Chanel-kolorówka - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 21:07   #2281
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Corii stajesz się powoli moją idolką i bohaterką
a zwłaszcza tempo przyrostu objętości Twojej kosmetyczki hi hi

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

ładne toto ale ja bym jakoś nie umiała ich razem użyć co z czym idzie, tzn brąz ze złotym albo z różem ale wtedy co ze srebrnym?
Ale gdzie mi tam do niektórych z was

Te cienie są mocno nasycone brokatem, zwłaszcza czarny, w sumie nałożone na powiekę nie dają aż tak wyrazistych kolorów, raczej połysk i substelny pastel. Ja najpierw testowałam i efekt mi się spodobał.
Pierw myślałam o Dirowskich Petal Shine, Night Dust lub Night Butterfly, ale powiem, że żadne na oku nie były idealne. Najbardziej mi się podobały Night Dust, ale ten brąz nijak mi nie pasował do reszty ani niczego... Z kolei Petal Shine po naniesieniu zlewały się kolorystycznie w jedną plamę, a Butterfly były za ciemnie ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 21:09   #2282
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel-kolorówka

ooo... braz z night dust jest sliczny... szczegolnie jak sie go polaczy z innymi kolorami z paletki... bo tak na pierwszy rzut oka to wydaje sie tam w ogole nie pasowac ... tez sie zastanawialam po co on tam wlasciwie a potem maznelam nim oko... efekt dla niebieskich slepi super ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 21:12   #2283
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ooo... braz z night dust jest sliczny... szczegolnie jak sie go polaczy z innymi kolorami z paletki... bo tak na pierwszy rzut oka to wydaje sie tam w ogole nie pasowac ... tez sie zastanawialam po co on tam wlasciwie a potem maznelam nim oko... efekt dla niebieskich slepi super ...
No właśnie Desti - dla niebieskich oczów być może Bo jak ja połączyłam go z innym kolorem to się zrobiło na powiece nieznośnie i nawet Pani Konsultantka się skrzywiła
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 22:59   #2284
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale gdzie mi tam do niektórych z was
Pierw myślałam o Dirowskich Petal Shine, Night Dust lub Night Butterfly, ale powiem, że żadne na oku nie były idealne. Najbardziej mi się podobały Night Dust, ale ten brąz nijak mi nie pasował do reszty ani niczego... Z kolei Petal Shine po naniesieniu zlewały się kolorystycznie w jedną plamę, a Butterfly były za ciemnie ...
Butterflaje ciemne?? No coś Ty. Przecież tam tylko jeden fiolet jest taki ciemny, (no i czarny ofkors) reszta się snuje lekko jak nimfa wodna
no ale ja lubię konkretne kolory, może dlatego dla mnie są ok

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2010-04-08 o 23:00
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 23:15   #2285
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Butterflaje ciemne?? No coś Ty. Przecież tam tylko jeden fiolet jest taki ciemny, (no i czarny ofkors) reszta się snuje lekko jak nimfa wodna
no ale ja lubię konkretne kolory, może dlatego dla mnie są ok
No powaga, jak się umalowałam to każdy mi gadał, że za ciemne ... na oku wszystkie takie zgaszone, ciemne...może mnie akurat w nich nie jest najlepiej ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 07:51   #2286
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Chanel-kolorówka

Moniq nie zartuj z tym kolorem, napaliłam sie na ten błyszczyk
i tak na marginesie prosze Cie byś obfociła swoje mazidełkai nam pokazała

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a ja się załamałam właśnie tak czekałam na tego błyszczyka, taki miał być śliczny brzoskwiniowyyy
a wyszedł taki jakiś....... różowyyyyyyyy
http://www.temptalia.com/chanel-biki...hes#more-21355

i tak muszę iść obmacać w sklepie, może ta dziewuszka nakłamała mi tymi zdjęciami
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 07:54   #2287
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Chanel-kolorówka

moniq, ale dla mnie to ten błyszczyk jest brzoskwiniowy
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 11:13   #2288
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Chanel-kolorówka

http://cgi.ebay.co.uk/CHANEL-JOUES-C...item35a806e12b
ke?

ten róż ze złota jest zrobiony?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 11:17   #2289
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
http://cgi.ebay.co.uk/CHANEL-JOUES-C...item35a806e12b
ke?

ten róż ze złota jest zrobiony?
ta jedyna z przodu to chyba przez przypadek ...

jak dobrze, ze nie wysylaja do de ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 11:21   #2290
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Chanel-kolorówka

szok
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:56   #2291
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
http://cgi.ebay.co.uk/CHANEL-JOUES-C...item35a806e12b
ke?

ten róż ze złota jest zrobiony?
Może on coś nieziemskiego robi z twarzą
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 13:38   #2292
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
tadam... prosze bardzo... celesta jest po prostu boska... i daje taka sliczna talfe ... jak moglam sie jej tak dlugo opierac ...

Desti, no i jak ta celesta? Jaki daje efekt? chyba porownywalny do niektorych typow kulek guerlain?

Ostatnio ogladalam w perfumerii dentelle diora no i strasznie sie blyszczy,,,,nie moglabym uzywac tak jak np. prasowanych meteorytow....

jak uzywasz celeste?
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:51   #2293
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
Desti, no i jak ta celesta? Jaki daje efekt? chyba porownywalny do niektorych typow kulek guerlain?

Ostatnio ogladalam w perfumerii dentelle diora no i strasznie sie blyszczy,,,,nie moglabym uzywac tak jak np. prasowanych meteorytow....

jak uzywasz celeste?
a patrzyłaś w świetle dziennym? bo mi w perfumerii też się wydał błyszczący, a potem byłam rozczarowana
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:56   #2294
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
a patrzyłaś w świetle dziennym? bo mi w perfumerii też się wydał błyszczący, a potem byłam rozczarowana
robilam porownania ten rozowy byl dla mnie strasznie blyszczacy i brokatowy, a ten piaskowy/bezowy mniej ale i tak bardzo blyszczacy....o wiele wiele bardziej blysku niz kulki jak na moje oko....


a co sadzicie o tym chanelkowym nowym rozswietlaczu/ brazerku....jakis taki dziwny jest bo literki C sa zlote i wybrzuszone na wyzszym poziomie wiec jak sie macha pedzlem to tylko zloto sie lapie a a reszta jakos mi nie wchodzi na pedzel....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:02   #2295
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
robilam porownania ten rozowy byl dla mnie strasznie blyszczacy i brokatowy, a ten piaskowy/bezowy mniej ale i tak bardzo blyszczacy....o wiele wiele bardziej blysku niz kulki jak na moje oko....


a co sadzicie o tym chanelkowym nowym rozswietlaczu/ brazerku....jakis taki dziwny jest bo literki C sa zlote i wybrzuszone na wyzszym poziomie wiec jak sie macha pedzlem to tylko zloto sie lapie a a reszta jakos mi nie wchodzi na pedzel....
Mam 2 koronkowce, różowy faktycznie bardziej błyszczący, ale po nałożeniu na twarz nie daje efektu wielkiej drobiny. Beżowy to tylko delikatnie rozświetla. Ale to już trzeba taki efekt lubić. U mnie dodatkowo ten beż nadaje nieco koloru, ale ja biała jestem

Chanelka też mam I hmm jest złoty, ale po testach paluchowych było widać, że to klasyczne złotko i takie jest. Ma jedną wadę w postaci dużych drobin, tzn jest mnóstwo małych drobinek (i to jest super), ale raz na jakiś czas się też trafi prawdziwa BIG drobina co wygląda ładnie, póki się te małe częściowo nie zetrą. Później drażni. Ale mimo wszystko bardzo go lubię.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:16   #2296
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
robilam porownania ten rozowy byl dla mnie strasznie blyszczacy i brokatowy, a ten piaskowy/bezowy mniej ale i tak bardzo blyszczacy....o wiele wiele bardziej blysku niz kulki jak na moje oko....


a co sadzicie o tym chanelkowym nowym rozswietlaczu/ brazerku....jakis taki dziwny jest bo literki C sa zlote i wybrzuszone na wyzszym poziomie wiec jak sie macha pedzlem to tylko zloto sie lapie a a reszta jakos mi nie wchodzi na pedzel....
dla mnie za słabo się błyszczał... ale ja jestem maniaczką błysku
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:19   #2297
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
Desti, no i jak ta celesta? Jaki daje efekt? chyba porownywalny do niektorych typow kulek guerlain?

Ostatnio ogladalam w perfumerii dentelle diora no i strasznie sie blyszczy,,,,nie moglabym uzywac tak jak np. prasowanych meteorytow....

jak uzywasz celeste?
trudno byloby mi kulek porownac bo wiekszosc kulek moge uzywac na cala twarz i sa bardziej drobinkowe... celesta tak jak napisalam daje tafle ale uzywac mozna wg mnie tylko jako rozswietlacz ... wlasciwie celesta daje mi to czego oczekiwalam po kulkach GT ... no i tu moge stopniowac bo blink blink jest najbardziej ten bialy srodek...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:23   #2298
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
trudno byloby mi kulek porownac bo wiekszosc kulek moge uzywac na cala twarz i sa bardziej drobinkowe... celesta tak jak napisalam daje tafle ale uzywac mozna wg mnie tylko jako rozswietlacz ... wlasciwie celesta daje mi to czego oczekiwalam po kulkach GT ... no i tu moge stopniowac bo blink blink jest najbardziej ten bialy srodek...

dzieki Desti za wyjasnienia tak tez myslalam ze jest bardzo blink...a jak jej uzywasz na twarzy?
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:30   #2299
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
dzieki Desti za wyjasnienia tak tez myslalam ze jest bardzo blink...a jak jej uzywasz na twarzy?
jeszcze za bardzo nie zdazylam uzywac bo dopiero co przyszla ... ale testowalam na kosciach policzkowych... tak jak uzywam innych rozswietlaczy...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 16:25   #2300
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

Corii bo Ty masz brązowe oczy tak? i z dość ciemną oprawą, to może dlatego wyglądało ciemno. Na moich zielonych jest w sam raz

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

a co sadzicie o tym chanelkowym nowym rozswietlaczu/ brazerku....jakis taki dziwny jest bo literki C sa zlote i wybrzuszone na wyzszym poziomie wiec jak sie macha pedzlem to tylko zloto sie lapie a a reszta jakos mi nie wchodzi na pedzel....[/QUOTE]

ja się na niego grzałam jak dzika, ale w końcu wzięłam ten wcześniejszy tweedowy, bo mnie babki właśnie tym złotem w CC postraszyły że go dużo będzie

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
moniq, ale dla mnie to ten błyszczyk jest brzoskwiniowy
no dobra, może źle się wyraziłam - miałam nadzieję na trochę inny odcień, bliższy temu ze zdjęć na wątku z nowościami, o tu widzisz różnicę? Miał być jaśniejszy i taki bardziej złotawy!!!

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2010-04-09 o 16:33
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 17:47   #2301
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Corii bo Ty masz brązowe oczy tak? i z dość ciemną oprawą, to może dlatego wyglądało ciemno. Na moich zielonych jest w sam raz
No dokładnie takie, jak piszesz Moniq Tak czy siak, umalowałam ślicznie - popisowy smoky w fioletach ze ślicznym stopniowaniem czerni w kącikach i ... d***p Czyli co? Majac ciemną oprawę oczu, ciemne oczy nie moge używac Motylków? A z kolei jak Night Dust nałożyłam, to w wewnetrznych kącikach oczy było za .... jasno nie, no, czyli też mam sobie opduścić??
Na szczęście ostatnio kupione Chanelki z brokatem ładnie mi pasują.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 18:32   #2302
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Corii bo Ty masz brązowe oczy tak? i z dość ciemną oprawą, to może dlatego wyglądało ciemno. Na moich zielonych jest w sam raz

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

a co sadzicie o tym chanelkowym nowym rozswietlaczu/ brazerku....jakis taki dziwny jest bo literki C sa zlote i wybrzuszone na wyzszym poziomie wiec jak sie macha pedzlem to tylko zloto sie lapie a a reszta jakos mi nie wchodzi na pedzel....
ja się na niego grzałam jak dzika, ale w końcu wzięłam ten wcześniejszy tweedowy, bo mnie babki właśnie tym złotem w CC postraszyły że go dużo będzie

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------


no dobra, może źle się wyraziłam - miałam nadzieję na trochę inny odcień, bliższy temu ze zdjęć na wątku z nowościami, o tu widzisz różnicę? Miał być jaśniejszy i taki bardziej złotawy!!![/QUOTE]


Moniq błyszczyk sliczny, oddawaj jak nie chcesz (tylko jak ta wielka kałuże przeskoczyc zeby do amikowa dotrzeć)

Rozświetlacz CC testowałam w perfumerii i powiem szczerze ze gdyby nie to CC to on jest fajny taki letni ale CC i pani w D. ze to CC jest do spodu- to tak dla zachety niby a ja ze nie chce a ona w szoku bo przeciez CC do spodu więc mowie że własnie dlatego

Moniq pokazuj swoje mazidla
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 18:40   #2303
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Moniq nie zartuj z tym kolorem, napaliłam sie na ten błyszczyk
i tak na marginesie prosze Cie byś obfociła swoje mazidełkai nam pokazała
no wcale nie żartuję, sama zobacz na te zdjęcia ale i tak jeszcze nie podaruję i wymacam sama, może się okaże mniej różowy i się nada
co do zdjęć to akurat niedawno z grubsza strzeliłam ale gdzie mam je wsadzić? jest jakiś wątek ?

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ja się na niego grzałam jak dzika, ale w końcu wzięłam ten wcześniejszy tweedowy, bo mnie babki właśnie tym złotem w CC postraszyły że go dużo będzie

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------


no dobra, może źle się wyraziłam - miałam nadzieję na trochę inny odcień, bliższy temu ze zdjęć na wątku z nowościami, o tu widzisz różnicę? Miał być jaśniejszy i taki bardziej złotawy!!!

Moniq błyszczyk sliczny, oddawaj jak nie chcesz (tylko jak ta wielka kałuże przeskoczyc zeby do amikowa dotrzeć)

Rozświetlacz CC testowałam w perfumerii i powiem szczerze ze gdyby nie to CC to on jest fajny taki letni ale CC i pani w D. ze to CC jest do spodu- to tak dla zachety niby a ja ze nie chce a ona w szoku bo przeciez CC do spodu więc mowie że własnie dlatego

Moniq pokazuj swoje mazidla[/QUOTE]

jak mam ci oddać jak ja go jeszcze nie mam ja się na niego dopiero grzeję bo go jeszcze w sklepach nie ma i stąd mój problem bo ja chcę żeby on był taki jak na zdjęciach reklamowych a nie taki jak u tej Christine
co do przeskakiwania kałuży to spoko, właśnie się pakuję i przyjeżdżam
a zdjęcia mam tylko nie wiem gdzie je wsadzić?
a, no i pytanie za 100 punktów: dlaczego amikowo? jakoś nic mi się z tym nie kojarzy...
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 18:52   #2304
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no wcale nie żartuję, sama zobacz na te zdjęcia ale i tak jeszcze nie podaruję i wymacam sama, może się okaże mniej różowy i się nada
co do zdjęć to akurat niedawno z grubsza strzeliłam ale gdzie mam je wsadzić? jest jakiś wątek ?

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------




Moniq błyszczyk sliczny, oddawaj jak nie chcesz (tylko jak ta wielka kałuże przeskoczyc zeby do amikowa dotrzeć)

Rozświetlacz CC testowałam w perfumerii i powiem szczerze ze gdyby nie to CC to on jest fajny taki letni ale CC i pani w D. ze to CC jest do spodu- to tak dla zachety niby a ja ze nie chce a ona w szoku bo przeciez CC do spodu więc mowie że własnie dlatego

Moniq pokazuj swoje mazidla
jak mam ci oddać jak ja go jeszcze nie mam ja się na niego dopiero grzeję bo go jeszcze w sklepach nie ma i stąd mój problem bo ja chcę żeby on był taki jak na zdjęciach reklamowych a nie taki jak u tej Christine
co do przeskakiwania kałuży to spoko, właśnie się pakuję i przyjeżdżam
a zdjęcia mam tylko nie wiem gdzie je wsadzić?
a, no i pytanie za 100 punktów: dlaczego amikowo? jakoś nic mi się z tym nie kojarzy...[/QUOTE]


Moniq mozesz załozyc w swoim profilu album lub wkleić tu

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=389914&page=74

to co że go nie masz oddawja jak marudzisz ze kolor nie ten co chcesz uwielbiam chanelkowe mazidełka do ust a ten błyszczyk jest cudny

a amikowo nie wiem why ale tak sie mówi i już
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 19:01   #2305
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

no właśnie tego wątku szukałam i jakoś znaleźc nie mogłam
wrzuciłam do albumu na razie tak z grubsza pstryknięte co nieco, może kiedyś się zbiorę dokładniej i wrzucę na ten wątek, ale to już chyba raczej po przeprowadzce
a na razie znów mi po głowie jakiś diorowy błyszczyk chodzi bo jakoś nagle się okazało ze mam mało wyjadłam je wszystkie czy jak???
przygarnę któregoś z tych beżowych, tak na pocieszenie po tym chanelowym nieszczęściu co mnie jeszcze nie spotkało ale już się przygotowuję
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 19:03   #2306
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel-kolorówka

Moniq... Niemcy tez mowia Amis... czyli ogolnie amiki
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 19:34   #2307
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

no właśnie przez to wzięłam ten tweedowy bo mi panie z kolei odradziły to złoto z CC, porównałyśmy oba i wyszło że tweed fajniejszy, bo wygląda jak to tło z CC, tzn jest ładnie brązowawy i z maleńkimi iskierkami , ale bez takiej nachalnej ilości złotego

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Moniq... Niemcy tez mowia Amis... czyli ogolnie amiki
no tak, ale skąd się to wzięło ? nie żebym miało coś przeciwko, tak po prostu lubię wiedziec

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2010-04-09 o 19:06
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 19:38   #2308
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no tak, ale skąd się to wzięło ? nie żebym miało coś przeciwko, tak po prostu lubię wiedziec
pytalam meza bo w zwiazku z tym, ze mam w poblizu amikowy poligon to duzo ich tutaj... ale tez nie wie ... ale jak sie dowiem to napisze ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 19:58   #2309
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

heh , ale zagadka a teraz to i druga: co jest z tymi wojskowymi bazami w De że oni tam tak siedzieć lubią?? W Polsce chyba nie mają żadnej ani w innych okolicznych krajach? Nawet mój własny osobisty mąż jak był piękny i młody i w wojsku to w Niemczech chciał być no jego to akurat rozumiem bo ma rodzinę w Polsce też to sobie poodwiedzał, ale ogólnie skąd ten pomysł żeby tam swoje wojsko jankesy mieli? ale mnie dziś naszło
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 20:22   #2310
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
heh , ale zagadka a teraz to i druga: co jest z tymi wojskowymi bazami w De że oni tam tak siedzieć lubią?? W Polsce chyba nie mają żadnej ani w innych okolicznych krajach? Nawet mój własny osobisty mąż jak był piękny i młody i w wojsku to w Niemczech chciał być no jego to akurat rozumiem bo ma rodzinę w Polsce też to sobie poodwiedzał, ale ogólnie skąd ten pomysł żeby tam swoje wojsko jankesy mieli? ale mnie dziś naszło

Pomysl stad, ze amiki po wojnie mieli tu dosc duzo do powiedzienia... i dla kontroli, ze wszystko idzie we wlasciwym kierunku pootwierali tu bazy... przeogromne bo ta u mnie to jest jak male ukryte miasto... i tak im juz zostalo. A czemu tu wszyscy chca... ja sie nie dziwie... tu sie maja jak u Pana Boga za piecem ... spokojnie, bezpiecznie, cywilizowanie ... armia za wszystko placi... i maja wyjatkowo dobre zarobki. Do tego od czasu do czasu jakies cwiczenia... polataja, postrzelaja Za "swojskimi" rzeczymi nie tesknia bo armia wszystko sprowadza... maja tu sklepy wszelkiego rodzaju... z cenami specjalnie dla nich ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.