Nasze blogi kosmetyczne - cz. II - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-11, 08:31   #1981
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Zaraz, zaraz ktoś wspominał o króliku?
Bo ostatnio mój kolega znalazł miniaturke króliczka... i normalnie zakochałam się w nim po uszy! Niestety nie dane mi będzie go mieć, ale po prostu w takiej kuleczce nie mozna sie nie zakochac
zgubiła się Bida jedna
Jaaaaaaki słodziak
Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane, zapraszam do mnie na rozdanie... mam nadzieję, że nagrody się spodobają
Paletka UD
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 09:08   #1982
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Dzień dobry i pozdrowienia znad śniadania mistrzów - zupki chińskiej

Też dziś startuję z rozdaniem, ale bardzo skromnym, w porównaniu do Urbankowego

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

OK, moje rozdanie już na blogu kosmetycznym, zapraszam

Powiedzcie, czy są to dla Was ciekawe nagrody?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 09:27   #1983
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

witam

Orlica jasne już wzięłam udział
swoją drogą kilka dziewczyn już ogłosiło takie rozdanie, dostałyście też komplet takich kosmetyków dla siebie?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 09:28   #1984
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
witam

Orlica jasne już wzięłam udział
swoją drogą kilka dziewczyn już ogłosiło takie rozdanie, dostałyście też komplet takich kosmetyków dla siebie?
Tak Wysyłali po 2 zestawy dokładnie takie jak u mnie na rozdaniu, jeden dla mnie, drugi dla czytelniczek.
A odzywali się tylko do osób, które kiedyś już pisały o marce, więc nie chodzi tu o popularność bloga czy coś
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 09:33   #1985
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Tak Wysyłali po 2 zestawy dokładnie takie jak u mnie na rozdaniu, jeden dla mnie, drugi dla czytelniczek.
A odzywali się tylko do osób, które kiedyś już pisały o marce, więc nie chodzi tu o popularność bloga czy coś
rozumiem fajna sprawa
chętnie bym wypróbowała bo Orginal Source to super zapachy
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 09:34   #1986
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
rozumiem fajna sprawa
chętnie bym wypróbowała bo Orginal Source to super zapachy
To prawda, zapachy mają obłędne
Kocham ich miętowy żel i lawendowy płyn do kąpieli
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 09:42   #1987
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
To prawda, zapachy mają obłędne
Kocham ich miętowy żel i lawendowy płyn do kąpieli
A ja ten o zapachu dragon fruit
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 09:44   #1988
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
A ja ten o zapachu dragon fruit
Tego akurat nie miałam
Z żeli miałam miętę, mango i limonkę (no i teraz tą malinę i wanilię, ale jeszcze nie używałam), a z płynów lawendę i mango, ale też stoi na razie

Poluję na pomarańczę z imbirem zdaje się, ale u mnie nigdzie ich nie ma...
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 09:51   #1989
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Hej dziewczyny Dawno tu nie bywałam Tak tylko w przelocie, muszę się wziąć za siebie Ale ostatnio mam jakąś mini depresje, nie wiem czy to okres przejściowy czy to przez to, że zmieniłam tabsy na Nuva Ring.
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 09:56   #1990
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

smakowanie, jestem z Ciebie dumna, olac lamode.info z ich smiesznymi i zalosnymi warunkami. Ja to zrobilam od poczatku i szczerze - jak widze wpisy na blogach z info, ze to od nich - nawet nie czytam tej notki bo wiem jakie byly warunki otrzymania kosmetykow.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 10:11   #1991
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Witam
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 10:15   #1992
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

fiska - słooodziak. Mój tak wyglądał jak był malutki. Ale trzeba przyznać, że to prześliczne zwierzątka

Orlica- fajne rozdanie. Ja jeszcze nie miałam okazji używać tych produktów, wiec chętnie się zgłoszę

a tak poza tym, to czołem kluski z rosołem dzień lenistwaaa!
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 10:16   #1993
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
smakowanie, jestem z Ciebie dumna, olac lamode.info z ich smiesznymi i zalosnymi warunkami. Ja to zrobilam od poczatku i szczerze - jak widze wpisy na blogach z info, ze to od nich - nawet nie czytam tej notki bo wiem jakie byly warunki otrzymania kosmetykow.

Nie do konca sie z tym zgodze, bo akurat poruszylam ten temat na blogu i jak widac kazda z Nas ma indywidualne podejscie
http://tysiacjedenpomyslowipasji.blo...emyslenia.html
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 10:36   #1994
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Oooo... jakie zasady, jakie kosmetyki? Opowiadaj!!! Albo podaj linka jeśli jestem do tyłu



Żeby to było takie proste... Chciwa bestia się z niego zrobiła i stwierdził, że nawet jak wygramy raz to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy wygrali raz jeszcze Marzenia ściętej głowy

Dziewczyny kochane, zapraszam do mnie na rozdanie... mam nadzieję, że nagrody się spodobają
swego czasu o lamode.info było tu głośno nawiązali współpracę z kilkoma blogerkami (w tym ze mną) na zasadzie "pozytywne recenzje idą na bloga, negatywne można wysłać do nas tylko mailem, bez publikowania". w ogóle wielu dziewczynom powiedzieli, że "pozytywna recenzja" oznacza same plusy więc widzisz, jak to wygląda. ja pisałam szczerze, a jeśli coś było zupełnym, totalnym bublem, to poczekałam aż skończy się czas na ocenę kosmetyków i wtedy zamieszczałam negatywną recenzję na blogu. ale głównie chodzi o to, że druga paczka od lamode to były znów kosmetyki tej samej firmy - Eveline. przysłali kilkanaście produktów i wszystkim blogerkom dali to samo, więc na blogach nastąpił wysyp recenzji tego typu. ja osobiście za kosmetykami Eveline nie przepadam, było kilka perełek (jak na przykład cynamonowe masło do ciała), natomiast większość jest dobra, ale bez szału. poza tym ta firma do wszystkiego dodaje dmdm hydantoinę - naczytałam się o tym paskudztwie i już nałożenie kremu na twarz z tym czymś w środku nie było taką przyjemnością jak wtedy, kiedy żyłam w niewiedzy w międzyczasie dostałam też dość nieprzyjemnej alergii skórnej i podejrzewam, że to przez hydantoinę właśnie w każdym razie ani myślę robić im hype po raz kolejny, więc współpracę rozwiązałam - zostały mi jeszcze dwa kosmetyki do recenzji i na tym koniec

przyznam szczerze Urbi, że takie myśli przyszły do mnie po Twoim poście powrotnym przeanalizowałam sobie wszystkie plusy i minusy i stwierdziłam, że nie będę czyimś królikiem doświadczalnym i nie będę testować produktów niedopasowanych do mojego typu skóry czy potrzeb a co!

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
smakowanie, jestem z Ciebie dumna, olac lamode.info z ich smiesznymi i zalosnymi warunkami. Ja to zrobilam od poczatku i szczerze - jak widze wpisy na blogach z info, ze to od nich - nawet nie czytam tej notki bo wiem jakie byly warunki otrzymania kosmetykow.
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nie do konca sie z tym zgodze, bo akurat poruszylam ten temat na blogu i jak widac kazda z Nas ma indywidualne podejscie
http://tysiacjedenpomyslowipasji.blo...emyslenia.html
No właśnie, widzicie, ile osób tyle opinii na temat lamode Ja tam się nie bardzo stosowałam do ich warunków, najwyżej kazaliby mi odesłać jakiś krem (a skoro mi się nie podobał, to po co mi on, z chęcią bym odesłała). Tu raczej chodzi o to, że w lamode poszli na ilość, nie na jakość - wszystkie otrzymałyśmy te same kosmetyki, niedopasowane do typu cery, bo nikt o to nie pytał, a obowiązek przetestowania jest. Poza tym widać było, że chodzi głównie o to, żeby na blogach bylo głośno o Eveline - owszem, ta firma ma dobre kosmetyki, ale (na boga!) nie wszystkie

W każdym razie cieszę się, że z nich zrezygnowałam jeszcze z jednego prostego powodu - nie mam czasu na recenzowanie tylu kosmetyków i chętnie się trochę "odciążę"
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 10:45   #1995
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
swego czasu o lamode.info było tu głośno nawiązali współpracę z kilkoma blogerkami (w tym ze mną) na zasadzie "pozytywne recenzje idą na bloga, negatywne można wysłać do nas tylko mailem, bez publikowania". w ogóle wielu dziewczynom powiedzieli, że "pozytywna recenzja" oznacza same plusy więc widzisz, jak to wygląda. ja pisałam szczerze, a jeśli coś było zupełnym, totalnym bublem, to poczekałam aż skończy się czas na ocenę kosmetyków i wtedy zamieszczałam negatywną recenzję na blogu. ale głównie chodzi o to, że druga paczka od lamode to były znów kosmetyki tej samej firmy - Eveline. przysłali kilkanaście produktów i wszystkim blogerkom dali to samo, więc na blogach nastąpił wysyp recenzji tego typu. ja osobiście za kosmetykami Eveline nie przepadam, było kilka perełek (jak na przykład cynamonowe masło do ciała), natomiast większość jest dobra, ale bez szału. poza tym ta firma do wszystkiego dodaje dmdm hydantoinę - naczytałam się o tym paskudztwie i już nałożenie kremu na twarz z tym czymś w środku nie było taką przyjemnością jak wtedy, kiedy żyłam w niewiedzy w międzyczasie dostałam też dość nieprzyjemnej alergii skórnej i podejrzewam, że to przez hydantoinę właśnie w każdym razie ani myślę robić im hype po raz kolejny, więc współpracę rozwiązałam - zostały mi jeszcze dwa kosmetyki do recenzji i na tym koniec

przyznam szczerze Urbi, że takie myśli przyszły do mnie po Twoim poście powrotnym przeanalizowałam sobie wszystkie plusy i minusy i stwierdziłam, że nie będę czyimś królikiem doświadczalnym i nie będę testować produktów niedopasowanych do mojego typu skóry czy potrzeb a co!

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------





No właśnie, widzicie, ile osób tyle opinii na temat lamode Ja tam się nie bardzo stosowałam do ich warunków, najwyżej kazaliby mi odesłać jakiś krem (a skoro mi się nie podobał, to po co mi on, z chęcią bym odesłała). Tu raczej chodzi o to, że w lamode poszli na ilość, nie na jakość - wszystkie otrzymałyśmy te same kosmetyki, niedopasowane do typu cery, bo nikt o to nie pytał, a obowiązek przetestowania jest. Poza tym widać było, że chodzi głównie o to, żeby na blogach bylo głośno o Eveline - owszem, ta firma ma dobre kosmetyki, ale (na boga!) nie wszystkie

W każdym razie cieszę się, że z nich zrezygnowałam jeszcze z jednego prostego powodu - nie mam czasu na recenzowanie tylu kosmetyków i chętnie się trochę "odciążę"

Z tym zgodze sie jak najbardziej ale z drugiej strony nie poznalabym kremu nawilzajacego z serii Pure Control, ktory bardzo polubilam.I zaznaczylam, ze ocena jest mocno subiektywna bo nie mieszcze sie w grupie docelowej, dla ktorej zostal on przeznaczony....

Jezeli chodzi o sklady to nie mozna kosmetyku oceniac po jednym skladniku bo to zupelnie inna kwestia i i znam niewiele firm, ktore moga pochwalic sie dobrym skladem od a do z.Nie ma prostej recepty.
Z drugiej strony zawracamy uwage na kosmetyk ale co z tym jak zyjemy, co jemy itd.?
Przez dlugi czas zajmowalam sie analiza kosmetykow, poznalam tez wymagania swojej cery na tyle, ze wiem czego unikac a na co sobie moge pozwolic tylko, ze czasami pojawialy sie takze porazki z tzw. grupa bezpieczna pochodzaca z serii eko...

Najwazniejsze to....nie dac sie zwariowac i zachowac siebie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 10:47   #1996
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nie do konca sie z tym zgodze, bo akurat poruszylam ten temat na blogu i jak widac kazda z Nas ma indywidualne podejscie
http://tysiacjedenpomyslowipasji.blo...emyslenia.html
nie odwiedzialm Twojego bloga po napisaniu komentarza dlatego sie nie ustosunkowalam, zapomnialam o tym - wystarczylo przypomniec

Bardzo nie spodobalo mi sie nakazywanie - to moj blog i nie bede pisala dobrych rzeczy o sredniej jakosci kosmetykach i nie pisac o bublach bo niby dlaczego? Nie potrzebuje takiej wspolpracy.

Edytowane przez irsin
Czas edycji: 2011-11-11 o 10:51
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 10:47   #1997
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

U mnie świetny tonik Iwostin Sensitia Dawno nie byłam tak zadowolona z toniku
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 10:53   #1998
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Z tym zgodze sie jak najbardziej ale z drugiej strony nie poznalabym kremu nawilzajacego z serii Pure Control, ktory bardzo polubilam.I zaznaczylam, ze ocena jest mocno subiektywna bo nie mieszcze sie w grupie docelowej, dla ktorej zostal on przeznaczony....

Jezeli chodzi o sklady to nie mozna kosmetyku oceniac po jednym skladniku bo to zupelnie inna kwestia i i znam niewiele firm, ktore moga pochwalic sie dobrym skladem od a do z.Nie ma prostej recepty.
Z drugiej strony zawracamy uwage na kosmetyk ale co z tym jak zyjemy, co jemy itd.?
Przez dlugi czas zajmowalam sie analiza kosmetykow, poznalam tez wymagania swojej cery na tyle, ze wiem czego unikac a na co sobie moge pozwolic tylko, ze czasami pojawialy sie takze porazki z tzw. grupa bezpieczna pochodzaca z serii eko...

Najwazniejsze to....nie dac sie zwariowac i zachowac siebie
Dokładnie

A co się tyczy składów... gadam tak ciągle o tej hydantoinie, bo wcześniej nie używałam wiele kosmetyków z tym składnikiem, a odkąd zaczęłam używać Eveline rzuciło się na mnie jakieś podłe uczulenie i analizując składy kosmetyków, których używałam wcześniej i tych, które dostałam od lamode, wydedukowałam że to musi być jednak hydantoina Teraz, kiedy wszystkie produkty Eveline mam już przetestowane i czekają tylko na recenzje, odstawiłam praktycznie wszystkie, żeby sprawdzić czy moje przypuszczenia się potwierdzą i tak się właśnie dzieje - skóra przestała pękać i łuszczyć się, więc coś w tym musi być To też oczywiście tylko i wyłącznie moja subiektywna ocena, bo przecież każda z nas ma inną skórę, która z kolei inaczej reaguje na różne substancje

Powiem Ci jeszcze, tak między nami, że nawet ta dyskusyjna substancja w składzie nie powstrzymuje mnie przed używaniem masła cynamonowego - a co tam, jest genialne, lepszego o tym zapachu nie znalazłam!
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 11:01   #1999
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
nie odwiedzialm Twojego bloga po napisaniu komentarza dlatego sie nie ustosunkowalam, zapomnialam o tym - wystarczylo przypomniec

Bardzo nie spodobalo mi sie nakazywanie - to moj blog i nie bede pisala dobrych rzeczy o sredniej jakosci kosmetykach i nie pisac o bublach bo niby dlaczego? Nie potrzebuje takiej wspolpracy.
Alez nic sie nie stalo
Pobudzilas moja ciekawosc

Zostawilam Ci zapytanie u Ciebie na blogu, zagladalam przez jakis czas ale widzialam ze nie piszesz a w miedzyczasie urodzil sie taki post

Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
Dokładnie

A co się tyczy składów... gadam tak ciągle o tej hydantoinie, bo wcześniej nie używałam wiele kosmetyków z tym składnikiem, a odkąd zaczęłam używać Eveline rzuciło się na mnie jakieś podłe uczulenie i analizując składy kosmetyków, których używałam wcześniej i tych, które dostałam od lamode, wydedukowałam że to musi być jednak hydantoina Teraz, kiedy wszystkie produkty Eveline mam już przetestowane i czekają tylko na recenzje, odstawiłam praktycznie wszystkie, żeby sprawdzić czy moje przypuszczenia się potwierdzą i tak się właśnie dzieje - skóra przestała pękać i łuszczyć się, więc coś w tym musi być To też oczywiście tylko i wyłącznie moja subiektywna ocena, bo przecież każda z nas ma inną skórę, która z kolei inaczej reaguje na różne substancje

Powiem Ci jeszcze, tak między nami, że nawet ta dyskusyjna substancja w składzie nie powstrzymuje mnie przed używaniem masła cynamonowego - a co tam, jest genialne, lepszego o tym zapachu nie znalazłam!
Ja akurat balam sie wogole masla cynamonowego bo zle reaguje na cynamon w kazdej postaci ale o dziwo nic sie nie dzieje z czego bardzo sie ciesze bo bardzo lubie takie zapachy.

DMDM Hydantoin jest w wielu kosmetykach ....i moze faktycznie przy innych skladnikach dla Twojej skory moze byc malo przyjazna...
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 11:18   #2000
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Ależ się dziś nacykałam zdjęć!
Będzie co publikować na kosmetycznym Bo na pazurkowego nadal nic nie mam
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 11:31   #2001
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Alez nic sie nie stalo
Pobudzilas moja ciekawosc

Zostawilam Ci zapytanie u Ciebie na blogu, zagladalam przez jakis czas ale widzialam ze nie piszesz a w miedzyczasie urodzil sie taki post



Ja akurat balam sie wogole masla cynamonowego bo zle reaguje na cynamon w kazdej postaci ale o dziwo nic sie nie dzieje z czego bardzo sie ciesze bo bardzo lubie takie zapachy.

DMDM Hydantoin jest w wielu kosmetykach ....i moze faktycznie przy innych skladnikach dla Twojej skory moze byc malo przyjazna...
szkoda, ze tak pzono zobaczylam

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Ależ się dziś nacykałam zdjęć!
Będzie co publikować na kosmetycznym Bo na pazurkowego nadal nic nie mam
slonce dzisiaj w Pl?
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 11:38   #2002
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
szkoda, ze tak pzono zobaczylam

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------



slonce dzisiaj w Pl?
Chwilami
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 11:44   #2003
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
bayie skad masz to co masz w avie?
a powiem Ci, że milion lat temu wpadłam na jakąś strone dziewczyny która rysuje .. i tam było dużo takich rysunków - niestety 'pozostały' mi tylko obrazki O_o

Cytat:
Poza tym widać było, że chodzi głównie o to, żeby na blogach bylo głośno o Eveline - owszem, ta firma ma dobre kosmetyki, ale (na boga!) nie wszystkie
Możliwe - sama się zdziwiłam, że nagle tyle Eveline się pojawiło na blogach.
Produkty mają dobre - zwłaszcza te do opalania i niektóre maskary :P. (sama jedną posiadam)
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi

Edytowane przez Bayje
Czas edycji: 2011-11-11 o 11:46
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:00   #2004
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

A już myślałam, że Blogger ponaprawiał wszystko...
Właśnie wcięło mi całego blogrolla :<
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:31   #2005
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

bry

booooze czemu mnie nie obudzilyscie ?? oko otworzylam o 12:44 i to tylkodlatego ze mi Pumcia stanela na brzuchu i mnie zabolal bo poczulam potrzebe skorzystania z toalety hehehe

Urbanku..poszalalaaaaas

aa codo wspolpracy to do mnie nikt nie pisze i mam swiety spokoj..wszystko co opisuje to moje wlasne osobiste kosmetyki ;P chociaz i tak moje recenzje nie wzbudzaja takiego entuzjazmu jak makijaze ;P

moze dzisiaj zrobie jakis step...czasu troche mam ale gdzie checi?:P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:36   #2006
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

:hello:

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Urban, tak z czystej ciekawości, co rozumiałaś przez "więcej a tańszych kosmetyków" do rozdania? Bo gdybym nie siedziała to bym się chyba przewróciła na widok tego "mniej, a drożej".
Mam nadzieję, że się podoba?


Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Prawda.. Poszalałaś
Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Paletka UD
W końcu to urodziny, naprawdę chciałabym komuś sprawić radość... mam nadzieję, że dobrze wybrałam

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Dzień dobry i pozdrowienia znad śniadania mistrzów - zupki chińskiej

Też dziś startuję z rozdaniem, ale bardzo skromnym, w porównaniu do Urbankowego

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

OK, moje rozdanie już na blogu kosmetycznym, zapraszam

Powiedzcie, czy są to dla Was ciekawe nagrody?
Zupka chińska na śniadanie Umieram z ciekawości jak wygląda reszta Twojego jadłospisu na dzisiaj
A tak w ogóle Orlico jak zdrówko i samopoczucie?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nie do konca sie z tym zgodze, bo akurat poruszylam ten temat na blogu i jak widac kazda z Nas ma indywidualne podejscie
http://tysiacjedenpomyslowipasji.blo...emyslenia.html
Przeczytałam posta + komentarze i powiem tylko tyle, że utwierdziło mnie to w tym, że te wszystkie "współprace" to tylko niepotrzebne zatruwanie sobie blogowego życia

Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
swego czasu o lamode.info było tu głośno nawiązali współpracę z kilkoma blogerkami (w tym ze mną) na zasadzie "pozytywne recenzje idą na bloga, negatywne można wysłać do nas tylko mailem, bez publikowania". w ogóle wielu dziewczynom powiedzieli, że "pozytywna recenzja" oznacza same plusy więc widzisz, jak to wygląda. ja pisałam szczerze, a jeśli coś było zupełnym, totalnym bublem, to poczekałam aż skończy się czas na ocenę kosmetyków i wtedy zamieszczałam negatywną recenzję na blogu. ale głównie chodzi o to, że druga paczka od lamode to były znów kosmetyki tej samej firmy - Eveline. przysłali kilkanaście produktów i wszystkim blogerkom dali to samo, więc na blogach nastąpił wysyp recenzji tego typu. ja osobiście za kosmetykami Eveline nie przepadam, było kilka perełek (jak na przykład cynamonowe masło do ciała), natomiast większość jest dobra, ale bez szału. poza tym ta firma do wszystkiego dodaje dmdm hydantoinę - naczytałam się o tym paskudztwie i już nałożenie kremu na twarz z tym czymś w środku nie było taką przyjemnością jak wtedy, kiedy żyłam w niewiedzy w międzyczasie dostałam też dość nieprzyjemnej alergii skórnej i podejrzewam, że to przez hydantoinę właśnie w każdym razie ani myślę robić im hype po raz kolejny, więc współpracę rozwiązałam - zostały mi jeszcze dwa kosmetyki do recenzji i na tym koniec

przyznam szczerze Urbi, że takie myśli przyszły do mnie po Twoim poście powrotnym przeanalizowałam sobie wszystkie plusy i minusy i stwierdziłam, że nie będę czyimś królikiem doświadczalnym i nie będę testować produktów niedopasowanych do mojego typu skóry czy potrzeb a co!

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------





No właśnie, widzicie, ile osób tyle opinii na temat lamode Ja tam się nie bardzo stosowałam do ich warunków, najwyżej kazaliby mi odesłać jakiś krem (a skoro mi się nie podobał, to po co mi on, z chęcią bym odesłała). Tu raczej chodzi o to, że w lamode poszli na ilość, nie na jakość - wszystkie otrzymałyśmy te same kosmetyki, niedopasowane do typu cery, bo nikt o to nie pytał, a obowiązek przetestowania jest. Poza tym widać było, że chodzi głównie o to, żeby na blogach bylo głośno o Eveline - owszem, ta firma ma dobre kosmetyki, ale (na boga!) nie wszystkie

W każdym razie cieszę się, że z nich zrezygnowałam jeszcze z jednego prostego powodu - nie mam czasu na recenzowanie tylu kosmetyków i chętnie się trochę "odciążę"
Dzięki, słonko, za wtajemniczenie mnie w sytuację Cieszę się, że posłużyłam jako "natchnienie" Jak dla mnie warunki firmy to jakieś nieporozumienie

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
A już myślałam, że Blogger ponaprawiał wszystko...
Właśnie wcięło mi całego blogrolla :<
U mnie wszystko na miejscu... póki co...

---

A tak w ogóle dziewczyny, co sądzicie o moim rozdaniowym pomyśle pt. "poznajmy się"? Pytam o szczere opinie, mogą być brutalnie szczere Ogłaszając akcję wydawało mi się, że to fajny pomysł i miło by było choć odrobinkę poznać drugą stronę eteru... ale ledwo minęła doba a już mam wrażenie, że mój "świeny pomysł" zaczyna mnie gryźć w Dajcie znać co sądzicie
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję

Edytowane przez UrbanWarrior
Czas edycji: 2011-11-11 o 12:37
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:37   #2007
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

notka znów mi się błyskawicznie pojawiła oO ulepszyli bloggera czy co
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:41   #2008
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Zupka chińska na śniadanie Umieram z ciekawości jak wygląda reszta Twojego jadłospisu na dzisiaj
A tak w ogóle Orlico jak zdrówko i samopoczucie?

A tak w ogóle dziewczyny, co sądzicie o moim rozdaniowym pomyśle pt. "poznajmy się"? Pytam o szczere opinie, mogą być brutalnie szczere Ogłaszając akcję wydawało mi się, że to fajny pomysł i miło by było choć odrobinkę poznać drugą stronę eteru... ale ledwo minęła doba a już mam wrażenie, że mój "świeny pomysł" zaczyna mnie gryźć w Dajcie znać co sądzicie
Oj tam, nie mogłam wymyśleć, co chcę na śniadanie, więc chwyciłam zupkę na czarną godzinę Na obiadek będzie pyszne spaghetti, mamuśka zrobi Uwielbiam spaghetti, robię się głodna na samą myśl
A czuję się w zasadzie dobrze, tylko co chwila muszę się kłaść, bo mi się ciężko oddycha

Co do rozdaniowego pomysłu, mam mieszane odczucie. Niby pomysł fajny, ale... Po pierwsze, bez urazy dla nikogo, naprawdę będzie Ci się chciało czytać ewentualne eseje? ^^ Po drugie, nawet jak przeczytasz, to nie ma w ogóle opcji, żebyś zapamiętała coś o kimś - przeczytasz tego kilkadziesiąt albo wręcz kilkaset, pomiesza się wszystko, pozapominasz Aaale, będziesz miała na mailu biograficzną bazę danych wszystkich bloggerek!
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:55   #2009
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
szkoda, ze tak pzono zobaczylam

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------



slonce dzisiaj w Pl?
u mnie świeci cały czas

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
A tak w ogóle dziewczyny, co sądzicie o moim rozdaniowym pomyśle pt. "poznajmy się"? Pytam o szczere opinie, mogą być brutalnie szczere Ogłaszając akcję wydawało mi się, że to fajny pomysł i miło by było choć odrobinkę poznać drugą stronę eteru... ale ledwo minęła doba a już mam wrażenie, że mój "świeny pomysł" zaczyna mnie gryźć w Dajcie znać co sądzicie
Pomysł w sumie ciekawy, możesz się dowiedzieć czegoś o innych Ale tak jak wyżej pewnie większości nie zapamiętasz no i skrzynka zapcha Ci się na maxa W każdym razie zawsze to coś innego

A nagrody rzeczywiście super Też się zgłoszę jakoś niedługo

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
bry

booooze czemu mnie nie obudzilyscie ?? oko otworzylam o 12:44 i to tylkodlatego ze mi Pumcia stanela na brzuchu i mnie zabolal bo poczulam potrzebe skorzystania z toalety hehehe

Urbanku..poszalalaaaaas

aa codo wspolpracy to do mnie nikt nie pisze i mam swiety spokoj..wszystko co opisuje to moje wlasne osobiste kosmetyki ;P chociaz i tak moje recenzje nie wzbudzaja takiego entuzjazmu jak makijaze ;P

moze dzisiaj zrobie jakis step...czasu troche mam ale gdzie checi?:P
bo w recenzji nie ma tyle podziwiania co w makijażach
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 13:20   #2010
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Urban, mnie pomysł się podoba, ale szczerze mówiąc jeszcze nie wiem co napisać. Dużo dostałaś epopei?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.