co wam zbrzydło do granic możliwości? - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-14, 09:01   #1021
lpgirl
Przyczajenie
 
Avatar lpgirl
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 10
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Dziewczyny a nie zauważyłyście, że u nas w Polsce jak coś staje się modne/trendy to co druga z nas albo i jeszcze więcej chce być fajna i sięga po must have danego sezonu? Sama mam w szafie rurki - z tą tylko różnicą,że nigdy w życiu nie ubrałabym ich do balerinek ;/ ale zimą do kozaczków, czemu nie? Legginsy to samo - w ciekawym, niebanalnym połączeniu wyglądają spoko. Nie generalizujmy i nie spisujmy ciuchów na straty tylko dlatego, że pół Polski w nich chodzi taka nasza polska mentalność!
lpgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 09:31   #1022
joie
Raczkowanie
 
Avatar joie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: .
Wiadomości: 287
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

ojj ja też nie moge juz patrzec na jakies groszki a szczegolnie , czerwona bluzka / but i biale groszki ... albo jakies gwiazdki itp...
faktycznie , wkurzajace jest tez to jak juz zaczyna cos byc modne, to nagle pol miasta w tym chodzi - wspominiane wczesniej rurki czy legginsy.... niektore dziewczyny ladnie wtym wygladaja ale, np. kiedys widzialam dziewczyne ktora miala juz makabrycznie krzywe nogi i nalozyla getry...nie musze chyba wspominac jak wygladala... duzo jest takich przypadkow, ze dziewczyna kupuje rurki bo sa modne , ale chyba nie widzi jak wyglada... ehhh troche krytyczności względem siebie..

nie moge tez patrzec na balerinki brokatowe - kojarzy mi sie to z tandetą ,
a o bialych kozaczkach to juz nie wspomne :P

Kazdy ma swoj gust, a ja tylko wymieniam na co nie moge patrzec :P
__________________
Que trop tard n'arrive pas trop tot. . .
joie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 10:42   #1023
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Ostatnio cały czas widzę dziewczyny w czarnych, brokatowym balerinach. Na uczelni, na ulicach, dosłownie zatrzęsienie. Zbrzydło mi już patrzenie ciągle na te same buciki. Aha! Nie mogę też patrzeć na dziewczyny, które noszą legginsy 3/4 do szortów przed kolano, do tego kolorowe skarpety i adki. Na początku nie zwracałam na to uwagi, ale teraz, kiedy co druga dziewczyna tak się ubiera trochę mnie to razi.
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 11:34   #1024
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Dziewczyny, po jakich Wy ulicach chodzicie? Nie, całkiem serio się pytam. Bo wszędzie widzicie klony w żółtych czy zielnonych płaszczykach, na które już nie możecie patrzeć, bądź co druga dziewczyna, która widzicie, ubrana jest bardzo kolorowo, a legginsy i rurki to juz wszyscy noszą. Szczególnie mnie to ciekawi, bo jakoś akurat w tym sezonie moda zbiegąłs ię z moim sytlem ubierania się i wynika z tego, że wszyscy powinni byc ubrani tak, jak ja: żółte spodnie, do tego niebieska bluzka i czerwona spódnica na przykład. Czy zielona spódnica, fioletowa bluzka i zielone lub fioletowe buty. Czy różowe spodnie, fioletowa bluzka. Czy czerwona mini, niebieskie rajstopy, niebieska bluzka. I mówimy nie tylko o nastoltakach , tylko wąłsnie i o dziewczynach w moim wieku, czyli po czterdzistsce, no bo taka jest moda.

Tylko, że wychdzę na ulicę iw idzę dziewcznę w granatowych dżinsach i czarnej blzuce. I drugą, w granatowych dżinsach i szare blzuce. I dziewczynę trochę starszą, w szarych spodniach z materiału i szarym żakiecie. I drugą, to samo, tylko, że brązy. Co pewien czas rzeczywicie mognie jakaś zielona czy czerwona bluzka, ale od razu dla bezpieczeństwa z czarnymi czy granatowymi dżinsami.

A mnie już do granic możliwości zbrzydły te granatowe i czarne dżinsy, szare, czarne i brązowe bluzki, szare, czrane i brązowe spodnie z materiału, beżeowe żakieciki itd. W których naparwdę chodzi nawet nie co druga, tylko trzy czwarte kobiet. I naparwdę chciaąłbym wiedzieć, gdzi Wy tyle tych strasznych kolorowych płąszczyków i pstrokacizny widzicie. Bo ja się tam przeprowadzę!
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 11:42   #1025
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

U mnie w mieście kolorowe kolony- obowiązkowo zielony lub żółty płaszczyk. Poza tym kolorowe rurki i bluzki: najczęściej żółte i zielone...torebki też żółte i zielone. Sama w tym sezonie kupiłam trochę rzeczy w takich kolorach ale nie dlatego,że są modne- po prostu zawsze kochałam żółty ale cieżko było coś dostać w tym kolorze a teraz jest tego full. I denerwuje mnie to, że wszyscy w tym chodzą...aż mi się odechciało mojego żółtego.
Zeszłej jesieni zapragnełam zielonych balerinek bo chciałam się trochę wyróżniać a tej wiosny już połowa ulicy w takich śmiga..to samo z żółtymi butami... żenie wspomnę o mojej ukochanej hello kitty.

Z jednej strony fajnie,że to co mi się podoba staje się modne ale z drugiej strony jak połowa dziewczyn wygląda tak samo to już nie jest fajne...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 12:29   #1026
Seyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 223
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

ja tam nie moge patrzec na jakies golfy, brzydkie spodniczki i te mega 'trendy' kozaczki. uhh
Seyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 14:06   #1027
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

To co ostatnio "króluje " w sklepach: zółty,zielony i plastikowe torby w "fosforyzujących" kolorach.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 14:10   #1028
caroline678
Rozeznanie
 
Avatar caroline678
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: b
Wiadomości: 519
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Zgadzam się z Teje.

Przesadzacie trochę. Na każdej stronie jest wspomniane o "ataku klonów zielonych i żółtych płaszczyków". Większośc ubiera się właśnie w ciemne, ponure rzeczy.
Śmieszne jest to,że wciąż narzekacie. Nie wiem w czym chodzicie, jak wszystko Wam zbrzydło...
__________________
stuuudia
caroline678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 14:26   #1029
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez caroline678 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Teje.

Przesadzacie trochę. Na każdej stronie jest wspomniane o "ataku klonów zielonych i żółtych płaszczyków". Większośc ubiera się właśnie w ciemne, ponure rzeczy.
Śmieszne jest to,że wciąż narzekacie. Nie wiem w czym chodzicie, jak wszystko Wam zbrzydło...
po pierwsze, nikt tu nie napisał, że zbrzydły mu jednocześnie dzwony, rurki, spodnie z prostymi nogawkami, szorty, bermudy i jeszcze spódnice.

po drugie, chyba sobie nie wymyśliłyśmy tych żółtych płaszczyków, no nie? bo i po co?
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 14:28   #1030
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

zbrzydl mi nieudolny vintage. i ubieranie sie z przesadna 'klasa' bez miejsca na troche szalenstwa a wieku do 30 lat, starszym juz moge to wybaczyc
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 17:07   #1031
ggospon
Przyczajenie
 
Avatar ggospon
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 21
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

zdecydowanie szpilki do zwykłej sportowej bluzy , a w ekstremalnych przypadkach do tego skarpetki
ggospon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 17:32   #1032
sweetysyla
Raczkowanie
 
Avatar sweetysyla
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 97
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Dzisiaj widziałam faceta(ok.45 lat), który ubrał się tak tragicznie, że nie mogłam powstrzymać się od śmiechu.
Miał na sobie spodnie zwężane na dole z baaaardzo wysokim stanem; do tego tandetny biały T-Shirt; na to rozciągnięta bluzo-kurtka; ale najgorsze(i niestety bardzo często spotykane) były skarpety do sandałów.

MEGA porażka ubraniowa.
Brak słów.
Pozostaje tylko płakać.
__________________



"Chcemy doświadczać tego, co obiecują nam katalogi biur podróży, szczęścia w wersji all inclusive. Podróżujemy, kupujemy, uprawiamy sporty ekstremalne, prowadzimy bujne życie towarzyskie, a nawet erotyczne. Ale za tym wszystkim jest pustka."
[Michel Houellebecq]






sweetysyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 18:11   #1033
rainbow ♫
Zadomowienie
 
Avatar rainbow ♫
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 065
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

*lakierowane torby,torebki,torebunie
*kolorowe żakieciki (oczopląsu można dostać!)
*kolorowe,lakierowane balerinki itp.

__________________
Scouting for Girls-It's not about You








rainbow ♫ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 18:19   #1034
Madziulek333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 58
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Nie moge patrzeć na tandeciary Modne w tym sezonie kolory stały się obsesją, szczególnie te targowe. Idzie dziewczyna, ma zieloną bluzke, żółte spodnie 3/4 i zielone baleriny Fuuj
Madziulek333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 20:25   #1035
qberka
Rozeznanie
 
Avatar qberka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 576
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Madziulek333 zgadzam się z Tobą w 100%
qberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 20:29   #1036
iga
Rozeznanie
 
Avatar iga
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: My Own Paradise
Wiadomości: 844
GG do iga
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez sweetysyla Pokaż wiadomość
Dzisiaj widziałam faceta(ok.45 lat), który ubrał się tak tragicznie, że nie mogłam powstrzymać się od śmiechu.
Miał na sobie spodnie zwężane na dole z baaaardzo wysokim stanem; do tego tandetny biały T-Shirt; na to rozciągnięta bluzo-kurtka; ale najgorsze(i niestety bardzo często spotykane) były skarpety do sandałów.

MEGA porażka ubraniowa.
Brak słów.
Pozostaje tylko płakać.
cóż faceci tak miewają, a może po prostu nie było go stać na lepsze ubrania...
iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 07:53   #1037
joie
Raczkowanie
 
Avatar joie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: .
Wiadomości: 287
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

no to jesr racja, mi np. nie przeszkadzaja zielone i zolte plaszczyki, bo faktycznie bez takich bylo by szaro i buro na ulicach....
a teraz mam wrazenie ze jest taka moda, ze modne jest prawie wszystko i przynajmniej nie ma za duzo komentarzy...
bardziej mi sie nie podoba moda podrabiana na bazarkach, bo tam 3/4 rzeczy jest wedlug mnie tandetnych.. no i nie lubie tych emo-ciuchów.
__________________
Que trop tard n'arrive pas trop tot. . .
joie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 08:06   #1038
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

pamietam ile trudu mnie kosztowało znalezienie zielonych butów rok temu, a teraz? w każdym sklepie więc się już tak nie jaram moimi butkami, wszyscy już takie mają
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 08:12   #1039
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po jakich Wy ulicach chodzicie? Nie, całkiem serio się pytam. Bo wszędzie widzicie klony w żółtych czy zielnonych płaszczykach, na które już nie możecie patrzeć, bądź co druga dziewczyna, która widzicie, ubrana jest bardzo kolorowo, a legginsy i rurki to juz wszyscy noszą. Szczególnie mnie to ciekawi, bo jakoś akurat w tym sezonie moda zbiegąłs ię z moim sytlem ubierania się i wynika z tego, że wszyscy powinni byc ubrani tak, jak ja: żółte spodnie, do tego niebieska bluzka i czerwona spódnica na przykład. Czy zielona spódnica, fioletowa bluzka i zielone lub fioletowe buty. Czy różowe spodnie, fioletowa bluzka. Czy czerwona mini, niebieskie rajstopy, niebieska bluzka. I mówimy nie tylko o nastoltakach , tylko wąłsnie i o dziewczynach w moim wieku, czyli po czterdzistsce, no bo taka jest moda.

Tylko, że wychdzę na ulicę iw idzę dziewcznę w granatowych dżinsach i czarnej blzuce. I drugą, w granatowych dżinsach i szare blzuce. I dziewczynę trochę starszą, w szarych spodniach z materiału i szarym żakiecie. I drugą, to samo, tylko, że brązy. Co pewien czas rzeczywicie mognie jakaś zielona czy czerwona bluzka, ale od razu dla bezpieczeństwa z czarnymi czy granatowymi dżinsami.

A mnie już do granic możliwości zbrzydły te granatowe i czarne dżinsy, szare, czarne i brązowe bluzki, szare, czrane i brązowe spodnie z materiału, beżeowe żakieciki itd. W których naparwdę chodzi nawet nie co druga, tylko trzy czwarte kobiet. I naparwdę chciaąłbym wiedzieć, gdzi Wy tyle tych strasznych kolorowych płąszczyków i pstrokacizny widzicie. Bo ja się tam przeprowadzę!
zgadzam się

rażą mnie bure kolory. o wiele bardziej mi się podoba jak połowa miasta chodzi ubrana w żywe kolory

Cytat:
Napisane przez caroline
Zgadzam się z Teje.

Przesadzacie trochę. Na każdej stronie jest wspomniane o "ataku klonów zielonych i żółtych płaszczyków". Większośc ubiera się właśnie w ciemne, ponure rzeczy.
Śmieszne jest to,że wciąż narzekacie. Nie wiem w czym chodzicie, jak wszystko Wam zbrzydło...
popieram.


a mnie najbardziej razi jak ktoś nie umie dobrać ubrań do swojej figury o!
i rażą mnie brokatowe bluzki z targu i spodnie z wyszywanymi wzorkami, bo... to tandeta.
I na ulicach w moim mieście własnie 80% dziewczyn się tak ubiera. A nie jest to małe miasto 300 tys. mieszkańców.
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 09:51   #1040
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

bolerka,buty nike curt tradition,balerinki,motyw czaszek i ogolnie styl pseudoemo,czarny lakier na paznokciach,oczywiscie brazy+zloto, cekiny i inne migoczace ozdubki .narazie chyba tyle
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 10:55   #1041
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez sweetysyla Pokaż wiadomość
Dzisiaj widziałam faceta(ok.45 lat), który ubrał się tak tragicznie, że nie mogłam powstrzymać się od śmiechu.
Miał na sobie spodnie zwężane na dole z baaaardzo wysokim stanem; do tego tandetny biały T-Shirt; na to rozciągnięta bluzo-kurtka; ale najgorsze(i niestety bardzo często spotykane) były skarpety do sandałów.

to nie jest smieszne...moze nie stac go na cos innego (pomijam biale skarpety do sandalow - tej katastrofy kazdy moze unikac)
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 12:01   #1042
andziutek
Zadomowienie
 
Avatar andziutek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 296
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Ja osobiście nie moge patrzeć na ,,asortyment" pobliskich straganów.
A oprócz tego rażą mnie gołe brzuchy na ulicy, zwłaszcza zimą (te króciutkie puchówki )
Aha i jeansy biodrówki z któych wylewa się potęzna fałda tłuszczu. Nie trzeba sie przeciez od razu drakońsko odchudzać, wystarczy dobrać jeansy odpowiednie do swojej sylwetki


Co do rurek to czuję , że nigdy mi nie zbrzydną, uwielbiam je
__________________
''W każdym detalu, akordzie i dźwięku
Bez Ciebie życie nie miało by sensu...
Nic bez Muzyki
Wszystko dla Muzyki...''

OSTR- 'Pegaz'
andziutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 15:17   #1043
sweetysyla
Raczkowanie
 
Avatar sweetysyla
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 97
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez pitahaya Pokaż wiadomość
to nie jest smieszne...moze nie stac go na cos innego (pomijam biale skarpety do sandalow - tej katastrofy kazdy moze unikac)


Żeby się dobrze ubrać nie potrzeba mieć dużo pieniędzy. Wystarczy tylko dobrze poszukać albo po prostu iść do sklepu z używaną odzieżą.
A facet na pewno nie wyglądał tak jak by go nie było stać na lepsze ubranie.


Ale cóż...płci brzydkiej w tej sprawie nie zmienisz...
__________________



"Chcemy doświadczać tego, co obiecują nam katalogi biur podróży, szczęścia w wersji all inclusive. Podróżujemy, kupujemy, uprawiamy sporty ekstremalne, prowadzimy bujne życie towarzyskie, a nawet erotyczne. Ale za tym wszystkim jest pustka."
[Michel Houellebecq]






sweetysyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 17:13   #1044
chriskaf3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez sweetysyla Pokaż wiadomość
Żeby się dobrze ubrać nie potrzeba mieć dużo pieniędzy. Wystarczy tylko dobrze poszukać albo po prostu iść do sklepu z używaną odzieżą.
A facet na pewno nie wyglądał tak jak by go nie było stać na lepsze ubranie.


Ale cóż...płci brzydkiej w tej sprawie nie zmienisz...
Ubrań dla facetów w sklepach z używaną odzieżą jest 10 razy mniej...popatrz sobie na ilość w danej kategorii swetry...spodnie...Jeśli już jakieś są to przeważnie bardzo zniszczone(bo to co ludzie oddają/wyrzucają jest w przypadku facetów zajechane do granic możliwości) druga połowa to ciuchy w większości przypadków w rozmiarach XXL czyli dla nie wiadomo kogo. Do tego duża cześć to ubrania jakby z przed przynajmniej 15 lat...stare nie modne brzydko-niebieskie męskie zwężane jeans'y...stare flanelowe koszule, ciuchy w jakich widuje się 60 letnich panów...moda męska w takich sklepach zatrzymała się chyba dawno temu, czyżby lepiej/dobrze ubrani panowie z zagranicy nie pozbywali się swojej odzieży
Ogólnie wg mnie kupić męską odzież w takich sklepach jest zdecydowanie trudniej
chriskaf3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 17:24   #1045
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

a mi sie strasznie podoba ta pstrokacizna, super, milo popatrzec jak dziewczyna jest zgrabna i nosi full kolorowe ciuchy, 10 kg temu pewnie tez bym tak nosila, teraz pozostaje wersja z ciemnymi spodniami ;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 21:42   #1046
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

E, ja tam planuję być kolorowa do końca życia.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:43   #1047
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez chriskaf3 Pokaż wiadomość
Ubrań dla facetów w sklepach z używaną odzieżą jest 10 razy mniej...popatrz sobie na ilość w danej kategorii swetry...spodnie...Jeśli już jakieś są to przeważnie bardzo zniszczone(bo to co ludzie oddają/wyrzucają jest w przypadku facetów zajechane do granic możliwości) druga połowa to ciuchy w większości przypadków w rozmiarach XXL czyli dla nie wiadomo kogo. Do tego duża cześć to ubrania jakby z przed przynajmniej 15 lat...stare nie modne brzydko-niebieskie męskie zwężane jeans'y...stare flanelowe koszule, ciuchy w jakich widuje się 60 letnich panów...moda męska w takich sklepach zatrzymała się chyba dawno temu, czyżby lepiej/dobrze ubrani panowie z zagranicy nie pozbywali się swojej odzieży
Ogólnie wg mnie kupić męską odzież w takich sklepach jest zdecydowanie trudniej
a ja się z Tobą nie zgodzę. mój tż ma mase ciuchów z SH i wcale nie są to stare, niemodne rzeczy. wręcz przeciwnie, ma świetny styl i fajne ciuchy, w większości kupione za grosze.
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 13:35   #1048
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
po pierwsze, nikt tu nie napisał, że zbrzydły mu jednocześnie dzwony, rurki, spodnie z prostymi nogawkami, szorty, bermudy i jeszcze spódnice.

po drugie, chyba sobie nie wymyśliłyśmy tych żółtych płaszczyków, no nie? bo i po co?
Popieram
Nawet moj tz który nie zwraca za bardzo uwagi na to jak ludzie chodzą poubierani,opowiadal mi ostatnio jak widzial na ulicy 4-5 dziewczyn z ktorych przynajmniej jedna miala cos zielonego na sobie-jedna torebke,druga spodnie,trzecia plaszczyk itd...

Ja rozumiem że fajnie jest popatrzeć na kolorowych ludzi ale bez przesady...dla mnie fajnie jest mieć coś kolorowego aby ożywić strój,lub dodac mu smaku ale kiedy ktoś jest kolorowy od stóp do głów no to czasem nie wyglada to dobrze :/ i nie chodzi mi tu o co jest modne bo się tym nie kieruję, tylko o wyczucie dobrego smaku...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 14:15   #1049
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Ja lubię kolory, ale nie te zielone i żółte - wcale ciekawie nie wyglądają

Natomiast mam kolejną ohydę - podkolanówki rajstopowe cieliste lub czarne noszone tak, że je widać spod spódnicy, ale nie o to chodzi... takie zniszczone, ze skazą, takim przerostem nitkowym aaaa Ostatnio często to widzę.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 14:54   #1050
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Mi zbrzydły:
- te szerokie, białe adidasy u dziewczyn
- czaszki
- glany, kostki i te wszystkie czarne, "metalowskie" mroczne rzeczy
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.