Nasze blogi kosmetyczne - cz. II - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-07, 20:56   #1651
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Drozja ja poznałam w dość zakręcony sposób mojego obecnego męża, byłam po ciężkim pierwszym roku studiów, on z mojego miasta, ja w Poznaniu w tygodniu, widywaliśmy się tylko w weekendy. Fakt, że to w obrębie wielkopolski, ale 100km z hakiem to nie jest taka odległość, że jak się zapragniesz przytulić to tak od razu się da zorganizować... pamiętam jak chlipałam w pociągu przez pierwsze parę miesięcy studiowania, jakoś w połowie drogi mi przechodziło, brałam się za czytanie materiałów a potem tylko odliczałam dni do kolejnego weekendu. Przeżyliśmy tak wspólnie 5 lat (bo jeszcze miałam małą "przygodę" z syntaxem po drodze i mi się studia przedłużyły ...), w tym rok jako małżeństwo, wróciłam do rodzinnego miasta, i nie wiem czy mogłoby być lepiej ale plułabym sobie w brodę gdybym zrezygnowała ze swoich planów ze względu na M.

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Hej
Melduję, że wyszłam właśnie ze szpitala, ale czeka mnie jeszcze tydzień rygorystycznego leżenia na jednym boku albo z ciężarkiem na cycu

Wybaczcie, ale nie będę Was nadrabiać, 8 dni to jednak za dużo
Działo się coś ważnego?
jesteś! ) zdrowiej szybciutko!!!

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Nawet nie doczytałam do tego Twojego stwierdzenia o WTF tylko najpierw z 15 razy przeczytałam to pytanie, zwracając uwagę zarówno na słowo objętość jak i... objętość.
ja też

Mój TŻ prowadzi ze swoimi rodzicami firmę produkującą wózki dziecięce więc jak któraś by chciała to
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 20:56   #1652
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ależ mi wymyslilas teraz ciezkie zadanie heheh zobaczymy jak bedziemy stac z czasem

my to mielismy love story heheheh:P Mój tż chodzil z moja kolezanka ...oczywiscie ja ichpoznalam ze soba bo ja chodzilam z jego bratem hahahahah :P ale sie rozstalismy ( wiecie takie chodzenie w wieku 16 lat..za raczke,buzi i do domu) nooo i tak ichwidywalam razem a ze z nim mialam mnostwo wspolnych tematow bo i klimat ten sam i koncerty itd a ona laska dyskotekowa to stwierdzilam ze on beeedzie moj nie bylam na tyle wredna zeby niszczyc ich zwiazek..nie nie...ja sie tylko kolegowalam ... a ze ja szlag trafial to co? nie moja wina :P rozstali sie i Gosiaa rozpoczela atak ha haaaaaaaaaaaaaa i tak juz 9 lat ponad :P boooozeee
No to ładnie Gosia zaatakowała SKUTECZNIE
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:00   #1653
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

skutecznie skutecznie
jaaa jestem zdobywca..nigdynie lubilam latwych kolesi hehhe i takich co to za mna sikali jednego mialam takiego romantycznego..przylazil do mnie 3-5 razy dziennie...ooooj..28 dni z nim wytrzymalam hehe :Pz czegoprzez 2 tygodnie nie dalam sie pocalowac twierdzac ze chora jestem :P a pozniej pocalunek mnie uswiadomil ze to do niczego nie prowadzi heheh :P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:00   #1654
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a co do kolezanek moj tez ma, ale spoko kolezanki trzeba powoli eliminowac oczywiscie "te"
Ja też mam 30km do TŻ. Co prawda to jest wciąż to samo miasto, ale jego przeciwległe krańce i dojazdy autobusami zajmują niekiedy tyle co samochodem nad morze. 1,5h czasami jadę.

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość

A co do koleżanki - ona się może cieszyć ile wlezie, pytanie - czy Twój TŻ będzie się cieszył razem z nią? Jeśli nie będzie miała jego "przyzwolenia" niewiele zdziała
A co do "koleżanki" to spokojnie. Ona jest, w sumie była, ale nie wiem czy już jej całkiem przeszło, ciężko zakochana w moim TŻ, ale on jest ciężko zakochany we mnie, więc no problem.
Ale czasem mnie rozbraja ona, jak na początku kiedy zaczęłam być z moim, ona mnie zwyzywała i jego, że jak on mógł jej takie coś zrobić. A teraz moją najlepszą kumpelę zgrywa, jak się gdzieś tam rok temu spotkałyśmy, to się dopytywała gdzie na studia się wybieram i usilnie namawiała, na studiowanie daleko od domu.

A najlepszy numer był jakiś czas temu, coś sobie pomieszałam na Facebooku i mi się wyświetliło na tablicy, że zmieniłam status związku na "wolna", chociaż nigdy nawet nie miałam ustawione że jestem w związku jakimkolwiek, a ona na drugi dzień poleciała specjalnie do mojego TŻ do pracy, że niby była przypadkiem (ta, przypadkiem z drugiego końca miasta ) i się pytała jak nam się układa.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:00   #1655
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Urban, de facto ja mojego obecnego cosia też niby poznałam przez muzykę, ale raczej wspólne muzyczne zainteresowanie niż muzykowanie :P Sądząc po jego uporze też musiało go wziąć za pierwszym razem, bo spławiałam go kilka miesięcy (z różnych przyczyn) i każdy normalny facet by odpuścił.
Wytrwały zawodnik powiadasz? Brawo

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Drozja ja poznałam w dość zakręcony sposób mojego obecnego męża, byłam po ciężkim pierwszym roku studiów, on z mojego miasta, ja w Poznaniu w tygodniu, widywaliśmy się tylko w weekendy. Fakt, że to w obrębie wielkopolski, ale 100km z hakiem to nie jest taka odległość, że jak się zapragniesz przytulić to tak od razu się da zorganizować... pamiętam jak chlipałam w pociągu przez pierwsze parę miesięcy studiowania, jakoś w połowie drogi mi przechodziło, brałam się za czytanie materiałów a potem tylko odliczałam dni do kolejnego weekendu. Przeżyliśmy tak wspólnie 5 lat (bo jeszcze miałam małą "przygodę" z syntaxem po drodze i mi się studia przedłużyły ...), w tym rok jako małżeństwo, wróciłam do rodzinnego miasta, i nie wiem czy mogłoby być lepiej ale plułabym sobie w brodę gdybym zrezygnowała ze swoich planów ze względu na M.


jesteś! ) zdrowiej szybciutko!!!


ja też

Mój TŻ prowadzi ze swoimi rodzicami firmę produkującą wózki dziecięce więc jak któraś by chciała to

Reklama na wizażu .... Wysyłają te wózki do USA? Bo mnie ostatnio naszło na bobasa Tylko jeszcze nie wiem jak go spreparujemy na odległość... ale w sumie już nie takie problemy się rozwiązywało
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:04   #1656
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Nam samym nie chce się wierzyć w to JAK się poznaliśmy i ile różnych dziwnych rzeczy musiało się wydarzyć, żebyśmy w ogóle znaleźli się w jednym pomieszczeniu Na bank była to jakaś siła wyższa... inaczej naprawdę nie da się tego wytłumaczyć...

A skoro już o tym pitu pitu, to opowiedz nam swoją historię Jak nie chcesz na wątku to pisz na priv, ja uwielbiam wszelkie love story pisane przez życie
Dobra, to jak będę miała chwilkę to napiszę

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ależ mi wymyslilas teraz ciezkie zadanie heheh zobaczymy jak bedziemy stac z czasem

my to mielismy love story heheheh:P Mój tż chodzil z moja kolezanka ...oczywiscie ja ichpoznalam ze soba bo ja chodzilam z jego bratem hahahahah :P ale sie rozstalismy ( wiecie takie chodzenie w wieku 16 lat..za raczke,buzi i do domu) nooo i tak ichwidywalam razem a ze z nim mialam mnostwo wspolnych tematow bo i klimat ten sam i koncerty itd a ona laska dyskotekowa to stwierdzilam ze on beeedzie moj nie bylam na tyle wredna zeby niszczyc ich zwiazek..nie nie...ja sie tylko kolegowalam ... a ze ja szlag trafial to co? nie moja wina :P rozstali sie i Gosiaa rozpoczela atak ha haaaaaaaaaaaaaa i tak juz 9 lat ponad :P boooozeee
No to pięknie My tu gadu gadu o koleżankach, a tu takie szydło z worka wyszło

Swoją drogą, tak wracając do tematu Drozji: przede wszystkim studia, serio. Jak Ci się w życiu nie ułoży z powodu faceta (bo. np. zrezygnowałaś z własnych aspiracji czy wymarzonych studiów), to w związku Wam się na pewno nie ułoży Takie związki nigdy nie są udane, zazwyczaj jedno obarcza drugie nieświadomie winą albo uważa je za niewdzięczne, potem różnica w wykształceniu albo życiu. Nieeee, naprawdę nie warto. I jak dziewczyny mówią - jeśli po tym wszystkim zostaniecie razem to znaczy, że było warto zaczynać, jeśli nie no to tylko pokaże coś o waszym związku, co może wcześniej umknęło Waszej uwadze.

Co innego gdybyś miała 30 lat, studia pokończone i była w 100% gotowa poświęcić swoje nudne życie facetowi, bo i tak nie masz nic do stracenia, ale tak to serio się nigdy nie opłaca na dłuższą metę

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-11-07 o 21:06
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:05   #1657
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Ja bym chciala cos z Brazyli
ja jak na razie do Brazylii tylko wysyłam

Cytat:
Napisane przez innalajna Pokaż wiadomość
mnie wyszukali: pantin akła lajt
i czy cola lajt jes szkodliwa dla zdrowia?
zmieżh prżed świtem kiedy w kinach?



love it.
ależ ludzie mają pomysły
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 21:06   #1658
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
skutecznie skutecznie
jaaa jestem zdobywca..nigdynie lubilam latwych kolesi hehhe i takich co to za mna sikali jednego mialam takiego romantycznego..przylazil do mnie 3-5 razy dziennie...ooooj..28 dni z nim wytrzymalam hehe :Pz czegoprzez 2 tygodnie nie dalam sie pocalowac twierdzac ze chora jestem :P a pozniej pocalunek mnie uswiadomil ze to do niczego nie prowadzi heheh :P
Haha zaczynam zauważać pewne podobieństwo materiału Ja też zawsze lubiłam "trudnych królewiczów"

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Ja też mam 30km do TŻ. Co prawda to jest wciąż to samo miasto, ale jego przeciwległe krańce i dojazdy autobusami zajmują niekiedy tyle co samochodem nad morze. 1,5h czasami jadę.



A co do "koleżanki" to spokojnie. Ona jest, w sumie była, ale nie wiem czy już jej całkiem przeszło, ciężko zakochana w moim TŻ, ale on jest ciężko zakochany we mnie, więc no problem.
Ale czasem mnie rozbraja ona, jak na początku kiedy zaczęłam być z moim, ona mnie zwyzywała i jego, że jak on mógł jej takie coś zrobić. A teraz moją najlepszą kumpelę zgrywa, jak się gdzieś tam rok temu spotkałyśmy, to się dopytywała gdzie na studia się wybieram i usilnie namawiała, na studiowanie daleko od domu.

A najlepszy numer był jakiś czas temu, coś sobie pomieszałam na Facebooku i mi się wyświetliło na tablicy, że zmieniłam status związku na "wolna", chociaż nigdy nawet nie miałam ustawione że jestem w związku jakimkolwiek, a ona na drugi dzień poleciała specjalnie do mojego TŻ do pracy, że niby była przypadkiem (ta, przypadkiem z drugiego końca miasta ) i się pytała jak nam się układa.
Dżizas, Facebook
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:06   #1659
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość

Reklama na wizażu .... Wysyłają te wózki do USA? Bo mnie ostatnio naszło na bobasa Tylko jeszcze nie wiem jak go spreparujemy na odległość... ale w sumie już nie takie problemy się rozwiązywało
iiiiiiiii tam no, pytałyście to piszę
mogłam napisać tak: jest "sales managerem" i komu by to cokolwiek powiedziało? hehe

wózków do USA to raczej nie... kiedys mieli zapytanie... transport 2 razy więcej niż wózek czy tam trzy...

ja bym chciała bobasa... mam znów fazę na dzieci... :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:09   #1660
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Dobra, to jak będę miała chwilkę to napiszę

No to pięknie My tu gadu gadu o koleżankach, a tu takie szydło z worka wyszło
Będę czekać

Co do pogrubionego: trafny komentarz

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
iiiiiiiii tam no, pytałyście to piszę
mogłam napisać tak: jest "sales managerem" i komu by to cokolwiek powiedziało? hehe

wózków do USA to raczej nie... kiedys mieli zapytanie... transport 2 razy więcej niż wózek czy tam trzy...

ja bym chciała bobasa... mam znów fazę na dzieci... :/
Toć żartowałam sobie z tą reklamą

A co do fazy na dzieci - często masz? Bo ja po raz najpierwszy w życiu Totalnie znienacka mnie wzięło i aż nie mogę uwierzyć, bo jeszcze parę tygodni temu w ogóle nie wyobrażałam sobie siebie w roli matki
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:10   #1661
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość


A co do "koleżanki" to spokojnie. Ona jest, w sumie była, ale nie wiem czy już jej całkiem przeszło, ciężko zakochana w moim TŻ, ale on jest ciężko zakochany we mnie, więc no problem.
Ale czasem mnie rozbraja ona, jak na początku kiedy zaczęłam być z moim, ona mnie zwyzywała i jego, że jak on mógł jej takie coś zrobić. A teraz moją najlepszą kumpelę zgrywa, jak się gdzieś tam rok temu spotkałyśmy, to się dopytywała gdzie na studia się wybieram i usilnie namawiała, na studiowanie daleko od domu.

A najlepszy numer był jakiś czas temu, coś sobie pomieszałam na Facebooku i mi się wyświetliło na tablicy, że zmieniłam status związku na "wolna", chociaż nigdy nawet nie miałam ustawione że jestem w związku jakimkolwiek, a ona na drugi dzień poleciała specjalnie do mojego TŻ do pracy, że niby była przypadkiem (ta, przypadkiem z drugiego końca miasta ) i się pytała jak nam się układa.

Oj niee, takich koleżanek to ja zdecydowanie nie lubię. Sama takich kolegów nie posiadam i mój TŻ na szczęście też nie (koleżanek), ale to kwestia tego, że nas oboje takie sytuacje wkurzają tak samo i obydwoje takich rzeczy unikamy. No ale wiadomo, co związek to obyczaj. My mamy taką niepisaną umowę, że nie rób drugiemu co Tobie niemiłe. Zazwyczaj kryzysy załatwiamy: ok Słońce, to teraz sobie wyobraź, że ja bym Ci takie coś powiedziała/zrobiła Ci coś takiego/ tak Cię potraktowała. Nie byłbyś mega wkurzony? Chłop myśli 5 minut po czym przychodzi z kwiatami i mówi: kurka wodna, chyba bym Cię zabił jak byś mi taki numer wykręciła, masz rację
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 21:16   #1662
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Oj niee, takich koleżanek to ja zdecydowanie nie lubię. Sama takich kolegów nie posiadam i mój TŻ na szczęście też nie (koleżanek), ale to kwestia tego, że nas oboje takie sytuacje wkurzają tak samo i obydwoje takich rzeczy unikamy. No ale wiadomo, co związek to obyczaj. My mamy taką niepisaną umowę, że nie rób drugiemu co Tobie niemiłe. Zazwyczaj kryzysy załatwiamy: ok Słońce, to teraz sobie wyobraź, że ja bym Ci takie coś powiedziała/zrobiła Ci coś takiego/ tak Cię potraktowała. Nie byłbyś mega wkurzony? Chłop myśli 5 minut po czym przychodzi z kwiatami i mówi: kurka wodna, chyba bym Cię zabił jak byś mi taki numer wykręciła, masz rację
Dlatego napisałam "koleżanka" a nie koleżanka. Ani ja, ani on nie utrzymujemy z nią kontaktu, mamy jakichś tam wspólnych znajomych, czasami się gdzieś tam spotkamy na imprezie, ale żeby on z nią gadał, spotykał się, czy żeby mu się podobało to co ona robi to nie nie nie.

On nie ma tak naprawdę żadnych koleżanek i nie gada z dziewczynami, chyba że są to klientki, albo nasze wspólne koleżanki, ale najczęściej jak się z nimi widujemy to ja też przy tym jestem.
On jest nieśmiały i raczej zawsze się obracał w męskim gronie swoich sprawdzonych od dzieciństwa przyjaciół.

Ja natomiast odwrotnie, zawsze lepiej dogadywałam się z facetami, miałam dużo kolegów, niestety musiałam ograniczyć kontakty do minimum, a jak już zdarza mi się z jakimś zamienić słowo, to broń borze, żeby TŻ się dowiedział. Jest chorobliwie zazdrosny.


Edit: Ale to, że ta dziewucha nie jest naszą ani jego prawdziwą koleżanką, to nie znaczy że nie mogę się pośmiać z niej. Serio, ja nie ogarniam co trzeba mieć w głowie żeby takie coś zrobić.

Edytowane przez Drozja
Czas edycji: 2011-11-07 o 21:18
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:21   #1663
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Zazwyczaj kryzysy załatwiamy: ok Słońce, to teraz sobie wyobraź, że ja bym Ci takie coś powiedziała/zrobiła Ci coś takiego/ tak Cię potraktowała. Nie byłbyś mega wkurzony? Chłop myśli 5 minut po czym przychodzi z kwiatami i mówi: kurka wodna, chyba bym Cię zabił jak byś mi taki numer wykręciła, masz rację
Praktykujemy podobne rozwiązywanie konfliktów, z tą różnicą, że u nas nie zawsze to takie proste Bo czasem wkurzają nas rzeczy, które drugiej stronie w ogóle nie przeszkadzają i wtedy masz babo placek

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Dlatego napisałam "koleżanka" a nie koleżanka. Ani ja, ani on nie utrzymujemy z nią kontaktu, mamy jakichś tam wspólnych znajomych, czasami się gdzieś tam spotkamy na imprezie, ale żeby on z nią gadał, spotykał się, czy żeby mu się podobało to co ona robi to nie nie nie.

On nie ma tak naprawdę żadnych koleżanek i nie gada z dziewczynami, chyba że są to klientki, albo nasze wspólne koleżanki, ale najczęściej jak się z nimi widujemy to ja też przy tym jestem.
On jest nieśmiały i raczej zawsze się obracał w męskim gronie swoich sprawdzonych od dzieciństwa przyjaciół.

Ja natomiast odwrotnie, zawsze lepiej dogadywałam się z facetami, miałam dużo kolegów, niestety musiałam ograniczyć kontakty do minimum, a jak już zdarza mi się z jakimś zamienić słowo, to broń borze, żeby TŻ się dowiedział. Jest chorobliwie zazdrosny.
A to to akurat jest trochę smutne...
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:23   #1664
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość

Toć żartowałam sobie z tą reklamą

A co do fazy na dzieci - często masz? Bo ja po raz najpierwszy w życiu Totalnie znienacka mnie wzięło i aż nie mogę uwierzyć, bo jeszcze parę tygodni temu w ogóle nie wyobrażałam sobie siebie w roli matki
nadzieję mam taką

taaak, ja takie fazy miewam regularnie od paru lat. W zasadzie krótko po tym jak poznałam TŻta chociaż zawsze lubiłam dzieci ale najpierw on nie czuł sie "gotowy", potem miałam skończyć studia bo się za bardzo nimi denerwuję i nie mogę być w ciąży, a teraz to w zasadzie nie wiem jaki ma argument... teraz to w zasadzie ja bym chciała bardzo a z drugiej strony mam pracę, która powolutku zaczyna przynosić mi satysfakcję i nie wiem jak by to można było pogodzić jedno z drugim... eeeee tam :/ jak o tym myślę to łapię doła..
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:30   #1665
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Nie omieszkam.
Wiążę z tym duże nadzieje, biorąc pod uwagę, że drogeryjne cuda się nie sprawdzały. Jeśli nic mi to nie pomoże to...
oj, zobaczysz, że ciężko będzie powrócić do drogeryjnych kremów.

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Hej
Melduję, że wyszłam właśnie ze szpitala, ale czeka mnie jeszcze tydzień rygorystycznego leżenia na jednym boku albo z ciężarkiem na cycu
Zdrowiej!
Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Moja nauczycielka ma męża marynarza i wygląda na zadowoloną. Co chwilę się chwali a to sznur pereł, a to futro i ciągle wycieczki zagraniczne, wszędzie jeździ sama.
Zadowoloną, bo ma sznur pereł, futro? Samotne wakacje? To po co mieć męża?

Cytat:
Napisane przez innalajna Pokaż wiadomość
ja mam ten z Catrice i jest bardzo fajny ma dwie końcówki i kosztuje niecałe 10 zł mam ochotę na ten z Essence, ale wiem, że wśród dziewczyn nie ma on dość pozytywnych opini, także zostane przy tym z Catrice

[/COLOR]
Też lubię ten z essence, a jeszcze bardziej taki z limiotwanki, bo jest jeszcze bardziej wygięty.

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
ktos mnie wyszukal po hasle: "11 godzin - jaka to czesc tygodnia?" juz mnie chyba nic nie zdziwi
nie ma to jak odrabiać prace domowe przez internet :P kalkulator staje się zbędny
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:34   #1666
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Ja natomiast odwrotnie, zawsze lepiej dogadywałam się z facetami, miałam dużo kolegów, niestety musiałam ograniczyć kontakty do minimum, a jak już zdarza mi się z jakimś zamienić słowo, to broń borze, żeby TŻ się dowiedział. Jest chorobliwie zazdrosny.
Kurcze no, nie chcę wyjść na jakiegoś moralizatora, ale chyba nie na tym powinny polegać związki... Nie wyobrażam sobie ograniczać kontaktów ze znajomymi ze względu na partnera. Może wystarczyłoby mu wytłumaczyć, że nie ma się czego obawiać?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:34   #1667
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość

A to to akurat jest trochę smutne...


Co zrobić.
Jak napisała Linusiaczek, "nie rób drugiem co tobie nie miłe".

Ja też jestem bardzo, bardzo zazdrosna i akurat to mi się w TŻ podoba że nie ma koleżanek. Czasami jak spojrzę na bardziej wygadanych kolegów, co to ich wszędzie pełno i sobie pomyślę "no przystojny, fajny, miły, ma poczucie humoru", a potem się zastanawiam czy potrafiłabym z takim człowiekiem być, to stwierdzam że nigdy w życiu, wolę mojego w 100% pewnego TŻ, który jest tak nieśmiały, że jak są w domu moi rodzice to on nawet nie wychodzi z pokoju. Ta nieśmiałość jest niekiedy też wręcz chorobliwa, próbujemy z tym walczyć (tzn mój TŻ próbuje, ja mu pomagam), ale sytuacja zero koleżanek mi jak najbardziej odpowiada.

Zarówno ja jak i on byliśmy we wcześniejszych związkach zdradzani, bez spotkań sam na sam ze znajomymi płci przeciwnej potrafimy żyć, a ta pewność, spokój i stabilizacja w związku są bezcenne.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:40   #1668
monique_05
Raczkowanie
 
Avatar monique_05
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: 51.770N 19.459E
Wiadomości: 485
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja dzis dostalam maila od jednej spostrzegawczej wizazanki, ze pewna osoba wykorzystuje mojego bloga reklamujac swoje produkty do sprzedazy. Piszac w aukcji jedno zdanie na temat produktu z dopiskiem, wiecej na temat > i tu podawala adres mojego bloga < ... tak jakby to byl jej wlasny...

normalnie ...

bo to, ze moje zdjecia pojawiaja sie na all to juz naprawde nic nowego... szczegolnie te blyszczykow Lancome ...
To podpisuj zdjęcia, wystarczy ustawić akcję w PS. Będziesz miała darmową reklamę na allegro ;D Ja tak robię, poza tym staram się jak najbardziej utrudnić kopiowanie z mojego bloga. A to wszystko dlatego, że ktoś kiedyś ukradł moje zdjęcia z innego bloga (którego prowadziłam jeszcze przed tym na blogspocie) i założył sobie konto na facebooku z nimi, a potem głosował w konkursach. Że niby realne konto..
monique_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:46   #1669
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Zadowoloną, bo ma sznur pereł, futro? Samotne wakacje? To po co mieć męża?
No jak to po co, żeby kasę przynosił. A raczej przysyłał. Myślisz że z nauczycielskiej pensji mogłaby sobie pozwolić na wyjazd na Karaiby 3 razy w roku?



Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Kurcze no, nie chcę wyjść na jakiegoś moralizatora, ale chyba nie na tym powinny polegać związki... Nie wyobrażam sobie ograniczać kontaktów ze znajomymi ze względu na partnera. Może wystarczyłoby mu wytłumaczyć, że nie ma się czego obawiać?
Wyjaśniłam poniżej.

Ale żebyście mnie nie zjadły, to naświetlę trochę bardziej sytuację. Napisałam, że zawsze wolałam się obracać w męskim towarzystwie.
No co tu dużo gadać, fajnie to może nie zabrzmi jak napisze na forum, ale:
brzydka nie jestem, lubię kokietować, flirtować i większość moich znajomości z facetami na tym się opierała. Ja miałam fajnych kolegów, z którymi mogłam sobie wyjść na piwko, czasami poflirtować, a ci koledzy nierzadko liczyli na coś więcej, ja ich "trzymałam na haczyku", nie spławiałam ich całkiem, ale też nie dawałam nadziei na więcej.(ogląda któraś "Jak poznałem waszą matkę"?)

Teraz jestem w związku, trochę mi takich koleżeńskich spotkań i rozmów z kolegami brakuje, no ale nie uważam żeby to było do końca w porządku, bo mój TŻ tego nie robi.

To nie było tak, że się wypięłam na przyjaciół z piaskownicy, te znajomości się same siłą rzeczy rozpadły, lub rozluźniły, no bo co miałam odpisywać na wiadomości typu "Idziemy na piwo piękna?", jak mój TŻ miał na takie coś reagować? Większość kolegów dała sobie spokój jak tylko zaczęłam być moim TŻ, więc to samo z siebie wyszło, a nie że rezygnuję ze znajomych dla TŻ.

Co nie zmienia faktu, że brakuje mi tego czasem, wyszłabym sobie od czasu do czasu z kolegami na piwko. No ale w takiej sytuacji trzeba wybrać i ja myślę, że wybieram dobrze a nie że to trochę smutne...

Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 21:47   #1670
monique_05
Raczkowanie
 
Avatar monique_05
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: 51.770N 19.459E
Wiadomości: 485
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
to ja też wrzucę moje ostatnie perełki

- "błyszczyk w telefonie"
- "czy można reklamować oderwane kokardki od butów"
- "gorąca herbata dobra na rozgrzanie?" (to przecież takie nieoczywiste )
- "jagodowe włosy"
- "jak pomalować lewe oko"
- "jak się pisze objętość czy objętość" (tu miałam lekkie WTF )
- "jakiego szamponu używa marina łuczenko"

generalnie pytania z serii "jak..." są moimi ulubionymi
Hahahahah pytanie o objętość mnie zaciekawiło... Ciekawe która forma jest poprawna
monique_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:51   #1671
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

no jaaaaaaaaaaa sobie wypraszam porownywanie mnie do szydla..i to jeszcze z worka ?:P no nie no nie hehehe :P

wieeeecie...to nie byla moja super kolezanka..ot znalysmy sie pozaaa tym jak byli ze sobaa to ja nie dawalam znakow zachecajacych heheh

najgorsze dla mnie jest jak jest zwiazek...nie daj Boze jest dziecko a 3cia osoba bez pardonu sie wtrynia :/ mam taka kolezanke z pracy..moja imienniczka ..miala narzeczonego ...i pracowal u nas przedstawiciel ..i powolipowoli cos sie tu miedzy nimi dzialo...wiec Gosia zostawila narzeczonego...najgorsze jest to ze przedstawiciel mial 3miesieczne dziecko i dlugoletnia dziewczyne....a ta na chaaaama z buciorami...nieee lubie jej !
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:51   #1672
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez monique_05 Pokaż wiadomość
To podpisuj zdjęcia, wystarczy ustawić akcję w PS. Będziesz miała darmową reklamę na allegro ;D Ja tak robię, poza tym staram się jak najbardziej utrudnić kopiowanie z mojego bloga. A to wszystko dlatego, że ktoś kiedyś ukradł moje zdjęcia z innego bloga (którego prowadziłam jeszcze przed tym na blogspocie) i założył sobie konto na facebooku z nimi, a potem głosował w konkursach. Że niby realne konto..
tyle to ja tez wiem... teraz tym bardziej i jakis czas podpisywalam ale mi sie zapomina

a do tego ja mam 892 posty na blogu i wiekszosc starych nie ma znaku wodnego ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:52   #1673
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
No jak to po co, żeby kasę przynosił. A raczej przysyłał. Myślisz że z nauczycielskiej pensji mogłaby sobie pozwolić na wyjazd na Karaiby 3 razy w roku?





Wyjaśniłam poniżej.

Ale żebyście mnie nie zjadły, to naświetlę trochę bardziej sytuację. Napisałam, że zawsze wolałam się obracać w męskim towarzystwie.
No co tu dużo gadać, fajnie to może nie zabrzmi jak napisze na forum, ale:
brzydka nie jestem, lubię kokietować, flirtować i większość moich znajomości z facetami na tym się opierała. Ja miałam fajnych kolegów, z którymi mogłam sobie wyjść na piwko, czasami poflirtować, a ci koledzy nierzadko liczyli na coś więcej, ja ich "trzymałam na haczyku", nie spławiałam ich całkiem, ale też nie dawałam nadziei na więcej.(ogląda któraś "Jak poznałem waszą matkę"?)

Teraz jestem w związku, trochę mi takich koleżeńskich spotkań i rozmów z kolegami brakuje, no ale nie uważam żeby to było do końca w porządku, bo mój TŻ tego nie robi.

To nie było tak, że się wypięłam na przyjaciół z piaskownicy, te znajomości się same siłą rzeczy rozpadły, lub rozluźniły, no bo co miałam odpisywać na wiadomości typu "Idziemy na piwo piękna?", jak mój TŻ miał na takie coś reagować? Większość kolegów dała sobie spokój jak tylko zaczęłam być moim TŻ, więc to samo z siebie wyszło, a nie że rezygnuję ze znajomych dla TŻ.

Co nie zmienia faktu, że brakuje mi tego czasem, wyszłabym sobie od czasu do czasu z kolegami na piwko. No ale w takiej sytuacji trzeba wybrać i ja myślę, że wybieram dobrze a nie że to trochę smutne...


No tak, że też ja na to nie wpadłam sama - kolega koledze nierówny Pisząc mój komentarz (i podejrzewam, że ememesik również) opierałam go na "tradycyjnej" definicji słowa "kolega"...
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:55   #1674
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

takie koleżanki jak ta w cudzysłowiu to

Do mojego chłopa zarywała wizażanka na PW
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:56   #1675
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
no jaaaaaaaaaaa sobie wypraszam porownywanie mnie do szydla..i to jeszcze z worka ?:P no nie no nie hehehe :P

wieeeecie...to nie byla moja super kolezanka..ot znalysmy sie pozaaa tym jak byli ze sobaa to ja nie dawalam znakow zachecajacych heheh

najgorsze dla mnie jest jak jest zwiazek...nie daj Boze jest dziecko a 3cia osoba bez pardonu sie wtrynia :/ mam taka kolezanke z pracy..moja imienniczka ..miala narzeczonego ...i pracowal u nas przedstawiciel ..i powolipowoli cos sie tu miedzy nimi dzialo...wiec Gosia zostawila narzeczonego...najgorsze jest to ze przedstawiciel mial 3miesieczne dziecko i dlugoletnia dziewczyne....a ta na chaaaama z buciorami...nieee lubie jej !
Rozwaliłaś mnie tym workiem

A co do reszty - eh, różne są historie... tak różne, że aż czasem ciężko ogarnąć i zrozumieć...

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
tyle to ja tez wiem... teraz tym bardziej i jakis czas podpisywalam ale mi sie zapomina

a do tego ja mam 892 posty na blogu i wiekszosc starych nie ma znaku wodnego ...
Bogini płodności i urodzaju
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:56   #1676
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Do mojego chłopa zarywała wizażanka na PW
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:57   #1677
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
takie koleżanki jak ta w cudzysłowiu to

Do mojego chłopa zarywała wizażanka na PW
NO NIEEEEE... OPOWIADAJ
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:59   #1678
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

ale nie ja?
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:59   #1679
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Urbanku..ja sie ostatnio nasluchalam tyle historii ze moja glowa tego nie ogarnia chcialabym miec kiepska pamiec do takich rzeczy ale niestety chlone je jak gabka

Agus opowiadaaaaj
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 22:02   #1680
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Urbanku..ja sie ostatnio nasluchalam tyle historii ze moja glowa tego nie ogarnia chcialabym miec kiepska pamiec do takich rzeczy ale niestety chlone je jak gabka

Agus opowiadaaaaj
Ja wiem, wystarczy poczytać sobie co po niektóre wątki na intymnym - skrzywiona psychika murowana

A-ga! A-ga! A-ga! A-ga! - Lud domaga się szczegółów tej niecnej historii
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.