Nasze blogi kosmetyczne - cz. II - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-07, 15:14   #1591
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

http://vexgirl.blogspot.com/2011/11/...tkaonetpl.html

Swiat blogowy nigdy nie przestanie mnie dziwić ..
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 15:17   #1592
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Drozja, ale to nie jest taki kolos ze slowek, ze ty je masz i masz sie ich nauczyc
My dostajemy tekst do czytania, babka jak nam je rozda wypisuje slowka i mamy do nich znalezc np. synonimy, ale te slowka, ktore wypisuje sama wybiera i sama wymysla sobie takze my nie wiemy co ona da i my nie mamy skad sie tego nauczyc
a te synonimy czy antonimy maja byc oczywiscie z tych tekstow, ktore widzimy pierwszy raz a mamy jeszcze dopasowac paragrafy i odpowiedziec na pytania abcd takze za duzo czasu nie ma bo co to jest 40min?

to ma chlopak podejscie to co masz ze studiowania zrezygnowac bo wyjechac nie mozesz? no sorry
albo przetrwacie, albo nie- wybacz szczerosc, ale jak laczy was milosc to dacie rade a jak to nie jest milosc to to wyjdzie.
Aaaa, takie spr też miałam w zerówce. To już w ogóle nic przyjemnego, jak nie rozumiałam tych słówek które miałam wypisane, a miałam jeszcze do nich znaleźć synonimy lub antonimy.

No ale to nie do końca tak, że on mnie zatrzymuje, zabrania, bo i tak ja zrobię jak będę chciała, a wiem że on mnie nie zostawi tylko dlatego, że wyjechałam. Ale sama się tego boję, bo wiem, że jakby żadnej rozłąki nie było to by było super, a tak jak wyjadę, to bardzo się boję, nawet nie tego że jemu coś odbije, a tego że ja w głowę dostanę. Bo teraz też mam czasem myśli, że się jeszcze nie wybawiłam tak na 100% a TŻ mnie ogranicza, to jak się zerwę z łańcucha to o mamo.

i moim zdaniem to nie jest tak, że jak mamy być razem to będziemy, bo nad związkiem trzeba pracować, a jak ja sobie pojadę w ✂✂✂✂u z założeniem "stanie się co ma się stać", no to tak średnio. Szczęściu trzeba pomagać a nie robić pod górkę.

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość

Współczuje wyboru.
Ja ze swojej strony Ci powiem, że bardzo żałuję że właściwie z powodu TŻta i rozłąki z nim nie zdecydowałam się na Erasmusa albo Socratesa....
Dzisiaj patrzę na to jak na straconą szansę, mnóstwo znajomych jechało i dawało radę te pół roku czy rok bez drugiej połówki, także jak dla mnie te 3msce są do przeżycia skoro masz takie marzenia.

Na studiach też dasz radę, choć to rzeczywiście będzie dla Was spore wyzwanie. Ja zawsze będę podziwiać np. żony marynarzy


A ja dzisiaj "uciekłam" z pracy i już piję kawkę w domku
tego się boję i też mi wszyscy mówią, że dla faceta nie warto tu zostawać i jak chcę studiować gdzieś indziej, to mam nie zmieniać planów. I ja sama o tym wiem. Ale mam momenty że zdaję sobie sprawę, że podświadomie podejmuję działania, które trochę mi krzyżują moje plany. Niby chcę, ale jednak nie robię WSZYSTKIEGO, żeby to zrealizować.

Moja nauczycielka ma męża marynarza i wygląda na zadowoloną. Co chwilę się chwali a to sznur pereł, a to futro i ciągle wycieczki zagraniczne, wszędzie jeździ sama.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 15:44   #1593
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

a co tu dzisiaj tak spokojnie ?
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 15:48   #1594
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Orlico, witaj. Dobrze, że jesteś już z nami
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 15:52   #1595
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Drozja trzeba i trzeba nad nim pracowac, ale dla mnie pracowanie nad zwiazkiem to nie to samo co rezygnowanie z kierunku studiow i miejsca gdzie mielismy studiowac bo Tzt mowi, ze to bedzie koniec jak sie ludzie kochaja to potrafia przezwyciezyc wiele trudnosci. Przeciez to, ze wyjedziesz nie znaczy, ze nie bedziecie smsowac, dzwonic, rozmawiac itd
Jak moj Tzt chcial wyjechac do Danii prawie na pol roku pracowac to mu nie mowilam, ze go zostawie ciezko bylo, owszem, ale od tego czasu minelo sporo bo 3 lata i nadal jestesmy razem. A on nie wracal przez ten czas, nie przyjezdzal na swieta, weekendy czy ferie
zreszta ja nie napisalam nigdzie, ze nad zwiazkiem nie trzeba pracowac
a wiesz nigdy nie jest zawsze rozowo i nie moze byc wiecznie super w zwiazku trzeba przejsc rozne fazy zeby sie ludzie dokladnie poznali i wiedzili czy chca ze soba spedzic reszte zycia i czy moga na siebie liczyc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2011-11-07 o 15:54
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 16:06   #1596
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Drozja trzeba i trzeba nad nim pracowac, ale dla mnie pracowanie nad zwiazkiem to nie to samo co rezygnowanie z kierunku studiow i miejsca gdzie mielismy studiowac bo Tzt mowi, ze to bedzie koniec jak sie ludzie kochaja to potrafia przezwyciezyc wiele trudnosci. Przeciez to, ze wyjedziesz nie znaczy, ze nie bedziecie smsowac, dzwonic, rozmawiac itd
Jak moj Tzt chcial wyjechac do Danii prawie na pol roku pracowac to mu nie mowilam, ze go zostawie ciezko bylo, owszem, ale od tego czasu minelo sporo bo 3 lata i nadal jestesmy razem. A on nie wracal przez ten czas, nie przyjezdzal na swieta, weekendy czy ferie
zreszta ja nie napisalam nigdzie, ze nad zwiazkiem nie trzeba pracowac
a wiesz nigdy nie jest zawsze rozowo i nie moze byc wiecznie super w zwiazku trzeba przejsc rozne fazy zeby sie ludzie dokladnie poznali i wiedzili czy chca ze soba spedzic reszte zycia i czy moga na siebie liczyc
Ale chyba trochę źle odebrałaś moje słowa i starałam się to jakoś naprostować.
To nie jest tak, że ja mówię "jadę", a mój TŻ na to "jak wyjedziesz to z nami koniec", tylko znamy się oboje na tyle dobrze, że wiemy że będzie nam obojgu cholernie ciężko i niekoniecznie musi się udać.

I on po prostu tego się boi i w sumie w pierwszym momencie z góry założył, że źle to się skończy, zobaczymy jak będzie mówił później. Nie wszyscy są stworzeni do życia oddzielnie, mi się wydaje że nas akurat może to przerosnąć i nie jest to kwestią tego że się nie kochamy.

Pół roku oddzielnie da się przeboleć. Ja aż tak bardzo nie myślę o tym wyjeździe po maturze, bo sądzę że nie będzie źle. Ja się boję wyjazdu na studia, bo to jednak 5 lat a nie pół roku czy trzy miesiące, a widywać się raz na tydzień albo dwa, też trochę średniawo.

TŻ ma "koleżankę", która na pewno bardzo się ucieszy z mojego wyjazdu.

Edytowane przez Drozja
Czas edycji: 2011-11-07 o 16:10
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 16:07   #1597
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Orlica dobrze ze wyszlas ;*, a ja jutro mam spr z francuskiego, a tak mi sie nie chce uczyc ;/
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 16:35   #1598
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Prawie jak w wojsku

Mój TŻ też programista choć dopiero od roku, wcześniej skończył inne studia choć też na Politechnice ale stwierdził że mu się jego zawód nie podoba i się przekwalifikował Teraz biedak utrzymuje mnie i jeszcze trochę będzie bo mi się wymyśliło to co wymyśliło

A mój TŻ męczy mnie i męczy żeby wyjechać do USA On oczywiście miałby tam pracę a mi proponuje zaczepić się w ....ambasadzie
Jak chce niech sam jedzie (oczywiście żartuje )




Współczuje wyboru.
Ja ze swojej strony Ci powiem, że bardzo żałuję że właściwie z powodu TŻta i rozłąki z nim nie zdecydowałam się na Erasmusa albo Socratesa....
Dzisiaj patrzę na to jak na straconą szansę, mnóstwo znajomych jechało i dawało radę te pół roku czy rok bez drugiej połówki, także jak dla mnie te 3msce są do przeżycia skoro masz takie marzenia.

Na studiach też dasz radę, choć to rzeczywiście będzie dla Was spore wyzwanie. Ja zawsze będę podziwiać np. żony marynarzy


A ja dzisiaj "uciekłam" z pracy i już piję kawkę w domku
moj nie skkonczyl zadnych studiow, tzn. w sumie z 5 raz byl na roznych kierunkach, ale jest samoukiem

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

a ja zrobilam Jadze zupe jarzynowa, ugotowalam jej kompot z gruszek, nam zrobilam pakore na obiad i najchetniej poszlabym spac, ale mala zaraz wstanie...
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 16:40   #1599
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Ale chyba trochę źle odebrałaś moje słowa i starałam się to jakoś naprostować.
To nie jest tak, że ja mówię "jadę", a mój TŻ na to "jak wyjedziesz to z nami koniec", tylko znamy się oboje na tyle dobrze, że wiemy że będzie nam obojgu cholernie ciężko i niekoniecznie musi się udać.

I on po prostu tego się boi i w sumie w pierwszym momencie z góry założył, że źle to się skończy, zobaczymy jak będzie mówił później. Nie wszyscy są stworzeni do życia oddzielnie, mi się wydaje że nas akurat może to przerosnąć i nie jest to kwestią tego że się nie kochamy.

Pół roku oddzielnie da się przeboleć. Ja aż tak bardzo nie myślę o tym wyjeździe po maturze, bo sądzę że nie będzie źle. Ja się boję wyjazdu na studia, bo to jednak 5 lat a nie pół roku czy trzy miesiące, a widywać się raz na tydzień albo dwa, też trochę średniawo.

TŻ ma "koleżankę", która na pewno bardzo się ucieszy z mojego wyjazdu.
kochana ja mieszkam od Mojego Tzta 30km i widujemy sie raz na tydzien lub dwa chociaz teraz jak on nic nie robi to w weekendy u niego jestem.
Ale wczesniej to bylo tak, ze on mial zjazdy do weekend a w tygodniu pracowal po 12h a ja w tygodniu tez nauka i nie bylo czasu pojechac do siebie to nie jest powiedziane, ze jak bedziesz na miejscu to tez bedzie na wszystko czas bo jednak studia duzo pochlaniaja tego czasu wlasnie
ale pierw napisz mature i pozniej sie okaze co to bedzie bo teraz nie ma co myslec nad tym bo rozne rzeczy czas przynosi

a co do kolezanek moj tez ma, ale spoko kolezanki trzeba powoli eliminowac oczywiscie "te"
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 17:11   #1600
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Heej

greatdee i h2o0 to moze pochwalicie sie skad macie kartki?
Białoruś, Belgia, Kanada, Chiny, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Iran, Irlandia, Litwa, Holandia, Portugalia, Rumunia, Rosja, Słowenia, Południowa Afryka, Hiszpania, Tajwan, Tajlandia, USA, Wielka Brytania

Wy tu o TŻ, a ja samotna od kilku miesięcy już mi to bardzo doskwiera.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 17:14   #1601
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

O, widzę, że coś o postcrossingu mowa
Bawiłam się w to kiedyś, nawet na specjalnym blogu zdobycze publikowałam
www.postcrossing-orlica.blogspot.com
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 17:15   #1602
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Orli jak Ty sie czujesz w ogole ? bo to ze masz cycka obciazac to wiem ale ogolnie dobrze juz ?
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 17:17   #1603
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Orli jak Ty sie czujesz w ogole ? bo to ze masz cycka obciazac to wiem ale ogolnie dobrze juz ?
Ujdzie W każdym razie jestem w stanie przeżyć bez pejnkilerów.
Tylko lekka zadyszka już powoduje ból płuca, więc nie ruszam się prawie z wyra
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 17:22   #1604
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
http://vexgirl.blogspot.com/2011/11/...tkaonetpl.html

Swiat blogowy nigdy nie przestanie mnie dziwić ..
No... szczególnie vexgirl ma pecha do tego typu akcji

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość

No ale to nie do końca tak, że on mnie zatrzymuje, zabrania, bo i tak ja zrobię jak będę chciała, a wiem że on mnie nie zostawi tylko dlatego, że wyjechałam. Ale sama się tego boję, bo wiem, że jakby żadnej rozłąki nie było to by było super, a tak jak wyjadę, to bardzo się boję, nawet nie tego że jemu coś odbije, a tego że ja w głowę dostanę. Bo teraz też mam czasem myśli, że się jeszcze nie wybawiłam tak na 100% a TŻ mnie ogranicza, to jak się zerwę z łańcucha to o mamo.

i moim zdaniem to nie jest tak, że jak mamy być razem to będziemy, bo nad związkiem trzeba pracować, a jak ja sobie pojadę w ✂✂✂✂u z założeniem "stanie się co ma się stać", no to tak średnio. Szczęściu trzeba pomagać a nie robić pod górkę.



tego się boję i też mi wszyscy mówią, że dla faceta nie warto tu zostawać i jak chcę studiować gdzieś indziej, to mam nie zmieniać planów. I ja sama o tym wiem. Ale mam momenty że zdaję sobie sprawę, że podświadomie podejmuję działania, które trochę mi krzyżują moje plany. Niby chcę, ale jednak nie robię WSZYSTKIEGO, żeby to zrealizować.

Moja nauczycielka ma męża marynarza i wygląda na zadowoloną. Co chwilę się chwali a to sznur pereł, a to futro i ciągle wycieczki zagraniczne, wszędzie jeździ sama.
Drozja, ale przecież całe życie na wzajem się pilnować nie będziecie, bo jak puści smycz to "o matko" Związki nie polegają na wzajemnej kontroli, a przynajmniej nie powinny.

Swoją drogą jesteś jeszcze młodziutka i uważam, że powinnaś się skupić w 100% na własnym rozwoju i nie porządkować życia temu związkowi... Jeśli to prawdziwa miłość to naprawdę przetrwa wszystko, nawet rozstanie na 5 lat Uwierz mi, wiem co mówię... jak poznałam mojego TŻ byłam na drugim roku studiów, on był w trasie po Niemczech, za dwa dni miał ruszać do kolejnego miasta, za parę miesięcy z powrotem do USA i w ogóle paranoja...na dobrą sprawę wcale się nie znaliśmy, po tej jednej przegadanej nocy nie wiedzieliśmy NIC oprócz tego, że "this is it", że chcemy spędzić razem resztę życia... jednocześnie mając świadomość, że czas dokładnie zweryfikuje nasze plany. I tak też się stało. JAKOŚ daliśmy radę, kombinowaliśmy jak mogliśmy, nie zawsze było z górki, ale prawdziwe uczucie naprawdę przetrwa wiele... To samo się tyczy Waszego związku, więc nie warto stać w miejscu "chroniąc" coś, co jeśli ma się rozpaść i tak się rozpadnie.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Drozja trzeba i trzeba nad nim pracowac, ale dla mnie pracowanie nad zwiazkiem to nie to samo co rezygnowanie z kierunku studiow i miejsca gdzie mielismy studiowac bo Tzt mowi, ze to bedzie koniec jak sie ludzie kochaja to potrafia przezwyciezyc wiele trudnosci. Przeciez to, ze wyjedziesz nie znaczy, ze nie bedziecie smsowac, dzwonic, rozmawiac itd
Jak moj Tzt chcial wyjechac do Danii prawie na pol roku pracowac to mu nie mowilam, ze go zostawie ciezko bylo, owszem, ale od tego czasu minelo sporo bo 3 lata i nadal jestesmy razem. A on nie wracal przez ten czas, nie przyjezdzal na swieta, weekendy czy ferie
zreszta ja nie napisalam nigdzie, ze nad zwiazkiem nie trzeba pracowac
a wiesz nigdy nie jest zawsze rozowo i nie moze byc wiecznie super w zwiazku trzeba przejsc rozne fazy zeby sie ludzie dokladnie poznali i wiedzili czy chca ze soba spedzic reszte zycia i czy moga na siebie liczyc
Zgadzam się z każdym słowem, a z pogrubionym to już wybitnie

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Ale chyba trochę źle odebrałaś moje słowa i starałam się to jakoś naprostować.
To nie jest tak, że ja mówię "jadę", a mój TŻ na to "jak wyjedziesz to z nami koniec", tylko znamy się oboje na tyle dobrze, że wiemy że będzie nam obojgu cholernie ciężko i niekoniecznie musi się udać.

I on po prostu tego się boi i w sumie w pierwszym momencie z góry założył, że źle to się skończy, zobaczymy jak będzie mówił później. Nie wszyscy są stworzeni do życia oddzielnie, mi się wydaje że nas akurat może to przerosnąć i nie jest to kwestią tego że się nie kochamy.

Pół roku oddzielnie da się przeboleć. Ja aż tak bardzo nie myślę o tym wyjeździe po maturze, bo sądzę że nie będzie źle. Ja się boję wyjazdu na studia, bo to jednak 5 lat a nie pół roku czy trzy miesiące, a widywać się raz na tydzień albo dwa, też trochę średniawo.

TŻ ma "koleżankę", która na pewno bardzo się ucieszy z mojego wyjazdu.
Ludzie przechodzą w związkach przez znacznie gorsze i cięższe rzeczy niż chwilowe rozstania... więc jeśli uważasz, że Wasz związek może tego nie przetrwać, to co dopiero gdy (tfu tfu) wydarzy się jakaś PRAWDZIWA tragedia?

A co do koleżanki - ona się może cieszyć ile wlezie, pytanie - czy Twój TŻ będzie się cieszył razem z nią? Jeśli nie będzie miała jego "przyzwolenia" niewiele zdziała

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
kochana ja mieszkam od Mojego Tzta 30km i widujemy sie raz na tydzien lub dwa chociaz teraz jak on nic nie robi to w weekendy u niego jestem.
Ale wczesniej to bylo tak, ze on mial zjazdy do weekend a w tygodniu pracowal po 12h a ja w tygodniu tez nauka i nie bylo czasu pojechac do siebie to nie jest powiedziane, ze jak bedziesz na miejscu to tez bedzie na wszystko czas bo jednak studia duzo pochlaniaja tego czasu wlasnie
ale pierw napisz mature i pozniej sie okaze co to bedzie bo teraz nie ma co myslec nad tym bo rozne rzeczy czas przynosi
Dokładnie... dlatego ja naprawdę silnie polecam skupienie się na sobie i własnym rozwoju... To naprawdę ważne... Faceci są i ich nie ma, przychodzą, odchodzą, a dyplomu czy nawet samego doświadczenia związanego ze studiowaniem nikt Ci nigdy nie odbierze

---

Orlica Cieszę się, że już wszystko cacy Zdrowiej szybko!!!
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję

Edytowane przez UrbanWarrior
Czas edycji: 2011-11-07 o 17:25
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 17:26   #1605
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

stuknęło mi 101 obserwatorów
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 17:27   #1606
innalajna
Raczkowanie
 
Avatar innalajna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 91
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Ja dzisiaj wyskoczyłam na szybkie zakupy do Tesco i przy okazji zakupiłam żelowy liner z Essence w odcieniu 03 Berlin Rocks, pierwsze wrażenia: o wiele bardziej żelowy niż Catrice. A dlaczego kupiłam? Ostatnio widziałam na wszelakiego rodzaju blogach, prześladował mnie! a z Essence kusi mnie jeszcze baza I love Stage. :P

Orli fajnie, że jesteś
__________________



everybody lies.



innalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 17:33   #1607
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

jaa potrzebuje jakis fajny pedzelek do linera w zelu...mam z maestro ale jestjak dla mnie za chudziutki i mnie drazni tylko robienie kresek
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 17:36   #1608
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
jaa potrzebuje jakis fajny pedzelek do linera w zelu...mam z maestro ale jestjak dla mnie za chudziutki i mnie drazni tylko robienie kresek
ja lubię ten z essence
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 17:38   #1609
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

ja dzis dostalam maila od jednej spostrzegawczej wizazanki, ze pewna osoba wykorzystuje mojego bloga reklamujac swoje produkty do sprzedazy. Piszac w aukcji jedno zdanie na temat produktu z dopiskiem, wiecej na temat > i tu podawala adres mojego bloga < ... tak jakby to byl jej wlasny...

normalnie ...

bo to, ze moje zdjecia pojawiaja sie na all to juz naprawde nic nowego... szczegolnie te blyszczykow Lancome ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 17:45   #1610
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

jestes slaaaawna

a btw doszedl @ z adresem ?
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 17:53   #1611
innalajna
Raczkowanie
 
Avatar innalajna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 91
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
jaa potrzebuje jakis fajny pedzelek do linera w zelu...mam z maestro ale jestjak dla mnie za chudziutki i mnie drazni tylko robienie kresek
ja mam ten z Catrice i jest bardzo fajny ma dwie końcówki i kosztuje niecałe 10 zł mam ochotę na ten z Essence, ale wiem, że wśród dziewczyn nie ma on dość pozytywnych opini, także zostane przy tym z Catrice

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
http://vexgirl.blogspot.com/2011/11/...tkaonetpl.html

Swiat blogowy nigdy nie przestanie mnie dziwić ..

vex ma niestety pecha do tego typu sytuacji... szkoda mi jej

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja dzis dostalam maila od jednej spostrzegawczej wizazanki, ze pewna osoba wykorzystuje mojego bloga reklamujac swoje produkty do sprzedazy. Piszac w aukcji jedno zdanie na temat produktu z dopiskiem, wiecej na temat > i tu podawala adres mojego bloga < ... tak jakby to byl jej wlasny...

normalnie ...

bo to, ze moje zdjecia pojawiaja sie na all to juz naprawde nic nowego... szczegolnie te blyszczykow Lancome ...
co sie na tym swiecie wyprawia... najlepiej znalezc te osoby isc im i wlac (sorry, za slownictwo, zostalam wychowana wsrod chlopakow, dlatego, ale sklonnosc do przeklinania zostala mi :P)
__________________



everybody lies.




Edytowane przez innalajna
Czas edycji: 2011-11-07 o 17:55
innalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 17:55   #1612
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Nieprzyjemne blogowe sytuacje zdarzają się chyba każdej z nas, ale nie każda robi z nich wielkie afery, wystukując za każdym razem wielce oburzone posty
Akurat w tej sytuacji fajnie, że dała znać, ale nie zawsze był sens, żeby rozdrapywać publicznie te "nieprzyjemne sytuacje".
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 18:01   #1613
innalajna
Raczkowanie
 
Avatar innalajna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 91
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

a tak jeszcze przy okazji - jaką apteczną wodę termalną polecacie?
__________________



everybody lies.



innalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 18:02   #1614
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Nieprzyjemne blogowe sytuacje zdarzają się chyba każdej z nas, ale nie każda robi z nich wielkie afery, wystukując za każdym razem wielce oburzone posty
Akurat w tej sytuacji fajnie, że dała znać, ale nie zawsze był sens, żeby rozdrapywać publicznie te "nieprzyjemne sytuacje".
No tak, ale czasami lepiej wylać swoje żale.
Zawsze się znajdzie jakiś pomysłowy cwaniak, nie ma bata na to.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 18:05   #1615
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
jestes slaaaawna

a btw doszedl @ z adresem ?
nie tyle slawna, co widocznie sporo mnie w googlowych zdjeciach ... dlatego teraz nie podpisuje zdjec nazwami ...

doszedl ... obie paczuszki zapakowane, czekaja az mi bedzie po drodze na poczte

Cytat:
Napisane przez innalajna Pokaż wiadomość

co sie na tym swiecie wyprawia... najlepiej znalezc te osoby isc im i wlac
ja tam zawsze wysylam jadowitego maila
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 18:12   #1616
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja dzis dostalam maila od jednej spostrzegawczej wizazanki, ze pewna osoba wykorzystuje mojego bloga reklamujac swoje produkty do sprzedazy. Piszac w aukcji jedno zdanie na temat produktu z dopiskiem, wiecej na temat > i tu podawala adres mojego bloga < ... tak jakby to byl jej wlasny...

normalnie ...

bo to, ze moje zdjecia pojawiaja sie na all to juz naprawde nic nowego... szczegolnie te blyszczykow Lancome ...

ale przypuszczam, ze ta osoba nic w tym zlego nie zobaczy stwierdzi, ze podala link a nie kopiowala zdjec ani nic i o co kaman?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 18:16   #1617
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

ja tez nie podpisuje ale to chyba jakos automatycznie nas wyszukuje po nazwach z posta...wpisz sobie peggy sage to ile moich zdjec tam bedzie ...masaaakra:P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 18:18   #1618
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

no bo to raczej szukane są właśnie słowa kluczowe albo takie wyrwane z notek ale zawsze lepiej umieścić link na zdjęciu z nadzieją, że sprzedawcy z all nie będzie się chciało go zamazywać

A tak swoją drogą ta str tynt ona pokazuje tylko zdj pobrane bezpośrednio z bloga czy też przez google?
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 18:20   #1619
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Witam się

Po aferze u Vexgirl ta laska ma zablokowanego bloga dla "obcych", no to będzie zmiana pewnie skoro pisała tam o samych rozdaniach
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 18:27   #1620
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

ale przypuszczam, ze ta osoba nic w tym zlego nie zobaczy stwierdzi, ze podala link a nie kopiowala zdjec ani nic i o co kaman?
widocznie zobaczyla, bo link z aukcji zniknal
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.