaż nie mam jakoś wybitnie ciemnej karnacji)
Mam wielki uraz do podkładów, których po prostu wybierać i dopasować nie umiem (efekt maski, uczucie ciężkości, "spływanie" makijażu, zapychanie... nawet takie firmy jak EL, YSL się nie sprawdziły). TM rozwiązał moje problemy. Ośmielę się nawet twierdzić, że poprawił stan mojej trochę trądzikowej cery. Nakładam go załączonym pędzlem, nie jest zły, ale trochę drapie w twarz. Krycie dobre, przy większych niespodziankach stosuje korektor i mam cerę rodem z okładki! Nie spodziewałam się takiej lekkości i tak ślicznego krycia. Delikatnie matuje, ale nie do "płaskiego" matu, tylko tak jakby... uszlachetnia twarz, rozpromienia ją (chociaż nie posiada właściwości rozświetlających). Po prostu cud, miód i orzeszki! Już się z nim nie rozstanę Wszystkie inne pudry itp. poszły w odstawkę.
Nabyłam w Rossmanie za 58zł.
Może dodam, że miałam na początku problemy z dobraniem koloru, gdyż w sklepie (przy świetlówkach R.) po nałożeniu pudru skóra była po prostu różowa, przy każdym kolorze. Dopiero w innym oświetleniu niż Rossmanowskie wyglądałam normalnie
__________________
Ha!
nuitarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 13:35   #105
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Dzięki, sprawdzę W4.


A tak na marginesie testowałam w perfumerii Isa Dorę i wydaje mi się że ona w ogóle nie kryje, a jak się mieni.. Nie kryje czy tylko miałam takie wrażenie na ręcę?
U mnie kryje, może nie jakos wybitnie, ale wymaziałam połowe twarzy a druga zostawilam i widać różnicę
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 15:05   #106
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
Jak u Was jest z wydajnością tego pudru.Ja używam ok 2 tygodni i ponad połowy nie ma,może za dużo wytrząsam.Ale lubię dokładnie pokryć twarz żeby zamaskować niedoskonałości bo przy TM i tak nie robi się maska.
A jak to jest u Was?
Mam od tygodnia i ubytek pudru jest prawie niewidoczny. Nakładam tak żeby wyrównać kolor skóry twarzy i dekoltu. Wg puder jest bardzo wydajny.
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 20:21   #107
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

dziewczyny a jak go nakladacie na buzie? chodzi mi o to,czy tylko omiatacie buzke,czy raczej przyciskacie pedzel miejsce po miejscu,czy moze takimi lekko okreznymi ruchami?
Strasznie napalilam sie na ten puder po waszych opiniach,nalozylam na buzke...no i lekkie rozczarowanie,bo liczylam na ladne wygldzenie buzki<taki lekko satynowy efekt>i krycie.A uzyskalam efekt jak po przecietnym pudrze w kamieniu...dlatego mysle,ze z moja technika nakladania cos jest nie tak i licze na wasza pomoc
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 20:30   #108
Marta_
Raczkowanie
 
Avatar Marta_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 110
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
Jak u Was jest z wydajnością tego pudru.Ja używam ok 2 tygodni i ponad połowy nie ma,może za dużo wytrząsam.Ale lubię dokładnie pokryć twarz żeby zamaskować niedoskonałości bo przy TM i tak nie robi się maska.
A jak to jest u Was?
ja wstrzymuje sie z kupnem wlasnie z obawy o wydajnosc, bo choc cena nie jest wygorowana to jesli ma wystraczyc na miesiac, dwa to jednak odpuszcze
__________________
When everything’s made to be broken I just want you to know who I am...
Marta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 17:09   #109
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

ja po prostu omiatam całą buźkę i dekolt i efekt jest taki że twarz jest ujednolicona, zmatowiona i nie widać przebarwień, ale żeby się jakoś szczególnie zachwycać to nie, ogólnie stwierdzę że jeśli ktoś lubił podkład TM to ten puder tez polubi, dłużej utrzymuje się na twarzy, no i szybciej się nim maluje w porównaniu z całą zabawą podkład+puder
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 07:50   #110
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Byłam w perfumerii testowałam N3 ale co do W4 to w całej łodzi nie ma testera! Nie wiem jak mam sprawdzić ten kolorek, a już się bardzo napaliłam na ten puderek (Isa Dora jednak odpada bo puder plus pędzel to ponad 100 zł, a jeszcze słabo kryje).
Powiedzcie mi jeszcze raz czy W4 jest naprawdę jasny czy średni?
blush - masz jasną cerę ?
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 08:12   #111
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

tak jestem bladziochem i odcień mojej skóry wpada w żółty a nie w różowy,
Pani w sklepie tłumaczyła mi że ten puder ma 4 odcienie 2 różowe i 2 zółte i W4 jest jaśniejszym żółtym, jeśli też masz taki odcień jak ja to W4 będzie ok, jest naprawdę jasny
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 08:18   #112
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

dzięki blush, nie pozostaje mi nic innego jak go kupić bez sprawdzenia koloru , co za koszmar żeby nie było testera w tym kolorze.

A teraz przepraszam za mały OT - bo jednak troszkę na temat TM- sprawdziłam na ebay , że są kolorki TM jaśniutkie, tylko że j nie wiem jak się kupuje na ebay. Na allegro mam konto i opreuję złotówkami, ale gdybym chciała kupić naprawdę jasny odcień TM np golden ivory - to pozostaje mi tylko ebay. No ale właśnie - jeśli chcę zamówić coś z GB to jak ja mam mu zapłacić? w funtach pewnie? nie mam karty kredytowej ani nic takiego, tylko inteligo oczywiście, no i jak z transportem?
To przekracza moje możliwości chyba...eh...
sorki za OT
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 10:49   #113
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
dzięki blush, nie pozostaje mi nic innego jak go kupić bez sprawdzenia koloru , co za koszmar żeby nie było testera w tym kolorze.
jeśli jednak będziesz miała możliwość mimo wszystko lepiej sprawdzić kolorek na własnej skórze
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 13:35   #114
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

aniser, ja takze omiatam (dwukrotnie) twarz pedzlem, zktorego zawsze strzepuje nadmiar pudru - krycie jest spore (9jak dla mnie)

musicman, najjasniejszy TM (C1/D1) jest dostepny na all (ja kupilam u tego uzytkownika 3 op + udalo mi sie ustrzelic jeszcze bare naturale) - nie musisz walczyc z ebayem, tym bardziej, ze przesylka bedzie horrendalnie wysoka (nawet z UK)

http://www.allegro.pl/item229404309_229404309.html
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 13:55   #115
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
aniser, ja takze omiatam (dwukrotnie) twarz pedzlem, zktorego zawsze strzepuje nadmiar pudru - krycie jest spore (9jak dla mnie)

musicman, najjasniejszy TM (C1/D1) jest dostepny na all (ja kupilam u tego uzytkownika 3 op + udalo mi sie ustrzelic jeszcze bare naturale) - nie musisz walczyc z ebayem, tym bardziej, ze przesylka bedzie horrendalnie wysoka (nawet z UK)

http://www.allegro.pl/item229404309_229404309.html
tylko że on nie ma żadnej aukcji wystawionej
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 19:02   #116
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

dzięki kociołku, wysłałam maila z zapytaniem, bo teraz rzeczywiście nie ma nic wystawionego.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 13:31   #117
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

ja nakladam na buzie nawilzajacy kremik i pozniej tak jak to przykazano w dolaczonej instrukcji pedzlem okreznymi ruchami od srodka twarzy na zewnatrz lekko wcierajac i krycie mam łohoho nikt nie wierzy ze to puder sypki jestem nim oczarowana jest cudownym kosmetykiem oszczedza mase czasu jest przyjemny w stosowaniu i wiele osob nie chce dac wiary ze ja w ogole cos na twarzy mam bo tak naturalnie wyglada polecam serdecznie


p.s. ja mam 'zolta' twarz i jestem maniaczka jesli chodzi o dobieranie pudrow i podkladow BEZZZ rozowego pigmentu ;] smie twierdzic ze w W4 jest go odrobinka choc na twarzy jakos to ucieka i wyglada naturalnie (ale L`Oreal ma tendencje do tego ze w kazdym kolorze choc z nazwy najbardziej bezowym jest nutka rozu) mimo tego ma u mnie 9,5/10
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 16:35   #118
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

A jakiego pędzla używacie do TM?
Twardego dołączonego czy miękkiego?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 19:36   #119
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Smile mam identyczne odczucia. Puder super kryje, wygląda bardzo naturalnie. Skóra ma jednolity koloryt, nie jest matowa, ale też nie świeci się (chyba, że wewnętrznym blaskiem ). Ja nakładam odrobinkę dołączonym pędzlem - ale jest dość twardy, muszę spróbować innego pędzla. Też mam W4 - ani ciemny ani jasny, naturalny beż.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 11:26   #120
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 615
GG do michasiapio
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Ojej... Tak chwalicie ten puder, że MUSZĘ w niego zainwestować. Mam tylko male pytanie, jak dlugo sie utrzymuje na twarzy, ja mam bardzo tlusta skore, wszystko szbko ze mnie splywa, jak jest w przypoadku TM?
michasiapio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-04 20:19:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.