Miłośniczki Zary - część III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-18, 20:38   #61
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Piękna ta z załącznika!Ale to nie Zara,prawda?Podasz linka jak to allegro?Muszę sobie sprawić jakiś prezent z okazji konca matur-imienin-dnia dziecka
Nie, ona jest z Raramodo Występuje jeszcze w kilku kolorach
Tutaj link do ich strony: http://www.raramodo.pl/index.html
mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 21:10   #62
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Piękna.Kupię sobie po maturachAle jakbyś mnie ubiegła,to wstaw koniecznie zdjęcia proszę
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 21:14   #63
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Piękna.Kupię sobie po maturachAle jakbyś mnie ubiegła,to wstaw koniecznie zdjęcia proszę
Dobrze I vice versa - jeśli Ty będziesz pierwsza, wówczas ja ładnie uśmiechnę się o zdjęcia
mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 21:18   #64
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Opis brzmi bardzo zachęcająco
Jutro się za nią rozejrzę
Zastanawiałam się nad zakupem tej z załącznika, ale w takim razie wstrzymam się jeszcze z zamawianiem, aż zobaczę tą, o której piszecie
A w jakiej jest cenie?
229 zł
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 21:21   #65
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

mademoiselle_jeanne ta torebeczka jest cudna powiem szczerze, że myślałam ostatnio, aby sprawić sobie prezent na dzień dziecka i zamówić emilkę etorebki... ale jak tą zobaczyłam tym bardziej, że pokazałam mamie i jej się bardziej podoba właśnie ta powiedz proszę, czy zamawiałaś już torebki z tej strony? jak jest z ich jakością? wyglądają w miarę 'porządnie'?
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 21:58   #66
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
229 zł
Merci

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;19412473]mademoiselle_jeanne ta torebeczka jest cudna powiem szczerze, że myślałam ostatnio, aby sprawić sobie prezent na dzień dziecka i zamówić emilkę etorebki... ale jak tą zobaczyłam tym bardziej, że pokazałam mamie i jej się bardziej podoba właśnie ta powiedz proszę, czy zamawiałaś już torebki z tej strony? jak jest z ich jakością? wyglądają w miarę 'porządnie'?[/QUOTE]

Zamawiałam kiedyś Essi (http://www.raramodo.pl/35,essi.html) Niestety musiałam ją odesłać, ponieważ okazała się ogromna. Zmieściłabym tam spokojnie psa, kota i połowę mieszkania Zresztą chyba nie byłam jedyną osobą zaskoczoną jej wielkością , bo wprowadzili teraz jej mniejszą wersję Wówczas jeszcze jej nie było więc nie miałam na co wymienić, teraz pewne bym tak zrobiła i wzięła tą mniejszą
Jeśli chodzi o wykonanie, to z tego co pamiętam zrobiła na mnie całkiem dobre wrażenie Miała eko skórka przyjemną w dotyku, gładką eko skórkę i staranne wykończenie, a sama torebka była wyjątkowa lekka!

Teraz wpadł w oko mi ten nowy model, tylko nie wiem, który kolor w razie czego wybrać Waniliowy czy kawowy, bo obydwa mi się podobają No i najpierw chcę zobaczyć tą jasną, zarową nowość
mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 22:08   #67
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

jeanne ja właśnie się zastanawiam nad Essi, mogłabyś mi mniej wiecej jakoś zobrazować jej wielkość? Może porównanie do Zarowej paseczkowej - sporo wieksza od niej? Masz może jeszcze zachowane jakieś real zdjecia?

Ps. pytałam o tą torebkę już na wątku o Raramodo,wiec żeby nie zaśmiecać jak możesz odpisz tam lub na PW

z góry dziekuje, Twoja opinia bedzie mi bardzo pomocna bo chciałam zamówić tą dużą ale skoro jest taka wielka to może ta mniejsza bedzie lepsza? [zależy mi na takiej mieszczącej format A4]
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 22:39   #68
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Merci



Zamawiałam kiedyś Essi (http://www.raramodo.pl/35,essi.html) Niestety musiałam ją odesłać, ponieważ okazała się ogromna. Zmieściłabym tam spokojnie psa, kota i połowę mieszkania Zresztą chyba nie byłam jedyną osobą zaskoczoną jej wielkością , bo wprowadzili teraz jej mniejszą wersję Wówczas jeszcze jej nie było więc nie miałam na co wymienić, teraz pewne bym tak zrobiła i wzięła tą mniejszą
Jeśli chodzi o wykonanie, to z tego co pamiętam zrobiła na mnie całkiem dobre wrażenie Miała eko skórka przyjemną w dotyku, gładką eko skórkę i staranne wykończenie, a sama torebka była wyjątkowa lekka!

Teraz wpadł w oko mi ten nowy model, tylko nie wiem, który kolor w razie czego wybrać Waniliowy czy kawowy, bo obydwa mi się podobają No i najpierw chcę zobaczyć tą jasną, zarową nowość
dziękuję za odpowiedź
sądząc po wymiarach ta nie powinna być jakaś strasznie wielka tylko raczej taka średnia, a na takiej właśnie mi zależy też się waham między tymi dwoma kolorami poszukam wątku o tych torebkach i przepraszam za off
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 06:34   #69
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
jeanne ja właśnie się zastanawiam nad Essi, mogłabyś mi mniej wiecej jakoś zobrazować jej wielkość? Może porównanie do Zarowej paseczkowej - sporo wieksza od niej? Masz może jeszcze zachowane jakieś real zdjecia?

Ps. pytałam o tą torebkę już na wątku o Raramodo,wiec żeby nie zaśmiecać jak możesz odpisz tam lub na PW

z góry dziekuje, Twoja opinia bedzie mi bardzo pomocna bo chciałam zamówić tą dużą ale skoro jest taka wielka to może ta mniejsza bedzie lepsza? [zależy mi na takiej mieszczącej format A4]
Na stronie są podane wymiary i w przypadku Essi to jest 40x50 cm..
Moim zdaniem w rzeczywistości była sporo większa od większości toreb, jakie kiedykolwiek miałam w tym paseczkowej. I tak jak lubię duże torebki, tak ten model był zdecydowanie za duży i źle bym się z nią czuła Jej mniejsza wersja ma podobno 30x35 cm więc format A4 też by zmieściła, a na pewno będzie wyglądać zgrabniej

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;19414688]dziękuję za odpowiedź
sądząc po wymiarach ta nie powinna być jakaś strasznie wielka tylko raczej taka średnia, a na takiej właśnie mi zależy też się waham między tymi dwoma kolorami poszukam wątku o tych torebkach i przepraszam za off[/QUOTE]

Nie ma za co Ten model raczej nie Pisałam właśnie o Essi, która w taki sposób zaskoczyła mnie swoją wielkością i to był w zasadzie jej jedyny minus
mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 07:09   #70
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Merci



Zamawiałam kiedyś Essi (http://www.raramodo.pl/35,essi.html) Niestety musiałam ją odesłać, ponieważ okazała się ogromna. Zmieściłabym tam spokojnie psa, kota i połowę mieszkania Zresztą chyba nie byłam jedyną osobą zaskoczoną jej wielkością , bo wprowadzili teraz jej mniejszą wersję Wówczas jeszcze jej nie było więc nie miałam na co wymienić, teraz pewne bym tak zrobiła i wzięła tą mniejszą
Jeśli chodzi o wykonanie, to z tego co pamiętam zrobiła na mnie całkiem dobre wrażenie Miała eko skórka przyjemną w dotyku, gładką eko skórkę i staranne wykończenie, a sama torebka była wyjątkowa lekka!

Teraz wpadł w oko mi ten nowy model, tylko nie wiem, który kolor w razie czego wybrać Waniliowy czy kawowy, bo obydwa mi się podobają No i najpierw chcę zobaczyć tą jasną, zarową nowość
mnie się podoba ta kawowa
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 07:12   #71
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

mnie również

jest piękna
chociaż ta ekoskórka wygląda na bardzo podatną na zniszczenia i zabrudzenia ...
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 09:44   #72
noadia
Raczkowanie
 
Avatar noadia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 301
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Bardzo rozczarowałam się złą jakością ubrań z Zary
Kupiłam w zeszłą środę w Zarze bluzkę z bufkami na weekendowy wyjazd. Po powrocie pod każdą pachą jest dziura (popruło się po prostu) a tam gdzie była mała dziurka po klipsie (tym zabezpieczającym przed kradzieżą) dziura na pół centymetra. Niestety dla własnej wygody odcięłam metki bo gryzły i teraz nie mogę jej nawet zareklamować. Nie spodziewałam się takiej złej jakości w zarze.
noadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 10:01   #73
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez noadia Pokaż wiadomość
Bardzo rozczarowałam się złą jakością ubrań z Zary
Kupiłam w zeszłą środę w Zarze bluzkę z bufkami na weekendowy wyjazd. Po powrocie pod każdą pachą jest dziura (popruło się po prostu) a tam gdzie była mała dziurka po klipsie (tym zabezpieczającym przed kradzieżą) dziura na pół centymetra. Niestety dla własnej wygody odcięłam metki bo gryzły i teraz nie mogę jej nawet zareklamować. Nie spodziewałam się takiej złej jakości w zarze.
To musiałaś mieć pecha... Ponad połowa moich ubrań jest z Zary i nic się złego z nimi nie dzieje. A nie przepraszam, od jednej spódnicy odpruł mi się kawałek tej zakładki na dole, po 5 minutach została ponownie przeszyta i tyle.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 10:27   #74
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Kawowa jest śliczna
To zapięcie jakoś tak licho wygląda i martwi mnie, że nie mieści A4 ale poza tym to piękna

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Merci



Zamawiałam kiedyś Essi (http://www.raramodo.pl/35,essi.html) Niestety musiałam ją odesłać, ponieważ okazała się ogromna. Zmieściłabym tam spokojnie psa, kota i połowę mieszkania Zresztą chyba nie byłam jedyną osobą zaskoczoną jej wielkością , bo wprowadzili teraz jej mniejszą wersję Wówczas jeszcze jej nie było więc nie miałam na co wymienić, teraz pewne bym tak zrobiła i wzięła tą mniejszą
Jeśli chodzi o wykonanie, to z tego co pamiętam zrobiła na mnie całkiem dobre wrażenie Miała eko skórka przyjemną w dotyku, gładką eko skórkę i staranne wykończenie, a sama torebka była wyjątkowa lekka!

Teraz wpadł w oko mi ten nowy model, tylko nie wiem, który kolor w razie czego wybrać Waniliowy czy kawowy, bo obydwa mi się podobają No i najpierw chcę zobaczyć tą jasną, zarową nowość
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 17:04   #75
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Co tutaj tak cicho?
Ja właśnie wróciłam z Zary. Widziałam te nowe pikowane torebki (większą, okrągłą kremową i mniejszą, kwadratową seledynową), ale nie specjalnie przypadły mi do gustu. To pikowanie jest jakieś awangardowe i niekoniecznie do mnie przemawia. Są jeszcze podobne cieliste (i okropne błyszczące miedziane ), kwadratowe też z łańcuszkiem łączonym ze wstążką zawiązywaną na dole na kokardę - kolor nawet ładny Szkoda że tej kremowej okrągłej nie zrobili właśnie w tym cielistym odcieniu

Poza tym widziałam tą malutką cielistą torebkę, której zdjęcie wklejałam wczoraj i inną, granatową z tej serii co mój kuferek khaki. Obydwie bardzo ładne , ale totalnie niepraktyczne Zmieściłabym tam z trudem iPhone i trochę pieniędzy

Widziałam też całkiem fajny, czarny kuferek, ale cena.. 529 zł Gdyby kosztował 199 zł można by się zastanowić, ale za tą sumę na pewno bym go nie kupiła. Podobnie tej brązowej torby, której zdjęcia wklejała któraś z dziewczyn w poprzednim wątku..
Zara chyba zagalopowała się w tych cenach toreb

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
mnie się podoba ta kawowa
Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
mnie również

jest piękna
chociaż ta ekoskórka wygląda na bardzo podatną na zniszczenia i zabrudzenia ...
Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Kawowa jest śliczna
To zapięcie jakoś tak licho wygląda i martwi mnie, że nie mieści A4 ale poza tym to piękna
Chyba zaryzykuję i zamówię którąś z nich, tylko wciąż mam dylemat, co do koloru..
mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 17:16   #76
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Co tutaj tak cicho?
Ja właśnie wróciłam z Zary. Widziałam te nowe pikowane torebki (większą, okrągłą kremową i mniejszą, kwadratową seledynową), ale nie specjalnie przypadły mi do gustu. To pikowanie jest jakieś awangardowe i niekoniecznie do mnie przemawia. Są jeszcze podobne cieliste (i okropne błyszczące miedziane ), kwadratowe też z łańcuszkiem łączonym ze wstążką zawiązywaną na dole na kokardę - kolor nawet ładny Szkoda że tej kremowej okrągłej nie zrobili właśnie w tym cielistym odcieniu

Poza tym widziałam tą malutką cielistą torebkę, której zdjęcie wklejałam wczoraj i inną, granatową z tej serii co mój kuferek khaki. Obydwie bardzo ładne , ale totalnie niepraktyczne Zmieściłabym tam z trudem iPhone i trochę pieniędzy

Widziałam też całkiem fajny, czarny kuferek, ale cena.. 529 zł Gdyby kosztował 199 zł można by się zastanowić, ale za tą sumę na pewno bym go nie kupiła. Podobnie tej brązowej torby, której zdjęcia wklejała któraś z dziewczyn w poprzednim wątku..
Zara chyba zagalopowała się w tych cenach toreb
o tak, ceny to oni wygórowali w tym sezonie niesłychanie ...
nieskórzana 359 zł, a skórzana poniżej 450 zł nie schodzi ..
ta biała pikowana właśnie w takim delikatnym jakimś kolorku byłaby myślę śliczna
ten czarny kuferek, fakt ładny, ale mógłby być równie dobrze wykonany ze skóry ekologicznej i kosztować max. 250 zł ..

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Chyba zaryzykuję i zamówię którąś z nich, tylko wciąż mam dylemat, co do koloru..
granatową !!
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma

Edytowane przez pronunciation
Czas edycji: 2010-05-19 o 17:23
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 17:20   #77
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Też dzisiaj weszłam na chwilę do Zary. Spodobała mi się jedna marynarka...ale już nie wiem dokładnie która to była z tych które opisywałyście. Materiał dość sztywny, dłuższa, bardziej pudrowa niż "majtkowa", z białą podszewką, zapinana na jeden ciemny guzik, cena 199 zł. Cholerka, spodobała mi się, ale nawet nie mierzyłam bo XS nie było. Poza tym te szorty za 99 zł z paskiem są fajne. Duży wybór kolorów, idealne na lato. No i ta granatowa marynarka ze zlotym guzikiem bardzo mi się spodobała, ostatnio chyba gabi wklejała zdjęcia w niej. Naprawdę fajnie się prezentuje...
Co do torebek....widziałam jedną pikowaną pudrową, dosyć małą, małe rączki na łańcuszkach....przy nich był jakiś ozdobny brelok czy coś takiego. Cena chyba 229 albo 289 zł. Moim zdaniem mocno przesadzona jak za małą torebkę, ale i tak nie podobała mi się. Ogólnie z torebek PUCHY.
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:37   #78
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
granatową !!
Jak mi powiesz, do czego ją będę nosić, to bardzo chętnie zamówię

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Też dzisiaj weszłam na chwilę do Zary. Spodobała mi się jedna marynarka...ale już nie wiem dokładnie która to była z tych które opisywałyście. Materiał dość sztywny, dłuższa, bardziej pudrowa niż "majtkowa", z białą podszewką, zapinana na jeden ciemny guzik, cena 199 zł. Cholerka, spodobała mi się, ale nawet nie mierzyłam bo XS nie było. Poza tym te szorty za 99 zł z paskiem są fajne. Duży wybór kolorów, idealne na lato. No i ta granatowa marynarka ze zlotym guzikiem bardzo mi się spodobała, ostatnio chyba gabi wklejała zdjęcia w niej. Naprawdę fajnie się prezentuje...
Co do torebek....widziałam jedną pikowaną pudrową, dosyć małą, małe rączki na łańcuszkach....przy nich był jakiś ozdobny brelok czy coś takiego. Cena chyba 229 albo 289 zł. Moim zdaniem mocno przesadzona jak za małą torebkę, ale i tak nie podobała mi się. Ogólnie z torebek PUCHY.
To musiała być majtkowa
mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:39   #79
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Jak mi powiesz, do czego ją będę nosić, to bardzo chętnie zamówię
granatową do wszystkiego
miły akcent kolorystyczny do tych wszystkich pudrów

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
To musiała być majtkowa
albo ta sztywna z Basic
bo majtkowa ma pasiastą podszewkę
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma

Edytowane przez pronunciation
Czas edycji: 2010-05-19 o 18:41
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 18:42   #80
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Kochana, niemożliwe! Wisiały niedaleko od siebie, ta co mi się podobała miała zdecydowanie bardziej pudrowy kolor, tamta bardziej taki "prosiaczkowy" róż....Ja już dawno się pogubiłam w tych marynarkach Zarowych, ale we Wrocławiu w Pasażu moje oko zarejestrowało tylko te 2 z różowych/pudrowych :P I jedna była bardziej pudrowa a druga bardziej prosiaczkowa :P
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:43   #81
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Kochana, niemożliwe! Wisiały niedaleko od siebie, ta co mi się podobała miała zdecydowanie bardziej pudrowy kolor, tamta bardziej taki "prosiaczkowy" róż....Ja już dawno się pogubiłam w tych marynarkach Zarowych, ale we Wrocławiu w Pasażu moje oko zarejestrowało tylko te 2 z różowych/pudrowych :P I jedna była bardziej pudrowa a druga bardziej prosiaczkowa :P
ta bardziej pudrowa była dłuższa i sztywniejsza?
jeśli tak to ta z Basic za 199 zł, z bawełnianą białą podszewką i zaszewkami w pasie
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:47   #82
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Pronunciation
dokładnie taka jak w Twoim opisie. Niestety nie było XS i nawet nie mogłam zmierzyć Podobają mi się dłuższe marynarki, ale kurdupel jestem i nie zawsze to dobrze wygląda. Prezentowała się świetnie ! Któraś z Was ją ma? :P
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:50   #83
ona123ona
Wtajemniczenie
 
Avatar ona123ona
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 175
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość



Zamawiałam kiedyś Essi (http://www.raramodo.pl/35,essi.html) Niestety musiałam ją odesłać, ponieważ okazała się ogromna. Zmieściłabym tam spokojnie psa, kota i połowę mieszkania Zresztą chyba nie byłam jedyną osobą zaskoczoną jej wielkością , bo wprowadzili teraz jej mniejszą wersję Wówczas jeszcze jej nie było więc nie miałam na co wymienić, teraz pewne bym tak zrobiła i wzięła tą mniejszą
Jeśli chodzi o wykonanie, to z tego co pamiętam zrobiła na mnie całkiem dobre wrażenie Miała eko skórka przyjemną w dotyku, gładką eko skórkę i staranne wykończenie, a sama torebka była wyjątkowa lekka!

Teraz wpadł w oko mi ten nowy model, tylko nie wiem, który kolor w razie czego wybrać Waniliowy czy kawowy, bo obydwa mi się podobają No i najpierw chcę zobaczyć tą jasną, zarową nowość
Torebka na zdjęciu wydaje się być ciekawa, ale mam zastrzeżenia co do rączki. Chodzi o to że jest jedna i boki przy zapięciu będą wyginały się do środka, przez co straci swój urok (nie wiem czy dobrze sprecyzowałam o co chodzi?). To samo niestety robiło się z moją torebką z Zary .
ona123ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:50   #84
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
granatową do wszystkiego
miły akcent kolorystyczny do tych wszystkich pudrów

albo ta sztywna z Basic
bo majtkowa ma pasiastą podszewkę
Może i masz rację, chociaż zastanawiają mnie kremy i szarości, których w mojej szafie też całkiem sporo

Możliwe, zwracam honor Nie doczytałam, że miała być z rodzaju tych dłuższych i zapomniałam o podszewce w paseczki


I zapomniałam się pochwalić, że kupiłam sobie pudrową marynarkę z Woman tą, którą ma Kinga, Iza, Gabi.. i Socha
Znalazłam egzemplarz dla mnie idealny z ładnie układającymi się i nie odstającymi za bardzo poduszkami W świetle dziennym jej kolor jest jeszcze ładniejszy, także jestem bardzo zadowolona z zakupu!
Teraz walczę z pokusą kupienia jeszcze tej śmietankowej z bufkami..

Poza tym jest następna wersja kolorystyczna tej mojej już teraz pudrowej marynarki z poduszkami i ukośnymi kieszeniami - czarna z podszewką w paseczki i ciemnymi guzikami Materiał ma też troszkę sztywniejszy, ale fason ten sam. Całkiem ładnie się prezentuje, chociaż jaśniejsze są moim zdaniem bardziej urocze
mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:54   #85
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez ona123ona Pokaż wiadomość
Torebka na zdjęciu wydaje się być ciekawa, ale mam zastrzeżenia co do rączki. Chodzi o to że jest jedna i boki przy zapięciu będą wyginały się do środka, przez co straci swój urok (nie wiem czy dobrze sprecyzowałam o co chodzi?). To samo niestety robiło się z moją torebką z Zary .
robiło? to znaczy, że już jej nie masz?
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:56   #86
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Szalejecie widzę z tymi marynarkami
Właśnie przed chwilą na wątku "co wam zbrzydło do granic możliwości" wyczytałam, że dziewczyną mają dość "klonów Zarowych itp." poubieranych w sztywne marynarki z wywiniętymi rękawami...itp.itp. :P Ubawiło mnie to

Kinga o której torebce z Zary piszesz??
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:56   #87
ona123ona
Wtajemniczenie
 
Avatar ona123ona
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 175
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
robiło? to znaczy, że już jej nie masz?
Już dawno nie mam, pękła mi skóra przy rączce, reklamacja rozpatrzona pozytywnie .
ona123ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:02   #88
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez ona123ona Pokaż wiadomość
Torebka na zdjęciu wydaje się być ciekawa, ale mam zastrzeżenia co do rączki. Chodzi o to że jest jedna i boki przy zapięciu będą wyginały się do środka, przez co straci swój urok (nie wiem czy dobrze sprecyzowałam o co chodzi?). To samo niestety robiło się z moją torebką z Zary .
Hmm też mnie to zastanawiało, ale ona z drugiej strony ma taki fason, że układa się nieregularnie więc może nie będzie się to tak rzucało w oczy..
Zresztą jestem zdesperowana z powodu torebkowego niedosytu i gotowa zaryzykować to 100 zł Zwłaszcza biorąc pod uwagę, ile trzeba ostatnio zapłacić za jakąś porządniejszą torbę w Zarze..
mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:12   #89
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

zrobiłam dziś rekonesans w zarze, który zajął mi nie więcej niż 15 minut bo po prostu nic nie było co mogłabym ewentualnie choćby przymierzyć
oczywiście marynarek z bufkami nie ma
były te granatowe ze złotym guzikiem
widziałam jakąś nową jasną torebkę - któraś o niej już pisała, pikowana z jakimiś metlowymi czyms 289 bodajże - cóż, taka cena u mnie nie wchodzi w grę
poza tym były marynarki granatowe które miałay cały pomarszczony rękaw (wcześniej były takie w ohydnym ceglasto-sraczkowatym kolorze ble)
jedyne co kupiłam to córce białą sukienkę wyjściową na chrzciny (nie swoje oczywiście )
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:20   #90
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
zrobiłam dziś rekonesans w zarze, który zajął mi nie więcej niż 15 minut bo po prostu nic nie było co mogłabym ewentualnie choćby przymierzyć
oczywiście marynarek z bufkami nie ma
były te granatowe ze złotym guzikiem
widziałam jakąś nową jasną torebkę - któraś o niej już pisała, pikowana z jakimiś metlowymi czyms 289 bodajże - cóż, taka cena u mnie nie wchodzi w grę
poza tym były marynarki granatowe które miałay cały pomarszczony rękaw (wcześniej były takie w ohydnym ceglasto-sraczkowatym kolorze ble)
jedyne co kupiłam to córce białą sukienkę wyjściową na chrzciny (nie swoje oczywiście )
To chyba piszesz o tej którą ja dzisiaj widziałam....Oszaleli z tymi cenami. To torebka poza fajnym kolorem nic ciekawego w sobie nie ma. Co więcej, wydaje mi się z lekka kiczowata? :/ Mi dzisiejszy rekonesans też zajął ok 10-15 min
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.