Jakie macie pierscionki zareczynowe? - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-09, 15:59   #3901
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

też myślałam, że będę płakać, ale na początku dostałam jakiejś głupawki i cały czas cieszyłam japkę i wpatrywałam się w pierścionek, ale przy kolacji po zaręczynowej przyszedł czas na wzruszenia
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 16:20   #3902
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
też myślałam, że będę płakać, ale na początku dostałam jakiejś głupawki i cały czas cieszyłam japkę i wpatrywałam się w pierścionek, ale przy kolacji po zaręczynowej przyszedł czas na wzruszenia
hehe ja mam bardzo opóźnione reakcje chyba generalnie się śmieję, że rozkręcam się 3 dni po imprezie (dosłownie nie tyle, ale dłuższą chwilę to trwa, dłuższą niż innym ;P )

w sumie nigdy nie myślałam o zaręczynach.. nie ciągnęło mnie w tą stronę nawet jak byłam małą dziewczynką (a mówi się, że niby każda o tym marzy, podobnie ze ślubem/weselem)

TŻ spadł mi jak grom z jasnego nieba.. podobnie i zaręczyny wzruszyłam się podczas, ale nie łezkowo, tylko napadowo-uśmiechowo.. jakby ktoś z boku popatrzał to by uznał za chorą poważnie, na głowę ;P
ale zaraz potem przyszedł sylwester i wtedy mój TŻ pierwszy raz widział, jak płaczę - na szczęście z radości (no dobra.. ryczałam jak bóbr)
co gorsza nie mogłam przestać a ten jeszcze mnie do przyszłej teściowej "podkablował" (a ja nie znoszę jak ktoś mnie widzi jak ryczę, żeby to nawet ze szczęścia było)

życzę nam wszystkim tutaj wszystkiego najlepszego na zaręczonej drodze
thidien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 16:38   #3903
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

Cytat:
Napisane przez thidien Pokaż wiadomość
a ten jeszcze mnie do przyszłej teściowej "podkablował" (a ja nie znoszę jak ktoś mnie widzi jak ryczę, żeby to nawet ze szczęścia było)
oj wiem o co chodzi :P mój TŻ wszystkim to opowiada. Relacja wygląda mniej więcej tak: "Oświadczyłem się. Płakała jak bóbr" Udusiłabym go, no ale...
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 17:13   #3904
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
też myślałam, że będę płakać, ale na początku dostałam jakiejś głupawki i cały czas cieszyłam japkę i wpatrywałam się w pierścionek, ale przy kolacji po zaręczynowej przyszedł czas na wzruszenia
Miałam tak samo a byłam pewna, że będę ryczeć jak bóbr, ale śmiałam się i ściskałam Tż, mówiąc ciągle "nie wierzę!"

I podam Wam pewną ciekawostkę. Dzień po zaręczynach rozmawiałam z moją przyszłą bratową, opowiadałam jej co i jak, aż nagle ona zapytała "a płakałaś?" kiedy odpowiedziałam, że nie, tylko skakałam z radości, stwierdziła z lekceważącą miną "to dziwne... wszystkie płaczą... ja też płakałam... serio dziwne". Myślałam, że padnę ze śmiechu

Pamiętajcie dziewczyny, musicie płakać, bo "wszystkie płaczą"
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 18:45   #3905
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

zboczę nieco z tematu, ale tylko trochę, bo nadal o pierścionku będzie..

rozmawiałyśmy z psiapsiółami na temat różnych zabobonów i padł jeden o pierścionku - że niby jak go się zgubi, to wtedy oznacza, że to nie ta osoba.. nie wierzę w takie rzeczy, ale wiecie, że mi się to dziadostwo przyśniło.. grrrr..

znacie inne równie głupie?
thidien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:35   #3906
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

innych zabobonów nie znam ale apropos tego Twojego to moja przyjaciółka była zaręczona i mieli wyznaczony termin wesela.
Pojechaliśmy na cały dzień nad wodę i była tam tez piękna łąka. Okazało się , że rosną na niej pieczarki. Zaczęłyśmy je zbierać rozsuwając trawę. Wtedy zsunął jej się palca pierścionek. Szukaliśmy we czworo do wieczora i nie znależliśmy.
Najgorsze jest to , że było to latem a teraz od grudnia nie są już para i ślub odwołany.

I jak tu nie wierzyć w zabobony
primavery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:05   #3907
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

Mojej koleżanki mąż jakoś miesiąc po ślubie zgubił obrączkę w morzu Powinni być już dawno po rozwodzie?
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 21:38   #3908
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

ja gdzieś na forum ostatnio czytałam, że zmiana terminu ślubu jest złą wróżbą... nasz ze względów organizacyjnych zmienił się dwa razy! W ostatecznym rozrachunku o 1 miesiąc później

Podobno też pecha przynosi noszenie pierścionka na lewej ręce. Podobno najbardziej na palcu serdecznym lewej bo na tym palcu noszą obrączki wdowy
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:50   #3909
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
ja gdzieś na forum ostatnio czytałam, że zmiana terminu ślubu jest złą wróżbą... nasz ze względów organizacyjnych zmienił się dwa razy! W ostatecznym rozrachunku o 1 miesiąc później

Podobno też pecha przynosi noszenie pierścionka na lewej ręce. Podobno najbardziej na palcu serdecznym lewej bo na tym palcu noszą obrączki wdowy
Przesądy można mnożyć w nieskończoność. Ja latem często noszę obrączkę na lewej dłoni, powinnam drżeć z niepokoju
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 22:22   #3910
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

wiadomo, to tylko takie.. starodawne ludowe zapewne zabobony

trochę się z nich też pośmiać można, w czasie kiedy czekamy na prezentacje kolejnych pierścionków

też słyszałam to o wdowach
nie wiem czy znacie irlandzki claddagh ring - ten to ma znaczeń/przesądów:
-na prawej dłoni, z sercem skierowanym na zewnątrz dłoni – osoba nosząca pierścień nie jest w żadnym poważnym związku i szuka partnera;
-na prawej dłoni, z sercem skierowanym do wewnątrz dłoni – osoba nosząca pierścień ma partnera;
-na lewej dłoni, z sercem na zewnątrz – dana osoba jest zaręczona;
-na lewej dłoni, z sercem skierowanym do wewnątrz dłoni – dana osoba znajduje się w związku małżeńskim

i weź takim operuj, jak rozmiar palca każdy inny ;P
thidien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 04:16   #3911
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Podobno też pecha przynosi noszenie pierścionka na lewej ręce. Podobno najbardziej na palcu serdecznym lewej bo na tym palcu noszą obrączki wdowy
Gdyby bylo w tym choc zdzblo prawdy, okolo 95% zameznego narodu w USA byloby b. nieszczesliwym A dodam, ze nic takiego nie odnotowalam Sama nosze pierscionek + obraczke na serdecznym palcu lewej dloni Zyje, mam sie dobrze - moje malzenstwo rowniez
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 04:56   #3912
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
ja gdzieś na forum ostatnio czytałam, że zmiana terminu ślubu jest złą wróżbą... nasz ze względów organizacyjnych zmienił się dwa razy! W ostatecznym rozrachunku o 1 miesiąc później

Podobno też pecha przynosi noszenie pierścionka na lewej ręce. Podobno najbardziej na palcu serdecznym lewej bo na tym palcu noszą obrączki wdowy
o tak, o tym, że nie możemy zmienić daty ślubu usłyszałam od teściowej, wtedy nie mogliśmy znaleźć sali weselnej a już datę mieliśmy zaklepaną w kościele. Podobno to bardzo zle wróży dla narzeczeństwa... Dodała, że jak nawet sali nie znajdziemy to mimo wszystko daty mamy nie zmieniać nienawidzę takich przesądów...
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 06:23   #3913
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Gdyby bylo w tym choc zdzblo prawdy, okolo 95% zameznego narodu w USA byloby b. nieszczesliwym
może u nich przesad jest taki, że nie powinni na prawej skoro są odwrotni

znam jeszcze jedno, od TŻ: meżczyzna nie może ściągać z palca kobiecie pierścionka (żadnego, nie tylko zaręczynowego), bo ta nie wyjdzie wtedy za mąż

dobrze, że żyjemy w czasach, kiedy wiemy, że takie przesądy są.. wyssane z palca
thidien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 10:00   #3914
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

Cytat:
Napisane przez thidien Pokaż wiadomość
może u nich przesad jest taki, że nie powinni na prawej skoro są odwrotni

znam jeszcze jedno, od TŻ: meżczyzna nie może ściągać z palca kobiecie pierścionka (żadnego, nie tylko zaręczynowego), bo ta nie wyjdzie wtedy za mąż

dobrze, że żyjemy w czasach, kiedy wiemy, że takie przesądy są.. wyssane z palca
Ja znowu słyszałam, że nie można nikomu ściągać pierścionka etc. bo się pokłócimy z tą osobą
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 14:54   #3915
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

Hej
Mój pierwszy post i to w takim temacie
Narzeczoną jestem od dzisiejszego poranka
Obudziłam się (mieszkam z rodzicami) a w pokoju pełno róż, rodzice w pracy ja zgłupiałam wyszłam z pokoju w pokoju rodziców na stole palące się świece i śniadanie a z kuchni wynurza się mój luby, poziom mojego zgłupienia jeszcze większy ja w piżamie z olejem kokosowym na głowie a tu takie coś
Po śniadaniu poszłam do łazienki po wyjściu stała srebrna taca ( skąd on to u cholery wziął ) i tżcior na kolanach na tacy pierścień mocy Padło sztandarowe " Czy zostaniesz moją żoną" Na co ja rozgarnięta jak zawsze " Ale z olejem kokosowym na głowie? " uśmialiśmy się i tak pięknie rozpoczęliśmy dzień

Nie ukrywam, że spodziewałam się tego bo przed świętami zaciągnął mnie do YES'a żeby pooglądać co nieco. Pokazałam mu ten który jest w załączniku i ten też dostałam Real foto postaram sie zrobić jak tylko przyjaciółka odda mi aparat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pierscionek-z-brylantem-bb-z-000-y01-3222.jpg (13,3 KB, 166 załadowań)
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 19:46   #3916
ovi
Raczkowanie
 
Avatar ovi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
GG do ovi
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

Nie mogłam się powstrzymać! Oto mój najpiękniejszo-najwspanialszy pierścionek, który zdobi mój palec od 22 grudnia Co prawda zaręczyny miały miejsce 1 grudnia, jednak okazało się, że mój TŻ źle oszacował rozmiar, więc pierścionek został wymieniony Po prawie 4ech latach związku na odległość Kraków-Warszawa, mój mężczyzna rozwiał moje wszelkie wątpliwości i dał siłę na dalsze potyczki

Żeby było zabawniej, odpowiedni rozmiar ściągnęli z salonu w Radomiu, czyli połowa drogi na "naszej" trasie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_5617m.jpg (53,5 KB, 267 załadowań)
__________________

Edytowane przez ovi
Czas edycji: 2012-01-12 o 19:06
ovi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 21:23   #3917
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

Cytat:
Napisane przez ovi Pokaż wiadomość
Nie mogłam się powstrzymać! Oto mój najpiękniejszo-najwspanialszy pierścionek, który zdobi mój palec od 22 grudnia Co prawda zaręczyny miały miejsce 1 grudnia, jednak okazało się, że mój TŻ źle oszacował rozmiar, więc pierścionek został wymieniony Po prawie 4ech latach związku na odległość Kraków-Warszawa, mój mężczyzna rozwiał moje wszelkie wątpliwości i dał siłę na dalsze potyczki

Żeby było zabawniej, odpowiedni rozmiar ściągnęli z salonu w Radomiu, czyli połowa drogi na "naszej" trasie
śliczny, gratuluję!
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 21:37   #3918
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

Przepiękny!
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 22:00   #3919
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

Ovi, piękny! Kocham pierścionki z jednym kamieniem (sama taki noszę - TŻ wiedział co lubię ). Czy to Apart? Widziałam u nich chyba identyczny pierścionek
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 22:26   #3920
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

śliczny pierścionek!!!

co do przesądów, wróżb jeszcze to słyszałam, że jeżeli mężczyzna wkładając obrączkę swojej Pannie Młodej włoży ją do samego końca to będzie rządził w związku Niestety wspomniałam mojemu TŻ i od tego czasu, kiedy wkłada mi na palec pierścionki to zawsze dosuwa je do końca i mówi, że rządzi w związku heheh

a i ja również noszę na lewej ręce pierścionek (na fakerze heheh, śmiejemy się, ze jak ktoś mnie będzie podrywał to pokażę mu środkowy palec)
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 23:37   #3921
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

piękny!
serdecznie gratulujemy
widzę w grudniu sporo się działo

o, jeszcze sie dowiedziałam, że kobieta powinna przy zakładaniu pierścionka zaręczynowego przytrzymać i ścisnąć dłoń mężczyzny, co ma niby wróżyć szczęśliwe i trwałe pożycie

heh powiem Wam dziewczęta, że wlazłam dziś na jakieś forum weselne (nie, nie na wizażu) i się przeraziłam, jakie baby potrafią być wredne :P się wyzywają i obrzucają ciężkimi epitetami, bo jedna ma inne zdanie od drugiej, chociażby nt. pierścionków czy gdzie go nosić, albo jaka obrączka ładniejsza.. ja rozumiem wymianę zdań, argumentowanie, ale żeby tak.. oby na wizażu to się nie zdarzało, bo poziom wypowiedzi tam, gdzie trafiłam był na poziomie rozbójników z gimnazjum ;P a niby dorosłe kobiety..
thidien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 04:25   #3922
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

Cytat:
Napisane przez thidien Pokaż wiadomość
może u nich przesad jest taki, że nie powinni na prawej skoro są odwrotni
Patrz, wszystko możliwe, nie wpadłam na to



Cytat:
Napisane przez ovi Pokaż wiadomość
Nie mogłam się powstrzymać! Oto mój najpiękniejszo-najwspanialszy pierścionek, który zdobi mój palec od 22 grudnia Co prawda zaręczyny miały miejsce 1 grudnia, jednak okazało się, że mój TŻ źle oszacował rozmiar, więc pierścionek został wymieniony Po prawie 4ech latach związku na odległość Kraków-Warszawa, mój mężczyzna rozwiał moje wszelkie wątpliwości i dał siłę na dalsze potyczki

Żeby było zabawniej, odpowiedni rozmiar ściągnęli z salonu w Radomiu, czyli połowa drogi na "naszej" trasie

Cudo
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 09:31   #3923
ovi
Raczkowanie
 
Avatar ovi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
GG do ovi
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

Dziękuje bardzo dziewczyny


Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ovi, piękny! Kocham pierścionki z jednym kamieniem (sama taki noszę - TŻ wiedział co lubię ). Czy to Apart? Widziałam u nich chyba identyczny pierścionek
Tak jest, Apart Stanowczo pierścionki zaręczynowe z jednym kamieniem to mój faworyt
__________________
ovi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 11:41   #3924
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

tasiulek piękny pierścień
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 12:23   #3925
Sol Magda
Rozeznanie
 
Avatar Sol Magda
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 654
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

Śliczne pierścionki, gratulacje
Sol Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 13:44   #3926
Afrodita
Zadomowienie
 
Avatar Afrodita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 196
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

TASIULEK piękny pierścionek! A zaręczyny naprawdę fajne Spontaniczne są najwspanialsze! Gratuluję! PS. czekam na 'żywe' zdjęcie Twojego pierścionka Pewnie jest jeszcze piękniejszy od tego ze zdjęcia 'salonowego'.
Afrodita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 16:04   #3927
lady goddess
Rozeznanie
 
Avatar lady goddess
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z lapka ;)
Wiadomości: 508
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

Bardzo ładne pierścionki i gratuluję!!aóóóó
Tasiulek - takie pobudki to ja rozumiem śliczny the ring
Ovi- śliczny widziałam go w aparcie ba nawet mierzyłam ale jakoś nie widział mi się na moim palcu (przez to takie zwężenie do środka obok klejnotu chyba wiesz o czym mowie) ale na twoim super
__________________
. . . A w oczach odbija się strach . . .
Bo od miłości nie ma odwrotu jest tylko zapomnienie . . .
lady goddess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 17:29   #3928
bachara
Rozeznanie
 
Avatar bachara
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 834
GG do bachara
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

jako,że jestem zaręczona od niecałego miesiąca postanowiłam przyłączyć się do rozmowy i pokazać moje cudo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18122011126.jpg (65,0 KB, 368 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19122011129.jpg (96,0 KB, 184 załadowań)
__________________
bachara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 18:52   #3929
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

Cytat:
Napisane przez bachara Pokaż wiadomość
jako,że jestem zaręczona od niecałego miesiąca postanowiłam przyłączyć się do rozmowy i pokazać moje cudo
Gratulacje Pierscionek CUDO
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 19:29   #3930
bachara
Rozeznanie
 
Avatar bachara
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 834
GG do bachara
Dot.: Jakie macie pierscionki zareczynowe?

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Gratulacje Pierscionek CUDO
dziękuję
__________________
bachara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.